Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs: Köszönöm kérdésedet, alakulunk. Barbus még taknyos és köhög, nem tudom holnap mehet-e bölcsibe. Én szintén náthás vagyok. Apa holnap már megy dolgozni, neki már csak a karja fáj egy kicsit.



vicky79
 
 


Laptetőm a gyógyulásunké és a babásodóké.



vicky79
 
 


edcsike!
Üdv! :)
Én nem emlékszem hány metes hónapom volt... :oops:
De nálunk is az jött be,amit Kriszti is írt. Minden hónapban görcsöltem, néztem a hőgörbét és persze konyult a szám,amikor esett le a hőm a végén.
Januárban kinéztünk egy házat,amit meg akartunk venni. Banki hitel....hát húzódott rendesen a dolog, a bank egy csomó mindenbe belekötött, addig húzták,amíg törvényváltozás lett... na mindegy,ezzel nem fárasztalak titeket,a lényeg,hogy így több pénzt kellett a banktól felvenni. :evil: Az eladó már tiszta idegbeteg volt,mert júliusban kapta meg a hiányzó összeget. Képzelhetitek! Mi is idegbetegek voltunk, állandóan bankba-földhivatalba járkáltunk. Na,akkor már totál nem gondoltunk a gyerekre, a görbét sem figyeltem. Aztán meglett a ház,egy öreg bácsié volt, úgy kezdtük,hogy dzsungelirtás. Na,akkor én már terhes voltam és észre sem vettem!!!!! Ha hiszitek,ha nem, így volt! Annyira lekötött,hogy "megvan a ház és mit csinálunk ott másnap" gondolkodás,hogy nem figyeltem,hogy egyre fáradékonyabb vagyok, nőnek a cicijeim és keményednek. Majdnem a dokihoz is elfelejtettem visszamenni. Akkor már 2 hete késett. Első gondolatom: "B.ssza meg, vehetek egy tesztet mielőtt a dokihoz megyek,mert úgyis megkérdezi!" De szerencsére találtam még 1-et otthon előző este. Reggel 2 csíkos lett. Persze mi jutott egyből az eszembe? ....Ezt nem hiszem el,hogy kifogok egy rossz tesztet! :( (és csak úgy halkan mertem arra gondolni,hogy mi van,ha nem rossz) Bementem a melóhelyre, és ebédidében irány a DM. A másik teszt is dupla csíkos lett. Na,akkor már örültem, meg apa is! Neki ez volt a leghosszabb délelőtt a világon! :)
Na, egy kicsit hosszú lett, de a lényeg, hogy néha ADD FEL egy kis időre. Ne foglalkozz a dologgal, kapcsolj ki, mert ez KELL! ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 

 
 

Ja, és én is 30 múltam, mikor terhes lettem........5 évvel. ;)
És még bepróbálkozunk kistesóval,ha sikerül rendbe szedni magam. Szóval tényleg fiatal vagy még! :)

vicky79
Gyógyulást nektek!

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág: Én a 4. inszemnél már egyáltalán nem hittem az egészben. Pláne mikor elkezdtem a puregont a 3. napon és mikor a 9. cn-en visszamentem nem volt jele semmi féle peteérésnek. Akkor átváltottunk a merionalra megint. Na gondoltam ebből már nem lesz semmi. Sima ciklussal sem mentem semmire, akkor majd pont most? Nyakamban volt a nyelvvizsga, az indexem lezáratása, tényleg nem foglalkoztam én sem a ciklusommal, csak legyünk túl a 6 inszemen és kezdhessük a lombikot. Erre pozitív lett a tesztem már a 14. napon az inszem után. És még ráadásul ikrek voltak a 4 petesejtből, amiből 2 kicsi volt még a repesztéskor. Szóval tényleg vannak csodák. A sógornőméket már sokszor emlegettem. Neki térdműtéte volt és a 3. lombik előkészítése éppen (két elvileg elzáródott petevezeték és rossz spermakép). Egy keksz volt náluk abban a ciklusban és spontán lett terhes! Sokáig izgultunk, hogy a hormon leállító gyógyszerek ne ártsanak a gyereknek. De ahhoz képest minden rendben velük (Lórinak vesemedence tágulata van, de azt mondják nem ezektől).



vicky79
 
 


Kép

Az én terápiás kertem. Ezt sikerült összehozni a 2 év 2 hónap 2 hét próbálkozás alatt...


Kép

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Nagyon szép kert, irigy vagyok ám. És most nézem, hogy jó helyen is laktok, arra felé kéne majd egyszer költöznünk. Ha már Soroksárra járok dolgozni. Békásmegyerről kicsit sokat kell menni.



vicky79
 
 


Innen elég nehéz bejárni Pestre, az a hátránya. Hatalmas a dugó reggel. Talán Dunaharaszti jobb. Nekünk azért szuper, mert helyben van a munkahely mindkettőnknek.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kriszti: Én reménykedem benne, hogy innen békásról nem fog majd meg túl sokszor a dugó. Próbálok majd jó korán menni.



vicky79
 
 


Doki néni még nem engedte Barbust bölcsibe. Hétfőtől mehet újra. Pedig reménykedtem benne, mert már annyira nincs rosszul. Taknyos és néha köhög, de ennyi. Mindegy, jövő héten még szabin leszek. Azt hogy mennyi fizetést fogok kapni már meg sem merem tippelni.



vicky79
 
 


vicky79
Ugye mennyire igaz ez a ne görcsölj,ne foglalkozz vele és összejön? :) Csak amikor az ember benne van,nagyon nehéz ezt betartani az a baj! :( És ilyenkor egy nyaralás nem segít,valami hosszútávú dolog kell. Persze,van akinek a nyaralás is lehet hosszútávú ;)
Az a baj a vírusokba,hogy úgy látod meggyógyult, de közben az immunrendszere még nem elég erős és lehet,hogy visszaesik ha megy oviba.
Most,hogy visszamentél dolgozni,nem kapod már a GYEDet? Ilyenkor mit kapsz? Fizetett szabi vagy betegszabi?
Békásról Soroksárra???? ....Nem irigyellek! Átutazod az egész várost! Kocsival fogsz járni,vagy BKV?

kriszti0921
Gyönyörű az udvar!!!!! Hűűűűű! De soká fogunk mi idáig eljutni!!! Jelenleg nyakig ér a gaz ott,ahol nincs sóder, homok, üres raklap és egyéb építési cucc.
A fű saját ültetés vagy gyepszőnyeg? Nagyon szép sűrű és zöld!

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág: Mivel 8 órában mentem vissza, ezért már nem kapok gyedet sem és gyest sem. Augusztus 1-től fizetett szabin vagyok, de most táppénzen vagyok. Még jövő héten szabin leszek, mert az összegyűlt szabimat ki kell vennem. Nekem nem érte volna meg kevesebb időre vissza menni, mert többet buktam volna 30.000-nél. Munkába most már kocsival fogok járni, gyerekkel már sok a bkv. Gyed alatt csináltam meg a jogsit és nemrég vettünk egy kocsit. Még nincs túl sok rutinom, de legutóbb a kórházasdit is megoldottam, bár elég nehezen. De meg kell oldanom, mert Barbusért nekem kell majd mennem a bölcsibe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2011.09.28 20:29-kor.



vicky79
 
 


napvirág,

Mi is onnan indultunk: sóder, homok, építési törmelék, aztán hozattunk földet, tereprendezés, jött a gaz :lol: Nem gyepszőnyeg, fűmag, kiszórva, sokat locsolva. Minden évben sűrűsödött, minden évben kiszórok pár kiló magot ősszel (meg gyeptrágyát). 2007-ben kezdtük, de már 2008-ban elég szép volt...

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok Lányok,
lemaradtam.

gota, te kérdezted a 13.kerülti nőgyógyászt?

Én a Visegrádi úti szakrendelőbe jártam az egész terhesgondozásra Versegihez.
A Nyírőben már rég nőgyógy, a MÁVba csak akkor menjen ha vasutas vagy MH, mert egyébként szívás. SZTKs nőgyógy van a szegedi úton meg a Visegrádin, de utóbbit én jobban szeretem.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Edcsi, üdv itt és sok sikert.
10 és fél hónap met és 3a kezelés után jött a babónk.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Napvirág, házvásárlás kapcsán...
mi idén május 31-én szerződtünk adásvételivel, és most hétfőn lett meg a pozitív hitelbírálat, előreláthatólag november első hetében költözünk. De az eladók nagyon jófejek, összebarátkoztunk velük. Most kicserélték a kazánt is, nekünk, hoztak tartalék cserepeket a tetőhöz, meg építettek nekem egy kis kerti bodegát szerszemtárolónak a telek végébe :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse: Gratulálok a házikóhoz, nem kapkodta el a bank. De már túl vagytok rajta, jöhet a költözés. Rendes eladókat sikerült kifognotok.



vicky79
 
 


Vicky, nem a bankkal volt gond. Fundamentások vunk, ott minden simán megy. Telekmegosztást kellett csinálni, és abban voltak kavarcsok ami miatt így elhúzódott :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Értem. Végülis csak az a lényeg, hogy költözhettek lassan.



vicky79
 
 


vicky79
Érdekes ez az autó dolog. Én is mondtam apának,hogyha elköltözünk venni kell egy autót. Itt még nem gond,mert anyuékkal el tudok menni,ahová kell. Azért velük,mert bár van jogsim,de nagyon nem szeretem kölcsönkérni az autót. Sőt,igazából semmit sem szeretek kölcsön kérni,mert félek,hogy nálam lesz baja.

kriszti0921
Hát....jövő nyáron még biztos nem, de talán utána már én is írhatom, hogy a nyomdokaitokba léptem! :)
Ősszel szórsz fűmagot? Lehet,hogy ez a titok...itt nálunk ( a szüleimmel lakom egy telken,de megosztotton) hiába locsolom,mint a gép, meg hiába ápolom, tele van szárazakkal. :( Pedig tavasszal szórtam bele friss magot én is, most már ki sem látszik a talaj.

eclipse
Akkor ti is jó nagy feladatot adtatok az ügyvédnek! ;)
Tényleg nagy mázlitok van,hogy ilyen rendesek az eladók! :)
Nekünk is volt benne Fundamentás hitel és tényleg nagyon jó gyorsak, nem kukacoskodnak az emberrel.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Virág: Nekünk nincs ilyen szempontból semmi segítségünk. A nagyszülők mind 200 km-re és kocsi senkinek nincs, csak most nekünk a kis kalos. Jogsi meg csak nekem, meg apósnak de ő már ezer éve nem vezetett. A párom sem tud vezetni, nekem kellett a jogsi a munkába járás miatt. A kocsit családi kölcsönből vettük, most nyögjük. A reál hozamom mondjuk jól jött bele, meg hogy egyáltalán volt aki adjon. Most már csak egy jó kis biztosítást kéne rá kötni, mert féltem ém magamtól a mi kis kalózunkat. Eddig szerencsére nem történt semmi baj, de néha nem rajtam múlt.



vicky79
 
 


Vicky,
Én férjemnek sincs jogsija, én uralom a járgányt 8) Nálunk a nőknek van kocsijuk, nekem szgk, Taminak baba :lol: :lol: :lol: Családi segítség nálunk is konvergál a nullához. Nagy vész esetén tesómék bevethetőek.

Napvirág,
Az őszi vetés mindig erősebb, mert télen megedződik. Az, hogy van benne száraz rész: őszre nálunk is, egy része elhal, ez természetes, ki kell gereblyézni (tutti hátfájás...), hogy levegőhöz jusson. Ha meg foltokban van: az általában kutyapisi, vagy oda nem jut víz.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


kriszti: Néha én azért nem bánnám ha apa is vezetne. Annyira fárasztó tud lenni ez az álladó odafigyelés. Még nincsenek meg azok az érzékeim, amivel kicsit nyugodtabban vezetnék. De menni kell, különben sosem szerzek rutint. Nem sokára nap, mint nap azzal kell majd járnom dolgozni.



vicky79
 
 


Hajjj, én sem bánnám, ha apa vezetne, jajj de jó lenne!!! Babázhatnék hátul.

Ha naponta vezetsz, két hónap alatt belejössz, hidd el! Nekem is így volt, jogsi megszerzése után 7 évig nem vezettem, aztán egyszercsak azzal kellett munkába járni, és tényleg, 2 hónap alatt megszoktam. Először csak mentem munkába meg haza, meg sem mertem állni még bevásárolni se nagyon :lol: Aztán persze megálltam, meg elmentem új helyekre, aztán meg jött a rossz idő, hamarabb lett sötét, így vezettem esőben, sötétben, esőben-sötétben, hóban, jeges úton... tavaszra flottul ment minden! Új útvonalnál fontos volt, hogy tudjam, merre kell menni: előre kinézni térképen, vagy gps, mert a legrosszabb, ha ezerrel lesni kell, hol kanyarodsz le, esetleg kapkodni kell, stb. Nosztalgiázom... (nem volt olyan rég... 5 éve)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Kriszti: Hát már elég sokat vezettem május közepe óta, de még mindig nehezen indulok neki. Pedig nem volt sok húzós helyzetem, de azért volt. Nagyon remélem tényleg, hogy kicsit nyugisabb leszej, mire jön a rossz idő. Bár én tavaly sokat vetettem esőben meg sötétben, mert apa mindig későn ért haza és én meg így 6-ra jártam vezetni. És a sikeres forgalom vizsgám decemberben volt. Márciustól jól elhúztam, de hát oktatót is váltottam és az autóha is elromlott egyszer. Na meg max. 2-szer tudtam menni hetente. De túl vagyok rajta és majd csak bele jövök nemsokára.



vicky79
 
 


vicky79
Nem is lesz semmi baj,majd meglátod! :)
Indulj,ki abból,hogy nagyon hősiesen megoldottad a kórházas utat, este, idegesen. Akkor a munkába járás sem lesz olyan vészes! :)
Csak az a szar a vezetésben,hogy sokszor nem elég magadra figyelni,hanem a sok idióta száguldozóra is vigyázni kell. Én inkább ettől szoktam félni. Ha jön egy ilyen, inkább lelassítok,hogy előzzön meg, mert idegesít,ha szenved mögöttem. :evil:
De én már elég rég vezettem. Apának itt a céges autó,általában azzal járunk mindenhová. Nem is tudom mi lenne,ha most hirtelen vezetnem kéne....

kriszti0921
Na, ezt az őszi vetést az idén kipróbálom! ;)


Képzeljétek,ha reggel csoda történt.....leesett a hőm.....
:shock: Hát kíváncsi leszek hogyan tovább! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág: Tegnap mikor mentünk vásárolni én jövök ki a mi kereszteződésünkből, erre az idióta pont ott előzött a szembe sávban. Még jó, hogy nem egy kicsit később jöttem ki, így megálltam a sávomban, amíg ez az idióta kiment belőle. Én az ilyenektől egy hónapra elvenném a kocsit és a kezébe adnék egy bkv bérletet. Majd akkor értékelné a lassú autókázást is.



vicky79
 
 


Napvirág!!!! Drukk!!!!! :wink: :D
Cervix-váladékodat figyeled? Az még sokat segíthet!!! Tudod, pé körül tojcsi van!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok,

Mindenkinek köszönöm az üdvözlést, a történeteiteket.
Én azért reménykedtem, hogy ennél kicsit gyorsabb lesz, de akkor még várunk.. Most ott tartok, hogy mára épitettem fel a Merckformin Xr végleges adagját 2X750 gr-ot, eddig semmi gondom nem volt vele kipp-kopp. Diéta megy, bár a 160gr ch nekem sok, nem vagyok éhes, sokszor nincs kedvem enni, de próbálkozom. Mostmár mozgás is megy, heti 3x1 óra zumba + köztes napokon itthonról különböző dvd-ről. Úgyhogy most nagyon elszánt vagyok, remélem ez sikerül gyorsitani az eseményeket.

Valaki kérdezte: teljesen normál testalkat vagyok sztem 174 cm és jelenleg 72 kg. Igazán se nem vékony, se nem kövér olyan pont átlagos sztem. Mesntruációm 26-28 napos kb. Peteérésem sajna mostanában nincsen sztem. (Utóljára clostyval volt, előtte utána semmi. Remélem Merckf. erre is hatással lesz) Diagnózis? :)

Jaj a kertetek gyönyörű, mi is sokat melózunk a miénkkel, de megéri, nagyon! :)
edcsike
Gödöllő
 
 


olyan jó kis vonalzóitok vannak lányok!!! Hogyan kell ilyet ide beszúrni? (Bocska a kérdésért, még nem csináltam ilyet)
edcsike
Gödöllő
 
 


csak kipróbálom, hogy sikerült-e és sikerült, egyedül!!! :) :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
edcsike
Gödöllő
 
 


vicky79
Drukk holnap a dokihoz!

lucuzs
Igen,igen, de egyenlőre nem megy élesben nálunk, annyira nem figyelem. Metet nem szedem még, nem is értem mitől alakul úgy,mintha ciklus lenne.....talán mert rendszeresen mozgok...
:roll:
Na,majd meglátjuk! Amúgy ma is lenn van ;)

edcsike
Tényleg nagyon elszánt vagy!!!!!! Nekem a ch diéta nem nagyon ment. Nem volt hozzá elég elszántságom.
A mozgás és a diéta nagyon nagyon sokat jelent,majd meglátod! :)
Hajrá!!!!
A vonalzót úgy tudod beilleszteni,hogy a szögletes zárójeles linket illeszted be.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Már nem megyünk vissza a dokihoz, mehet Barbus bölcsibe.



vicky79
 
 


szia,

Köszi a vonalzós tippet is.

Én most igazán nem magam miatt vagyok ennyire elszánt, hanem azért, mert nagyon-nagyon szeretnék kistesót és ha ez kell hozzá én mindent megteszek érte, hogy minnél hamarabb sikerüljön. Aztán remélem eredmény is lassan megjön... Egyenlőre, ha a hajhullásom elmúlna vagy lenne spontán peteérésem végre már azt nagy sikerként könyvelném el.

Nálatok van/volt hajhullás, lányok? Nekem nagyon durva és iszonyat félek, hogy egyszer elfogy majd a hajam... Van valami szer ami használt rá?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
edcsike
Gödöllő
 
 


edcsike,
Nekem brutális hajhullásom van 3-4 hete!! Én is kiváncsi vagyok, tud-e valaki szert, de szerintem az okot (hormonprobléma) kell megoldani.

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Nekem is durván hullik a hajam, bár volt már rosszabb is. Egy időben a Varga hajszesz jó volt rá, de mikor még annak idején a dokimnál rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy ami a tesztoszteron miatt hullik ki, az már nem nő újra. Ezért is hívják férfias típusú kopaszodásnak.

Kriszti: Szerintem nálad ez még a szülés utáni hajhullás. Kijön, ami a terhesség alatt bent maradt.



vicky79
 
 


Hát remélem, mert ez nagyon ijesztő...

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Sziasztok Lányok!

Nekem is brutális hajhullásom volt, a kezelés hatására elmúlt, és visszanőtt.
A terhesség alatt megint szép és sok lett, de most a szoptatással megint nagyon hullik, alig van.

És még valami: 46kg vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
50-52kg a versenysúlyom, 52-vel estem teherbe, 60-nal szültem, aztn megint 52voltam, és 11hónap alatt fogytam 6kgot.
Sajnos annak tudható be, hogy a korábbi nagyon sportos életmódot felhagyva, elfogyott az izomtömeg :cry:

Étvágyam alig, anyagcserém belassulva és fizikálisan gyenge vagyok :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Nekem hajhullásra csak az olló segített... Mondjuk még most is hullik, de közel sem annyi, minimális csak. nekem az volt jó, hogy előtte is rövid hajam volt, csak szülés után már nem vágattam, hanem megnövesztettem. eddig tartott.

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy valaki még emlékszik rám....
igazából tanácsot kérnék, kedden voltam ellenőrző cukorterhelésen, és májusi eredményekhez igy változott az eredmény:

Május :arrow: Október
Glükóz 0':5.36 :arrow: 5.3
Glükóz60':6.26 :arrow: 5.6
Glükóz120':4.6 :arrow: 4.6
Inzulin0':19.29 :arrow: 7.2
Inzulin60':90.45 :arrow: 69.6
Inzulin120':80.55 :arrow: 29.4
Homa-IR: 1.7

Minden a referenciaértéken belül van, de tudom, hogy az arányok sem mindegyek.
Merjek belevágni a fagyibabás visszaültetés projektbe, vagy még várjak, és javulnia kell a helyzetnek?

Válaszokat előre is köszönöm!
Szép estét!
katapetra
 
 


Kata, szerintem egyértelmű hogy szépen javultál. Szerintem innen abszolút karbantartható a cukorhaáztartásod, én belevágnák, de könnyen beszélek, nem voltam ilyen helyzetben. Nagyon drukkolok az biztos!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kata: Szerintem is szépek az eredmények. Hajrá fagyis.



vicky79
 
 


Üzenet Norkától:

"Sziasztok.

Végleges és publikus az október 22.ei PCOS Közönségtalálkozó programja. Ezt olvashatjátok a PCOS honlapon és az alapítvány Facebook-oldalán:

http://www.facebook.com/pcosszivugyalapitvany

Talán még soha nem volt ennyire "ütős" a program, és most a szervezők igyekeztek átfogóbb előadás-sorozatot szervezni, és meddőségi szakembereket is megszólaltatnak.

A Közönségtalálkozó meghívott sztárvendégei pedig Erőss Zsolt hegymászó (aki a túlélésről beszél) valamint dr.C.Molnár Emma pszichológus (A nő ezer arca), és Kriston Andrea, aki tavaly is nagy siker volt.

Érdemes minél előbb jelentkezni, hiszen már csak 16 nap van hátra, a helyek pedig fogynak.

ui: ha kismama vagy, akkor kihangsúlyozzuk, hogy van lehetőség szoptatásra, pelenkázásra a szopiszobában, valamint lesz kisdedmegőrző is a játékszobában. "

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszönöm :wink:
katapetra
 
 


Nagyon szépek ezek az eredmények!!!!!!!!!!!

Az enyém szülés után 8 hónappal met, mozgás és diéta nélkül:
Glükóz 0': 4,9
Glükóz120': 8,1
Inzulin0': 2
Inzulin120': 114
Tesztoszteron: 122

:(

Szóval szerintem is HAJRÁ KISTESÓÓÓÓÓ!!!!!! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


vicky79
Milyen volt az első hét?

eclipse
Én szívesen adok neked át kilót! Csak az a baj,hogy nálam nem izom,hanem zsír.... :oops:
Milyen érdekes,hogy ennyire fogsz, én általában pont az ellenkezőjét látom. Pláne,hogy még a metet sem szeded... :roll:

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Napvirág: Még csak a jövő héten kezdem a melót, de Barbus egyre jobban bírja a bölcsit. Már reggelizik is bent és uzsonna után hoztam haza. Jövő hét már nehezebb lesz, mert akkor 7-kor megy és fél 5-kor megyek érte. Az eredményeid nem valami jók, de ha elindulnak a dolgok, akkor hamar jobb lesz szerintem. Nem tudom nekem milyenek lehetnek az eredményeim, mostanában nem néztünk inzulint. De most nagyon nem tartom a diétát. Pedig kéne a met mellé.



vicky79
 
 


Ó Csajok, nagyon kemény sztori, nagyon!

Nem tudom, írtam-e, legjobb barátnőmről, akivel 3 éves korunk óta ismerjük egymást, tavasszal szintén diagnosztizálták a pcos+ir-t, abszolút tankönyvi full tünetekkel :cry: :cry: :cry:
Sajnos nem hajlandó diétázni, csak metet szedni, és iszik meg cigizik, nagyon-nagyon haragszom rá, szétrúgnám a seggét.

És ami még durvább. Segítettem apának a kérésére, régi mobiltelefon archívjában túrtam, és előkerült egy sms 2009. decemberéből, amit a volt felesége írt neki, aki akkor múlt 40éves és gyermektelen volt, hogy akkor derült ki neki, (mivel végre gyereket akart, a 3. férjétől), hogy szintén cukor/inzulin baja van, és kérte páromat, hogy nagyon szurkoljon neki hogy ne maradjon gyerek nélkül. Párom mégcsak nem is olvasta ezt az smst, abzsolút akkor szembesült vele amikor én.
Az a durva, hogy a nőnek volt egy abortusza, mert nem akart gyereket 32 évesen, aztán amikor akart már gyereket, két vetélése volt 35 és 37 évesen, de soha, SOHA eszébe sem jutott kivizsgáltatni magát.
És mire kiderült, már késő volt.
Ugyanis azt tudtuk, hogy 2010 tavaszán az új férjével volt 2 sikertelen inszemük, de nem volt több infónk.
Ezzel összeállt a kép.
És azóta eltelt 2 év, már 42 éves... a doki feladatta velük a projektet, hivatalosan is kifutott az időből, se inszem, se lombik, bezárt a bazár.
Én csak a férjét sajnálom, mert fiatalabb nála, és még akart gyereket!
Mi meg utána mentünk a problémának, és lett gyerek.

De az durva, hogy már mindenkinek baja van?!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Tényleg szörnyű, pláne mikor úgy inszemeznek meg lombikoznak az orvosok, hogy ki sem vizsgálják a párokat rendesen. Nem egyszer hallottam már, hogy hsg nélkül clostyznak. Minek? Haladhatnának tovább, ha hamarabb kiderülne a dolog. Nekem az volt az első, hogy hsg és hormonpanelok. Meg ugye nekem már hamarabb kiderült a pcos-em, szóval nálunk már ment a metformin. A diéta és a mozgás nem annyira. De mikor már azok is mentek, akkor könnyebben lettem terhes.



vicky79
 
 


Sziasztok!

Bocsi, jól eltűntem. :( Igazából minden oké. Nekem a 2. trimeszter tett be rendesen. Úgy néz ki, hogy Junior Máté lesz. Nem tudom, írtam-e már, nem emlékszem. :D Szinte egész napos tombolás van. :lol: Babaruhák szinte minden megvan már. Overallal vagyok gondban, nem tudom, mekkorát vegyek, mekkora lesz a baba, és meddig lesz rá szükség.

Vicky jó, hogy BArbus végre meggyógyult. Vezetésbe belejössz, meglátod. Kiváncsi vagyok, hogy fog tetszeni a meló.

Xtina tényleg szép a kertetek! A hajhullás sztem is a hormonok miatt van. Most voltam a fodrásznál és pont mondta, hogy majd jelentkezzek szülés után mindenképp, mert a hajamnak kell vmi erősítés, hogy amit most begyűjtött és akkor majd kivedlem, ne legyen olyan éles az átmenet. Gratula az átalváshoz. Azóta is megy? :wink:

Katapetra, ha nem kapsz metet, én nem vágnék bele. A 120 perces cukrod visszaesik a 0.perces alá. A 0. perces inzulinod meg magas. Kezletlenül nem mernék vállalkozni rá, de a te döntésed. Drukkolok! :wink:

Napvirág az a 120 perces inzu :shock: . [/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: