Új privát üzeneted érkezett!

Julicha teljesen egyertértek a lányokkal mindenben!!
Még az is van, hogy hiába "intézik el" neked a cisztákat, azok a műtét után ismét visszajöhetbnek. Ergo nincs rá garancia, csak szétroncsoltatod magad. Meg tényleg régi eljárás ez, már szinte nem is ajánlják sehol sem!
Spermavizsg: Nálunk anno, amíg én mondtam a barátomnak, hogy menjen el mintavételre, ellenkezett, mert hogy engem úgyis kezelnek, akkor neki minek. Meg hát ugye a férfiúi büszkeség. Aztén 1x eljött velem a dokihoz, aki kerekperec megmondta, hogy márpedig neki is meg kell nézetnie magát, mivel gyerekügyben ez "páros" probléma. Ne félj, 1 szava nem volt, elfogadta, simán megcsináltatta. Szerencsére minden rendben volt nála, viszont kiderült, hogy visszérrel meg kell műteni! Megmondta ott a doki, hogyha nem ment volna el és derül ki a visszér, aki pár éven belül elsorvad az a golyszli és nyisszantás a vége. Persze a spermakép közben rendesen romlik. Hát szerencsénk volt, hogy időben "elkaptuk" az ügyet, spermakép is tökéltes volt még. Megvolt a műtét és spontán összejött Junior.
Ha max 10percre laktok, akkor be is lehet vinni a mintát.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Xtina mi van a blogoddal?? Nem jelenik meg, azt írja ki, hogy jelentkezzek be a postafiókomba. És minden gépen ezt csinálja, pedig más rendszer fut rajtuk!

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti, bocsi, de bezártam. Inkább csakis kizárólag magamnak írom innentől. Megtalált pár okos, még az e-mailcímem is kinyomozták, és írogattak :shock: :shock: :shock: :shock: .

Kép Kép
kriszti0921
 
 

 
 

kriszti0921!
Én is sajnálom hogy nem látható a blogod,de megértelek...
Remélem azért itt néha láthatjuk Tamarát!

Kép
mók
 
 


Mók,

LILLÁNAK UTÓLAG IS BOLDOG 1. SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

volt nagy ünnepség?

Kép
gota79
 
 


Lillának boldog szülinapot!



vicky79
 
 


Nem segített a gyógyszer...hormont nem kaphatok a dokim azt mondta igy csak a műtét maradt....(én is jobban választotta volna valami gyogyszeres kezelést mit a műtétet..
julicha
Sopron
 
 


julicha: Minden hormon kizárva? A clostyt is te mondtad nem? Azért én apát mégis elküldeném egy vizsgálatra mielőtt műtőasztalra fekszem. Hátha. Drukk a műtéthez, ha azt választod. Legyél te a jó példa, hogy van akinek segít.



vicky79
 
 


igen....azt mondta semmilyen hormont nem ir fel csak a clostit de az nem segitett....muszáj a műtét....nagyon remélem hogy meghozza az eredményét....:))
julicha
Sopron
 
 


Julicha
20 perces műtét lenne???? :roll:
Az kb. egy küret ideje, nem egy laparoszkópiáé... drilling+átjárhatósági legalább 1-1,5 órás altatással járó műtét...
És nem a végleges megoldás... átmeneti javulást eredményez csak...
Én semmilyen műtétbe nem mennék bele addig, amíg a férjemet nem vizsgálják ki!
Egy spermium-vizsgálat nem jár fájdalommal, önkilégítés, orgazmus kell hozzá...
Ha a párom elvárná azt, hogy én komoly műtétnek vessem alá magam, de ő erre nem képes, akkor hagynám az egészet... akkor az a férfi nem szeret engem igazán!
Hova jársz doktorhoz?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


A férjemnél Minden rendbe van ez 100%.....ha nem lennék ilyen biztos benne akkor elküldeném a vizsgálatra!!igen tudom hogy ez csak átmeneti...de én sok jot hallottam erröl a dokim is jokat mondott.györbe járok orvoshoz...az elsö dokim a föorvos volt ês ö egyböl ezt a mütêtet javasolta azért is hagytam Ott....akihez most járok ö legalább probálkozott gyogyszerekkel de sajnos nem jött össze igy már ö is amütétet javasolta
julicha
Sopron
 
 


Lányok!
Köszi a köszöntéseket! Meg vagyunk,volt kis ünnepség,én anya meg egy béna vagyok!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Nagy BBBB-vel...
Mert hogy annyi történt hogy közelebbre akartam állítani a kész képet,és így sikeresen letöröltem az összes szülinapi fotót!!!!
Szerencse hogy párom húga csinált egy kb.5 perces videót. Na ennyi marad emlékül Lillának ha visszatekint.
Anya az "ügyes"!!!!
Azért rakok fel egykajálós képet,legalább az látszik milyen nagy lett!!! /12 kiló,80 centi/ Kép Kép

Bocsi kettő lett belőle...



És hogy a témába is beleszóljak nálam katasztrófa minden: Mensi a levegőben,pár napig nagyon fájt a hasam,de még semmi,és el is múlt,a hormonjaimmal vissza kéne mennem a nőgyógyászhoz,és a súlyom..... :evil:

Kép
mók
 
 


Mók
Nagyon sok boldog szülinapot az ünnepeltnek!


Julicha
Spermakép hónapról-hónapra változhat... egy közönsges vírusfertőzés befolyásolhatja...
Úgy érzem, hogy mi bármit mondunk, te már eldöntötted, hogy neked kell ez a műtét.... :?
Drukkolok, hogy bejöjjön a számításod!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Igen eldöntöttem...mert semmi nem segitett....de elhiheted hogy nem szivesen teszem de muszáj:(
julicha
Sopron
 
 


Majd megirom nektek hogy mi lett velem...remélem jo hìrekkel jövök hozzátok:):)
julicha
Sopron
 
 


Mók!
Isten éltesse Lilla babát!Nagyon cuki!!!Csini nagylány lett belőle!

Nekem úgy tűnik bejött a met újrakezdése.Bár a mérlegünkben időközben lemerült az elem,és mindig elfelejtünk újat venni :evil: de amíg jó volt,már lement kb.4 kiló :D Éééééééééééééééééééés 20-a körül tuti pém volt,napokig majd leszakadt a hasam,olyan nyákom volt vagy 2 napig,hogy hihetetlen,úgyhogy remélem most november elején megjön végre(először szülés óta).
Tejemmel semmi gond,és végre nem zabálnék folyton,viszont 3 óránként menetrendszerint megéhezem,úgyhogy a diétát is tartom,ahogy tudom.Nagyon örülök,hogy újrakezdtem.És a házidokim szó nélkül kiírta(bár a férjem volt érte,és nem is igazán van a dokinak fogalma a pcos-ről,de ez nekem mindegy is,van gyógyszerem és kész) :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


Még valami...
Remélem,minden még küzdőnek nagyon nagy erőt ad az idei bébimozi,(már elérhető a www.pco-szindroma.hu oldalon)én úgy végigbőgtem,annyira jó volt látni a rengeteg SPONTÁN feliratot a képeken,remélem,mindenki elhiszi,hogy megéri küzdeni!!!Mindenkinek meglesz az eredménye!!!Én nagyon drukkolok mindenkinek!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Julicha,
téged nagyon behúztak a csőbe. fél év metszedés után, ugyanmár. A doki a műtét miatti hálapénzre feni a fogát, de ne legyen igazam.
Meg az apavizsgálatról sem. Honnan tudhatnád, hogy de biztos oké, biztos oké? Mi is azt hittük, az nem az ágybeli teljesítőképesség függvénye. Mindegy, többször nem hozom fel ezt a témát.

Mók,
nagyon szép Lilla baba, isten éltesse sokáig :D

Zazzy,
ügyes vagy! :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!
Jöhetek ide közétek?

PCOS "light" vagyok, IR-rel, petefészek-ciszták nélkül, viszont rengeteg endometrikus csomóval mindenhol máshol a kismedencében (az egyik pl. a vesevezetékemre nőtt rá úgy, hogy leállt a vesém, összeszaladt az egész SOTE és cikket írtak belőlem :roll: ). Két éve már voltam várandós, de sajnos elment a baba :-( Miután minden egyebet kizártunk (az alacsony LH-szintet kivéve, de ezt clostyval reméltük korrigálni, sikertelenül), magánszorgalomból mentem el inzulinvizsgálatra, és láss csodát, rossz lett. Elég sok műtétem volt már, lapar is és nyitott is, úgyhogy ha gondoljátok, tudok a tapasztalataimról mesélni. Nemrég kezdtem a metet.
Szép estét, sziasztok!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Manguszta,

üdv közöttünk! nem semmi ami veled történt!

Zazzy,

gratula!

Mók,

tüneményes Lilla baba! sajnálom a képeket!

Eclipse,

ti jól vagytok? Molli baba is lassan 1 éves! írsz róla pár sort?

Julicha,

a többiek már mindent elmondtak... de hát te tudod, a te döntésed. csak hát itt mindenki segíteni akar, de ha nincs kinek...

Kép
gota79
 
 


Manguszta: Szia! Kíváncsi leszek hogy válik be nálad a met.

Julicha: Azt hiszem több szót tényleg nem érdekel a dolog, csak nem értem ha nem vagy igazából kíváncsi mások véleményére, akkor minek kérded? De mindegy, a lényeg hogy apának még véletlenül se kelljen egyet hokiznia. Nehogy ő is kivegye a részét, ha már neked műtét kell. Azért remélem megéri neked.



vicky79
 
 


Én egy szóval se mondtam hogy nem vagyok kiváncsi a véleményetekre....épp azért irtam ide hogy megtudjam ti mit gondoltok erről....ti nem akartok már erről hallani azt irtátok a kommentekbe.....
julicha
Sopron
 
 


Gota,
Molli Cicánk okt. 25 volt 1 éves! :D majd teszek képet.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Olvasom, hogy megint téma a drilling. :shock:
Bár látom sokan hallatták már hangjukat, de én sem bírom ki, hogy ne szóljak.:oops:

Julicha! Szia! Azt hiszem még nem találkoztunk! :D

Nem, a drilling az NEM SEGÍT RAJTAD (valószínűleg)!!!!!!!!!!!!!!!! Nem fogom szépíteni a dolgot, mert semmi értelme... Én tuti nem lukasztatnám ki egy szervemet sem!!! Főleg nem addig, míg az eredeti okot meg nem szüntetitek!!! A petefészek vastag burkát a PCOS-es nőknél a rossz hormonrendszer és az egekben járó inzulin okozza. Ha ezt nem rakod rendbe, szurkáltathatod a cisztákat a petefészekben, de ezek újra meg újra vissza fognak térni! Ha meg esetleg sikerül teherbe esned azalatt a pár hónap alatt, amíg nincsenek (műtét után ÁTMENETILEG megszűnik ciszták túlzott hormontermelése), akkor is hatalmas a vetélés veszélye a fennálló magas inzulinszint miatt!!!!!!!!!!!!!!!!

Apát meg rugdosd el spermavizsire!!!!!!
Én párom Bogi előtt szuper eredményeket produkált, és Balázs előtt már sehol sem voltak a gyönyörű spermák!!!! Pedig hidd el mi is azt gondoltuk, hogy "óóóóóóóó, hát vele biztos minden rendben!!!", aztán estünk is szépen pofára, mikor kiderült, hogy a nagy fenéket. Indult a vitaminkúra, meg jött a hereviszérműtét.

Csak óva intenélek, hogy a mi hibánkba essetek!

Ha jól olvasom a metet meg nem szeded, merthogy nem hatott. De ha jól értem, csak pár hónapig használtad.
Ha tényleg nem jön be neked, akkor gyógyszert KELL váltani!!! Egy jó doki biztos ezt is tenné!!!
De azt ne felejtsd el, hogy a betegségünk nem csak a gyerekvállalás időszakára szól, ezt örökre kaptuk!!! Mindig is gyilkolni fog minket belülről, akkor is ha már nem vágyunk arra a zebratesztre!

én azt javaslom keress hozzáértő dokit, aki valódi segítséget tud adni!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


julicha: Csak én úgy éreztem, hogy mivel te már úgyis eldöntötted a dolgokat, akkor mi igazából nem tudunk neked segíteni. Én biztosan másik dokit keresnék, mint ahogy meg is tettem, mikor nekem is felajánlották ezt a műtétet. De sajnos hormonok nélkül kevés a lehetőség.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Még csak 5 napja szedem a metet :-), de egy biztos: most valahogy nincs a túl korai pecsételő vérzés, ami mensi előtti 2-3 napon "szokott" kezdődni. Még a végén 28 napos lesz a ciklusom :oops: Már kezdtem elszokni tőle...

Olvastam, hogy megesik, hogy met alatt hosszabbodik a ciklus: pont erre lenne szükségem... Merthogy olyan 25-26 naposak, a nőgyógyim szerint az még teljesen jó és nem kóros. Persze hogy nem kóros, csak szegény babának nincs ideje beágyazódni, amire az egyre erősödő pecsételés is utal minden 24-25-ik napon = az utolsó pillanatban csapja be a busz az ajtót az orra előtt...

Ha nem baj, hozzászólnék a műtéthez is. Feltáró, diagnosztizáló célú laparműtét szerintem jó ötlet lehet, abban az esetben, amikor ez az egyetlen eszköz arra, hogy máshogyan nem észlelhető elváltozásokat meglássanak és korrigáljanak. Még a 21-ik században is. Döbbenet, de a vesémet elszorító endót (utánaszámolok: 4 különböző orvosnak) nem mutatta ki két ultrahang, majd röntgen, aztán festékes röntgen, se CT. Pedig célzottan keresték. Aztán amikor végül laparral benéztek, nem hittek a szemüknek. Szóval problémamegoldásnak nem ad végső megoldást (a ciszták újranőnek...), de diagnózishoz van úgy, hogy ez a tuti módszer.
A sperma minőségváltozásához pedig helyeselni tudok. Volt néhány inszemünk is, és pl nyáron a nagy melegben vagy hosszabb autóutak után nem volt olyan tuti, mint máskor... Amúgy lehet otthonról is mintát vinni steril üvegben, csak 2 óra alatt be kell érni vele.

Kép
manguszta
 
 


Zazzy,

sajna nem tudtam a babamozit megnézni, a gép nem ismeri fel. a tavalyi powerpoint volt, azt simán lejátszotta :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
gota79
 
 


Julicha,
még egy rutinos róka, Lucuzs is leírta a frankót. Nem a levegőbe beszélünk.
Fél év met szedés még önmagában semmi, semmi!
És apa vizsgálat nélkül nem megy!!!!!!!
Olvasgasd a pco-szindroma.hu oldalt is, meglátod, hogy a jelenlegi kezelés protokoll nem a műtét! Nem fogja megoldani a problémádat!
Ez pont olyan, mint amikor a full tankönyvi PCOS+IR-t diagnosztizálják, de mivel a páciens még nem akar gyereket, a doki felír neki fogamzásgátlót és csókolom. Csóri beteg meg azt hiszi, de jó, mert rendezte a tabletta a menstruációs zavart, muhaha!

Ha apának derogál mintát adni, segíts rajta te sk! Be lehet vinni a mintát, mi is bevittük.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Amúgy nagyon régen nem volt ilyen ideges ez a topik szerintem :shock:
persze csak és kizárólag a jószándéktól, de biztos nem csak én lettem hótt ideg ettől a nekem megalapozatlannak, elkapkodottnak, és "csakazértis" ill. "csakazértsem" Julicha-kezeléstől.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Azért ne támadjátok már ennyire ezt a szegény csajt, hello! Ezzel nem tudjátok meggyőzni sztem.

Nem akartam írni erről, de nem bírom ki, eddig tudtam visszafogni magam.

Nálunk is elég kritikus pont volt a spermavizsi, engem is "lebactak", ráadásul a nőgyógyász asszisztense, azt hittem, kitekerem a nyakát, mit okoskodik, tök lekezelően közölte, hogy nem kell a pasikat elkényeztetni, el kell zavarni őket a vizsgálatra, punktum, mert hogy "nekik basszus csak megszületni volt nehéz". Hát a mai napig azt érzem, hogy visszamennék és pofánb.nám. És nem azért amit mondott, hanem ahogy.

Apa is azért ódzkodott, mert már 2x csinált előzőleg gyereket, őőőő villlllágbajnok. De ez nem jelent semmit, ettől még lehetett volna gond simán.

Végül is apa megúszta, már be volt jelentkezve a vizsgálatra, az időpont is megvolt, amikor teherbe estem. De annak nem lett végül jó vége, mert elvetéltem.

Szóval nekem sikerült másodjára is, lombik előtti utolsó hónapban, utolsó esélyként, és lombik előtt mentem volna laparra (endometriózis), de nem feküdtem volna kés alá anélkül, hogy apát ki nem vizsgálják!

Én rengeteg dolgon keresztülmentem végül*, apának meg csak 1-2x kellett volna hokiznia egy pohárba, nagy kaland. Nem fer, ha ezt egy férfi megtagadja.

*closti, vetélés, missed ab műtét**, IR, PCOS, car hormonok persze, méhsövény, hiszteroszkópia, endometriózis, újabb closti, de már tüszőrepesztővel, havi 4-5 uh a peteérést figyelgetni, túlstimulálás...

**egyedül csináltam végig, mert H1N1 miatt nem jöhetett be a kórházba az, aki nem volt beoltva... szilveszter napján, fasza volt.

És ha mindezek után nem sikerült volna, és a lombiknál derül ki, hogy apa miatt eleve ezzel kellett volna kezdeni, igen mérges lettem volna rá, hogy ennyit nem tett meg. De nekünk a vetélés (összejött a fogantatás) után nem nyomta senki, de elég kőkemény ár volt.

Én megértem a pasikat, DE. Ennyit tegyenek meg a párjukért.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Julicha!

Elnézést ha megsértettelek,egyáltalán nem volt szándékos,és nem is akartam vitát,feszültséget...Én is mindenre hajlandó lettem volna,és voltam is a babámért!!!!! Nekem is kilátásban volt a műtét,és biztos sokan felszisszennek...,de ha az orvos azt mondja úgy lehet babám,én abba is belementem volna!!!! :oops: :oops: :oops:
Apa dolog meg csak azért bosszant,mert nálunk apa azt gondolta hogy neki ezért nem sokat kell tennie,mármint a "természetes dolgokon" kívül. És húzta volna a vizsgálatot....
Hát bocsi még egyszer!!!! Inkább sok sikert a babához!!!!! :wink:

Kép
mók
 
 


Eclipse,

akkor utólag is boldog születésnapot Mollinak! képet majd ne felejts el!

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

Xtina sajnálom a blogos dolgot. :( Úgy szerettem. "Jóakarókkal" meg tele a padlás. Mikor mész az MM-be?

Manguszta abban igazad van, hogy van, amikor már csak a műtét a megoldás. Csak ez most még elég messze van attól!!!!!!! És ez a nem mindegy. Fél év miatt? Ez egy vicc!
REmélem segít a met a ciklusodon. Nekem anno lerövidítette, bár kezdetben akkor sem volt pé-m, csak később.

Mi pénteken este megyünk 4D-re, már várom. pont akkor leszek 30+0

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti,

Jövő héten megyek MM-be, vérvétel, konzultáció. Hát nagyon kiváncsi leszek. De legalább ezt is tudni fogom, és képben leszek. A diétát csinálom, és nem fogyok semmit :cry: :cry: :cry: illetve, maradt rajtam szülés után 5 kiló, aztán felpattant szoptatás után 2, és az a 2 ment le, nem több. Nem tudok elmozdulni onnan, pedig nem eszem cukrot, csak xilitet, és teljeskiőrlésű kenyeret eszem, számolom a CH-t.

Tami tiszta hiszti újabban, sokszor kézbe kéretőzik, a mozgás a napi séta, meg a házimunka. Többre esélyem sincs, túlélésre játszom. 9-re kipurcanok, és alvás. Ameddig Tami fel nem ébred, mert még mindig nem alussza át az éjszakákat, csak néha.

Ja, illetve ősz van, családi ház, küzdünk a tél előtti teendőkkel: elpakolni, lefesteni, lepácolni egy csomó mindent kint, és felváltva csináljuk a férjemmel, a másik addig Tamival van bent, hogy még csak véletlenül se jusson neki a festékszagból. Tavaly ugye kimaradt, mert terhes lettem. Már lepácoltam a szerszámos faházat, a két kutyaházat, stb. Előbbinek fel kellett újítani a tetejét, ezt a férjem csinálta. A kertben a növényekkel is van munka rendesen ilyenkor.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Tina,

nem akarlak elkeseríteni, de nekem Rebeka még kb 1-2hónapja alussza át az éjszakát. de még nem mindig ...

Kép
gota79
 
 


Gota, Ja, hát vágom, hogy ez lesz...
kriszti0921
 
 


Nem feltétlenül, nekem Barbus kb. 3 hónapos korától átalussza az éjszakát. Csak akkor kelt, mikor a foga jött. Volt az elején pár nehéz éjszakánk, de nem vettük ki a kiságyból. Megsimogattuk amíg el nem aludt. Azóta sem kell altatni, leteszem, betakarom és alszik reggelig.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Hát megjött, pedig, én kis naiva, már kezdtem reménykedni... Elkiabáltam a pecsételést, de legalább most nem 25 naposan kezdődött, hanem "tankönyvi" 28 napon. Az a dilemmácska még mindig megmarad, hogy akkor ez most 28 napos vagy 30-31 napos, dehát maj' meglátjuk....

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok,

a norcoluttól megjött, viszont csak 2 napig volt nagyon gyenge vérzésem. Remélhetőleg jövő héten eljutok UH-ra. Szerintetek, ha ennyire gyenge volt a vérzés, akkor lehet, hogy nem durrant ki a ciszta? Vagy nincs összefüggés, csak egyszerűen nem volt vastag mnyh?
Köszi
jud81
Szolnok
 
 


Jud: Szerintem (de ez csak az én véleményem) nincs összefüggés a rövid mensi és a ciszta eltünése között. A mensi elméletileg tényleg a nyálkahártya vastagságától függ, a cisztát meg a hormonok megváltozása tünteti el. Szerintem az nem kipukkad, hanem összeesik és felszívódik. Nekem terhesen nem is volt ugye mensi, a ciszták mégis eltűntek. Reméljük a legjobbakat.



vicky79
 
 


Köszi Vicky!
jud81
Szolnok
 
 


Sziasztok, ma voltam Mensmentisben:

Glükóz terhelés 0' 5,1 mmol/L 3,5 - 6,1
Glükóz terhelés 120' 6,1 mmol/L 3,1 - 7,5
Inzulin 0 perces 7,9 mIU/L 1,9 - 23,0
Inzulin terhelés 120' 37,3 mIU/L

Mielőtt Tami összejött, előtte pár héttel az eredmény ez volt:

Glucose terhelés 0 perc 4.97 mmol/l 4.10 - 6.00
Glucose terhelés 120perc 4.59 mmol/l 3.30 - 7.80
Insulin terh 0 perc 10.20 mIU/l 2.60 - 24.90
Insulin terh 120 perc 28.02 mIU/l

Az utolsó volt már 66 is, meg 53, szal nem rossz ez.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kriszti, ezek egész jónak tűnnek! :)
A 2 pontos cukor-inzu most mennyibe kerül a Mensben? Utoljára talán 5700-ért voltam...

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


eclipse,

6420 ft 8)

Megjöttem RR-től, szerinte sem rossz eredmény. Kis diéta (mármint rövid, pár hónap), Meforal, és januárban lehet próbálkozni, szerinte sikerülni fog a tesó hamar. TSH-t nézessek, mert szülés után pár hónappal alulműködhet.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok Csajok!

Szombaton megjött, először a szülés óta, a sok szopi hatása. Hát kíváncsi vagyok, milyen ciklusaim lesznek.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse,

grat a mensihez! Reméljük beáll. Metet szeded?

Kép
gota79
 
 


Gota, nem szedem míg szoptatok, és nagyon félek tőle a rosszullétek miatt is :cry:
Lucust várjátok!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


azt hiszem eclipse erre gondolt :wink: :

Kép

tegnap előtt esti, és tegnap reggeli tesztjeim! :D :D :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luczus: nahát!!!!! :lol: Szivből Gratulálok!!!!!!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


rég jártam erre... és mire jövök???

Lucuzs!!!
óóóóóóóó, irigy-irigy!
gratulálok!!!

nem is tudom, mit írhatnék... a topic valamiért többször kikerült a kedvenceim közül (nem direkt, de egy időben el-eltűntek onnan topicok... :shock: ), aztán meg már fel sem tűnt, hogy megint nincsen, mert úgysem volt mit írnom...

napokban nosztalgiázom... tegnap volt egy éve, hogy bekerültem toxémiával a kórházba... és hát 4 hét múlva, amikor betölti a Muki az 1-et, bejelentkezek orvoshoz, hogy beizzítsuk a kistesó-projectet... én, aki esküdözött, hogy soha többé még egy szülés... (mondjuk ezt a részét ki is hagynám, ha lehetne)

no, szóval remélhetőleg nemsokára kiderül, hogy állok cisztákkal (még 4hós co-n néztük, köszönték szépen, voltak)... van-e remény valamiféle ciklusra...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: