Új privát üzeneted érkezett!

Itt vgyok.Hat a tegnapi naprol inkabb nem beszlenek :roll: Vegigveszekedtuk az egeszet es megint oda jutott,hogy azt mondta ha az a szeretet amit o ad nekem nem eleg akkor keressek mast :( Mert o nala mar ez 100% es o ilyen es o nem fog ennel jobbra fordulni :roll:

A baja meg az volt hogy rajott,hogy beleneztem a telojaba :oops: Tudtam en mondjuk :roll: De akkor is ezert nem szolni hozzam masfel napig ez olyan dedos :roll:

Marhara nem volt kedvem ehhez a tegnapi naphoz jo lett volna ha az egesz meg sem tortenik :roll: Tudtam en nem szabadna semerre se mennunk mert en ereztem.Aztan hajnalban o jol becsiccsantva es azert nem annyira veszekedve jottunk haza :? :roll: Ma mar persze jozan es mar nincs az a nagy gaz...de meg a felhok nem mentek el teljesen na :roll: Nem ertem az egeszet...mind1 lesz ez meg igy se :roll: Azert remelem a holnapi napot nem mondja le :roll:

Szal Csucsu azt akartam tegnap meg irni mikor onzo mondom magamrol csacsogtam,hogy tok jo,hogy vegre irtal magadrol is egy kicsit :D Ahol lax az utcatokrol a szomszedok ugy magam elott lattam az egeszet es kicsit irigykedtem rad...na nem ugy csak ugy egeszsegesen :wink: Azert van egy szereto ferjurad egy gyonyoru kislanyod,szep uj haz...ok en tudom mindenkinek vannak gondjai de a fodolgok es a biztonsag mar neked megvan es mar van egy bebid is :roll: Szal tenyleg irigylesre melto vgy. :) 8)

Zsu
Balcsi ma megint? :shock: De jo nektek :roll: en is -en is :roll:

Velem
Na 2napi alig van meg utan ma vegre rendesen van mar aggodtam,hogy nem is rendes menzi ez :roll: Talan ha apa nem megy Londonba meg a jovohet utan akkor pe-t is elkaphatnank de ez mar akkor nagy csoda lenne pedig az atjarhatosagi utan mint tudjuk tobb esely van :!: Szal ngyon bizom benne :roll: Hat roviden ennyi :roll:

Remelem mindenkinek kellemesen telik a hetvegeje :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na es meg be is laptetuzok :twisted: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Hidd el nálatok is minden jóra fordul. meglesz a biztonság szerető férj és gyerek vagy gyerekek:)
Szerintem a párod azért megis ijedta felelőség elől. Hidd el ebben minden pasi részt vesz.Aztán egyszer megszokja az érzést, hogy igenis neki család és gyerekek kellenek és akkor mindet megetsz azért , hogy úgy is legyen.
Ha elmegy a katona vizsgálatra akkro jó úton haladtok.
A telefonba hogy belenéztél pedig minden pasit zavar.Na nem mintha én még nem néztem volna bele a férjem telefonjába. De ezt hogy tudta meg?? Mondtad?? Vagy látta??
Ilyenkor ők megsértődnek mert mi az hogy nem hiszel neki. De 1-2 nap és lenyugszik hidd el.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!

Brid! Somorúan olvasom, hogy bajvan otthon! komolyan mondom, ugy olvastam végig az egészet mint aki minjá lerágja a 10 körmét! De látom a vége csak happy end! Jó tudom nem teljesen, de azok a fránya felhök csak elmennek már lassacskán! És azt meg teljes joggal megértem, hogy nem volt semmi kanalad menni erre a partyra! valószinű, hogy igy nekem sem lett volna kedvem hozzá! De talán lehet, hogy ez kellett!!! Szal ne azzal törödj, hogy Te csak magadról írtál mert mi is ide öntjük ki a lelkünket, mert azért vagyunk! szal tessék megnyugodni és örömben és bánatban itt vagyunk egymásnak!!! :wink:

Na a gézenguzokat ne is kérdezd! :shock: Míg csak kettő gyerek volt itt nem volt semmi baj! de mikor délben megérkezett a sogornöm a harmadik gyerköccel na akkor kezdödött nálam a hajtépés! Mindenhonnan megtalálták a dugi chipseimet a diabetikus csokiaimat és az anyuk nem szolt ám rájuk hiába volt ott velük! Ez mondjuk még csak hadján! Tudod nálam lent van a konyha fent a szobák nappali és a fürdö wc! Na és a leguljabb hobby felültek a lépcsö tetejére és seggel lecsuznak! Na a hajam majd kihullik, mert ha én nem szólók rájuk lesenek és jobbik esetben betörik a fejük rosszabb ha belehalnak!
Vagy felülnek a lépcsö tetejére és leveszik a cipőjüket és dobálják lefele nem baj, hogy ott a mikro! De a mama még mindig nem szol rájuk csak a gonosz keresztanyú azaz én! Na fasza! vagy volt 3 db uj 50Ft-osom tudod amin 3 különböző háttér van! na mind 1! Azt is zsebre teszi a gyerek és mikor rákérdezek a gyereknél nagyogat pislog és az anyuk közbeszol "biztos az én kabátomból nyulta le a lovét a Marcika"!!!!!!!!!!! na az emlék 50Ft-osaimnak annyi! Nem gáz mert nem a pénzt sajnáltam csak a szándékot meg hogy már most hazudik a gyerek! és ezt valakitől látnia kell!
A lakás romokban! Tegnap egész nap takaritottam és mostam! Azért nem jöttem! Egyébként még este elmentünk apával karira vásárolni, hogy ne az uccso pillanatban keljen! Ma meg egész nap pihizek, meg el kéne mennem a lidl-be sajtot venni mert apa rántott sajtot szeretne enni ha hazaér a melóból! Mert most 1 hónapig intenziv meló hétfőtől vasárnapig! Azt mondja azért vállalta be mert szeretne nekem szép karácsonyi ajándékot venni! na én fel is soroltam, hogy mit szeretnék! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Ismerős ez az érzés, hoyg az anyjuk nem szól rá a gyerekekre. Meséltem már hogy a gyerekkori barátnőm két gyereke ha eljön én vagyok a rossz mert rászólok. De amikro a bőr garniturán akarnak rajzolni netán tollal na akkro ki vagyok akadva. Az Anyjuk és az Apjuk halál nyugodtan mondják nem firkálják össze. A baj , hoyg miattuk már fetsettem éna falat mert csokis kézzel össze tapogatták mert milyen jó pofa hogy ott a kezük mintája. De én egy barátságot nem akarok elrontani mert ők nem nevelika ygerekeket. Minden alkalommal gyomor ideggel ülünk ha eljönnek de reménykedünk ezek a gyerekek egyszer felnőnek.
Talán akkor kezelhetőbbek lesznek. Szóval megértelelek.

Bridget: igaza van Nócinak hisz azért vagyunk hogy ha igényünk van rá akkor csak magunkról irjunk.
Irj csak ha úgy érzed. Hisz jóban rosszban együtt vagyunk!!!

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! hát azt sem tudom, hogy hogy tudnám kezelni! De egy barátség és egy családi dolgot szerintem ugyanugy kel kezelni! Mert a barátságot sem szebed elromlani hagyni sem pedig egy családi köteléket! Mert mégis a párom báttyáékról van szó! Szal nem nagyon ilyenkor azt sem mondani, hogy ha netán megint megkérnek, hogy vigyázzak a gyerekekre hogy nemet mondok! mert nekem mondjuk itt vannak anyuék és ha nekem lesz gyerekem és mégis segitség kell és valamiért rájuk lennék kényszerülve nem biztos, hogy akkor ők isugy álnak a dologhoz ahogy én! szal asszem muszály leszek nyelni! És 2 gyereknél nem többett bevállalni! Bár ezt nem tudom mennyire tudom majd szabályozni!

Brid! Az elöbb elfelejtettem írni! Hogy gratu a lapostetüdhöz! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na megyek a közértbe és utána fözöcskézek, hogy mirte apa megjön fini kaja legyen itthon!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Itt vgyok am olvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: hangulat milyen otthon?? Párod kezd már enyhülni??

Nócika: mit főzől??

Kép
csucsu05
 
 


Csak gyorsan irok hangulat oldodoban mar podri a hajamat,puszilgat es volt olelkezes is :wink: Persze ez nem azt jelenti minden elvan nekem felejtve :roll: :oops: De legalabb mar olyan mintha "nem tortent volna semmi" :roll: Meg nem kerdeztem ra a holnap reggeli anyag leadasra de csak benne lesz :roll: Majd reggel irok tobbet 9:30ra megyek dokihoz 8) Jok legyetek

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na pont most kerdezte tudom-e hanyra van idopontom 8) Ugyhogy ezek szerint megyek es viszem az anyagot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Ez szuper. Lehet amúgy pont az anyag leadás miatt változott kicsit. lehet feeszült miatta. De amint leadja megnyugszik hidd el. Holnap várunk ám nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Amint tudjátok 2008. 11. 10-én 20.20-kor megszületett Lilla, 3620 grammal és 51 cm-rel. Természetes úton, és nagyon gyorsan, betöltött 39. hétre.

Születéstörténet:

Vasárnap éjszaka szinte alig aludtam, talán kétszer fél órát, mert jöttek a jóslók, de azért annyira nem fájtak, hogy éjjel bemenjek. 5-kor felhívtam a dokimat, aki nem vette fel a telefont. Azért fél hatra anyu bevitt, mindenképpen szerettem volna megnézetni a méhszájat, változott-e, hisz ugye már régóta egyujjnyira volt nyitva a belső méhszájam. Vagy háromnegyed órát ott üldögéltünk az osztályon, sehol senki. (egy ügyeletes orvos, egy csecsemős és egy szülésznő van éjjel) Mindenki fennt volt az ötödiken (az osztály az elsőn van), mert két szülés volt, az egyik már 12 órája tartott, a másik alig ért be a szülőszobába már szült is, szinte egyszerre lettek meg a babák. Közben jött a reggeli váltás, a szülésznő feltett nst-re. Szépen jöttek a fájások, de azért megkaptam a szülésznőtől, hogy " nem jelent semmit, nem rendszeres és nem olyan erős, meg úgyis végiggörcsöltem a terhességet". Na köszi, gondoltam. Azért én mégis szeretnék szülni...

Mint kiderült a dokim pont úton volt a kórházba, mert az egyik kismama (akinek gyorsan jött a babája) nála akart szülni, de csak varrásra ért oda. Engem közben felvettek az osztályra, mert azért lehet, hogy mégis beindul alapon. A doki megnézett, a méhszájam abszolút nem változott semmit, 4 hónapja volt 2111, "ez nem szülés". Nagyon rosszul esett, mert nagyon készültem rá, hogy baba lesz. Kaptam egy nospa injekciót, ami szépen el is vitt minden fájást, sehol semmi. Délután bejött, megsimogata a kezemet, közölte, hogy ezek csak jósló jellegű fájások, lehet, hogy 2 nap múlva hazaenged.....

Ekkor nagyon elkeseredtem, nem akartam már egyben maradni, álmatlanul forgolódni az ágyamban, amelyet már hónapok óta nyomtam...
Na nem gondolta ekkor még senki, hogy mi is lesz este....

Anyukámnak bőgtem olyan 5 óra körül, hogy visszajöttek a fájások, erősek de nem rendszeresek, hol vannak, hol nincsenek. Féltem az éjszakától, fáradt voltam, mi lesz, ha most sem tudok aludni, csak forgolódok és nem hagyom a többieket sem pihenni.

Közben beszélgettem a szobatársakkal, néha jött egy-egy fájás, és nagyon fájt az alhasam. Sehol máshol, csak alul. Mivel azt mondták felülről kell jönni a fájdalomnak, esetleg a derekamban is kellene éreznem, gondoltam ezek is csak jóslók, de baromira fájtak néha. De semmi rendszeresség nem volt bennük.

Fél 7-kor gondoltam lefekszem és mérem, hogyan is érzem a fájásokat. Volt három 10 perces és 2 öt perces, ekkor vettem észre, hogy kicsit véres a bugyim. Gondoltam csak van valami már. Megvizsgált az ügyeletes, és nagyon örültem, mikor mondta, hogy 2 ujjnyi, jöhet az NST. Az nstre feltettek és már megint nem jött semmilyen fájás. Nagy nehezen egyszer csak jött egy, 80-as, majd egy 100-as. Közben beszélgettünk a dokival, aki mondta, hogy elsimult a méhszáj is. Felhívta az én dokimat, referelt neki (méhszáj 2 ujjnyi, elsimult, buroksapka ép, nem rendszeres fájások, buksi nincs beilleszkedve stb). Mire az én dokim megint nospa injekciót rendelt és nem küldetett fel a szülőszobára, mert arra még ráérünk. Hátnem lett igaza. Közben szóltam a férjemnek induljon el Komáromból baba lesz, de arra azért nem gondoltam, hogy nem fog ideérni.

Ahogy visszamentem a szobámba, az egyik ágynál meg kellett állnom, de nem volt hosszú fájás. Poénkodtam a többieknek, hogy kipróbálok minden ágyat, majd a sajátomnál elkapott egy iszonyatosan hosszú és erős fájás, kb.2 és fél perces lehetett. Szerintem ekkor beilleszkedett a baba feje. Ekkor lefeküdtem (a doki azt mondta pihenjek, és készültem egy kicsit aludni). Majd 3 egybefüggő, iszonyatosan erős fájás jött, megijedtem, a többiek is jól megijedtek (ők aznap reggel szültek, friss volt nekik az élmény), hozták a fejemre a hidegvizes törölközőt, de elkaptam a csaj kezét és közöltem vele hogy érzem a gyerek fejét és ki fogom nyomni!!!!!

Ekkor rohantak a szülészőért, hogy jöjjön, mert nyomnom kell. Mire ő: "Az nem lehet, hisz az előbb vizsgáltuk". Próbált elfordítani a hátamra, lerángatta a bugyimat, húzta a kesztyűt, de nem kellett, mert szabad szemmel is látta a fejét. Gyorsan telefonált a dokinak, aki közben már a folyosón rohant (cuccait bevágta a nővérszobába), mert hallotta, hogy ordítok, hogy nyomnom kell! Már ott volt három orvos és úgy döntöttek megpróbálnak felvinni az ötödikre a szülőszobába, mert még tartotta a gyereket a burok. Mondanom sem kell, hogy közben megindult a gyerek fejével együtt a székletem is... Ennyit az előkészítésről, ill. annak hiányáról...

A folyosón még mindig kiabáltam, hogy értsék meg nem bírom visszatartani, jön magától a babám, és mindezt a látogatók és mindenki szeme láttára. A dokim beszólt a lifnek, hogy hol az a k...va lift, én meg próbáltam lélegezni. A liftben elmúlt az inger, hangosan ziháltam, átdobtak az ágyamról a szülőágyra beállították majd a dokim mondta, hogy föl a lábakat és nyomjak. Hát nyomtam, de nem igazán kellett, mert jött magától. Amikor elmúlt az inger mondták, hogy most picit nyomjak, gondolom a méhszájat próbálták elsimítani rendesen, majd a következő ingernél burokrepesztés, vágás és már kint is volt. El se hittem. Utána szépen megszületett a méhlepény, nagyon szép állapotban volt, Lilla apgarja 10/10-es lett. Kicsit megmutatták és már el is vitték.

A varrás nem volt túl kellemes, sőt. De túléltem. A varrás alatt kértem valakit adjon már egy mobilt, hogy a férjem ne tépjen a ködben az autóval, mert már meg van a baba. A dokim odaadtam, hát nem lemerült???

Amikor levittek a szobába, akkor szól a szobatársam, hogy felhívta a férjemet, hogy fent vagyok a szülőszobában, majd öt perc múlva felhívta újra, hogy ne siessen, mert meglett a baba. Szegény nem nagyon hitte el. Ő hívta fel anyukámat is, ő se akarta elhinni, hisz egy két órája még neki sírtam, hogy nem akarják a dokik elhinni, hogy a fájások nagyon fájnak, nem csak jóslófájások.

Az ügyeletes doki is gratulált (azért ismertek a hosszú kórházi tartózkodásom miatt), hogy így kell ezt csinálni, mindenki ilyen szülésre vágyik. Hát nem panaszkodom, hihetetlen volt tényleg. Nem tudtam milyen az igazi szülés eddig, mert az elsőt toxémia miatt érzéstelenítés mellett szültem, teljesen fájás és fájdalommentesen. (csak a varrás maradt bennem fájdalmas élményként).

A baba 20.20-kor lett meg és kb.2 óra múlva ért a kórházba a férjem. Adhatott nekem egy puszit, majd megmutatták a babát.
Sajnálom, hogy lemaradt második gyermekének a születéséről, de az biztos, hogy én nagyon jól jártam a gyors szüléssel, nagyon örültem, hogy így történt.

Ma jöttünk haza, a harmadik napon nagyon bekeményedett a tejbelövelléstől a mellem, nagyon féltem, hogy szólnom kell az orvosomnak fejje meg a mellem. (az első gyereknél volt benne részem, hihetetlen de úgy ki tudta fejni a keményedéseket, csak az a baj hogy nagyon fájt)
Szerencsére most nagy munka árán sikerült ismét puhábbá varázsolni masszírozással, fejéssel és szopizással. Remélem ismét lesz elég tejem, reménykedem, ha az elsőnél sikerült akkor most is fog.

Próbálok képet feltenni és visszaolvasni!

Sziasztok! Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Kati: nahát ez a történet szuper. azért gondolom szegény férjed sajnálta hogy nem volt ott. Viszont hamar meglett a baba. nagyon szép igazán :)
Mostmár csak a boldogság van hátra és szeressétek egymást nagyon:)
És Lilla holnap lesz pont egy hetes. Hát öregszik ő is nem csak mi:)

Kép
csucsu05
 
 


Na itt lennek 8) Hat ez a reggeli minta vetel nem volt egyszeru :oops: :roll: Nem vgyok en nagy kezmuves :lol: :oops: :roll: A lenyeg apa besegitett en meg ott vonaglottam az agyon apanak :oops: Aztan az naon tetszett neki es meglett az eredmenye :wink: 8) 9:10kor kesz voltunk 9:40re meg mar ott is voltam pedig tusoltam oltoztem is :wink: Szal leadta es ondtak majd mennyek vissza az eredmenyert 2ora mulva :roll:

Megvannak az eredmenyek 8) Hat a doki azt mondta jok...mondom neki jok vgy ngyon jol vgy csak jok?Azt ondja jok :roll: 60%os mozgo sperma aminek 80%uszik :!: es az ossz szam 142millio :roll: En nem tom ezek igy milyen eredmenyek :roll:

Az en 21.napi vervetelem:
E2: 263
P: 15

Szal a doki asoznta ngyon ugy nez ki lehet normalis uton is baba :roll: Mondom neki ez azert nem teljesen igy van mert 11eve nem esem teherbe :roll: Az exemmel tobb,mint 3evig probalkoztunk (neki mar volt babaja) emberrel meg 1eve es mindig idoben es ketnaponta es ugy ahogy a nagykonyvben megvan irni megsincs semmi :roll: Es,hogy engem nem boldogitanak a jo eredmenyek :? Mert a latszata megsincs meg azaz nincs baba de meg terhesseg se!!!!Ugyhogy mondta barmikor szivesen segit(lombik inszem)dehat ezt nekunk kell eldonteni :roll: es meg 1 dolgot felhozott.Hogy lehet a mehem allapota nem olyan jo es,hogy meg azt is megnezhetjuk majd mert ha azzal van gond arra is van gyogyszer :roll: Hat nem tudom megeri-e a sok vizsgalat ha a vegen ugyis csak a lombik segit vgy csak egyszeruen hagyjam beken vegre az orvosodat es legyen aminek lennie kell :roll: Azt is mondta hogy miota hozzajuk mentem ugye az eredmenyeim jok....es lehet,hogy most jobb passzban vgyok,mint amikor ugye a masik korhazba jartam...de azt is mondta minnel elobb annal jobb....es,hogy minnel hamarabb kene baba mert ha igy nem jon ossze akkor azokkal az ertekekkel amiket en mondtam neki,hogy mik voltak azzal egnehezebb lesz :roll: Szal ez volt ma szal egyik szemem sir :cry: a masik meg nevet :D Apa eredmenye jo de ezek szerint valami gond csak van :roll: Na mind1 nem filozok mara kis lelkemnek azert nem esett jol,hogy akkor megis csak en vgyok a ludas :roll: :? :roll:

Remelem apa este megvigasztal :roll: Ugyis tartozom neki a reggeli alakitasa miatt :oops: :lol: :lol: :lol: O azt mondta nem is szamitott rossz eredmenyekre 8)

Patricia meg kiiratta magat egesz hetre mert ngyon rosszul van....allandoan hany es mar 3kilot fogyott :? Ma bement infuzioztatni magat mert mindent kihany csorikam :roll: Mar 5hete ilyen rosszul van :roll: Jah es volt dobogo szivhangja es egy 19mm-es baboja 8) Junius 18-ara van kiirva :wink: Lehet ma egyutt fogunk logni 8) Megnezunk valami jo filmet 8) :lol:

Kata
Hat eszmeletlen nagy izgalommal olvastam a tortenetedet 8) Es naon szepen koszi,hogy megosztottad velunk :wink: Hat nem volt semmi szules az tuti :lol: En tuti bepanikoltam volna :oops: :roll: :oops: A varrast erzestelenites nelkul csinaljak? :roll: Merre fele vagnak?Hatrafele? :oops: En ettol naon felek am :roll: :oops: :? Es a kiscsaj egy tunder :D EEEEEDI nagyon :wink: Kepeket barmikor barmilyen mennyisegben elfogadunk!!!!!Apas szules lett volna amugy? :? Szegeny apad :roll: De lehet valahol "orult neki" hogy nem kellett vegigneznie szenvedni :wink: Meg1szer sok-sok gratula nektek es az uj vonalzid :shock: Hat nagyon csecse :D

Csucsu
Te is tehetsz fel am kepeket a janyzodrol ha szeretnelAzert nem eroltettem eddig mert nem mindenki szereti nyilvanosan mutizni :roll: Hat nem tom mi volt,hogy volt apaval...de most minden rendben es az eredmenyei jok szal happy ngyon :wink: Tegnap jottem olvastam aztan mar jott is apa es nem tudtam valaszolni :oops: Hangulatom jobb volt mert mintha mi sem tortent volna :) Jol fajt a hasam a menzi miatt :x Ugyhogy nem mentunk semmerre egesz nap itthon voltunk :wink: O meg delutan kisse bealudt es akkor en mostam meghajtogattam de aztan felkelt filmeket neztunk rendeltunk kajat 8) Szal jobb volt sokkal. :wink: Volt oleles,puszi es simi is :D
[quote]A írta: telefonba hogy belenéztél pedig minden pasit zavar.Na nem mintha én még nem néztem volna bele a férjem telefonjába. De ezt hogy tudta meg?? Mondtad?? Vagy látta??

Hat hulyen buktam le...pedig mindig odafigyeltem ra :oops: Szal egy olyan sms-t is megnyitottam amit o meg megsem nezett :roll: :oops: Mivel o aludt ugye hajnal 2utan reggelig az uzi meg hajnal 5kor jott es o csak munkaba menet nezte meg a telojat na akkor latta nyitva van az amit o meg nem is latott :roll: :oops: Ezert amikor mar penteken hazajott mar nem is szolt hozzam :oops: :oops: Gondolta vegyem eszre magam miert :roll: :oops: Tudtam en csak azt nem tudtam,hogy meg reggel is annyira bevoltam csiccsentve,hogy en marha megnyitottam egy olyat amit o meg nem :oops: Szal nem ertettem,hogy buktam volna le?! :oops: Hat igy tortent :roll: De nalam ez valami 7.erzek alapjan jon nem tom megmagyarazni :oops: nem azert mert nem bizom bene :roll:

Noci
Edi vgy te is,hogy patyolgatni probaltal :) Bar mara minden megoldodott :wink: Minden kapcsiban vannak hullamvolgyek :roll: Csak nem mindenki teregeti ki :roll: Nekem muszaj kiirnom meg amugy se tudnam nem elmondani "nektek" 8) Hat a hetvegedhez meg no komment :twisted: Csak amulok es bamulok :shock: :roll: En azert azt a penzes dolgot megcsinalnam,hogy kulfoldi ermeket teszek ki es ha azt megtalalod a gyereknel na arra mar nem mondhatja az anyja,hogy tole van :twisted: En megtennem az tuti 8) Parod nem szol rajuk vgy nem pprobal vgy nem mer? :idea: :roll: Mi lenne ha ti mennetek ezentul latogatoba?Mert oke a gyerekek elevenek meg neha rosszalkodnak de ami sok az sok :twisted: es ahogy olvasom nem ilyen 1szeri csinytevesekrol van szo :shock: :roll: Hta reszvetem a hetveged miatt :?

Zsu
Gyere meselj milyen volt Balcsin 8)

Pendi koma
Merre flangalsz draga csak nem megint apa ul a gepen? :twisted: :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A vigasztalo szavakert meg:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Szép reggelt mindenkinek!!!!!

Nagyon jó volt a Balcsin, pihentünk végig.... kivettük a hajót a vízről, mi meg szépen lefedtük a takarójával, hogy ne ázzon és fagyjon szét..... nagyon jól aludtam, igazán nyugodtan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bridg!

Nyugi, rendben lesz minden!!!!!!!!
A lényeg, hogy párod leadja a kiskatonákat..... és valljuk be, ez már nagy haladás tőle :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Komolyan gondolja veled :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kata!
Gyönyörűséges Lilla baba, gratulálok hozzá :!: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsu 8) Nem meselsz bovebben :roll:

Csajok
Most talaltam egy oldalt ott megvannak a spermaeredmenyek adva 8) :

Normozospermia:

Térfogat: min. 2ml-----------------------apanak 5ml
Koncentráció: min. 20 millió/ml ---------apanak ez nem tom mennyi
Totál spermiumszám: min.40 millió------apanak asszem 142millio
Motilitás: min. 50% ---------------------apanak 61%
Szerkezet: min. 30% normális --------apanak 42%

Es a vegen van egy osszegzes amiben 80%eredmenyt kapott 8) Pedig ahogy elnezem a szamok nem a legjobbak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Na ezért irtam az kövezzenmeg azért hogy a telcsit megnézted aki mér nem tette, Én sem féltékenységből de voltmár rá példa hogy megnéztem. Ez van én vállalom is.
Szóval nincs ezzel gáz.
Apa eredméányére gratula. Az az igazság, hoyg jobb hogy jó mert igy ő mint büszke pasi nyugodt , hoyg vele minden oké. A 15PR nagyon jó. A dokim azt mondta 10-15fölött már egész biztosan van peteérés. Tehát ez is oké. Mostmár tényleg nem értem akkro miért nem jött eddig a baba. Pároddal megebszéltétek vagy nem mondott még semmit??
Már annyit vizsgáltak téged szerintem ne is azon sikon indulj tovább. Próbálkozzatok de közben beszéld meg a pároddal, hyg a lombik lenen a legjobb módszer és legbiztosabb.
Aztán ki tudja lehet becsúszik a baba közben:)


Zsu: Tök jó hogy pihentél:)

Kép
csucsu05
 
 


Bridg!
Hát most miről meséljek???? Elmegyek dolgozni, takarítok, tanulok. És minden kezdődik előlről....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu
Hat mivel o reggel ment dolgozoba meg csak epp telon tudtam az o eredmenyeit elmondani :roll: Majd ha hazajon mondom neki mi zu :roll: Most talan ha jovoheten itthon lesz elkapjuk pe-t aztan majd lesz valami en mar ennel tobbet nem tok tenni :roll: Es ez az az eredmenyeim jok :!: :roll:

Zsu
Gondoltam a hetvegerol balcsirol az idorol ilyenek :roll: Azert valami csak veled is tortenik....ne csak en untassam ma itt a csajokat a beszamoloimmal :wink: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát tényleg nem történik semmi velem.... ha lesz miről beszámolnom, úgysem tartom magamban majd :wink: :lol:
Idő szuper volt, szépen sütött a napocska. Kacsát sütött anyuci, meg párolt káposztát hozzá, és tört krumplit, majd volt egy kis gesztenyepüré is.... amiből én nem ettem ugye, helyette ananászt ettem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Okes csak en is szeretek am elmenybeszamolot olvasni 8) Raadasul iiiiimadom a balcsit....es telen meg nem jartam arra ngyon vagyom a parommal :roll: Remelem ha nem is iden de megvalosul az almom 8)

Megaltad a gesztenyepurit :shock: ejha en mar evtizedek ota nem ettem :?

Mar csak 4 nap 8) [/img]

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát muszály volt..... végre szépen beindult normálisan a fogyásom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Már 83 alatt vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ngyon ugyi vgy 8) En a combomrol szeretnek leadni :roll: De en lusti vgyok mozogni :roll: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nagyon hiányoztok, el kell, hogy mondjam, de sajnos nem jutok ide a géphez. Vagy dolgozom, vagy eligazításon vagyok, vagy Apa birtokolja a gépet.
Ne haragudjatok, hogy nem tudok mindenre kitérni, de apa itthon van, és tudjátok ilyenkor övé a gép nagyrészben. Nem is szoktam vele kötözködni ilyenkor. Jobb a családi béke. :)

Kati
Hihetetlen szülésed volt!!! És észbontó, hogy ilyen terhesség után ennyire könnyen, gyorsan meglett a kis Lilla. Csodálatosan szép baba. Most mutattam meg Apácskának is. Ő is azt mondja, hogy kimondottan szép kisbaba. :) Nagyon gratulálok nektek!


Bridget
Sajnálattal olvasom, hogy összezörrentetek a pároddal. Biztosan csak megijedt, nincs semmi komoly baj. De azért örömmel olvasom, hogy már elvonulóban vannak a felhők. Az eredmény meg nagoyn jónak látszik. Az adatok alapján semmi gond nem lehet vele.

Zsu
A fogyásért gratulálok neked!!!! Nagyon szép eredményeket érsz el! Továbbra is kitartást!!!

Nócika
Te jól megjártad megint ezekkel a kis gézengúzokkal! Még jó, hogy ilyen sok türelemmel vagy megáldva. Én már tuti kiabáltam volna. :)

Csucsu
Te nem nagyon írtál magadról Apa hogy viselte, hogy mégsem sikerült? Biztosan melletted áll! azért remélem nem adtad fel teljesen! Még leszünk mi babásak!!!! Csak fel a fejjel!!

Ne haragudjatok, de most nem tudtam annyit írni, amennyit szerettem volna. Nagyon fáradt vagyok, reggel értem haza ugye melóból.
De ígérem, hogy jövök mielőbb, és válaszolok mindenre rendesen!!!

Puszi!!!
Vendég
 


Pendi nem gond elso a csalad! :wink: Na meg apa :lol: Mi csinalnank mi nelkuluk :shock: :lol: De aze neha o is engedjen :roll: 8)

A felhok elvonuloban 8) de meg nem kiabalom el :oops:
Amugy meg szotyizok 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi4
Köszike!!!!!


Bridg!
Micsoda új avatar és vonalzók :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaja :lol: Csecsek naon 8) Ez a honap muszaj,hogy az enyem legyen igy gozerovel beleadok mindent 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Nagyon helyes. Iylen ereményekkel most sikerülnie kell.
Irtó jók a vonalzóid tényleg:)

Zsu: Gartula hogy megálltad a gesztenyepüré evést:)

Pendi: Pihenj csak majd jössz ha lesz időd. Azért hiányzol -ám nekünk!

Kép
csucsu05
 
 


jaja csak fo a pozitivitas 8) Kepzeld apa lehet elvisz hetvegen Guam-ra :shock: merthogy megint hetfon szunnap es akkor lesz 3napunk :D es pe-m is hetfon vgy kedden lesz szal akar a bebit is osszehozhatnank 8) :lol:

De kicsit aggodom mert penteken reggel lesz az atjarhatosagi es akkor este 9kor mennenk :roll: Szerintetek az baj vgy nem baj :roll: 3 es fel oras repulout :roll: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es koszi a vonalzik neveben csajok most uj erokkel teljes bevetessel enyem lesz az ev 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: szerintem nem baj de kérdezz rá a dokitól. De szerintem nem okoz gondot. hisz utána fel is lehet kelni. De jó akkro gratula a Pé-hez. És azt is hallottam hogy sok nőnek az átjárhatósági után jött össze a baba. Minden adott lesz akkor:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan mert még dodozom és holnap reggel jövök vissza 5-re! Mert utána megyek okitásra!

Kata! Gyönyörü Lilla baba! Sok erőt egészséget és sok sok tejcsit nektek!

Brid! Örülök, hogy minden rendben! A dokihoz meg szerintem inkább vállaljatok be egy inszemet! Le3het gyorsabb lenne!

Zsuzsu! örülök, hogy jól telt a balcsis 7vége!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


"Jó reggelt"!

Írtóra fáj a fejem :( Már bevettem egy bogyót. jön ez a hülye hideg. Ill. már itt is van. Nem szeretetem.
Apácska még alszik. :) Ezért én gyors ideültem, és végre végigolvasom az elmaradásomat :)

Szégyellem, de pénteken írtam utoljára nektek. Jól elszaladt az idő. Annyi dolgom volt. Még vasárnap is meló ugye.

A szombat nálunk sem a legkellemesebb hangulatban telt. Igazából már nem is tudom min vitáztunk össze, de valami olyasmi, hogy én nem veszem ki a részem az ő és az anyja közötti beszélgetésből. Nem bírom azt a nőt, sajnálom. Tényleg nem megy nagyon a beszélgetés vele. Ezt jól meg is kaptam. aztán jött a többi, hogy mennyire megváltoztam, meg ilyenek. Öszintén végignéztem magamat, és be kell, hogy lássam, igaza van. de azért rosszul esett, és bántott is. Tényleg sokat változtam. Nem érdekel már annyira sok minden. Nem vagyok túl lelkes, és hanyag is lettem. Kicsit szégyenlem, de ez van. Az elmúlt évek ezt hozták ki belőlem. Azért megpróbálok erőt venni magamon,é segy kicsit aktívabb lenni.

Apácska holnap megy megint ficánka vizsgálatra. Megint bakterológiai vizsgálat lesz. Most hagyta abba az újjabb antibiotikumot, és remélem azért mostmár rendben lesz. Bár épp valamelyik nap mondta, hogy fáj a prosztatája. Na jó mondom én! Már nem tudom mióta szedi a gyógyszert, és erre elkezdett neki fájni. Remélem semmi komoly. Nagyon aggódok érte. Jobb lenne, ha minden rossz velem történne inkább. Néha úgy érzem, hogy túl is aggódom magam, de már nem is a baba miatt, hanem Ő miatta vagyok nagyobb frászban. Miért nem mehetnek a dolgok flottul???????

Na nem agyalok tovább. Egyszer úgyis vége lesz, és Apácska is meggyógyul.

Csucsu
Te megint elkezdted a clostyt. A dokiddal beszéltél mostanában? Mit mondott, mi lesz ezután? Mármint, ha mégsem jönne össze mostanában. Mert sajna benne van a pakliban. Kértek más segítséget?
MIlyen sütit vittél a "bulira"?
De helyes kis utcában laktok! :) És a másik házban meglátogattátok már az "új" lakót? Mert nemrég ugye született ott egy baba.
[quote]A írta:zért hiányzol -ám nekünk!

Köszönöm! :) :) ti is hiányoztatok nekem!
[quote]h írta:ttp://www.kepeslap.com/images/12493/micimackoszeret.jpg


Bridget
Nagoyn aranyosak az új vonalzóid, és az avatarod. :) Az első az mit jelől? Látom, már érkezik a téli hangulatod. :)
Nekem Réka dvd-m van, csak rosszul írtam. Nekem minden cd, ami lemez. :) :) De ez egy másolt dvd. :) :)
A szilveszter meg szeritnem mindegy hol lesz, csak együtt legyetek. Azt hiszem te is így vagy ezzel. De az biztos, hogy jól fogjátok érezni magatokat! :)
Megértem azért a csalódásodat, mert mi sem lett volna jobb idő egy lánykéréshez. De azért egy barát még nem olyna nagyon kizáró ok. Ha akarja, akkor nem fogja zavarni egy barátotok.
A köztetek lévő feszültséget meg sajnálom nagoyn. Csak annyit tudok mondani, hogy ilyenkor sajnos ki kell várni, amíg magától megenyhűl és elmondja. Legalábbis ahogy eddig "megismertem" a párodat, szerintem ő ilyen. Ki kell várni. Addig persze te beleőrülsz a bizonytalanságba, de nem biztos, hogy jobb, ha nyaggatod. Lehet, sőt biztos, hogy közrejátszik neki az elmúlt hónapok feszes munkatempója is. Ilyenkor az ember hajlamos a "kákán is csomót keresni". De azért már olvastam, hogy kicsit enyhült a rossz hangulata.
[quote]a írta:zt akartam tegnap meg irni mikor onzo mondom magamrol csacsogtam

Drága Bridget!
Tudod, hgoy mi "meghallgatjuk" a bánatodat. Itt nincs olyan, hogy önzés, vagy untatás, vagy ilyenek. Tudod barátok vagyunk, és ez a topik ezért ilyen, amilyen. Nyugodtan írd le, hogy mi bánt. Szertetünk téged, és a te bánatod a mi bánatunk.
Kép
A te eredményeid akkor jók? mert én nem tudom abból amit leírtál. Bocsi :)
A dokidnak mondtad, hogy te leginkább a lombikot, vagy az inszemet szeretnéd? Most végül is miben maradtatok?
A karácsonyi újévi képeket meg várom! :)
Patriciát meg jól megviseli ez a terhesség. Kitartást neki!
[quote]P írta:endi nem gond elso a csalad! Wink Na meg apa Laughing Mi csinalnank mi nelkuluk Shocked Laughing De aze neha o is engedjen Rolling Eyes Cool

Na ebben igazad van! Mi mindent megteszünk értük. :) De ők a mi életünk :) Persze mi meg az övék.:)
Hol van Guam?


Zsu
MIt csináltál a Balcsin? Most olvasom, hogy valmi hajót vettetek ki a vízből. A tiétek? milyen hajó? Van ott nyaralótok is? Alig írtál valamit. :( Nem tudok neked hosszú levelet írni. Hiányzik a régi "beszámolós" Zsu! Tudom, hogy sok a dolgod. de olyan jó lenne, ha kicsit többet tudnál jönni.

Nócika
Na most megint csak azt mondom, hogy jól megjártad azokkal a rosszcsontokkal. de az anyjuk azért igazán nevelhetné őket egy kicsit. Mert oké, nem kell, hogy a sarokba üljenek szótlanul (tudom te sem ezt várod), de azért vannak alapszabályok, amiket igenis be kell tartani. Pláne, ha nem otthon van az a gyerkőc. Le a kalappal a nyugalmad előtt, mert nálam biztosan jobban kiborult volna a bili.
Az 50 ft-okat meg sajnálom. Az tényleg elég gáz, hogy már most hazudnak. Mi lesz ezután? de tényleg miért nem tanítja meg nekik az anyjuk, hogy mit szabad, és mit nem. Néha azért rájuk szólhatna, mielőtt a vendéglátóját teljesen
a sírba kergetik a gyerekei. Gondolom ezt akkor máshol is így csinálják. Hát, nálam azért nem lenne jó soruk. Én az unokaöcsémre is oda-oda szólok, ha már nem tetszik valami. És azért mondom, hogy te türelmes vagy, mert én már ettől ordibáltam volna.
[quote]A írta:zt mondja azért vállalta be mert szeretne nekem szép karácsonyi ajándékot venni! na én fel is soroltam, hogy mit szeretnék!

Mlyen rendes kis párod van neked! :) :) És mit szeretnél? elmondod nekünk? :)

Kati
Még midnig nem térek magamhoz, a story miatt. Észbontó tényleg, hogy milyen kalandosra sikerült a szülésed. Nagyon jó, hogy ilyen nehéz terhesség után ilyen könnyű szülésed volt. Azért lássuk be, ez így volt korrekt az égiektől :) :)
A kislányod gyönyörű az tuti. Nagyon sok boldogságot és kitartást kívánok nektek hozzá!
Levente hogy viszonyul a hugihoz? Apa szokja már, hogy két kis csemetéje van? És kiheverte már, hogy lemaradt a szülésről?
Ti megszoktátok már egymást? Tudsz szopiztatni?
Kép

na ez most megint egy kisregény lett. :) Bocsánat. :) De volt mit írni. :)
Vendég
 


[quote]K írta:öszönöm! Smile Smile ti is hiányoztatok nekem!
Idézet:
http://www.kepeslap.com/images/12493/mi ... szeret.jpg


Na csak elrontottam.

Csucsu
Neked rosszul raktam fel a képet. Itt van rendesen. Bocsi. :) :oops:

Kép
Vendég
 


Pendi: Nekem ez a második clostis hónapom még csak. Szóval előbb ezt vesszük számitásba. Három hónap múlva beszélünk abban maradtunk. Ha nem jön össze az inszemet szóba hozzuk.

A szomszédunknál nem voltunk. Én még sirást sem hallottam és az ablakokat sem nyitják ki. Már éppen a szomszédunkkal akinél voltunk most hétvégén azt beszéltük, hoyg fúrák. lehet nincs is baba. Mert a védőnőt sem engedték be. Sosoem szellőztetnek. A kicsi már 32hetes de levegőn még nem volt. A csaj néha eltünik orákra. Szóval fúra.
Pont azt beszéltük lehet örökbe fogadnak és arra várnak nem tudom. olyan furák. Van oylan az utcában aki azt sem látta hoyg a csaj terhes. Tiszta X akta ez!!

Remélem az rad már helyre jön hisz csak ért valami a gyóygszer amit szedett.
Aztán hipp hopp jön a kis pendi:)


Mit vittünka szomszédoknak: Fantás sütit és kókusztekercset csináltam:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Tényleg fura ez a szomszéd. Csapj fel Colombonak, és járj utána a dolgoknak :) :)
Bár gondolom azért annyira nem érdekel. Tényleg fura. Ha nekem lenne babám, a világnak is megmutatnám, nemhogy a szomszédomnak. :) Nem vagyunk egyformák. Lehet, hogy tényleg nincs is baba.
Az inszem az már elég "jól " hangzik. az már egy kicst megnyugtató, hogy ha mégsem sikerül akkor még ott van egy biztosabb lehetőség.
Vége már pirinek? A rosszul lét sokáig tartott? Mert írtad, hogy eléggé megviselt.

Nócika
Kitartás! Eléggé aktív estéd-reggeled lesz. Azárt próbálj pihenni is.
Vendég
 


Ja, és a fantás süti receptet felrakhatnád a recept topikba. :) Jól hangzik. Már hallottam róla, de sosem csináltam.

Ez a babanet eléggé lassú. :(

Felébredt apácskám, csináltam neki mákos tésztát vacsira.
Vendég
 


az elmaradt Baleys recept. Mert nem felejtettem ám el, csak nem voltam ugye valami sűrűn. :)

2,5 dl whyski vagy konyak.
3 tubus sűrített tej
3 db folyékony tejszín
2 db vaniliás cukor
2,5 dl fekete kávé
200 g mogyorókrém.
A hozzávalókat hidegen összekeverni, üvegbe tölteni. 1 napig állni hagyni.
Vendég
 


Kép

Csucsu
Jó volt veled dumcsizni. Jó sokat nevettem. :) Kiscsajszi mikor aludt el? Nagyon édes kislány. Kár, hogy nem láthatom.

Bridget
Merre vagy? mit csinálsz? Te már ilyenkor jelentkezel.

Nócika
Fel bírtál kelni olyan korán?

Zsu
Dolgozol?

Kata
Ha tudsz, gyere és írj!

Kép
Vendég
 


Pendi: Már láthatod párom elintézte nekem:)
Jó volt dumcsizni igen. :)
Mikro aludt el 9,30kor este. Mondtam , hogy estére pörög fel a lánykám:)
Most bezzeg még alszik:)

A fantás süti tök egyzserű. Délelőtt leirom a receptjét.


Jó reggelt /napot lányok:)

Kép
csucsu05
 
 


Most tornáztam ki magam.
Huhhh. Eléggé hajtós ez a Réka. De azért jó volt. Lehet, hogy holnapra megint jól bedurrannak az izmaim. a múltkor is így jártam. Alig tudtam menni 2 napig. :) :)

Csucsu
Várom a fantás süti-receptet. De dobhatnál galamb-postával kostolót is. :) :) Csak nehogy elfogyjon mire ideér. :) :)
A lánykád meg jól bírja. Gondolom azóta azért felébredt.

Hol vagytok lányok??
Bridget? :roll: :roll: Mi jót csinálsz? Suliba vagy?

Na most megyek apával visszük a ficánkákat, meg bevásárolni.

Puszi
Vendég
 


Pendi: Ti is bevihetitek? Na akkro kivánok jó eredményt a ficánkára.
A lányom felkelt igen de most menenm kell játszani vele a játszótérre., Lassan el is indulunk.
Ha délben alszik igérem leirom a receptet.

Bridget: hol vagy ??? Hiányzol hogy még nem jöttél!

Kép
csucsu05
 
 


Olvasok es minnya irok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: oké olvass csak vissza.

Én meg porszivóztam meg felmosok ha a kicsi elalszik végre. Na meg gyorsan megfőzőm a vacsit.
És leirom a receptet végre.

Kép
csucsu05
 
 


Na szolval itt lennek en is de reggel mar paromnak megint 8kor az ebresztojere keltem es alig vartam,hogy elmenjen es vegre aludjak meg 1 kicsit 8) :twisted: :oops: Ugyhogy mire keltem fel 11utan epp csak tusolas keszulodes es agylehuzas fert bele :roll: Bar a gepet bekapcsoltam 8) De ha bele is olvasok vgy irok nekem reggel akkor tuti elkesek a sulibol es ma nem szerettem volna :roll: :oops:

Szal mentem suliba aztan felvilagositottam oket,hogy penteken se megyek meg,hogy amugy is miert hianyzom ennyit mert ugye nem tudjak es aggodnak :roll: Suli utan jottem haza de nem voltam ngyon ehes igy ugy volt majd csinalok meleg szenyot vacsira 8) Hazajottem leultem olvasni a babanetet erre parom uzen mi csinalok nem-e megyunk el vacsizni? :shock: fel 7 volt jo koran mondom vegzett es elakar vinni kajolni nanaaa hogy megyek :D Ugyhogy nem tudtam meg vegigolvasni se mert keszulodtem es 7kor majd ajton kivul voltam 8) Bar annyira ehes nem voltam am :roll: de megis csak apaval menni vacsizni az naon jo :wink: Hazajottunk meg este 10:30kor lesz egy hivasa ami elott valami anyagot elkell olvasson :? Ugyhogy en meg gyosan jottem 8) Mar negyed 10 :shock:

Csucsu
-Vegulis nem megyunk :roll: Aszonta apa nem akarja,hogy elhalasszam es ha lehetseges,hogy fajni fog a pocim akkor inkabb hagyjuk ki :roll: Amugy is rossz idot mondtak es itt mire kiersz a repterre az 1ora gyorsvonattal :twisted: szal nem kellemes utazni itt :? En mulkor ngyon megszenvedtem vele es ha abbol indulok ki akor jobb is,hogy itthon maradunk :roll: Ha mar megyek egy masik orszagba foleg egy ilyen szep szigetre akkor nem epp a szallodaban akarok ulni :roll: Na mind1 kozel van igy maskor is mehetunk majd meg :) De azert jolo esett,hogy apa ilyenekre gondol :wink:
-A szomszedotok meg tenyleg nagyon furi :shock: Lehet,hogy baja van a babanak :shock: :roll: El sem tom kepzelni :? Miert nem allitassz be egy tanyer fantas sutivel oda is aztan kiderulne mi is van 8) :) es talan meg 1 uj baratot is szereznel :wink:
-Ja es az a fantas suti az marha finom en iiiiimadom 8) 8) 8) 8) Lehet csinalok is a heten :D

Pendi
-Anyossal beszelgetes az nalunk nem problema mert emberem nem is talizik veluk :lol: :lol: :oops: :lol: Hat nem irigyellek :roll:
-Valtoztal?Annyit?Erdekes,hogy ezt mindig felrojjak nekunk :twisted: Mondjuk en meg nem kaptam ezert :roll: de mondja,hogy jarhatnek a gyimbe(edzeni)
-Mi volt a baki vizsgalaton?Remelem minden rendben nekem a gyogyotol minden elmult :roll:
-Azert nem mehet minden flottul mert akkor az tul szep lenne :lol: :? es talan nem is ertekelnenk dolgokat annyira :roll:
-Vonalzoim kocce :lol: :lol: A felso azt mutatja,hogy a periodom 4.napjan vgyok es meg 21nap van hatra de mintha ez lett volna tegnap is :shock: lehet nem megy a vonalzim?Az azlo meg ngyon neked valo :wink: Van hamupipokes is 8)
-A barat meg amugy nem zavar :roll: de egy leanykeresnel lehet kenyelmetlenul erezne magat en meg azert mert o na erted :lol:
-A mici macis kepek marha jooook 8) Ngyon tecc :D
-Az en hormoneredmenyeim minden jo :!: :!: :!: :!: :!: :!: Az o erdmenyei is :!: Meg az atjarhatosagi van aztan nem tom :roll:
-A doki tudja a lombikot de hat ezt nekunk kell kerni ugye :? Ugyhogy apan mulik :roll: de nem tom meddig akar majd normalis uton probalkozni :?
-Guam az egy szigetorszag...de ha raszorcsolsz a www.google.hu n ott tobbet olvashatsz rola :wink:

Noci
Csorikam ennyit melozni :roll: Az inszem nekem nem sokat erne mert a sperma igy is eljut oda ahova kell :roll: pe-m is van apa is jo szal nem az a gond :roll: En nem ngyon bizom az inszemben az en esetemben :oops: :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az éves teljesítményértékelés keretében a HR vezető egy leírást kért Tóth Béla munkatársról annak főnökétől.

"Tóth Béla, az asszisztensem mindig
keményen dolgozik az irodájában. Béla függetlenül dolgozik, nem
pazarolja a cég idejét azzal, hogy a kollégákkal beszélget. Béla soha nem
tagadja meg másoktól a segítséget, és mindig
időre fejezi be a kiadott munkát. Bélánk gyakran sok időt tölt az
elkészítendő munkájával, hogy befejezze azt, néha folytatja az
ebédszünetben. Béla egy olyan személyiség, hogy abszolút nincs
kétség afelől, hogy alapos és széles körű saját területén a
szaktudása. Úgy gondolom, Bélát nyugodtan lehet
egy igazi nagyágyúnak nevezni, akit nem lehet
nélkülözni. Következésképpen azt ajánlom, hogy Bélát
léptessék elő. Errol a javaslatot majd
el kell küldeni minél hamarabb."

Aláírás: Kovács József

Hamarosan érkezett egy kis kiegészítés a levélhez.
"Béla a hátam mögött állt, és olvasta a levelet, miközben írtam. Kérem,
csak a páratlan sorokat (1, 3, 5 stb.) olvassa el, ezek tartalmazzák a valódi véleményemet." :twisted:

---------------------------------------------------------------------------------------------

A jogi egyetem záróvizsgáján az utolsó két diák izzad a kihúzott tétele felett.
- Jöjjön kolléga! - szólítja az egyiket a professzor.
- Na kolléga... Tudja a tételt?
- Háát... Nem jut eszembe semmi. - válaszol a nebuló.
- Hát kolléga, akkor maga nem lesz kolléga.
- Professzor úr! Lehet egy ajánlatom?
- Halljuk!
- Ha fel tudok Önnek tenni egy olyan jogi jellegű kérdést, amire nem tud válaszolni, beírja az ötöst?
- Ilyen pofátlan kérés 40 éves tanári pályafutásom alatt nem volt, de lássuk!
- Rendben. Mi az ami egyben törvényes, de nem jogos, jogos de nem törvényes, és se nem törvényes, se nem jogos?
Pörögnek a kódexek, izzad a professzor úr, de nem tudja a választ.
- Rendben, megfogott, itt az ötös és takarodjon innen!
- Na, halljuk az utolsó mit produkál! - szólítja az utolsó diákot.
- Professzor úr... Én sem tudom ezt a tételt...
- Hát mi van ma itt? - fortyan fel a professzor.
- Rendben... Hallotta az előző diák által feltett kérdést?
- Hallottam - felel a diák.
- Rendben. És tudja rá a választ?
- Tudom.
- Tudja? Akkor ha megmondja, átengedem egy kettessel.
- Rendben. Szóval az, hogy a professzor úrnak van ugye egy 20 éves felesége, az törvényes, de nem jogos. Azt, hogy a feleségét az előző diák kefélgeti, az jogos, de nem törvényes. Az pedig, hogy ezért Ő most ötöst kapott, én meg kettest, az se nem törvényes, se nem jogos... :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?