Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt, Lányok!

Hihetelen ez a téli szünet, semmire nincs időm... :? :shock:

Hajnóca!
Privit megkaptam, ne haragudj, hogy nem válaszoltam! :oops: Nagyon-nagyon örülök, hogy minden ilyen jól alakult! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :) Látod, az élet csak alakul! Fura ez, amikor azt hiszed, hogy majd Neked kell döntened valamiben, akkor az megoldódik magától...Máskor meg csak utólag döbben rá az ember, hogy dönthetett volna... :?
Na, nem filozofálok itt hajnalban.. :lol: Lényeg, hogy most már minden sínen van és boldog vagy!!!

Wandrea!
Igen, szünet van...Sőt, hála a sok tavalyi táppéznek, maradt egy halom szabim is, vagy tíz nap. Ha minden igaz, ezt a 3 napot még kiveszem a héten...Szupi lenne!
Inzulin-ügyben : a tüneteim miatt gondolom...Folyton éhes vagyok, aztán evés után 1-2 órával érzem, hogy lemegy a cukrom. Na, akkor jön az inzulin-löket...Mondjuk a legutóbb is csak 25-re sikerült levinni, az pedig még mindig sok...Félek tőle, hogy emiatt nem tapadnak meg a kölkök. A metforminból max adagot eszem, 3x850-et, nem szabad többet. Keményen kéne diétázni, de ilyen inzulin mellett éhen is halnék. Amúgy sem vagyok híres az akaraterőmről... :roll:
Ma felhívom a labort, hogy készen vannak-e az eredményeim. Tegnap nyomozgattam a neten, mivel két napos vért vittem vizsgálatra. Hát, szerintem a hormonokat meg bírták csinálni, de az inzulint (az is hormon :oops: ) nem valószínű. Azt olvastam, hogy azt azonnal centrizni kell, nem állhat a vér a plazmán...Hát, ha a többi jó, akkor levetetek egy inzulint a Kaáliban, annyi pénzen ne múljon! (asszem 3500 lesz) Különben várhatok még egy ciklust...
Ti most csak spontánoztok??? Hol tart a ciklusod??? Ja, látom! Húúú, mindjárt tesztelsz! De izgi!!!

Andrea!
+++++++++++++++
Nyugi!!! Most tutira összejön!!! Tessék kiirtani a rossz gondolatokat! Az, hogy másoknak sikerül, vagy nem, semmilyen ráhatással nincs a Te dolgodra!!! Persze, nagyon jó olvasni, hogy valakinek sikerült, szomorú, ha nem, de ettől a Te esélyeid nem változnak!
Javaslom Julikáék módszerét!! Hogy bejött!!! Olvass csak vissza, miket műveltek a beülti napjától (uh-szemmel, éneklés, mese, stb...) Látod, működik!
Majd mi izgulunk helyetted! Te meg ügyeskedj!!! :)

Dezsina!
Húúú, Neked is mindjárt indulhatnak a drukkok! Mindenről számolj ám be!!!

Lola!
Ez most várakozó álláspont Nálatok? Ez a legnehezebb asszem...(legalábbis nekem) Kitartás!!!

Krisz!
Nagyon sajnálom! :(
Viszont imádom a hozzáállásodat!! Nagyon ügyi vagy!!!

Jucmuc!
Mikor jössz Győrbe??? Hogy állsz???

Ja!
És Boldog Babás Újévet Nektek!!!! Tuti, hogy ez már a mi évünk lesz!!!!

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Andrea!
Mi az a fehérje turmix :shock: :?:
Azért kullogok utánad, mert igazából, nekem csak áprilisi beültire lett volna időpontom, de tragikus módon lemondta valaki a februári helyét (haláleset miatt) és akkor kerültem a helyére. Igy, hogy előre kerültem, még mindig le vagyok maradva a többiekehez képest. Sajnos a Forgácsba, ahova járok, most már fél év a várakozási idő :(
De most optimistának kell lennem, mert ez egy váratlan szerencse volt nekem, hogy előrébb kerülhettem! Ezt muszáj kihasználni :!: Talán van lélekvándorlás is, (amibe nem hiszek) és akkor itt valaminek sikerülnie kell. Régi mondás, az egyik megy a másik jön....

Backa!
Te mikor indulsz? A hónap végétől már részletesen jelentkezem...

Wandrea!
Mi újság? Kihagytok végül egy kis időt? Most akkor spontánoztok :?

Lola?
Mi van Veled?

Krisz!
Fel a fejjel! :P Végül mindenkinek sikerül :!:
dezsina
 
 


Backa! Te mikor "akciózol" ? Köszi és remélem igaza lesz!

Dezsina! A fehérjeturmix-ot azért iszom,mert ugye ilyenkor nagyon sok fehérjét javasolnak,és mivel én annyit a táplálkozásommal nem tudok bevinni a szervezetembe,azért van a táplálékkiegészítő.Nem is olyan rossz!Sőt egész finom tejecskével.Borzalmas,hogy egy haláleset miatt előrébb kerültél,de én hiszek a sorsban és szerintem ez egyértelmű,hogy a sors akarta így!Sikerülni fog Neked hidd el!

Sajnos nekem borzalmasan indult az Újév. Tegnap kaptam egy szörnyű hírt,hogy meghalt a volt barátom autóbalesetben. Nekem is szörnyű,de mit érezhet a párja,akinek ott van még az 5hónapos közös kisbabájuk is. :cry: :cry: :cry:
andrea23
 
 

 
 

Andrea!

Sajnálom a volt barátodat :( Igazán rossz kezdés, főleg a közeli hozzátartozóknak!
Nálunk a földrengés vett vissza jócskán a szilveszteri hangulatból :) Szörnyű volt. Egészen a közelünkben volt az epicentrum. De jó, hogy a mi házunkban nem esett semmilyen kár.
Mi a neve ennek a fehérje turmixnak?
dezsina
 
 


Vizkrisz! :D

Sajnalom nagyon, hogy nem sikerült az inszem, de mar hamarosan jöhet a következö! Sok sikert hozza!


Backa! :D

Sziaaaaa! En is nagyon örültem, hogy talalkoztunk! Kicsit most el voltam havazva az ünnepek alatt.
Igen megyünk Györbe, jan.8-ara van idöpontunk 13.00-ra.

Remelem most mar a lombik menetete beszeljük meg!
Te pedig 17-en mesz! De jo! Kivanom, hogy minel elöbb kezdhess Te is!


Wandrea! :D

Akkor most mikor is kell nagyon szoritani? Bocsi kicsit el vagyok tevedve. Ha jol ertettem most varnotok kell ket honapot?

Andrea! :D

Borzalmasan sajnalom a baratodat!
Neked is küldöm a drukkjaimat!!!!!!!!!

Dezsi! :D

Tenyleg, nemsokara Te is kezdesz! De jo!!!! Jesszusom! Nem is tudtam, hogy földrenges volt! Tenyleg borzaszto lehetett! Megyek is most utana nezek a neten.


Szep napot Lanyok! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Te hol laksz? Én a 17.kerületben,de itt minálunk is lehetett érezni. Szerencse,hogy nem történt semmi károsodás! Otthon szilvesztereztetek?Mi idén nem mentünk sehova!

Én a Multipower terméket iszom.Szerintem ez a legjobb,ebben van a legtöbb fehérje.Táplálékkiegészítő boltban lehet kapni. 3290 Ft volt.
andrea23
 
 


Jucmuc! Aranyos vagy,köszönöm!
andrea23
 
 


Andrea!
Pécelen lakom. Akkor szomszédok vagyunk!!!! :lol:
dezsina
 
 


Dezsi!

:) Ezt nem is gondoltam volna,hogy ilyen közel lakunk egymáshoz.Én Rákoscsabán. Egy 69-es busz választ el minket. :lol:
andrea23
 
 


Andrea!
A 69-es végállomásánál lakom! Tényleg csak pár állomás! :lol: :lol: :lol:
dezsina
 
 


Jó reggelt! :)

Fogalmam sincs, hogy mikor tudok kezdeni... :roll:
Tegnap hívtam a labort, de még nincsenek meg a 3. napi eredmények. Talán holnap. Remélem jók lesznek (rendben szokott lenni), de az inzulin miatt aggódom. Ha magas, akkor csúszik az egész. :shock: Elvileg 17-én megyek. Legutóbb azt mondta a doki, hogy kb 1 hónapos várólista van. Hát, meglátjuk!

A gyógyszerárakról tudtok valamit??? Most ezen is parázok, mert állítólag az 50%-os támogatást visszaveszik 25-re. :shock: Márpedig az összes injekciónk 50%-os volt. Ezek szerint az eddigi 250 ezerre még rászámolhatok +25%-ot??? :evil: :evil: Nem tudom, hogy fogjuk kifizetni... :roll: :evil:

Jucmuc!
Már csak pár nap!!! Szerintem ezen a megbeszélésen már alakul valami! Izgi!!!

Andrea, Dezsina!
Vicces, hogy szomszédok vagytok! :lol: Lehet, hogy egy csomószor találkoztatok már, csak nem is tudtok róla! :lol: :lol:

Ez a sok bizonytalanság az agyamra mászik.

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Backa!
Mikor derül ki az inzulin? Azért az 1 hónapos várólista még elmegy, tudod, nálunk fél év van :twisted: Persze minden percért kár :!:
A gyógyszereken már én is gondolkoztam, megnézem a neten. Majd délután jelentkezem az árakkal....

Jucmuc!
Melyik nap van a konzultáció?

Andrea!
Lehet, hogy már tényleg találkoztunk, csak nem is tudunk róla :) Olyan érdekes, hogy milyen kicsi a világ :D
dezsina
 
 


Dezsina! Ez tényleg érdekes,és tényleg lehet már láttuk is egymást! :)

Backa! A gyógyszertámogatásról én is úgy tudom,hogy 25%-os lesz,ahogy Backa írta! :cry:
Holnapra már biztosan meglesz az eredményed.És az 1hónap az tényleg nem olyan vészes! :wink:
andrea23
 
 


Hali!

Friss infóim vannak laborügyben! :evil: :evil: :evil:
A tesóm férje bent járt, megkérdezte. A hormonok készen vannak, de az inzulin csak 1 hét múlva :shock: kb. Addig viszont nem adják oda a többit sem, mert nem szabad kinyomtatni két részletben! :shock: NINCS PÉNZ!!! Megáll az eszem!
Sőt! Tudjátok, miért nincs meg az inzulin??? Mert összevárnak többet és egyszerre csinálják meg! :shock: (ez azt jelenti, hogy jó, ha 2 hét alatt lesz eredmény!)
Itt jegyezném meg, hogy a Kaáliban 1 óra alatt elkészül minden. Igaz, hogy 3500 Ft/db-ért...

Kép Kép
backa
 
 


Backa! Ez felháborító! :evil:
andrea23
 
 


Backa,
ez tényleg sok. Két hét egy eredményre... De ne idegesítsd magad, akkor ezek szerint meg tudták nézni az inzulint, ugye?
Nem értem, miért nem megy le az inzulinod, ha szeded a gyogyit is. Nem mondták, hogy ha nem segít, mást kapsz rá? Nehogy egy-két éven belül meg diabeteszes legyél :? Nekem is kellene mennem inzulin kontrollra, de olyan lusta vagyok :oops:
A szigorú diéta biztos segítene, de hát minden olyan fincsi :oops: :lol:
Most tényleg csak spontánozunk, tegnap lemondtam a februári lombik időpontomat és kértem egyet június/júliusra. Ha addig nem jön össze, akkor nyáron még mindig mehetünk.
Tesztre úgy néz ki, nem lesz szükségem, ma már barnázok, biztos megjön a hétvégén. De ez most pont jó így, mert délelőtt lefoglaltunk jövő hétvégére egy kis wellnesses kiruccanást.
Ooooooolyan tuti helyre, már előre bele vagyok szerelmesedve a dologba :lol: Mondhatnám, be vagyok sózva. Már úgy hiányzott egy kis ilyen jellegű kényeztetés :D
Kicsit ki is voltam akadva, mert le akartunk a hotelben foglalni egy superior szobát, erre közölték, hogy oda nincs pótágy, gyerekkel csak apartszobát adnak. Persze nem "adnak", hanem jóval drágábban kiveheted :twisted: Ennyit a gyerekközpontúságról!

Jucmuc,
írtam Backának is, nem kell igazán szorítani. Most fog megjönni. De nem kell kihagynunk két hónapot, mi döntöttünk úgy, hogy nem megyünk lombikról-lombikra, hanem várunk. Olyan gyorsan kerültünk az elsőre, hogy még nem is volt előtte időnk spontán megpróbálni. Ha nagyon kicsi is az esély, ennyivel tartozunk magunknak, úgy gondolom 8)

Dezsina,
igen, próbálkozunk. Nem lehet olyan könnyen feladni! :lol:
Én sem hallottam erről a földrengésről. Igaz, tévét nem nézek évek óta :shock: Kövezzetek meg, de azt sem tudom, mi a helyzet a politikában - meg nem is érdekel. Amit találok, elolvasok a neten. Meg tegnap az autós szerencsétlenségről hallottam, de csak mert itt volt Mohácson :cry: - na az valóban szörnyű.

Kép
wandrea
 
 


Backa! :D

Köszönöm!!! Hat nem semi amit az inzulinoddal müvelnek! Remelem azert ez nem befolyasolja a kezdest!

Wandrea! :D

Ertem. Akkor azert drukkolok Nektek nagyon, hogy a spontan összejöjjön! Ja, es nagyon-nagyon jo pihenest kivanok Nektek a hetvegere!


Andrea! :D

Hogy vagy? Remelem a körülmenyekhez kepest jol! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Köszönöm szépen kérdésed,a körülményekhez képest "jól"! Próbálok most csak a lombikra koncentrálni. Apropó! Tudnál nekem valami jó kis könyvet ajánlani,ami eltereli a figyelmemet és talán pozitív energiával töltene fel?

És amúgy Te hogy vagy?
andrea23
 
 


http://babafalva.hu/portal/modules/tick ... baba16.png

Sziasztok!!!

Köszönöm szépen, hogy emlegettetek - nemcsak állapotjelentést szeretnék tenni, hanem kérni szeretnék tőletek valamit: SOHA FEL NE ADJÁTOK!!!!!!!!!!!Elképesztő amit a támogatási rendszerrel műveltek, most meg a gyógyszeráremelések tetőzik a reménytelenség érzését! Kérlek titeket, tartsátok egymásban a lelket, bízzatok nagyon, mindenkire vár egy-két-három kisbaba aki csak hozzá szeretne megszületni!!!!!!!!!

Mi szépen növögetünk, bár én azt hittem erre az időre már
gömbölyű leszek - még mindig épp hogy látszik a pocakom, 1
kg-ot híztam, így minusz 7 kg-ban vagyok a kezdetihez
képest, viszont már a 17. héten járunk. A babák szépen
nőnek, a 16 hetes uh-on az egyik 186 g, a másik 247 g volt.
Apa gyorsan kiszámolta - mérnök a drága - hogy ez 20%-os
eltérés a babák között, de mielőtt izgulni kezdtem volna,
dr. bácsi megnyugtatott, hogy még az elején vagyunk nagyon a
számolásnak, feleslegesen ne stresszeljen apa engem. A
nemüket sajnos nem tudtuk megnézni, mert írtó mozgólódást
rendeztek, szinte versenyt űztek abból, ki hányszor mutatja
meg a popsiját, aztán dr. bácsim egyszerűen 40 perc !!!!!
után feladta. Most megyünk majd szerdán a 18 hetesre,
meglátjuk, hogy látjuk-e???? Teljesen visszajött az
étvágyam, mindent meg tudok enni, de el sem érem azt az
ételmennyiséget, amit a várandósság előtt meg tudtam enni.
Szerdán megtudom az AFP eredményünket is, érdekes módon nem izgulok annyira miatta, remélem, hogy mivel nálunk tényleg a
legjobbak jutottak be, talán nem lesz semmi komplikáció.

Voltun karácsony előtt Boga dr.-nál Győrben, vittünk neki egy üveg port az ő nevére palackoztatva, meg felvittük az eredményeinket neki. Véletlenül az a kedvenc bora, ami apának, jól eltaláltuk, és ettől annyira el volt ragadtatva, hogy nem is nézte meg a feliratot - nagyon meghatódott, még puszit is kaptam. Mondtuk neki, hogy nem mondjuk, hogy viszontlátásra, merthogy reméljük a tesók jönnek majd maguktól, inkább minden jót kívántunk. Este jött egy email tőle, hogy megnézte a feliratot, szeretné felajánlani a barátságát, ha elfogadjuk. Azt hiszem ezek a legszebb pillanatok egyikei az ember életében. Ezt azért írtam le, mert talán emlékeztek rám, én vagyok az, aki hisz a csodákban, meg a mesékben, s nemcsak magunkkal kapcsolatban van ez így........Mindenkinek nagyon drukkolunk!!!! Millió puszi
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Drága Julika!
Köszönjük szépen a bíztatást! Rajtunk nem fog múlni! :)
Személy szerint én biztos nem adom fel, mert egyszerűen nem tudom azt elképzelni, hogy ne legyen gyerekem!
Szívhez szóló volt a beszámolód, nagyon kedves Tőled, hogy tartod bennünk a lelket!
Neked minden elképzelhető jót kívánok! És Apának is! A babák pedig tudták, hogy hova kell majd megszületniük :D
Nagyon várjuk mindannyian a jelentkezésed, a beszámolóidat! Hidd el, ez feldob minket is, és követni fogjuk a példádat!

Andrea!
Én Agatha Christie-t olvasok. Engem az megnyugtat. Ja, és terhes és babás könyveket :lol: Már szedem én is az Elevitet....

Wandrea!
Akkor nyáron... De remélem, Nektek sikerül spontán. Az lenne az igazi :!:

Jucmuc!
Várjuk a hétfői konzultáció eredményét! Remélem, hamar kezdhettek :!:

Backa!
Sajnálatos, hogy ilyen lassú a labor. Lehet, hogy ilyenkor tényleg megéri kifizetni azt a plussz költséget :twisted: A Dr. Infon néztem az árakat, de szerintem még nem változtak :?: Az borzasztó lenne, ha tényleg még ezt az esélyt is elvennék tőlünk. Ki tudja ezt kifizetni :twisted: :evil:
dezsina
 
 


Andrea!

Nagyon örülök, hogy jobban vagy, tenyleg a lombikra kell most koncentralni! En is jol vagyok köszi, holnap indulunk haza, hetfön lesz a konzi.

Könyvet ajanlani eleg nehez, ha az ember nem ismeri a masik izleset. Sokat gondolkodtam mit ajanlhatnek. Lehet, hogy nevetni fogsz de velem elöfordul, hogy elöveszem valamelyik regi töri vagy irodalom könyvemet csak ugy, olvasgatni. Mindig talalok valami ujat amit annak idejen nem volt idöm/kedvem olvasni. Vagy barmilyen laza könyv is megteszi, a lenyeg, hogy ne valami haborus vagy gyilkolos legyen.:) Na most biztos sokat segitettem…


Julika!

Annyira jo volt olvasni a soraidat, föleg azert mert O az en orvosom is, es nekem is nagyon szimpatikus volt.

Orülök, hogy minden rendben veletek, mi hetfön megyünk konzira, remelem mar a gyogyszer beallitast beszeljük meg.

Vigyazz magatokra tovabbra is, es nagyon köszönjük a biztatast puszi!



Dezsike!

Köszönöm, aranyos vagy! Jövök majd a beszamoloval!


Lanyok egy kerdes: A gyogyszerek közül melyik az amelyik sokat nyom a latba? Gondolom a tüszönövelök kerülnek sokba?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Andrea!

Nagyon örülök, hogy jobban vagy, tenyleg a lombikra kell most koncentralni! En is jol vagyok köszi, holnap indulunk haza, hetfön lesz a konzi.

Könyvet ajanlani eleg nehez, ha az ember nem ismeri a masik izleset. Sokat gondolkodtam mit ajanlhatnek. Lehet, hogy nevetni fogsz de velem elöfordul, hogy elöveszem valamelyik regi töri vagy irodalom könyvemet csak ugy, olvasgatni. Mindig talalok valami ujat amit annak idejen nem volt idöm/kedvem olvasni. Vagy barmilyen laza könyv is megteszi, a lenyeg, hogy ne valami haborus vagy gyilkolos legyen.:) Na most biztos sokat segitettem…


Julika!

Annyira jo volt olvasni a soraidat, föleg azert mert O az en orvosom is, es nekem is nagyon szimpatikus volt.

Orülök, hogy minden rendben veletek, mi hetfön megyünk konzira, remelem mar a gyogyszer beallitast beszeljük meg.

Vigyazz magatokra tovabbra is, es nagyon köszönjük a biztatast puszi!



Dezsike!

Köszönöm, aranyos vagy! Jövök majd a beszamoloval!


Lanyok egy kerdes: A gyogyszerek közül melyik az amelyik sokat nyom a latba? Gondolom a tüszönövelök kerülnek sokba?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Julika! Téged mindig olyan jó olvasni... :) Gyere sűrűbben! :wink: És sok boldogságot kívánok Neked!

Dezsi! Szedd is csak azt az Elevitet! Kiderül mindkettőnknek nemsokára,hogy megérte -e!

Jucmuc! Igen,a tüszőnövelő a húzós. Nekem a Gonal-lal kell szúrnom magam,ami egy toll és 50ezer Ft. 150egységet kell szúrnom vele,így pont egy hétig elég.Nagyon durva! És 15.-től emelik.
andrea23
 
 


Nagyon szepen köszönöm Andrea! Hihetetlen, de itt az allam teljes mertekben tamogatja a tüszönövelöket, ugyhogy valszeg itt fogom majd megvenni öket. Most indulunk. Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jó reggelt!

Nincs dübörgő forgalom errefelé szombat reggel! :lol:

Julika!
Annyira jó, hogy jelentkeztél!!! Bár tudtam, hogy minden rendben veletek... :)
Hogy sikerült ennyi fogyást összehoznod??? :shock: A sok hányás miatt volt? Jó, hogy már túl vagy rajta!
Köszi a bíztatást, nagyon fogunk igyekezni! :) Bár nem könnyítik meg a dolgot, az biztos. Minden elképzelhető helyen keresztbe tesznek...
Várom a beszámolókat! Nagyon kíváncsi vagyok, megmutatják-e, hogy mijük van! :wink: Bár megnéztem a tickeredet, ott egy kislány-egy kisfiú van, és ismerve "természetfeletti" képességeiteket (apa uh-szeme), lenne tippem... :lol: :lol:

Andrea!
Így van, csak a babákra koncentrálj! :wink:
Labor-témához : hát, felháboríó, az biztos, de elkeserítő is...Mi lesz itt??? Bármerre néz az ember, minden csak nehezebb...

Wandrea!
Az a vicc az egészben, hogy nem biztos, hogy jó lesz az eredmény. Pontosabban adhat fals eredményt, ha a vér túl sokat állt a plazmán...Centrizni kellett volna előbb, de a mosógépbe mégsem tehettem be... :lol: :lol:
Csak sejtem, hogy magas az inzulinom, nem biztos ám! Azért reménykedek, hogy nem. :wink: Más gyógyszerről szó sem esett, csak annyit mondott a doki, hogy ez a max adag, többet nem szedhetek. Lehet, hogy több idő kell. Augusztus óta szedem az emelt dózist, talán lassan beáll. Nekem elég durva IR-em van, állítólag ez lassan javul.
A diéta nehéz, bár most rászántam magam, figyelek nagyon. Mondjuk édességet eddig se nagyon ettem(szinte soha), nálam a fő ellenség a kenyér... :roll: Meg a gyümölcslé. Na, azt befejeztem, nem is veszek. Az tele van cukorral, marha jó hipózás ellen. Remekül elfedi a tüneteket. Egy-két korty, aztán elkerülöm a cukor-esést...Most, hogy nem iszom, észre is veszem. :roll:
Szuper lesz a hétvégétek! Csak irigykedek! :)
Megjött már? A barnázás nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem jött össze! Lehet progi-hiány is! Nálunk jellemző!
Jó, hogy ilyen nyugis vagy. Okosan csinálod, akkor mész lombikozni, mikor úgy érzed, hogy eljött az ideje.
Most én sem vagyok annyira besózva. Ha csúszik, hát csúszik. Teljesen más érzésekkel indulok neki, mint eddig bármikor. Most sokkal tudatosabb az egész. Eddig mindig csak úgy "történtek" velem a dolgok, most más.
Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor lehet, hogy nem is bánnék 1-2 hónap csúszást. (ami lehet, hogy így is meglesz! :lol: ) Leginkább azért sietnék, hogy megelőzzem az új törvényt.
Bár hogy így jobban belegondolok, mégis jobb lenne holnap kezdeni! Büszke vagyok a határozottságomra! :oops: :lol:
:lol:

Dezsina!
Az áremelésről : úgy tudom, január 15-től veszik vissza a támogatást 25 %-ra, ami ugye 25%-os emelést jelent! :evil: Szemétség! :evil:
Gondoltam, hogy meg kéne próbálni feliratni egy csomó injekciót még ezelőtt, de nem tudom, lehet-e?!
Te mikor kezdesz pontosan? Nem tudod megvenni a gyógyikat előbb? Sokat spórolhatnál!

Jucmuc!
Baromi drágák az injekciók. Nekem a Gonal F-fel kell kezdenem a stimut, az első 5 napban napi 3-at, tehát össz 15-öt. Eddig darabja 5 ezer volt. (ez nem a toll, hanem rendes szuri) És ez még csak 5 nap. A további kb 12 napon meg megy napi 4 Menopur, aminek 3 ezer körül van jelenleg darabja. Aztán tüszőrepi 10-ért, aztán beülti után hcg-injekció 3 naponta 1 db 5 ezer, utrogestan kúp napi 6 db. Aztán ott van az Elevit, a folsav, az Isostar ital, meg nálam min. 5 db terhességi teszt (ez a nagy önuralmam miatt kell, nem bírok várni a 14. napig :oops: )
Szóval így jövök ki 250 ezerre a végén. Most meg majd 300 felett lesz, ha megemelik az árakat... :evil:
Lehet, hogy kölcsönt kell felvennünk. :(
Hogyan tudod megvenni Olaszo-ban a gyógyszereket??? Felírja ott valaki neked? Bocsi, lehet, hogy hülyeséget kérdezek, nem tudom, hogyan működik ez! :oops:

Uramanyám! Ez már nem is szómenés volt, hanem szófutás! :oops: :lol:

Kép Kép
backa
 
 


sziasztok!

csak hogy tisztán lásson mindenki:

- én már párszor kirugtam a "Hajnocát", de ö mindig szerelmes levelekkel bombázva visszakérte magát hozzám

- a válás óta a két pasi párhuzamosan végig volt, MINDEN TÉREN

- ö végleg vissza akart jönni hozzám, de a biztonság kedvéért pisilt egyet és akkor lett két csik. MAJD EZEK UTÁN HÁRMASBAN KELLETT ÖSSZEÜLNI EGY NAPTÁRRAL, HOGY VAJON KI AZ APA!!!
Itt derült ki a sorozatos hazugság!!! Innen már én és a fél világ akarta és remélte, hogy nem én leszek az apa!!! Ilyen nötöl nem!!!

- hogy nevezik azt a nőt aki fél évig "nem a szerelmével" fekszik le? mert ha a Ricsi (akivel az utolsó percig tartottam a kapcsolatot) az, akkor én mi voltam? spermabank és otp!!!???

- én is voltam abban a honapban a Hajnival, menzi után!!! csak pár nappal korábban mint a Ricsi...

én már lezártam életem ennek a szakaszát, de sztem ez is hozzátartozik a "sikersztorihoz"....

üdv,
a volt férj
avoltférj
 
 


úristen!
lola29
 
 


Sziasztok!
Rég voltam. De most visszaolvastam.
Mi most pihin vagyunk...amúgy 10.cn.
De amúgy is irtóra megbetegedtem. A megfázás összes randa tünete meglett mára...szerencsére lázam nincs. Mivel hangom se, lehet, hogy holnaptól táppénz. Így még a spontán babó is kérdéses a ciklusban.

Backa
A laborral én is mindig így járok. A progieredményre 4 hetet kell várnom általában...mert küldözgetik, gyűjtögetik.

A gyógyszeráremeléstől én is parázok. Az nem hiányzik egyáltalán. :(

Julika
Köszünjük a kedves történetedet! Olyan jó volt olvasni. :D Kellemes további babavárós hónapokat!!

Pusszancs mindenkinek!XXX
vizkriszisback
 
 


Nagyon elgondolkodtató!

Kép
zölddisznó
 
 


Hát ez durva!
andrea23
 
 


Sziasztok!

Köszönöm 'avoltférj"nek a világgá kürtölést. !!!
Azt gondolom a magánéletem apró részletei nem tartoznak ország - világra. Volt akit beavattam, s volt akit nem. :(

Köszönhetitek neki, hogy a mai naptól kezdve nem fogok többet jelentkezni. Olvasgatni talán foglak titeket, de az ilyen 'hozzászólások"ra jelen pillanatban és helyzetben semmi szükségem nekem sem a babámnak és a CSALÁDOMnak. (és ezalatt nem csak az alakulót értem, hanem a meglévő régit is)

Sajnos egészen eddig - és ezt elfelejtette közölni veletek - hogy legalább 3 éven keresztül (ez csak az inszemes és lombikos időszak) én voltam az akinek azt mondták MIATTAM nem lehet gyerekünk.
Jött nekem azzal, hogy 'neki papírja van róla, hogy lehet gyereke".
Nekem biológiai 'bizonyítékom" van róla!!
Ez az ami fájhat neki szerintem.

... De a magánéletemet és a családi szennyest nem elöttetek szeretném lerendezni, lezárni!

Én szeretnék elnézést kérni mindenkitől a helyzetért.
Tényleg sajnálom, hogy belekeveredtetek!!

Mindenkitől bocs. :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok,

és szia Hajni.

- én szóban gratuláltam neked, mikor dokinál voltál és örülök, hogy van babád. (mellesleg örülök, hogy nem tölem). Mi fájjon? hogy nem lesz gyerekem olyantól, aki igy tud hazudni?


- azt a levest eszed amit föztél, teccik, nem teccik! A tények makacs dolgok!!!

- szerintem és a világ szerint nem apróság, hogy két pasit futtattál egyszerre, ez csak számodra az.

- igen, jöttem azzal, hogy "nekem papirom van". ez akkor mondtam ,mikor visszairányitottalak a Ricsihez, és elmondtam, hogy sajnálatból ne maradj velem!!!

Hajni,
ha vmi megbeszélnivalód van, akkor hivj fel, és ne a fórumon beszélj, hogy milyen sértödött vagy, hogy megcsaltad a férjed és fél évig futattál 2 pasit!!!


Üdv,
a volt férj
avoltférj
 
 


Hajnóca! Én arra írtam,hogy durva,hogy a fórumon ilyet olvasok! Ez a Ti dolgotok,szerintem senkinek nincs joga,hogy véleményt nyílvánítson,mert nem ránk tartozik! És ennek a topicnak a címe: Beültetés előtt és utáni érzések. Ez abszolút nem ide tartozik!!!
És Hajnóca én szívesen olvaslak,ez miatt nem kell eltűnnöd!Csak inkább a babádra orientálódjunk! :wink:
andrea23
 
 


Sziasztok!

Gyertek és írjátok ti is alá a nyílt levelet a lombiktámogatásról!

lombikbaba.com oldalon megtaláljátok.

Remélhetőleg sikeres lesz a levél....
Vendég
 


Sziasztok!

Vikimi!
Ahol bírom, terjesztem én is! Itt van a link, ez egyenesen a levélhez visz!
Mindenkinek köszi szépen, aki aláírja!

http://www.PetitionOnline.com/IVF2006/petition.html

Majd jövök még! Puszi!

Kép Kép
backa
 
 


sziasztok
Ritkán nézek ide be, ha bele gondolok, hogy én indítottam el a fórumont... :oops:
Hajnoca
GRATULÁLOK!!!
Most csak a babádra koncentráljál én ne a hülyeségre! Gyere vissza!!!!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok Lányok!

Már másodszor írok, de mindig elszállt. Most ki fogom menteni!
:twisted:

Backa!
Jan 24-én kezdek, vérvétel és megy a Decapeptyl. Beülti febr. közepe.
Eredmények????? Kezdés időpontja???????????

Hajnoca!
Tessék írni folyamatosan! Kit érdekel a magánéleted :!: Mindenre kiváncsiak vagyunk, ami a babával kapcsolatos :)

Andrea!
Beülti??? Mikor??? Mennek a drukkok :!:

Jucmuc!
Mi volt tegnap a konzin? :!:

Kagyló!
Klassz a topic :lol: :!:
dezsina
 
 


Dezsina!

Hétfőn voltam UH.-on,még kellett Gonal,holnap megint UH. Holnap már megtudom mikor lesz a punkció.De szerintem péntek vagy vasárnap( az én számításaim szerint).
andrea23
 
 


Sziasztok!

Megszegem ígéretem, mert nem ilyen fogadtatást vártam.
Nem is tudom, hogy miért. :?

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy így reagál a dolgokra.

Sajnos most nem tudok bővebben írni, mert egy bulira vagyok hivatalos ami elég lightos lesz számomra. :? :D

Annyit rólunk, hogy szombaton kezdtük elméletileg a 8. hetet.
Legközelebb csak 4 hét múlva kell mennünk, a 12. héten.

Mihelyst tudom felteszem a legújabb UH képeket. Sajnos videókazit nem vittünk, hogy felvegyük, de láttuk a sziecskéjét dobogni. :D :D

A többit majd a képpel.
Pusza mindenkinek és köszi mindent.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Hajnoca!
Örülök, hogy meggondoltad magad :)

Andrea!
Mennyi tüsző lett :?: Izgi..... :wink:
dezsina
 
 


Szombat PUNKCIÓ!!!

Majd jövök mesélek... csak most rohanok!

Pussz!
andrea23
 
 


Sziasztok Lanyok!

Backa!

Igen, tenyleg örült dragak a gyogyik es ez 15-etöl csak meg rosszabb lesz!
Igen, nekünk sikerült elintezni, hogy itt felirassuk az injekciokat, de persze meg igy is elöfordulhat, hogy otthon is kell meg ez majd a stimu alatt derül ki.
Azt meg tudnad nekem mondani, hogy pontosan mi van az isostar-ban? Mert ha nem talalok itt olyat akkor vennek valami hasonlot. Es azt mikortol kell inni? Es miert pontosan? Mi van benne ami miatt inni kell?


Andrea!

Nagggggyon naggggyon fogok Neked szoritani szombaton!!!!


Dezsi, es mindenki!

Egy honap mulva megyek vissza, a 20-25 nap között ultrahang, aztan 1. naptol szurizas. Antagonista protokollt irt az orvos. Van valakinek tapasztala rola? Remelem nekem be fog jönni.

A beavatkozasert fizetnünk kell mert a fönöver szerint mivel en csak november ota fizetem az egészségügyi szolgáltatási járulékot az APEH-nek nem vagyok jogosult. Szerintem ez nem igy van, senki nem hallott meg ilyet sem az OEP-nel sem az APEH-nel.

Akkor ott, hetfön volt kb. tiz percünk eldönteni, hogy fizetünk-e vagy visszamegyünk majusban amikor a növer szerint mar fedezve lesz a TB-om.

Es mindezeken felül flegma lekezelö es nagyhangu volt velünk meg akkor is amikor mar tudta, hogy fizetni fogunk! Backa, Töled szerettem volna kerdezni, hogy volt-e ilyen tapasztalatod vagy csak mi fogtunk ki ilyen bunkoskodos napjat?

Ezt leszamitva jol vagyok es nagyon varom, hogy elkezdödjön!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Dezsina!
Mindjárt kezdesz! De jó! Nagyon drukkolok! :)

Vizkrisz!
Jobban vagy már??? Meddig tart a pihi? Aztán inszem lesz megint?

Andrea!
Holnap punkció??? Mennyi tüszőt láttak uh-n? Sok szuri kellett?

Jucmuc!
Fogalmam sincs, milyen ez a protokoll! Még sosem hallottam róla!
Én nem értem ezt a tb-dolgot! Szóval fél évig kéne fizetni ahhoz, hogy finanszírozzák a beavatkozásokat? Eddig erről nem is volt szó, ugye?Akkor mennyit kell fizetni?
Melyik volt ez a csaj? Á, mindjárt írok Neked egy privit inkább...

Rólam:
Szerdán megyek Kaálizni. Eredményeim megvannak, gyakorlatilag ugyanaz, mint a szeptemberi lombiknál, tehát elvileg rábólintanak. Az inzulinom még mindig 24 (múltkor 25 volt), ami magas, de volt már 45 is. Viszont a pco-s topikban a lányok nagyon sokallják, azt mondják, várjak még a lombikkal...Csak hát tudjátok, félek az új törvénytől, nemigen merek rizikózni. Mindenesetre a dokitól megkérdezem, mi legyen, aztán asszem hallgatok rá. Szerdán már okosabb leszek...Addig megy a reménykedés... :)

Kép Kép
backa
 
 


Jucmuc
az antagonista protokoll egy kímélőbb stimu bár ha a hosszát nézzük, akkor nem biztos hogy ez a legmegfelelőbb kifejezés.
A BMC-s topicban MOT-ék tavaly elsőre egy ilyen stimu után maradtak terhesek :) és Krisztina az elmúlt napokban született meg :)
monyo
 
 


Backa!

Köszi, valaszoltam a privire!

Monyo!

Nagyon szepen köszönöm! Igen, azt mondta a doki, hogy mivel meg nem voltam soha stimulalva ezt a protokollt irja elö. A hossza kb. 10 nap. Persze minden attol függ, hogy reagalok.
Köszi megegyszer!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Jucmuc!
A lombikbaba.hu oldalon találsz a protokolokról jó kis leírásokat :D

Backa!
Nem vagyok járatos a PCO-s ügyekben, de ha lehet és orvosilag megengedett, rizikós várni, hiszen ki tudja mikor üt be a mennykő és mikortól lesz csak 2 lombik támogatva! :evil: Persze, ha visszamenőleg lép hatályba, akkor még nagyobb szívás van!!!! :evil: És ki tud várni :?: Én nagyon-nagyon türelmetlen vagyok :!:

Andrea!
drukkolok :!: Azért írj, hogy mennyi lett :!: :!: :!:
dezsina
 
 


Sziasztok!

Mostanában nem nagyon volt időm jönni:(
Hétfőn megyek a Kaáliba. Nem jön akkor senki oda? Bocsi, de nem nagyon tudtam visszaolvsani.

Zsani
Vendég
 


Ja és még lenne egy kérésem Hozzátok.
Ha tudtok, akkor szavazzatok minden nap egyszer ebben a hónapban a www.jatekfutar.hu oldalon a kisfiamra. Ref.szám: 00776 Máté
Ez a kép van fent Róla, ami itt a nevem alatt.
Hátha nyerünk valamit:)
Köszi

Zsani
Vendég
 


Köszi Dezsike! Mar jo sok mindent letöltöttem rola! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Zsani!
De jó, hogy jöttél! Szerdán megyek, sajna! De remélem most majd gyakrabban, és akkor talán találkozunk! Mit csinálsz? Megbeszélés lesz, vagy már folyamatban van valami???
Szavazok ám szorgalmasan! Nagyon édi!!! Ideírom a linket, ez egyenesen oda vezet, így gyorsabban megy! :)
http://www.jatekfutar.hu/szavazolap.html

Dezsina!
Hát, én sem merek várni, remélem szerdán jókat mond a doki!
Hú, bízom benne, hogy beelőzzük azt a k..a rendeletet! :wink:

Andrea!
Gondolok Rád ma! Gyere ám a jó hírekkel!

Többiek!
Nem ér lustizni!!! Írjatok néha!!!

Kép Kép
backa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: