Új privát üzeneted érkezett!

Kfmares: :cry: :cry:

Timi
titimee
 
 


Timi,
Még inkább ne. :oops: :oops: :oops: Várjunk addig amíg késik legalább 2-3 napot. Valszeg úgyis kell mennem BétaHCG-t nézetni. Az lesz a tuti. :lol: :lol: :lol:

Ha holnap nem jön meg, akkor hétfőn hívom a dokit és majd ő megmondja a tutit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Timi,
Laptető!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez a hónap tuti lesz nektek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Judy: ilyen teszt mellett nem fog megjönni :) lehet hogy végül ikrek lesznek?

Timi
titimee
 
 


Timi,
Úgy látom nálad készülődik valami.Jól leesett a hőd. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: igen :) kezdődik a buli :)

betty: azta, a hőd szépen alakul... teszt?

Timi
titimee
 
 


Kfmares
hát nincs könnyű dolgod akkor Apival az egyszer biztos :roll:
Sztem le kéne vele ülnöd kicsit beszélgetni, mert így csak el fogtok menni egymás mellet, és az a kapcsolatnak sem tesz jót...


Timi
teszt nega, már halványan pozi kéne legyen, hisz a 9. DPO-n vagyok...mindegy, már megszoktam :lol:
Ja, a hőm szép, de az mindig az :wink:


Judy
akkor még várunk egy-két napot, aztán durranhat a pezsgősüveg :lol: ...persze neked csak gyerekpezsgő :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Lányok,
Mi ez a pangás????

Timi,
Te biztos elfoglalt vagy és le se szállsz apáról. :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
Puff,
Nem lőttél még tesztet???Nekem ma kellett volna megjönnie, és már szerda este mutatta a Gabriel. :lol: :lol: :lol: :lol:
Mares,
Nagyon eltűntél. Remélem nem mondtam semmi bántót. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Betty,
Amúgy is csak a gyerekpezsit szeretem az igazit nem. Inkább sörös vagyok, de egy darabig az sem. :wink: :wink: :wink:
Manó,???????????? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajoik!!!

Elnézést az eltűnés miatt, de tegnap uram tesojának a kislánya tartott szülinapi bulit, így már géphez utána nem jutottam, éjszaka még akartam jönni, de akkor meg a senki nem válaszolt volna!! :D

Judy

Ne butáskodj, és nehogy bármi lelkiismeret furdalásod legyen, hogy mit mondtál, mert a véleményetek nekem nagyon is sokat számít, és ha nem így lenne, akkor nem is írtam volna le olyan részletesen , hogy mi is a "gond" néha.....


már az esküvő előtt is sokszor gond volt, hogy az uram, aki magát aktív sexuális életet élő embernek mondja magát, nem annyiszor kíván meg. Előző kapcsolatomban ( majd 5 évig tartott) én voltam az, aki heti egyszer akarta csak..... most fordut a kocka, párommal szeretném többször, és nagyon nagyon sokat beszéltünk erről, meg most a baba kérdésnél méginkább... és nagyon nagyon zavar , főleg mint nőt, hogy ennyire SZAR lennék, hogy friss házasként a párom csak heti egyszer kíán??? Mindig a meló és a sok munka és az utána jövő fáradtságra fogja... meg hogy neki kényszerből nem megy ( ha pé lenne például) , meg hogy ő már a minőségre megy... ( ami nekem már csak duma, nem hiszem el!)

A legjobb időszak akkor volt, mikor nászúton voltunk, akkor persze minden nap volt sex, néha majdnem kétszer is akarta..... A környezetváltozás jól hatna rá???

Most hétvégén itt a kislány, reggel már előbb felkelt a lányka, mint én, így reggel semmi nem lehetett, este meg mindketten bealudtak, ma este meg uram sztem is mét fáradt lesz ( 6ra viszi vissza a kislányt), vagy én pörgök bem, és adom be az unalmast!

Most is reggel jön, bujik, és érzem , hogy lenne kedve, de itt a gyerek, estére meg elalszik....

ilyen lenne egy 40 éves ember????? :( néha elszomorodok.... pedig azon kívül lesi minden gondolatomat, és a család szerint egy főnyeremény, bár anyukém és nővérem tud a problémáról, ők is , ahogy TE is Judy tanácsod adnak, és ez neke azért segít.....

De néha eszembe jut, így élem majd le az életemet???

És különben Judy Ő volt, mármint Uram, aki már esküvő előtt benyögte, ő nagyon szeretne bébikét, és mostantól élesbe menjen a sex, ne megszakításos védekezéssel....

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Betty

Ahogy fent írtam, apival már nagyon nagyon sokszor beszéltem erről, szinte lerágott csont a téma, és csak akkor változik valami, ha 1.: kiakadok nagyon, 2.: valahova elmegyünk és ott nem a munkára figyel....

Neked azért Betty nagyon nagyon szorítok, mert ki tudja, még lehet + a - -ból?!?!? nem???

Timi

Igen igen, laptető, ( nekem mondjuk nem számít mert ahhoz api is kéne, egyedül nem tudok gyereket gyártani), de kezem lábam keresztben, és szurkolok neked!!! Tegnap és ma remélem le sem szálllllllltatok egymásról :lol:
Majd gyere ám, hogy mi volt! :D

Miamano, Morcivaci

Hát ti hun vagytok!?!? Esik az eső, tessék szépen apival összebújni, utána meg hozni nekünk a híreket :D

Judy

Bár már sokat írtam neked, de csak magammal voltam elfoglalva, ezért mégegyszer külön neked!!!!

ANNYIRA DE ANNYIRA BOLDOG VAGYOK , HOGY VAN EGY KIS PÖTTÖMBABÁD ODABENT!!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Fúj, fúj, buta nyálkás, esős, idő......

Na de lányok, jó reggelt, tessék jönni :D
Mares lányka már itten van :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Judy: de jó a vonalzód :)

kfmares: azt írtad hogy attól indul be a férjed, ha kiengeded a hajadat. próbáld meg így beindítani :) látod, hogy a múltkor is sikerült. most csak akkor engedd ki mikor pozi lesz az lh teszted :lol: :lol: addig meg éheztesd.

Hát tegnap este sajna későn ért haza a párom, de azért adtunk egy esélyt :)

Timi
titimee
 
 


Csajszik most nem tudok reagálni, megyünk ebédelni anyumékhoz, majd később jövök :!:
Csa jelentkezem, hogy élek, változás nincs... :?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!!
Én is csak életjelet adni jöttem :), egész hétvégén anyánál vagyunk, nagy családozás van :)
További szép vasárnapot nektek (mondjuk itt esik...)!

Kép
miamanó*
 
 


Én is csak bejelentkezek gyorsan,hogy még megvagyok.:) Nálunk is esik, nagyon bánatos idő van.Úgyhogy azt hiszem a nap hátralevő részében odabújok Apához.:) További kellemes hétvégét mindenkinek!
morcivaci
 
 


Sziasztok lányok!
Remélem mindenkinek jól telik a vasárnap, az idő itt is rossz. Odabújnék Kicsimhez, de sajnos du. ment dolgozni, de. meg a szüleinél voltunk. Képzeljétek, ólat farag Jupiternek (ő a nyuszi), azt mondta edz a kiságyra, addig is ő a családunk. Annyira édes! Úgy érzem, mi mindent megtettünk a terhesség érdekében, de sajnos semmi jelet nem érzek magamon. Kicsit el is szomorodtam. Képzeljétek, pont a megismerkedésünk 8. évfordulóján kellene megjönnie. Remélem egy babát kapok ajándékba. Jó lenne.

Mares: a férfiakkal néha nehéz, nekünk is voltak nehéz időszakaink, de majd kilábaltok ebből. És hát nem hiába adott nekünk a Jóisten csáberőt? Nemde?

Judi: annyira boldog vagyok, hogy sikerült a baba! Remélem mostmár szabad gratulálni. Hogy érzed magad?

Lányok: mindent bele! Bújjunk össze a férjeinkkel. Eljön hamarosan a mi időnk is.

Köszönöm mindenkinek a drukkokat.
puffocska
 
 


Kép
morcivaci
 
 


Judy
tecccik az új vonalzid...vagány 8) :!: :lol:


Mares
ahogy Timi is írta, sztem is fogd össze a hajad, ha ez segít, és ha be akarod dobni magad férjecskédnél, akkor csak húzd ki a gumit belőle :wink:


Morci
látom tettél vonalzit 8)
Jó ötlet :!:



Puff, Miamanó
sok pussz nektek is :!: :wink:


Szal velem nincs sok minden, ma teszt nega, hő fenn az égben :roll:
Nem értek én már semmit, de egy tuti: Ilyen görbém még nem volt a 3 év alatt...

Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép kora reggelt mindenkinek!!!

CSajok, a haj kiengedéssel lesz vagyis van bajom, mert uram egy hete így lát, és pénteken már igencsak ideges volt emiatt, szombaton meg én is beszóltam neki, plusz a hajam fél napot fent volt, tegnap meg mikor lánykát hazavittük utána itthon kicsit " kiabált" , hogy nem bírja , hogy ilyen hiszti vagyok, tipikus női viselkedés, és totál kész van. Persze kiabálás után a franc bújik oda hozzá!!

Tesztek még EHCS-től nem jöttek meg, így nem tudom mikor lehetek urammal kedves, de lassan annyira jól összejön az, hogy nem foglalkozok vele, és direkt nem teszek a kedvére, hogy kezdem kihozni belőle a rossz oldalát...... :cry:

Judy

Ma beszélsz dokival? Különben érzel valamit????

Timi

Az esély ott van, nem kell piri, és nem is lesz, mert én így rendeltem nektek az évforulóra :D

Betty

Hát nem vagyok egy hő-szakértő, de ez aztán a görbe!!!!!!

Puffocska

igen, van csáberőnk, csak soha nem gondoltam volna, hogy friss házasként el kell csábítanom az uramat, és nem ő ugrik rám folyton!!!! Másik kapcsolatomban a pasi mindig szeretett volna összebújni velem, én húztam magamat..... ilyen az élet, jól visszakaptam.....


n a menek munkába!!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

betty: ez aztán a görbe :!: :!: :!: hátha ma már látsz második csíkot :wink:

puffocska: képet nem teszel fel a nyusziról? biztos aranyos :!:

Judy: mikor mész dokihoz?

Timi
titimee
 
 


Jó reggelt,

Beszart a gépünk, most anyuékéról írok, de nem tudok most olyan sűrűn jönni, mert nem igen szereti, ha az övékét nyúzom. :oops: :oops:

Timi,
Látom megvolt a pozi LH, remélem jól kihasználtátok, és 2 hét múlva te is zebrás tesztel büszkélkedhetsz. :lol: :lol: :lol:
Betty,
Basszus,ez nem semmi görbe. :roll: :roll: Vegyél 25ös tesztet, az nekem is kimutatta. :lol: :lol:
Mares,
Örülök, hogy nem sértődtél meg. Tudod nem mindenki szereti, ha megmondják neki a frankót. Hát nagyon remélem hogy apát azért rá tudod venni a pé-nél való együttlétre. Főzzél neki fincsi kaját, vegyél szexi rucit, vagy szervezz valami 2 napos pihit. :lol: :lol: :lol:
Dokit ma hívom. :lol: :lol: Egyenlőre jól érzem magam, kicsi émelygés van, de ez még nem az igazi, inkább csak nem esnek jól egyes illatok. :oops: :oops:
Puff,
Mikor tesztelsz???Most már mutatná. :lol: :lol: :lol: :lol:
Morci,
Tök jó lett a vonalzód. :lol: :lol:
Mano,
Nálatok mi a helyzet???Hogy telt a hétvége?? :lol: :lol: :lol:


Ma csináltam még egy uccsó tesztet. Azt hiszem ez életem utolsó HCG tesztje. :cry: :cry: Ez azért jelent valamit, pl öregszem. :oops: :oops: :oops:
Szerintem már nincs kétség. :lol: :lol:



Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: nincs kétség bizony :) Ez már baba (vagy babák) :lol: :lol:

A hőgörbédet le is vetted? már nem mérsz?

Timi
titimee
 
 


Timi,
Ma még mértem, de holnaptól nem fogok. :lol: :lol:


Ez a végeredmény :lol: :lol:

Kép

Ezen legalább látszik az is hogy mikor voltunk együtt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Én bírom a kritikát, mert tudod, az épít is :D tehát nekem segít minden amit mondasz, vagy a lányok mondanak!
A hőgörbéden alul mi mit jelent??BD, OPK??? ( bocsika, csak próbálok ügyeskedni, hogy mondjuk pozi lh után hogy kell együtt lenni, mikor jó, bár még EHCS szupi tesztjei nem értek ide.... 27-26 napos ciklusomnál meg nem tudom mikor van pé-m... annyira nem érzem... ma van a 9. nap... úristen, 9 napja nem voltunk együtt.... én még 3-4 napig nem biztos hogy tudom húzni... api is kezd már ideges lenni, feszült...)


Timi

LH tesztből milyet használsz?

Puffocska

Apinak én is előadtam, hogy szeretnék egy nuszikááááát :D mert azt lehet simogatni! Erre mit mond jóuram: majd borotválkozok mindenhol és akkor nekem is megnő és engem is lehet majd simogatni :D tiszta gyagya az én drága uram :D

De ha van kép nussssszikáról azt én is megnézném :D

Betty

volt ma teszt????

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


kfmares: a BD az az együttlétet jelenti... (PM-estem AM- reggel) az OPK meg az LH teszt eredményét mutatja :) nem akarsz te is hőmérőzni? Én is EHCS-től rendeltem a teszteket. lh-ból a 20as csíkot, terhességiből meg a 10es csíkot rendeltem.

Judy: nagyon csini a hőd... apa tudja már?

Betty: ha jól számolgatom most vagy a 11ik napon. kivi vagyok a tesztedre :)

Timi
titimee
 
 


Timi

köszike a felvilágosítást :D :D tiszta okosnak érzem most a kis fejecskémet :D
hőmérőzni nem mindig tudok, mert nem ugyanakkor kelek, leginkább 5:45-or, ami néha 6, vagy holnap nincs meló, 7ig alszok... így is lehet?
Én várom EHCS tesztjeit, de múlt kedden adtam fel a pínzt, nem hiszem , hogy a héten ideér... viszont a héten kellene már lenni pé-nek nem??? sztd???

Judy

tényleg, párod tudja már???

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Ha 26 napos a ciklusod, akkor szerintem a 11-től -15-ig kellene stexelnetek, de hogy pontosan mikor azt sajna nem tudom neked megmondani.
Én mindig ugyanabban az időben mérem, max visszaalszok ha aznap nem kell olyan korán kelnem :)

EHCS gyorsan küldi, szerintem egy-két napon belül ott lesz a csomagocska :) én ha hétfőn feladom a pénzt, csütörtökre megjön a csomag..

Timi
titimee
 
 


Nem tudom ismered-e ezt az oldalt, de itt részletesen leírják, hogy miket kell figyelni magadon, mikből következtethetsz az ovuláció közeledtére: http://babatervezok.otthona.net/

Timi
titimee
 
 


Timi

Köszike az oldalt, megnézem.. vagyis már nézem is :D

Hát ezaz, hogy a 11-15ig nap az nem most van és ha addig nem lezs semmi én bedilizik :D

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Judy
Szép tesztecske!!!Bár már én is látnék egy ilyet!

Timi
Hajrá, csapjatok a lovak közé! :D Egy kis rágyúrás nem árthat!

Puffocska
Szorítok, hogy Apának évfordulóra egy pozitív tesztecskét adhass!

Betty
Ez aztán tényleg nem semmi görbe!!!

Kfmares
Vidd el apát pár napra pihenni valahová!Időzítsd úgy, hogy pont akkor legyen pé-d. :lol:

Manó
Veled mizu?

Nekem egész hétvégén továbbra is fájt a hasam mindkét oldalon, (pedig elméletileg már vége volt a pé-mnek).Időnként nagyon kellemetlen volt.És a mellbimbóm is nagyon érzékeny, érintésre fáj.Szerintetek ez még a pé miatt lehet, vagy esetleg szerda-csütörtök körül összehozhattunk valakit.Elképzelhető, hogy azért éreztem ezeket? :?: Egyébként a hasam már csak alapjáraton fáj, de a bimbik még mindig nagyon. :wink:
morcivaci
 
 


Morci,
Még 11 nap és te is láthatsz szép 2 csíkos tesztecskét. :lol: :lol:
A cici érzékenység teljesen normális dolog pé után, viszont a pocakfájás nagyon jó jel, nálam is így kezdődött. :lol: :lol:
Mares, Timi,
Majd csak a petezsák után mondom el neki. :lol: :lol: :lol:
Mares,
Szerintem kapd el apát most, aztán várj amíg a pé környékére értek.
Akkor próbálj meg vele együtt lenni, amikor tojásfehérjéhez hasonló nyúlós nyákod van, és puha a méhszájad.Az egy tuti időpont. :lol: :lol: Nem kell minden nap szexelni, elég 1x is, ha jó az időzítés. :lol: :lol:
Betty,
???????????????11. napon már a 25-ös is pozitív. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Esik nálunk, este koncertre készülődünk,..... majd megvizsgálom magamat, de napok óta fáj a hasim vagy hólyagom... vagy nem tudom, lehet felfáztam.... :(

Morcivaci

remélem, hogy nektek is már csak csíkok lesznek hónap végén és nem piri :D

drukkk megy

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Na megjöttem. :)

puffocska,
Édes lehet a nyuszi! Nekem tengerimalackáim vannak, és ha szomorú vagyok sokszor vígasztalódom velük, komolyan terápiás hatásuk van
:D

betty,
az a görbe tényleg tuti, és ha eddig nem volt ilyened, akkor az csak jelent valam(k)it. :wink: Ma teszteltél? Szurkolok ám! Jajj, így a lombik előtt de jó lenne!!!!

mares,
tényleg beszélni kéne a férjeddel kedvesen, de komolyan. A férfiak nagy része nem igazán érti, hogy ez egy nőnek milyen. Az meg, hogy nagyjából meghatározott időben kell összebújni, nem az élete hátralévő részére szól, csak most amíg összejön a baba.

judy,
hát az a teszt már nem csalhat, tényleg nincs kétség... :) Azért egész halkan gratulálhatunk hozzá? És hééé, mi az, hogy öregszel? A gyerkőcök fiatalon és fitten tartanak még nagyon sokáig. Légyszi küldd a gólyát felénk is, jó? :D

titimee,
mi majdnem ugyanott tartunk a ciklusban, hát nem lesz könnyű ez a két hét...

morcivaci,
drukkolok, hogy jót jelentsenek ezek a tünetek!!

Én megvagyok, hétvégén dolgoztunk a házi feladaton :oops: :oops: .

Lányok, tapasztaltatok ilyet ti is?: csütörtökön kaptam a choragont, és szombat hajnaltól egész nap szurkált, fájt a hasam, kicsit olyasmi volt, mint amikor megjön. Aztán vasárnapra már csak kis szurkálás volt. Ez normális?

Kép
miamanó*
 
 


Szia Mares! Milyen koncertre mentek? Ha felfázás akkor az csípne is nem? Gyakran jársz pisilni?

Kép
miamanó*
 
 


Még egy kérdésem lenne. Szerintetek érdemes most innom a palástfű teát? (még sosem ittam) És hogy adagoljátok teának? Én így találtam: 1 teáskanál palástfüvet leforrázunk 2-3 dl vízzel, 1-2 percig állni hagyjuk, majd kortyonként fogyasztjuk. Napi 2-3 csésze ajánlott.

Kép
miamanó*
 
 


Miamanó: én ovuláció utáni naptól kezdtem inni napi egy csészével. és egy bögrébe egy teáskanál palástüvet tettem, amit kb negyed óráig hagytam állni.

Timi
titimee
 
 


Miamanó

Én már annyit beszéltem apival erről, hogy csak na.... pedig szeretné ő, csak szerintem nem tesz eleget!!! ( 40 éves létére igen keveset bújuk). Persze most tudom mi a baja, a volt feleség kikészít minket, mert a kislányt nem úgy engedi , ahogy mi szeretnénk, és most párom beadott egy új láthatási kérelmet hogy szombat reggel helyett már péntek este elhozhassuk, illetve hogy a szünetek legyenek lefixálva ( mert a volt asszony úgy adja a gyereket ahogy kedve tarjta) és most uram ezért dilis, aggódik, mert november 4-én lesz a meghallgatás.... és fél, mert képzeld, hogy a gyereknek az anyja nem adja oda a mobilt , hogy párom beszélni tudjon vele, hanem csak akkor, ha ők is ott vannak, és múltkor úgy beszélt vele uram, hogy ki volt a telefon hangosítva, és anyuka és az új pasi mindent hallottak!!! Kemény!?!?!? szóval uram néha kész van, ...... talán ettől is figyelmetlen... bár egy úr, velem...

koncert : ZORÁN!!! :D imádom!!! Remélem kapunk álló jegyet!!!!


Neked meg szorítok , mert ebből ( a jó házifeladatból lehet baba :D )

Hasim csak szúr, meg mikor felállok vagy hirtelen leülök akkor érzem... de nem pipilek sokat.....

ja, teát én iszok, cickafarkat ciklus feléig aztán meg palástfűt

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares, ez elég durva. Nem akarom kritizálni az anyukát, de ezzel a gyereknek is árt...

A koncerthez jó szórakozást!

Közben megcsináltam a palástfű teát, mától iszom mindennap, hátha az is segít valamit.

Kép
miamanó*
 
 


Miamano

Én sem kommentálom, azért írtam csak le, mert borzalom, hogy mik vannak és hogy ezért ÉN szívok!!!


Köszike, futok uramhoz, mert tanítványok nincsenek, és menek vele koncertre :D

Uram vett barátcserje kapszulát! :D Kis drágám, megtesz mindent :D

És érzel valamit, hogy összejött-e a dolog a hétvégén???

Betty

mi van veled???? teszt..

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares, múlt hónapban én is szedtem barátcserjét, de most nem tudtam, hogy closti mellé kell-e az is.
Hogy érzek-e valamit? Csak próbálok optimista lenni....

Kép
miamanó*
 
 


Mares
a tesztek nekem olyan 3-4 nap alatt szoktak megjönni....remélem hamarosan már megérkezik hozzád is.


Timi
nem lesz ebből már csík, ma sincs semmi, 11 DPO-n, sőt az LH teszt is full nega....és menszis előjelek vannak....jó, hogy tegnap megörökítettem ezt a szép görbét, mert a mai már 1,5 fokkal lejjeb van :lol:


Judy
de szép a pozi teszted már :!: Bár eddig is az volt :lol:
Van itthon 20-as, és 25-ös teszt is, de minek használjam el, mikor még a jósló (LH) is nega :?: :roll:
Azéé lehet, megpróbálom... :lol:


Miamanó, Puffócska
puszillak titeket is :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Betty: :cry: sajnálom hogy így alakult pedig olyan szépen alakult a hőd, de tudod, nem feladni.... amíg nincs mensi, addig még bármi lehet :!:

Úgy néz ki hogy a mai ovu tesztem pozitívabb a tegnapinál is :) szegény párom már menekül(ne), dehát nem lehet :lol:

Timi
titimee
 
 


Lányok, mondjatok valami okosat! Előbb csináltam egy ovutesztet, erősen pozitív. Ez hogy lehet? Elvileg a szuri után 36 órával volt az ovu, nem? az meg szombaton volt. Vagy a tüszőrepesztő szuri zavarja be, azért mutat pozit? Bocs, de nem értek ehhez.... :oops: :oops:

betty, az a fránya hő :( de tudod, a remény....

Kép
miamanó*
 
 


Sziasztok!

Judy: olyan boldog vagyok, hogy sikerült neked. Remélem ideküldöd Esztergomba a gólyát. Nem tesztelek, mert félek. Tudod, így addig reménykedhetek, amíg meg nem jön. Nem akarom elszúrni a 8. évfordulónkat. De lehet, holnap rászánom magam, hátha megmutathatom kicsimnek a 2 csíkos tesztet. Olyan boldog lennék. De sajnos még mindig semmilyen jelet nem érzek magamon. Bár nekem a menzi előtt sincsenek kifejezett tüneteim. Szurkoljatok nagyon!!!!!

Betty: szerintem azért tesztelj még egyet. Csodák, márpedig vannak.

Mares: Hát nincs könnyű dolgod a férjecskéddel. Úgy szeretnék segíteni neked. Biztos zavarja ez a volt feleség ügy és a munkája miatt is feszült. Próbálj te lenni a türelmes, és igyekezz mindig kedves lenni, még akkor is, ha neked is rossz a hangulatod. Ez biztos megteszi a hatását.

Miamano: én is ittam palástfű teát, nem vészes az íze, de mivel semmi jótékony hatást nem éreztem ezért abbahagytam.

Morcivaci: szép lett a vonalzód!

Timi: Mi újság veled?
puffocska
 
 


miamanó. valszeg nem egyidőben repednek meg a tüszők.

puffocska: drukkolok. holnap azért egy tesztet ellőhetnél :) nekem úgy tűnik most van ovum.

Timi
titimee
 
 


Timi, akkor mindent bele! :wink:

Kép
miamanó*
 
 


Kép

Timi
titimee
 
 


Jóreggelt csajok

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Jó reggelt,

Beszéltem tegnap az orvosommal, és jövő hét kedden megyek uh-ra. :lol: :lol: :lol: Akkor már 5+3 leszek és petezsákot már látnunk kell. :lol: :lol:

Betty,
Soha nem mond, hogy soha, láttunk mi már olyat hogy valaki lombik előtt bespontánosodott. :lol: :lol: :lol: :lol: Várj még egy kicsit. :lol: :lol:
Puff,
Nem is kell jeleket érzeni. Nagy átlag semmit nem érez az 5.-6. hétig. Nem tudom hogy bírod ki teszt nélkül. :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: Ma már tuti mutatná. Szerintem én jobban izgulok miattad, mint te magad miatt. :lol: :lol: :lol:
Timi,
Látom szorgoskodtatok rendesen. :lol: :lol: :lol: Meg is lesz az eredménye. :lol: :lol: :lol:
Mano,
Ne LH-zz és ne csinálj hcg tesztet sem, mert a tüszőrepi szuri hcg-t tartalmaz és azt kimutatja az LH teszt is, azért lett az én LH is pozi a ciklusom végén, mert hcg-t kezdett el termelni a szervezetem a terhesség miatt.
:lol: :lol: :lol:
A tüszőrepi szuri hcg-je kb 7-10nap alatt megy ki a szervezetből, addig nem szabad semmivel tesztelni, mert úgyis pozitív lesz. Betty is így járt egyszer :oops: :oops: :oops:
Mares,
Látom azért urad nem olyan reménytelen este, ha barátcserjét vett. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

á, már nem is tuodm, hogy mi is van velünk.... ahogy tegnap uram fogalmazott, nagyon rossz irányba haladunk, leginkább el egymástól.... ( sex, baba kérdés miatt, leginkább a sex)... kissé le vagyok törve

Neked meg szorítok ezerrel, és remélem, hogy a doki majd szép zsákocskát mutat neked

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: