Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végre itthon. Egész nap kint voltunk a telken és Pakoltunk. Hogy mekkora rumlit lehet ott csinálni. Kép

Pocika, szerintem sem gond, ha később mész, max. kihagysz egy-két vérvételt Kép.

Zafír, holnap izgulok érted, remélem jól sikerül Kép. Majd írj ha hazaértél hogy milyen volt.

A páfrány még nincs, menzi viszont újra erősödött, tegnap csak valami szünet lehetett Kép. Különben én mindenért izgulok ami a szokásostól eltérő Kép.
Ja, és a másik topikban nem azt írtam hogy megunom, hanem hogy ha már nem újdonság akkor elfelejtem. Azért ez nagy küldönbség Kép.

Nem tudok ám mit írni igazából, úgyhogy inkább befejezem Kép

Puszi
Hajni 4/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Köszi, rámfér a szorítás. Már kezd kijönni rajtam a vizsgadrukk meg egy-két pattanás.
Szeretném, ha már holnap lenne és írnám Nektek az eredményt.
Most már tényleg nagyon elegem van a jogból, még itt próbálok egy-két dolgot az agyamba vésni, aztán lefekszem.
Holnap már mennek szegény többiek dolgozni, úgyhogy végre sokan leszünkKépAnikóra olyan kiváncsi vagyok, már olyan rég hallottunk róla.

Kezd egy kicsit érzékeny lenni a mellem.Ez nem jó, a mensi előszele Kép
Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Vagy a babáé Kép. Ne izgulj, csak sikerül. Annyi sokat tanultál rá Kép. Én nagyon szorítok. Remélem hamar vége lesz, mert szinte jobban izgulok mint te Kép. Ilyenkor már úgysem fog az agyad, úgyhogy inkább aludj, hogy kipihent légy.

Na egy kalappal holnapra Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Sziasztok!

Zafir, a mensi meg kicsit korai lenne, nem?
Szerintem inkabb nagyonis biztato jel a mellfajdalom, most mar nagy tapasztalattal mondhatom Kép Nekem is kb 2 hettel a varhato menstruacio elott mar fajt (korabban csak par nappal elotte szokott), es valahol olvastam is, hogy ez erdekes modon gyakran mar kozvetlenul a fogamzas utan elkezdodik!

Szoritok a vizsgahoz meg a babahoz is Kép Kép Kép

Puszi,

Poci
pocika
 
 


Cirmike,
elküldtem a képeket. Remélem megkapod. Köszi az infót arró, hogy hogyan tudom feltenni a képet, lehet, hogy majd kipróbálom. Most nincs hozzá kedvem Kép
Drukkolok az akcióhoz!

Zafír,
örülök, hogy végre látod a páfrányokat. Ez jó jel. Mindent bele!
Hogy sikerült a vizsga?
Nem biztos, hogy a menzi előjele a mellfeszülés. Én rögtön éreztem, miután megtermékenyült a petesejtem. Ez komoly. Mivel nálad most volt páfrányos, és akcióztatok, lehet hogy lett eredménye. Várj türelmesen!

Pocika,
ha leírod az e-mail címed, szívesen elküldöm a képeket. Lehet, hogy már írtad, de én lemaradtam róla. Bocsi!
Ti véglegesen kimentetek Amerikába? Vagy ha lejár a vízum, haza kell jönni? Vagy hogy van ez?

Nálunk is csendben telt a szilveszter. 9-en voltunk, TV, zene, póker, kaja, stb. De büszke vagyok magamra, mert fél négyig bírtam. Ez a mostani állapotomban nagy szó, mert általában 10-kor már alszom.

Most ennyi, dolgozom. Már csak 3 hét!!!!

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Zafír, én már lerágtam az összes körmömet Kép. Siess már haza, hogy megírd nekünk a hírt Kép.

Hajni 5/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszi a drukkolást, meglátszott, hogy a babanetes lányok szorítottak nekem, mert a méhmagzat jogképességét húztam. Kép Az egyetlen tétel, aminek bármi köze volt a babákhoz. Sajnos egy kicsit belezavarodtam, ezt irtóra hülyén szabályozzák a törvények, így csak négyes lett. De ennek is örülök. Most már mindent tudok erről a témáról is. A tanár ráadásul nagyon részletesen belement, csillogó szemmel, utána megtudtam, hogy a napokban fog szülni a felesége Kép

Bíztató, amit a mellfeszülésről írtatok, mert a mensi még tényleg korai lenne, de én már tényleg nem élem bele magam semmibe, nem szeretnék akkorát koppanni, mint novemberben, meg októberben, meg...
Lassan már mi is úgy vagyunk, hogy azt nem tudjuk elképzelni, hogy egyszer csak sikerült...

Nata már csak három hetet dolgozol? Az tök jó, csak aztán majd alig hallunk Rólatok Kép Sikerült digitalizálni a Baba képét? Most már tényleg én is küldök majd képet, eddig olyan idegbeteg voltam, hogy nem voltam képes ezzel foglalkozni.

Hajni, remélem azért megvannak a körmeid mégKép
Mégegyszer köszi a bíztatásokat!

Zafír (20/32)

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír,
gratulálok a négyeshez! Azért az sem rossz Kép
Igaz, hogy már csak három hétig dolgozom, de azért majd megpróbálok net közelbe kerülni. Mint kiderült, otthon a Matáv-os telefonkábellel lehet netezni, csak percenként 5 Ft. Szóval csak finoman, de azért lehet. És még előfizetés sem kell hozzá.
A videót már digitalizáltuk, de még nem volt időm képet csinálni belőle. Amint lesz, úgyis küldöm.

Nata
nata
 
 


Zafír, én is gratula. Még azért maradt egy pici körmöm. Nem baj mert úgyis nagy volt már Kép.
Most már tessék megnyugodni és a tüneteiddel foglalkozni. Most neked is kijár az, ami nekem. Kép. Hiába nem akarod magad beleélni, itt köztünk muszáj Kép.

Puszika
Hajni 5/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Zafír, nagyon gratulálok a vizsgához.
Szerintem biztos nem véletlen hogy épp ezt a tételt húztad.

Nata, köszi a képeket nagyon szépek vagytok, biztos a kisbabátok is ilyen szép lesz majd.
Küldök én is magunkról...
Remélem, hogy majd ha nem dolgozol, akkor is bejelentkezel hozzánk!

Pocika, próbáltam nektek is küldeni, de sajnos hibás üzenet érkezett vissza. Lehet, hogy azért megkaptad? Megpróbálom újraküldeni.

Nekem ma iszonyatosan fáj a fejem. Valami front van? A szülésem előtt sose fájt a fejem.

Sajnos megyek főzni, mert a párom telefonált, hogy hazaugrana enni vmit.

Cirmike
17/26-32

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Cirmike, küldtél szét képeket és én nem kaptam Kép?

Én végre befejeztem a főzőcskét, mármint össze van rakva már csak fől. Hazajön a párom, aztán eszünk és megyünk a telekre. Úgyhogy ma fél háromig leszek, utánna meg nem tudom mikor, szerintem sötétedés után.

Nata, én is remélem hogy írsz majd, mert különben kifúrja az oldalunkat a kíváncsiság, hogy mi van veletek Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Cirmike, megkaptam a kepet, koszonom szepen, aranyosak vagytok Kép

Nata, eddig meg nem irtam meg a cimem: arwen75@freemail.hu, orulnek ha kuldenel kepet, igerem en is fogok Kép Nem emlekszem irtad-e korabban, csak kivancsiskodom, hogy miert dontottel ugy, hogy nem dolgozol tovabb?
Ez a mellfeszules dolog eleg erdekes, ugy tunik mindkettonknek bejott, pedig komolyan mondom korabban nem hallottam rola, hogy ez mar a fogamzas utan rogton jelentkezik, az egyetemen nem tanitjak Kép

Zafir, gratulalok a vizsgahoz, most johet a megerdemelt pihenes Kép

Ma mar en is bejottem ide "onkenteskedni" az egyetemre, de egyenlore a konyvtarban babanetezek Kép Mar csak 2 honapig jarok be, igazabol varom, hogy vegeterjen, bar en akartam jonni...

Puszi mindenkinek,

Poci
pocika
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek boldog babázós újévet kívánok!
Nagyon hiányoztatok, alig vártam, hogy jöhessek dolgozni, mert sajnos otthon vírusos lett a gép , nem tudok felmenni a netre, így most munka után írok gyorsan Nektek. Remélem hamar megjavítja a szerelő a gépem.
Zafír, nagyon gondoltam rád délelőtt, örülök, hogy sikerült a vizsga. A következő előtt remélem pihensz egy kicsit. Lenne egy-két tippem a kikapcsolódásra. Kép
Nata, remélem, ha három hét múlva már otthon leszel, sokat fogsz pihenni és sokat írsz a piciről a pocakodban. Kb. egy hónap múlva már akár azt is meg tudják mondani, kisfiú , vagy lány-e. Meg akarjátok kérdezni?
Hajni, szomorúan olvastam, hogy megjött, de ha már múlik el, akkor legalább újra tiszta lappal akciózhattok.
Pocika, remélem mindketten jól vagytok. Hány naposak is vagytok már? Még mindig sok időd van a vizsgára, szigorú férjecskéd remélem még azért ide-ide enged. Kép
Cirmike, jó főzőcskézést! Remélem Roli is megengedi, hogy a konyhában foglalatoskodj!

Mindenkinek puszi!

Nolina
22/?
nolina
 
 


Sziasztok, BÚÉK!!!!!

Végre itt! Már nagyon hiányoztatok, és milyen sokmindent írtatok! Annyi mindenből kimaradtam, hogy már kívülállónak érzem magam. Kép
Múlt héten beugrottam ugyan, de mire elolvastam ezt a sokmindent, nem maradt időm írni, csak azt a pár sort.

Nata, szép név a Noémi, mikor bébiszitterkedtem a kislányt hívták így, akkor tudtam meg, hogy "gyönyörűségem" a jelentése. Amúgy imádtam a kiscsajt (8 hónapos volt, mikor odakerültem). Kép
Örülök, hogy szépen fejlődtök, nagyon csodálatos élmény lehetett az az ultrahang! Kép

Cirmike, itt vagyok Kép, és örülök, hogy jók az eredményeid, egy ilyen jó kis tüszőt biztos nem hagynak parlagon a srácok! Kép

Zafír, jól esett a hiányolás, de nincsenek nálam nagy hírek. Amúgy teljesen átérzem, amit írtál, hogy már nem tudod elképzelni, hogy egyszercsak sikerült. Eleinte egy csomó gondolatom volt, hogy milyen lesz majd, ha nem jön meg, és kiderül, hogy terhes vagyok, de mostanában ezt alig tudom elképzelni. Mikor közeleg a menzi ideje, már teljesen "berendezkedek" rá lelkileg is, technikailag is, valahogy fura is lenne, ha nem jönne meg..

Hajni, szerintem a 3 nap tök jó, ne aggódj, hogy most rövidebb volt, mint szokott. Sajnálom, hogy megjött, emlékeztem rá, hogy neked még szoríthatunk a két ünnep között.

Pocika, örülök még egyszer, és gratulálok!

És üdvözlök minden új belépőt, tök jó, hogy már ennyien vagyunk!

Nálunk röviden a helyzet: mint a hírmondótól tudjátok Kép, nekem megjött 24-én reggel. A karácsony ennek ellenére nagyon jól telt, és mivel nem kellett dolgoznom a két ünnep között, a múlt hét is nagyon kellemes volt. Kellett már ez a huzamosabb pihenés, nagyon jól esett, egész feltöltődtem.
Nálunk maradt a kiscica, és úgy néz ki, végleg le is telepszik. Sajnos most beteg, nagyon aggódom érte, hogy meggyógyuljon, de igazán nem tudni mi baja. Tegnap előtt kezdett nagon levert lenni, nem evett, nem ivott, nem játszott, leginkább aludt, és nagyon bágyadt volt. Mivel tegnap reggelre sem változott a helyzet, elvittük dokihoz. Mikor az ölembe vettem, éreztem, hogy meleg, kiderült, hogy 40 fokos láza volt, kapott egy lázcsillapító szurit, meg féreghajtót, és azt mondta a doki ma reggelre valamilyen irányban el kéne mozdulni az állapotának, vagy kijön rajta a betegség, és akkor kezeljük, vagy legyőzi, és jobban lesz. De semmi változás nem történt reggelre, most nagyon aggódom, hogy milyen lesz, ha hazaérek. Mer' olyan kicsi, és törékeny, és elesett. Kép

Amúgy fura, de most nem nagyon vagyok project hangulatban. Nem hőmérőzök, nem mikroszkópozok, nem számolgatok, nem agyalok. Persze tevékenykedünk. Kép
Sőt, ha elfogyott a hűtőből a sok ránkmaradt kaja, akkor egy kéthetes salátakúrába kezdek, mert már nagyon elégedetlen vagyok magammal.
Röviden... Kép

puszi!
A.

11/28

Kép
baba888
 
 


Cirmike én is kérek képet,(faragozso@freemail.hu) becsszó, hogy küldök este, most is akartam, de nem találtam meg a rengeteg kép között.. A férjem elmúlt 4 évének munka, vizsga és magánfotóit ömlesztve tartja egy számomra ismeretlen helyen. Fél óráig keresgéltem a gépben, aztán feladtam, majd este, ha hazajön, addig nem hagyom békén, míg nem segít. Kép

Nolina úgy örülök, hogy megvagy, Képmár azt hittem meg is untál minket. Legközelebb arról is írjál, hogy mi van Veled!

Már csak Anikót hiányolom!

Poci, mit jelent az önkénteskedés?

Én is főztem egy nagy tepsi rakottkrumplit, aztán lassan megyek tornázni.
Köszi a gratulákat, én annyira nem vagyok elégedett magammal, de mindegy. Sajnos pihenésre nem nagyon van idő, jövő hétem hétfőn és kedden is egy-egy vizsga. Kép A hétfőihez még könyvem sincs.Majd utána lesz egy kis szünet.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Anikó egyszerre írtunk! Akkor már nem is hiányollakKép
Szegény kiscica Kép, remélem gyorsan helyre jön. Sejtettem én, hogy mégiscsak "beépül" a családba, a párod kezdeti tartózkodó magatartása ellenére.Kép A legközelebbi négylábú azért most már egy zebra legyen NálatokKép
Jól teszed, ha kicsit lazítasz, úgysem a hőmérőzéstől lesz a baba Kép
Hát igen, azt hiszem lelkiállapotunk hasonló, már rettegek attól, hogy lassan jönnek a "félelmetes napok", még pár nap és bármikor megjöhet.Én is próbálok nem foglalkozni semmivel, és felkészülni arra, hogy meg fog jönni. Ami bíztat, hogy mindjárt megyek dokihoz és remélem ő majd segít.
Te nem mész, mintha még régen írtad volna...

Puszi

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír, tényleg írtam, hogy januárban elmegyünk dokihoz, de nem tudom mi lesz belőle, most valahogy nem tudom rászánni magam, de nem tudom miért. Csak rángatom a vállam.
Te mikor mész? Tudom írtad, hogy mikorra kaptál időpontot, de nem emlékszem már.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Végre hazaértem, de látom mindenkiről lemaradtam. Iszonyatosan sokat tudtok írni ha egy kicsit nem figyelek.

Anikó, én is sajnálom a pici cicát, de remélem hamarosan helyrejön. Ti is lassan eléritek az akciózós időszakot Kép.

Én már alig várom, hogy elérjük a középidőt, olyankor általában elmúlik a depim. Tegnap este óta álandóan sírhatnékom van. Nem tudom mitől, de mikor odabújok a pármhoz mindig folyik a könnyem. Kicsit kezd elegem lenni magamból. Már elmúlhatna.

Zafír, azért a hétre be kellene iktatni egy kicsi pihenőt. Legalább egy nap teljes lazítást. Nem értem azt az mondatodat, hogy még pár nap és akármikor megjöhet. Most visszanéztelek és 20/32-n vagy. Vagy már megint elfelejtettem valamit. De azért még van egy jó pár nap hátra.

Hajni 5/27

Ui: a menzim ma lehelte ki ténylegesen a lelkét. Végre vége. Már csak a páromat kellene befűzni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


sziasztok!
jó olvasni hogy nem csak nekem nem jön össze egyik pillanatról a másikra! tegnap vettem rá először magam hogy olvasgassak az interneten, mégis mi a normális idő ami alatt összejön, mert már nagyon szeretném.
kb 3/4 éve hagytam abba a gyógyszert, azóta várok a csodára, de nem akar jönni.
ti mióta vártok? és mi az a páfrányos?
A mellfeszülést tényleg egyből lehet érezni? De mit jelent az egyből?
Köszönöm ha válaszoltok!
Carlotta
carlos
 
 


Szia!

A normális idő nem tudom mi. Én tavaly nyáron hagytam abba a gyógyszert. Vagyis már tavaly előtt. Azt sem tudom hol vagyok Kép.

A páfrányos, a PG/53 a termékeny időszakot jelöli így. A nyál száradás után pöttyös vagy páfrányos lesz a mikroszkóp alatt. A mellfeszülésről sajna még nem tudok írni neked, én is csak annyit tudok amennyit a lányoktól hallok itt, vagyis olvasok itt. Az egybőlre a fogamzástól-ra gondolnak. Nem rég óta beszélgetünk erről szerintem olvasd el.

Ja és üdv itt. Remélem hamarosan mész tovább, és a babás topikokban érdeklődsz Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Anikó, én január 6-án megyek dokihoz. Most annyira nekem sincs kedvem menni, de ha ezt lemondom szerintem márciusra kapnék újabb időpontot, úgyhogy inkább elmegyek.
Hajni, ma déltől csak lazítok. Holnap "pihenésképp" dolgozom este nyolcig, aztán megint itthon leszek. Jobb itthon tanulni, mint dolgozni. Ha sokat kihagytam a munkámból mindig nehezen megy a visszazökkenés, és most november vége óta csak néha megyek be (egyetem, vizsgák, betegség)s -bár a kollégáimat nagyon birom- a munkát elviselhetetlennek tartom. Alig bírom rávenni magam, hogy belemásszak mások életébe.. arról álmodozom néha, hogyha vizsgaidőszak végére összejön a baba, már alig kell valamicskét csinálni.
Na nem panaszkodok, csak most elszomorodtam, hogy dolgozni kell mennem holnap + rámtelefonáltak, hogy estig kellene ügyelni. Hát ez van.

A mindjárt bármikor megjöhet: igaz 32-őt írok, de volt már minden 26-tól kezdve. Ugye múlt hónap is 27 napos volt.. Szóval pár nap és bármi lehet Kép bár a bármiben a jó is benne van.

Hogy áll a házikó? Már olyan rég hallottam róla.
Most éppen min dolgoztatok?

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Most éppen takarítunk. Semmi izgi nem törpénik. Foltozgattjuk a kiszakadt fóliákat, (szerencsére nem sok van), vésegetjük be a villanydobozokat, meg ilyesmi. Kihordtuk a pincéből a sok maradék fát. Megtelt a fatárolónk Kép. Nem is gondoltam hogy ilyen sok a hulladék. Meg bedobáltam a szemetes mellé dobált cserépdarabokat. Szóval ide rakom- oda rakom munka van most csak. Már alig várom a jó időt.

Erről jut eszembe. Ma összeveszett öcsikém anyuékkal, és közölte, hogy alig várja, hogy kész legyen a házunk, mert majd jön oda. Olyan aranyos volt. Ha nem lett volna olyan ideges, tuti össze-vissza puszilgatom Kép

Ahhoz képest hogy nem csinálunk semmit elég sokat tudok róla beszélni Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Hat tenyleg sokat tudtok irni Kép
Probaltam mar tobbszor is belepni, de itt a konyvtarban nem mindegyik gep engedte megnyitni a tarsalgot Kép

Hajni, olyan erdekes, meg ha nem is sok minden torpenik veled, mindig olyan jo olvasni, amit irsz Kép Kiveve, mikor azt irtad, hogy szomorkodsz Kép En is tudom idonkent iszonyuan sajnalni magam, meg szilveszterkor nekem is eltorott a mecses... Na de fel a fejjel Kép

Zafir, ha 6-an mesz orvoshoz, azert megkerhetned, hogy mas laborokkal egyutt egy hCG-t is nezzen neked, csak a biztonsag kedveert Kép

Cirmike, megkaptam a masik kepet is (az eskuvoit)! Nekunk sajnos nincs digitalis abbol (pedig hasonloan szep mint a Tietek Kép ), majd megprobalom a hagyomanyosat bescannelni vmikor.

Ja, az onkenteskedes csak annyi, hogy bejarok egy itteni egyetemi klinikara, hogy ne felejtsek el mindent (meg hogy esetleg ha itt akarunk maradni akkor ajanlasokat kapjak Kép ), de fizut nem kapok erte... Gondolhatjatok, nem mindig van nagy kedvem jonni Kép

Meg itt vagyok bent, de mar nemsokara megyek haza, remelhetoleg...

Jo lenne vmi vacsit csinalni, jo otlet a rakott krumpli Kép De azert le kalappal, ha minden nap hasonlo jokat foztok, az olyan sok idobe telik!

Puszi mindenkinek,

Poci
pocika
 
 


Küldtem képeket Hajninak, Pocinak és Cirminek. Natának sajnos nem tudom az e-mail címét, amit küldött képet az elmentettem, mert ki kellett törölnöm, teli lett a postafiókom. Szóval Nata írd meg légyszi a címed és akkor küldöm.

Cirmi! Már írtam, de én is kérek képet!!!

A kép nagyon javított kiadás rólam, a férjem munkahelyén készült a stúdióban, Ő pedig profi fotós. Esküvőit azért nem küldök, mert azok rémesek lettek, azt azóta bánom, hogy akkor nem fizettünk meg inkább valakit. A férjem bátyjai fotóztak, ők hobbiból szoktak fotózni, de sajnos nagyon vacakok lettek a képeik. Azért is bánt, mert Ő annyi párnak csinált eskvői képeket, én meg aszisztenskedtem mellette, a mi képeink meg ilyenek lettek...

Na jó erről ennyit.

Poci pontosan mi is az a hcg? A petevezeték átjárhatósági vizsgálat?
A rakott krumli isteni lett,Kép amúgy ha dolgozom nem szoktam ilyenekkel pepecselni, de ma ráértem.

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Megint itt vagyok, meg mindig nem mentem haza Kép

A hCG (human chorion gonadotropin) a magzatbolyhok altal termelt hormon, ennek a jelenlete (verben es vizeletben) hasznalhato a legkorabban a terhesseg kimutatasara. Remelem mar ott van benned Kép
(A petevezetek atjarhatosagi vizsgalat hsg= hystero-salpingographia)
Egyebkent ez lesz az elso alkalom a baba-project kezdete ota, hogy orvoshoz mesz? Lesz is mar valamilyen konkret vizsgalat?

Most neztem meg a kepeket, amiket kuldtel, igazan szepek. Kulonosen szeretem a fekete-fehereket... Lesz majd aki szep kepeket csinaljon a kisbabarol Kép

Remelem, most mar tenyleg hamarosan indulok haza (meg megvarom, amig a doki aki melle be vagyok osztva visszajon, nem tudom hol csavarog) Kép

Poci
pocika
 
 


Cirmike,
megkaptam a képeket, a kisfiad teljesen rád hasonlít! Mennyi idő telt el a két kép között? A hajad biztos változott, de amúgy nem látszik meg rajtad az idő Kép

Pocika,
nemsokára elküldöm a képeket. Azért döntöttem úgy, hogy nem dolgozom tovább, mert több orvos is azt tanácsolta a 95-ös haemoglobin-szintem miatt, és azért, mert elegem van a cégből, ahol dolgozom. Sőt, a férjem sem szeretné, ha dolgoznék, mert tudja, hogy két pillanat alatt fel tud idegesíteni a főnököm, és az nem jó a babának.
Hogy csináltad azt a piros mérges fejet?

Nolina,
persze, hogy tudni akarjuk, hogy fiú-e vagy kislány. Ha másért nem azért, hogy nevén tudjuk nevezni, vagy ha addig nem lesz név, akkor kisfiúnknak, vagy kislányunknak tudjuk hívni.

Anikó,
sajnálom, hogy beteg a kiscicád, és remélem hamar meg fog gyógyulni.

Carlos,
üdv a topicban. Lehet, hogy már válaszoltak a kérdéseidre, de azért én is megteszem. Mi nem egész két hónapot próbálkoztunk, és összejött. Szerintem nincs átlagos idő, mindenki máshogy működik. Még csak közelítő értéket sem lehet mondani.
A páfrányos a PG53-at jelenti, illetve azt, hogy a tüszőrepid előtt és után 3 nappal kristályos szerkezetűvé válik a nyálad, amit a PG53 mikroszkópja kimutat. Szerintem nekem is ez segített a megfelelő akciózási időszak kiválasztásában. És mivel tudtam mikor páfrányos, és akcióztunk, tudtam, hogy mikortól lehetek terhes, és ez egybe esett azzal az időponttal, amikortól kezdve elkezdett feszülni a mellem. És tudtam, hogy még messze van a menzi, tehát biztos nem attól fáj. Ennyi.

Hajni,
Te mindenkinek azt írod, hogy reméled hamar átmegy valamelyik babás topikba! Engem pedig jól leszúrtok, amiért 3 hét múlva már kevesebbet fogok jönni hozzátok. Szép mondhatom! Döntsd már el, hogy szeretnél-e hallani a babásokról vagy sem! Kép Kép

Zafír,
az e-mai címem: natasa.gali@freemail.hu.

Nata
nata
 
 


Na ezt jól megkaptam. Persze hogy szeretnék hallani rólatok, de talán a babás topikokban többet tudnak az aktuális gondok-bajokról mint mi itt babátlanul. Nehogy elhagyj véglegesen minket Kép.

Ma tök jó volt a mikroszkópom. Bár semmi izgit nem mutatott, de szép volt. A tévé volt a háttér, és mindenféle szinekben játszott, vagy fél órát nézegettem Kép.

Ja, én is megkaptam a képeket Zafírtól. Köszönöm szépen. A fekete-fehér képek mindig a modelles múltamat juttatják eszembe Kép.

Puszi
Hajni 6/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Én megint itt. Már kész a mai ebéd. Tojásos nokedli. Alig érzem a kezem, ráadásul idő közben a gáz is kifogyott, úgyhogy csinálhattam a hátsó villany platin. Ráadásul a párom hívott, hogy fél ötre menjek érte, mert ő viszi szerelőhöz a cég teherautóját. Ha én nem lennék, hogy kerülne haza? Útálom az ilyen napokat. Pedig abban bíztam, hogy úgyis sötétben jön haza, úgyhogy itthon pihi lesz. Erre tessék Kép.

Na jó, megyek mert még el kell törölgetni

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Carlotta, én is üdvözöllek.
Nekünk az első baba fél év alatt jött össze, rögtön azután, hogy kaptam tüszőnövesztő hormont.
Most négy hónapja próbálkozunk, már a harmadik hónapja hogy ismét kapok tüszőnövesztőt (Clostilbegyt), de ezúttal eddig eredménytelen.

Anikó, jobban van már a cicus?

Nata, az esküvős kép 2003-ban Valentin napon készült (azért volt téli az esküvő mert az volt az első randink 3.évfordulója és az eljegyzésünk 1.évfordulója, Roli már 6 hónapos volt a pocimban), a másik kép a fiammal most télapókor.
Egyébként mi is mielőbb rákérdeztünk a dokinál, hogy fiú-e vagy lány. Már a 18. héten valószínűsíthető volt hogy fiú, a 20. héten a genetikai Uh-n már biztos.

Csajok,
Nagyon lehangoltatok a mellfeszüléssel.
Ugyanis tudjátok volt egy szép nagy tüszőm a 13.cn-on (fájt is a hasam), utána 14. és 15. napon akció. 14. nap este már elmúlt a fájás a petefészkemnél amiben a tüsző volt. Ha most OK lenne a dolog akkor már kellene éreznem vmit, de semmi változást nem érzek.
Pont én mondom akinek már igazán kellene tudnia, milyen az a terhesség. Csak akkoriban pont új volt a munkahelyem, melóztam, izgultam így nem annyira figyeltem magamra és már nem emlékszem mit is éreztem az elején. Arra emlékszem azt hittem felfáztam mert nagyon sokat kellett pisilni járni. De mindez már a 28. nap után volt szerintem.

Nagyon rossz kedvem van ettől, már most attól rettegek, hogy mennyire letörök majd 10 nap múlva ha megjön. Hiába próbálok nem gondolni rá és csak Rolival foglalkozni.

Hogy gyorsabban teljen az idő állandóan csak eszem, most már sajnos kezd meglátszani is. Este elmegyek tornára.
Szerencsére holnap utazunk anyuékhoz (Mosonmagyaróvárra) és onnan csütörtökön pedig kiugrunk Ausztriába síelni egy napra, remélem nem az eső fog kint esni. Nagyon nagy síbolondok vagyunk, férjem snowboardozik én mindkettőt felváltva.
Remélem az majd elmulasztja a rosszkedvemet.

Cirmike
18/26-32
UI: Küldtem a képeket azoknak akiket eddig kihagytam

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Mennyivel egyszerűbb egy napot visszaolvasni, mint másfél hetet! Kép
Majd talán én is elmegyek dokihoz, de azt hiszem már biztos, hogy nem ebben a hónapban.
Tegnap akcióztunk, és olyan édes volt a párom, ilyenkor mindig tömködi a négyrét hajtott nagypárnát a popóm alá. Kép Kis gondos bocs. Kép

majd jövök még, de most dolog van, sok.

A.

Kép
baba888
 
 


Hajni,
elképzellek, amint fél óráig bámulod a TV előtt a mikroszkópot. Elég röhejes lehetett Kép
Neked vagy mindig rossz napjaid vannak, vagy negatívan fogod fel a dolgokat. Ez most komoly. Mindig olyan drasztikusan tudod leírni például, hogy a férjedért kell menned. Ne legyél ilyen negatív, mert elüldözöd a babahozó angyalt Kép

Cirmike,
ne hangolódj le attól, hogy neked nem feszülnek a melleid. Egyáltalán nem törvényszerű. Neked is csak azt tudom mondani, hogy fő a pozitív gondolkodás. Tudom, hogy én könnyen beszélek, de ilyen negatív írások után nem írhatok mást!

Anikó,
én egy-két napot szoktam csak kihagyni az olvasásban, de azt is rengeted idő bepótolni. Másfél hetet meg sem próbálnék... Kép

Nata
nata
 
 


Azért annyira nem vagyok negatív, vagyis nem mindig. De most valahogy nagyon rossz időszakom van, ráadásul nagyon borult az idő és ez sem tesz jót nekem. A tél így telik. Mindig tiszta depis vagyok. De majd jön a nyár.

Ahogy így leírod tényleg elég vicces lehettem, eddig eszembe sem jutott Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Cirmike, szerintem se aggodj, nincsenek tuti tunetek, biztos mas es mas mindenkinel. A sieles meg tok jo lesz legalabb eltereli kicsit a gondolataidat. Amugy azt vettem eszre, hogy en is hizasnak indultam, ez eleg bosszanto azert, meg korai... Persze a kis parom azt mondta, hogy mindegy, mert en most mar ugysem szamitok ilyen szempontbol Kép Azert mindig rettenetesen aggodik, hogy egyek rendesen Kép
Ugy tunik szinte foldim vagy, en Gyorben nottem fel Kép

Nata, en is elgondolkoztam, vajon most akkor at kell-e mennem egy masik topikba, mert majd ki leszek utalva innen Kép de azert nem hagyom magam olyan konnyen, maradok Kép
A merges fejet (meg meg masfeleket is) ugy lehet csinalni, hogy ramesz a tarsalgo "formazas" fejezeten belul az index-re (http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html), es ott a megfelelo szoveget beilleszted oda, ahova a smileyt akarod tenni. Remelem sikerult viszonylag erthetoen leirnom Kép

Hajni ne depizz, ott a szep hazatok, aranyos ferjed, aztan meg a baba is jon majd... Persze tudom en is hajlamos vagyok a depire, ugy erzem mindig van valami amit maskepp szeretnek. Minden joban megtalalom a rosszat Kép most pl. hogy ha lesz is baba, milyen szarul fogom magam erezni teljesen egyedul (na jo a paromat leszamitva), tavol minden segitsegtol, meg szegeny anyukam, majd milyen keveset lathatja az unokajat...

Na jo befejezem egyenlore, mielott teljesen belemerulok az onsajnalatba,

puszi,

Pocika
pocika
 
 


Pocika,
én még nemigazán indultam hízásnak, eddig kb. 0,5-1 kg-ot növekedtem. Az én férjem is aggódik, hogy egyek rendesen, Ő főleg a húst forszírozza, mert hogy az kell nagyon a babának, de én nem szeretem a húst, és minimálisat eszek. Bár néha azt is szokta mondani, hogy milyen kis cseles vagyok, mert most a babára foghatom, ha túl sokat eszek. Az is igaz, hogy az elmúlt időben a rosszulléteim miatt ez nem fordult elő.
Amúgy még mindig nem írtad le, hogy meddig maradtok Amerikában. Pedig kíváncsi vagyok rá!
Köszi az ötletet a smiley-khoz. Megtaláltam! Nézd mit tudok így: Kép

Nata
nata
 
 


Sziasztok de jó hogy válaszoltatok!
Kezdek egyre okosabb lenni..
és hol lehet ilyen páfrányost venni? gondolom gyógyszertárban, de fel kell iratni?
Szerintetek érdemes vitamint szedni, pl materna, vagy pénzkidobás?
Köszi Hajni a kívánságodat, hogy a babás topkban legyek, de azért engem sem rémisztessz el!!
jó estét mindenkinek
carlotta
carlos
 
 


Carlotta,

a PG53-at a legtöbb gyógyszertárban megkapod, és nem kell hozzá recept. Kb. 1700 és 2000 Ft között van az ára.

De vigyázz, mert a párod hamar meg fogja unni, hogy egy héten keresztül minden este a következő szöveggel fogadod:
Drágám! Ma megint páfrányos, úgyhogy készülj, mert este szex van! Kép

Nata
nata
 
 


Helló!

Úrja itt. Már kezdem egy picit jobban érzeni magam. Kint voltam a telken. Elképzeltem, hogy majd ha kész lesz, hogy fog szaladgálni a két gyerek, míg én nagy pocakkal főzöm nekik az ebédet és várjuk haza apucit a munkából Kép. Tudjátok, hogy ez volt az első, hogy apucinak mondtam a páromat Kép. Az egyik barátnőmtől a falra tudok mászni, hogy még tervbe sincs a baba és a barátját apucinak hívja Kép. Na mindegy.
Szóval jókat ábrándoztam kint a telken egyedül a sötétben. Érdekes, hogy furi zajok voltak, én mégsem féltem a saját házikónkban, pedig általában, amíg nem tudom mi zajong nem tudok nyugton lenni Kép.

Carlotta, vagy körül kell nézni anyuci szekrényében, hátha van raktáron egy Kép. De igaza van Natának, csaka azt nem tudom mennyibe kerül.

Pocika, Nata, édesek vagytok, hogy így lelkesítetek. Írérem megpróbálom betartani a csak jóra gondolást. Ha láttatok volna, míg haza nem költöztünk ismét. Olyan jó volt. Én állandóan boldog voltam, és tudtam, ha most rossz ez után úgyis csak jó jöhet. Nem tesz jót nekem, anyuék közelsége. Ugyan ilyen voltam azelőtt is, hogy elköltöztem. De már nem sok és újra én leszek a világ legboldogabb embere, a világ legjobb féjével, és a világ legmozgékonyabb pocaklakójával Kép.
Assszem megint sírni fogok, úgyhogy abbahagyom inkább.

Nata, tényleg sok-sok husit kellene enned Kép.

Cirmike, az előbb el felejtettem írni, hogy jó utat, és jó szórakozást. Vigyázzatok magatokra Kép.

Puszi
Hajni 6/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Carlotta, én a múlt héten vettem PG53-at, az ára 2200 ft volt.
Ma egész nap dolgozom, 2 óráig csak féymásoltam, kaptunk fizetésemeléstKép és az összes dolgozó átsorolását le kellett fénymásolnom két példányban. Kép És sajnos itt kell ülnöm 8-ig, nem tudok lelépni, mert az átsorolásokat csinálja estig az intézményvezető Kép
Fura volt nekem is ilyen sokat visszaolvasni, de holnaptól ismét boldogítalak titeket egész nap, kaptam öt nap tanulmányi szabit. Kép
Tegnap voltak elsőzör kalsszikus, tökéletes páfrányaim. Viszont feszül a mellem és a hüvelyváladék se nagyon igazolja, hogy most lenne peteérésem. Persze azért lelkiismeretesen próbálkozunk esténként. Lassan vágyom arra, hogy ne egy nagypárnával a fenekem alatt aludjak, Kép de valahol azt olvastam, hogy ez sokat segíthet. Hát majd kiderül.

Poci, voltam dokinál, mielött elkezdtük a projectet, rákszűrést csinált, meg uh volt, írt fel maternát és kért, hogyha nem sikerül 3 hónap múlva jöjjek vissza. Ennek fél éve, de közben 2 hónapot is kihagytunk. A rákszűrésen találtak valami gyulladást, arra kaptam kúpot, és abban a hónapban nem lehetett egyáltalán akciózni. (A párom kivolt rendesen Kép)Meg most a bélgyulladásom miatt. Úristen, milyen gyulladást lehet még kapni?

Cirmi én is nagyon jó kikapcsolódást kívánok Nektek! A mellfeszülés miatt meg ne aggódj, nekem már kétszer is feszült a mellem korán, mégsem lettem terhes. Úgyhogy most sem tulajdonítok neki nagy jelentőséget Kép

Zafír 21/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Miért, ilyen becsapós a teszt, hogy egy héten keresztül ezt mutat?
A maternát érdemes szedni?
Jó estét mindenkinek!
carlos
 
 


Sziasztok!

Ma szerencsere kicsit korabban hazaertem.

Hajni, meg tudlak erteni sajnos ami a szulokkel valo egyuttlakast illeti, nekem mar 1-2 het utan is iszonyu komoly stresszt szokott okozni Kép Kb. mikorra tervezitek a koltozest?

Nata, nem tudom meg meddig maradunk itt. Valoszinuleg most tavasszal hazamegyek 1-2 honapra, aztan vissza ide (hogy a baba azert itt szulessen Kép ), es megprobalok allasra (un. rezidensnek) jelentkezni, ami csak 2006 nyaratol kezdodne. Ez persze csak terv nagyon nagy vonalakban, lehet, hogy hamarabb feladjuk es hazamegyunk. Mostanaban nagyon gyotor a honvagy mindkettonket. Csak otthon fogalmam sincs hogyan tudnank eltartani magunkat+ talan addigra mar 1 gyereket is... Igazan nem akarok itt sirni, de otthon az egeszsegugy... Kép

Carlotta, szerintem nem kulonosebben erdemes a maternat szedni terhesseg elott, bar ha nem tul draga, akkor miert ne, artani biztos nem art, vitaminokra meg mindig szuksege van az embernek, fuggetlenul attol, hogy terhes-e vagy sem. Ha olcsobb, akkor szedj szerintem vmi atlagos multivitamin keszitmenyt.

Egyebkent erdekes, eddig en mindig azt hittem, hogy a pg53-at a mehnyak-nyakbol (vagy huvelyvaladekbol) kell csinalni, erre most utanaolvastam, hogy tenyleg lehet nyalbol is. De elvileg a ket valadeknak egyforman kell viselkednie, mert ugye ugyanazon hormonhatas miatt mutatnak pafrany-rajzolatot szaradaskor, ugyhogy nem ertem Zafir mit ertesz azalatt, hogy a huvelyvaladek nem igazolja a peteerest?

Na befejezem, mert meg fogtok haragudni Kép
Puszi,

Poci
pocika
 
 


Reggelre meghalt a kiscicám. KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
baba888
 
 


Helló!

Pocika, kb nyáron fogunk költözni, de ha előbb kész lesz akkor előbb. Remélem lassan már beindul a hitel és akkor tudunk anyagokat felhalmozni Kép. Már alig várom. Különben nagyon jól kijövök a szüleimmel ha nem lakunk együtt Kép.

Carlotta, nem becsapós, csak előtte és utánna még két-három napig mutat páfrányokat. Szóval az egészet végig kell akciózni, mert nem tudhatod mikor is van pontosan csak kb Kép.

Ja, nekem érdekeset mutatott. Olyan volt mintha páfrányok lennének, cseppes levelekkel Kép. Vagy már megint valami rosszat csináltam. Esküszöm én is olyan vagyok mint a vasgolyós szőkés viccben a nő Kép. Majd ha hazajön a párom megnézetem vele, hátha ő el tudja dönteni, hogy ez most sok golyó, vagy kevés levél Kép.

Na csók mindenkinek
Hajni 7/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Jajj, Istenem, szegénykém, pedig úgy bíztunk benne hogy meggyógyul Kép. Nem tudom mit kell ilyenkor mondani, nagyon sajnálom.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Anikó,
nagyon sajnálom a kiscicádat. Tudom milyen elveszteni egy hozzánk közel álló állatot. Szegény cica! De gondolj arra, hogy lehet, hogy nagyon szenvedett, és talán jobb így Kép

Pocika,
és a párod mivel foglalkozik kint?

Zafír,
mi lesz a képekkel? Már nagyon kíváncsi vagyok.

Nata
nata
 
 


Anikó, annyira sajnálom Kép Kép Nagyon elszomorodtam, amikor olvastam mi történt szegény pici cicával! Kép Én is tudom mennyire rossz elveszteni egy állatkát Kép Mikor elpusztult az előző papagájom egy egész délutánt átbőgtem és még napokig sírva fakadtam. Még most is mindig elszomorodom, ha rá gondolok.
Úgy szertnék valami vígasztalót írni Neked, de nem nagyon tudok. Remélem hamarosan lesz olyan esemény, ami megvígasztal Kép.

Nata, reggel elküldtem a képeket Neked. Nem kaptad meg? Ha nem írjd meg és elküldöm mégegyszer.

Hajni én is állandóan értelmezési nehézségekkel küzdök a pg 53-mal. Kb. az alkalmak felében volt egyértelmű igen vagy nem, a többiben csak inkább csak hasonlított valamelyikre. A tegnap esti egyikre se hasonlított egy nagy semmi volt néhány pöttyel és két vonallal. Nemnek minősítettük, mert a párom elég vacakul volt, Képmeg már biztos túlvagyok a pé-n.
Nata Neked mindig egyértelmű képet mutatott?

Zafír 22/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír, de örülök, hogy nem egyedül vagyok ilyen szerencsés Kép. Szerintem mi is nemnek fogjuk értelmezni, bár vannak benne kristályos részek is, de egyik képre sem hasonlít amit a tájékoztatóban mutattak.
Ha valaki tudja, az lehet baj, ha túl sűrű a nyálam? Vagy akkor is egyértelműen kellene látnom?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tényleg, és Nolinánkról nem tud senki semmit? Mi van vele? Olyan régen nem volt. Remélem nincs semmi baj náluk.

Én meg megyek főzőcskézni. Krumplis tészta lesz.
Még meg kell gyúrnom hozzá a tésztát Kép. Annyira útálom.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Üdvözlet Mindenkinek!

Beleolvasgattam a levelezésetekbe, és nagyon tetszett, ahogy szeretitek, támogatjátok egymást...úgyhogy csatlakoznék!

Nekünk van egy két és fél éves kislányunk,Laura, és most kistestvért szertnénk, de valahogy nem akar összejönni, kb. fél éve próbálkozunk.

Ez azért meglepő, mert Laura nem váratott sokáig magára (2. ciklus), persze akkor nászúton voltunk, most meg: munka, lakásfelújítás, meg a kis örökmozgó..., szerintem az ellazultság, lelkiállapot nagyon fontos a baba megfoganásához.

A tanácsotokat szeretném kérni. A ciklusaim 23-26 naposak, és a tényleges vérzés jelentkezése előtt 3-4 napig "barnázom". Örülnék, ha valaki közületek, akinek volt/vagy van hasonló problémája, segítene tanácsaival, javaslataival.

Mindenkinek minden jót kívánok!

Arven
arven
 
 


Ma megyek és beszerzem a cuccokat, ti hogy állatatok elő a párotoknak a pg 53mal? Valami vicceset írjatok, talán úgy jobb, nem?
Igaz, hogy mindketten szeretnénk már kisbabát, de mégis olyan fura páfrányokra szexelni...
Ha május óta próbáljuk, már érdemes dokihoz menni kivizsgálásra, vagy várjak még egy kicsit?
Na megyek, Buksi, a nyuszim már nagyon szemrehányóan néz, ki kell takarítsam.
Baba! Szerintem a pici cicád fent van az örök vadászmezőkön, és boldog, sokkal könnyebb neki fájdalom nélkül.
carlos
 
 


Awven, üdv itt. Neked nem kívánom, hogy menj minél hamarabb a babás topikba, mert lecsesznek a csajok Kép.
Nekem szerencsére nincs ilyen problémám, ill egyszer volt, de magától megoldótott. Nekem azt mondták a csajok, hogy valamilyen hormon hiánya okozza, vagyis kevesebb van belőle mint kellene. Sokat segítettem ugye? De azt is mondták, hogy adnak rá bogyót, ha elmegyek dokihoz és minden ok lesz. Próbáld meg hátha.

Na, én kész vagyok a tésztával, már csak ki kell főzni, meg meg kell csinálni hozzá a krumplit. Valahogy ma nagyon nincs kedvem főzni. Jól elfáradtam a tésztagyúrásba. Le is fényképeztem mert annyira sok lett véletlenül, hogy ezt meg kellett örökíteni Kép. Tudom őrült nőszemély vagyok Kép. Majd a végeredményről is kell csinálni fotót mert most csakazért is megcsinálom mindet. Eddig egyik nap sem sikerült annyit főznöm, hogy két napra elég legyen. Talán majd most Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?