Új privát üzeneted érkezett!

Lujzi

Most jut eszembe,hogy nekem is van pg53.Előkutatom és megnézem terhesen mit mutat :D

Chrissy

Helyes!!Kapd el a dokkert!
Vendég
 


Milyen
a golycit ma raktam oda, talán szerencsét hoz :oops: :lol:


Lujzi
hát nem lehet könnyű a munkád...én nem tudnám megállni, ha valaki sértő megjegyzést tesz, ne szóljak vissza :roll: :lol:
Ari a nyufi :wink:Engem sem zavar a kép :wink:
Örülök, hogy jól éreztétek egymást 8)


Chrissy
sztem se temesd még annyira ezt a hónapot, még bármi lehet :!:
Ha még nem volt hormonprofilod, én azért csináltatnék :roll: biztos, ami biztos alapon....az nem kér enni, nem vesztesz vele semmit, és legalább tudod, hogy minden rendben.
Egyébként a dokik ezzel kezdik, én sem értem, miért nem csináltak még :roll:


Bri
remélem holnap már jössz, és mesélsz 8)

Anyci :?:

Puszi
te is el vagy tűnve kicsit....


Pusszantás :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Írj már egy-két oldalcímet,hogy honnan szeded ezeket a képeket és egyebeket??
(a gyerekem állandóan nyaggat,h kérdezzem meg)
Vendég
 

 
 

Nekem maybe baby törpemikim van, de nekem nem igazán vált be, nem is használom, pedig nem egy occcsó mulatság :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzi, Tied a lapalja!!!!!!!!!
Itt ez hozza a szerencsét. :wink:

Betty, örülök, hogy minden rendben!

chrissy81
 
 


Na, használatba beszem ma este ezt a Pg53-at! Előkeresem!

chrissy81
 
 


vazze mind a 3-an egyszerre írtunk :lol:
Milyen, minyá nézek egypárat...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ja, tök egyszerre! :D

chrissy81
 
 


Lujzi, én is teljesen így érzem: 2010 a mi évünk lesz!

chrissy81
 
 


http://www.freeweb.hu/animaciostarhaz/index.htm

http://photobucket.com/images/animations%20gif/

Ebben a kettőben rengeteg gif, kép, animáció, minden van.
Az alsó linket, ha kinyitod, fent van egy keresője is, oda azt írsz be, amit éppen keresel, és kidob mindre vagy 100 oldalt :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!


Moziban voltunk, most értünk haza. :P


Chrissy: sztem is alap a hormonvizsgálat! Mindenképpen kérj egyet!

Betty: a gólyák remélem szerencsét hoznak!

Lujzi: tőlem jöhetnek a nyuszis képek! :wink: Mivel foglalkozol, hogy ennyi emberrel beszélsz egy nap?

Milyen: na, mit mutatott? :lol:



Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Milyen az első munkanap?
Nekem nem annyira gáz, mint amire számítottam... Még nem szenvedek annyira, mint gondoltam.
döntöttem: mivel ma is barnázgatok holnap felkeresem a dokimat és elmegyek hormonvizsgálatra. Habár még nem jött meg... Na egy a lényeg, ezzel a vizsgálattal már tartozom magamnak. (meg a doki nekem) De mensis derékfájásom már van... Legalább ha minden rendben lesz akkor megnyugszom. Azt tudjátok, hogy hányadik napokon kell az ilyen alapvizsgálatokat elvégezni?

chrissy81
 
 


Chrissy
3, 21 cn-eken (valakinél megcsináltatják a 14. cn-t is, mint nálam is, de az elég ritka)
A képeslapot ma feladom :wink:


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, ez jó hír. Akkor még a héten meg tudják csinálni az elsőt...
Ja, és feltűnt ám a gólya ikreket reptet! :wink: :D

chrissy81
 
 


Puszi

Mit néztetek a moziban?

Pg 53-at még lusta voltam előkotorni... :oops:

Betty

Köszi a linkeket,megmutatom a gyermeknek! :D

Chrissy

Nekem is így csinálták:

-2-4 nap és 21-23.nap között nézik.

Többiek merre lapultok??
Vendég
 


Milyen,
Na ezért kellene még holnap elmennem a dokihoz, hogy minél hamarabb megcsinálják a vizsgálatot. Mert ma csak barnázok, de mondjuk ha holnap megjönne, akkor még a héten beleférne.
Szóval bajom nem lesz belőle, max azt mondja a doki, hogy minden ok.

Mindenki eltűnt :roll:

chrissy81
 
 


Milyen, én előkotortam a mikroszkópot, de tiszta páfrányt mutatott. Ezért is raktam el. Mensi előtt mindig páfrányt mutatott... Hülyeség.
De terhesség alatt is páfrányt mutat. Csak hogy én nem voltam terhes, mégis páfrányt mutatott. És tegnap is. :roll:

chrissy81
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk a tanulás miatt. Megolt az UH, Bogyó fejlődött rendesen, 5 nap alatt majd 3 mm-t nőtt a petezsák, most már 11 mm-es, benne 3 mm-es embrió jól látható, leleten az áll, hogy szívhang sejthető. 1 héttel fiatalabb a terhesség a számítottnál, mert nem középidőben volt PÉ-m hanem 18-19 cn, de ezt letojjuk magasról, lényeg, hogy fejlődjön a babó.
Holnap vv, progeszteront néznek ismét, ha nem megfelelő a Duphaston mellé még Utroval megturbóznak biztos ami biztos alapon.

Drukkjaim mennek mindenkinek!
Pussz,
Csibuc
Vendég
 


Azt elfelejtettem, hogy most vagyunk 6 hetesek :)
Vendég
 


Milyen: Egyszerűen bonyolult című filmet néztük meg, tetszett. :lol:

Csibuc: jó az új vonalzód! Gratula a fejlődő bébidhez! :P

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!


Puszedli:

Telefonos ügyfélszolgálatos vagyok.
lujzedli
 
 


Vgyok 8)

Chrissy
Neked irtam a masaikban egy hosszut :!: Ha valakinel nem jon a baba x ideig,barnazik menzi elott illetve rovidek a ciklusai igenis indokolt a hormonkep nezese :!: Ne mondjal ma butasagot...ha a dokid meg nem nezi meg akkor nem jo doki ennyi...mashoz kell menni.Olyan hulye nodokik vannak ugy feltudom idegesiteni magam rajta...mert semmihez nem ertenek azon kivul hogy rakszurest csinalnak meg kenetet vesznek...jah meg max 1-2gyogyszert felirnak :twisted: Azert mert valakinek van 19mm-es tuszoje az nem jelenti azt,hogy ki is lokodott,hogy nincs esetleg magas LH-ja vgy FSH ja a 3.cn nem e ez vgy az a baja... :twisted: Es most olvasom nem is sima nodoki...hat ez elegge elszomorit :roll: Nekem 25napos ciklusaim voltak minden honapos peteeresekkel!!!!!Az exvolegenyemmel 3evig probalkoztunk!!! 2003-2006ig aztan szakitottam vele...jott a parom...es 2007vegen vegre elmentem dokihoz....kiderult 3.cn FSH szintem 20 majdnem minden honapban ...vegigkovettek 2honapon at elejetol a vegeig...3.cn vv vegig uhuztak 2-3naponta...vv peteereskor es 21.cn is vv plusz uhu minden...clostit is adtak....minden muxik csak a 20-as FSH hormon petefeszek kimerulest jelez(nem szabadna meg ennyi idosem ezert is hivjak korai petefeszek kimerulesnek)azaz van pe-m csak a peteim mar rossz minoseguek :? de ez csak az en sztorim....Mondhatnek meg ngyon sokat.Az is lehet katonabajok vannak....a masik topikbol is mar vgy 3eve probalkoznak erre tavaly kiderult annyira rosszak a parja leletei,hogy lehet nem is lehet babajuk :shock: Szerintem ha meg csak ugye nyar ota probalkozol adjal idot magadnak :!: 1ev utan lehet igazan elgondolkodni,hogy valaki elmegy dokihoz :roll: addig azert mert nem jon a baba x honap alatt meg nem a vilagvege...egy ev alatt csak par pe-bol lehet terhesseg amugy is nem minden pe-bol :!: De ha te esetleg nem tudsz varni akkor ellehet menni megnezetni a hormonokat...mert azokbol indul ki minden :!:

Betty
Remelem szerencset hoz a laptetu...bar en is 5-ere nem varom piri anyot :roll: vgy 8-a :?: :shock: Jo ez az ikres golya :lol: ilyet meg nem is lattam :shock:

Puszi
Huh de dogos az a tancolo csajszi :shock: :o 8) :lol: Masik topikbol van valami hired mar 1000eve nem jartam ott :oops: Mozi jo lehetett 8) mi is megyunk ma megnezzuk az Avatart 8) :lol:

Csibuc
Edi vgy,hogy aggodsz nincs baj csak a netet kiiktattam az eletembol egy kis idore...apacska itthonrol melozott 23-tol ma ment eloszor dodozoba es amikor a netre jottem mas dolgokat neztem pl hogy kell lencsefozeleket csinalni :lol: :lol: :lol: Szal nem tudok itt ulni mert abbol nem lesz akkor hobbizas :oops: :lol: Blogot potolom ma mar elkezdem bar ma meg vendegunk lesz itt par napig...ma is megyunk vacsizni meg este moziba most meg hobbikat kene keresnem a netem meg edzeni menni :? En az uj blogodnak is allando olvasoja vgyok :!: Orulok,hogy vegre jo hirekkel jossz :D Kép

Milyen
Nalatok hideg?Itt tegnap -7 volt es -10nek erezheto(igy mondjak be a tevebe)kise mozdultam :shock: Ha jol olvasom a babad elso kakilasait vegzi epp :lol: Az a kep jaaaaaaj :? :oops: :x :lol:

Lujzedli
Szia itt is :!: De tenyleg miaz a regota probalkoztok? :roll: Parom fele tema nem avult el meg...azaz itt mar igen mert nem akarom ezt targyalgatni :? de januar van ugyhogy valamit felkell mutassak ebben a honapban es tudom,hogy menni fog.Hala a jo egnek nalunk nincs penzproblema :roll: Azaz nincs azzal gond,hogy o keres en meg most nem...az o fizetesehez kepest amugy is annyi lenne,mint sepp a tengerben :oops:

Huh csajok kit hagytam ki? :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szilveszter
Mi kinai disznot ettunk en csinaltam :wink: (Char Siu) rizzsel es brokkolival aztan 10kor nekialltam a lencsefozeleknek naon fini lett mondjuk kicsit suru :roll: azt meg ejfel utan ettunk bar parom ngyon nezet,hogy ez mi :roll: :roll: etejere meg tukortojas volt 8) ejfelkor meg en fantaval parom meg icetea-val koccintottunk itthon voltunk es neztuk a visszaszamlalast ahogy New Yorkban az utcan allja vegig x millio ember azt hogy leessen a labda :shock: aztan 20perces tuzijatek volt itt a park mellett ugyhogy mi pont ralattunk marha latvanyos volt az otthoni 20-ai ehez kepest...na hat nekunk igy telt :)

ujevi fogadalom...hat sokmindent szeretnek pl uj hobbit talalni eljarni edzeni...valtoztatni a felfogasomon es kicsit nyitottabbnak lenni a vilag fele(nem csak a virtualis vilag fele :roll: )Es elni elvezni az eletet :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csibuc
nagyon örülök, hogy minden rendben veletek :!:
Olyan jó hallani :wink:
Az új blogod tökkkéletes, én is olvasni fogom, mint a régit is, de remélem ebben több bejegyzés lesz már :wink:


Bri
A tv-ben láttam nyújorkot, hogy mennyi ember volt az utcán :o
És milyen labdát várnak, hogy leessen :?:
Látom, holnap TSH csekkolás :?: Drukk hozzá :wink: ++++++++++++++++++++++++++++
Ari volt a fogadalmad "szeretnék új hobbyt találni" éééédes vagy 8) :D
A blogodba már jó lesz, ha írsz, mert már nagyon olvasnám 8)
Jó mozizást :!:


Chrissy
a levél elment, ma feladtam :wink:

Milyen
remélem tetszik a kisfiadnak az oldal...mindegyik :wink:

Puszi
ez amit néztetek, vígjáték :?:
Mert az avatarról hallottam, meg is van, de erről még nem :shock:

Anyci
nagyon eltűntél megint :?
Hun vagy :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lujzika: örülök a beszélgetésnek! :D És köszi az ügyintézést előre is!

Bri: másik topicban pangás van!
Remélem nem látogat meg Piri nénje, én drukkolok Neked ezerrel!

Betty: aha, vígjáték. :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Betty
Hat ott a New York Times-nal van egy labda ami leesik ejfelfor :? nem nagy kunszt minden evben leesik...blogba meg nem irtam semmit wazze fel 4 es meg csak bneteztem mar 3oraja ne ezert nem tudok jonni mert kkor itt ulok es elmegy a delutanom :oops:

Puszi
Beneztem oda hat tenyleg pangas van :? sajnalom az egy olyan jo topik volt amig a kismamik megnem szultek :( Kaalis topikba meg nem neztem be 1000eve regen azt is olvasgattam 8)
Koszi draga en is remelem piri anyo tavol marad 8) es mar megis lesz az uj hobbim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ths csekkolas nem tom melyik nap lesz a heten meg van gyogyim mar hivtam a dokit most varom hivjanak vissza :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
látom, visszatetted a régi avatarod 8) én így ismertelek meg....ez vagy te :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Bri, amúgy tök igazad van az ügyemmel kapcsolatosan. Tudom én. De a doki is azt mondja amit te. Hogy nem kell itt még csinálni semmit ennyi idő után. CSinál majd mindenféle vizsgálatot, ha eltelik x idő és nem jön a baba. De azt mondja, miért ne jönne? Semmi nem utal rá, hogy ne jöjjön. Rendszeres ciklusaim vannak, stb. Csak néha úgy érzem, nyugodtabb lennék, ha egy hormonvizsgálat igazolná, hogy minden rendben.
Inkább az aggaszt, hogy Csillag tesztjei nem mutatnak akkora pozitívat, mint a tieid...
Na, majd meglátom. Holnap lehet el sem jutnék, közbejött más. De a látszat ellenére nem forgok annyira a témán, tényleg. Elfoglalt vagyok, sajna, túlzottan is. Most januárban vizsgázni is fogok....
Amúgy el kezdtem újra sportolni. Futok. Futógépen. Ma is voltam, fél óra futás, kész felüdülés!!!

chrissy81
 
 


Csibuc, örülök, hogy minden rendben a babával! Csak így tovább!
Betty, én még nem adtam fel a lapot :oops: Pótolom.
Puszi, nekem nem tetszett a film. Sokkal jobbat vártam. :(

Tudom, hogy nagyon senki sem akar róla beszélni, de úgy általánosságban elmondhatnátok, hogy mi történt a másik topikkal. Valaki megbántott valakit? Volt balhé? Vagy mi történt?

Bri, remélem tényleg nem jön 5-én Piri...
Nem úgy értettem én, hogy nem vártam pirit, hanem hogy meglepődtem, hogy ilyen hamar jött. Ha a 13. cn-en volt pé, akkor csütörtökön kellett volna jönnie. Na mondjuk még nem jött meg, csak barnabás. De ha holnap jön, akkor minden ok, mert akkor nem rövid a lut fázisom. :roll:

chrissy81
 
 


Chrissy: nekem tetszett. Lightos volt, de vasárnapi estén egy ilyen limonádé jól esett. :lol:
Nem volt balhé sztem. Csak már a nagy többségnek lett babája és ezáltal nincs ideje több fórumba írni, így érthető módon babásba ír. Elfogytunk, elcsendesedett a topic. (Volt balhé is, de azt megoldottuk.)


Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jó reggelt!

Hol vagytok?
Csibuc tanul, neki van alibije. Na de a többiek????

Már megjött rendesen. De nem vagyok elkeseredve, örülök, hogy szabályos, rendes ciklusaim vannak. Aztán egy hónapban meg majd nem jön meg. Amikor olyan pé-m lesz, hogy abból születik majd legtutibb gyerek. :D :wink:

chrissy81
 
 


Chrissy

Nekem van alibim:dolgoztam :D

Ez a helyes hozzállás,meglesz a jutalmad!!!
Amúgy milyen vizsgára készülsz?

Tegnap olyan rohadtul éreztem magam,még fekve is szédültem,de annyira,mintha egy hajón lennék. Na meg még ma délelőtt is :?

Voltam a nődokinál,megmérte a vérnyomásom....100/60 :D
Na vajon miért is voltam sz.rul?! :D

Bridget

És mit szólt a párod a lencséhez?? :lol: Megette simán?

Csibuc

Kockuljál szépen a könyvek felett!!!(na jóvan,viccvót,büszke lesz majd Rád a Tudodki :wink: :lol: )

Bettykém

Majd újra felveszed a fonalat nemsokára,és lesz mit írnod naponta :wink:

Puszedli

Ez melyik topik volt??
Vendég
 


Chrissy: hajrá köv. ciklus! Ez a jó hozzáállás! :P

Milyen: a beültetés előtti... topic.

Betty: hogy vagy?


Ja Lányok! Páromat elküldtem tesztet venni egy kiskerbe és hazaállított 50 teszttel. :lol: 10-es és 20as érzékenységűek. Kazettás, 250 Ft/db. Ha kell valamelyikőtöknek, szívesen adok át belőle.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Milyen
Hat eleg furan nezett...de megkostolta evett par kanallal persze mindet nem ette meg a tojast leette a tetejerol :lol:

Puszi
Huuha mennyi teszt :shock: hat hasznald egeszseggel :lol: majd hozzad am oket 8)

Betty
Ez mar regota az avatarom :shock: Hogy vgy cshaje semmit nem irtal :roll:

Chrissy
En is ilyen voltam az elejen...nekem is mondtak mondtak a csajok en meg mindig kerteltem meg kihuztam magam a vizsgalatok alol...pedig akkor mar voltam kivizsgalason :!: De engem pumpoltak menjek egyeb kivizsgalasokra (THS,ft3,ft4,inzulin es cukor terheles es meg sorolhatnam) es en is mindig jol kihuztam magam alola,hogy nekem igy meg ugy meg amugy...tudod en ugy vgyok vele es ezt nem bantasbol irom de amig valaki nem megy dokihoz mert azt allitja vele nincs gond addig nem ertem ne is "panaszkodjon" Remelem tenyleg rendben van minden veled es hamarosan bekoszon a baba hozzad is... :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ok Bri, értem én mit mondasz... Nem keresek kifogásokat, és nem is nyavalygok. Csak: amikor abbahagytam a gyogyit, akkor éreztem, hogy vmi nem ok, mert nem volt rendes a mensim. MEgjött időre, csak nem vér volt, hanem barnázás. Akkor elmentem dokihoz többször is, aki azt mondta, hogy ez normális, kell egy bizonyos idő, hogy visszaálljon a szervezetem. Várjunk pár hónapot, mert nem akar hormonokkal bezavarni feleslegesen, ha magától is helyreáll a dolog. Eltelt 3 hónap, visszamentem, megnézett és azt mondta, hogy úgy tűnik minden rendben, nagy tüsző, vastag méhnyálkahártya, stb. Mondta hogy várjunk tavaszig, ha nem jön baba, akkor van értelme vizsgálódni. Én ezt elfogadtam, igaz, h néha elbizonytalanodom, hogy nem kellene-e MOST az a vizsgálat. De mivel érzem, hogy van pé-m és nálam most ez a lényeg, és rendesen pirosan vérzek, így ilyen szempontból nyugodt vagyok. Tudom, hogy millió oka lehet annak, hogy jön-e a baby vagy sem, de ezzel most nem akarok foglalkozni, mert nevetséges, hogy kb 3-4 hónapja van pé-m én meg rohanok a dokihoz, hogy "jaj, doktor úr, nem jön az a baba, csináljunk ezt meg azt, mert biztos valami nagy baj van" ő meg belenéz a gépébe, azt azt mondaná, ja, és mióta próbálkoznak kisasszony? 3 hónapja?
Na, szóval mindennek eljön az ideje, ha nem jön a baba, akkor majd elmegyek dokihoz, de inkább elhiszem, hogy minden rendben és hagyok időt magamnak, mint hogy azon görcsöljek itt pár hónap után, hogy mi bajom.

Lehet, hogy valaki hülyének néz, hogy milyen szarul gondolkodom, de bocs, ebben a témában most ez minden, amit őszintén el tudok mondani. :roll:

chrissy81
 
 


Jaj Puszi, én azt hittem az Lh tesztes topikról van szó. :oops:
Mert hogy ott is lecsappant a népesség.

Bri, együtt pirizünk.

Betty, hát szólj már hozzánk! 8)

Milyen, akkor most lehet kávézni? :)

chrissy81
 
 


Chrissy
En tokre megertekel es orulok,hogy erted mit akartam mondani :wink: gyogyi utan igenis felvan kicsit borulva minden hisz a szervezeted hozaszokott a bevitt hormonokhoz...es most magatol kell mindent termelni...es az is jo ha elhiszed,hogy minden rendben :!: De akkor ne aggodj meg most a piri miatt meg ho meg miegymas...hisz tudataban vgy annak,hogy tabi utan kell egy kis ido es annak is tudataban vagy,hogy nincs semmi baj :!:

Tenyleg am sok lanynal nincs semmi baj csak annyi mindent osszeolvasnak,hogy osszezavarjak az erzeseiket :? Nyugi no para tavasz nemsokara itt van...aztan elmesz szepen ha addig nincs babo :wink:

Egyutt pirizunk jah :twisted: a ruhese napra pontosan jott pedig tegnap mar kezdtem kicsit orulni :roll:

Es azt mar nem is emlitem,hogy par nappal ezelott azt almodtam,hogy ikres kismami vgyok es annyira nem hittem el a csodat,hogy meg ti sem tudtatok mert annyira aggodtam nehogy valami baja legyen a babaknak,hogy nem mondtam el :oops: Hat leirni nem tudom milyen erzes volt...na de mikor felebredtem azt se...sirni tudtam volna...marha szar volt :( azota is tobbszor eszembe jut ez az alom :roll:

Tobbiek?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri: :cry:

Chrissy: értelek és nagyon egyetértek! Csak pozitívan és türelem babát terem! :lol: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Ó Bri! Hidd el ez jelent valamit! Próbáld úgy felfogni, hogy ez egy pozitív előjel! Borzalmas lehet ilyet álmodni, és érezni... De én elhiszem, hogy jelent valamit! Mindennek van jelentősége. És tuti, hogy lesz babád. Csak előtte valamilyen oknál fogva meg kell ismerned ezeket az érzéseket. Ki tudja miért, minden utólag nyer értelmet... :cry:
És köszi, szeretem az őszinteségedet.

Puszi, köszi a bíztatást!
Nem felejtkeztem ám el rólad, de nem akarlak faggatni. Tudom, hogy január van. Azért ha majd van valami közelebbi, avass be minket!

chrissy81
 
 


Chrissy
meg azt elfelejtettem mondani,hogy sneki nem nez hulyenek!!!Mindenki igy kezdi szerintem :oops: Nekem mondjuk annyi elonyom volt mire idekeveredtem mar megvoltak az alap vizsgalatok :roll:

Es oorulok,hogy kiallsz a magad gondolataiert tudod csak oszinten!En neha lehet nyersen fogalmazom de nem bantasbol irok igy egyszeruen nem tudom mashogy fogalmazni :oops:

Puszi
Na te merre jartal :?: csavargooo :lol:


HIREK
Holnap megyek vv-re megnezik a THS,FSH,E2,es valami anti valamirol is beszelt :shock: fel ora mulva visszacsorgok mennyibe fog ez nekem kerulni :shock: :roll: es akkor holnaptol fogigatlo :? (Remelem hazamehetek egy lombikra februarban vgy ha nem akkor itt akarok egy lombikot :roll: )

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Chrissy
Egyutt irtunk :wink: almot ne is emlitsuk 5honapos voltam mar volt pocakom :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kint is olyan a lombik, mint itt? És mikor dől el, hogy hazajössz-e februárban? Kelle hozzá api is gondolom...

chrissy81
 
 


Imáitokat meghallgattam, s lőn itt vagyok :lol: :lol:

Minyá visszaolvasok...termeltetek :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bri: itt vagyok! :D Anti TPOt néznek biztos. Nem lesz olcsó ennyi vizsg. biztosan.
Lapaljás talit nem szervezünk??????

Betty: jer :lol: és regélj! :lol: ssy:

Chrissy: :oops: Köszi.

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lujzi: itt is Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lapaljás tali?????????? IZGI LENNE!!!!!!!!!!!!!

chrissy81
 
 


És hol nyújorkban? :D

chrissy81
 
 


Chrissy
kötsög piri :twisted:

Milyen
jó alacsony a vérnyomid :roll: olyan, mint nekem.
Egyszer valami munkahely miatt el kellett mennem ilyen orvosi vizsgálatra, és 80/60-at mértek. Rám nézett :shock: kb így a doki, és megkérdezte: maga még él :?: :o :lol:
Azt mondta, ilyen vérnyomással csak hálni jár belém a lélek :lol:


Puszi
köszi, jól vagyok, a melleim leszakadnak, de ez nálam menszi előjel, úgyhogy csak ET+10-en óhajtok tesztelni, ha addig meg nem jön.
Az 50 tesztes sztorin jót nevettem :lol:


Bri
most sokáig a teki volt az avatarod hiszen :wink:
Jól vagyok, már fentebb írtam...most így beülti után nem akartam olyan sűrűn jönni, mert szerettem volna kicsit elvonatkoztatni a jelektől :lol:
A szép álmod váljon valóra :!: :wink:
És a holnaphoz nagy drukk++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!


Bri:én múltkor azt álmodtam,hogy megszületett a gyerekem,de nem sírt, csak rázták-rázták,de nem sírt fel,mondták,hogy meghalt. Boooooooooooooooorzasztó volt,nagyon..... :cry: :cry: :cry:


Puszedli: nagyon szívesen, nem kell megköszönnöd
lujzedli
 
 


Nekem kkeeeeeeeeeeellllllllll :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: