Új privát üzeneted érkezett!

köszi szépen. igyekszem úgy hozzáállni. most el voltunk wellnesselni, azalatt hálisten nem jutott eszembe ezen gondolkozni. de most, hogy visszacsöppentünk a hétköznapokba, most újra izgulok.
himia
Budapest
 
 


szia

nem javasolta a doki, most így érezzük..


én is szerda körülre várom...

Kép
selyem
Pécs
 
 


ma hajnalban olyan rosszullét jött rám. aludtam, és arra keltem, h ki akar jönni belőlem minden étel :S úgy maradtam egy ideig és elmúlt. lehet ez akár jó jel is.
himia
Budapest
 
 

 
 

2 nap múlva kiderül,én szorítok!!!
Ugye szerdára nem várod?
Más tünet?Én a hús szagát nem bírom elviselni,egyik gyerekemmel se volt még ilyen.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


olykor hasmenés. ma volt rövid ideig olyan érzésem, hogy megjön - görcsölés az alhasban - de semmi.
himia
Budapest
 
 


...azért egy tesztnek már halványan is de pozitívnak kéne lennie, nem? ha van baba.
ma reggel is csináltam egyet, de semmi.
himia
Budapest
 
 


Nem tudom mikor volt pé-d.Nekem 14-én,de csak 15-én délután tudtunk együtt lenni,a gyerekek miatt nem egyszerű.
Nálam már szép a teszt,olyan,mint egy 16-17 dpo-s.
Kb-ra se tudod?
A barátnőmnek (13 hetes most) a 38. napon volt,magyarul má meg kellett volna neki jönnie,de nem jött,- tesztjei voltak csak,szexeltek,és a 49. napon tesztelt pozit. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


18.-a körül volt a pé-m. akkor már illene megmutatkoznia... holnap szerda, és még mindig semmi. se görcs, semmi.
himia
Budapest
 
 


Ha azt veszem,hogy nekem 15-én,és már 27-én volt egy halvány tesztem,akkor neked 30-án kellett volna halványnak lenni.
Utána is voltatok együtt még?Esetleg egy későbbi pé?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok! Rég jártam erre....húúúúúúúúú Melinda gratulálok!!!!
Nekem elkezdődött a suli, borzalom........grrrrrrrr, úgyhogy nem is nagyon tudok majd jönni, mert iszonyú az órarendem :cry:
Amúgy egész jól vagyok, de ijesztően nő a hasam! Most hívom mindjárt a dokit, hogy jövő hétre adjon időpontot. :wink:

chamomilla
Pécs
 
 


na közben itt vagyok, az asszisztens ki van kapcsolva. na majd később megpróbálom.

Szerencsére már annyira nem vagyok rosszul, de néha hányok azért....ami jobban aggaszt, hogy baromi székrekedésem van :roll: meg ez a hasnövekedés....mintha 5 hós lennék kb. :shock:

chamomilla
Pécs
 
 


Szia!
Hát már 10 hetes vagy?Atyaég,szalad az idő!Nekem csak kemény a hasam,de a 3. gyerekről olvastam pár dolgot,pl a 12. hétig tudod csak titokban tartani. :lol:
Én jövőhéten megyek,csak szólok,hogy mi a helyzet.Egy vérvételt szeretnék!Remélem ad beutalót! :wink:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Kép

Itt egy szép erős teszt.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


szép a teszt nagyon! GRATULÁLOK!!!!! Amúgy ma élettanon pont terhességi teszteket csináltunk, mármint békával, de volt a laborban jó pár igazi teszt is, szépen lenyúltam egyet :D :D :D
Megy az idő, az biztos :wink: kiváncsi vagyok mikorra fognak kiírni, elvileg én aug 25-t számoltam
chamomilla
Pécs
 
 


ha aug. 25-én születik,akkor a lányommal lesz egyidős 2 év különbséggel! :lol: nekem um:11.16 volt.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


milla: örülök, hogy jöttél :)
himia: mizu????
melinda: ismét szép teszt!

akartam kérdezni, hogy mennyit késett a mensid vetélés után? mondjuk neked műszeres volt a befejezés, az egészen más, de mégis...

a dokinő, múltkor azt mondta mivel nem bizonyított a terhességem orvosilag, ezért semmisnek kell tekínteni, mert csak az általam végzett pozi teszt utalt rá. szóval, elvileg rendesen meg kéne jönnie 27-28 napra. hát, ehhez képest 2. napja késik.

cham? melinda?

Kép
selyem
Pécs
 
 


akkor voltunk együtt, amikor nagy esélyt írt a ciklus.hu...
utána is voltunk együtt... holnap persze még megjöhet, de eléggé érdekes az egész nekem. ilyenkor már szoktam érezni görcsölést.
himia
Budapest
 
 


holnaptól front van, biztosan azért késik. vagy miért nem lősz egy tesztet megint? simán ki kellene már mutatnia, és akkor legalább tudnád mi a szitu.

Kép
selyem
Pécs
 
 


tegnap csináltam tesztet. nega.
most már várok.
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
11.17-én volt a befejezés,12.28-án jött meg.
Nekem bizonyított volt a terhesség,de csak laborilag,mert embriót és arra utaló darabokat semmit ne találtak.Tudod,hány olyan van,aki következő ciklusba terhes lesz?Akár művi,akár nem a befejezés.Te nem tesztelsz egyet?Itt is volt egy nő,42 éves,lekaparták,másik hóba terhes lett,és rengeteg ilyet hallottam.
Én drukkolok aki babát akar!Selyem,mi lenne,ha most,hogy nem tervezted,besikerült volna?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hát, melinda :) nagy öröm lenne és CSODA. nagyon örülnénk neki, gondolhatod. pont ma néztem, egy héttel lennék kisebb babás mint cham :D

nem tesztelek még, max hétfőn, ha addig nem jön meg...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Ez volt nekem.Csak a petezsákot se lehetett látni:
MA egyik típusa A missed abort (MA) esetén a magzati szövetek bizonyos esetekben már nagyon korán elpusztulnak a terhesség során, tulajdonképpen csak a trofoblaszt fejlődik, amelyből később a méhlepény alakulna ki. Az ultrahangos vizsgálat során csak a petezsákot lehet látni, amelyben nincs se embrió, se szikhólyag. Az ismétlődés valószínűsége nem jelentős, általában fejlődési rendellenesség, kromoszómális problémák állhatnak a háttérben.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Egy héttel?Ezt nem értem :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hogy érted ezt? tőlem kérdezed?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Szia!Igen,azt írtad 1 héttel lennél kisebb babás,mint Cham,de akkor már 10 hetesnek kellene lenned.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


igen, ha nem vetéltem volna el és még mindig itt lenne a pocimba :D erre írtam..

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, ne is gondolj ilyenre, mi lett volna, ha. Amúgy simán lehetsz babás most is 8) semmi nem zárja ki....vki mensi alatt lesz terhes, vki gyógyszer mellett, szóval hajrá! Neked sem most lenne a legjobb, de tudod, én is pont így jártam, hogy nem akartam, esély sem nagyon volt rá, aztán mégis terhes lettem...

Én már előre nem csípem a védőnőt, asszem hamar le fogom szerelni. Már 2 hete hívogattam, a doki megadta a mobilszámát, de egyszer nem tudtam vele beszélni. most épp beteg a gyereke, a kolléganője mondta, hogy akkor menjek be kedden fél 2-re és kiállítja a kiskönyvet...ja, pont szemináriumom van akkor...de OK, ellógok, aztán majd rohanok vissza, mert fél 8-ig órám van. Komolyan, akkora hülyeségnek tartom ezt a védőnői szolgálatot, foglalkozzanak olyanokkal akik putriban élnek, vagy fogyatékosok és nem tudnának rendesen ellátni egy gyereket....nekem van már 2, nem beszélve arról, hogy enyhén szólva magasabban képzett vagyok mint egy eü főiskolás....na mindegy...a dokim asszisztense meg iszonyú aranyos, ma reggel beszéltem vele, aztán úgy vette fel, hogy elnézést, de tegnap le volt merülve meg hogy vagyok, szóval beírt a telefonjába, én meg azon aggódtam, hogy majd azt sem tudja ki vagyok. Jövő héten megyek csütörtökön uh-ra hozzá, aztán majd utána vmikor talizok a dokival is.

a hasam meg tényleg hatalmas, nem hiszitek el. És akkor sem értem, mert OK, hogy 3. és korábban látszik, de könyörgöm egy 11 hetes bébi 5 cm és max 10 dkg.............az én hasam meg akkora mint egy ház! :shock: kinézek 5-6 hósnak, szóval ez számomra rejtély marad.
chamomilla
Pécs
 
 


cham: örülök neked nagyon !!! :D a védőnő, meg szerintem majd az első találkozásnál levágja, hogy egy orvosis 2 gyerekes anyának nem lesz nagyon mit mondania. az meg, hogy nem képes felvenni a telefont 2 hete, enyhén szólva is felháborító. végezze a munkáját!!!!!!!

tényleg sajnálom a szar órarendedet!!! nem hiszem, hogy ép idegekkel bírnám, hogy 20ig suliban vagyok, főleg nem babásan 2 gyerekkel mint TE! van benned kurázsi csajszi! :D

olyan jó, hogy közvetlen veled a dokid, meg ilyesmi.. tudod, én írtam hogy 3szor voltam a Borsaynál egy hét alatt és fingja nem volt, hogy ki vagyok és mit akarok. pedig magánon is voltam nála, és a pénzt azért elfogadta, pedig tényleg nem csinált semmit, csak adott egy beutalót másnapra uh-ra :evil:

ismered te a várvizit? elvileg komlón van magánrendelése...

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem, ismerem azt a komlói dokit. Szerintem rendes, habár én nem jártam hozzá soha, így szakmailag nem tudok róla nyilatkozni. Csak volt egy gimis osztálytársam, akinek az apja orvos és szomszédok voltak. A feleségét nagyon nem bírom....ő is doki, na de tökmindegy, nem hozzá mennél. Az a baj, hogy én a komlói dokikról annyira nem vagyok jó véleménnyel...túl sokat voltam ott kórházban régen...pl a Nyiratihoz volt egyszer szerencsém, na hozzá ne menj soha. Nem fórumtéma, de engem nagyon megbántott. Pánovicsnál szültem, de ő meg bekattant, emberileg cuki volt, de szakmailag kevésbé. (konkrétan elcseszte a császárom, meg fájás alatt kézzel tágított, ilyenek)...Kiss doki van még, de őt sem szereti senki....igen tapló stílusa van, meg fájdalmasan vizsgál....kb ennyi.
Én a saját dokimat tudnám a legjobban ajánlani, csak ő magánon nagyon drága...olyan kedves, jóképű, mosolygós és nem mellesleg egyetemi docens is, csak jót hallottam eddig róla másoktól is.

Utálom az órarendet rendesen, most épp lyukasom van és itt nyomulok a könyvtárban. A csüt, péntek annyira már nem gáz, sőt pénteken csak előadások vannak, úgyhogy néha kihagyom őket majd. A hétfő meg a kedd nagyon gáz.
chamomilla
Pécs
 
 


Jahhh,értem,én meg úgy vettem ki a mondatból,ha most sikerülne akkor,de így már értem.Én meg 15 hetes lennék,de nem számolom,de az azért eszembe lesz,mikorra lettem volna kiírva,de akkor már 28 hetes leszek,remélem!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Az orvos témához nem tudok szólni,én csak először fogadtam,de minek,nem értem.Az a pár szép szó nem ér 100 ezret,van hova tennem.Másodikat 3 óra alatt szültem,de csak másfelet voltam szülőszobán,akkora értünk be,szóval 90 percért nem dukál a 100 ezer. :lol: :lol:
Ha ez a terhességem sikerül,akkor meg örülök,ha beérek. :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


holnap front, remélem meghozza a mensit. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
selyem
Pécs
 
 


én még mindig várakozom....
himia
Budapest
 
 


Sehol semmi Himia?Ez jó!!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda... semmi. néha szurkál a hasam, de amúgy semmi mensi közeli élmény. :)
de még várok...
himia
Budapest
 
 


Sziasztok! NA elléptem a biokémia előadást, így itthon vagyok el sem hiszem :D
himia mennek a drukkok! selyem? még a végén mindegyikőnk babásodik :D :D :D 8)
melinda, én sem fogadnék dokit, ha nem lett volna 2 császárom (utóbbinál meg majdnem ottmaradtunk). Szerintem is irreális az a sok pénz érte....
Akinek kell teszt, szóljon, a suliból hoztam múltkor, nem tudom milyen érzékenységű. Habár jövő héten már nem hiszem hogy terhességi teszteket fogunk nézni, úgy láttam vércukor vizsgálatok lesznek nyúlon.... :roll:
Nekem meg úgy fáj a torkom...tantum verdet szoktam szopogatni néha, viszont attól meg örökké hányok, ma reggel is kétszer rókáztam a sok cucctól, ami a torkomban volt. De most meg úgy fááááááááj
Veletek mizújs?

chamomilla
Pécs
 
 


köszi szépen milla... a melleim kissé megduzzadtak, öhm, kicsit kibuggyannak a melltartóból, ami vicces, mert nincs nagy mellem, sőt! viszont semmi rosszullét nincs most rajtam. olykor-olykor egy kisebb émelygés, de ennyi... nem tudom meddig várjak a teszteléssel.
himia
Budapest
 
 


himia, nyugi, a rosszullét nem jön azonnal, van benne tapasztalatom bőven. Én általában a 6. hét környékén kezdtem a hányingert, hányást, undorodást mindentől :wink:
Mellem meg az elmaradt mensi után kezdett feszülni, nőni, most meg már akkora hogy húúúúúúúúú, én mondjuk élvezem ezt a részét, 75 C-nél járok, ami nekem már hatalmas, mert alapon 70-75 B a méretem. Hízással elég jól állok, mármint ugye nem a tervezett 52-ről indultam, hanem 55-ről, és most vagyok 57-58 kg között. Ebből 1 kb van a mellemen, többi a hasamon...mondjuk én a végén nem akarok töb lenni 65-nél, az a plafon. Remélem, ha elmúlnak a rosszullétek, tudok tornázni, mert ez a mostani hízás is a mozgáshiánynak köszönhető....de hogy ugráljak, amikor néha feküdni nincs kedvem.

chamomilla
Pécs
 
 


az vajon köthető hozzá, hogy 1 hete kb folyamatosan ráz a hideg? állandóan fázom, de nem vagyok beteg.
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nekem ma reggel olyan gyönyörű tesztem lett,hogy naggyyooonnn! :lol: :lol: :lol: Remélem egy darabig nem kell! :lol:
Nekem miden teherbeeséskor,tehát amikor beágyazódás van,én onnantól (fosok :oops: ) de miért???Mindenhol szorulást ír,én az összes terhességemnél szóval megy a hasam.A mellem??Iszonyat durva,fullon vagyok tejjel,le kéne állni a szopival,bár már csak napi 3 van,az is 3-4 percig.
Milla 65 a plafon?Én sokkal többről kezdem :oops: és 168 cm vagyok. :lol:

Hajrá ez az,mindenki babásodjon!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ma is lőttem egy tesztet, mert türelmetlen vagyok. de negatív. :(
himia
Budapest
 
 


Első pisis?
Annyi sincs rajta,mint a múltkor?
Mióta késik?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nem... délutáni. kora esti pontosan. 3 napja késik. most nem látok rajta semmit.
himia
Budapest
 
 


himia, szokott késni? Szerintem csinálj egy reggeli pisiset, annak pozinak kell lenni azonnal!
Amúgy élettanon úgy csináltuk békában, hogy a hím béka háti nyiroktasakjába lett befecskendezve a pisi, 1 óra múlva a likából szemcseppentővel vettünk mintát, és megnéztük mikroszkópban. Ahol mozogtak spermák, az pozi volt. Mondjuk itthon béka hiányában nehezen kivitelezhető :lol: (viszont mikroszkópom van)

meli neked meg gratula! Én 169 cm vagyok. De az ideális testsúyom 52 kg, komolyan, vékony a csontozatom. Én 60 kg-val már kövér vagyok, el tudod képzelni mekkora voltam 80 kg-val a 2. bébivel! Na ezt most nem akarom, ha eszembe jut, mit kínlódtam, hogy visszanyerjem az alakom, na akkor inkább nem nasizok! Ma is rengeteget hánytam, de bezzeg az édességek bennem maradnának :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


lányok, én meg már dögrováson, most mértem 38 fokos lázat. Hurrá....
chamomilla
Pécs
 
 


Vigyázz magadra!!
A láz semmilyen körülmények között nem oké.Ilyenkor inkább lázcsillapító,vagy a láz?Algopirynt lehet,ugye?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


meli, igen, azt lehet, még jó, hogy anyósnak volt otthon. Remélem, jobban leszek, most ráz a hideg, utálom!!! Pedig nem szoktam lázas lenni, amikor beteg vagyok....de a sok birka csoporttársam ott ül mellettem betegen, nem csoda, hogy benyaltam vmit. Meg a pécsi kórházakban febr 1-től látogatási tilalom van, viszont nekem van 1-2 órám a 400 ágyasban hétfőn, jó lenne ha elmaradna 8)
chamomilla
Pécs
 
 


hát, csajok... :S

nálam sincs még semmi. utána néztem a neten, mivel lehetne meghozni a mensit. szexet ajánlották... hát, volt reggel. nem érzek változást!

legalább pozi lett volna egy teszt és lehetne örülni,de most csak a várakozás van és gondolkodás, hogy vajon miért?! hormonzavar? ciszta? esetleg egy késői fogantatás? mindenesetre 5. napja késik és semmi görcsölés.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Selyem tesztet nem lőttél?
Együtt feküdtem egy spontán vetélőssel,se orvosnál nem volt,sehol,késett 1-1,5 hetet,volt pozi tesztje,de meg is jött neki,utána meg már nem....akkor szülni jött.

Algot kaptam én is a gátsebemre,másnap ahogy szültem,nagy volt a lábamközének a 3,9kg 58 cm.Erre a lányom is megszületett 3,9kg-mal és 58 cm-rel :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


cham: :shock: :shock: :shock: sajnálom, hogy sz@rul vagy! próbálj sokat pihenni!

himia: mi lehet ez??? neked sem jött még meg... hány naposak a ciklusaid?

Kép
selyem
Pécs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?