Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

youlcsi, majd gyere beszámolni és drukkolunk neked!!!!

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Lucuzs: Gratula. Nem lesz még 2 év sem a kicsik között. Nem semmü lesz 3 kicsivel.



vicky79
 
 


Köszi csajok! Nagyon boldogok vagyunk! :D :D :D :D
Dupla metes babánk lett, apa is és én is május óta szedjük.
Szülés utáni első mensi még megjött, de a második már nem! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szinte felfoghatatlan, hogy könnyek nélkül fogant babánk lesz! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Lucuzs, gratulálok.
jud81
Szolnok
 
 


Lucuzs,

hatalmas nagy gratula! Szép nagy család lesztek!

Julcsi,

várjuk a fejelményeket!

Kép
gota79
 
 


Lucuzs, nagy gratula! :)

Kép
manguszta
 
 


Lucuzs
Gratulálok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Lucuzs
Gratulálok!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Ma voltam Mensben és hát úgy néz ki, hogy alakulnak a dolgog, majd 9 hónap után :lol:
Végre van remény a kistesóra :o)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike! Ez mit jelent? Peteérésed volt/van/lesz? Vagy? ;) drukkk++++++++ :):):):):)

Csajok! Köszi a gratukat! :D :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok.

Lucuzs gratulálok:)

Kép
monyo83
 
 


Szia Monyo!!!!!!!!!!!!! Köszi! :)
De rég voltál!!! Mi van veletek? Nagylányod?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs
Hát nem tudom, hogy van, mert mostanában nem néztem, mert ritka szarok voltak a leleteim, de most megcsillant a fény :o)
Doki bácsi szerint lehet próbálkozni, mert van rá esély, hogy lesz belőle valami :lol:
Épp most vadászok magamnak "ócsón" LH teszteket, hogy ellőjek egy hónapot :)
Apának még nem mondtam ezt a hírt :) Legyen inkább meglepi, ha netán összejön. Hehehe...


Monyo
Jesszus... Noémi is mindjárt 2 éves!! Mi van ezzel a nagylánnyal

Eclipse
Tessék fényképet dobni. Én igen kíváncsi vagyok!!!! :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Lucuzs igen ritkán járok errefelé,a témákhoz nem igazán tudok hozzászolni,meg őszintén kicsit fáj hogy én már nem izgulhatok veletek ugy mint rég.Nekem már nem fontos a ciklus meg pé.
A ciklusaim viszonylag normálisak,bár most késett két hetet be is voltam parázva rendesen de szerencsére megjött....apropó vonalzóállitás,rég javitottam.

A nagylányom jól van,most épp a mamánál.Nagyon gyorsan nől és fejlődik,minden nap meglep valamivel.

Princzike tok jó hogy ujra belevágtok,kivánom hogy hasonlóan sikeres legyél mint Lucuzs:)

Jót kuncogtam Youlcsin mikor megláttam hogy indul a tesóprojekt,még tisztán emlékszem mikor irta hogy soha többé nem akar szülni...nem is volt az olyan rég,de örülök hogy meggondolta magát.

Kép
monyo83
 
 


ime a lányom.

Kép
Az én kis huncutom

Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyo! Nagyon tündéri nagylányod van már!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ahogy belevigyorog a kamerába! Imádnivaló! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Hatalmas gratula!!!! Micsoda meglepi... :wink: :wink: :wink: :D :D :D

-j-!
Nagyon szép a kisfiad!!!! Drukkok menne a tesó projecthez!!!!


Monyó!
Hatalmas Noémi!!!! bagyon megy az idő,igazán szép kis /nagy/ lány!!!!

Kép
mók
 
 


Hűűűűű!!!!!

Ezer éve nem játtam itt, most is csak egy gyors bekukk és mit látok!!!!!!!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

LUCUZS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hatalmas naaaaaaaaaaaaaaaaagy gratulaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Ez igen! Nagyon nagyon drukkolok hogy a terhesség is ilyen könnyű legyen!!!!! :))))))

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Monyó!

de jó hogy benéztél! csodaszép lánykád van! tényleg nagyon huncutkának néz ki!

Kép
gota79
 
 


Monyó
Csodaszép a lánykátok!!!
Hát remélem most nem kell vagy 2 évet várni az újabb csodára :o) és spontán sikeredik :o)

Lucuzs
találtam itthon 5-6 használható darabot, az még 1-2 hónapig tal jó lesz, de kell, akkor jelentkezem :o)
És köszönöm a felajánlást :o)
(bocsi, hogy ide írtam vissza, csak most lopom az időt a takarítástól, mert Adél alszik éppen)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy bepofátlankodom...

Ti pajzsmirigy alulműködésre szopi alatt is szedtetek gyógyszert?
Nekem szülés utánra is előírtak 50 mg L-Thyroxint.

Köszönöm a segítséget
franci
 
 


Franci: Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de örülök, hogy jelentkeztél. A karácsonyfa alatt már babácskával fogtok ünnepelni. Fiacskád várja már a tesót?



vicky79
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom? :)
Krisztián fiam is met-es baba, sok évi lombikozás után spontán fogant. Tűű dokihoz járunk (most már csak kontrollra). ;) Szeretnénk tesót már egy fél éve, de még várat magára. :roll:
Metet már egy éve szedem napi 1000 mg, novembertől 2 * 1000 mg.

KépKép
charlott
 
 


Szia Charlott! Jól emlékszem, hogy nagyon-nagyon régen te is írogattál ide? :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Franci!!!! :D :D :D :D

Húúú hamarosan szülsz!!! Dejóneked!!! :D :D :D :D
Pajzsmirigyben nem tudok segíteni...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


hú régen írtam.....

lucuzs: gratula a babához
franci: nekem is szedni kellene de mindig elfelejtem. Úgy tudom szülés után vissza kell állni a terhesség előtti adagra.
Youlcsi, Tina, Eclipse,napvirág, princzike: hajrá kistesó

Nálunk 2011.10.13-án pont a 4. házassági évfordulonka megszületett a kisfiam. Tegnap voltam a 6 hetesen kontrollon elvileg semmi akadálya kistesónak de jelenleg nem szeretnénk. 2 hetet kaptam hogy eldöntsem hogy szeretnénk védekezni a következő lehetőségek közül gumi, fogamzásgátló vagy spirál. Akik jelenleg nem terveznek babát mit választottak???

Kép
horibol
 
 


Horibol: Gratulálok a kisfiadhoz. Én gyógyszert szedek. Egyszer már abba hagytam, mert Barbus a legjobb fogamzásgátló (a heti egyhez meg elég a hüvelytabletta, amilyen fogamzóképes vagyok). Ahogy abbahagytam nagyon durván elkezdtem vérezni. Megkaptam a beutalómat egészségügyi kaparásra, de előtte még konzultáltam a saját dokimmal és a norculuttal elmulasztottuk a vérzést. Utána kezdtem újra a gyógyszert és most mivel állítólag nem gyártját már a volinát, ezért most yadine-t kaptam. Cisztáim visszajöttek, de most nem is foglalkozom vele, mert gondot nem okoznak.



vicky79
 
 


Horibol! Gratula a kisfiadhoz!!!!! :D :D :D :D :D Nevét elárulod?
És kérünk képet!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs: Noel Félix-nek hívják. Ezen a képen 3 hetes most gyors ezt találtam. Kép Kisfiam

Kép
horibol
 
 


Horibol!

gratulálok csodaszép nagyfiadhoz! ettől szebb ajándék a házassági évfordulótokra nem is lehetett volna! szülés könnyű volt?
védekezni mi megszakítással védekezünk.

Lucuzs,

eljön neked is hamar!

Franci,

pajzsmirigyben sajnos én sem tudok neked segíteni. Izgulsz már? nem sok van már hátra!

Vicky,

Barbussal már minden oké? meló hogy megy?

Etna?


minden babára várónak +++++++++++++++

Kép
gota79
 
 


Horibol! Gyönyörűséges a kisfiad!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Horibol: Nagyon édes pofa a kisfiad, olyan aranyos.

Gota: Barbussal minden rendben, bár most a héten itthon voltam vele, mert eléggé köhögött meg ment egy kicsit a hasa. Már megszokta a bölcsit, de azért ránk is igaz, hogy 2 hetet jár 1 hetet itthon van. A meló megy, de azért eléggé fáradt vagyok már hét végére. Szokom a vezetést, már raktam május óta a kocsiba 4000 km-t.



vicky79
 
 


Franci
Ha pajzsmirigy alulműködésed van, akkor folyamatosan kell szedned a gyógyszert (az lényegében pajzsmirigy-hormon). Normál esetben a szervezeted termelné. Nem ártalmas a babára!
Az adagot vérvételi eredmény alapján lehet beállítani.

Horibol
Nagyon szép kisfiad van :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Köszönöm szépen a segítséget! Nagyon aranyosak vagytok! :D

Gergő várja a tesót, bár így a vége felé mindketten elég hisztisek vagyunk.

Lucuzs, nagyon drukk a picurhoz!

Horibol, gratula szépséges Noelhez!
franci
 
 


Horibol!
nagyon gyönyörűséges!

én bogyót szedtem... azaliát... (ua, mint a cerazett... csak ezeket lehet szopi mellet... már ha szoptatsz)
marha jó volt... gátolta a fogamzást, de inkább azzal, hogy béka s*gge alá vágta a libidómat :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


J: Nekem a volina is ezt csinálta! Nem értettem, hogy mi van velem. Most meg ezzel a yadinnal semmi bajom nincs. Sosem gondoltam volna, hogy így haza lehet vágni az ember libidóját. Te ezek szerint abbahagytad?



vicky79
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek!

Hát nem tudom mi legyen a fogamzásgátlótól most félek mert szoptatok és anno ha még emlékeztek rá akkor a Diana fogamzásgátlótól lett tejem és ez már terhesség előtt is meg volt egy évvel és félek hogy most meg pont az ellenkezője történne annak meg nagyon nem örülnék.
Spiráltól meg félek mert gyulladást okozhat és ezáltal meddőséget, és ott van még hogy anyum 28évesen kipakolták méhnyakrák véget.
Gumi meg megint nem jó méret problémák véget.

Most legyek okos ti mit választanátok??

ja amúgy kisfiam 3190el és 48cm-rel született és most 6 hetesen már 4900 g és 54cm:)

gota: szülés 23tól 7:17ig tartott a 39 héten magzatvíz elfolyással indult. Amíg nem mentünk be a kórházba nekem semmi bajom nem volt voltak fájások de csak kb 10percesek. Volt egy" kedves" szülésznő aki olyan beöntést adott hogy 2 órán keresztül nem tudtam leszállni a wcről olyan görcsöket csinált. Mázlimra meg ettől 3 perces fájásaim lettek következet az nst amin kisfiam eddig is mindig aludt hát most se tett másként bevolt szükölve. Innentől kezdve csak feküdni lehetett max. oldalra fordulni és folyamatos megfigyelés. A végén amikor már jöttek a tolófájások közölték hogy nem lehet nyomni mert egy pici van még a méhszájból és a szomszéd szobában szülés van így oda mennek előbb majd jönnek. Félóra múlva előkerültek, de addigra nekem már kezdtek elmúlni a fájásaim. A dokim lehetőséget se adott önálló nyomásra mert a baba nagyon fent volt így minden egyes találom fájásnál nyomta lefelé. A gátmetszést se úsztam meg. Hogy könnyű vagy nehéz szülésnek számít-e nem tudom mert nincs viszonyítási alapom és minden ember más de cserébe lett egy aranyos kisfiam.

Kép
horibol
 
 


Horibol: Talán kérdezz rá a pharmatexre egy gyógyszerésznél. Állítólag nem nyújt olyan jó védelmet, mint a fogigátló, de ez csak helyi hatású. Nekem a hüvelykúp bevált. Szex előtt be kell tenni, hab lesz belőle és 1 órán keresztül megakadályozza a spermák bejutását és talán spermicid anyag is van benne. Én nem szoptattam sokáig, de nem befolyásolta a tejemet. A szülésnél nekem is az volt, hogy egy ideig nem nyomhattam, mert még meg volt a méhszáj, de engem nem hagytak ott. Viszont a kézzel tolást és a gátmetszést én sem úsztam meg.



vicky79
 
 


sajna 3 szülés volt egyszerre és pont az én dokim volt az ügyeletes:(

Kép
horibol
 
 


Horibol: Szerintem nekem szerencsém volt a szülésznőmmel. Ő elég sokat ott volt velem. Meg persze a párom.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Lucuzs hatalmas gratula!!!!!!!

Xtina hogy bírod a metet? Hányadik héttől kellett leépíteni a metet? Nálatok lehetett „enni” vmi vajúdás alatt? Szülésznő mondta, hogy náluk nem volt ilyen kismama, mint én. Felajánlott evés helyett jó kis cukros infúziót vagy egy kis inzulint! 2 kézzel kaptam mindegyik után. :shock: :shock:

Princzike te is milyen jó híreket hoztál! Mit jelent, hogy alakulnak a dolgok? Ja, közben látom. Hát akkor hajrá-hajrá! :wink:

Monyo mekkorát nőtt Noémi, kész kiscsaj! Nagyon édi. 8)

Horibol gratula a kisfaidhoz! Milyen kis formás már most. A Pharmatex-nél az a gond, hogy elég rossz a statisztika. Elég sok terhesség van tőle. De persze ez is van, akinek bejön.

Franci tényleg mindjárt itt az idő. Drukkolok, hogy könnyen menjen minden.

Youlcsi hát mi történt? :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt minden rendben van. Már nem melózom. Voltunk 4D-n, nagyjából ok, de pont az arca/szája előtt volt a köldökzsinór. De azért lettek jó képek. Eddigi hízás is oks, legalábbis sztem. aztán majd meglátjuk mi lesz a vége.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti,

Én jól bírom a metet, csak most nem nagyon fogyok, pedig csinálom a diétát, csak mondjuk sokat cipelem Tamit, mert nyűgös, fogzik (fog még sehol), de mondjuk centiben megy le, vékonyodom. Valszeg izmosodom.

Nekem lehetett enni szülés előtt, vajúdás alatt, még a szülésznő biztatott, hogy egyek, kell az energia, de én nem bírtam. Ittam csak.

Mekkora a babád, jósoltak valami súlyt?

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok!

Lucuzs: megleptél, hogy emlékszel rám!? Sok topicon már fel-fel bukkantam és sajnos, nem mindenkire emlékszem…., de hadd kívánjak boldog születésnapot Bogi lányodnak! Úgy látom a vonalzó alapján, hogy ma van. :) És gratulálok a harmadik baba érkezéséhez! ;) Hogy csináltátok? Azaz „csak” szeded a metet és vártátok, hogy jelentkezzen a gólya? Vagy más praktikát (gyógynövény, homeobogyó) is bevetetetek?

Vicky: ti is teveztek tesót? Már dolgozol is? Milyen hamar letelik a gyed! :(

Horibol: gyönyörű a kisfiad és a neve sem mindennapi! ;)

Franci és Szt1: kitartást az utolsó hetekre! Ez a legnehezebb – hatalmas poci, és kényelmetlen már minden.

Lányok, hozzátok is az a kérdésem, hogy tesó ügyben van valami praktikátok vagy nem foglalkoztok vele? Első fiam annyira váratlanul érkezett, hogy fogalmam sincs, hogy miképpen jött össze?! :)

KépKép
charlott
 
 


Xtina lassan biztos kezd hatni a met is, annak is kell vmi idő. De az tök jó, hogy nem vagy rosszul tőle. Tami meg az edzőmestered. :wink: Biztos rossz lehet a a fogzás, az ember semmit nem tud csinálni. :( De jó neked, itt azt mondták, azért nem lehet, mert hátha hányok az erőlködéstől, meg ha altatás kellene, akkor ugye nem szabad.
Még nem saccoltak semmi várható súlyt, de a doki szerint nem lesz 4kg-s, a tuti. A 31. héten elvileg 1850g volt. Szülésznő szerint elég nagy a hasam, ahhoz képest, hogy hol van még jan. közepe. De a méretei kb megfelelnek a korának, van ami kisebb, van ami nagyobb, átlagban azzal nincs gond.

Charlott köszi szépen. Drukkolok, hogy hamar jöjjön a kistesó. :wink:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Charlott: Barbus 20 hónapos volt szeptemberben, akkor kezdte a bölcsit. Sajnos elég sokszor beteg, most éppen kötőhártya gyulladása van. Mi még nem gondolkozunk tesóban, majd egy pár év múlva.

Szti: Én is ehettem pl. csokit meg szőlőcukrot és ihattam is. Meg persze méregettük a cukromat még szülés közben is, mert aznap már nem adtam be magamnak inzulint. Én edát kaptam, így császárnál sem altattak volna, csak kaptam volna spinális érzéstelenítést.



vicky79
 
 


Hát, néha bekukkakntok én is...

horibol
Mi is Pharmetex hüvelykúppal védekezünk most, szoptatás alatt meg én is Azaliat szedtem....aztán a fene tudja,hogy az véd-e vagy a szervezetem tiltakozik a terhesség ellen... :roll:
Gyönyörű kis tündér a kisfiad!!!!!! :) :) :)

Lucuzs:
Hogy vagy? Terhességi tünetek vannak? :)

franci
Hűűűű de nagyon finishben vagy!!!!
Bírod még? Drukk neked!!!!!

szti1
Mutatsz képet? :)

charlott
Én hőmérőztem, nekem az egész jól bevált.
Lucuzsnál meg telitalálat lett! :)


Szerintetek mennyi idő után hat a met? A súlyom alig változott és mensi sincs még sehol. :( (oké, nem sok mindent teszek érte, diétát kicsit tartom, a mozgás meg csak a napi meló egy járni tanuló gyerkőc mellett ;) )
Ja, és nem emlékszem,hogy mit mondott a doki, hogy 1 hónap múlva ha megyek receptért és nincs mensi akkor jelentkezzek vizsgálatra vagy 3 hónap múlva... :oops: :roll:

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Vicky a szőlőcukrot nekem is felajánlották. Na azt tuti nem fogom semmi pénzért megenni. Nekem az a bajom, hogy nagyon alacsony a cukrom, és terhelésre még lejjebb megy. Hát itt is van spinális, de akkor is, hátha vmi lesz és altatni kell! Már most élve elásnak, űgy tűnik. :? EDA-ból meg csak sétálós van. Mindegy, marad a tk ropi/keksz, az nekem jó lesz. Sutyiban. :oops:

Napvirág szem hívd fel a dokit, miben is maradtatok, az a tuti.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Oké, majd hozok képeket, csak le kell kicsinyíteni.[/img]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


tegnap elkezdtem vérezni... sajnos ez a baba nem tudott velünk maradni... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ó, lucuzs... nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: Együttérzésem!! :!:

Kép Kép
kriszti0921
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: