Új privát üzeneted érkezett!

Drága Hkitty,
Fogadd tölem is öszinte részvétemet! Ezt nem is lehet szavakba önteni... :cry: Nagyon sajnálom, hogy ez történt anyukáddal. :(
Vendég
 


sziasztok,

Hkitty: Fogadd őszinte részvétemet! Nagyon sajnálom! :(
henne
 
 


Kitty fogadd őszinte részvétemet :cry: :cry:
Vendég
 

 
 

Sziasztok lányok!
bocs,hogy eddig nem jelentkeztem.nállunk hétvégén internet szünet van.csak gyors bekukkon vagyok.még nem is tudtam visszaolvasni,majd holnap pótolom.még nem jött meg,meg remélem nem is jön meg.majd ha van valami akkor írok,de eddig tegnapi teszt negatív volt.lehet az össze vissza ciklus miatt.majd holnap...na megyek!puszi
Vendég
 


sziasztok,


Mától szabin vagyok egy hétig. El sem hiszem. Ma és holnap tanulgatok, aztán indul a nagy ünnep előtti hajtás. A szülők nálunk karácsonyoznak majd, így lesz mit csinálnom.
Úgy néz ki, most van pé-m, a málnatea előrébb hozta.:) Mostanában a 22 napon volt a pé-m, így örülök most ennek.

chrissyke: az én férjem is vajdasági, de már 10 éve Magyarországon él.

Gabóó:drukkolok, hogy ne jöjjön meg!;)

pinkiné:milyen volt a vacsora?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára henne 2009.12.21 08:38-kor.
henne
 
 


Andi: őszinte részvétem, nagyon sajnálom! :(
Nem tudom Te hogy vagy vele, de amikor meghalt a nagymamám, aki velünk lakott és majdnem egy éven át már beteg volt, és amikor megtörtént, elaludt, kettős érzés fogott el, amitől egy kicsit lelkiismeretfurdalásom volt! Először is nagyon nagy fájdalmat éreztem, aztán pedig valamiféle "megnyugvást" hogy neki már jó, már nem szenved! mert szegénykém nagyon sokat szenvedett!
Remélem a család és a barátok majd segítenek feldolgozni ezt a traumát! és gyere majd mindenféleképpen, ha egy kicsit jobban vagy! Légy jó és sok kitartást neked, nektek!!

Joccakát mindenkinek!

Kép
csicsiy
 
 


Andi

Fogadd őszinte részvétemet! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok ehhez a nagy fájdalomhoz.
Mást nem is mondhatnék, de ahogy tudsz, nézz be hozzánk, a családod mellett mi is igyekszünk majd lelket önteni beléd!

Millió ölelés Neked!



durcipok
 
 


Sziasztok Lányok!

Eddig nem tudtam sajnos jönni, munkahelyen véghajrá volt, meg két szülinap a családban, amit szombaton tartottunk, meg ajándékok után is sokat járkáltam.
ÚGyhogy emiatt nem tudtam jönni, de mától két hétig itthon vagyok. :D
Majd igyekszem visszaolvasni, de először is:
Pikiné, Gabóó, Henne én is üdvözöllek benneteket!

Kriszti
Gratulálok a letelepedési engedélyedhez!

Tyuntyi
Örülök, hogy a műtétből sikeresen rendbe jöttél!

Csip-Csip, Csicsy
Örülök, hogy nálatok is minden rendben!

CSajok igyekszem visszaolvasni, így bocsi, ha valamit vagy valakit kihagytam.

Ja, amiről még nem is írtam: tegnap megjött! De nem baj, most erre számítottam, nem is vagyok elkeseredve. Szerintem pé-m sem volt ebben a hónapban.
DE párommal megbeszéltük,hogy köv. hónaptól gőzerővel ráállunk a témára. Jó lenne most már egy baba.

De gondolom ezzel mindannyian így vagyunk, ezért gyűltünk itt össze ilyen szép számban!

Most megyek reggelit készíteni párocskámnak, aztán anyummal karácsonyi ajándékokat vásárolni. DE este jövök!

Aki dolgozik még, annak jó munkát, a többieknek jó karácsonyi készülődést kívánok!

Puszi



durcipok
 
 


Sziasztok Lányok,

Itt vagyok én is, csak most annyi intéznivaló lett hirtelen így az ünnepek elött. A tábláztot is ki fogom javítani. Sajnálom Durcipok, hogy megjött :cry:
Anyukám is tegnap jött,nem is voltunk itthon egész nap. De jövök azért még hozzátok :lol:

Pusszantás!
Vendég
 


Sziasztok csajok :D :D :D :D
Hát először is Hkittyihez szólnék..Ha nem haragszotok meg!!!!

HKitty: Olvastam a soraidat, és zokogok!!! :cry: :cry: Nem akartam hinni a szememnek, drukkoltam imádkoztam, hogy anyukáddal tudjtok még tölteni a karácsonyt!!!De hát sajnos nem így lett :cry:
Fogad tőlem is meg a többiektől is az öszinte részvételt!!!Gondolom most nem lehet könnyű ez, sajnos Én úgyan ezt végig csináltam a Papámal csak ő még a Karácsonyt velünk tudta tőlteni, aztán Január 21-én a morfiumtól ő is elaludt... :cry:
Andinak igaza van gyere és mi is itt vagyunk Neked mi is egy kis család vagyunk neked aki segít a továbbiakban!

Csilla: nagyon jót írt és igazat, fogadd meg, és hidd el neki!!!!

Durcipók: Sajnálom, hogy megjött, de jól vetted az akadályt!!!Ennek örülök csajosom :D

Gabooo: Üdv köztünk örülök, hogy csatlakoztál, jól tetted!!!!!

Kriszti: Jól montad, jó csapat vagynk éss örülök Nektek :D :D
Fogalmam nincs, hányan vagyunk 9-en????Éjjjjen!!!!

Pikiné: Nagyon jók a képek!!!Tetszenek!!!!

Henne: Ott miújság van???

Csilla: Nálad, jándkok megvannak már???

Remélem nem hagytam ki senkit!!!!
csip-csip18
 
 


Nálunk is úgy eltelt a hétvége, mintha nem is az lett volna
Párom dolgozott, Én szombaton reggeltől-délutánig vásároltam De főzni nem nagyon főztem Megvettem mindent a sütihez is, de hát nem jutottam el odáig...És nem is tom mikor álljak neki... Holnap reggel dolgozzom, aztán du.megyünk apu szülinapját ünnepelni a haverokkal a Trófeában, szóval megint nem fogom tudni megcsinálni és Szerdán meg itt vagyok a szoliba...Csütörtök meg kari Hát mikor gyúrjam be beiglit???Egy éjszakát kell hagyni állni igaz???Vagy kb.hány órát???Suztündér, Te tuti tudod?!?!?!
Apjuk megvette a fát 4500 ft 2 méteres luc....Első közös karácsonyunk kölön és úgy bevagyok zsongva, hogy csak na Igaz Én Jézuskám megjött, de ővé még nem.... Egy csomó mindent vettem neki...És ráadásul egyre kisebb dobozba csomagoltam be neki...Végére az utsó doboz lesz az audio rádió Annyira kivi vagyok mit szól
Jaj csajok levágattam a hajam!!!!Gondolotam Én is apjuk bele is egyezet Kleopátra lettem, de hosszúba, de nem tetszik így hosszúba holnap még lejebb vágatom....már 20centit levágtak, most még legalábbb 5 kell még, hog olyaan legyen amilyennek Én elképzeltem...

Na jó csajok mentem kicsit hosszú lettem, de bepotoltam a napjaimat
Puszzzzzzzzzzzzzzzii
--------------------------------------------------------------------------------
csip-csip18
 
 


Sziasztok Lányok.

A hétvége eltelt nálunk is piszok gyorsan, pláne, hogy szombaton bulizni voltam a munkatársaimmal, s a tegnapi napom ebből következve iszonyat volt. Kicsit másnaposan ébredtem, s egész nap döglöttem az ágyban. Délután volt, mire észhez tértem. Szerdáig még melózok, sajna muszáj, de a két ünnep között már én is szabin leszek.
Úgy néz ki, hogy meg fog jönni. Vmi barna kis maszat már van, ebből mensi lesz az tuti. Fogalmam sincs, hogy hányadik napon tartok, de majd utána nézek a ciklus.hu-n. Most nem vagyok elkeseredve, erre készültem is, s tuti biztos voltam, hogy most nem jön össze. Akárcsak Durcipóknak, szerintem nekem sem volt pé-m ebben a hónapban. Viszont a férjem tegnap közölte, hogy jövő hónapban elmegy spermavizsgálatra. Nem vár februárig, már szeretne babát ő is, s nagyon motoszkál a fejében az a gondolat, hogy esetleg vele lehet vmi baj. Szerintem kell neki ez a vizsgálat, mármint a lelke miatt. Nagyon aranyos volt tegnap. Igy a Forgách intézetbe fogunk elmenni jövő hónapba, s meglátjuk mi lesz. Ha vele minden oké, akkor irány vissza a nőgyógyászomhoz. Szóval, ezek vannak.

Durcipók:
Sajnálom, hogy megjött. :cry:

Gabóó:
Ha tudsz majd vmit, akkor jelentkezz. A negativ teszt még nem minden, ameddig nem jön meg, addig lehet izgulni. :P

Pinkiné:
Aranyos a fényképetek nagyon. :lol:

Henne:
Ha most van pé-d, akkor mindent bele otthon.

Lányok, az ünnepeket mindenki használja ki, hogy van egy kis lazitás, s legyen mindenki sokat együtt a párjával. Persze, ha teheti. :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jaj csajok képzeljétek el, mi történt, tudjátok bizti meséltem nektek, remélem... :oops:
Múlthéten taliztam egy régi barinőmmel...És talán mondtam is, hogy ők is rajt vannak a baba projecten,kistesón és most tudtam meg az Anitától, hogy terhes....
Jaj anniyra örülök :D :D :D
Most már csak terhes barátnők vesznek körül :D :D :D
Tiszta vicces :D :D :D
Elsemm hiszem :D :D :D
csip-csip18
 
 


Szép Estét Lányok és Kismamik!!!
Én lépek, mert nagyon retek van itt, mindenki behordta a koszt, azt most rendessen van dolgom :evil:
Basszus holnap apu bulija, Én meg hulla fehér vagyok, Kiszel Tündés szemöldökkel :roll: :lol: ...Uhhh atya ég...megyek is gyorsan ma lefulyatom magam, legalább jó barna leszek :D Aztán holnap melo, kozmi, melo, haj vágás, melo, vacsora :D :D :D
Van lesz rendessen kapkodás :D :D :D
Ja amúgy anyuék tegnap sikeresen megérkeztek 2 órás késéssel!!!El is felejtettem írni!!!Ráismerni nem lehetet, olyan színűk van...Csomó ajcsikat kaptam, nyár ruhákat, minden sárga-fekete-zöld...Szeretem az élénk színeket, és most minden jó rám, jó mértet hozott anyu...Szupik :D :D :D

Na jó lépek!!!
Puszi
csip-csip18
 
 


Sziasztok csajok!

Itt is vagyok, igaz a mai nap sem lesz kutya. Megyünk anyummal bevásárolni,mert 25-én itt lesz nálunk az egész család és hát vagyunk egy páran :lol: Aztán én is szoláriumba megyek,meg délután míg párom melózok bemegyünk Hannoverbe anyuval nézelödni, forraltbort inni :P
Ne haragudjatok, nem tudtam még végigolvasni mindent olyan sokat írtatok!!Ennek tökre örülök!!
A táblázat még el nem felejtem :lol:
TÀBLÀZAT 2009.12.22

Pusszantás Mindenkinek :P
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem Tyuntyi nem jön meg, holnap van a nemvárt napja ugye?
Nekem pedig két napra rá!! Néha van egy kis hányingerem, de ez volt múlt hónapban is :wink: Tyuntyi örülök h a párod is így áll a dolgokhoz és remélem hamarosan sikerül nektek, még hamarabb is mint gondolnád!!!

Gabó: veled mizu? Remélem nem jön meg!

Csip-csip: örülök h végre jöttél!! szuper h kaptál sok-sok ruhát!
Biztosan jó a hajad! küldj egy képet ha még rövidebbre vágattad!
Az én hajam világosbarna, szőke melírral, de mostanában kacérkodom a gondolattal h barna szeretnék lenni inkább, ezt már unom!

Durcipok: jó h jöttél, már nagyon hiányoltunk! tényleg nem szabad elkeseredni, örülök a pozitív hozzáállásnak!

Hát, csajok ez a rohanás, tényleg! Csak a nagy intézkedések alatt el ne felejtsük a lényeget, a szeretetet és h együtt legyünk a családjainkkal!! Nálam már minden ajándék megvan hála istennek, családban a gyerekeknek (3) és a páromnak is!

Én még holnap reggeltől estig és 24-én is dolgozom kettőig jó mi??? Aztán meg megyünk a szüleimhez és ott leszünk szenteste! :P

Kriszti: örülök h Anyukáddal vagy, használjátok ki az időt!!

Andi: remélem hamarosan jössz!

pusza mindenkinek!!!

Kép
csicsiy
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.07.20 11:59-kor.
Vendég
 


Sziasztok!ne haragudjatok,csak gyors bekukkra jöttem nem is igazán tudok visszaolvasni,mert millió a dolgom.csak jelentem,hogy még menszi szerencsére sehol.esténként van egy kis szurkálásosdis( :roll: )de én azt másnak tudom be.
csicsiy olvastam,hogy nemsokára nem kell megjönnie,csak annyi,hogy még hányingered nem lehet.ez saját magad által kreált tünet.tudom én ebbe profi vagyok :lol: :lol: :lol: nem azért ám,hogy megbántsalak,de ez még nagyon kora lenne.
A legelső tünet,hogy nem jön meg,de ez se 100% tünet!
Aztán,hogy a mellbimbó besötétedik,és a melleken látod az ereket.majd a vasíz a szájban és így tovább.a hányinger ...még messze van.ha beírod a google barátba,hogy terhesség tünetei egy csomó közül válogathatsz!

Na repülök s tovább!!puszi mindenkinek és remélem,hogy lesz karácsonyi kismamink!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok.

Én is csak bekukkantok most, este már ráérek, akkor viszont fogok többet irni.
Nekem sem jött még meg egyenlőre. Barnázás megszünt, nem tudom mi volt tegnap, azt hittem, hogy megérkezik, de még semmi. Reggel óta abszolút megjön érzésem van, fel is vagyok szerelkezve minden eshetőségre. A 29. napon vagyok, még bármi lehet, de szerintem elsősorban mensi. :cry: Tesztem nincs most otthon, igy a többi hónaptól eltérően nem csináltam még, de vhogy nem is izgat a dolog annyira. Mivel egész hónapban semmi, de semmi tünetem nem volt, igy most nem reménykedem semmiben.

Gabóó és Csicsiy:
Hajrá lányok, mindent bele, rajtatok a világ szeme.... (még rimel is) :lol: :lol: :lol:

Hkitty:
Kitartás.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Gabó: dehogy bántassz meg, ti már régen próbálkoztok és biztosan nagyobb tapasztalatod van ebben! persze, tudom vagyis gondolom h a hányinger még nem lehet tünet! nem kreálok semmilyen tünetet, mert hála istennek nem akarom görcsösen és nem akarok bemesélni magamnak semmit, ez csak úgy van! múlt hónapban is volt egy kicsit, talán Csip-csipnek is! De ez biztosan mástól van!
Igazándiból annyi h mi mindig megírjuk egymásnak h milyen "tüneteink" vannak, pontosabban hogyan vagyunk!
Szóval nem gondolom h ez terhességre utaló tünet!
Bár a babásmamás.hu oldalom azt írják, hogy még mielőtt meg kellene jönnie, lehet már az ember lányának hányingere is...
A húgom lassan 3 hónapos terhes, és a legelső tünet nem a elmaradt menstruáció volt, hanem h iszonyatsan fájtak a mellei!!
Mikor fogsz tesztelni? Neked már biztosan kimutatná ha babás lennél!

Tyuntyi: remélem nem jön meg neked! Írj mindenképpen!!

Kép
csicsiy
 
 


na sül a süti addig gyors válasz:hát ugye 19.-én meg 20.-án teszteltem ami negatív volt.de nekem 13.-án volt pém,3 nap a beágyazódás és vannak olyan tesztek ami a beágyazódás után 3. naptól mutatja ki és van ami a 10. naptól.na nekem ilyen 10.napos van.hát reménykedem hogy így holnap kimutatja.de az is lehet,hogy megint felborult a hormonszintem és azért nem jön meg.nem tudom.gratulálok tesódnak!!!
Tyuntyi szerintem bekellene szerezned egy tesztet :roll: hátha csak azért volt barnázásod,mert tágul a méhed,tudod kell a hely :wink: .de 10-es erősségű tesztet vegyél,az előbb kimutatja!
Vendég
 


Írtam egy hosszú bejegyzést és kidobott a gép. elegem van! Elszállt minden megint. Rohadt mérges vagyok! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szóval, második nekifutás, kicsit lehiggadva. De ezt a levelet már word-be írom, s innen fogom átmásolni. :?

Gabóó:
Azt szerettem volna tőled kérdezni, hogy a beágyazódás nem 10 napig tart? Mintha ezt olvastam volna vhol. Nem létkérdés, csak kiváncsivá tettél. Egyébként megy a drukk neked ezerrel.
Tesztet nem veszek, anyukám kórházba melózik, szokott hozni nekem. Most is megkértem erre, de csak karácsonykor, 25-én jönnek, így addig tesztem nem lesz. Bár, szerintem nem is kell. Egész nap azt hiszem, hogy meg fog jönni, s mivel más tünet nuku, ezért is biztos vagyok benne. Ja, meg idegbeteg vagyok, mint az állat. Mensi nincs, viszont herpesz a számon az van! A jó k... életbe! Szépen fogok kinézni karácsonyra!

A tesztről még annyit, hogy anyukám olyat szokott hozni mostanában, amin csak lengyel és kínai felírat van. Nos, elsőre a net és a férjem segítsége kellett, hogy egyáltalán tudjuk értékelni. Három kis lyukacska van rajta, s nem tudtuk, hogy most mi van. Ez olyan pisi csepegtetős. Csakhogy ezzel nemcsak hcg-t néznek a kórházban, hanem vmi mást is, ezért az egyik rublikába kell pozitív jelnek, a másikban egy pipának,a harmadikban pedig csak elszíneződésnek kell lennie. Nem volt egyszerű, az biztos!

Csicsiy:
Elméletileg holnapra nem várom, aztán meglátjuk. Neked akkor karira nem kellene megjönnie? Ez tök igzi!!! Szép kis ajándék lenne a fa alá egy pozitív teszt!!
Megnéztem azt az internetes oldalt, amit Gabóó-nak emlegettél. Tök szuper. Még el fogok oda látogatni,s egy-két cikket elolvasni.

Csip-csip:
Majd írd meg, hogy hogyan sikerült a buli?

Kriszti:
Remélem nektek pedig sikerült mindent megvennetek.

Borzasztó ez a karácsony előtti hatás minden téren. Remélem azért az ünnepek alatt nem fogtok teljesen eltűnni. Várlak benneteket.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Holnap karácsony! :lol:
Csak gyors bejelentkezés, utána irány a meló.Majd onnan még jövök ma.
Mensi még nincs, viszont hányingerre ébredtem. Remélem nem leszek beteg!

puszi nektek
:P

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szp jó reggelt!!!
Hajam???Le lett vágva igen, még vagy 5 centit Nem semmi, most már tetszik jó jó jó, :lol: csak fura
Apjuk észre semm vette, mert elöl ügye maradt a hossza...Aztán mikor mutatam neki, mondta atya ég...de jó...furi...bizti nem ismertelek volna meg hátulról... :wink:
Sűrű volt a tegnap...Kapkodtam, dolgoztam közben mikor volt pici időm, akkor meg szépítettek... :oops:
Megvolt a Trófea nagyon jó volt...Páromat nem alapszinten leb*sztam, mert fél6 helyett fél8 ért oda :twisted: Rendessen kiabáltam vele a teloban!!!! :twisted:
Na de oda ért, azt gyorsan 1 óra alatt bezabált...Én már elötte ettem, de vele is ettem....Fuuuuu majd kidurrantam!!!! :oops: :P
Aztán 9 kor begyúrtam a beigli tésztját :D Holnap sütöm... :D
Csináltam múlthéten nagy takarítást, de semmi nem látszik belöle, egyaltalán nem :twisted: :evil:
De apjuk mondta holnap segít, ha befejezte a fa faragást!!!!Persze akkor a törzse a fának, nekünk meg a talp k*rva kicsi...Érdekes lesz...Kiváncsi vagyok mennyi ideig tart el...Tuti sík ideg lesz :lol:
Aztán végül megvettem a rádió magnót neki tegnap, ma sikerült ide behozni, de féltem, hogy megkérdezzi mi van a táskámban(vagy megnézzi)(de becsomagoltam, és sok zacsiba tettem ), na beoltottam, hogy körmös cuccok, uv lámpa, fönöknek meg kell csinálnom a körmét :? :lol: bevette
Persze apámtól kértem kölcsön!!!Mert Hétfő a szoliban átb*asztak 10000 ft-al!!!Huuu ez kellett még :evil: Zokogtam :cry:
Most meg tartozhatok!!!!Na jó befejeztem, mert megint felforr a vízem!!!!
Csajok!!Én nem tom megnyitni a tábázatot!!!!Mért?????Baszousss, ezért kérdezzem tőletek!!!!

Tyuntyi: Ma van a nem várt nap akkor????Én is úgy tom, hogy 10 nap a beágyazódás!!!!Nem lehetet egyszerű a tesztet megcsinálni akkor :D :D :D

Csilla: Te vagy Tyuntyi után, 2 nappal????Igen Én volt az!!! :D

Gabóóó: Te neked már meg kellett volna jönnie???

Krizsti: Ajcsik megvannak????

HKitty: Temetésen túl vagytok!!!Jobban vagy???Gyre várunk!!!!

Durcipok: Tessék sűrűben jönni, hiányolunk ám!!!! :wink:

Többiek hol vagytok????
Szép napot!!!!
--------------------------------------------------------------------------------
csip-csip18
 
 


sziasztok!hát...nekem még mindig nem jött meg.reggel csináltam egy tesztet,de totál negatív lett :cry: :cry: :cry:
jajj,már annyira utálom!!!szerintemmegint felborult a hormonháztartásom...f*sza.reggel ki is fakadtam,api alig tudott megvigasztalni.de úgy összejött minden,hogy megint egy sikertelen hónap és év és nekünk még mindig nincs babánk. :cry:
Sajnálom,hogy csak panaszkodok.Az ünnepek között nem tudok majd jönni,mert megyünk mindenfele.mert mi pesten lakunk a család meg pápán,ugyhogy nem is igazán leszünk itthon.
a beágyazódásban lehet,hogy én tévedtem,nem tudom,de most nincs kedvem utána nézni.még gyorsan befelyezem a takarítást,csomagolom az ajándékokat,meg még főzni is kellene valamit!na megyek is!kívánom,hogy akinek még nem jött meg az legyen a babóca miatt :wink: .

Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok mindeninek!!!!
puszi Gabi
Vendég
 


Gabóó: sajnálom, hogy megjött...Nem lenne értelme elmenetek kivizsgáltatni magatokat???Biztos tudnána segíteni!!!!!!!!!!!
Te voltál már amúgy???Náald minden oké???
Lehet a párodnál van valami bibi....
Fel a fejjel!!!!!Sikerülni fog!!!Hinni kell benne!!!
Kellemes Ünnepeket!!!!Tessék aapához bújni, szép-kedves tőle, hogy meg probált megvigasztalni....Tessék viszonozni ezt most az Ünnepek alatt :wink: :wink:
csip-csip18
 
 


sziasztok lányok,

én is csak gyorsan beugrottam. nagy a rohangálás, két napja vásárolok sütők főzök, holnaptól meg jönnek a vendégek.
Mi most pé körül vagyunk, úgyhogy párommal mennek az esti programok. :oops: :)
Gabóó, azért drukkolok, még nem jött meg, így van remény.;)
lányok, most rohanok vissza sütni.:)
puszi
henne
 
 


Senki nem jött ma :( :( :(
Akkor Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok csajok!

beugrottam én is végre, naggyából elkezdtem olvasgatni benneteket, de egyszerüen olyan sok a termés, hogy alog bírom :lol: Tegnap ancival bementünk Hannoverbe, lerohadt a lábunk is, 6 és fél órát séta´ltunk, üzletböl üzletbe, aztán meg csak úgy, persze néha megálltunk fotrraltborozni :lol: :P Ma meg anyóséknál voltunk,megbeszéltük a holnapi napot, aztán meg takarítottam, föztünk anyuval elöre, süti, meg ilyesmi, meg egy kis vásárlás kaja terén,most meg borozgatunk itthon, de szerintem lassan bezuhanok az ágyba, mert a holnapi nap sem lesz egyszerü. Ne haragudjatok a következö napokban nem leszek sürün, de anyu itt van és nem talizunk olyan sürün egy évben, de gondolok rátok ám!Föleg arra, hogy legyen már valaki karácsonyi kismami
:P
A táblázattal majd jövök azért!

Mindegyikötöknek Kívánok Nagyon Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Ùjévet!!!

Puszi Mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Én is nagyon boldog és békés karácsonyt kívánok nektek!

Gabóó:
Nem elkeseredni! Mi is már fél éve nyúzzuk egymást, igaz hozzátok képest nem tartunk még sehol, s tudom hogy milyen szar mikor az ember megcsinálja azt a nyavalyás tesztet és negatív! A világ omlik össze az ember lányában ilyenkor! De utána tessék újra "talpra állni", s a következő hónapra gondolni, ami új reményeket hoz! Koncentrálj most az ünnepekre, legyél a szeretteiddel! Hajrá Gabóó!!!!!!!!! 8)

Henne:
Neked pedig mindent bele, ha most van pé-d!

Csicsiy:
Te hogy vagy? Mára vagy holnapra nem várod? Nekem még nem jött meg, de minden percben úgy érzem, hogy na most! Eddig még elkerült a piri, így már csak karácsonykor jöhet meg. Szép lesz!

Ma még benézek hozzátok, hátha erre jártok!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=HikqpdwK ... re=related[/url]

Karácsonykor kívánom Nektek a
csendes éjszakák Békéjét,
a pislákoló fények Örömét,
az otthon és a család Melegségét,
a tartós Szeretet Örömét!

Kívánok Nektek és szeretteiteknek Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket!

Andi Nektek elsősorban megbékélést azzal ami történt, és hidd el Édesanyád Angyalként föntről mindig vigyázni fog Rád!

Akiknek most kellene nem megjönnie szorítok nagyon, Gabóó ne keseredj el, légy a szeretteiddel és töltődj fel az ünnepek alatt, és ahogy a többiek is írták, új hónap, új remények. :)


Legyen szép a Karácsony mindenkinek, sok puszi Nektek!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Békés, Boldog Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok,

Nagyon Békés, Boldog Karácsonyt kívánok Nektek!

puszi :)
henne
 
 


Szép jó reggelt!

Engem már kivetett az ágy, mondom bekukkantok! Remélem jól telik a karácsony mindenkinek!

Velem még mindig semmi, tegnap egy csöppet, ma pedig két csöppet, ha lehet mennyiségbe foglalni, barnázok. Meg kellene már jönnie, én nem értem, hogy miért ilyen nehéz most ebben a hónapban. Már hétfő óta érzem a méhemet, ami hol fáj, hol nem, hol feszít, hol nem. Mint a mesében! Annyira boldog volnék ha túlesnék már ezen a várakozós időszakon és elkezdenék mensizni, mert akkor indulhatna a köv. hónap. De így? Csak telnek a napok és semmi. Ma jönnek a szüleim, remélem anyuka hozza a tesztemet, bár teljesen felesleges lesz megcsinálnom. Addig még van idő, ha megjönne, akkor nem, de ha mégsem,akkor megcsinálom. Hátha az hiányzik, hogy megnyugodjak mit mutat, s utána meg is jönne rendesen. Nem is tudom, hogy hányadik napon tartok, ha jól emlékszem már a 32. nap körül. Jaj!
Na megyek, megcsodálom a karácsonyfánkat, gyönyörködök benne egy darabig, majd irány főzni, mert mint már említettem, jönnek a szüleim!

Aki erre jár azt is, meg aki nem, azt is puszilok! (egyszerübb lett volna, azt mondani, hogy mindenkit puszilok! :roll: )

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szép Jó reggelt Mindenkinek!

Én is csak bekukkantottam egy rövidre,mert közben megy a fözés már, jönnek anyósomék!

További szép és Kellemes Ünnepeket MIndenkinek!
Töltödjetek lányok!!

Puszi :P
Vendég
 


Gyors jelentés. Terhes teszt negatív! :cry:

Csicsy:
Rajtad a világ szeme!!! :shock: :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok Csajok!!

Mindenkinek Békés, Boldog Karácsonyt kívánok!
Tegnap voltunk szüleinknél + hugoméknál (szegényke annyira szarul van :? ), ma a nővéreméknél, holnap pedig megyünk a párom szüleihez! Aztán pedig hozzánk jönnek, úgyhogy nem unatkozunk!

Tyuntyi: Te két nappal ezelőttre vártad, nem biztos h kimutatná már a teszt a babát! Első pisis tesztet csináltál?? Írj majd h mizu!!

Én mára nem várom, még semmi! a hasam eléggé fáj, cickófeszülés ezerrel! majd meglátjuk!

Jó pihit mindenkinek!!!

pusza,
Csicsiy

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok,

Hát lezajlott a mai nap is, totál hulla vagyok... :shock: Imádom a karácsonyt amúgy, de azért jó ha vége lesz már lassacskán, már ami a kajcsizást illeti... :P Holnap még mi megyünk délben anyósékhoz, aztán este meg az itteni magyar barátainkhoz vacsira, aztánmeg bele az éjszakába bulizni! Alig várom már! Nekem mostanság lesz a p.ém, ugyhogy rajta vagyunk az ügyön, csak úgy módjával ahogyan jól esik.. :roll:

Tyuntyi, lehet tényleg korán csináltad a tesztet, várj még vele, mert ha még nem jött meg, akkor még nincs veszve semmi! Hajrá mindenkinek, aki most nem várja!!! :lol:

Képzeljétek az otthoni legeslegjobb barátnöm tegnap írt és mesélte, hogy 11 hetes terhes és Ikreket vár!!!!Annyira örültem neki, mert gyerekkori barátnök vagyunk!!! :P :P

Most megyek,mert lassan bezuhanok az ágyba a párocskámmal együtt :lol: :D

Puszi Mindenkiek és további Kellemes Ünnepeket!
Vendég
 


Sziasztok!

REmélem mindenkinek jól telt/telik a karácsony! Nekünk is úgy eltelt, mintha nem is lett volna. Annyira szeretem, és olyan gyorsan elmúlik.
Nálunk a párom 24.-én dolgozott, így tesóm már délelőtt értem jött, és szüleimnél töltöttem a Szent Estét. Férjem másnap reggel érkezett meg, délután pedig hazajöttünk, kettesben is karácsonyoztunk, bár a fát ő miatta már 23.-án este földíszítettük, hogy ne maradjon ki belőle. :cry:
Ma pedig szüleim jöttek ebédre, holnap pedig Nagyatádra utazunk Petim nagypapájához. A családjából vele tartjuk egyedül a kapcsolatot, de ő is már 92 éves, és öregotthonban él. DE ahogy mi is, ő is ragaszkodik hozzánk.

Úgyhogy nálunk így teltek, telnek a napok. Nekem még picit megvan, de már alig várom, hogy elmúljon, és végre próbálkozhassunk. Most már gőzerővel, kicsit komolyabban ráállunk a dologra.

Tyuntyi
Veled mi újság? Remélem nem jött meg? Lehet tényleg korán teszteltél, van akinek a mensi várható időpontja után egy héttel mutatta csak ki a teszt! Szóval nem elkeseredni. Ha továbbra is késik, várj egy pár napot és tesztelj újra! Nagyon szorítok Neked!

Csicsy
Veled mi a helyzet! Remélem Neked sem jön meg! Majd írj, hogy mizu! Szorítok Neked is nagyon!!!

Chrissyke
Nektek hajrá,csak próbálkozzatok, és jó bulizást mára!! Látom nálatok is mozgalmasan telik a karácsony!

Gabóó
Remélem nálatok is jól telik a karácsony! Mensivel mi újság? Írj te is ha majd tudsz. Neked is szorítok, hogy ne a felborult hormonháztartásod miatt ne jöjjön meg!!

Csip-csip
Ti hogy vagytok? Párod örült az ajándékának? Majd gyere te is, ha időd engedi!

MEgyek én is, holnap után jövök, addig is pihenjetek, puszi nektek!



durcipok
 
 


sziasztok, jó reggelt!

remélem mindenkinek jól telt a karácsony.:)
A férjem ügyelt 24.-én és 27.-én is, de a közte lévő idő jó volt.:)
én sajnos ma már dolgozom.

tyuntyi:sajnálom a nega tesztet, de tudod, jön az új hónap új reménnyel;)

puszi
henne
 
 


Sziasztok csajok:D

Durcipok: Megjöttem...jaj képzeld-tek, nagyon örült az ajándéknak :D :D majd megörült, hogy mi a franszért van ez így becsomagolva...Pesze kapot, még sapkát-sálat-kesztyűt-farmert!!!a legalján meg a magno :D :D :D Aminek nagyon örült, és a legszebb az meg az volt, hogy még én is kaptam még egy ajándékot töle és nem akár mit, egy Fényképezőt :lol: :shock: :lol: Huuuuuu nagy volt az öröm :D Ja és ő is 3 dobozba csomagolta be :D :D :D
Na hát?????:shock: :lol:

Henne: Sajna, én is melozzom ma :( :( :(

Csicsy: Megjött????

tyuntyi: Sajnálom a nega tesztet, e még nem jött meg az jó jel :D
Csajok vég a a karácsonynak, lassan Szilveszter...Tessék kikapcsolodni és apjukhoz hozzá bujni :D :D :D
csip-csip18
 
 


Kriszti: kérünk majd táblát, mert nekem fogalmam nincs, hogy ki hol tart :D :D :D
Köszke :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok csajok!

A karácsony nálunk jól telt és piszok gyorsan. Ma dolgozom, de hála az égnek csak ma, utána megint szabi. Muszáj volt ma bejönnöm, mert senki nem lett volna, aki ügyel. Mebsi még sehol, olyan, mintha elfelejtettem volna menstruálni. 25-én annyira bagörcsölt a hasam, hogy azt hittem meghalok. Hányingerem volt, rázott a hideg. Vettem be gyógyszert, s el is múlt a görcs. Azóta semmi. Akkor azt hittem, hogy na itt az idő, de mégsem. vmi kis maszat időnként van a wc papiron, mikor elmegyek wc-re, de az se mindig. Innentől fogva nem értem én ezt az egészet. A méhem időnként fájdogál, de semmi más. Kellőléppen beidegeltem ezen magam, s felhivtam az ismerősünket. 30-án kell újra telefonálnom, s akkor fog tudni adni időpontot a Forgách Intézetbe. Megyünk a férjemmel, s kivizsgáltatjuk magunkat tetőtől talpig. Most már nem nyugszom, még nem tudom pontosan, hogy hol lehet a hiba. Mindjárt 32 éves leszek, nekem nincs időm évekig még szarakodni. Arról viszont nem tehet az ember, hogy 30 éves kora után találta meg az igazit, akinek szülne gyereket.
Röviden ezek vannak nálunk. Remélem mindenkinek szépen telt a karácsony.

Csicsiy, Gabóó:
Veletek mi a helyzet? Gabóó megjött már? Csicsiy lehet örülni?

Gyertek lányok, mert kiváncsi vagyok, hogy kivel mi újság!

Kriszti:
A táblázat tényleg hiányzik.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok csajszik!

Hál istennek vége lett az ünnepeknek. Nagyon imádom a karácsonyt, de ezt a sok kajcsizást :oops: Jaj, képzeljétek voltunk bulizni 26-án, hát nem vagyok büszke magunkra az egész társaság kikészült....szóval jó sokat ittunk,meg hánytunk is.. :lol: No erre nem vagyok büszke....Tegnap meg apjukkal döglöttünk az ágyban egész nap...persze totál kész voltunk. Anyukám drága meg csak nézett :shock: De mától apával 30-ig!!!Tudjátok!

A táblázatot felteszem most, ha van módosulás, légyszi írjátok meg,visszaolvasgattalak Benneteket, de lehet valahol nem jó valami és akkor kijavítom :D :P

Én p.é elött vagyok, aztán majd meglátjuk mi lesz, most még a hömérsékletemet sem figyeltem már lassan 1 hete, csak tegnap este ellöttem egy ovu tesztet és majdnem pozitív volt a dec. 25-höz képest. Ma is csinálok este.
TÀBLÀZAT 2009.12.28

Tyuntyi, mikor csináltál legutóbb tesztet? Nagyon érdekes, ahogyan most "menstruálsz",már ha lehet erre ami neked van, ezt mondani. Nagyon jó, hogy elmentek kivizsgáltatni magatokat, ha februárig én sem leszek terhes, akkor elmegyek én is a nödokimhoz elöbb, és ha velem minden rendben van, akkor jön a párom.

Barátnöm képzeljétek 11 hetes terhes ikrekkel!!Annyira boldog voltam amikor írta, hiszen gyerekkorunk óta vagyunk barátnök és jó pár dolgot megértünk már együtt! Csak azt sajnálom, hogy nem tudom mikor tudok legközelebb hazamenni és találkozni vele. Nagyon hiányzik ö is meg a huga is, aki szintén a legjobb barinöm!

Lassan mennem kell, apjuk jön haza a melóból és melegítem a kajcsit (karácsonyról maradt :lol: )

Mit csináltok szilveszterkor? Mentek valamerre?
Mi csak egy német házsapárhoz megyünk, semmi extra...mondtam is a párocskámnak, hogy leszek a soför,mert alkoholra nem is bírok ránézni :roll:

Pusszantás és ígérem jövök sürübben majd, anyukám 30-an megy haza, utánna lesz több idöm is :P
Vendég
 


Kriszti: jaj, de jó, hogy a barátnőd terhes :D Gondolom is, hogy nagy volt az öröm, mikor megtudtad :D
Huuuu hát akkor Én is elbujok az asztal álá, mert Én is ittam, de rendessen...Hát küzdötem a rókakomával, de szerencsére Én győztem...Na, aztán másnap is :oops: Ugyan ez volt, de 3 dik nap már nem :wink: Huuu szégyen :oops: :oops: De jó volt, kellett már :)
Huha akkor hajrá, tessék apához bujni, és nem rá gyondolni, hogy mért is vagytok együtt :wink: Csak élvezni :wink:
Szilveszter??? szerintem mi semm megyünk nagyon sehová, nálunk is Én leszek a sofőr :D :D :D
csip-csip18
 
 


Hát nem nagyon jöttetek ma csajok :(
Na lépek be zárom a szolit :)
Szép Estét!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Bocsi h csak most, nem volt jó a laptop-unk!

Még nem jött meg, a hasam fáj minden nap, de nem állandóan, hol középen, hol jobb, hol bal oldalon! Mindig úgy érzem mint Tyuntyi h na most már megjön!
Én még nem merek tesztelni, mert ugye múltkor is késett 4 napot!

Tyuntyi még bármi lehet: húgomnak is csak az elmaradt mensi után 1 héttel mutatta ki a teszt, kb. 3. napon is csinált, de az még negatív volt! Ez a kis maszatolás jó is lehet!

Szerintem én várok hétvégéig, ha addig nem jön meg, akkor tesztelek! Cickó kicsit fáj!

Kriszti: de jó a barátnődnek, amúgy amióta az eszemet tudom ikreket szeretnék, nemtom miért! de nincs a családunkban és állítólag női ágon öröklődik inkább!

Szilveszterkor mi a húgomékkal és a nővéremékkel bulizunk!!

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,

képzeljétek, tegnap este olyan rosszul voltam, vagyis hányingerem volt, de nagyon. Valószínűleg nem attól. Csak hirtelen jött. És már két másik reggel is volt ilyen.
MÉg korai lenne szerintem, csak nem tudom őket hova rakni.:)

A szilvesztert mi is itthon töltjük majd a férjemmel.:) Egy házaspár jön majd hozzánk, ha minden igaz.:)

puszi,
Henne
henne
 
 


Sziasztok,

Teszem is fel a táblázatot!
Most csak ilyen rövidre jöttem. Drukk lányok, akiknek ég nem jött meg!!! :P :P :P
TÀBLÀZAT 2009.12.29
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: