Új privát üzeneted érkezett!

Iner
Óvónéni vagy? :)

Talán nem is az, hogy több az örömteli pillanat, hanem én inkább azt mondanám, hogy akármilyen nehéz is, vagy rossz, egy apró kis mosoly is úgy el tud bármilyen nehézséget feledtetni, mint ha sosem lett volna. Az anyák ilyenek, mindent elfeledünk ami gáj, ami rossz, és csak a szép pillanatokra emlékszünk. :)

Kristóf 18 hós oltást kapott, most már jó darabig nem fog, utálom az oltásokat. :?

Nekünk apa vigasztalására lett Kristóf, mert 27 hetes koromig azt mondták kislány, nagyon azt is akartunk, és aztán 4D- n kiderült, hogy fiú, így apa vigaszként kapta, hogy Kristóf lehessen. Nincs bajom a névvel, de én mást akartam. Szép név a Mira is.
Nekem most a Jázmin és a Johanna tetszik, apának egyik sem. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Hoppá! Laptető!
Na még itt elbízom magam! :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Üdv köztünk Krisz :)

Kírus ÚÚgy örülök Neked, látod minden rendben zajlik.

Egyetértek Susyval a legcsodálatosabb utazás gyereket nevelni, és lehet, hogy a legnehezebb is egyben :wink: Nem lehet rá felkészülni, sem a szülésre, sem arra, ami utána következik szvsz 8) Nem lehet annál jobban szeretni, ahogy a gyerekedet szereted.
De amikor -úgy van Susy- azt érzed, hogy nem bírsz éjszaka még egyszer felkelni, amikor dühös vagy, mert nem tudod megnyugtatni-az is rendben van :wink: És amikor a gyerekes barátném Zsóka születése után pár héttel felhívott és azt kérdezte, "na érzed-e már, hogy nem ezt a lovat akartad?"-akkor hatalmas kő esett le a szívemről. Az életemnél is jobban szeretem a lányomat, de bizony kiakaszt néha 8)
De tudjátok mit, én újra ezt a lovat akarom :lol: :lol:

réka80
 
 

 
 

Szép estét Mindenkinek!


Lányok megkönnyeztem..., amit írtatok nagyon meghatott!!!
Ilyen szép gondolatok a gyerekről és a nevelésről, tényleg boldog és jó anyák lehettek!Gratulálok!

Kírus
Örülök, hogy minden rendben van és meglátod úgy is lesz végig és a cysta is fel fog szívódni hamarosan, csak most még az ördög játszik egy kicsit!De teszünk róla mindannyian, hogy gyorsan leszálljon rólad! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:15-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Ismerem ezt a fincsi receptet és szeretem az ilyet nem bonyolult és nem túl hizlalós sütiket :)

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Lányok!

Réka még nem van fent?

7-kor keltem, egy kicsit izgulok az uh miatt, de mindig ideges vagyok, ha orvoshoz kell mennem!

Szép napot és kellemes hosszú hétvégét! :)

(Ha jó tudom, akkor csak Én dolgozom, csak nekem lesz hosszú ez a hétvége?)


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!


susytunder!
Én gyógypedagógus vagyok, egy iskolában vagyok napközis...nagyon szeretem a munkám és a gyerekeket :lol:
Ezért is született meg nehezen a döntés, hogy jöhet-e a baba...mivel még nem vagyok véglegesítve, csak éves szerződésim voltak...de úgy döntöttünk, mivel akár 10 évig is hosszabbítgathatják, ezért jöjjön a baba, aztán majd találok munkát remélem...
Mindig fiatalon akartam anya lenni és remélem ez sikerül is....mivel ma reggel sem jött a nem várt... :lol: remélem most már vasárnapig kitart :lol: és akkor végre tesztelek...

Ti hogy vagytok lányok?
Kristófnak lement a láza?

pussz Mindenkinek :lol:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Jah és ZSU!!!

Nagyon várjuk az eredményt!!!!
Szorítok nagyon ám!:lol:

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Mit csináltok a hosszú hétvége alatt? Mi nem utazunk el, max egy-egy kirándulás erejéig. :)

Joli!
Már csak 1 nap! :lol: :lol: :lol:

Zsu!
Majd írj az uh után, hogy mi volt!

Réka!
Nagyon igazat írtál! Én is jobban szeretem a lányomat, mint bárkit a világon, szavakkal ki sem lehet fejezni ezt az érzést. Mégis éjszaka, mikor már ötödjére kelt fel, elpattant a cérna és kiabáltam vele! :oops: De hát ez is a része a dolognak! :)

Angyalkrisz!
Szia! :D

Hát, úgy tűnik csak volt pé-m, de tök szokatlanul egész későn. Most ilyen a görbém:
Kép

Mindenkinek jó pihit! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Iner!
Remélem beindul itt is a pozitív tesztes roham! :D :D
A hődet nem méred?

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Szia Pitypang!

Nem mérem a hőmet..az igazat megvallva, nem néztem utána, hogy ezt hogy kell és mire kell figyelni... :cry:

Mi sem utazunk el a hétvégére, csak holnap egy napra ugrunk le a balcsira, mert a szüleim lent vannak és meglátogatjuk őket...de a kis titkunkat még nem áruljuk el, nehogy elkiabáljuk...

pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Jó reggelt :)

Ó, dehogynem itt vagyok, még 6 óra sem volt, és én már itt nézelődtem 8)
Pitypang szvsz is ott van az a pé, nem baj, ha későn jön, csak legyen :wink: Ezért jó a hőmérőzés :)

Zsu Ott figyelünk veled lélekben az UHun :wink: Hányra mész?

Iner Szerintem jól döntöttetek :)

Mi lakást festünk a hétvégén :? Milyen jó, hogy van ez a 4 nap... :lol:

réka80
 
 


Sziasztok!
Joli!
Helyzet jelentést kérünk :!: :!: 8) :)

Zsu! Köszi rendik vagytok!!! :wink:
Nagyon szorítok hogy uh-on minden oké legyen,ott leszek veled lélekben!!!!! 8) ...
Majd gyere az eredménnyel...:)

Réka!
Akkor nem fogtok unatkozni azt hiszem :roll: ...jó munkát nektek!!
Szép lesz a végeredmény bizti :wink:
Én most nem ugyan ilyen lovat szeretnék,engem egy kukissal áldjon meg az ég!!! :)

Susy!
Hu milyen "rossz" lehetett hogy olyan sokáig azt mondták hogy lány lesz...gondolom bele éltétek magatokat..
Mi lett volna a neve ha lány lett volna?? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Isteni lett a szilvás süti, már alig van belőle, de inkább apa ette. :)

Így van bizony ahogy írjátok! Bizony néha elszakad a cérna, akármennyire is szeretem, és ez is a része. Szerintem nincs olyan anyuka aki mindig mindenhez jó pofát vág! :roll:

Iner
Köszi a kérdést, lement a hője Kristófnak és átaludta az éjszakát, reggel hamarább ébredtem, mint ő. :)
Szerintem nagyon jól döntöttél, fiatalon akartam én is anyuka lenni, de nem találtam meg időben azt akinek érdemes lett volna gyereket szülni. Apa valahol késlekedett. :)
Kírus
Igen elég rossz volt, nagyon bele éltük magunkat, Julianna lett volna a neve, ha lány. Így Kristófot 27 hétig Juliskáztuk. :)

Mi is többnyire itthon leszünk, szombaton megyünk apa nagymamájához családi össze jövetel lesz, névnap hegyek. De amúgy apa dolgozik, határidős a munka, de azért remélem valahová kiruccanunk.

Szép mosolygós napot mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt a Hölgyeknek!

A helyzet változatlan. Miki sehol és ma olyan derékfájással ébredtem, hogy azt hittem kinyúlok.
Meg az előbb csodás telefont kaptam. Anyám volt, hogy meghalt a mamám. Mondjuk nagyon beteg volt már évek óta, 87 éves volt. Azért szegény anyám eléggé kivolt. Kedden alapból mennünk kell hozzájuk, mert szerda reggel Tominak szemvizsgálatra kell mennie Budára a lézeres szemműtétje előtt. Mondjuk most a 4 napos ünnep miatt semmit nem tudnak intézni temetés ügyben, azért remélem legkésőbb csütörtökön sor kerül rá.
Szóval ez van.
Holnap teszt. Addig pedig köröm lerágás, hogy ne csak egy csín árválkodjon rajta. A mellbimbóm még mindig piszok érzékeny.
Mi sem utazunk el sehová, azt hiszem elég lesz jövőhéten.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 



Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Szia Joli!

Nagyon sajnálom a történteket...őszinte részvétem...

A tesztelésedet már izgalommal várom...
Nálam is változatlan a helyzet, nem jött meg a mensim...gondolkodom a holnapi tesztelésen!

Pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Joli!
Sajnálom,részvétem!! :cry: ...
Holnapra zebrás tesztet kívánok!!!! 8)
Vendég
 


Szia iner!!
Tesztelj te is holnap,az ugy tök izgi lesz!!! :wink:
Vendég
 


Szia Kírus!

Tesztelnék szívesen, már alig várom...csak nagyon félek az egy csíktól...ezért halogatom :wink: :roll:
De már nagyon nem bírom!
Szerinted kimutatná már a teszt? elvileg kedden kellett volna megjönnie... :cry:

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Őszinte részvétem Joli :cry:

Iner Biztosan kimutatná már. Én elég realista típus vagyok, és jobb szeretem a bizonyosságot. Asszem régi motorosként 8) elmondhatom rengeteg egycsíkosat láttam, a felesleges ábrándozás és én nem vagyunk pajtások :wink: De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, mit szeretne. Ha egycsíkos megyünk tovább, és utána is addig, amíg végül nem sikerül.

réka80
 
 


Anygyalkrisz
Üdv. a klubban! 8) Kép


Suzy
Igen, máshol is csinálok ilyet, csak másik fajta táblába.
Ok, beírom majd a ciklusnapodat. :wink:
Drukk a mai UH-hoz!!!


Suzytündér
Gyógypuszik mennek Kristófnak az oltás miatt!!! :wink:


Kírus
a másikba már írtam, de itt is írom, örülök, hogy minden rendben veletek!!


Iner
köszi a tábladicsit! :wink: Drukk megy neked ezerrel!!!
Én is tesztelnék már! De mondjuk én tesztfüggő is vagyok! :lol:


Joli
Na meg neked is!!!! :wink:
Sajnálom a mamádat! Őszinte részvétem! :(


Pitypang
a görbéd szépen el kezdett vándorolni fölfelé!
Ez jó! Úgy látszik, késői pé.-d volt.


Réka
lakásfestés... :roll:
Háát, akkor nem irigyellek most :wink:



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli
Részvétem. :(
Várom a holnapi fejleményeket! :wink:

Betty
Köszönjük a puszikat, ma is van még hőemelkedése, remélem most már mire fel kel el is múlik.

Mi konyha újításra adtuk a fejünket, már egy ideje tervbe van véve, de apa most bólintott rá. Most ép asztalos keresőben vagyunk. :)
Aztán lesz festés is, de csak a konyhában.

Réka
Milyen jó lesz nektek már akkor.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Köszönöm Lányok!

Ma este kisétálunk a városba megnézni a tűzijátékot, már ha lesz. Tavaly volt, idén nem tudunk róla, azért kimegyünk.

Iner

Nekem is kedden kellett volna megjönnie. Szóval totál egy cipőben vagyunk. Szerintem csatlakozz, de persze te döntesz!

Néha olyan furán szédelgek, meg a pocim sem az igazi, de általában csak néhány pillanatra. Lehet már képzelődőm. Holnap reggel kiderül.
Délelőtt is volt, hogy olyan mensis görcsöm volt, hogy vágtattam is a WC-re, mert tutira vettem, hogy megjött, de nem. Holnap eljön az igazság napja.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Nagyon jó tüneteid vannak Joli, várom a holnapot :)
Olyan kevés smiley van, lehetne ezen fejleszteni, nem gondoljátok :?:

Hol vagy Zsu?Úgy váááárlak :lol:

réka80
 
 


Réka
én még nem próbáltam fejleszteni, de ha neked sikerül, majd írd meg, hogy csináltad! 8)


Joli
Kezem lában csuriban érted holnapra!!!++++++++++++++
Kép Kép Kép Kép Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Zsu :?: :?: :idea: :roll:
Hát hol vagy már :?:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Réka
látom ma "bűnöztél" 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bizony Betty bűnöztem, de a nagy aha élmény elmaradt 8)

Fejleszteni, meg nem arra gondoltam, hogy én :roll: csak jelezném itt a virtualitásban, hátha meghall a "Nagy testvér" :wink:

réka80
 
 


Ja :?: :!:
Értem! :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Halihó!
Bocsika lányok, de nem tudtam hamarabb írni... :oops:

Köszönöm, hogy velem voltatok lélekben, mert nagyon sokat segítettetek ezzel!
Képzeljétek nem kell újabb adag hormon elég volt a Closti!!! :D

A jobb oldalon 7db kb 4mm-es tüsző van, a bal oldalon pedig 2 elég nagy, de még vékony a nyálkahártya és így még nem tudni, hogy mikor lesz az inszem napja pontosan, talán SZERDA! :wink:
Legközelebb hétfőn kell mennem, addig pihi és nyugi!!!

Azt mondta a dokim, hogy ez nagyon jó és kellett az 5.adag closti is, így beindultak a dolgok és remélem nemsokára megnőnek a tüszőcskék! :wink:
Láttam a tüszőket sokat 7db-ot teljesen kész vagyok, ilyen még nem volt soha!!! :shock:

Igyekszem visszaolvasni Titeket...
:wink:

Puszi mindenkinek!

Köszi mégegyszer a drukkot!!! :)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:15-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli
Nagyon sajnálom a történteket, fogadd részvétem,de reméljük holnap már jó hírekre ébredsz és pozitív lesz a teszted!
Kíváncsian várom a reggelt... :wink:

Iner
Nagyon szép szakmád van, reméljük minél hamarabb fognak véglegesíteni, sok sikert!

Jó pihenést és kikapcsolódást a Balcsin holnap! :)
Holnap egy teszt még reggel???

Réka
Remélem jól haladtatok a fejújítással, festéssel!Nem kis munka, nálunk fűtés korszerűsítés volt júniusban, de a végeredmény volt a fontos szép lett minden! :)

Suzy
Örülök, hogy Krisfóf jobban van, jó munkát a felújításhoz!

Betty
Köszi a drukkot!Hogy vagy?

Szép estét!

Én megint csak egyedül vagyok! :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:16-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
örülök nagyon a tüszőcskéidnek! :D
Most pontosan hányadik cn.-on vagy?
Mert a 4 mm még naon pici nem?
Nekem 2,3-2,7cm-ek szoktak lenni.
Drukkolok!!!
Egyébként semmi nincs, minden oké velem :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Anita vagyok, 25 éves. Van egy tündérbabám, Kende, aki októberben lesz két éves. Úgy gondoltuk, most már jöhet a tesó, és hát itt vagyok. Szeretnék együtt örülni veletek, és szeretném, ha mihamarabb Ti is együtt örülnétek velem! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Jóreggelt! :)

Vajon van még rajtam kívül valaki, aki ilyen korán kel? :) Szeretek korán kelni, mert ilyenkor van lehetőségem egyedül lenni. :)

Joli!
Te mikor jössz? :)
Amúgy nagyon sajnálom a történteket, őszinte részvétem! :( :(

Zsu!
Nem csinálsz vonalzót magadnak? Mert tényleg jó lenne látni, ki hol tart! (Joli, ez rád is igaz) :)
Szerda? Az már itt van a kertek alatt!!!! Nagyon fogok drukkolni Neked! :)

Anita!
Üdv nálunk! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Nem Pitypang, nem vagy egyedül :wink: Én is a "pacsirta" típusba tartazom. Nálunk ez női családi vonás. Kelünk hajnalban 8)

No ma bebizonyította a digis hőmérő, hogy vele befejeztük közös pályafutásunkat :D Ugyebár mérem higanyossal 5 percig és mérem digissel is többször. AZ volt eddig a tendencia, hogy a digis 0,2 tizeddel mér kevesebbet. Általában ezeket írtam be. No de ma, a higanyos 37,4-et mért, a digis meg 36,8-at :shock: :shock: Másodjára és harmadjára is csak 36,9-et. No és ez azért 0,5 fok különbség :shock: Mivel ez a hónap már úgyis mindegy hőmérőzés szempontjából kiegyeztem magammal egy 37,0-ben. :roll: Mindegy ezen nem múlik semmi.

Anita, üdv köztünk.
Joli, Iner (olyan nehezen tudom megjegyezni a neved :oops: , állandóan visszaolvasok az Inez jön a kezemre mindig) lélegzetvisszafojtva várunk titeket :!: :D

réka80
 
 


Most nézzétek meg, a Lilypie vonalzóm elakadt a 25. napnál, pedig már a 27.-en ballagok :evil:

réka80
 
 


Jó reggelit!
Én is korán kelő vagyok 6-kor mindig fent vagyok... :D

Anita
Üdv. a csapatban, Te is milyen fiatal vagy... :shock:
Sok sikert a projekthez!!! :)

Pitypang
Nem foglalkozom a vonalzóval!

Réka
Nem jó a digis, felejtsd is el!

Betty
10. és bocsi, de igazad van rosszul írtam most láttam, hogy nem mm, hanem cm!!!Azaz 4 cm-ek! :wink: :oops:

Joli mi újság???

szép napot!
puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Értettük Zsu őrmester! :lol: :lol: :lol:

réka80
 
 


Jóm reggelt a Hölgyeknek!

Anita

Üdv a csapatban!

Zsu

Nagyon boldog voltam, amikor olvastam, hogy minden rendben!!!!

Szóval, amire olyan kíváncsiak vagytok! Megcsináltam. Cseppentettem a tesztre (gabriel) és vártam mint a hülyék, kimeredező szemekkel. Már megjelent a control csík, de a másik oldalon semmi. Kezdtem elkenődni, majd kb. egy perc múlva, mintha valami nagyon halvány vonalat láttam volna. Inkább kimentem a férjemhez, mondtam neki várjunk inkább öt percet, aztán bemegyek a tesztért és együtt megnézzük, nehogy nekem legyen élénk a képzeletem.
Bementem érte, és....ott volt a második csík. Igaz nem olyan erősen, mint a controll, de a teszt azt írja nem is kell annak lennie. Ahogy eltelt még néhány perc, még erősebb lett, de persze még mindig halványabb a másiknál.
Vasárnap megismétlem, igaz csak egy másik fajta van itthon, de remélem jó lesz.
Szóval csajok úgy fest, hogy bejött a laptető. :) Kisbabám lesz. Nagyon boldogok vagyunk. Most már csak azon izgulunk, hogy velünk is maradjon a baba. Október közepén lesz 12 hetes, ha minden jól megy!!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Gratulálok Joli, Nektek már csodaszépen indul a nap! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Gratulálok Joli :D
A tesztcsík csak elég sokára huszon... akárhány DPO-n lesz hasonló erősségű, mint a kontrollcsík. Szóval teljesen mindegy mennyire halvány, ha ott van, akkor egyértelmű, hogy baba van a pociban :wink:

Képet, képet!-ha lehetséges 8)

réka80
 
 


Jó reggelt lányok, remélem nem gondd, ha én is csatlakozzom hozzátok bár igaz mi csak szeptemberre kezdjük el a projectet, de olvastalak titeket és olyan jó hallani, amit irtok, hogy most már nekem is írnom kellett hozzátok:):):)Örülök neketek és remélem ti is nekem majd.
22éves vagyok és a párommal 4éve vagyunk együtt.Döntöttünk indulhat a baba:)


Joli:Gratulálok Neked, most mikor olvastam mit irtál kirázott a hideg is, komolyan olyan jól leirtad, hogy többször is elovastam:):):)grat!!

Iner:miújság nálad nem tesztelsz még???

Pitypang:én is korán kelő vagyok, de csak akkor, ha munkába kell mennem,olyankor már én is 6 kor kellek.

Szép napot Nektek

Üdv:Kitti
csip-csip18
 
 


Köszönöm az üdvözlést, nagyon jól esik!

Joli gratulálok Neked! Még csak tegnap jöttem, és máris van egy babája a fórumnak! :)

Ahogy időm engedi próbálok visszaolvasni, és kicsit jobban megismerni Titeket! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita
Üdv köztünk! A Kende lány vagy fiú név? Bocsi, de még nem találkoztam vele. :oops:

Joli
Nagyon gratulálok, de csak halkan! Tudtam, tudtam, ugye mondtam, hogy teljesen olyan, mint ha meg akarna jönni, és a fogi gátló elhagyása felerősítette a fogamzó képességed. Csúcs! Elsőre!
Akkor neked még Áprilisi babád lesz?

Zsu
Nálad is nagyon örülök a jó hírnek, drukkolok továbbra is nagyon.

Mi most keltünk, Kristóf bele húzott, néha csinál ilyet, hogy 9 körül kel, lehetne gyakrabban is, na nem azért mert aludni akarok, hanem mert tudnám csinálni a dolgom, amit tőle nem tudok.

Gyönyörű napot lányok, pusszantás mindenkinek!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Csip- csip
Üdv neked is, nagyon jó, hogy jöttél, gyere gyakran. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Üdv Csipcsip :)
Kírus is itt van, mint babás tag :wink:

réka80
 
 


Jesszus a 29 évemmel öregasszony vagyok :lol:

réka80
 
 


susytunder, Kende kisfiú, vagyis egy szőke göndörfürtös kisfiam van! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Köszi az üdvözlést...Arik vagytok

Réka:Maradj már, dehogy vagy az......Bocsi, de rólad nem tok sok mindent:S, van már baba nálatok?

puszi

susytunder:jól olvasom te babás vagy már igaz???

Vissza olvasgatok, hogy tudjam már a dolgokat!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: