Új privát üzeneted érkezett!

Jooo reggelt 8) Marha jol aludtam gyerekek...ez a gyogyszer valami fantasztikus hatassal volt ram :wink: :lol: :lol: Nem kell megilyedni nem eros :) Meg Ausztraliaban vettuk,hogy parom tudjon aludni a repzim 8) Csucsu mikor te elmentel meg Pendivel tartottuk a frontot meddig is....oooooo....mmmm.....asszem olyan nalatok 9utanig :lol: Ugyhogy hajnal 5utan kerultem en is agyba :shock: Aztan allitottam egy ebresztot fel 1re,hogy ne aludjam at az ejszakat de nem ment a keles nagyon jol aludtam es csak du.3kor keltem :oops: :oops: :oops: Megneztunk egy filmet aztan nekialltam befejezni a pakolast 8) Es jelentem kesz vgyok :D Olyan negyed oraja fejezhettem be :wink: Most meg irok aztan valami kajot kell csinalni :? Es a hazimat is megkell csinalnom :x Adtam fel 3leckenyi anyagot mivel 3napos szunet volt :twisted: Na ugyhogy vgyok mostmar majd be-be kukkantok 8)

Csucsu
En is maskep kepzeltem el a hangodat de ez szerintem normalis :wink: amugy szerintem te olyan kis csapat vezer lehetsz mert jol viszed a beszelgetest...en nem vgyok nagy duman sajna :roll: :oops: De irva annal inkabb kiadom magambol :wink: :lol: Szeretem amikor valaki ilyen pl parom is ilyen :lol:

Pendi
Hat regen en is szerettem besegiteni kislany koromban de most mar nem hiszem,hogy segedkeznek :oops: Jo mamizast :!:

Zsu
Na hanyra ert haza apa?Mit jot csinaltal?Ahogy latom jon a pe!!! Kép

Noci
Merre vitt el apa tegnap? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na neeee mar megint laptetu :twisted: Bezzeg olyankor csak amikor tuti nincs itt apa es a kov pe elkapasa meg hol van...(dec.21) :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Kis laptető orozós :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Örülök, hogy jól aludtál :wink: :lol:
Végre kipihented magadat. NEkem takarítani kéne, de nagyon nem visz rá a lélek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Ez becsszo veleteln volt :roll: :oops: Latod mennyit irtam ha elakarom orozni csak koszonok egyet vgy siman kiirom laptetu ahogy szoktam :lol: de most veleteln volt :oops:

En is orulok,hogy jol aludtam csak sajna tul jol mert most igy hogy fogok este megint agyba kerulni? :shock:

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát nézz egy kis filmecskét, közben vedd halkra a hangerőt és sitty sutty bealszol tőle :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


AAAh nem ugy megy az :lol: Na de egyenlore eszem es meg nem megyek aludni mert vacsit is csinalok 9ora fele 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Te most dodozolbol vgy? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most valtottam par szot Melussal...39.hetben van es jovo het hetfore van kiirva!!!! :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Még itthon egyenlőre.... majd délben indulok. Nincs kedvem semmihez... legszívesebben aludnék csak és olyan kis gyöngének érzem magamamt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Melusnak meg drukk, hogy könnyű szülése legyen :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Meg ne legyel almoska hisz jon a pe-d!!! 8) :lol: Most kell majd apait-anyait beleadni :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Most valahogy nem vagyok toppon.... de lehet, hogy a reggeli kávé hiánya a gond :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En mar ittam egy du.3orasit :shock: :lol: :lol:

Na megyek letusolok meg hajat mosok aztan lemegyek a boltba kisilabizalom mit is fozzek vacsira :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Nagyon jó hogy jól aludtál:)
Laptetőket pedig nem baj ha gyűjtőd:) Jól fog az jönni nemsokára:)
Ügyes vagy, hoyg elpakoltál.
Nagyon kis szorgalmas voltál akkor ma is:)


Kuzsanna: Tényleg párod mikor ért haza tegnap??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok itt az emlegetett szamár!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok! Nem tudom, hogy tudok e mjad jönni e még ma mert ma megyek fogdokihoz!!! Most még itt vagyok a dodohelyemen! Szal most aztán mindenkitől kérek szépen egy kis drukkot mert marha félös vagyok ám ott! :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: Tuti kinzás lesz, de valahogy csak tulélem!

Amugy a tegnap esti lhm is halványka volt! Ma már van fehér folyásom! Az jó nem??? Ma is csinálok, de csak este 8-kor! Az még belefér nem???

Na megyek mert mingyárt itt van értem az ismim és rohanni kell, mert apácska nem érne ide időre! Pusz mindenkinek és bocsi, hogy nem válaszoltam senkinek sem! :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Kitartásta fogdokihoz. Akkor jó a nyák ha vizes szerintem. De lehet tévedel. Mert átlátszó szinűnek kell lennie. És ha a két újjad közé rakod és amikor szétnyitod az újjadat akkor nyúlik.
Bocs másképpen ezt nem lehet leirni.
Szóval ha van már ilyen nyákod akkor az LH tezst is pozítív lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Most telefonált az anyukám, hogy meghalt a dédimama. Nem az én dédim, hanem a húgomé, de olyan volt nekem is, mintha az enyém is lett volna. Úgy tűnik ez a pár nap tényleg erről szól mostanában. Sajnos már nagyon beteg volt szegény. Már alig evett-ivott. :(
Na tessék, megint ilyet írok.... De sajna......

Holnap is kacsapucolás. :) De ma a legnagyobb bajom az volt, hogy a tanya körül volt olyan egészséges trágyaszag, hogy csak na. :) :) Ugye körülöttünk csak földek, és mindenhol szórják a trágyát. :) Mami egész nap cukkolt, hogy nem szólhatok egy szót sem, mert kinn vagyok a "friss" levegőn. :) :) :) Jól elfáradtam. Lehet, hogy a "jó" levegő miatt volt. :) Azért, amikor hazaértem, még kimentem összesöprögetni a leveleket. :) Most meg tényleg kipurcantam. szerintem nem kell altatódal. :)

Csucsu
Nekem már más is mondta, hgoy nem ilyen hangra számít tőlem. De anyukámnak is ilyen hangja van, biztos tőle örököltem. :)

Zsu
Legközelebb hátha jobban összejön egy dumcsiparti, amikor te is tudsz jönni.:)

Bridget
Te akkor jól aludtál! Végre! örülök, hogy használt a gyógyi. :)
Gratu a laptetűhöz! Nem baj, hogy elvitted, mint ahogy Csucsu írja, be kell abból spájzolni. :)

Nócika
Mennek a drukkok a fogdokihoz! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Csucsu
Ja-ja serenykedtem bar 2oramba telt :x

Noci nagy nagy drukk meg neked a fogdokihoz :!: Epp akartam kerdezni mikor mesz mar mer tudtam,hogy mostansag kene :wink: Az LH teszt meg lehet este 8-as es olyan du6-7-fel8korul csinaltam....a lenyeg az azert altalaban egyidotajt es delutan legyen!!!! :wink: Na kiwi leszek a sorozatodra 8) :lol: Kép

Csajok en meg mindig a leckemet irom :x Mar 3oraja :shock: Na jo kozben azert tevet nezek de irom a lecket 3anyag hazifeleadat az azert nem semmi :roll: Ugyhogy szerintem ma mar ensem jovok epp,hogy most is csak beugrottam meg 2oldalt kell megirnom :x
Szal joccakat Noci te meg meselj mi volt fogdokinal :!: :roll:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi: sajnálom a Dédit. De ha nagyon beteg volt már talán jobb is neki , hoyg elaludt.

Kép
csucsu05
 
 


Pendi most lattam,hogy irtal :lol: Igen aludtam hala az egnek...de ugy,hogy alig birtam felkelni :shock: Ugyhogy ma nem veszem be mert suliba kell mennem aztan meg a vegen elalszom :roll: :oops:
En is ultem volna szivesen a friss levegon veletek...akar segitkeztem is volna egy kicsit :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jaj tenyleg en is sajnalom a dedid...na de figyelmetlen vgyok :oops: De mar levgyok en is faradva igy hajnal 2tajt :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Hú akkor nagyon szorgos vagy ha tanulsz. :)

Kép
csucsu05
 
 


Muszaj mert marha sok lecket adtak :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jelentem kesz vgyok :x 3 es fel ora huhh meg jo,hogy nem reggelre hagytam :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Egy kis angyalka vagy hogy megtanultad a leckéd:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu azt nem mondtam,hogy megtanultam :oops: :oops: :oops: de megcsinaltam :lol:

Na tenyleg meek mer mar hajnal 3 :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó éjt Bridget:)

Kép
csucsu05
 
 


Jo reggelt
Most beszeltem a dokival,hogy apa akkor menne hetfon a vizsgalatra...erre aszongya,hogy egyszerre nem lehet ver es sperma vizsgalat meg,hogy arra idopontot kell kerni es eloszor a vert nezzuk meg meg beszelni akar vele :roll: Kicsit elkeseritett a dolog :? Vegre rabeszelem apat most meg o huzza :roll: De mind1 legalabb a ver eredmeny meglesz...hat aztan ha visszamegy Londonba Kari elott lesz majd max ficanka vizsgalat :roll:

Hogy ennek apa,hogy fog orulni :lol:

Jah es olyan almi voltam nem tudtam suliba menni :oops: es semmihez nincs kedvem pedig elkene mennem penzt is feladni,postara,tisztitoba :x Na majd valahogy megoldom :? Ugyhogy ma itthon leszek azaz map helyre elugrom de ugy amugy :P

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Ki tudja lehet nem is kell majd menni ficánka vizsgálatra mert addig babás leszel:)
Most haza jön a párod és össze jön a bébi:)

Kép
csucsu05
 
 


Sajna a 21.napomon jon :roll: Es nekem 25napos a ciklusom :roll: Szal ahhoz nagy csoda kene :? Aztan ha csak egy hetet marad akkor mire elmegy nekem meg meglesz :twisted: :( De akkor en is pakolok es az atjarhatosagi utan irany Budapest :twisted:

Nocika
Jo hirem van 8) Bar nem zold teat meg nem magas cukorra de vettem neked csodagyogyot :wink: Az egyik az egy tea amit naponta 1szer kell inni 1nap de 400-500mlvizzel kell felonteni..ez valami egeszsegre valo tea :wink:
A masik meg egy tabletta amitszinten 1nap 1szer kell bevenni(4tablettat)es ez is egy havi adag...ez dietazoknak vgy akik nem sokat esznek azoknak a napi minden fele kiegeszitot tartalmazza :wink: Szal kuld priviben a cimed aztan adom fel :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Én hsizek a csodákban. Ki tudja mi lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Edi toled 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ma van 1eve,hogy elmentem dokihoz baba ugyben :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: 1év nem kevés. De hidd el mostmár sikerülni fog!!

Kép
csucsu05
 
 


Koszi csak most jutott eszmeb....nov 4-en voltam :roll: Jovore sinen leszek az tuti nem hagyom annyiban es lomikos leszek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Kitartó vagy és meglesz a jutalmad hidd el:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

jelentem fogdokit tuléltem!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Elösször is azzal kezdtem nála, hogy Én nagyon hisztis vagyok! Na igy már egésszen másként voltak a dolgok! Tényleg nem fájt és egyáltalán nem volt drága mulatság! 2 fog tömésén vagyok túl 5000Ft-ért! Holnap megyek megint! Megint 2 fog marad még 2 tömés és sajna lehet, hogy van egy menthetetlen fogam amivel megyek a rókusba egy panoráma röngenre és valszeg ki kell húzni! :cry: :cry: :cry: És kész vagyok! Csak fent van rossz fogam! Alul mind jó! :D :D :D
Amugy most fogok fodrászhoz menni ma megyek 5-re!!! Apa nem tudja szal meglepi lesz! :D :D Este hancurozni szeretnék szal nem tudom fogok e jönni, de most itt vagyok!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Brid! Privi minjá indul!!! Nagyon köszike mindent!!
A tanulásban naon kis ügyike vagy!!! Csak igy tovább! És amugy tudsz már valamit arról, hogy mennyi esély van arra, hogy jössz-e haza e vagy sem???
Amugy Én nagyon bizom abban, hogy nem kell mennie apácskádnak ficánka vizitre!!! Remélem erre semmi szükség nem lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pendikém! Öszinte részvétem az egész családnak! :( :( :( :(
Azt amit meg megírtál azt nagyon köszönöm, mert ezt eddig nem is tudtam szal este utána is nézek mi ujsi a tojimmal! :wink: :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu! Ezer meg egy bocsánat! Tudtam, hogy valamire nem jól reagáltam! Pendihez írtam a köszönetet nem pedig hozzád! Szal azért hagytalak ki az elöbb, hogy gyorsan visszanézzem! Tudtam, hogy valami nem egyenes! Szal még 1x bocsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:
De ezuton neked köszönöm meg! Ma tuti berángatom apácskát az ágy mélyébe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :lol: :lol: :lol:
Amugy nekem olyan szép fehér a folyásom és nem is hig, de nem is sűrű! akkor az most így jó vagy nem jó???? Bocsi, hogy ílyet kérdezek! De sajna ezt eddig még nem tudtam!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: Egy a lányeg nyúlos legyen . :)

Kép
csucsu05
 
 


Noci
Privi nem jott :shock: :idea:

Csucsu
Latom ma nem sokan jottek a csajok :?

En is lassan megyek aludni :roll: Reggel kelnem kell :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es Noci marha ugyi voltal a fogdokinal :wink: Buszke vgyok rad :D Hajad nien lett? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gyerekek mar csak 4nap es jon apa :D :D :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Mostmár biztos alszol és már nincs is 4nap csak 3:):)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Itt mar ejfel mult mire irtam...ugyhogy 4(de amugy az a 4 az 5 mert vasarnap du. 5korul jon :? )

Marha szarul aludtam megint meg 5orat se :twisted: es azt is ugy,hogy vgy 4szer voltam kint pipilni :x Ugyhogy ma fusztralt vgyokes valami okbol kifolyolag meg almos se vgyok,hogy visszaaludjak :evil: Ma ezert kihagyom a sulit amugy is penzt is felkell adnom otthonra :roll:

Nektek jobb reggelt kivanok :?

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Szép reggelt neked. Remélem jobb a kedved is már. Éltessen, hoyg négy nap és látod a párod:)

Kép
csucsu05
 
 


Hat mar hogyne eltetne...bar nem mondtam am elneki,hogy nem megyek suliba :oops: Ez kicsit nyomaszt egyenlore. :roll: Amugy az egesz napom az agyban toltottem...probaltam en kelni de nem tudtam....aztan majdnem visszaaludtam mikor apa hivott aztan megint majdnem elaludtam...aztan meg mar 3ora volt :twisted: Ugyhogy felkeltem ettem,olvastam a neten es ma 10kor megyek agyba,hogy reggel koran tudjak kelni :evil: Hagy ne mondjam a csodabogyommal megyek aludni :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Biztos nem is fog a sulival foglalkozni a párod csak veled:)

Kép
csucsu05
 
 


Hat azert tudod o szeretne ha nem csak egesz nap itthon ulnek 4fal kozott....na meg a szerezzunk baratokat project :roll: :? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brodget: Most te babát szerző projecten vagy:)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?