Új privát üzeneted érkezett!

zazzy: Én se bánnám, ha így lenne majd. Talán már nem görcsöl annyira rajta az ember, nem?



vicky79
 
 


Ez 20 percen belül a második laptetőm. Ennyire azért csak nem jön hamar a tesó, még nem is próbálkozunk. :D



vicky79
 
 


Lucuzs!
A köreinkben alatt azt értettem,hogy régi babanetesek,vagy az önsegítő kör kapcsán megismerteknél általában így volt.

Vicky!
Fene tudja!Én inkább arra szavaznék,hogy a terhesség egy kicsit rendberakja a pcos-t(nekem pl.most még hamarabb megjött,mint annó Lara után),bár ezt Lucuzs talán meg is cáfolná egyből,ha jól rémlik,neki nem lett valami jó az eredménye a 6 hónapos kontrollon,jól emlékszem,Lucuzs?Remélem,nem keverlek valakivel.

És egyébként ha valaki nagyon szeretne még babát,higgyétek el,a másodikra is lehet ugyanúgy (ha nem jobban!) vágyakozni!Én pl.próbáltam beletörődni,elfogadni,hogy a férjem nem akar többet,de nem ment.És milyen jó,hogy nem hagytam magam! :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 

 
 

Az ismerőseim körében is az a tapasztalat, hogy akinek nehezen jött össsze az 1. baba, annak pikkpakk-ra jön a második. Úh hajrá csajok! :wink: :wink:

SOS kérdés: milyen hosszú ideig tart a genetikai uh?

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Sziasztok Lányok!

Tina,
megkésve, de nagy szeretettel gratulálok a gyönyörű Tamarához!

Julicha,
Szti-nek és a többieknek nagyon igaza van.
Én 2009 márciusban kezdtem a metet, június végén lett először spontán ciklus pé-vel, az is 54 nnapos, 39. napi pé-vel, és 11 hónap kezelés után fogant meg spontán a Picinke, aki most 8 hónapos nagy cula!
Igaz, közben apabaj is kiderült, azt is kezelni kellett, lehet jobb apa eredménnyel hamarabb jött volna a baba, de ki tudja, kellett ennyi idő hogy utána problémamentes várandósságom legyen.

Rólunk: igény szerint, ősanyásan szoptatok még mindig, így esélye sincs a prolaktin szintnek lejjebb menni, tehát még nem volt mensi, pé, így nem tudom, hogy állok hormonilag. Rencz doktornővel azt beszéltük, csak a szoptatás után döntünk a hogyan továbbról, de valszeg még sokáig szopizni fog a kiscsaj, majd ő elválasztja magát, utána ezerrel hajrá a kistesóért. Metet nem szedek, már azért sem merném újrakezdeni, mert engem irtóra megviselt, gyakorlatilag annó lábra sem tudtam állni, és egyedül itthon olyan rosszullétekkel, nem tudnám ellátni a kicsit, aki ezerrel kúszik és így is csak rohanpok utána mert siklik mint a kígyó, menne világgá!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Szti!
Attól függ,mennyire lelkiismeretes a doki,aki csinálja! :wink: Szerintem 20 perc legalább.

Eclipse!
Én is ezerrel szoptattam annó(meg most is :lol: )mégis megjött 4 hónap után,most meg már szinte rögtön :shock: alig múlt el a szülés utáni,már jött is :?
Én is sajnáltam kistesó miatt elválasztani,illetve elkezdeni a metet,de ragaszkodtam a kis korkülönbséghez,így muszáj volt.1 év után kezdtem újra szedni(orvos nélkül,saját szakállamra :oops: )semmi gond nem lett a szopival,és jó 4 hónap után jött a kistesó :wink: Na akkor viszont megálljt parancsoltam(nehéz szívvel :( )a szoptatásnak,mert tartottam tőle,hogy a lányom nem hagyná abba,nem zavarta az sem,hogy terhes lettem,pedig azt mondják,olyankor megváltozik a tej íze,és maguktól elutasítják,hát az enyém nem :lol: és nem szerettem volna kettőt szoptatni egyszerre.

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy! Nem mondod, hogy máris mensizel?! :shock: :shock: :shock:
Nálam még semmi... :?
És jól emlékszel, nekem soha nem voltak ilyen gázos eredményeim, mint a féléves kontrollon. :( Mondjuk én nem szedtem metet terhesség alatt, és 20 kg-t híztam, és ebből 10 meg is maradt sajnos.
Lassan 2 hónapja metezek megint és fogytam 5 kg-t, de mondom mensi sehol, bár én is úgy vagyok, mint Eclipse, rengeteg a szopi.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Xtina vagyok, de az a nickem hol működik, hol nem, ezért váltottam. Úgyhogy ezen a néven fogok innentől írni... a vonalzó ugyanaz a könnyebbség kedvéért.

Eclipse, köszi a gratut!

Szti, nekem az Istenhegyin volt a két genetikai (12., 18.), mindkettő 20-20 perc volt. Hajdú Krisztina nagyon alapos...

Tesóügy: én fél év után elmegyek kivizsgáltatni magam, és amint jók az eredmények, belevágunk. 36 leszek szeptemberben, és - bár a férjem nem akar - meg akarom adni a 3.-nak is az esélyt 40-42 éves koromig. Szóval ketteskére hamar rágyúrunk! Meg szeretném, ha jó testvérek lennének, akik tudnak együtt játszani, szóval ha csak kettő lesz, akkor is szeretném, ha kicsi lenne a korkülönbség. Tesómmal 3.5 év van köztünk, és szinte sosem játszottunk együtt. Bár mi nem voltunk jó tesók, és nemcsak emiatt... :roll:

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Lucuzs!
Az viszont jó hír,hogy a szopiba nem kavart bele a met!Engem nagyon riogattak annó,hogy el fog apadni,aztán majdhogynem több lett :lol:
És ne aggódj!Lara után az 1 év alatt kb.4 mensim volt és mégis sikerült!Csak résen kell lenni :wink: :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Egyszerre írtunk :lol:
Szia Tina!
Hogy vagytok?Milyenek a mindennapok?
3 gyerkőcöt szeretnétek?Le a kalappal!És persze hajrá!!! :wink:
Köztünk is 3 év van a húgommal,és mi sem voltunk jó tesók,de szintén nem csak a korkülönbség miatt :( Nálunk nagy volt a kivételezés.
Semmire nem vágytam jobban,mint hogy a gyerekeim nagyon nagyon jó testvérek legyenek,és egyelőre úgy tűnik,sikerül.Szerintem sokat számított,hogy (hiába nem nagyon érthette)szinte végig mondogattuk,hogy kistesó így,kistesó úgy,majd mi lesz,hogy lesz,megmutattuk a képeket,dvd-t.Sajnáltam,hogy szegénynek mi jöhet le ebből az egészből,de mindenesetre amint meglátta a kórházban,azóta imádja,egyből mondta,hogy vigyük haza,és már az autóban folyamatosan magyarázott neki :D Szóval tesóféltékenység egy szál sincs,imádja,szünet nélkül szeretgeti,puszilgatja,beszél hozzá(tegnap este pl.elkezdett Áron sírni,indultam be,hallom a lányom:"Hééé,nyugi,nem kell sírni!"Azt hittem,megzabálom:) )rendületlenül hozza a pelenkázós cuccokat,kiviszi a pelenkát,adja neki a cumit,szóval imádnivaló nővérke. :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy, csak én szeretnék 3-at, a férjemet még győzködni kell... :wink: Ezért nem is élem bele magam. Meg azért fel is kell őket nevelni valamiből... szóval lehet, hogy győz a férjem meg a józan eszem...

Tesók: nagyon cukik lehetnek! Én is erre vágyom, hogy ilyen jóban legyenek! 8)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Én csak a mi korkülönbségünkről tudok beszámolni, a húgom 10 évvel fiatalabb. Na ezt nem akarom. Szerintem nálunk olyan 3-4 év biztosan lesz köztük, de azért reménykedem, hogy jó testvérek lesznek majd.



vicky79
 
 


Vicky!
Simán!A korkülönbség egy dolog csak,a szülőkön nagyon sok múlik,meg a gyerekek természetén is szerintem :roll:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok Lányok!


Zazzy, gratulálok a gyerekeidhez! :D És tudom Lucuzsék Bogikája is olyan kedves gondos idősebb testvér :D

Bikfy,
tegnap kifelejtettelek, pedig máér a 2. trimeszterben vagytok! Nagyon ügyesek vagytok, vigyázzatok magatokra és nagyon szurkolok hogy Áron szépen egészségesen megszülessen!
:D Hihetetlen, másfél éve nem írtál PCOS topikba mert megharagudtál annó, tökjó hogy megint írsz ide! Puszi

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megvolt a labor + vv+ terheléses cukor (ez az általános nődokis). Nem volt vmi jó.

Az UH-ra anyósom eljött velem, a barátomnak a főfőfőnöke kitalált arra az időpontra 1 értekezletet. :evil:
A doki bácsi mindent rendben talált, nincs semmi, ami Down kórra utalna, de biztosat majd az integrált teszt 1. vv-e után tudunk, email-ben kapok eredmént. 3 hét múlva megint ide kell visszamenni a 2. vv-re.

Tudtam, hogy nem én vagyok a hülye! :D 12hetes 4 napos vagyok, a méretek is bizonyították. Hiába akarják rám erőszakolni a 13 hetet! ;) Szégyenlős a kis drága, mert általában hátat fordított, vagy eltakarta az arcát. Jó fej gyerek, már most. :D Éppen itta a magzatvizet.
Kaptunk dvd-t is, meg 1 nagy, A4-es méretű képet, sok kicsit.

Orrcsont látható
Fej átmérő: 23 mm
CRL: 62 mm
Nyaki redő: 2,0 mm

Ésésésésésésés ...................80%, hogy kiffiú!! Persze nem éljük bele magunkat, de ez is vmi.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti, kiffiúúú...!! :lol: neveken gondolkodtatok már? vonalzót nem akarsz?

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Xtina nekem már megvannak a nevek, de a barátom szerint ezzel még ráérünk foglalkozni. Vagyis ő ráér. :) Amúgy tök snassz vezetéknevünk van, így a modernebb nevek alapból nem játszanak.
Máté a favorit, Barnabás, Dávid, Zalán, Kornél, Gergely, Viktor.
Nem vagyok 1 csajos lány, úh kiffiúval jobban boldogulnék. De persze egy kislány 1 lehet vagány. Ahogy az anyja. :lol: :lol: :lol: :lol:
Próbáltam képet is felrakni, de túl nagy volt, közben lemerült a gép. Vonalzót néztem, hol kell, de béna vagyok, nem találtam. :oops:

Remélem mindenkinek minél előbb összejön a 2. poronty! 8) 8) 8) [/b]

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Na, jól van, csak sikerült megoldani :)

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


szti,
Nagyon édi vonalzó!!! Nevek: fiúnál nálunk is listán volt a Máté, Dávid, Gergő, de a favorit a Bálint. Nálunk T-B a családinév, kettőnk neve, ezért favorizáljuk a T és a B kezdetű keresztneveket leginkább. A Tamara is így jött.

Igen, kislány is lehet vagány, őszintén szólva én is inkább vagány csajszit próbálok majd Tamiból nevelni, mintsem hercegnőt. Aztán persze majd anya tervez... 8)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Úúúúúúúúúúúúúúúgy van,tervezgessetek csak! :lol: Én sem vagyok egy csinibaba típus,sokkal inkább lezser,sportos,elegáns ruha,ékszer,szoknya,frizura,stb,csak ha nagyon muszáj.Nyilván ilyesmi stílusban kezeltem Larát is,csak az a helyzet,hogy másfél éves korától kb olyan akarata van,hogy csak na.Azóta nem azt vesszük ám fel,amit anya mond,hanem amit ő választ :shock: :lol: Haja ugyan még mindig alig van,de pillangós hajpánt már kellett :lol: és karkötő meg nyaklánc is :shock: :lol: Pedig ilyet aztán tőlem nem lát.Ráadásul a nyaklánc meg a karkötő úgy hozzánőtt mostanság,hogy a múltkor otthagytuk a fürdőszobában(le szoktuk venni,fa gyöngyökből van)és az éjszaka kellős közepén ordítva ébredt,hogy hol vannak az ékszerei :shock: :lol:
Beléjük van kódolva a csajosság szerintem.Az én lányom alig több mint egy évesen úgy riszálta magát a tükör előtt,pedig ilyet se tőlem látott :lol:
Szóval csak hajrá!Anya tervez,gyerkőc végez... :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


:D :D :D Barbus nem az a tipikus lány, őt nem érdekli, hogy mit adok rá, de a tükör előtti riszálás az nagyon megy. :D A sütőajtóban szokta nézegetni magát. Annyira édes, mindent megnéz, hogy hogy áll neki.



vicky79
 
 


zazzy írta:Haja ugyan még mindig alig van,de pillangós hajpánt már kellett :lol: és karkötő meg nyaklánc is :shock: :lol: Pedig ilyet aztán tőlem nem lát.Ráadásul a nyaklánc meg a karkötő úgy hozzánőtt mostanság,hogy a múltkor otthagytuk a fürdőszobában(le szoktuk venni,fa gyöngyökből van)és az éjszaka kellős közepén ordítva ébredt,hogy hol vannak az ékszerei :shock: :lol:
Beléjük van kódolva a csajosság szerintem.Az én lányom alig több mint egy évesen úgy riszálta magát a tükör előtt,pedig ilyet se tőlem látott :lol:


Ezeket még nem bánnám, sőt! Cuki lehet nagyon!!! Csak ne legyen a lányom nyafka 8)

Kép Kép
kriszti0921
 
 


Zazzy jaaaj, ez nagyon jó volt!! Hangosan vihogtam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na ja, persze úgy is az lesz, amit ő akar. :D

Vicky mi mindenre nem jó a sütő! :D

Xtina a nyafkaság kérdése sztem neveléssel orvosolható. Bár ez csak feltételezés, nem tudok semmit felmutatni :D

A barátnőm kislányának meg az volt a szokása, amikor már stabilabban ment, hogy a konyhában lévő elöltöltős mosógépbe derékig behajolt, és csak mondta, hogy Halló, halló. Tökre olyan volt, mint amikor szerencsétlen Micimackó beszorult a lyukba. :lol: :lol: :lol:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Zazzy,

:D :D :D :D :D :D :D

Én lánykám is ilyen. mikor dícsérem, hogy milyen szép, egyből mutat a tükor felé, hogy ő is hadd nézze meg magát. nekünk a háló tükrös gardrob szekrény van, tolóajtós (3ból 2ből már leesett), és ha az ágyon játszunk, mindig úgy csinálja, hogy lássa magát. már adja az akaratát, öltözködésben is, mindenben. imádja a jégkrémet (mini pálcikás, vaniliás, kívül gyümis borítással). ma anyáéknál meglátta a csomagolását az asztalon, és ami hisztit levágott :shock: :shock: :shock: . ráncigálta a fagyó ajtaját, és mikor mondtam, hogy csak akkor ehet, ha beül az etetőbe, hát szaladvást ment. anya kérdezte tőle, hogy kell jégkrém? előtte akármit kérdezett, rá se nézett, de ekkor ke ke ke.
ennyi...

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

látom a mensi a téma,meg a kistesó.

Én még mindig szoptatok rendesen.és pont 5 hónapos volt a picim mikor megjött.teljesen el voltam képedve hogy ilyen korán.most meg már 30napon túl vagyok de nem jelez hogy meg akarna jönn.

Kistesó:majd kb 2 év múlva.nekem is le kell fogynom,van rajtam 20kiló felesleg és hiába eszem kevesebbet meg 6 után nem eszem,semmi nem megy le :cry: igy ennek elöször le kell mennie,aztán majd elöször kezeltetem magam.

egyébként itt van olyan akinek terhesség előtt is magas volt a prolaktin?nagy nehezen brommal vitték le,akkor jött össze apici.most isfélek hogy nem fog lemenni ha már nem szoptatok.
látezik hogy emiatt nem megy a fogyás?ugye előtte is hiztam emiatt,és lefogyni már nem tudtam mert sikerült a 3.kezeléses hónapban a baba.alapba felesleggel indultam,és most is rámjött 5kg.

KépKép
bettike83
 
 


bettika: Te szeded már a metet, vagy majd csak szoptatás után? Mert nekem azért lementek vele a kilók, nehezen szokom hozzá.
nincs túl nagy étvágyam és sokszor ment is a hasam, szóval így nem nehéz olvasztani a kilókat.



vicky79
 
 


sziasztok!

kistesó téma:
Mukikám jövő héten 7 hónapos. Sajnos úgy alakult, hogy a fogamzásgátlót nem bírom (bírom én, csak már apa nem bírja, hogy a bogyótól egy életen át bírnám szex nélkül :shock:), így amint elfogy, abbahagyom (nem kéne beszedni, na de ilyen drága bogyót nem dobok ki! még van 2 heti adagom belőle).
ugyan nem van tervben a tesó (egyáltalán), de a dokim annyira természetesen mondta, hogy ha nem védekezünk, legfeljebb terhes leszek... ami nem baj... hogy kicsit elhittem, hogy menne ez még egyszer... és bár tudom, hogy closti nélkül sosem volt pé-m, azért kicsit belelkesedtem, hogy hát akkor végülis talán esetleg akár...
na, szóval... hogy semmit nem teszünk a tesó ellen... Áron is több mint 2 évünkbe került... talán a hugi sem kopogtat már az ősszel :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi: Azért óvatosan ezzel a gyógyszerrel. Én egy hónapig szedtem, de aztán én is úgy gondoltam hogy nem kell, ezért abba is hagytam. Na úgy megkavartam vele a hormonjaimat, hogy majdnem kaparás lett a vége, mert annyira véreztem, hogy még 4 mm-es méhnyálkahártyával is ömlött belőlem a vér. Szóval ha ilyen lenne, akkor irány a dokidhoz norculutért, engem ez mentett meg a műtéttől. Hajrá tesó, a második baba könnyebben szokott jönni.



vicky79
 
 


vicky!
mondta a doki, hogy előfordulhat vérzés, ha abbahagyom (halkan súgom, azért szedem végig, mert éppen elment szabira, és ha baj van, nem szeretnék máshoz beesni a kórházba).

hogy mennyire jönne könnyen, azt nem tudom. 3 hónappal ezelőtt, amikor írta fel az azaliát, már cisztás volt mindkét oldal :? nyh pedig papírvékony...
szóval azért (hogy őszinte legyek) nem várom annyira a kistesót :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Érdekes ez a szülés utáni mensi!
Több mint 2hete olyan tojcsim volt, mint az atom.Arra gondoltam, hátha pém van.De mondtam magamnak, hogy lenne, hisze terhesség előtt is ritkán volt normális ciklusom.De majd meglátjuk....
Erre most szombaton, 2héttel az atom tojcsi után megjött.Úgyhogy most várok, beáll-e ciklusom......Kíváncsi vagyok!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Julcsi!
Ha mégis kell még egy kis Azalia,szólj! :lol: Én marha kiváltottam,aztán utánaolvastam neten a tapasztalatokról,és köszönöm,inkább nem kockáztatok.A kisfiamnak így is állítólag a tejben lévő hormonoktól gázos az arca :(

Kép
Kép
zazzy
 
 


yulcsi: Hát cisztáim nekem is meg vannak, bár most nem voltam uh-n, de mikor nézte az sztk-ban az orvos a vérzés miatt a belső dolgaimat, akkor azt hitte miómám van, közben meg csak a petefészkeim voltak már tele és emiatt ezek nagyobbak voltak. De szerencsére ezt ő is észrevette hamar. Nekem annyira durván ömlött 1 hete már a vér, hogy át kellett mennem az sztk-ba. Szerencsére olyan doki van itt, aki együtt dolgozik az enyémmel, szóval ő átküldött a sajátomhoz. Csak rám nézett , meguh-zott és megírta a beutalómat a kaparásra, de azt mondta inkább a saját dokimra bízza a döntést.



vicky79
 
 


vicky!
ez nagyon rosszul hangzik.
mondjuk én eleve a kórházba járok a dokimhoz, nem magánrendelésre... mag ha baj van, akkor azért van talonban 2 mobil-szám... igaz, még sosem hívtam (inkább az orvosit, osztályt, ambulanciát, műtőt szoktam hívni), de gondolom, élő számok...
de egyébként sztem 1 hetet nem is várnék. ő azt mondta, kis vérzés... nekem a kicsibe max 2-3 nap maszatolás fér bele... max 1 nap rendes vérzéssel... ami ennél több, az nem kicsi.

zazzy!
komoly gondom nincs az azaliával. könnyű úgy fogamzást gátolni, hogy nincs szex... csak ennyi :?
a tejkiütések pedig még egy darabig meglesznek. legalábbis nekünk sokáig volt.
a védőnő azt mondta, hogy ha nagyon zavar, akkor a köldökcsonk-ápolásra kapott szaliciles alkoholból tegyek rá 1-1 cseppet, az gyorsan leszárítja.
engem nem zavart. állandóan azon röhögtünk, hogy olyan, mintha serdülne :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi: Nálam egy erős vérzésnek indult, csak nem akarta abbahagyni és még erősödött mellé. Én is feleslegesen szedem, legalábbis annyit mi sem kekszelünk. Csak nem merem abbahagyni.



vicky79
 
 


Úgy látom nem vagyok egyedül a "keksz" ritkulással :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
bár apci mostanság beindulóban van :oops: :oops: :oops:

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!

nem tudom, olvatátok-e már, de szánalmas. :shock: :evil:
Van róla fórum is, gondolhatjátok, mit kapott. :lol: Ez már javított cikk (bár nem látszik egyáltalán), az eredeti még "kedvesebb" volt.

http://www.nlcafe.hu/nlpsziche/20110714 ... tsz_trendi

Jó lesz befejeznünk ezt a sok sajnáltatást, szimulálást.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Szti,

tényleg dúrva! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
hihetetlen, mik vannak! Elolvastam a kezdő kommenteket, hát az sem semmi, amit az a csaj és az újság kap. itt jegyzem meg nem alaptalanul.

Kép
gota79
 
 


Voltunk egy pár napot a Balatonnál, Barbus most nagyon élvezte a vizet. Már azt hittem, hogy víziszonya van annyira nem akart bele menni. De most igen. És a homokos part is nagyon tetszett neki.

Pár fotó a nyaralásunkról, Barbus Balatonlellén:

Kép Kép Kép

Megyek megnézem a cikket, de gondolom mi is trendik vagyunk. Hát nem tudom melyikünk örül ennek.



vicky79
 
 


Morbid kérdés a cikkel kapcsolatosan (feltenném szívesen az írónak és szerkesztőnek is):
Vigasztaljuk magunkat akkor, mikor angyalkánk lesz, hogy legalább trendik vagyunk?

Vicky,

Barbuss tündéri!

Kép
gota79
 
 


Vicky!
Barbus tündéri,mint mindig!

Lányok,nyugi,az alapítvány természetesen nem hagyta szó nélkül a cikket.Várjuk a választ... :roll: :?

Kép
Kép
zazzy
 
 


köszi csajok. Lehet egyébként hogy tényleg sok a pcos mostanában, de ha csak ennyi kell a babásodáshoz és hogy a picuri velünk is maradjon, akkor inkább legyen az ember kicsit rosszul a mettől. És azért szerintem nem mondják mindenkire hogy IR-es, nem tömik feleslegesen gondolom az embert gyógyszerekkel.



vicky79
 
 


Vicky!
Nem csak mostanában sok!(És még mindig sokan nincsenek diagnosztizálva és megfelelően kezelve,sajnos lassan valóban a népbetegség kategóriánál tartunk,és nem trendiségből)Csak végre tudjuk,mi ez,és hogyan kell kezelni!A nagymamám korosztályában több olyan van,aki a világ legtermészetesebb dolgának tekintette,hogy az embernek csak hébe-hóba van ciklusa,hisz velük is így volt,mégis lett gyerekük.Szerencséjük volt,de akkor sem mindenkinek.Nálunk pl.a férjem mamája is tuti,hogy az volt,de a II-es típusú diabéteszesek között,akik öreg korukra lettek cukrosak,köztük is találnánk jópárat :?
És ne felejtsük el,hogy a hasonló típusú elváltozást már 1935-ben leírták,akkor még Stein-Leventhal szindróma néven.Szóval nem mai és pláne nem divatbetegség.De azt mondom,a PCOS még hagyján,de egy IBS-t vagy autoimmun betegséget trendinek nevezni...háááát,nem mondok inkább semmit,mert nem tűrné a nyomdafestéket.
És az a legszomorúbb,hogy cikk szakmailag is hagy némi kívánnivalót maga után,összevissza beszél PCO-ról,inzulinrezisztenciáról,PCOS-ről,nem is tudom,hogy lehetett ezt így összeollózni.És persze az is probléma,ha valaki emiatt nem talál magának párt,de a meddőségi oldala meg az emiatt elvesztett magzatok egész más hangsúlyt adnak a betegségnek.

Kép
Kép
zazzy
 
 


a cikk szakmailag ott is hagy kívánnivalót maga után, hogy az ibs tüneteinél (ami, megjegyzem, tényleg "divat" lett :?) vért is leír. ami vérzik, sohasem funkcionális!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kriszti
Gratulálok nektek :o) Szeritnem még nem gratuláltam :O)


Huhhh... én meg most július végén megyek vissza kontrollra. Kivi vagyok milyenek lesznek az eredmények, mert már 2 hónapja kínlódok a Met-tel, mert folyamatosan hasmenést csinál. Remélem sikerül valahogy belőni, mert nem szeretnék még több szurkapiszkát, hogy most mi van..
Ja... pár kép...
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike: Én most még csak 2x425-nél tartok, ennyitől nem megy állandóan a hasam. Azt hittem jobban fog menni, de nagyon rosszul voltam. Most majd próbálkozom a 2x500-zal. Hajrá neked is met. Adél gyönyörű és nagyon huncutnak tűnik ezen a képen. És milyen sok foga van már, Barbusomnak ilyenkor szerintem még csak 4 volt.



vicky79
 
 


A met újrakezdése nekem is nagyon nehezen ment,kétszer kellett nekifutnom,akkora kudarc volt :? és nem is bírtam végül annyit,mint előtte :roll:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!
Tegnap betöltöttük a 30.dik hetet, ma van az első munkamentes napom! Hihetetlen hogy már itt járunk.
A gyerkőcök gyönyörűek!!! Nem lehet egyszerű ebben a melegben velük.
etike
 
 


etike: grat a 30. héthez

hétvégén voltunk 4d-n és végre kiderült hogy kisfiúnk lesz:) Kép

Kép
horibol
 
 


Lányok kitartás a methez való visszaszokáshoz.

Etike hogy rohan az idő! Nemsokára a karodban tarthatod a babucit. 8)

Horibol gratula a kissráchoz! Szuper a kép. :wink:

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 


Vicky, Princzike nagyon édesek a lányok! Kis zabálnivalóak.

2011.01.11.: 2x1 750mg met

Kép

Családient.hu vonalzók
szti1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: