Új privát üzeneted érkezett!

G.Andi
Köszönjük a szavazatot és hogy szorítasz értünk!
Még ma lehet szavazni utoljára és vége. Jó lenne nyerni, Máté biztos nagyon örülne.
Ha eszedbe jut, akkor még ma is katt. egyszer a Mátéra.

Judit
Látom nem bírsz Te se aludni:)
Én még mindig nyomom a Mátét:) Remélem most már megnyerjük, ha itt éjszakázok:)
Írtam mailt, a fordításról. Megkaptad?

Azt hiszem már írhatom, hogy jó reggelt majd mindenkinek:)
Vendég
 


Zsani! :D

Hajra Mate!!! Megyek szavazni!

Szep napot lanyok!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok! :D

Latom megint kicsi a forgalom errefele... :(

Tudja valaki, hogy a györi Kaaliban dolgoznak-e szombat-vasarnap is?
Mert szamolgatom a napjaimat es szerintem az 5. cn. az vagy szo. vagy vasarnapra esik majd.

Köszi elöre is.

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Andrea!
TUDTAAAAM!!! Millió puszi! Gratulálok! Vigyázz magatokra és jelentkezz!!!


Zsani!
Gratula a vadiúj sárga quad-hoz! :D De leginkább a gyönyörű gyerekhez! Szavaztam ám minden nap! (nehogy megköszönd!-megérdemelte!) :lol:
Nem értem rá visszaolvasni! :oops: Megjött már???

Jucmuc!
Szombat-vasárnap is dolgoznak, délig. Akkor csak azt hívják, akit muszáj. Tehát pl azt, aki az 5. napon van! :D
Első nap kell telefonálni, aztán ha szombatra jön ki, akkor addigra kapsz időpontot.
Te hogy állsz??
Megint lemaradtam! :oops:

Csajok!
Valaki kérdezte, hogy a Pharmafutárral hogy megy a dolog.
Értékbiztosított levélben kell elküldeni a receptet (eredetit) és az eurót. Én pl pénteken adtam fel, ők most pénteken adják postára a progiszurikat. A szemét posta 700 ft-ot kért az értékbiztosított levélért, meg vagy 3 ezret majd fog kérni a csomagért! Lassan többe kerül, mint a gyógyszer! Pofátlanság!
Viszont a Pharmafutárnál állati aranyosak! Nekem már többször volt velük ügyem. Mindig megígértetik velem, hogy küldök majd képet a babáról! Tényleg olyan kedves, nem?

Rólam : megy a stimu, nőnek a petécskék, majd kicsit később részletezem... Marha jó kedvem van! :lol: 8)

Még valami! :D
Kedden este megszületett a húgom második kislánya, Hédi! Olyan boldog vagyok, annyira gyönyörű! :D :D :D :D :D

Kép Kép
backa
 
 


Backa! :D

Köszi szepen! Most megnyugodtam!
En a jövö heten megyek Györbe es mar ott is maradok. Febr. közepen kezdem a stimut!

Orülök, hogy jo kedved van! :D Küldöm a tüszönövelö energiakat!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Backa!
szintén benne vagyok a programmban. Talán 15.-e körül lesz punkció. Neked?

Mnzsani!
nyertetek?

Jucmuc!
most akkor Te is elkezdted?
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát ilyen csodás hírekre én is kibújok a csigaházból és egy hatalmas GRATULÁT kiáltok Hajninak, Lolának és Andinak! :lol:
Szép volt Csajok! :lol:

Lola!
Itt vigyorgok mint egy tejbetök és nagyon-nagyon örülök Nektek! :lol:

Julika!
Csodás kismami vagy! :lol:

Backa! Dezsina! Jucmuc! (és akit kifelejtettem volna)
Hajrá! Hajrá! Hajrá!
Mostmár Ti jöttök! :D
Én majd ősszel zárom a sort! Addigra tolató pocakokról és átnemaludt éjszakákról akarok olvasni! :D

Szeretettel gondolok Rátok!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsaniék nyertek! :D :D
Örülök, hogy hozzájárulhattam sok - sok szavazattal a sikerhez.


Zsani,
ha majd Máté nagy quadorzó lesz gondolj ránk is néhány képpel, jó? :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsi! :D

Nem, en majd csak a jövö heten megyek Györbe, es februar közepen kezdek.

Lexa! :D

Nagyon szepen köszönjük! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lanyok! :D

A Gatorade-t a punktio utan kezditek inni avgy mar elötte is?
Es mikor kell elkezdeni a nagyon sok folyadekbevitelt es feherje fogyasztast?
Mar annyit agyalok mindenen, azon izgulok mar most, hogy jol csinaljak majd mindent.

Köszike!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Igen, nyertünk:)
Máténak már mutattam itt a neten a quadot, és egyből mondta, hogy csüccse:)
Mindenkinek köszönjük mégegyszer a szavazatokat! És tök jó, hogy mindenki örül:)

Máté és Zsani

Backa
Megjött, szerdán megyek vérvételre és megbeszélésre. Nem kell jönnöd?

Jucmut
Holnap már "hozzád is eljutok":)
Nekem isostart kellett innom beülti után, de majd bizti mondja Neked is a Boga. Egyébként mi az a gatorade?

Hajnóca
Amint megérkezik a quad, csinálok képet Nektek ide....ez csak természetes:)

Remélem most már több időm lesz írni....őszintén szólva már jó, hogy vége a szavazásnak, mert arra ment el minden időm, hogy szavazókat keressek:)

Jó éjt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Zsani! :D

Nagyon örülök en is, hogy Mate nyert! Huuu mennyire örülhet neki!

Bocsi, a Gatorade az olyan mint az isostar. Akkor csak a beülti utan kell inni? En azt hittem mar a leszivas utan is.
Es a feherjedus kajakat mikortol kell enni?
De igaz, majd ugyis mondja a doki.

Tegnap vettünk egy csomo gatorade-t, 5 nagy üveggel.

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Backa,Lexa! köszönöm!!!

Zsani! Gratula a nyereményhez! :lol:

Jucmuc! A sok fehérjét szerintem már a stimutól nyomathatod. Én legalábbis úgy csináltam,a szuritól kezdtem.
andrea23
 
 


Andi! :D

Köszi szepen! Ugy fogom csinalni en is! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Megkezdtem a stimulációt! és nem is Puregont kaptam, mint a múltkor, hanem Fostimon-t és Merionalt. Ezek olcsobbak voltak!!!! Remélem sikerülni fog! Lányok drukkoljatok, hogy nőjenek a tüszőcskéim.... :)

Mnzsani!
Gratula!

Lexa!
Veled mi a helyzet? Olyan régen nem hallottunk már Rólad! Vagy tévednék?!

mindenkinek jó hétvégét kívánok!
dezsina
 
 


Lexa!

jaj de jó hogy hallok felőled!ezek szerint összel nekivágtok!!nagyon nagyon szorítok értetek!
ha tudom hogy erre a hírre reagálsz és írsz,előbb terhesedem!!!
amúgy még nem tudom elhinni.az aggódások sora csak most kezdődik.
éjjel már a problémás szülések sora jön fel az agyamban....hülye vagyok.amúgy szó szerint.
amúgy dolgozom.ma csak kettőig hál istennek.nem bartam volna tovább.utána egy óra alvás.ha tehetem alszok.álomszuszék lettem.
folyton ennék,és aludnék.
kedden megyünk a kaáliba uh-ra .nagyon izgulok.
sokat gondolkodom miért sikerülhetett most.de biztosan az agyamban is átállt valami..annyi minden tanácsot halgattam,amitől rosszul voltam.de valahogy a torna az élet élvezése segíthetett abban, hogy sikerüljön.
ja! meg a naptármódszer!

sok puszi mindenkinek!!!!

Kép


Lola!

Én is így vagyok vele,mint Te! most,hogy sikerült nemhogy lenyugodtam volna még jobban aggódok mindenen... !

Azért sikerült Neked,mert most akart jönni a baby és kész! :lol: Erre csak ez az egy magyarázat van!
andrea23
 
 


Dezsi,
ne izgulj. Anno én is ezeket kaptam és nőttek rendesen a tüszőcskéim.
Én anno a méhpempőt és a búzafüvet is szedtem. Mindemellett még ajánlom mindenkinek aki stimuláció elött\alatt van, hogy kis mennyiségben igyatok vörösbort. Mindegyiknek jó sejtképző hatása van. De..... ha valaki a búzafüvet szedi\eszi nagyon sok folyadékot igyon mellé. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsina! :D

Nagyon drukkolok Neked! Tuti szep nagy tüszöid lesznek!

Lola! :D

Az a lenyeg, hogy ott van a baba a pocakodban! Hidd el es nyugi!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek, hogy velünk örültök a nyerésnek:)

Backa
Én kérdeztem a pharmafutárt, de már megrendeltem a gyogyit. Nekem elkellett utalnom 20 eurót és a befizetés igazolásáról a papirt, valamint a recept másolatát kellett elfaxolni a pharmafutárnak. Ez volt szerdán és elvileg hétfőn, vagy kedden hozzák 3600-ért kb.
Mikor kell menned a Kaáliba?

Lola, Andrea
Ne stesszeljetek. Mondogassátok a babóknak, hogy kapaszkodjanak, mert már nagyon várjátok Őket! Beszéljetek Hozzátjuk! Szerintem sokat számít a pozitív hozzáállás!
Minden rendben lesz!

Judit
Még gyors bekukk ide, ment mail.

Dezsina
Persze hogy szép nagyok lesznek azok a tüszők! Nyugi megteszik az injekciók a hatásukat! Vigyázz magadra nehogy valami megfázás közbejöjjön ebben a változékony időben! Mikor mész uh-ra, hogy mekkorák a tüszők? Írd majd meg a méretüket, aztán kiváncsisából megnézem, hogy nekem akkor mekkorák voltak.

Jó éjt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Mnzsani! Én a beülti napjától beszélgetek ám hozzájuk... Csak tudod olyan furi érzés még mindig,hogy sikerült! Láttam a 12.napon egy hatalmas hcg szinte,ez hihetetlen érzés volt,de tudod már annyira várom,hogy a szememmel is lássam... Talán akkor egy picit megnyugodnék,hogy minden rendben! Te sosem izgultál és vártad mindig az UH.-okat a terhességed során? Mert,ha így van,minden tiszteletem a Tiéd! :lol: :wink:

Kép
andrea23
 
 


Sziasztok!
Nagyon régen nem voltam, de talán valaki még emlékszik kicsit rám :oops:
Novemberben volt az első lombikom, nem sikerült.
Aztán következő ciklusban hagyományos módon sikerült egy kis életet a pocimba varázsolni. Alig 6 hetes.

Szívből gratulálok Lolának, Andreának és Hajnócának, akiknek szintén sikerült ez a csoda :D :D

Dezsina, Backa, Jucmuc, Zsani és aki még mostanában kezdte vagy kezdi a programot, nagyon drukkolok, hogy gyönyörű két csíkos teszttel végződjön :D :D

Ariel
ariel
 
 


Ariel! :D

Elöször is gratulalok a pocaklakodhoz!
Masodsorban pedig negyon szepen köszönjük a drukkokat! Rank fer! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Lola! :D
Aranyos vagy! :D A babuciddal minden rendben lesz, nem szabad izgulni. Julika példáját kövesd! Beszélj sokat a Picurkához. Ő egy csodababa! :D

Ariel! :D
Ez fantasztikus! :lol: Gratulálok nektek is!

Lányok! Olyan jó ezeket olvasni! :D

Juc!
A szegedi Kaális orvos mondta a barátnőmnek (akinek a 4. lombikja sikerült és most 7. hetes kismami), hogy az a lényeg, hogy sok fehérjét egyél (1/2 hal konzerv, 2 dl bio paradicsomlé, 1/4 kg túró, sok-sok! folyadék, zöldség-gyümölcs - minden nap). Remélem segítettem kicisit. :D

Dezsi!
Én is ugyanezeket kaptam és nagyon szép egészséges tüszik lettek. 1 kivételével megtermékenyült mind! Szorítok! :D

Zsani!
Gratulálok! :D

Andi!
Nagyon örülök, hogy sikerült! Emlékszem mennyire szomorú voltál és mi azzal bíztattunk ne add fel! Most is azzal bíztatlak, hogy minden rendben lesz! Nagyon kiváncsi vagyok, hogy hányan vannak a Mazsolák! :D

Én még kapom a kezelést. Javulnak az eredményeim. :D Már nagyon várom, hogy kezdhessek, de addig is szorítok nektek és figyelem, hogyan gömbölyödnek a pocakjaitok! :D

Backa?
Hogy vagy?
Vendég
 


Visszajöhetek hozzátok????????? A régiek emlékeznek rám, tudják, hogy én is lombikos vagyok, 22 hetes ikres kismama, aztán pénteken elvesztettük a babáinkat..............iszonyúan fáj...........

Felfoghatatlan ami történt! Pénteken éjjel begörcsöltem és hirtelen vérezni kezdtem - soha életemben nem fogom férjem arcát elfelejteni, annyira megijedt -10 perc alatt a kórházban voltam, pedig 30 percre lakunk tőle. Dr. bácsim elmondta, hogy két ujjnyira nyitva vagyok és folyamatosan vérzek, tehát nyílik a méhszáj. Meg még az egyik burok elő is bújt, hamarosan szülni fogunk. Felvittek szülőszobára, ott próbálkoztak a lehetetlennel, de sajnos este 9-kor óriási szenvedések közepette megszületett Anna-Máté (ez lett volna az álmunk - félek elvesztettük még az álmainkat is...). Apa látta őket, azt mondta békések voltak, és szép formájuk volt - nagyon nehéz volt elengedni őket, mert egész nap még rugdosódtak, mintha el akarnának köszönni. Remélem, érezték, hogy nagyon szeretem őket................remélem.

Jöhetek újra reménykedni veletek??????????Azt hiszem csak ez lehet a gyógyulás útja.........ha találunk az alagútban halovány fényt.................................
julika79
 
 


Sziasztok!

Julika
Ezt még olvasni is szőnyű :(
Ne is tudom mit lehet ilyenkor írni. Legyél erős és gondolj arra, hogy biztos igy kellett ennek lennie. Ne adjátok fel, most már tudod, hogy sikerülhet és legközelebb biztos nem lesz semmi bibi!
Hm..... :(

Backa
Fontos, ha benézel!!!!!
Majdnem 2 hete megy a suprafact és elkezdem vérezni. Ez lehet mellékhatása szerined? Mit csinálja. A Kaáliba ugye már nem tudok hívni senkit. Szerinted fújjam tovább?
Írjál légyszi, ha benézel!!

Zsani
Vendég
 


Azért nem értem, hogy miért nincs a Kaáliba valami ügyeletes telefonszám, amit ilyen esetekbe lehetne hívni. Azt se tudom, hogy abbahagyjam-e, mert valami bibi van, vagy csak mellékhatás.
Bocsi, hogy rátok zúditom, de tök ideg vagyok és tehetetlen...... :(
Vendég
 


Julika, neeeeeeee! Ezt nem akarom elhinni! Nem hiszem, hogy most tudnék valami vígasztalót írni, engem is teljesen letaglózott a hír. Együtt érzek Veletek. Hihetetlenül erős vagy, őszintén csodállak. Hatalmas ölelést küldök Neked.
ariel
 
 


Jucmuc, Lexa, köszönöm szépen :D
ariel
 
 


Zsani, lehet, hogy tök hülyeséget írok, de úgy tudom, a bp-i Kaáliban hétvégén is vannak. Hátha tudnak segíteni, legalább megnyugtatni.
ariel
 
 


Ariel
Köszi aranyos vagy, de hívtam Őket is fél 1-kor, de már csak a biztonságiőrrel tudtam beszélni.
Már megnyugodtam, holnapig már csak 3-szor kell fújnom, az meg már nem változtat semmin szerintem. Majd reggel meg felhívom a győrieket.
Én is gratulálok Neked a kispocaklakódhoz, vigyázz nagyon magatokra!

Zsani
Vendég
 


julika!
döbbentem olvasom üzenetedet.ez borzasztó ami veletek történt!nem is tudom hogy fogod feldolgozni!
szeretnék valami biztatót írni!de nem nagyon tudok sajna.talán azt hogy az idő minden sebet begyógyít,és az alagút végén ott lesz az a baba,aki megszületik!
tudom nem vigasztalás,de most olvasta a nők lapjában egy cikket egy lányról,aki 17 hetesen vesztette el babáját,és 3 hónap múlva újra terhes lett,és most megszületett a kicsike.
hátha ez az alagútban halvány fényt ad...

Kép


Julika! :cry:

Itt ülök és egyszerűen nem tudom elhinni amit olvasok...
Én sem tudom, hogy mit is írhatnék... hiszen most semmi sem lehet gyógyír a fájdalmatokra. :cry:
Ránk mindenben számíthatsz! Gyere amikor csak tudsz, hogy segítsünk átvészelni nektek ezeket a pokoli időket.
Szeretettel ölellek!
Vendég
 


Lola -csak az ilyen történetek vigasztalnak most meg. Nagyon fáj!
julika79
 
 


Julika,

nem találok szavakat..... :cry:
monyo
 
 


Julika!
Másik topicban hivták fel a figyelmemet Rád.
Döbbenten olvastam ami Veled történt, szivből sajnálom és átérzem a helyzetedet.
Nekem is elment 1x 1 22 hetes lombikbaba, hasonló váratlansággal.
Amint látni fogod, azóta lett már 1 kislányom, és most spontán várandós vagyok, csak sajna közeleg az a kritikus 22. hét ...
Azt tudom Neked irni, hogy add át magad a fájdalomnak, sirásnak, aztán próbáljatok kicsit megnyugodni, elutazni pár napra feltöltődni egymással, és amikor ugy érzed, hogy a lelked kész az uj lombikra, akkor ujult erővel kezdjétek előlről, és az eredmény nem fog elmaradni!
A férjem azt mondta nekem azokban a szörnyü hónapokban, hogy "minden nap eggyel közelebb visz a babához", és mostmár tudom, milyen igaza volt!
Mindez velem 3 éve történt, az emélk még mindig kisért, de a kislányom, és a bennem fejlődő kis élet vigasztalást adott.
És Neked is vigasz lesz majd, amikor a kezedbe adják az egészséges kisbabádat a szülőszobán!
Puszi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Julika!

Ez felfoghatatlan ami veletek történt. :cry: :cry:
Csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy :!: neked a párodra és a párodnak rád van szüksége. :? :!:
:idea: Annyi időt amennyit lehet csak egymással töltsetek. Próbáljatok kikapcsolódni, nagy sétákat tenni, kibeszélni a helyzetet és sajnos tapasztalatból mondom a férjednek talán nehezebb lesz ezt feldolgozni!!
Nekünk a májusi (3.) lombikból megfogantak a babák, de sajnos korán elvesztettük őket. :( Utána sajnos egymást is. Valahogy úgy alakultak a dolgok, hogy mi nem beszéltük ki a történteket. S végül eljutottunk odáig, hogy már alig beszéltük meg az ilyen jellegű gondjainkat. Októberben válás, mert időközben 'megtaláltam" az új párom. Igaz addig hosszú út vezetett el, hogy december elején = tesztet produkáltam! :wink:

Azóta 12. hetesek vagyunk!... és ez egy csoda, hogy ennyi idő és próbálkozás után teljesen spontán fogant meg az a gyermek akire ennyi időt vártam. :)

Szóval fel a fejjel, de csak ahogy az idő és a lelki sebek gyógyulása engedi.
A remény és a fény mindig ott van és hiszem, hogy minden a legmegfelelőbb időben történik és mindennek oka van.
Remélem nem bántanak meg soraim. Nem az a célom.

Mégyegy:
Ne butáskodj, hogy visszakéredkedsz a topikba. Szívesen látunk mindenkit és ez független attól, hogy addig topiktag volt-e vagy sem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Julika!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ez egyszerűen felfoghatatlan és igazságtalan!!! Borzasztóan sajnálom és részvétem a kis Kincseitekért! De próbálj előre nézni,most bármilyen nehéz is,de csak ez az egy megoldás van! És amúgy az orvos mondott valamit? Minden előzmény nélkül történt?Ha fáj beszélni róla,akkor ne válaszolj!

Ölellek Benneteket!

Na látjátok Lányok! Én is pont az ilyen esetektől félek! :(

Kép
andrea23
 
 


Lexa!

Nagyon szepen köszönöm, sokat segitettel! Kijegyzeteltem mindent es be is fogom tartani! Mar vettem egy karton (12db) tonhalkonzervet. Nem az a nagy konzerv, hanem a 80gr-os.
Bio parilet biztos talalok majd a spar-ban.

Milyen kezelest kapsz? Bocsi de nem ismerem az elözmenyeket Nalad…mindenesetre kivanom, hogy mielöbb kezdhess Te is!


Julika!

Nem is tudom mit mondjak. Ez borzalmas!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Nagyon-nagyon sajnalom! Mit mondtak a korhazban? Ha jol ertettem akkor szombat este törtent a tragedia. De, hogy engedhettek haza? Ne haragudj ha butasagokat kerdezek…Mikor mentel haza?
Istenem ez szörnyü!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Andrea!
Kell az egészséges félelem, hogy az ember betartsa az orvosa uatsitásait, lehetőleg ne a terhesség alatt utazzon Afrikába pl, nem kell átrendezni a lakást, és nem kell megmutatni azt sem, mennyire "jól birom én a strapát", ekkor a legfontosabb a nyugalom, pihengetés, ábrándozás (később ugyse lesz rá időd :wink: ). Ha ezeket betartod, még mindig történhet baj, de az esélyeket csökkentetted. És legalább ugy érzed, hogy Te mindent megteszel azért a kis életért, a többi sajnos nem Rajtad mulik, hanem valami felsőbb valakin.
Ilyen tragédiák sajnos előfordulnak, de az életet muszáj ennek ellenére optimizmussal szemlélni.
Másképp nekem sem lennének most itt a gyerkőckéim :D .
Ne aggódj, Nálatok minden rendben lesz!
Julika!
Abban Hajnocának nagyon igaza van, hogy ezt a helyzetet együtt a pároddal fogjátok tudni sikeresen jó irányba billenteni, ugyhogy valóban fontos, hogy beszélgessetek sokat, minél több időt töltsetek most együtt, sétával, kikapcsolódással, már persze ha tulleszel azon, hogy nem akarsz emberek közé menni, mert azt is meg kell várni türelemmel.
Hajnoca!
Már olvastalak régebben. Látom Te is babás lettél, gratulálok!
Az uj párodtól?
Hát igen, minden rosszban van valami jó :)

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Julika,
megdöbbenve olvasom ezt a szörnyű hírt. Olyan jól alakult eddig minden... Nagyon sajnálom.
Tudom, hogy át fogjátok vészelni ezt a borzasztó időszakot, hisz mindig olyan pozitív a hozzáállásod. Kívánok ehhez nagyon sok erőt mindkettőtöknek.
wandrea
 
 


Sziasztok Lányok!

Julika!
Kimondhatatlanul sajnálom, nem is találok szavakat :cry: Érthetetlen ez, és nem tudom felfogni, a hatása alatt vagyok még mindig. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy miért történt meg ez a szörnyűség :!: :?:
Biztató szavakat nehéz találni ebben a szomorú időszakban... Kitartás, optimizmus :!: Sikerülni fog! Nagyon sok erőt kívánok Nektek, ne veszítsétek el humorotokat és pozitiv gondolkodásmódotokat :!:
És pesze, hogy itt vagy a csapatban! Hiszen nem is kerültél ki :!:

Lexa!
köszi a bíztatást, ez jó hír, hogy nőnek ettől a gyogyitól is tüszőcskék!

Jucmuc!
Akkor már csak pár nap és érted is izgulhatunk!!!!

Mnzsani!
Szerdán megyek UH-ra. Majd meglátjuk. Onnantól szerintem még egy hét a punkcióig.
Örülök, hogy nyertetek!

Ariel!
Gratulálok! Ez fantasztikus hír :!: :!: :!: Írjál ám, hogy mi történik Veled! Kiváncsian várjuk a baba fejlődésével kapcsolatos történéseket is!

Wandrea!
Örülök, hogy hallok rólad! Remélem jól vagytok!!!

Backa!
Hol tartassz?????????
dezsina
 
 


Melcsi,
mint fentebb olvashattad a férjemmel elváltunk. 'Októberben válás, mert időközben 'megtaláltam" az új párom. Igaz addig hosszú út vezetett el, hogy december elején = tesztet produkáltam!"
Igen, az új páromtól van a gyermek.
Köszönöm a gratulációt.
Az élet kifürkészhetetlen. Amikor nem számít rá az ember akkor 'bemutatkozik", hogy nehogy azt hidd, hogy te 'irányítod" azt. :(

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dezsike!

Igen, amikor a Te punktiod lesz kb. en akkor kezdem a stimut!

Gondolok majd rad!


Backa! Mi ujsag Veled? Hol tartasz?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Most egy darabig nem jövök, holnaputan megyünk haza. Majd megprobalok jelentkezni Györböl is.

Mindenkinek drukkolok, legyetek jok!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Hát, nem változott itt semmi - na csak a babások száma!!!!!!!!! Ugyanolyan kedvesek vagytok, mint mikor szeptemberben gratuláltatok a babáimhoz.......

Nagyon köszönöm mindenki kedvességét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elutazunk apával hétfőtől pár napra, elvisszük a fájdalmunkat, letesszük valahol, és csak annyit hozunk haza, amennyit nagyon muszály.

sokat gondolkodtunk,hogy mi volt a baj? érdekes módon nem keresünk bűnbakot, okot, még a miérteket sem tartjuk számon. azt mondták, nem bírta a méhem a két baba súlyát, meg a hirtelen növekedést, és valószínűleg ez bekövetkezett volna mindenképp pár hét múlva is, csak akkor még emlék is lett volna utánuk - így meg csak az a megfoghatatlan csodálat, amit érzünk.....nagyon rendesek voltak velem, talán pár nap múlva, vagy még ma délután azt is leírom mennyire. Mi nagyon Istenhívő emberek vagyunk, férjemnek édesanyja meghalt szülés közben, ezért hisszük, azért alakult ez így, hogy egymásnak megtartson minket, meg aztán hátha nagyon erőszakosan akar egy kis lélek hozzánk költözni, azért kellett ennek a két csillagnak utat készíteni.......nagyon bízunk a csodában, meg Isten jószándékában......szépen gyógyulok, fájdalmaim nincsenek, de még sokat sírunk. Szerencsére együtt sírunk, jó hogy tudunk így ketten együtt, ez nagyon sokat számít szerintem.......az esték a legnehezebbek, akkor szoktunk beszélgetni velük, énekelni nekik - ez még megvan, aztán majd biztosan csendesedik ez is - mi így gyászolunk. Meg megyünk tovább!!!!!!!!!!!!!! A mi kis angyalkáink biztosan elmondják ott fenn, hogy milyen jó lesz annak aki hozzánk költözik - így remélem már sorakoznak a jelöltek!!!!!!!! Bízunk.............mert máshogy nem megy!!!!!!!!!!!

Tudjátok, vagy talán van aki még emlékszik rá, az én férjem az uh-szemű apuka, reméljük, hamarosan újra használhatja a készüléket!!!!!!!!! :wink:

Addig meg folyamatosan gyertyát gyújtunk, hgoy az új kis lélek lássa, merre van az útja mifelénk..........................
julika79
 
 


Julika

Én nem szoktam ide írni, csak néha olvasgatni.
Nem igazán vallom magam hívő embernek, de csodaszép amit leírtál!
Biztos vagyok benne, hogy a megfelelő időben eltalál hozzátok az új kis lélek és nagyon jó lesz neki nálatok.
Mi most tudtuk meg, hogy nem sikerült az első lombikunk. Talán nem most van itt az ideje a baba érkezésének, talán Ő még nem szeretne jönni valami miatt.

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Nektek!
buborék5
 
 


Sziasztok!

Julika
Tudom, hogy igazán csak az idő segít nektek most, de talán kicsit sikerül megnyugodnotok az utazás során. Remélem, hogy mihamarabb beletudtok vágni majd egy újabb próbálkozásba és az abból születő kis csöpség lesz az igazi vígasz számotokra!

Buborék
Sajnálom, hogy nem sikerült az első, de tudod hogy nem szabad feladni. Tényleg úgy kell gondolni, hogy talán még nem volt itt az ideje. Nekem is volt egy leállított kezelésem a Máté elött. Emlékszek pénteken mentem és már beleéltem magam, hogy hétfőn leszívás. Ehelyett közölte a doki, hogy leáll az egész. Persze kiborultam, de aztán azt mondtam, hogy ennek biztos igy kellett lennie. És még most is igy gondolom.
Hol csinálták a beültit? Látom Kom.Eszt. megyében laksz. Megkérdezhetem, hogy merre? Én is ott lakok, hátha nem is vagyunk olyan messze :)

Backa merre vagy?

Judit
Jelentkezz ám, ha netán betudsz nézni!

Dezsina
Mi volt uh-n? Szép nagyok már azok a tüszők?

Andrea, Hajnoca, Ariel, Lola
Jól vagytok? Valami új hír? Ki mikor megy uh-ra? Írjatok ám! :)
Most, hogy igy összeszedtem, látom hogy már 4 "pocakosunk van" :) Ez szuper és jó példa mindenkinek!

Lexa
Milyenek az eredményeid? Tudod már, hogy mikor kezdhetsz?

Jó éjt mindenkinek!

Zsani
Vendég
 


Zsani

Látom Tatabányán laktok. Mi Banán, nem igazán vagyunk közel egymáshoz. Győrbe járunk és Boga Péter az orvosunk.
buborék5
 
 


Buborék
Hát tényleg nem vagytok a szomszédban.
Mi is Győrbe a Bogához járunk :)
Gondolom, akkor most 3 hónapot kell várnotok.(?)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: