Új privát üzeneted érkezett!

tary: nekem is csinálja...

Timi
titimee
 
 


Jo reggelt mindenkinek. Remelen, ma mindenki, aki teheti, kiney maganak valami jo kis vizpartot.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Pedi közben meglátogatott piri :D úgy látszik nálam az a normális, ha minden második hónapban jön meg :) valószínűleg így vagyok kódolva, Bencével is így lettem várandós...

Nika közben sikerült beraknom a chat box-ot. Mire a hátteret beállítottam eltelt fl év :shock: :lol: Na jó, fél évvel ezelőtt kezdtem el próbálkozni, de nem sikerült olyanra formázni ami tetszett és akkor feladtam és m,ostanság volt ráérős időm ezzel foglalkozni és lám sikerült. Bár nem biztos, hogy ez a háttér marad majd....

No megyek mert dolog van, aztán du megyünk a partyra......

Puszi mindenkinek :D

királylány
 
 

 
 

dia: akkor nekem is elmondhatnád privibe hogy a csajokat ne foglaljuk le iylen témával hogy hogy kell csinálni mondjuk nekem freeblogos de gondolom ugyanaz

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!
megjöttem!!!!!!!!!!!
nagyon de nagyon jól éreztem magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de sajna csúnyán leégtem elől-hátúl mindenhol ......annak ellenére hogy a tiltott időbe nem tartózkodtam a napon és be is voltam kenve!!!!!!!!!!
most szenvedek kicsit...no meg még nagyon fáradt vagyok......tegnap éjfélre értem haza mert annyit késtek a vonatok!!!!!!!!!
plusz huzatot kapott a jobb szemem a vonaton....igaz ez a az én hibám mert nem tudok a seggemen űlni hanem az ablakba lógok..........:)

Barnika nagyon élvezte a vizet....ugy rugdosott ahogy a hullámok lökdösték a hasam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika megírom, de lehet ma már nem lesz rá időm :wink:

királylány
 
 


dia ráér és köszönöm:)
nita örülök hogy jól érezted magad a leégésért már nem örülök annyira vigyázz magadra jobban te kismami :)

nika70
Salgótarján
 
 


Akkor szupi volt legalább Nita:)az égés sajnos ilyenkór velejár,én is szénné égek pillantok alatt:(

ma olyan jó hüvős van,van levegő!!!!!:)

KépKép
bettike83
 
 


Nika akármennyire vigyázok én mindig így porúl járok.... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita

sztem sokan vagyunk ezzel igy:(
pocakod is lepirult?:)kenegesd magad...én ilyenkór aloe verával szoktam magam kenni,az nagyon jó rá,hűsit és gyogyitja a bőrt.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok, na megjöttünk, én és piri.
Nagyon jól telt az elmúlt 2 nap, bár piri nem volt kíméletes már szombaton megérkezett :cry: de OB-vel tudtam fürödni mert csak délután jött meg és ne szokott sok jönni első nap. Másnap pedig hideg volt és nem mentünk strandra 8) hanem a szegedi vadasparkba voltunk. Jól kisétáltunk magunkat és nagyon jó volt. Bár a szombaton a viharjelzés miatt nagyon féltünk mivel sátorral mentünk, de végül csak sima eső volt, mi meg találtunk egy nagy felállított sátrat, a konyhahelység körül és mivel nem volt ott senki az alá állítottuk a sátrat az eső ellen, így meg sem ázott :lol:

Puszi mindenkinek most rohanok tusolni és munkába máris késésbe vagyok.

Tary ha minden szót aláhúz akkor az azért van mert a nyelv nem magyarra van beállítva így minden szót hibásnak talál.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch sajnálom pirit :Ű(

nika70
Salgótarján
 
 


Nika ez van tudtam ez lesz nincs nekem szerencsém manapság semmihez :cry:

Pedi mizus gyere remélem pirinek se híre se hamva nálad :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Sajnálom piriket... :cry: :cry:
De egyszer úgyis sikerülni fog! :wink:

Lányok hoztam nektek képeket: :D :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Ezek a képek szombaton készűltek. Bár nehéz volt jó képeket csinálni Lauráról, mert nagyon a méhlepény felé volt fordúlva. :D
Minden tökéletes vele, kb: 1 kilós már.
Ja!
És nagyon hasonlít a bátyjára. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


NAGYON CUKIK A KÉPEK!!!

80olgi
 
 


Móni: jaj de édes a kis manó a képen :) és hogy látszik a puncija. jól beterpesztett :D

Timi
titimee
 
 


Az előbb elszállt amit írtam.
Sajnálom a piriket, de remélem hogy mihamarabb babásodik mindenki. Nagyon drukkolok mindenkinek.

Gnemoni: nagyon édesek a képek, olyan szépen látszik a kis arcocskája. A nunci rendesen kivehető, igazán szépen beterpesztett megmutatta, hogy milyen van :lol:
Mi pénteken megyünk 4d-re, remélem nekünk is ilyen jó felvételeket készítenek majd és nekünk is beterpeszt a kis drágám :lol:

Mi megvagyunk, növünk ezerrel. A hasam nagyon durván nől, mondta is a védőnő, hogy szép nagy hasam lesz a végére, amit már kezdek én is látni, pedig az elején nem is gondoltam volna. A 18. héttől nagyon durván beindult és hétről-hétre nől :lol: Lassal eljutunk olda, hogy tükör kell a szörtelenítéshez :lol:
Íme :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok lányok.nagyon megijedtem tegnap este,annyira fájt a hasam,hogy apa bevitt a korházba pont a dokim volt az ügyeletes.megvizsgált teljesen zárt a méhszáj.a méh is normális,csinált ultrahangot a drágám éppen akkor pihizett,néha mocorgott csak egyszer csak a dokim bekapcsolta a szivhangot,és akkor megnyugodtam.még viccelődött is hogy tudja hogy nagyon ideges vagyok de higgyem el ez nem az én pulzusom hangja.ajánlotta a magne b6-ot meg pihizzek.nyúlnak a méh szalagok,ez teljesen normális vérzésem nincs az a lényeg.nagyon sajnálom a piriket.....Moni-Laura tök édi...Csige nagyon szép nagy a pocakodremélem hamarosan enyém is ilyen lesz.szép napot a nyaralóknak szép időt.
kistörpe
 
 


SziasztoK!

Önző módon magammal kezdenék, bocsi!
13-án voltam UH-on és ott csak egy 10mm-es petikét találtak ugyebár.
1,5 merit szúrtam máig. kicsit érezgetem a p.fészkemet, de semmi komoly.
bemegyek Zeke dr-hoz, akinek egyből mondtam, h én vagyok a bujkálós petefészkes.... jót mosolyogtunk, majd ráfagyott mindkettőnk arcára a monitor nézése közben ugyanis kiderült, h extra sok petike figyel bent. 12 és 18mm közöttiek és bizony a bal p.fészkem sem bír bujkálni ennyi petivel.... nyálkah. 12mm.
felvázolta Zeke doki, h szerinte jobb lenne ezt kihasználni és legyen lombik.
mire felöltöztem, én is így láttam. átbeszéltük, elküldtek vérvételre, kiváltottam az újabb gyogyikat, elmentem EKG-ra és hát szerdán leszívás - vagyis sztem péntek magasságában beülti, de ezt nem kiabálom el
ha eccer beindul egy gép .... :shock: :D

törpe!
örülök, h minden ok a babáddal! én is tuti azonnal rohannék dokihoz :oops:

csige!
szép a csigaházad és nagyon formás :wink:

móni!
édes!!!! hihetetlen, h mennyire élethű a 4D (mindig meglepődöm)

meli!
mai adag pozi neked megy!!!!!!!!!!!!!!!!!
sajnálom pirit, de én sok + enerdzsit küldök inkább! :wink: tudod, nekem most sok van

babszika
 
 


babszika: ez nagyon jóhír!!!! drukkolok a pénteki beültihez :D

csige: csini vagy :)


melisch: sajnálom pirit :cry: franc essen bele... monnnyon már le!!!


kistörpe: akkor megnyugodtál? :)

Timi
titimee
 
 


Sziasztok!!!!!
Betti igen a pocakom teteje is le pirúlt.... :(

Móni gyönyörű a kis Lara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csige tényleg te is beindultál......nekem is mondják hogy nagy a hasam..és még van 2 hónapom...........

Babszika istenem!!!!!!!!!!!!KEZEM MOST EXTRA CSURIBA VAN ÉRTED!!!!!!!!!!!SIKERŰLNI FOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi csajok!!!

nita!
a pocid teteje is lepirult? :shock:

babszika
 
 


sajna igen.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük a pocakdícséreteket :lol:
Babaszika: ez nagyon jó hír, nagyon drukkolok nektek :D

KépKép
csige-bige
 
 


Csajok aranyosak vagytok de én már megszoktam pirit el sem tudnám hinni ha egyszer tényleg terhes lennék.

Babszi te meg nagyon jó hírekkel jöttél. Nem semmi, hogy így beindultál, mármint Petikéék így megsokasodtak és megnőttek, akkor most már sikerülnie kell muszáj.

Kismamik olyan szépek a pocakfotók :roll: csak gyönyörködöm bennük. A strandon is volt pár kismama na meg rengeteg ennivaló kis manó, hát állandóan őket néztem, de sokszor nem tudtam merre fordítsam a fejem olyan sok baba volt :D

Kép
Kép
melisch
 
 


annyira rendesek vagytok, köszönöm!!!!
nem hiszitek el, h mennyire jólesik ez!!!!!

meli!
hidd el, h én sem tudom elképzelni a zebrásat! és ez lesz benne a szép!!!!! :wink:

babszika
 
 


na ná most, hogy ez ilyen váratlanul történt tuti nem ok nélkül van :wink:

nem baj majd eljön a mi időnk is, ti meg bízzatok hiszen annyi ideje vágytok már rá, megérdemlitek. Mi azt hiszem nem akarjuk még annyira, legalább is a férjem, mert aki akarja az lép ő meg csak lapul, bár nem sokáig mert komoly beszélgetésben lesz része hamarosan. :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


29+6.hetes pocakom...az az a mai: :)


Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Babszika-ezek nagyon jó hírek! Hidd el most sikerülni fog! Amikor ilyen spontán jönnek a dolgok, akkor mindig sikerül! Drukkolok pénteken!!! :)

Móni-nagyon cuki a kis nunis! Már nemsok van hátra!

Csige-szép a pocid, tényleg sokat nőtt! Nem szokott fájni a derekad?

Nita-te is szépen gömbölyödsz! És már csak 2 hónap!!!

Én sajna már elkezdtem barnázni, szóval tuti menszi lesz belőle.
És nemsoká már 1 éve lesz, hogy próbálkozunk :(
Kezdek aggódni!

Kép
pampalini
 
 


Pampalini ne aggódj sikerűlni fog neked is.........tudom most könnyen beszélek de én is átéltem a várakozást..........
drukkolok nagyon neked is!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
vagyok én is, csak sok dolog (nem nagyon jók) történtek velünk az elmúlt hetekben. Pocakok aranyosak, piriket sajnálom.

Babszika,
ez nagyon jó hír, örülök és drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


húúúú babszika ez nagyon jó hír ha egy üzlet beindul annyira drukkolok neked :):)

Csige nagyon szép csigaháza van a babának :):):)

Móni : ez egyértelműen nunis :):)

nita szép nagy már neked is a pocid :):):

pampalini sajnálom de ne aggódj neke annó azt mondta a doki mikor mentem hozzá egy év sikertelen próbálkozás után hogy ne aggódjak általában két évi nem dszoktak nagyon vele foglalkozni bár én már akkor is 34 voltam lehet azért mondta :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szia Lyly!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Válaszoltam gyorsan!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


igen olvastam!!!!!!köszi! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: hát igen szépen gömbölyödsz te is :lol:
Hát néha szokott fájni a derekam, de azért nem jellemző szerencsére. Biztos hogy idővel rosszabb lesz. Vannak testhelyzetek amikor fáj, de már kitanultam hogy hogyan kell feküdni, hogyan vasalhatok stb :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


a vasalást már én se állva csinálom hanem űlve...de úgy se birom már sokáig......sajna carakszik a derekam........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszönöm csajok ma is a sok kedvességet!

pampa!
azért tessék holnap is szurkolni, mert holnap altatásban leszívják őket és apa kisfiúival összeeresztik :roll:
neked vizsgálták már, h mitől barnázol?
pampa! eldöntöttem, h ha megyünk Egerszalókra, akkor majd szólok, hátha tudunk talizni :wink:

meli!
leginkább abban bízom én is, h az égiek is úgy látják, h megérdemeljük! tegnap a recepciós hölgy is azt mondta, h ismer már több mint 1 éve, de most lát igazán másnak. pozitívnak, kisimultnak és érzi, h ez most nagyon jó. ráadásul kb 1 hónapja megjegyezte, h látja, h felszedtem pár kilót (na ja, nem is párat, hanem 10-et :? :( ), de ő érzi, h ez most jó lesz, mert több az esély állítólag a kicsit zsírosabb nőknek.... erre tessék: jön a lombik.... na, dugulok.
apa meg nálatok majdcsak összekapja magát. nálunk sem volt ez a 3,5 év felhőtlen ám! nálunk is volt, h apát noszogatni kellett

nika!
én még ilyet nem hallottam! mindenhol 1 év számít :shock:

babszika
 
 


babszika: rám számíthatsz. kezem lábam csuriban :) aztán majd gyere beszámolni hogy mi volt :D

Timi
titimee
 
 


timi!
vigyázz, nehogy görcsbe állj :lol:
Kép

babszika
 
 


Sziasztok!

Hát, tegnap írtam már egyet, de elszállt. Elég sok a melónk, így nem írtam újabbat.

Na, de ma, addig nem szolgálok ki senkit, amíg be nem fejezem mondandóm!

Nekem is megjött szombaton, úgyhogy sajnos Babszika zebrája nem ért ide, na de majd legközelebb. Nálunk meg most inkább apa szomorú.

Babszika! Nagyon-nagyon örülök Nektek, és végre Te is fogsz látni pozitív tesztet, amit Te produkálsz! Vegyél azért egy párat, pótold be ami eddig elmaradt! :lol:

Pampa! Nagyon sajnálom, hogy megint barnázol, de mi is több mint egy éve várunk babára és vannak akik mégtöbbet! Úgyhogy fel a fejjel! Azért szerintem is érdemes lenne elmenned dokihoz!
Azért mesélek Nektek egy történetet, hátha erőt ad mindenkinek!
Van egy pár, akiknek 11 év házasság a 3lombikból született babájuk tavaly nyáron, és képzeljétek legnagyobb meglepetésre, már érkezik is a tesó a lehető legspontánabb módon!!! Szóval, nem feladni!!!!

Törpe! Örülök, hogy minden rendben Veletek! Pihizz sokat!

Nita! Hihetetlen, mekkora a pocid! Nagyon gyorsan elmegy majd ez a két hónap, élvezd már amennyire lehet egy 3éves rosszcsont mellett! :)

Móni! Laura is olyan szép lesz mint a bátyója, örülök, hogy minden rendben.

Csige! Te is szépen gömbölyödsz!

Lyly! Jó, hogy jöttél! Remélem, mostmár minden ok!

Nika! Te hogy állsz most?

Melisch Drága! Akkor most egyszerre gyúrúnk, remélem mindketten sikerrel! :wink:

Pusz Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


pedikém!
jó hosszú levelet írtál - a vevők meg csak állnak, várnak és már a következő sarokig ér a sor
Kép
a zebrám itthon hagyta a GPRS-t, bizti azért tévedt el, bocsi :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2009.07.21 10:39-kor.

babszika
 
 


babszika: akkor szánj meg holnap egy pozitív beszámolóval... :) addig bevállalom a görcsöt :D

Timi
titimee
 
 


hát, sajnos timi holnap még túl sokat nem fogok tudni :? mi lesz akkor veled???? :shock: :D
holnap még csak leszívnak, de h hányan sikerültek, azt nem tudom meg csak csütin, vagy pénteken
ajjaj, a lelkemen fog száradni a görcs Kép

babszika
 
 


az tutti :)

Timi
titimee
 
 


Babszika! Ez jó, de most épp nem várakoztattam senkit! Musz vilt írnom Nektek, már annyi minden "történt" amióta nem írtam!
Extra megadrukk Nektek holnapra! Hány babát szeretnél egyébként? Esetleg kettő-három? :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


Babszika nekem is mindig mondja nagymamám, hogy jó lenne kicsit hízni mert olyan vagyok mint egy pulya, hogy akarok gyereket szülni ha még nincs is nőiesek alakom :lol: :lol: :shock: szerintem ő az a tipikus falusi néni, aki szerint ha nem hízol nem éltek jól, ne is beszéljek az egy szál bél uramról, akit nem tartok jól :lol: :lol: :lol: Tehát mikor 54kg-ról 56kg-ra híztam és mindet a hasamra tettem azt mondtam se baj talán így hamarabb jön a baba :oops: de semmi, ezért visszafogytam :lol: :lol: (igaz inkább az idegtől meg a melegtől nincs étvágyam). De egy szónak is száz a vége csak lelkileg testileg egészséges nőnek sikerül hamar a baba tehát most ha tele vagy energiával tessék nem bepánikolni és így maradni, hogy meglegyen a lombik eredménye.

Azt hiszem nekünk is komoly beszélgetésre kell sort kerítenünk és lelkileg mindketten felkészüljünk a lombikra ha nem akarunk hosszú távon várni a nem bekövetkező "csodát".

Pedi fránya piri :evil:

Valaki írta a lombik utáni spontán babát. Hát sokkal nagyobb az esélye annak a nőnek a terhességre aki már volt terhes és főleg ha ki is hordta, mert szülés után nagyon megváltozik az ember szervezete. De ez sajnos fordítva is előfordulhat :cry: Ki mit kap a sorstól, mindenkinek megvan a maga keresztje, mindenki megbotlik senkinek sem mehet minden könnyen és mindenért meg kell küzdeni, hogy igazán értékelni tudjuk azt amit kapunk az élettől. Van aki hamar van aki későn jön erre rá. Ahogy mondják más kárán tanul az okos és sajátján a buta 8) [/u]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.07.21 11:14-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


babszika: akkor irányítsd hozzám :) mondjam a koordinátákat? :wink:

pedi: jó hogy néha adsz magadról életjelet :)



piri meg monnyon már le!!!

Timi
titimee
 
 


Bocsi hogy ismeretlenül bepofátlankodok, de most olvasom a jó hírt. :lol: :lol: :lol:

Babszika,
Extra-Mega drukk holnapra és péntekre, most már nincs menekvés, 2-3 hét múlva elkapnak a zebrácskák téged is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


pedi!
a korom miatt max 2 jöhet, és sztem be is vállaljuk.
igaz, csak 1 babát szerettünk volna, de talán az égiek ikreket szeretnének nekünk adni, ezért nem sikerült eddig.
vagy talán mert én fiút szeretnék, Bálint meg kislányt és így a Sors eldönti :wink:

meli!
hidd el, h manapság már nem is számít annyira a súly. 3,5 év alatt sokat láttam, és több mint 1 éve járok a BMC-be is.... na, hát ott aztán láttam én már erre is, meg arra is példát.
ha a csillagok úgy állnak, jön a bébi és kész!
a lombikra meg ne nagyon koncentráljatok, inkább csak arra, h összejöjjön :wink:

timi!
az az igazság, h most nagoyn önző módon itt nézegetem a zebráimat és kérem őket, h segítsenek :oops:
de hogy lássátok, h nem vagyok olyan görény, rakok egy csordát fel!
Kép

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: