Új privát üzeneted érkezett!

Jud: Sajnálom a cisztát, a norculut jó cucc. Én minden inszem után szedtem, mert mindig maradt vissza nagy cisztám. A picikkel meg ne foglalkozz, nekem amellett is lett peteérésem és babám is. És a cisztáim most is ott figyelnek bent. Nálam szerintem ezek már sosem múlnak el. Kitartás.

Napvirág: Ugyanarra a főosztályra mentem vissza, csak másik osztályra. Most be lettem téve egy projektbe, ami kiemelt ügy. Elég sok vele a meló.



vicky79
 
 


Laptetőm Judé, cisztaűzőnek.



vicky79
 
 


köszi Vicky :D
jud81
Szolnok
 
 

 
 

Jud,
csatlakozom Vickyhez, a sok kicsi ciszta nem zárja hogy legyen pé meg baba. Nekem is így van, sok kis ciszta között is helyet csinált magának a tüsző az éréshez, és lett baba. A szülés után is maradtak a ciszták, de azért kisebbek a petefészkeim mint mikor diagnosztizáltak. akkor brutálisan meg volt nagyobbodva mindkettő, az egyik különösen, akkora volt mint a méhem. Aztán csak sikerült. Hajrá, drukkolok.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


PCOS-es, vagy inzulinrezisztens vagy – esetleg gyanakszol erre?

Esetleg teherbeesési nehézségekkel küzdesz, vagy megszakad a terhesség?

Szeretnéd tudni, hogy mi a helyes kivizsgálási protokoll és mit tehetsz még az egészségedért és a babavállalásért?

Gyere el okt.22-én az V. PCOS Orvos- és Közönségtalálkozóra!

http://www.facebook.com/pcosszivugyalapitvany

regisztráció: pcos.talalkozo@gmail.com

A rendezvényen tavaly több százan voltak, jelentkezz időben, hogy legyen helyed!

Most először meddőségi szakembereket is megszólaltatunk! A férfi meddőségről is szó lesz.

Nagy hangsúlyt helyeztünk a lelki oldalra. Ennek szellemében az alábbi sztárvendégek adnak elő:
Erőss Zsolt hegymászó, dr.C.Molnár Emma pszichológus (A nő ezer arca), Kriston Andrea

A szakemberektől kérdezni is lehet majd!

A szünetben büfé, a családoknak játszó- illetve pelenkázó-, szoptatószoba áll rendelkezésre.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Eclipse: Azért az nem semmi, akkora volt mint a méhed? :shock: Nekem akkor maradt vissza nagy cisztám, mikor terhes lettem. Szerencsére felszívódtak. Az egyikben 7 cm-es volt, a másikban meg két 4 cm-es. És még ugye volt két petezsákom. Pedig a ciklus elején nem is akartak a tüszőim beindulni.



vicky79
 
 


Eclipse, köszi Neked is. Azért az durva lehetett, hál' Istennek nekem csak 3.5 cm-esek kb.a petefészkeim. Remélem fel tud szívódni a ciszta.

Azon gondolkozom, mi van, ha magától is megreped, és nem szedem be a norcolutot?
Hány napig érdemes várni norc.előtt? Most a 37.napon így néz ki a hőm (össze-vissza), ebből már nem lesz peteérés, azt látom... De adjak esélyt a spontán mensinek ez alapján, v.egyből norcolut?
(Utolsó ciklusom 40 napos volt, előtte 15 év alatt 4x jött meg...)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 36800_.png
jud81
Szolnok
 
 


Hát nem tudom. Szerintem szedd be a gyógyszert. Ez már nem nagyon lehet még érő tüsző. De ez csak az én véleményem. Én jobban szerettem lezárni a dolgokat.



vicky79
 
 


ok, köszi. akkor elkezdem. :?
jud81
Szolnok
 
 


Jud,

én is beszedném. Rebeka előtt mikor kezeltek, mi sem vártunk sokáig a norc-cal. ciszták nekem is voltak, egyedül a terhesség alatt nem.

váltott mostanság ki valaki 850es metet? én ma, de teljesen kész voltam, egy 60szemes doboz több mint 1eFt. már régen váltottam ki de én úgy emlékszem jóval olcsóbb volt.

Kép
gota79
 
 


Gota: Rebeka milyen nagy már! és gyönyörű!!!!!!!
katapetra
 
 


Köszi Gota Neked is, beszedem, nem várok.

Olvasgattam kicsit neten, ez a meg nem repedt tüsző a LUF szindróma? Vagy az más? Elég sok PCO-snak vannak hasonló tapasztalatai.
Lehet, hogy örülnöm kéne, mert már az is haladás, hogy megnő a tüsző 20 mm-re? Eddig 9 volt a max.
Ezen tüszőrepesztővel nem lehetne segíteni?
jud81
Szolnok
 
 


többen írtátok, hogy erősödött a hajhullás az utóbbi időben. Sajna nekem is brutál módon hullik. Találtam egy cikket, hátha valakinek segít. (Én ezt használom kb. másfél hónapja, eddig még nincs eredménye)

tények-tévhitek.hu-n írják, hajhullás-hajnövesztés-kopaszodás cikk:

"A ketoconazol egy gombaellenes vegyület, amit Nizoral néven korpás hajra kenőcs és sampon formájában is forgalmaznak. Szintén véletlen derült fény arra, hogy serkenti a hajnövekedést, gátolja a férfias hajhullást. Kétféle mechanizmust tételeznek fel e hatás mögött. Egyrészt bizonyítottan gátolja a dihidrotesztoszteron szintézisét, másrészt csökkenti a gyulladást. Egy harmadik vizsgálat szerint a Nizoralnak van hormonhatástól független hajnövesztő hatása is, mert egereknél sikerült szőrnövekedést előidézni a szerrel. Tény, hogy a humán vizsgálatok azt bizonyítják, hogy hathónapos napi rendszerességgel alkalmazott 2%-os Nizoral sampon jelentős hajdúsulást eredményez. A megfigyelések szerint a Neutrogena által gyártott kőszénkátrányt tartalmazó T-Gel samponja is hatásos a hajhullás ellen, mivel a kőszén kátrány valamely hatóanyaga antiandrogén hatású."
jud81
Szolnok
 
 


Lányok!

A fogyás nem jelenti azt, hogy megszünt az IR!
A magas inzulinszint nem csak a teherbeesést gátolja, hanem hajlamosít érelmeszesedés kialakulására (szívinfarktus, vese ereinek károsodása--veseelégtelenség, szem ereinek károsodása--vakság, stb.)

Örüljünk neki, hogy még időben kiderül, időben kezelhető!!!! Ne csak addig foglalkozzunk vele, amíg a baba össze nem jön!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Katapetra,

köszi :D :D

Kép
gota79
 
 


Sziasztok,

34 napos volt az előző ciklusom végül :cry: - ma jött meg. Pont mint régen, mikor a legdurvábbak voltak a hormonjaim.... De számítottam rá, mert a 17. napon éreztem PÉ-t. Tudom, szülés után, meg ne csodálkozzak, de attól még rossz érzés.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Tina,

le vagyok maradva. miért rossz a 34napos ciklus?

Kép
gota79
 
 


Tudom, h más összetenné a 2 kezét, de én ugyanúgy nem esek teherbe, ha 28-29 napnál egy kicsit is hoszabb a ciklus, mintha 50 napos lenne.. vagy még hosszabb.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


jud81
Elkezdted végülis a norc-ot?

Vicky
Hogy bírod? Belerázódtál már a "melós életbe"?

gota79
Én 500-ast váltottam ki,nem nem figyeltem mennyibe kerül. Viszont van olcsóbb és drágább is,attól függ ki gyártja. Azt hiszem a Metformin nevű a legolcsóbb.

kriszti0921
Miért nem esel úgy teherbe?
Nálam változtattak a met adagoláson és akkor rövidült a ciklus.
Dokit kérdezted,hogy most ilyenkor mit lehet tenni?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág: Hát nem annyira, nagyon elfáradok. Sok a munka, alig jutok ki még a wc-re is. És előtte meg utána még vezethetek, ami szintén lefáraszt. De majd csak bele fogok jönni. A melóba és a vezetésbe is.



vicky79
 
 


Napvirág,
még nem kezdtem el, a sima gyogyókat (eu, D-vit) sem tudtam bevenni, olyan szarul voltam. Valami hányós vírus kapott el...

ma megyek egy másik dokihoz, lecserélem a mostani nődokimat, olyanra, aki endokrinológus is egyben. Vele megbeszélek minden eddigit, és elmondja majd az adagolást is (a mostani még azt sem mondta), a neten nézegettem, hogy általában 2x1 5 napig, de olyat is találtam, akinek 10 napig... Majd a doki ma megmondja, és akkor remélhetőleg holnaptól tényleg el tudom kezdeni (ha nem jön vissza). :( Nagyon jó lenne már pontot tenni a végére.
jud81
Szolnok
 
 


Napi 3x1 norcolutot kell szednem, 7 napig. Vagyis az egész dobozzal.
Azt mondta a doki, hogy nem ártana egy átjárhatósági vizsgálat. Ti voltatok már ilyenen? Mennyire fájdalmas?
jud81
Szolnok
 
 


jud81
Az előző oldalon elég sokat írtunk az átjárhatóságiról, olvass vissza ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Jud: Szerintem átjárhatósági mindannyiunknak volt. Elég kellemetlen, de hamar meg van. Nem tudom az uh-s milyen, nekem a sima röntgenes volt.



vicky79
 
 


Köszi Lányok, vissza is olvastam. A neten is szétnéztem, de hát annyira különböznek a vélemények. Valaki szerint darázscsípés, valakinek élete legrosszabb élménye. Mindegy, valahogy kibírom én is biztos. Bár ezt még megelőzi a spermavizsgálat, ha az ok, csak akkor mehetek.
jud81
Szolnok
 
 


Jud: Nekem átjárhatóak voltak a petevezetékeim, de azért fájt. Viszont tartott kb. 10-15 percet. Utána mentünk a városba sétálni. A szülés rosszabb volt, mégis belemennék újra. Pedig a szülőszobán azt mondtam, hogy soha többé. De most már nem bánnám ha még egyszer oda kerülnék.



vicky79
 
 


Nekem nem volt átjárhatósági, és nagyon könnyen szültem :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Nekem sem volt átjárhatósági, mert én egyszer teherbeestem, csak elvetéltem - de ezzel feltételezték, hogy átjárható vagyok. Meg apát sem vizsgálták ugyanezen okokból.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Eclipse: Mázlista. :D

Kriszti: A sógornőmék elméletileg elzáródott petevezetékek és rossz spermakép miatt lombikoztak és a végén mégis spontán lett baba.



vicky79
 
 


Na megjöttem az endos dokitól, és tök jók lettek az eredmények.
Cukor
0: 5,7
60: 8,2
120: 5,71

11mm nyhártya, 18mm domináns tüsző. akkor sem volt ilyen jó eredmény Rebeka előtt, mikor clostyt szedtem.

igaz, egy kicsit meg vagyok késve (ma vagyok a 42. napon). doki szerint csüt-pénteken lehetne babóra hajtani, de montam neki, hogy 2-3 évet halasztunk.
januárban kell visszamenni, újabb vérvételre (pajzsmirigy+még valami)

Kép
gota79
 
 


Gota: Ezek tényleg jó hírek. Te is mész vissza dolgozni? Rebeka meg bölcsibe? Vagy már írtad?

Én itthon vagyok Barbussal, mert vasárnap már megint elég sokat hányt. Tegnap apa maradt vele itthon, hogy odabent be tudjam fejezni a melót. Mától meg én vagyok vele, a héten már nem megy. Én meg pihizek vele, szerencsére már jobban van, de azért még nem a régi.



vicky79
 
 


gota79
Nagyon jók, gratula!!!!
Inzulint nem néztek?

vicky79
:( Jobbulást nektek!

Képzeljétek,megtaláltam apának a cigileszoktató gyógynövényes tablettáit. Decemberben lejár, gondoltam felrakom a netre eladni. Aztán ahogy utánanéztem láttam,hogy jó az IR-re is. Ti hallottatok már róla? Esetleg tapasztalat? Kudzu a neve.
Igazából beszedném,csak nem tudom hogy eredményes lesz-e vagy nem,mert ugye most kezdtem el a metet is és így nem tudom mi fogja okozni a javulást.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Gota! Lehet rosszul tudom, de szerintem a 8,2-es cukor az magas! Vagy ez a régi eredményeidhez képest javult?
Inzulint nem nézettél?

A tüsző és mnyh eredmények szuperek!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi a dicséreteket!

Inzulint sajnos nem néztek, nem voltam bent a dokinál, mikor a papírt írta, így nem tudtam kérni. nem tudom, magától miért nem kéri.

Lucuzs,

a 60perces volt 8,2, annak a felső értéke 9,4

Vicky,

jobbulást Barbussnak.
ha minden jól megy, akkor márc. 31től megyek vissza + kb 52 nap szabi. Rebeka pedig bölcsi. de ez még változhat. apcinak május óta nem találunk melót. aug-szeptemberben dolgozott feketén, de felvettek helyette egy pályakezdő 25év alattit, mert az után teljes támogatás járt...
a héten pedig már a munkanélküli is lejárt. így jövő hónaptól elkezdjük felélni a tartalékainkat. ami sajna nem sok, mert még nem tudtam, hogy terhes vagyok, és a nagy részét elnyaraltuk. nem gondoltuk, hogy Rebeka ilyen hamar összejön. úgy beszéltük meg, hogy amíg tart kitart, de egyrészről én sem akarok még visszamenni, és Rebekát sem akarom beadni korábban. hagyhatnám anyámra vagy anyósomra is, de nem akarom. anyósom nem bírom, anya meg már így is nagyon elkapatta, hát még ha egész nap vele lenne.

Kép
gota79
 
 


Sziasztok Lányok!

Gota,
gratulálok a javuláshoz. A másik kérdésben, ne haragudj, nem tudlak teljesen megérteni, számomra az a helyzet, hogy apa munkanélküli, én meg gyeden vagyok, egy sokkal de sokkal veszélyesebb helyzet annál, hogy ne éljek azzal a lehetőséggel, hogy van egészséges nagyszülő, akire rá lehet(ne) bízni. Drukkolok hogy ne kelljen a végső határig elmennetek ezzel, és legyen apának mounkája, mert szerintem túl nagy a kockázat, az "elkapatja" vs. "feléljük a tartalékainkat = létbizonytalanság".

Nekem 23-24-én volt egy minimális barna maszat, ma pedig egy vérmaszat, aztán semmi.
Mivel szeptember 16. volt a görcsös vérmaszat, ezért úgy gondolom, a csóri szervezetem tényleg próbál menstruálni, csak nem jön össze :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Napvirág, a görögszéna is jó, én majd azt ki szeretném próbálni.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Gota: Nálunk egy nagyi sincs a közelben, úgyhogy ilyen szempontból irigyellek. Azt hiszem én is simán otthon hagynám apára meg a nagyikra a gyereket és mennék dolgozni. Persze az én párom simán el van Barbussal, nálunk ő már 3 hónaposan vigyázott a gyerekre és nem is keveset (akkor kezdtem a jogsit). Én azért jobban örültem volna, ha inkább valamelyik nagyi vigyázott volna Barbusra, de már most megszokta a bölcsit. A betegségeket leszámítva. Ezeken túl lehetnénk már. Kitartás és drukk apa melókereséséhez.



vicky79
 
 


Gota! Ezt még sosem hallottam, hogy 9,4 lenne a 60 perces cukor felső határa! :shock:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,

a papíron volt rajta, amelyiken kiadták, hogy ennyi a határérték.

Kép
gota79
 
 


sziasztok!
tegnap visszamentem az orvosomhoz....arról beszélgettünk mi lenne a következő lépés....a petevezeték átjárhatósági lenne de mivel ehhez a férjemnek is átkéne esni egy vizsgálton ezért ez kilőve...és ő a drilling laparoszkopiát mondta mivel sok ciszta van a petefészkembe ezekez kipukkaszgatják a megvastagodott rétegből is levesznek és igy megcsinálja ezzel egyidejüleg az átjárhatóságit.......azt mondta a dokim hogy ez egy apos...reggel bemegyek 20perces a mütét és ha minden rendbe van akkor másnap mehetek is haza.....volt már valamelyikötöknek laparoszkopiája???
julicha
Sopron
 
 


julicha: A férjed vizsgálata nélkül semmire nem mentek. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egy idős bácsi felvesz egy gumikesztyűt és mögé áll...be kell mennie (akár magán intézménybe és mehetsz vele te is), ott produkálni egy mintát (egyébként ez biztosan nagyon nehéz, de amíg nem tudjátok mi újság, addig téged felesleges stimulálni, mert lehet hogy nem jók a spermák, ezt nem tudhatja senki előre) és annak a leletéért bemenni. Én egyébként nem javaslom a lapart, mert nem hallottam róla túl jókat. Ez egy régi eljárás és nem biztos hogy jól jársz vele. Nekem is meg akarták csinálni, de inkább dokit váltottam. A sima átjárhatósági 15 perces vizsgálat, ez meg egy kis műtét 3 lyukkal a hasadon. Állítólag 6 hét a lábadozási idő. És ha nem sikerül addig a baba, amíg a ciszták vissza nem térnek (kb. 2-3 hónap), akkor kezdhetnéd előröl. És olyat is hallottam, akinek megvastagodott a petefészek ott ahol kilyukasztgatták, mert amikor az összeforrt hegesedett és még rosszabb lett a helyzet, mint előtte. Nem akarlak elbizonytalanítani a dokidban, mert olyat is hallottam, akinek a műtét utáni hónapban már sikerült is a baba, de szerintem enélkül is lehet gyerek. Ha egyébként el van záródva a petevezetéked, akkor még mindig mehetsz a műtőbe és akkor meg lehet próbálkozni a megnyitással és a ciszták eltávolításával, de én örülök, hogy nem mentem bele még akkor is, ha így 3 évembe és kb. fél millámba került, hogy Barbus velünk legyen. És a férjedet mindenképpen rá kell venni erre a vizsgálatra, ennyit ő is megtehet a gyerekért. Nálunk apa már rutinosan adta a cuccot, mert a sok inszem meg baci vizsgálat miatt sokszor kellett mennie. Egyébként egy meddőségiben hozzátok sem szagolnak, amíg apának nincs legalább két spermavizsgálata. Sajna ez ezzel jár.



vicky79
 
 


Hú de jó hosszú lettem. Azt elfelejtettem, hogy apa vizsgálatnál rá kell kérdezni, mert van olyan intézmény, ahol engedik otthonról vinni a cuccot. Így mégis csak kényelmesebb, csak ha kevés az egészséges sperma, akkor azok a szállítás ideje alatt elhalhatnak, ezért jobb a friss. Ez úgy hangzott, mint valami kaja reklám. Vegye/vigye frissen. :D :lol: :D :lol: :D Bocsi, hogy ilyennel viccelek, csak közben nosztalgiázom. Mennyi hülyeségen átmentünk 3 év alatt?!



vicky79
 
 


Julicha,

a youtube-on van fent drilling műtét. Hááát... Szerintem nagyon durva. A PCOS találkozón is azt mondták, hogy az legyen az utolsó. Előbb apavizsgálat, átjárhatósági, gyógyszerváltás. Hány kg vagy, hány cm-hez? (bocs, nem emlékszem, lehet, hogy már írtad). Én 165 cm-hez vagyok 45 kg, és mivel állítólag ilyenkor ez zsírszöveti IR, a sima met kevésbé hatékony, kombinált tabletta kell. Válts dokit, és ne műtétben gondolkozz.

Ja, és azt is mondták, hogy a drilling azért valamennyire az ép szöveteket is roncsolja. Hát ahogy elnézem, van benne igazság...

http://www.youtube.com/watch?v=JKEFEOy9O1s
jud81
Szolnok
 
 


Fúúúj, ez a videó nagyon durvaaaa. :shock: :shock: :shock:



vicky79
 
 


jud81
172cm és 63kg vagyok ...mivel 3éve nem esek teherbe ...szedtem met-et(most is szedem)kaptam clostit is éés igy sem sikerült ezért ajánlotta az orvos a mütétet...a férjemnek már van gyereke igy nála 100% nincs probléma......nálam van a gond :(((sajnos
julicha
Sopron
 
 


Julicha: Én tudok olyat, akinek már van gyereke az első házasságából, most meg képtelenek gyereket összehozni. Meg kell nézetni, mielőtt megműttetnéd magad.



vicky79
 
 


Julicha: Mi egyébként egy sikertelen év után mentünk meddőségibe az orvosom tanácsára. De ő a clostyt átjárhatósági és spermavizsgálat után adta. És 3 clostys hónap után azt mondta, hogy nem húzza az időmet. És jól tette, mert kelletz 4 inszemináció, hogy teherbe essek. A met mellett. Igaz, hogy csak az utolsó kettőnél sikerült végre fogynom. Ti nem gondolkoztatok a meddőségi kezelésen?



vicky79
 
 


Julicha!
Hát nálunk is kikészült apa amikor megtudta hogy meg kéne vizsgáltatnia magát,de mondta a nőgyógyász hogy mielőtt stimulálna,vagy az átjárhatóságiról beszélnénk,nézzék meg apát.
Ez decemberben volt,és nem hagytam magam,mert akkor már egy éve próbálkoztunk,és semmi...,kértem neki időpontot,és még abban a hónapban túl is esett rajta. Semmi nem volt,egy fürdőszoba szerű helyiségbe kellett intéznie,és egy órán belül válasz volt. Hála az égnek nála nem volt probléma,és milyen az élet, januárban terhes lettem Lillával. Az égiek megvárták hogy ő is tegyen valamit az ügy érdekében. :wink: :wink: :wink:
Persze teljesen ki volt előtte,meg láttam is rajta hogy kicsit ideges is volt aznap reggel,de után csak nevettünk az egészen. :lol:

És szerintem az nem lehet kizáró ok,hogy van már egy gyermeke,mert mi van ha azóta átesett valami betegségen amiről nem is gondolnátok,és befolyásolja a dolgokat!!!????
Ne hagyd magad,az nem ér hogy a pasik kihúzzák magukat a vizsgálatok alól,erre én mindig haragszom. Ez közös érdek. :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Nálunk egyébként apa még akkor nem is nagyon akart babát,vagyis nem is tudta hogy akar...,mert amint megszületett Lilla,azon nyomban a világ legjobb apukája lett. No aztán a kistesót nem lehetett nála szóba hozni,most már ő mondja hogy kéne még egy.... :D :D :shock: :shock: :shock:
Ebbe már csak a súlyom,és sajnos az anyagiak akadályoznak... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
mók
 
 


Julicha,
nálam is ez volt, hogy a sima met nem használt, műteni akartak. Orvost váltottam, új gyógyszert kaptam. Azóta volt pár ciklusom, tüsző érik 20-25 mm-re, előtte semmi nem volt. Igaz, hogy még nem nagyon tud megrepedni, de sima met mellett 9mm volt a max.

Szerintem váltanod kéne. Fiatal vagy még, én a helyedben nem engedném a műtétet, mert roncsolja az ép állományt is, hegesedéssel gyógyulhat, stb. Nekem a videón úgy tűnik, hogy totál átfúrják a petefészket, nem csak a felületét kaparják le. (bár nem értek hozzá, nem vagyok orvos, de engem sokkolt a látvány) Ez csak a vége legyen, fél év metszedés szerintem még nem indokolja a műtétet.
Persze Te tudod.
jud81
Szolnok
 
 


Szia Julicha,
csatlakozom az előttem szólókhoz!
Apa vizsgálato nélkül szó sem lehet róla, és egyébként is, ma már nagyon nem divat a drillingezés, és tényleg káros, öregíti a petefészket.
Apa korábbi házasségból származó gyereke semmit nem jelent!!!!!!
Enyim apa korábbi házasságában 3x volt terhes az asszony, de elvetélt, más okból. Aztán 2009 márc vizsgálaton volt /otthonról vittük/, és hatáértékes volt az eredmény. Aztán 2009re szeptemberre brutálisan leromlitt az eredmény, visszérrel műtötték és spontán baba lett.
Muszáj elvontatni vizsgálatra, akár hatökrös szekérrel!!!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: