Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Most értem haza:
Teszteltem és negatív lett.. Holnap reggel azért még csinálok egyet, aztán hívom a Kaálit. Köszönöm mindenkinek a biztatást, de kicsi volt az esélye annak, hogy az első sikerüljön.
Andi: Remélem most már minden rendben lesz veletek, nagyon szorítok értedKép
Dodo: Együtt érzek, sorstársak vagyunk a mai napon..

Fea
fea
 
 


Fea!
Te nem is hitted, hogy ez sikerülhet??????
Nem hiszed el az én esetemet??????
De szerintem lehet, hogy korai volt a teszt. Miért nincs nálatok vérvétel? Az a megemelkedett hcg szintet már biztosan kimutatná. Szerintem menj be a dokidhoz egy vérvételre. Az a biztos.
Ne add fel!!!!
andi71
 
 


Nori!
Most jutott eszembe.... Te hány éveseket tanítasz, hogy már a pocidat kukkolják?
andi71
 
 

 
 

Andi... hát, 19-22 év közöttieket... tavaly egyetemen tartottam szemináriumot (ez kötelező volt a PhD miatt, és most tavasszal se fogom megúszni, de nem szeretem, mert egy órán 40-en is vannak), most meg felsőfokú szakképzésben okítom a jónépet Kép

Na megyek beadatni az utolsó szurit.
snori
 
 


Sziasztok!

Nori!
Így már értem. Akkor te mindig pociles alatt lehetsz. De furi lehet őket tanítani, hisz csak pár évvel vagy idősebb náluk.

Ezután már nem lesz szuri? "csak" várni kell!
Most tudatosult bennem, hogy csütörtökön együtt megyünk dokihoz. Remélem jó híreket hozol.

Fea!
Teszteltél újra? Jelentkezz!!!

Dodo!
És veled mi van. Mond el a jóhírt!!!
andi71
 
 


Andi: Nekem az életben még semmi nem jött könnyen. Nagyon meg kellett küzdenem mindenért, most nem akarom részletezni. Nem hittem, hogy ez ilyen könnyű lesz NEKEM!!! Hát be is jött... Első esély elúszott. De majd a következő háthaKép
Nagyon örülök, hogy neked sikerült, és remélem, hogy nekem is fog nemsokáraKép

Snori: Nagyon rossz lehet az állandó hasfeszülésKép
A tanítványaiddal ne törödj, az legyen a legkisebb problémád, hogy a hasadat nézikKép

Fea
fea
 
 


Fea, nem szabad elszomorodni. Első inszem... keveseknek sikerül. De most már jön a második... a szervezeted is gyakorol! Ez olyan mint egy spontán ciklus, jóformán, ugye a nagy többségnek 3-4 ciklus alatt jön össze. Semmi baj nincs, csak hát tudom, én is átéltem, az ember türelmetlen és fárad. De kitartás, meggyőződésem, 2005-ben mindannyian szülünk!! Kép

Most nem feszülök tegnap óta, szimplán dagadt a hasam váltakozó méretekkel, de lesz..m. Hanem az állandó zabálhatnék kezd idegesíteni Kép Most éppen nekifogok kocsonyát enni. 1.még 11 óra sincs 2. soha nem szerettem igazán, csak most a boltban nem bírtam otthagyni. Kép
snori
 
 


Nori!

Nem gondolod, hogy ez nagyon jó jel!!!!!

Fea!
Tényleg ne keseredj el. Jön a következő hónap, új reményekkel. Meglátod sikerülni fog!
andi71
 
 


Andi!

Sajnos negativ! De tudod nem vagyok szomoru!

Most aztan belehuzunk, uccu neki!!!!!!!!!!

Nori!

Te meg csak vard nyugalommal a tesztedet! Nagyon drukkolok, meg hogy gyorsan teljen az ido, jo?

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!

Sajnálom, hogy nem sikerült. De ne add föl. Jó ez a pozítiv hozzáállás.
Drukkolok Neked!
andi71
 
 


Andi: Mi van veled? Jól vagy?

Fea
fea
 
 


Szia Fea!

Köszi jól vagyok. Az érzékenységen kívül szinte semmi tünetem nincs. Néha picit érzem a pocimat. Bízom benne, hogy csütörtökön is fennáll a terhesség ténye.

Olvastalak a másik topicon. Remélem túl vagy a csalódáson és újjult erővel nekivágtok az inszemnek. Drukkolok Nektek! Tutira összejön!

Szép hétvégét!!!
andi71
 
 


Kép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Lanyok!

megjott!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uj honap uj remenyek!!!!!!!!!!!!!!!

Kagylo!

Mi van veled, legyszi irjal!!!!!!!Azt hallottam lombikolsz?

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia Dodo
Én túl vagyok az első lombikon, sajnos nem sikerült. Egyet raktak vissza, négy sejtes volt. Most úgy beszéltük meg, hogy márc, április körül megyünk a következőre. Sajnos csak ICSI-vel sikerül nekünk. veled mi van, mindig olvasom a hozzászólásokat, csak nincs mit írnom, de nagyon szórítok mindenkinek.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Dodo!

Az is valami, hogy a mensinek örülszKép Inszemed lesz a köv?

Fea
fea
 
 


Kedves Kagylo!

Orulok, hogy irtal!
Nagyon drukkolok, hogy sikeruljon a masodik lombikod! Tudod, nekunk is lesz am babank, nem szabad szomorkodni!!!!

Fea!

Igen, orulok a mensinek, jobban orultem volna ha nem jon meg, dehat most ez jutott nekem erre a honapra.
Nekem mar nem lesz tobb inszem, es csak clostit szedek. Nekem mar volt 5 inszem, nem jottek ossze. Ugyhogy most a clostival probalkozunk. Azzal mar egyszer osszejott, ugyhogy ezert remenykedunk, hogy ujra osszejon azzal!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Dodo!
Én úgy tudom, hogy inszem bármennyi lehet. Miért nem próbálkoztok azzal? Az melett lehet spontán módon is.

Dodo, Fea!
Nagyon drukkolok nektek!

Nori!
Veled mi újság? Milyen érzésed van? Csütörtökön remélem nagyon boldog leszel. Velem együtt.
andi71
 
 


Andi!

Azert nem akarok tobb inszemet (egyebkent nekunk csak 6 lehet azt mondtak), mert nagyon megerolteto volt. 2 naponta UH, hormonszurik, stressz, nem hianyzik mar. Folyton ugy ereztem, hogy most sikerult, most ezt erzem, most hanyingerem van, de nem jott ossze soha. Amikor megszabadultunk az inszemektol marciusban, majusban clostitol osszejott gyorsan, elotte 5 inszem sikertelen volt! Meg ugye en szedem ezt a sok aloe veras keszitmenyt is, vitamint, stb. aminek szinten nagyon jo hatasa van, es valoszinuleg az is befolyasolta, hogy osszejott majusban, mert akkor szedtem azokat 5 honapja, es kell azoknak egy kis ido, nem hatnak egyik naprol a masikra. Most mar egy eve szedem, es remelem hamarosan megjon hatasa!!!!!
Es mondtak, hogy inszemnel sincs tobb esely, mint spontan, ugyhogy mi ugy dontottunk a ferjemmel, hogy nem akarjuk tovabb. Az uj dokim akihez elmentunk, nem is ertette igazabol, hogy miert volt nekem inszem, amikor clostival is meg lehet oldani, es igaza lett. Meg mondta hogy ezek a termeszetes vitaminok is segitenek sokat.Kicsit meg csiszolunk rajta, es akkor meg is marad a kisbabank kovetkezoleg!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok.

Andi, nem valószínű, hogy veled tartok Kép Ma nem bírtam tovább, és punkció 14.napján csináltam egy tesztet. Baromi halvány második csík lett, de azt tudni kell, hogy 1500 IU Choragont kaptam még csütörtökön. Ezzel mondjuk csak megkavartam magam, mert a pisiteszt nem mutat mértékegységet, de a csík vékonyságából arra következtetni, hogy nincs baba, csak a szuri maradványa. Holnap reggel csinálok még egyet ugyanazzal a fajtával, holnapra elvileg már teljesen ki kellene ürülnie, de nem számítok semmi jóra. Kép
snori
 
 


Nori!
Szerintem ez a halvány csík jó jel. Lehet, hogy holnapra már határozottabban látszik. Tessék bizakodni!!! Csütörtökön meg biztosan megerősítik a vérből.
Ne engedd, hogy egyedül maradjak!!

Dodo!
Nagyon drukkolok nektek, hogy összejöjjön!
andi71
 
 


Most csináltam Medilabbal egyet, teljesen pozitív. Nem is értem, hogy lehet ekkora különbség tesztek között. De nagyon félek, nehogy csak az a szuri kavarjon be. Izgalmas...
snori
 
 


Nóri

Ne idegeskedj biztos baba van a pocidban. Milyen tesztel használtál először?
Próbáld ki a clearblue-t, állítag a legérzékenyebb teszt (DM-ben lehet kapni). Ha az pozitív, akkor tuti, hogy babá(ka)t vársz.

A Medilabot is sokan dícsérték már.

Móni
mokuci28
 
 


Móni,
Corax Rapipreg volt az első, mert azt adták a Kaáliban. A Medilab nekem is szimpibb ezzel az eredménnyel Kép pedig elvileg a Corax 20-as érzékenységű, a Medilab meg 25-ös. De holnap muszáj ugyanezekkel tesztelnem, hogy össze tudjam őket vetni a maiakkal.
snori
 
 


Nori!
Nagyon örülök a + tesztnek!
Meglásd együtt fogunk babásodni.

HÚ, de jÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!
andi71
 
 


Nóri

a corax Rapipreget nem ismerem, de olyat hallottam már, hogy valakinek a kórházi teszt nem, a gyógyszertári viszont kimutatta a terhességet. Sőt a Medilab kifejezetten a jó tesztek közé tartozik. Rossz pozitív teszt nincs, csak rossz negatív, úgyhogy legyél egy kicsit optimista.
Mikor mész vérvételre?

Móni
mokuci28
 
 


Csütörtökön. Rossz + esetemben sajnos lehet, mert mint mondtam kaptam HCG szurit a múlt héten, állítólag 2500 IU-snak kell 5-6 nap kiürülni, nekem 1500 IU volt és eltelt bő 5 nap, ezért a nagy izgalom, hogy most mi lehet.
snori
 
 


Ok, akkor nagyon drukkolok neked. Már csak két nap és remélem megkapod a legszebb karácsonyi ajándéko(ka)t.
Egyébként tüneteid vannak ?
mokuci28
 
 


Nem esett össze a mellem, és az alhasam továbbra is puffadt. ennyi, semmi különös.
snori
 
 


Az jó, ha cickók tartják magukat. Étvágy, szédelgés semmi ?

(kérdezem én, mint aki nagy tudós a témában pedig csak a többiektől szedem az infókat.)
mokuci28
 
 


Szédelgés? én csak szimplán idegbeteg vagyok Kép nem keresek tüneteket, még csak 4+0 vagyok, ha igaz az, amit el sem merek hinni egyelőre. Ja, átgörcsöltem a szombatot, azt hittem, megjön, de az megszűnt. holnap, holnapután okosabbak leszünk.
snori
 
 


Ok. Addig is nagyon drukkolok neked, remélem jó híreket hozol csütörtökön. Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de próbálj meg nem idegeskedni.

Na megyek, mert megjött a párom.
mokuci28
 
 


Nori!
Nekem is puffadt az alhasam, és szinte más tünetem nincs is.
Tudod az eredményt???
Hát nagyon szorítok neked!
Legyél nagyon optimista.
andi71
 
 


NÓRI DRUKK MEGY HOLNAPRA!!!!!!TÉNYLEG A LEGSZEBB AJÁNDÉK LENNE!Kép
A

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Csajok! Mi a véleményetek a homeopátiáról? Milyen mélységekig? Ma volt nálam egy homeopátiás ismerős dokink, és egyelőre nem térek magamhoz. Hiába a késői óra, szerintem keveset fogok aludni. Kissé felzaklatott a beszélgetés......
kár, hogy nem vagytok itt!
mindenkinek jó éjszakát * * *
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nórikám, én megelőlegezem neked a gratulációt! Igaz, nekem a Szabolcsban azt mondták, hogy 10 napnál korábban nem szabad tesztelni, mert álpozitív lesz. Te még benne vagy a 10 napban- ha jól értem- vigyázz.
Másfelől, mint azt korábban sokszor írtam Neked, nekem határozottan jó sejtéseim vannak veled kapcsolatban. Valahogy úgy érzem, eljött a te időd, és ez a lombik volt a megoldás.
De ez csak olyan megérzés-féle, ami beigazolódni látszik. Minden esetre nagyon hiszek benne, hogy sikerült Neked!!!
Holnap megint megnézlek, mit írtál!!!!
Készülj az örömre, és nem a csalódásra! Csalódni mindig lehet mindenben. Ne vedd el magadtól a remény örömét! ne görcsölj, ráérsz akkor idegeskedni, ha vmiért az derül ki, hogy mégsem sikerült. Az addig eltelő időt pedig boldogságban töltsd el! Már úgyis annyit idegeskedtél, ne erre költsd az energiádat! Valami jó történik most veled, erre gondolj!

Andi, kitartás, csak ügyesen!!! Vigyázz magadra!

Fea, Dodo, nemsoká Ti is csatlakoztok a babásokhoz, csak egy pici türelem még!
kisegér
 
 


Anna, de jó ismét látni téged!
Állítólag egy jó homeopata sokat segíthet pl. allergiásoknak. De hogy mi újság a hormonokkal... nem tudom, abban milyenek. Minden esetre, ha jól tudom, ez az a gyógymód, amelyik nem árthat, viszont csak kelló szaktudás mellet használhat. Nekem eddig minden homeo-szer használt. Ezen kívül semmi mást nem "tudok" róla. Nézd meg a honlapokat.
kisegér
 
 


Ja még valami, egy kis "gondolatébresztés" mindenkinek, akit érinthet.

Mint írtam, nagy valószínűséggel lisztérzékeny vagyok.
A lisztérzékenységnek nem mindig vannak tünetei. De meddőséget okozhat, illetve vetélést. Vannak, akik 8-10 évig is várnak babára, és aztán kiderül, hogy ez a bajuk. Aztán a diéta után összejön. Szerencsére a Krizsa elküldött immunológiai és kromoszóma vizsgálatra, és tessék, végre megtaláltuk a baj forrását.
kisegér
 
 


Kisegér!
Látod most, hogy megvan a baj, már orvosolni is lehet és hipp-hopp itt a baba. Remélem minnél előbb.
Nem akarok tolakodó lenni, ha nem akarsz ne válaszolj. Otton minden ok? A párodra gondolok.

Anna!
én sajna semmit nem tudok a homeopátiáról.

Nori!
Hol vagy? Csináltál ma tesztet? Biztosan pozítiv lett!!!!Holnap meg minden biztos lesz. Alig várom a híreket. Jelentkezz!!!!
andi71
 
 


Szia, Kisegér, de jó hogy megint előkerültél.

Ma reggel a Coraxos megint halvány, viszont a Medilab atom pozitív. Nekem a Corax-féle pisicsöpögtetős módszer úgy látszik nem jön be, az LH teszteknél se volt sose +. Felhívtuk Krizsát, azt mondja, már tegnap se zavarhatott be a szuri. Mert 10.000 IU-s ürül 10 nap alatt, én meg 1500-ast kaptam 6 napja. Szóval hogy ez szerinte baba Kép Holnap mindent megtudunk.
snori
 
 


EgérkeKép Ez szuper hír!! Hiszen megvan az ok!! Mennyi ideig kell diétázni, mire kitisztul a szervezeted?

NórikámKép Annyira jó, hogy sikerült Neked, hogy alig jutok szóhoz!! Milyen érzés?? Mesélj már??
Mit szólnál ikrekhez?????? Hajrá holnapra!!KépKépKép
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Annácska Kép majd megtapasztalod most januárban, hogy az első reakció, pláne, ha az ember sose volt terhes: nem hiszi el. Én se nagyon hiszem még el. Milyen érzés? Hát ilyen. Boldog vagyok, de csak félve. Holnap remélem már megnyugszom, azért ott van bennem a félsz, mi van, ha nem elég magas a HCG. Persze miért ne lenne magas, de az ember már csak ilyen aggódós.

Ikrek? Azt nem hiszem, akkor már mind a két tesztnek erős +-nak kéne lenni ET 12.napján, de nekem inkább olyan ravasz bujkálós babám lehet. Legalábbis én így érzem. Kép
snori
 
 


Kisegér
Mi az-az immunológiai és kromoszómai vizsgálat? Erről egy kicsit bövebben is tudnál írni? Köszi

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Nóri, szuper, nagyon örülök! Az, hogy egyik teszt ilyen, másik olyan, nem jelent szerintem semmit. Ugye mondtam, hogy milyen nehéz elfogadni a terhesség tényét annyi reménytelen hónap után...? Fura, mi? Plusz a félelem... Ugyanezt éreztem én is.

Andi, a párommal tegnap(!) mindent megbeszéltünk végre, és úgy látom, kisimultak a dolgaink. A szeretet nem is jött szóba, mert nem is az volt az alap probléma, inkább csak olyan kifogás- akkor lettek igazán nagy gondjaink, amikor a párom kitalálta, hogy vidéken akar élni, és én ettől megijedtem. És azóta emészti magát, mert ez nagyon fontos neki, és kitalál mindent.
Azóta ezt elfogadtam, és minden oké. Szerencsére.

Kagyló, a kromoszómákat és az immunológiát a Krizsa ajánlotta, és én szorgalmasan utána jártam. A kromoszóma az, amikor vérből megnézik, hogy nem genetikai rendellenesség okozta-e a vetélést. Az immunológián szintén olyan vérfunkciókat néznek szintén, ami vetélést okozhat. Pl. hogy a párommal nem "ütjük"-e egymást, én befogadom-e az ő vérét, meg volt lisztérzékenységre is próba. Na, ott 1 eredmény pozitív lett, ezért küldtek el vékonybél tükrözésre ill. szövetvizsgálatra- amit korábban írtam. A lisztérz. is egy lehetséges meddőségi és vetélési ok.

a kromoszómát a Kaáliban nézték, 1 kémcső vérből a páromtól és tőlem. kb. 20.000 ft volt...

Az immunológián 100 féle dolgot néznek, és ezért vmi 14 kémcső vért vettek a Szabolcsban. (Nemes László dr.) Ide is a Krizsa küldött.

De most már megvan az ok. Viszont a cukorbetegség miatt én 6-8 alkalommal eszem egy nap, és ezt gluténmentes táplálékokkal kell megoldanom, és ez nagyon nehéz egyelőre.

Anna, lassan jöhet a második lombik, ugye? Hajrá!!!

Nórikám, nagyon vigyázz magadra, sokat pihenj, ne lépcsőzz, ne gyalogolj sokat, ne rázasd magad a BKV-n, ne utazz el messzire, kerüld a túl meleg vizet, és egyél sok vitamint, folsavat, vasat, magnéziumot, mogyorót!
Csak olyan nyugdíjasan vedd az életet! És akkor még rengeteg örömöd lesz!!! Majd amikor az uh-n meglátod a kis kukacot, ahogy ver a szíve, az lesz aztán a nagy, könnyes öröm! Ha már a szívhangot hallani lehet majd, az meg csodálatos lesz!
Annyira örülök! Légy nagyon sikeres a terhességedben!
kisegér
 
 


Ja, és a terhesség alatti gyakori fertőzések elkerülésére használd a lactacid-krémet fürdéskor, rengeteget segít! Csak belülről ne mosakodj, meg szerintem a pároddal is csak óvatosan...
kisegér
 
 


Sziasztok.

Sajnos túl korai volt az örömöm. Biokémiai terhesség. A HCG-m csak 33. A progihoz nem értek, az 110. Még hétfőn ismét vérvétel, de ez amolyan becsületfutam. Én már nem bízom, ilyen nincs, hogy ET. 13.napi ekkora HCG-ből terhesség legyen. A doki biztat, hogy elsőre ez így már szép teljesítmény, és fog ez menni majd, de ebből is azt vettem ki, hogy már a következő lombikra gondol. Elegem van. Kép
snori
 
 


Nori!
Végtelenül sajnálom és értetlenül állok a dolog előtt.
Nekem 12. napon volt a hcg-m 27. És terhes vagyok. Akkor a 33 miért nem jó????
Tényleg nem értek hozzá, de lehet, hogy még van esélyed hétfőig. A nyh milyen vastag volt?
Nori! Ne keseredj el!
andi71
 
 


Lányok!
Annyira szomorú, amit a Nori írt.
Szinte félve merem leírni, hogy most jöttünk a dokitól.
A pocaklakóm 4,2 mm és kaptunk egy fotót, melyen akkora, mint egy gombostűfej. Nagyon boldog vagyok!

Nori!
Ne haragudj rám, hogy ezt itt most leírtam.
andi71
 
 


Andi Kép

Az örömödnek más is örül. Kész lutri az egész. Én beleestem abba a körbe, ahol megreked a terhesség, nem fejlődik tovább. A tied meg továbbfejlődött, és ez a normális. Annyi ilyen van.
Nekem ez a hormonszint a 12-13.napon lett volna jó, de mostmár a 16.on vagyok... Kép Én az ET-től számoltam a 13.napot, nem a peteéréstől. Nyhártyát nem néztek, vérvétel volt. Az a bosszantó, hogy a szervezet még nem vette észre, hogy mi van, a progi magas, ezért nagy a cicim stb. De lassan majd ürülni fog.
snori
 
 


AndiKépKép
NórikámKépKép most akkor mi van?? biztos vagy benne, hogy nem sikerült?
a

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: