Új privát üzeneted érkezett!

gratulálok eclipse

Kép
horibol
 
 


Eclipse!!!! millió puszi nektek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jujjdejóóóóóóóóóóó!!!! ugrálhatnékom van!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


eclipse!!! GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +++++++++++++++++++ Szuper hírek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Júlia, üdv itt!!!

Kép Kép
kriszti0921
 
 

 
 

Eclipse,
gratulálok!Jó gyorsak voltatok! :D

Aisha,
jól értem?Megy már a tesóproject?Hődet méred?
Zyva édes nagylány lehet már! :)

Mókica,
pusszantás Neked is!:)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Eclipse:) ez nagyon jo, latod a nem lehet gyerekembol mar a masodik novekszik a pociban:)

Meli: a tesoproject igen megy, de igazan annyiban hogy kivizsgalodas legyen, hogy nem ronlottam es pem is van mensi mellett. sok mindenen mentunk at az elmult fel elvben, de most lenyugodtak a kedelyek, igy project:) homet nem merem, mert altalaban Zyva ebreszt es kiugrom az agybol meres nelkul. Lelle is hogy no mar :) rohan az ido.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Eclipse
Gratulálok!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Eclipse nagyon gratulálok Neked!
Remélem hamarosan mindenki ilyen jó híreket mondhat el magáról!

Üdv.
Júlia
julio75
Kecskemét
 
 


Most reggel olyan görcseim voltak mintha meg akarna jönni,de semmi és a ciklusom 17. napján vagyok még és szedem a metfogammát 1500 mg-ot.
De jó volna ha babóka volna,nagyon örülnék már neki és a párom is!! :-)
Szorítsatok!!

Üdv.
Júlia
julio75
Kecskemét
 
 


Szerintetek ez lehet már baba jele vagy a mensit jelzi csak,hogy majd jönni fog??
Reggel óta nem érzek görcsöket csak néha apró szurkálást a bal petefészek felől, hát ki tudja most?? Hmm

Ha van valakinek ötlete kérlek benneteket osszátok meg Velem!
Köszönöm előre is!!

Júlia
julio75
Kecskemét
 
 


Juli!

Szerintem ez inkább peteérés lehet! Hajrá!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Lucuzs!

Köszönöm válaszod!
Hát este apukával akrobatáztunk, hát remélem akkor lesz itt most valami pozitív fejlemény! :-)

Köszike még egyszer!

Juli
julio75
Kecskemét
 
 


Bár a dokim szerint nincs peteérésem és ezért is szedem a metformint.
Na de majd kiderül hiszen már 2 hónapja lesz most hogy szedem a tabit.

Na kiderül ez hamarosan!! :roll:

Juli
julio75
Kecskemét
 
 


Juli! Tojcsid van? az utalhat még peteérésre
ébredési hődet nem méred?
esetleg szerezz be ovulációs tesztcsíkokat, hogy lásd melyik napok a nyerők!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Lucuzs!
Mi az a tojcsi??? Nem halottam ez így még valaminek a rövidítése?
A hőmet nem mérem,de majd fogom most már igen és nincs ovulációs tesztem sem.
Köszönöm az infókat!

Juli
julio75
Kecskemét
 
 


Hát azóta meg fejtettem a tojcsit :-)

:lol:

hát nem sokkal a görcsök után az is volt igen.
csak fura volt mint a mensis görcsök és nem olyan mint a tojcsis görcs.
Na mindegy vmi majd lesz.
De köszi mindent!

Üdv.
Juli
julio75
Kecskemét
 
 


:lol: akkor dupla drukk! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Julio,
azért kaptad a metet, hogy csináljon pé-t! :wink:
Szerintem is az lehet most!
Drukk!+++++++++++++++++++++++

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok

Eclipse gratulálok :) :) :) :)

Aisha

Drukk a tesó projecthez.

Julio

Neked is drukk sikerüljön minél előbb a bébi :)

Kicsi fiam betöltötte az 1 évét,úgy elrepült az idő.


Tényleg,el is felejtettem megírni hogy sogornőm babája megmaradt.11hét 3 naposan volt 56mm.Már a 13.hétben van.cukor diétán van,meg szed gyógyszert,valószínű a cukor okozhatta a babák elhalását.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike: Több dologhoz is mennek a gratulációk. Először is az 1 évesedhez, így utólag is. Másodszor a sógornődnek a babához, örülök hogy sikerült megtartani. És nem utolsó sorban a -14 kilódhoz! Nagaon szép eredmény. Csak így tovább. :shock:



vicky79
 
 


Szia zazzy!

Hát nagyon remélem hogy igazad van, bár nekem is megfordult a fejemben hogy minidig arra gondolunk hogy hamarabb jön a világra és közben meg lehet hogy később.
Ó nem bánom én azt sem csak egészséges legyen :-)

Családient.hu vonalzók
szoriagi
 
 


Szia Kriszti0921!

Köszönöm a biztatást. Hát nem mondom megkacagtattál!n

:P :P :P
Te is méhsövény mellett szültél?

Családient.hu vonalzók
szoriagi
 
 


Köszönöm vicky :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 


Eclipse!
Gratulálok!!!!

Bettike!
Milyen nagy legényetek van már!!!!! :D :D :D :D

Kép
mók
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a biztatást!
Hát 2-án kell elvileg megjönnie, semmi tünetem nincs csak annyi, hogy a hőm 36.9 fokon van ma,így a mensi előtt 1nappal, reggel mértem pár napja még 36,4 volt és előtte való napon 36,6.
Most valamiért emelkedett pedig hát mensi előtt csökkennie kéne nem!!!???
Na még nem képzelek bele semmit ne hogy rosszul essen!

Még akármi is lehet ott!!
Szerintetek?

Üdv.Juli
julio75
Kecskemét
 
 


Ja hát annyi azért van, hogy majd leszakadnak a cicijeim, de azok fájtak egész hónapban de főleg a görcsök óta!!

Na ennyi,várom a fejleményeket és írok majd, hogy mi lett az eredmény!!

Juli
julio75
Kecskemét
 
 


Eclipse: gratula!!!

Ígértem 1 képet a lánykámról, aki a héten már 5 hónapos lesz. Kép Lelle baba
etike
 
 


Etike,

tündéri Lelle baba! és hogy eltelt az idő! már 5hónapos!

Kép
gota79
 
 


szoriagi :lol: :lol: :lol: Nekem megműtötték a méhsövényem, de akkoriban utánaolvastam, és a dokit is kifaggattam, és csak félidőig lett volna parás a dolog...

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Juli! namiújság? ;)

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok.

Eclipse.Gratulálok,ez aztán szuper hir:)

Néha benézek kivel mizujs:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Mi vagyogatunk, hasfájósak vagyunk, napok óta küzdünk most. Már pocok képe van Máténak, lett toka és combika is. Amúgy nagyon jól viselkedik, ezik, alszik. Most kezd már mosolyogni, és kiabálgatni. Holnap lesz 7 hetes. Többet kell hason lennie, köldöksérve is van 1 kicsi. Tejci nem nagyon van, mindig csak 1 étkezésre való, ami kb 100ml. :( Sajna a diéta nem megy, összeeszek mindent. :cry:

Eclipse hatalmas gratula!!!

Etike nagyon kis édes Lelle.

Juli mi újság?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti: A hasfájás elmúlik, a tejcsi van amennyi van és a diétát meg ilyenkor én sem tudtam tartani. Tejcsit akartam termelni, de nagyon nem ment. Csak a kilók jöttek vissza. Ne izgulj, Máté felnő tápszeren is, az jó ha valamennyi tejet tudsz neki adni. Nekem Barbus 10 hétig kapott csak tejcsit és nem is mindig az enyémet. Ez van. A diéta meg majd jöhet utána. Most ne foglalkozz ezekkel, csak hallgasd, ahogy Máté kurjongat.

monyo: Boldog szülinapot a drágádnak! Még pont belefértem az 1 hétbe. :)



vicky79
 
 


Sziasztok!

Monyó,
Isten éltessen a drága nagylányodat! :)
Mintha csak tegnap lett volna, amikor izgultunk Neked a pozi tesztért! :)

Szti,
a tejcsi miatt tényleg ne aggódj, nálunk is hasonló volt a helyzet, mint nálatok, kb. ugyanennyi tejem volt nekem is!Lelle végül a 7.hét után csak tápszeres baba lett!De nem bánom!Igazán kiegyensúlyozott, boldog gyermek! :)Nem a szoptatáson múlik! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


szti, szintén ugyanez, 10-12 hétig volt anyatej, azóta tápszer, és felnő így is, Tami már 9 kiló :lol:

Kép

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kriszta,
gyönyörűséges! :)

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Kriszti: Nagyon édes. Barbus most volt 10 kiló a 2 éves státuszon, de ő picike.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, és segítséget szeretnék kérni tőletek. Ti olyan okosak vagytok!!
Szóval:
25 éves vagyok, 1 éve volt egy vetélésem a 16. héten. A babánk elsőre sikerült, bár lehet, hogy véletlen volt (?).
Azóta nem próbálkoztunk.
A ciklusaim nem az igaziak. A vetélés óta hőmérőztem, mindig szép görbéim lettek, ezek az orvosomnak is tetszettek. Volt, hogy lh tesztet is csináltam, az is mutatott pé-t. Szoktam érezni a peteéréseket, fáj a hasam, és egy pár csepp vér is van, de inkább rózsaszínes.
Volt már mindenféle hosszúságú ciklusom: ált. 30-32 naposak, de nemrég volt 26, 28, 47 (!) naposak is (nem ilyen sorrendben).
Nemrég voltam hormonos vérvételen a 22. napon, és nem lettek igazán jók az eredményeim... A tesztoszteronom 6,12 (0,31-4,51), progeszteron 4,10. Prolaktin és TSH teljesen jók.
Majd nemsokára megyek ciklus elejire is, meg úgy értelmeztem, hogy terheléses cukros izére is el fog küldeni a dokim, mert inzulinrezisztenciát gyanít. A petefészkeimben nincsenek ciszták, ezt sok orvos sok alkalommal kimondta.
Az mondta az orvos, hogy nem volt jó a peteérésem a labor alapján.
És persze teljesen elhiszem, mert ez a pé. nem is olyan volt, mint a többi. Szinte nem is fájt a hasam, csak egy kis rózsaszínes valami volt.
Azt mondta, hogy ez, hogy a ciklusaim többé-kevésbé rendszeresek (nincs olyan, hogy kimarad, ez a legutóbbi volt most 47 napos, az előzőek harmincpár, előtte 28), nem egyértelmű IR jel.
A tesztoszteronon nem vagyok meglepve, sajnos gyanítottam. Nem vagyok majomember, de azért viszonylag erősen szőrösödöm - sajnos.
A vetélés óta nem próbálkoztunk, de most a sok félelmem és rettegés mellett nagyon szeretnék babát.
Igaziból nem is tudom, hogy pontosan mit várok tőletek, csak légyszi írjatok véleményt, hogy ennyi infóra építve milyennek látjátok az esélyeimet egy babára...

Köszönöm szépen!
masnimasni
Budapest XI. kerület
 
 


Az a napszemüveges szmájli magától került oda, eredetileg azt írtam, hogy 28. (És a közepén volt pé.)
:)

Masni
masnimasni
Budapest XI. kerület
 
 


Köszi a köszöntést a lányom nevében.

Kriszta Tamara gyönyörű:)

Szti,hasfájást sajnálom,tudom milyen rossz nekünk 9-10hétig tartott de nagyon durván.Tejcsi...fejsz?mert az azért sokat segithet.

Masni,üdv,nekem volt hasonló a tesztoszintem,asszem 7körül.Sok vetélésem volt mire sikerült orvosolni a problémát,mondjuk nekem pozi teszt után szinte rögtön elmentek a babák,szóval lehet nálad más áll a háttérben.

Kép
monyo83
 
 


Monyo, köszönöm,hogy írtál!
Többiek? :oops:

Egy kicsit utánanéztem a hormonos vérvételeknek, és több helyen is azt olvastam, hogy a pé. után 7 nappal kell a másodikat csinálni. Nekem a 18. napon volt pé-m. Lehet, hogy ezért is volt ilyen alacsony a progeszteronom. Lehet, hogy egyébként sem lenne az egekben, de most ez akkor is bánt egy kicsit. Szerintetek? :oops:

Masni
masnimasni
Budapest XI. kerület
 
 


Masni, nekem sem volt ilyen, de összevissza ciklusom igen, meg más hormonok rosszak voltak, meg vetélésem is volt, de egy jó doki kell, aki megoldást javasol, be kell tartani az utasításokat, és akkor összejön :wink: Tesztoszteronra van egy gyógyfű, ami csökkenti, most nem jut eszembe, bár népi gyógymódoknál én mondom, maradnék a dokinál...

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kriszti,

Tamara gyönyörűséges!

Monyó,

utólag is boldog születésnapot Nócinak!

Meli,

lassan nálatok is szülinap :shock: . Ma valahogy eszembe jutottál. Rebeka úgy alszik el, hogy ülnöm kell az ágya végében, és ekkor szoktam gondolkozni. Tesóval hogy álltok? Akkor most elvileg spontán is sikerülhet? Fognak majd megint nézni átjárhatóságit? Ezek, és ehhez hasonló kérdések jártak a fejembe.

Masni,

üdv itt.

Eclipse,

mi újság? hogy vagytok? mikorra vagy kiírva?

Van most kismamink?

Szti,

sajnálom pocakfájást. tudom min mentek át, mi 4hónapig küzdöttünk vele. miért kellene többet hason lennie? nekem sem akart hason feküdni. egy darabig erőltettem, aztán hagytam a fenébe, nem sírattam. pedig ijeszgettek, hogy nem fog kúszni, stb. Köldöksérvvel foglalkozzatok, míg lehet (haskötő, ragasztás). én későn tudtam meg, hogy nekünk is van (annyira nem volt feltűnő, főleg kezdő anyukának), jövő héten lesz a műtét :cry: :cry: :cry: :cry: most emiatt izgulunk...

Kép
gota79
 
 


Rebekának drukk, hogy hamar túl legyen a műtéten. Sajnálom, hogy mégis meg kell műteni.



vicky79
 
 


Kriszti nagyon édes Tami!

Vicky szoktam fejni, amikor van rá időm, lehetőségem. Amúgy nem nagyon.

Gota elvileg csak enyhe köldöksérve van, amit állítólag ki fog nőni. Így is foglalkozzunk vele? Vagy vigyük el vhová, kihez? Amúgy ezt látni? Amikor mondták, semmi nem látszott, mostanában olyan szürkés a közepe, már néztem. azért legyen többet hason,mert a fejét nem tartja 100%-osan. Amúgy is nehéz neki, mert úgy volt "beszorulva", hogy szó szerint Alien formájú a feje, így még nehezebb tartania. Rebekának megy a drukk a műtéthez!

Remélem tudtok segíteni. Máté eddig 3 óránként evett, sokszor nekem kell kelteni, hogy evés van. Viszont mindenhol azt írják, hogy alvó babát ne keltsük fel. Most akkor hogy jó? Szeretném kideríteni, mi az ő napi ritmusa, csak nem tudom, hol kezdjem. Így eszik:
hajnali 2-4 között (itt mindig magától ébred)
9 óra
12 óra
16 óra
19 óra
22 óra
Nem tudom,melyiket hagyjam meg fixnek,honnan induljak. Vkinek vmi ötlete? Előre is köszi.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti: Én sem keltegettem Barbust. Hagyd, hogy ő kialakítsa a napirendjét, én nem befolyásolnám. Nemsokára úgyis kialakul, mikor már nem kel majd éjszaka. Majd ő elhagyja az éjszakait és akkor hamarabb kel reggel. Nálunk talán az alábbiak szerint kelt: 7-10-13-16-19-22, de annyira már nem emlékszem. Nem csinálsz új vonalzót, hogy lássuk mennyi idős is a picúr?



vicky79
 
 


Gota!
Drukkolunk nektek!!! Kitartást...Műtét után írj hogy mi van Rebekával!!!

Kép
mók
 
 


Vicky köszi szépen. Azért kellett keltegetnem, mert pici volt a súlya, a cicin is inkább aludt, tej is kevés volt, így muszáj volt "nyomni" a kaját bele.
De, már gondoltam a Vonalzó cserére, csak már nem emlékszem, hogy kell. Utána járok. Meg tartozok szüléstörténettel és képekkel is.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Köszi a drukkokat!

Szti,

szerintem nézesd meg a köldökét. én 1éves korában "tudtam" meg, hogy van neki. szerintem, ha egyből foglalkozok vele, akkor megúszhattuk volna. bár nem biztos. nekünk is enyhe a sérv, azért nem is tűnt fel.
én sem keltegettem Rebekát. adtam neki 3óránként, de ha aludt, akkor nem keltettem fel.

Kép
gota79
 
 


Szti: Nekem is csak 2,5 kiló volt Barbus és abból még fogyott is egy kicsit. De én nem keltegettem, bár ő inkább gyakran akart enni. Örültem, ha 2 órát kibírt két étkezés között, bár ő is elaludt a cumisüvegen. Most bezzeg nem eszik, pedig nem ártana.



vicky79
 
 


szti:

Lellét is keltegetni kellett, mert a sárgaság miatt aluszékony volt. De ő SOSEM ébredt az leső 1-1,5 hétben, aztán elkezdett kelni ha éhes volt, innentől akkor adtam neki, mikor kért. SOHA nem evett 3 óráként, kb 2 hónapos korában már csak napi 6szor, és kb 3,5 hónapos kora óta csak napi 5X. Így is, most az 5 hós státuszon volt 7030 gr, és 64cm, született 2850-el!

Jaa és csak annyi, hogy a napirend kb havonta változni fog, ahogyan növekszik, még nem lesz állandósult!

Csajok mióta Lelle megszületett rendszeresen megjön. Na nem naptári pontossággal, volt már 25 és 48 nap is, de olyan jóóó, nekem előtte volt, hogy fél évig sem! Most kíváncsi vagyok mi lesz, mert szeretnénk majd tesót! Doki mondta várjunk 2 évet a császár miatt, és kb 1 év múlva menjek vissza ha megjön rendszeresen. Hmmm....
etike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: