Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok!

Backa
Tegnap hívtak a Kaáliból, hogy mi van velem, mikor kezdek. Mondtam, hogy kezdenék, ha megjönne, de semmi. Mondtam a csajszinak, hogy még dec.re volt időpontom, de az ünnepek miatt nem tudtam elkezdeni. Aztán mondta, hogy éppen ezért kérdi, mert átírtak januárra és hogy kezdek-e. Aztán megbeszéltük, hogy csak tuti február lesz belőle, így átírt oda. Szóval csak uh és megbeszélés lesz hétfőn, gondolom gyogyit ad a Boga, hogy megjöjjön. Ha hétfőn elkezdem, akkor onnan kb. 2 héten belül megjön, akkor kezdem az orrsprayt két hétig, tehát elvileg 1 hónapig nem megyek oda újra. Igy sajna nem fogunk szerintem talizni.
Te most kezdesz? Nem nagyon vagyok most képbe, csak egy gyors összefoglalót légyszi:)
Köszi a szavazást!:) Azért nem mertem ezt a rövidebb utat feltenni, mert van egy ilyen írás az oldalon, hogy : "A szavazólapok közvetlen elérési útjának elmentése - s a késõbbiekben azok direkt elérése esetén - nevezett oldal a jatekfutar.hu belepõ oldalakent fog feltünni, s az arra ilyen módon érkezett "szavazatokat" semmisnek tekintjük ! " Ezért gondoltam inkább a főoldalt adom meg, nem annyira bonyi megtalálni. Jó lenne nyerni valamit:)

Egy kicsit más téma, de azért megkérdem.
Van valakinek kenyérsütője otthon? Ha igen, akkor milyen és elégedett e vele? Most akarunk venni, de jó lenne valami tipp, hogy milyet. Esetleg valami jó kenyér recept? Köszi, ha valaki tud segíteni.

Ki hol tart? Ha van időtök légyszi írjátok le, igérem gyakrabban jövök majd:)

Zsani
Vendég
 


Most tették fel az új sorrendet és még mindig első a Máté:) Szavazzatok légyszilégyszilégyszi:)
www.jatekfutart.hu
Ref.szám: 00776
Köszi a Máté nevében is.

Jó hétvégét mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Backa!

Gondolok Rad szerdan! Ugyi leszel!

Andi!++++++++++++++++++++++

Zsani!

Szavaztam a kis Matera en is! :) Nagyon szep kisfiu!

Nekem nincs kenyersütö gepem, de van egy nagyon jo kenyer receptem azt leirom!

Nagyon egyszerü a recept, es nagyon finom a kenyer.

Hozzavalok:
-500gr finomliszt
-3 dl melegviz
-25 gr elesztö
-1 szük kaveskanal cukor
-2 pupos kaveskanal so
Elöször kimerem a vizet s a lisztet. A mar kimert vizböl öntök egy keveset egy kis üveg edenybe, beleteszem az elesztöt, s az elesztöre szorom a cukrot. Jol összekeverem, hogy az elesztö elolvadjon es meleg helyre teszem kb 5-10percre. Ezalatt a par perc alatt atszitalom a lisztet, hozzaadom a sot es beleöntöm a robotgepbe.
Egy sima moulinex robotgepem van, a müanyag keverölapatot hasznalom barmilyen teszta keveresehez. Ezutan hozzaadom a kicsit mar kremes-habos elesztömet, elkezdem keverni alacsony fokozaton, majd szepen lassan hozza csorgatom a vizet es magas fokozatra allìtom.Kb. 3 percig keverem, mignem labda formaju massza valik belöle. Igy keveröedennyel együtt jo meleg helyre teszem. Kb. Fel ora mulva amikor mar ketszer akkora, ujbol rateszem a gepre es par percig keverem. Ezutan mar csak egy formara van szükseg (az enyem 30x15 cm es 6 cm magas).
Lisztes kezzel format adok a tesztamnak, kicsit bevagdosom a tetejet (mint ahogy a boltban lattam),
Belehelyezem a formaba,ismet melegre teszem es egy ora mulva mikor mar szepen megdagadt beteszem a 230 fokra elömelegitett sütöbe aminek az aljara kis edenyben vizet helyeztem el.
A viz nagyon fontos minden kelt teszta sütesekor! Kb. Harminc perc mulva kesz a friss hazi
ropogos kenyer.En miutan kiveszem meg szoktam spriccelni egy kis vizzel,(egyszer lattam, hogy a
nagyok igy csinaljak) es valamilyen ràcsra helyezem a meleg kenyeret. Ez utobbi azert fontos mert
a meleg kenyer amig ki nem hül “izzad”.


Bocsi ha kicsit hosszu lettem...

Kép
Kép
jucmuc
 
 

 
 

Lányok!

6 petesejtem lett. Holnap 10-kor telefonálnom. Az elsőnél is ennyi volt. De remélem a történelem most nem ismétli meg önmagát!!!
andrea23
 
 


Sziasztok!

Jucmuc
Köszi a receptet. Kimásoltam innen és majd kipróbálom. Biztos nagyon fini lehet, remélem fog sikerülni.
A szavazatot is köszi, hátha sikerül nyerni:) Ha netezel és eszedbe jut, akkor légyszi mindig egyet januárban.
Te hol tartasz? Mikor kell menned a Kaáliba? Ha már a Backával nem valószinű, akkor hátha Veled összefutok majd.

Andrea
Szorítok nagyon! Mennyit kértek visszaülti? Most biztos sikerülni fog. Lényeg, hogy az első perctől kezdve hidd el, beszéljetek Hozzájuk! Szerintem sokat számít ez is!

Na jó éjt mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Mnzsani!

Köszi a bíztatást! 3-at szeretnénk most visszakapni!
andrea23
 
 


Andrea!

Iszonyatosan szoritok!!!! Sikerülnie kell!!!

Zsani!

Többször is lehet szavazni? Azt hittem csak egyszer. Akkor megyek most is.. :D
Nekem orakon belül meg kell jönnie, akkor telefonalok, es a 20-25 nap közöttre kell kernem idöpontot egy ellenörzö uh-ra. Aztan a ciklus elejen azt jiszem 2. napon indul a stimu.
Meg bizonytalan mikor megyek pontosan, majd ha mar tudom megirom.

Szep estet mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


MnZsani,
Gigi vagyok, régebben írogattam ide, most várakozunk. Majd nyáron indulunk a 4. lombikunknak Szegedre. :lol:
Kenyérsütő: csak ajánlani tudom, rendkívűl egyszerű kezelni, és remek a kenyér benne. Van benne recept is, de mindenki maga szokta finomítani. Nálunk hetente elmegy 3-4 kenyér (80dkg-os vagy 40 dkg-os süthető), így tudjuk, hogy mit eszünk(adalékanyag, szemétmentes :? ), és az íze is összehasonlíthatatlanul finomabb. :D Tudsz zsemlét, kiflit, de még a kalácstésztát is meggyúrathatod a géppel, aztán be a sütőbe és ott megsül. A kenyeret persze nem kell, azt megsüti a gép. Mi 10.000 körül vettük egy éve anyósoméknak, teljesen jól működik, nem a legolcsóbb volt, talán 2 kategóriával feljebb. Ne az árát nézd, hanem, hogy milyen messze van szervíz, ha baja van. Mi így döntöttünk. Azt hiszem ETA a márkája mint a porszívónak. :roll:
Üdv :wink:
Gigi
gigi002
 
 


Sziasztok! :D
Kis helyzetjelentés:
17. nap a pihenős ciklusban . Az elmúlt héten nem dolgoztam, mert beteg voltam. Kaptam Rulid-ot meg Sinecod-ot. Be is ijedtem, hogy még a parányi renényünk is ugrott a baóra a ciklusban. Voltam nőgyógyinál is, mert a múltkor inszem után lett vmi fertőzésem. Azt modta, hogy lát vmi hüvelygyulladást, meg szte vmi gombás folyás is van. Vett kenetet, csináltat Clamydia tesztet is. Kúpozok már 5 napja a gomba miatt. A hülye doki a férjemnek nem írt semmit :twisted: , pedig rákérdeztem..de én adtam neki Canesten kenőcsöt. :D Szóval voltunk együtt a 11. és 14 napon. Ennyit tudok biztosan...nem hőmérőztem...hisz pihenünk. :D
Ha minden a terv szerint alakul, akkor jan 30-án megyünk Debrecenbe és indul a 2. inszem.

XXX
vizkriszisback
 
 


Vizkrisz! :D

Sajnalom, hogy beteg voltal, ez a hülye gomba meg...szerintem is jol tetted, hogy adtal a ferjednek is mert gondolom ez is olyan, hogy oda-vissza fertözhet.

Drukkolok a honap vegen!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Nincs időm, csak gyorsan pár szó:

Andikám!
Gratula! Olvastalak ám a Kaális topikban is, remélem mára öten vannak a picik! Holnap transzfer??? Nagyon izgulok, gondolok Rád!

Zsani!
Szerdán megyek, simán csúszhatok annyit, hogy találkozzunk! Majd kiderül! Még semmi konkrétat nem tudok!

Jucmuc!
Olvastam, hogy valószínű, fizetned kell! :( De biztos megéri majd! :wink:

Vizkrisz!
Gyógyukj meg! Hónap végére meg mennek a drukkok!

Sziasztok, este jövök, ha nem leszek nagyon kinyúlva!

Kép Kép
backa
 
 


Köszi Backa! Holnaputanra: Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Vendég
 


Jucmuc és Backa! Köszönöm és Nektek is drukk!!!
andrea23
 
 


Sziasztok Lányok!

Andrea!
Nagyon drukkolok, hogy mindenki megtermékenyüljön!!!! Gondolok Rád :wink:

Vikimi!
Köszi az infot! Rendes Tőled, hogy ide is felrakod. Én mindig itt tájékozódom!

Backa!
Hajrá! Remélem a doki is pozitivumokat mond Neked!
dezsina
 
 


Dezsi! Holnap délben lesz a beültetés! 3 osztódó embrikém lett.
andrea23
 
 


Sziasztok!

Andrea,
sok kis lurkót holnapra!! Drukkolunk 1000 +1gyel!! :D

Backa,
te se maradj ki a sorból!! Neked is ugyanennyivel! :lol:

Vikimi,
mi van veletek? Nagyon 'hallgatsz" magatokról.

Dezsi,
veletek mi a helyzet?

Jó a cikk!
Aláírtam a petíciót!! :D .... De remélem már nem lesz rá szükségem.
Nektek 'megdom" az esélyt! Rajtam ne múljon. :wink:

Rólunk:
szombaton kezdtük a 9. hetet és szerdán megyek védőnénihez a kiskönyvet kiállíttatni.
Íme egy 'belső kép":
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Jó reggelt!

Jucmuc!
Köszi a drukkot! :)

Dezsina!
Neked is! :)

Hajnoca!
Húú, állati jók a képek! Totál kivehető a babaforma! Köszi, hogy aláírtad a petíciót, meg hogy izgulsz értünk, asszem ránk fér! :)
Vigyázz magatokra! :)

Andikám!
Gondolok Rátok délben!+++++++++++++
Olvastalak a Kaális fórumon is, szerintem is kérd csak vissza mind a három picit!!! Legfeljebb hármas ikreid lesznek! :lol: Nagyon szorítok!!!

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Csajszikák!

Hajnóca! Köszi a drukkot és köszönjük az aláírást! Szépek a fotók a kis babydről! :wink: :)

Backa! Köszönöm szépen Neked is! Iszonyú izgatott vagyok és ez szerintem nem jó! Alig bírtam még aludni is. Csak ezen járt a fejem,hogy mit hogy csináljak,hogy mit tehetek meg a siker érdekében. Jaaajjj,de nehéz lesz ez a két hét! Puszillak!
andrea23
 
 


Andrea!
Ez teljesen normális! Mindenki izgatott ilyenkor! Amúgy én nem vagyok egy ideges típus, sőt :lol: , de olyankor majd kiugrik a szívem!
Az biztos, hogy nehéz lesz, de kitartás, megéri! :wink: És éld bele magad: mától biza terhes vagy!!! :)

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Andi!
Nagyon nagyon drukkolok! Pozitiv példát mutass :!: :wink:
Mindenképp kérd csak vissza mind a hármat! Egyet úgy sem fagyasztanának le, szerintem.... Délben gondolok Rád, és szorítok :!:

Backa!
Végül is mik lettek az eredmények? Neki indulsz?

Hajnoca!
Isteniek a képek :lol: Nagyon boldog lehetsz :!: Jómagam jan 24-én kezdek long protokollal. Beülti február közepe.

Jucmuc!
Most Ti mikor kezdtek? Ha úgy is fizetni kell, akkor nem lehet már rögtön kezdeni?
dezsina
 
 


Köszi Andi! :D Holnapra naggyyon naggyyon+++++++++

Dezsike! :D

De, lehet rögtön kezdeni. Ez nalunk ugy jön ki, hogy feb.9.-en reggel megyünk egy ellenörzö uh-ra ez lesz a 25. cn. aztan a ciklus masodik napjan indul a stimu.

Kezdhettük volna ebben a ciklusban is, de a gyogyszerek miatt is es a ruhaim, cuccaim miatt is haza akartunk jönni. Vagyis vissza Olaszorszagba.

Backa! :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Jucmuc!
Akkor majdhogy együtt kezdünk. Ha jól emlékszem Neked antagonista programm lesz.... Ugyan nekem már február közepe beülti, de egy hónap nem nagy eltérés.

Backa!
Mikor kezdessz? Mit mondanak az eredmények???
dezsina
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a Kaáliból!
Kezdek!!!
Azt mondta, jók a 3. napi eredmények, ciszta nincs, fel is írta a protokollt!
Képzeld Jucmuc, nekem is antagonista lesz! De nekem nem kell előtte fogigátló, mert úgyse igen működök. Nekem mindig rövid protokoll volt.
Most Gonalból tollat írt fel, nem sima injekciót, a Menopur helyett meg Merional-t, azt mondja, így sokkal olcsóbb lesz..Hát, bízom benne...Olyan jó lenne...Mondtam neki, hogy 300-ra számítottam, azt mondta : Ááá, annyi biztos nem lesz!
Fel vagyok dobva!
Lehet, hogy pár napon belül megjön, akkor már mennek is a szurik! :lol: :lol: :lol:

Húúú, lányok! Jóformán egyszerre haladunk majd!!!

Kép Kép
backa
 
 


Backa!

Ez szuper! Megint együtt a csapat :lol: Most mindenkinek sikerül!
Én is Merionalt kaptam, gondolom most is az lesz. Az tényleg nem "drága".
Nagyon örülök :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Dezsike! :D

Bizony! Nem sok különbseg lesz csak annyi, hogy mire nekem beülyi lesz Te mar babas leszel! :wink:

Backa! :D

Huuuu nagyon örülök!!! De jo, kezdesz! Fogigatlot nekem sem kell szednem, gonal tollat irt nekem is, es cetrotide-t.
A menopur sem biztos, majd meglatjuk, hogy halad a dolog...

Puszi nektek lanyok!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok lányok!

Most jöttem meg a védőnénitől! Na jó, még anyumnál is voltam! :wink:

Megkaptuk a kiskönyvet! :D :D

Most jut eszembe. Ha valakinek kellenek incik és bogyik nekem még vannak 'elfekvőben' a készleten. Szívesen eladom nektek olcsóbban. Szerencsére nem kellenek. :)
Sajnos a pontos listát nem tudom, de utána fogok nézni és megírom a héten. (A másik lakásban vannak még ezért nem tudom hamarabb.)

Drukkolunk mindenkinek, ha már így összejöttetek!! :lol: :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Dezsina!
Jövő héten kezdesz, ugye??? Most nem emlékszem, hogy milyen protokoll lesz nálad!? :oops: Nem fogigátlós, ugye? Milyen szurikat kapsz majd???

Jucmuc!
Nekem is azt mondta a doki, hogy a Decapeptyl helyett most Cetrotide-t fog írni, de végül nem írta fel. A deca-t az első naptól kellett szúrni, most aggódom, hogy hátha csak elfelejtette...Fel is hívtam a Kaálit, de a Vali azt mondta, hogy ha nem írta fel, akkor biztos nem kell. Mindenesetre nem nyugtatott meg! :roll:
Meg azt is mondta, hogy most fogok kapni progeszteron-injekciót, és azt meg kell rendelni, de végül azt sem beszéltük meg. Az 5. cn-on kell mennem legközelebb, lehet, hogy akkor jókor lesz még. Remélem...
Hülye vagyok, össze-vissza aggódom, mert eddig másfajta protokollom volt, azt már ismerem, mindig tudtam, mi van. Most meg folyton kétkedek...
Neked felírta a Cetrotide-t? Mikortól kell szúrni???

Hajnoca!
Repül az idő! Mindjárt 10 hetes vagy! Gratula a kiskönyvhöz!!! :D

Reklamáció:
Lassan elfogy a topik!!! Tessék írni pár szót, lányok!!! :evil: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Nézte valaki a Mokkát ma reggel 8:13-kor :?: a lombikról volt szó. Én nem láttam, mert melózok...

Backa!
Jövő héten szerdán kezdek Decapeptyllel. (gondolom) Long Protokoll lesz (gondolom) fogigátló nem lesz. Az első lombiknál először Decapeptyl, majd Puregon, Merional. A punkció ill. beültitől: progeszteron szuri és azok az szupi hüvelygolyókák :) . Szerintem ez lesz most is. A dokival megbeszéltük, hogy most megpróbálja jobban megérlelni a tüszőket, hogy legyen fagyira is. A múltkor nem volt. Iszonyúan parázok :?

Hajnoca!
Gratula a könyvecskéhez!!! Mikor kell legközelebb vizsgálatra menned?

Jucmuc!
Úgy legyen :!: Remélem, most több sikerrel járunk, mint az előző szériában :!: A múltkor kb 12-en indultunk és csak Julikának sikerült! Kezdjük már jól az évet :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok,

kérdés: nálatok mikor jelentkezett a vérzés a lombikot követő ciklusban (hányadik napon)?
köszi
monyo
monyo
 
 


csajok,
küldjéták át hozzám a rókákat!!! :)
monyo
 
 


Monyo!

Nekem 3napra rá, hogy abbahagytam a progit, az estrofem-et meg a hüvelygolyókat.
Küldtem a rókát :!:
dezsina
 
 


Monyo!
Ha arra gondolsz, hogy mikor következett a köv. ciklus, akkor nekem 32 napra jött meg.
dezsina
 
 


Backa! :D

A progi injekcio beszerzesehz kb. egy hetre van szükseg. Szerintem hivd fel a dokit, hogy irja fel minel elöbb!
Nekem felirta a cetrotide-t de azt nem mondta, hogy mikortol kell szurni. Viszont en utana neztem a neten, ha jol ertettem akkor kb. a 7. naptol. De persze ez nem hivatalos.
Nekem Gonal F 900 pen+cetrotide+ovitrelle+progi aztan attol függöen, hogy reagalok: luveris, menopur.
A tied az akkor most milyen protokoll? Mert a cetrotide az antagonista gyogyi.

Dezsike! :D

Most nagyon ügyesek leszünk mindannyian meglatod!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulációt! Nemcsak az én eredményem, de megmondm majd neki is! :wink:

Dezsi,
legközelebb csak 12.-én kell menni, akkor 12 hetesek leszünk már.
Akkor néz majd nyakiredőt meg minden egyéb dolgot.
Onnantól lesz majd érdekes a helyzet, mert azt mondják a következő héttől már minden baba másképp fejlődik. :)

Csajok,
papír szerint van még:
Choragon inci: 2 amp
Estrofem: (bontott) 15 szem
Prednisolon: 1 doboz

De majd a hétvégén lehozzuk a maradék cumómat is a másik lakásból és pontosan összeírom, hogy miből mennyi van.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


sziasztok!
ma reggel pozitívat teszteltem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Lolaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Micsodaaaaaaaa??????????????????

Hat ezt nem hiszem el!!! Nagyon-nagyon örülök!!!!!!! Oriasi gratula!!!!!!!!!

Puszi!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jucmuc!

köszi!
én sem hiszem el.
amúgy a két éve történt méhenkívülim miatt 1 petevezetőm lett,1 évet próbálkoztunk,és azé mentünk lombikra.
lola29
 
 


Ertem! Nagyon örülök! Azota is Te jarsz a fejemben! Olyan elkeseritö volt, hogy nem sikerült a multkori lombikod amikor harom blasztot helyeztek vissza. Es most nezd mit produkal az elet! Ennek igy kellett lennie! Szuper!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Rendszeresen olvasom a topicot, de ritkán írok...
Jucmuchoz hasonló protokollt kapok. Ma kezdem a Gonalt, jövő csütörtöktől pedig (7. nap) a Cetrotide jön. Nagyon izgulok, ez az első lombikunk. De rengeteg hasznos információt kapok ebből a topicból! :D

Mesi
mesi27
 
 


Lola,
ez szinte hihetetlen :shock: , de nagyon gratulálok!! :D
Nem is tudom mit lehet még ilyenkor mondani!

Hurrrrrrrrrrrrrrrrááááááááááááááááá!!!! :D

Mesi,
üdv közöttünk. :D
Ha bármiben tudunk segíteni, szólj.
Örülünk, hogy igy ismeretlenként is tudtunk neked segíteni.
Reméljük ez a továbbiakban is így lesz, de már ismerősként.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lola! Itt is gratula!!!!!

Mesi! Hajrá! :wink:
andrea23
 
 


Mesi! :D

Udv. a csapatban! Kép

Igen, nekem is szinte ugyanez a kezdes, aztan majd attol függöen, hogy reagalok. Antagonista protokoll. Nekem is elsö lombik. Melyik intezetbe jarsz?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kedves Judit, Hajnóca és Andrea!

Köszönöm a kedves fogadtatást! Mi Tapolcára járunk.

Mesi
mesi27
 
 


Sziasztok!

Olvaslák ám Titeket, csak velem nem történik semmi. Szedem a gyogyikat, hogy megjöjjön.

Lola
Ez nagyon szuper! Tényleg örülök és talán ez egy kis erőt ad a többieknek is!

Jucmuc, Backa
Jó, hogy kezdhetitek a kezelést. Szorítok majd Neketek. Nem ismerem azokat a kezeléseket amiket írtatok. Mennyi ideig kell szurizni? Kb. mikor lesz a beültitek?

Dezsina
Érted mikor kell nagyon szorítani? Tényleg most nagyon együtt vagytok páran.
Ez múltkor is igy volt, de remélem most sokkal több lesz a jó hír.

Ha nem is írok mindig, de itt vagyok:)

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Zsani! :D

Orülök, hogy olvasol minket! :wink:
Pontosan nem tudom meddig kell majd szurizni, de ugy olvastam, hogy ezzel a protokkal kb. 12-14 nap utan van a leszivas.
Valamikor marcius elejen lesz a beülti.

Mesi!

En Györbe jarok. Hu Te mar nagyon közel vagy. Milyen a gonal-t beadni? Te adod magadnak? Nem faj nagyon? En ettöl egy kicsit felek, de mindent le le kell gyözni a cel erdekeben!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc
Akkor majdnem egyszerre lesz a beülti. Én kb. február végére számolom magamnak. Lehet mégis talizunk ott majd. Én soha nem mertem beadni magamnak, egy ismerősöm adta mindig be.
Vendég
 


De jooo! Akkor majd együtt izgulhatunk! Jo lenne összefutni ott! Ne haragudj, nem emlekszem, hogy Neked is a Boga dr. az orvosod? Vagy a masik?

Nekem gonal pen-t irtak fel az allitolag nem olyan veszes...hat majd elvalik!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Én is Gonal-t kaptam még a két lombiknál. Nagyon féltem tőle,én amúgy is irtózok az ilyen dolgoktól. De nagyon egyszerű és meglehet szokni. Én pl. a végére annyira belejöttem,hogy már alig vártam mikor kell adnom. :lol: Úgyhogy nyugi! De majd,ha ott tartotok küldök Nektek egy linket.Egy videó,ami nagyon érthetően mutatja a használatát. De nagyon felemelték az árát. 50ezerről 75-re. :cry:

30.-án tesztelek.
andrea23
 
 


Köszi Andi! :D meg kb. 10 nap! Pihenj sokat!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: