Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D
Hát nagyon remélem, hogy jól átgondolják még ezt a lombik dolgot!

Helyzetjelentés:
21 nap, 8.dpo, hő:37, 1 :D Eddig jó...csak még vagy 8 és fél hónapig így kellene, hogy legyen. :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

Andrea!
Mi újság???? Ne csak a háttérből figyelgess!

Vizkrisz!
dpo! Á, tudom mi az! Szuper a hőd! Csak maradjon! Jó kis karácsonyod lenne :wink:
dezsina
 
 


sziasztok lányok!

nagyon nagyon elszormorít ez a lombik körüli herce-hurca... nem értem, kinek lenne ez jobb??Így is csak azt lehet hallani, hogy csökken a születések száma,kevesen vagyunk stb.. és akkor miért akarják elvenni közel 150 ezer pártól ezt a csekély 5 esélyt,miért akarják törvényileg megtiltani nekünk, hogy mi is szülők lehessünk???
ja meg a másik... a múltkor volt egy topik, "válasszuk meg gyermekünk nemét" vagy valami hasonló...olyanok írtak be akiknek már van 2 gyereke és a harmadiknak a nemét akarják megszabni" most kérdezem én?normális?örülne hogy temészetes úton csodaszép gyerekeket tarthat a karjában......
na mindegy.

most közeledik a legszebb ünnep az évben, így szeretnék mindenkinek nagyon boldog békés karácsonyi ünnepeket, sok sok kitartást reményt.
Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Rég voltam, de ..... jó hírekkel jövök. :D
5. hetes várandós vagyok!!!! SPONTÁN!!!

Ennél szebb ajándékot nem is kaphatam volna az élettől és a SZERELEMtől - Ricsitől!!

Szóval most naggyon heppi minden!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kívánok mindenkinek ilyen vagy ennél szebb karácsonyi ajándékot!! :lol: :lol: (Ikreket :shock: :lol: )

Legyen mindenki nagyon jó és ne tétlenkedjetek. :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Vizkrisz!

Mindenem csipiszben erted! Kép Nagyon jo a höd!

Andrea!

Mi ujsag veled? :)

Hajnoca!

Gratulalok! Ez csodalatos! Szep evvegi ajandek!

Viki!

Nagyon Boldog Karacsonyt Neked is! Es mindenkinek!!! Minden szepet-jot kivanok mindanyiotoknak!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


hajnoca!
ez óriási!!!!!!!
hihetetlen!ügyes vagy!!!!!
én is ebben bízom !ez az év orvosi segítség,5 beavatkozás,mind sikertelen.jövőre mi is beindulunk!
akkor nem a a férjedtől,ugye?hanem akivel együtt laksz?
lola29
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukokat csajok. :D

Hajnóca
Hatalmas gratula a spontán babszemedhez!!! :D Megkérdezhetem min voltál már túl vagy mi előtt álltál?

Lola
Ez az! CSak pozitívan!!! Kívánom, hogy minél hamarabb kövesd Hajnócát! :D 5 beavatkozás???-inszem vagy mind lombik vagy egyéb?

A hőm továbbra is 37, 1-37,2. Ne is menjen lejjebb még egy pár hónapig!

Kellemes ünnepeket minden kedves topiklakónak!!! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt és Még Boldogabb Új Évet kívánok!

Hajnoca!
Nagyon örülök, hogy sikerült és boldog vagy!!! :) Kívánok minden jót és szépet!
Aztán halljunk Rólad! Nehogy eltűnj! :!:

Magam részéről, csak januárban jelentkezem, addig nem igen leszek net-közelben!

Csajok!
2007 a mi évünk lesz :D
dezsina
 
 


Sziasztok!

Vizkrisz,
sok mindenen voltam már túl. :- (
6 - 7 évi próbálkozás, 6 inszemináción, 3 lombikon vagyok túl. Ja és egy váláson. :- ?
De .... most sokkal jobban érzem magam a bőrömben, mint eddig.:- )
Hihetetlen az az élmény amikor - ennyi évi megpróbáltatás után - jön a 'szerelem" és a felismerés, hogy spontán is sikerülhet. Nagyon nagy kő esett le a szívemről. Meg voltam győződve róla, hogy csakis lombikkal lehet. Erre itt van a pocakomban egy élet. :D Amire aztán tényleg nem számítottam. Nem tértem magamhoz -és ez még tart is - a + teszt után. Sőt az esti is kimutatta, hogy IGEN! A kis lakó befészkelte magát és nagyon is jól érzi magát ott. Pedig ... nem volt leányálom az elmúlt időszak az életünkben, dec. elején költözködtem, cipekedtem. A múlt héten a barátnőmmel whiskeyt ittam, kétszer is, szerdán pezsgős napunk volt, csütörtökön edzeni voltam. Erre produkáltam kedden két + tesztet. :D

A titok talán annyi, hogy egyáltalán nem volt sem téma, sem fejben az, hogy gyermeket szeretnék. Pedig az érzést megint éreztem.

Lola,
eltaláltad. Nem a VOLT férjemtől van. A doki is megmondta, hogy nem meddő feleségről és férjről beszélünk, hanem MEDDŐ HÁZASSÁGRÓL.!!! Nekem most bizonyított az élet, hogy minden OK.
CSAK ... a megfelelő emberrel kellett találkoznom, akit majdnem elveszítettem, mert megint nem figyeltem az élet produkálta jelekre!!
Mindenkinek megvan a képessége, hogy meglássa és elfogadja! De ... valaki nem veszi észre vagy észreveszi , de nem figyel fel rá. Ilyen voltam én is!! :roll: :shock: DE .... tanultam a hibámból! És megkaptam jutalmam. :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


kedves lányok!

köszi a biztató szavakat.két inszemem és 3 beültetésem volt.nem maradt fagyiba.5 naposan,nem lehetett lefagyasztani őket.
most nem érdekel már.jól vagyok.
mindenkinek kívánok mindentől független boldog karácsonyt!!!!!!!
lola29
 
 


Kellemes Ünnepeket lányok !! :)
mukucs
 
 


Szeretnék én is mindenkinek ilyen boldog karácsonyt kívánni, mint amilyen az enyém lesz!! :D :D :D

Íme a kislakó:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lanyok!

Nagyon Boldog Karacsonyt Kivanok Minndenkinek!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok! :D

Hajnóca
De szép az a kép!!! :D

Ma már én is vettem tesztet, kettőt egy dobozban. :D
11 nappal vagyok az inszem után. A hőm 37,3 volt reggel 5.30-kor (a szokott időben). :D

Kellemes Ünnepeket mégegyszer!!!
vizkriszisback
 
 


Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!!
andrea23
 
 


Hajnóóóóóca,
ez olyan klassz! Nagyon rég nem jelentkeztél, de most igazán jó hírekkel... :lol: biztos nagyon boldog vagy. Emlékszem, én csak vigyorogtam mint egy sületlen egész nap amikor megtudtam.
Akkor úgy tűnik, jól döntöttél Ricsivel kapcsolatban :D
Vigyázz magatokra! :lol:

Csajok,
két napot vérezgettem pont középidőben. Mi lehet ez? Volt már valakinek ilyesmi? Azt mondták egy német fórumon, a beágyazódáskor előfordulhat - jó vicc! :D - és peteéréskor is. Nem tudom. Már attól féltem, most produkálok egy jó kis 12 napos ciklust, de szerencsére csak két napig tartott :roll: Ha pé volt, az nem rossz, pco-val ez nagy kincs! :wink: Nincs valami ötletetek?

Vikimi,
én is ki vagyok akadva a kettőn. Ma hívott barátnőm és mondta, hogy elfogadták az egész tervezetet, látta tegnap a tv-ben. Tetű banda, igazán. Nem itt kellene kompenzálni a nagy költekezést részükről. Csak felhúzom magam... pedig meg sem érdemlik :evil:
Azt nem tudod, aki már volt lombikon, arra ez pontosan hogy vonatkozik? Nulláról indul mindenki? A sok sz*r közepette legalább ez jó lenne...

Vizkrisz,
megy a drukk. A magas hőhöz még egy jóóóóóóó kis reggeli hányós-rosszullétes, az az igazi ilyenkor karácsony előtt, alatt :wink: :lol:

Mindenkinek kellemes ünepeket és egy pici, tényleg nagyon pici :lol: karácsonyi vagy újévi ajándékot!

Kép
wandrea
 
 


Szép jó reggelt! :D

25. nap, 12 dpo, hő 37,2, mell feszül, teszt nega.
3 nap múlva ismétlek. A teszt 25-s érzékenységű és az volt ráírva, hogy a várható menzi elmaradását követő napon kell használni.
Na majd meglátjuk. :)

Kellemes szentestét mindenkinek!!!! :D
vizkriszisback
 
 


Szép jó reggelt!

Csak én vagyok az, akinek nincs semmi dolga főzésileg, mert a karácsonyi étkezéseket minidg másnál tölti? Látom mindenki nagyon elfoglalt mostanában...én azért írkálok.

Hát a ma reggeli hőm 5.30-kor elkedvetlenített:37,0 volt.
Aztán 8-kor 37,3. Ennyit számít, hogy hiába nem kelek fel, azért már sokkal éberebb ez az alvás, többet forgolódom. Ha így zuhan a hőm, akkor nem is kell 2. teszt. Azért még nem adom fel!
Kép

További kellemes ünnepeket! :D
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

Már nagyon régen jártam köztetek. Szinte már nem is ismerlek benneteket és persze ti sem engem. Azért írok mégis, mert túl vagyok a 6. sikertelen beültetésen (3 leszívásból) és rettentően magam alatt vagyok. Gondoltam hátha van valami ötletetetk hogyan lehet túlélni....

Szerencsére van 2 fagyibabánk, de igazából elvesztettem a hitem. Senki nem mondja mi lehet a baj ( vagy nem is tudja) és az újabb beültetés előtt szeretnék valami jó tanácsot. Mit csináljak? mIt vizsgáltassak?

Ez az új törvény (2 lombik támogatása) teljesen letört. Úgy érzem ez az utolsó esélyem...

Szóval Help!!!!!
lillus1
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. 4 évi orvostól orvosig szaladozás után, december elején kiderült, hogy csak petesejt donor segítségével lehet babánk. A családunkban nincs alkalmas donor, ezért egy önzetlen ember segítségét szeretném kérni. Petesejt donorra lenne szükségünk ahhoz, hogy az életünk célját elérjük és babánk lehessen. Minden megoldás érdekel bennünket. Donor lehet minden 35év alatti nő, aki szült már gyermeket. Kérlek benneteket, aki tud segítsen. A többit pü-ben, ha nem gond.
Köszönjük!!!
s.petra
 
 


Sziasztok Lányok!

Szörnyen szégyenkezem, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem! Mentségem meg nincs... :oops:
Olvastalak ám azért benneteket!

Lola! Nem is tudok mit írni, ha csak azt nem, hogy ugyanezt éltem át tavaly áprilisban. Hát, legközelebb kihagynám...

Hajnóca! Megáll az eszem!! Gratulálok sok-sok szeretettel! Így kell ezt csinálni! Azért kicsit bővebben is elmesélhetnéd, mi történT4 Akár priviben is! Imádok sikersztorikat olvasgatni! Vigyázz nagyon magatokra!!!

Vizkrisz!
Fejlemény??? Nagyon izgulok ám!!!

Wandrea!
Úgy tudom, beágyazódáskor előfordulhat némi vérezgetés!!! Remélem az volt!!
Inzulinod továbbra is oké?? Szerintem az enyém ezer lehet!
A lombikot még nem fogadták el!!! Úgyhogy reménykedjünk!!!

Lillus!
Sajna tuti tippem nekem sincs. Egy valamit tehetsz : csak előre nézni...Mikor lesz a következő?

Petra!
Hát, Neked se könnyű! Sajna nem tudok segíteni, de biztos, hogy megtalálod, akit keresel! Sajna én túl rozoga vagyok ilyesmihez! :(
Azért jelentkezz, mi van!

Andrea 23! Hol tartasz, mi van veled???

Dezsina! Spontánozol??? Mikor kezdesz végülis???

Jucmuc! Hozzád olyan jó írni, most, hogy már láttalak!! Jössz januárban Győrbe?


Rólam: ma 6. cn. Volt egy 44 napos (!) ciklusom! A 3. nap természetesen dec. 25-re esett :shock: :roll: A házidokim oltári rendi volt, levette a vért. Én meg tegnap bevittem a laborba. Hát, remélem értékelhető lesz így is, hogy két napig a hűtőmben volt! :roll: Olyan már volt, hogy 1 napig őrizgettem, akkor sikerült , nagyon bízom benne most is. Jövő hét közepe felé lesz eredmény, ha lesz...Ha oké, akkor 17-én Kaáli. viszem az eredményeket és lesz egy cisztakizáró uh. Ha minden öszejön, talán a következő ciklusban kezdhetem is. Van egy kis várólista, kb 1 hónapos, de remélem még beleférek.
Megkérdeztem az új törvényt is, még semmi új, a régi van érvényben. Azt sem tudni, hogy az új visszamenőleg fog-e számítani. Ezek rohadt tetvek! :evil: :evil: :evil: (Még jó, hogy nincs moderátor, mert ezekért a megjegyzésekért engem már rég kiraktak volna! :lol: )
Ja! És mivel egy éves a hiv és a hepatitis eredményünk, az is kell új...Hát persze, hogy azért is fizetni kell!!! A csaj szerint kb 10 ezer fejenként!!! :evil: Csak az anonim hiv-szűrés ingyenes, de nekünk az nem jó, név szerinti igazolás kell. Szóval szivatnak, ahol csak tudnak...

Nagyon várom, hogy jelentkezzetek! Megígérem, hogy én is szorgosabb leszek! :)

Kép Kép
backa
 
 


Ja! Még valami!!!

JULIKA!!!!! Mi van veleek???? Tessék jelentkezni!!!

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok


Backa,
a hiv és a hepatits tesztet nekem a kaáliban vették le és nem volt 10000 az biztos, sőt csak nekem nézték meg, mivel ha én pozitív vagyok a párom is az és ez oda-vissza érvényes.


Babákban gazdag boldog újévet kívánok!
monyo
 
 


Monyo!
Köszi, de tegnap kérdeztem rá a győri Kaáliban és akkor mondta a csaj.
A tavalyit az ántsz-nél csináltattuk, ott akkor ingyenes volt. Most is oda kell menni, de valami új rendelet alapján már fizetős az is. A csajszi nem is említette, hogy a Kaáliban is megcsinálják. Sőt, itt mindkettőnktől kérik. Annyit megtudtam azért, hogy ha a férjem elmegy vért adni, ott úgyis szűrik ezeket és ingyen adnak róla igazolást. Nekem ez sem műkszik, mert gyógyszert szedek az inzulinomra, nem adhatok vért...
Minenesetre most fel is hívom az ántsz-t, hátha csak jövőre kell majd fizetni!

Köszi szépen az info-t, nekiállok nyomozni!

Boldog új évet Neked is!

Kép Kép
backa
 
 


Na, a nyomozás eredménye:
Az ántsz-nél a hiv-szűrés ingyenes, ha a harmadik próbálkozáson belül vagyunk (nekünk ez lesz a 3.)
A hepatitis 5800 Ft fejenként, ha ott veszik le a vért, 5000 Ft, ha viszem a vért. Csak lehúzzák az embert, ahol csak bírják...szemétség. Mintha enélkül nem kerülne elég sokba... :evil:

Kép Kép
backa
 
 


Megin én, bocs! :oops: Minden csak részletekben jut eszembe! :oops:

Monyo!
Veled mi van??? Nem decemberi lombikról volt szó??? Hogy állsz???

Kép Kép
backa
 
 


Backa,
mi a pesti kaáliba járunk és a doki mondta, hogy elegendő csak nálam megnézni ez majdnem 1 évvel ezelőtt volt, lehet azóta változtattak. Hát ha így van akkor ez rossz hír, mert nekünk is esedékesek ezek a vizsgálatok.

A decemberi lombikon már túl vagyunk :( nem sikerült és fagyisok sem lettek, ráadásul a párom eredményei is romlottak. Még nem tudjuk, hogy mi lesz a következő lépés egyelőre pihenünk, aztán majd meglátjuk. Ez volt a 2. lombik és a 3. beültetés, 3 hónap pihenőpálya és ki tudja mi lesz a törvénnyel, ha visszamenlőlegesen is változik, akkor nekünk ennyi volt.
monyo
 
 


Monyo!

Sajnálom. :(

Mi is kb itt tartunk. Nekünk is 3 beültetés volt, két lombik. Egyszer volt fagyis (áprilisban), abból lett egy biokémiai terhesség.
A legutóbbi szeptemberben volt, fagyis nálam sem maradt. 4 embrió lett, hármat visszakaptam, 1-et meg nem fagyasztanak. Tehát most újra elölről indul minden. :roll:
A férjemmel nincs gond, sőt! Nálam viszont a pco-m miatt baromi nehezen érnek a tüszők, rengeteg injekció kell. Az első alkalommal 6 embrió lett, olyan jó lenne megint legalább ennyi. Olyan rossz, ha nem marad fagyis!

Ha a törvény visszamenőleg lesz érvényes, akkor nekem is meszeltek. :( Így is 250 szokott lenni a stimu, a többi 3-400 ezret tuti, hogy nem tudjuk kifizetni...

Kép Kép
backa
 
 


Backa!

Megy a privi!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca :D

Nagyon gratulálok neked! :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy jó hírt hallok felőletek!
Mi történt veled? Régen e-maileztünk. Ha van kedved írd le mi történt veled okt. óta. Akár priviben is.
Mégegyszer hatalmas gratula, s vigyázz magatokra! :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hajnoca :D

Nagyon gratulálok neked! :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy jó hírt hallok felőletek!
Mi történt veled? Régen e-maileztünk. Ha van kedved írd le mi történt veled okt. óta. Akár priviben is.
Mégegyszer hatalmas gratula, s vigyázz magatokra! :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szia Zsu!

Ment a privi.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca :D

Megkaptam, válasz ment. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Backa,
na már tényleg azt hittem, agyadra ment a munka :shock: :lol:
Most nektek is szünet van? Olyan jó kicsit pihenni. Összeírtam magamnak, mi mindent kell elintéznem ebben a három napban, teleírtam egy oldalt. Ma kb. a feléig jutottam :roll: Persze belgyogyisok mind szabin vannak. Gondoltam, nézetek megint inzulint és pm-et. Ennek lőttek, Pécsre ezért nincs kedvem bekocsikázni. Túúúúl lusta vagyok :oops:
Jó lenne, ha beágyazódás lett volna, de aligha... el kéne mennem nőgyogyihoz. Akarok vele clostyt iratni és januárban megpróbálhatjuk, segít-e egyáltalán.
Apa nálunk is vért adott és rögtön kapott hiv/hepa igazolást. Nekem ingyen csinálták, de hat hét múlva volt csak eredmény. Még emlékszem, hogy épp meglett az első lombik előtt, enélkül nem kezdhettem volna el.
Miért gondolod, hogy ezer az inzulinod? Nem jó a metformin?
Képzeld, a jó kis mellékhatást én is kikaptam. Se tea, se kávé - hacsak nem otthon... Tehát az édesítőszer nálam nagyon nem jön be :?

Vizkrisz,
van már hír? Szorítok a +++++ eredményhez :D

Lillus,
el tudom képzelni, hogy érezheted magad. Én kettőn vagyok túl, de miután kiderült, hogy nem sikerült, mind a két alkalommal magam alatt voltam. Viszont most nagyon jól érzem magam, tényleg :D Ez nagyon közhely szagú, de próbálj meg nem csak erre gondolni, ne a lombik köré rendezd az egész életed. Nem tudom, hány éves vagy, de gondolj arra is, hogy 10 éve szinte senkinek sem sikerült a lombik, most már egész jó sikerarányokkal dolgoznak, folyamatosan fejlődik az orvostudomány. Két-három év múlva talán sokkal többet tudnak mindenről és tudnak tenni a sikertelenség ellen. Én ebben bízom. Mi is úgy indultunk neki, hogy addíg megyünk, amíg baba nem lesz, de nekem már az első után elég volt. Megsínylette a kapcsolatunk is apával és ezt nem akarom kockára tenni. Hogy köztünk minden rendben legyen, nekem sokkal fontosabb mint minden áron babára hajtani. Ha pedig mindenképpen mentek három havonta, próbáljatok meg a köztes időben csak egymással foglalkozni, kerülni a stresszt, ha ez lehetséges, hogy legyen erőtök a következőhöz. Nem lehet, hogy sikerül spontán? Nálunk nagyon kicsi az esély, de azért próbálkoznuk :lol: és ez most olyan jó nyugis...

Julika,
tényleg régen jelentkeztél már. Küldhetnél képeket is :D

Segítség, szóf******ásom van :oops:

Kép
wandrea
 
 


Szia Backa Drága! :D

De jó,hogy előkerültél!!! :lol:

Január elején lesz a második beültetésem. 8.-án megyek tüszőlesőre. Szurkolj nekem kérlek szépen,hogy most sikerüljön!!! Csak olyan szomorúan olvasom,hogy Nektek nem sikerült és így olyan nehéz pozitívan hozzáállni,hogy nekem sikerül majd most másodikra.De annyira remélem,mert,ha az új törvény lesz akkor semmi esélyem nem lesz a kisbabára. Puszi!
andrea23
 
 


Sziasztok!

Egy Dr. Pánszky nevű homeopátiás nőgyógyászról hallottatok már? Ő foglalkozik állítólag a Jonas módszerrel is Magyarországon. Azt tervezem, hogy elmegyek hozzá, de kíváncsi lennék a véleményetekre ill. tapasztalatotokra.

Wandrea!
Spontán sajnos nem fog menni, mert kivették mind a két petevezetékem. Igazából talán ez frusztrál a legjobban. Mármint az, hogy nincs meg a reményem a csodára....és nem tudok nem erre koncentrálni, mert hiszen csak lombikkal lehet babám és úgy nagyon nehéz naponta hasba szúrni magad, hogy nem figyelsz rá :D
Nekem nagyon rendben vannak a dolgok a férjemmel és azt mondta akkor is szeret, ha nem jön össze :wink: ,de azért rossz az a tudat, ha miattam nem lehet gyereke.
Néha begörcsölök, hogy mi van ha egyszer talán ezért hagy ott.. (hálistennek semmi jelét nem mutatja, csak az én gondolatomban van benne, de rossz érzés)

Valaki írt nekem privit, de nem tudom megnézni...
lillus1
 
 


Lillus,
hát az tényleg nem jó. Megkérdezhetem, miért kellett őket kivenni? Nekem is el vannak záródva, de azért reménykedem...hátha :D - csodák azért vannak!
Ha a férjed szeret, biztos nem fog elhagyni. Még ha nem is jön össze olyan könnyen. Ne érezz bűntudatot, erről nem te tehetsz. Én is ezt mondogatom magamban. Gondolj csak bele, ha vele lennének gondok, te sem szeretnéd őt kevésbé. Ő is bizonyára így van ezzel.
Egyébként hány éves vagy?
Az említett nőgyogyiról még nem hallottam. Mi is be akartunk vetni mindenféle természetes dolgot, elmentünk akupunktúrás dokihoz, de nem vállalt (!) :evil: - azt mondta, túl nagy a felelősség. Úgy felidegesítettem magam, hogy majdnem leordítottam a haját. Másikat nem tudok a közelben. Januárban megyek bioenergetikushoz. Még nem tudom, hogy megcsináljam-e a tanfolyamot vagy csak kezeltessem magam. Az igazat megvallva, eddig nem igen hittem az efféle dolgokban :roll:

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok csajok!

Tegnap nem tudtam jönni, mert Pesten voltunk. Hőm 36,7 volt. Már délelőttől barnáztam.
Ma is 36,7 volt és délelőtt meg is jött rendesen. De már fel voltam rá készülve rendesen, a nega tesztet megkönnyzetük apával 2 napja...vagyis inkább én.
Ebben a ciklusban nem mérem a hőmet úgy döntöttem. Végülis nekem nincs sok értelme. Pé tuti van középidő körül, ha meg megakar jönni, úgyis megjön akármennyire volt is fenn a hő. Szóval most pihi.
Mindent szabadon csinálunk a hónapban:tornázok naponta, alkohol is jöhet, bár csak mértékkel ugye , összebújás pedig amikor jólesik. A következő inszem valamikor jan végén indul majd.
Pusszantás mindenkinek!!!

Senki ne kenődjön el! : ÚJ ÉV = ÚJ REMÉNYEK!!!
vizkriszisback
 
 


sziasztok!
olyan jó a régiekről hallani!
szerintem a jónás módszer ha nincs petevezető nem működhet!mi is próbáltuk.az a lényege hogy a peteérés időpontja a holdállástól is függhet!
kívánom mindenkinek hogy jövőre sikerüljön a baba!!!!
BUÉK!!!
sziasztok!
lola29
 
 


Sziasztok!

Csak belekotyognék .... nekem a 'kislurkó" nem félidőben fogant!!!
Menzesz után pár nappal. Elméletileg a félidőm a 17. ciklusnapon van.!!

Mindenkinek nagyon boldog új esztendőt kívánunk és látogasson meg mindenkit a gólya!!!
Sok sikert hozzá!! :D :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kedves Lanyok!

NAGYON BOLDOG UJ EVET KIVANOK MINDENKINEK! Kép

J6vök majd bövebben is, csak most kapkodas van.

Sok puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


B.U.É.K. Minden Fórumozónak!

Lillus1! Picit írnál Magadról bővebben nekem? Csak mert nekem is kivették a mind a két petevezetékemet és 23éves vagyok még csak.Az első lombikom nem sikerült.Most lesz januárban a második beülti. Te hol tartasz? Tarthatnánk egymásban az erőt!!! :wink:
andrea23
 
 


Hajnóca,
ezer éve jártam itt. Hallom a híreidet, és nem álltam meg, hogy csendben maradjak. Nagyon-nagyon gratulálok. :lol: :lol: :lol: :lol:
Látod, látod, mondtam én......

Rengeteg boldogságot Nektek Ricsivel! Őszintén örülök Nektek!
Pusza
Gigi
gigi002
 
 


Na........................... !!!

Hová tüntetek?! :shock:
andrea23
 
 


Sziasztok Lányok!

BUÉK mindenkinek!

Akkor elkezdhetjük a 2007-es évet! Mindent bele.

Jómagam vármom, hogy pár napon belül megjöjjön, aztán a 21. napon jöhet a Deca! Már alig várom!!!


Andrea!
Mikor lesz a beülti?

Backa!
Azt hitttem, már sose kerülsz elő :?: :!:
dezsina
 
 


Szia Dezsi!

Hajrá Neked! Ez most hanyadik próbálkozásod is? Reméljük az idei év szerencsésebb lesz! :wink:

Hétfőn megyek az első tüszőlesőre.Az is lehet,hogy már jövőhéten.
andrea23
 
 


Andrea!

Követlek :D A második lesz :!: úgyhogy tessék jó példával járni :D
Tuti, hogy ez az év szerencsés lesz, muszáj :!:
neked már nagyon izgi, akkor. Drukkolok! Reméljük, még húzódik a támogatás bolygatása is!!!
dezsina
 
 


Dezsike! Köszönöm! Reméljük,és azt is,hogy már csak a kistesóért kéne legközelebb igénybe vennünk a lombikot! Jaj Istenkém,add hogy sikerüljön most nekünk. Neked mikorra vátható a beülti?
Lehet,hogy a beülti napjától eltűnök a tesztig,de igérem jövök majd az eredménnyel. Csak azért döntök így lehet,mert ma pl. 3 fórumozónak derült ki,hogy nem sikerült a lombik és ilyet nem jó hallani.Tudod! Csak pozitív gondolatok! És én az ilyen hírektől letudok ám nagyon törni és az pont nem tesz jót!
andrea23
 
 


Andrea!

Csak pozitivan :D
Nekem csak februárban lesz a beülti, kb a felénél. Majd meglátjuk! Nagyon lesem majd a pozitiv híreidet! Tényleg csak lelkesen, pozitivan!
Szedsz valami Elevit vagy ilyesmi? Teák?
dezsina
 
 


Dezsi!

A fogigátló elött egy hónappal ittam salaktalanító teát a fogigátló első napjáig.Aztán mikor elkezdtem a Marvelont akkor kezdtem szedni az Elevitet.Azt szedem még mindig.És a szuri első napjától iszok fehérje turmix-ot,reggel meg este. Hát majd meglátjuk,hogy bejön -e.de szerintem nem ezen fog múlni. És Te miért vagy lemaradva Tőlem?
andrea23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: