Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, ha sok a szöveg! :roll:
zsuzska30
 
 


Jáááááááááj, elkaptam a lapostetűt! :lol: = (laptető!)
zsuzska30
 
 


tigris!
vannak kapcsolatok a kórházban, főleg hogy anyu 40 éve laboros... de egyébként én mérnökember vagyok... szóval annyira nem ismerem az orvosokat (pedig elvileg kellene)

zsuzska!
én elvileg crohnosnak indultam. soha nem voltam arról meggyőzve, hogy az vagyok... de arról sem vagyok meggyőzve, hogy nem vagyok (legutóbbi szövettanom alapján a nyombélben találtak crohn doudenalis manifesztációjának megfelelhetnek)... szóval én csak vagyok... a doki szerint is nem tudni mi bajom :o
mi egyébként pontosan 2 év, 2 hónap és 10 napot vártunk a zebrás tesztre... :lol:

grt a laptetőőőőőőő-höz :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Zsuzska, , ismerős a helyzet, én is mindenbe beleélem magam...úgy volt hogy egy barátnőmnek és egy haveromnak is voltak "véres" gondjaik, kiderült mindkettőnek aranyere volt, mire nekem "szolidaritásból" lett egy gyulladásom...és mindez egymás után történt közvetlenül, úgyhogy meg voltam róla győződve, hát biztos nekem is ugyanaz van mint nekik...

Úgyhogy én is hiszek abban, hogy minden az agyban történik,ezenkívűl Istenben is hiszek, azt hiszem ez már elég egy teljes élethez :) Olvastad a "Titok" c. könyvet? Nekem sokat segített.

Moci viszonylag gyorsan összejött,semmi különösebb praktikát nem alkalmaztunk, azon kívűl, hogy figyeltem a termékeny napokat (valamint nem rohantam ki "utána" rögtön wc-zni, hanem kicsit vártam...)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Szia Zsuzska!

Összeírtam neked a topicosokat:
Juli – Crohn (volt, de már nem tudni…)
Licaca – Colitis
Manguszta – Colitis, reflux
Mumigugo – IBS, tejcukorérzékenység
Stellaj (Eszter) – Colitis
Tigris03 – Colitis
Veroniks27 – Crohn
Zizi27 – Crohn
Zsuzska30 - Crohn

Szóljatok ha elírtam valamit v kihagytam vkit.

Én 8-17 óráig dolgozom, kivéve pénteken, akkor 16 óráig. Ez van…
Munkahelyemen senki nem tud Csíkosról még, várom a 12. hetet. Az a biztos.
Zsuzska mi van a laptetővel??? Én ezt még mindig nem értem…

Lányok, mármint terhesek, velem mostanában az történik h sok a h.folyásom… Ez veletek is így van??? Elég kiakasztó. 2 tisztasági 1 nap minimum… Nem tom mi van. Majd nőgyógyásszal megbeszélem, ha megyek hozzá. Biztos nem jelent jót.

Most megyünk párommal védőnőhöz füzetkénkért, aztán este terhesgondozóba. Kiv leszek…

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska gratula a laptetűhöz!!!! :D (jó jel...)
Tigris annyit hagyott ki nálam, h lisztérzékeny is vagyok. Egyébként stimm... :roll: :) Én tavaly július óta nem szedek fogamzásgátlót és idén januárban jött össze először egy bébi, de ő el is ment :(, és rögtön februárban fogant Manó Gyerek! :D

Tigris, a laptető szerencsét hoz! : :lol: Nagy az esély a következő zebrásságra annak, aki kifogja! :lol: :P :twisted:

Ami a folyást illeti, nekem is detto ez van, mint neked! A megnövekedett folyás teljesen normális addig, míg ugye nincs elszíneződve és nincs szaga... :roll: Hál'Istennek ez nem áll fenn :D, de egyébként nekem is napi 2 tisztasági betét simán! :oops: Szóval, ha más "riasztó" tünet nincs, akkor nem kell aggódnod. Azért persze megemlítheted az orvosnak. :wink:

Majd referálj, h mi volt a védőnőnél!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Zsuzska,

Ami a fongantatást illeti, mondanom sem kell, hogy rám is igaz lett az, amit mindig mondanak: amikor nem görcsöltem a témán és akkorát öröm szexeltünk, mint a ház és azt hittük, h akkor tuti nem fog összejönni, mert korán van hozzá, NA AKKOR SIKERÜLT!!!! :D :lol: :oops:

Egyébként előtte én is csináltam ovu teszteket, ami januárban speciel működött is, hiszen ott is összejött egy béb, de ő sajna nem volt erős... Viszont februárban nem csináltam, mert tudtam, h akkor lesz ovum, mikor csapatépítő tréningen leszek a cégemmel, az Uram meg Pécsen több napig és esélyünk sincs együtt lenni... Lényeg: ovu előtt két nappal voltunk együtt utóljára és onnan jött össze Manó Gyerek! :D (és csak per hecc csináltam hcg tesztet 10. dpo-n este és már akkor ott volt egy nagyon halvány csík, ami egyre csak erősödött! :D)

Szóval, ne görcsölj! Azért persze figyelheted a hődet és a termékeny napokat is, de csak "öröm szexeljetek"!!! Nálunk bebizonyosodott, h a "Gyerünk, most kell együtt lennünk" szexek nagyon nem jöttek be... Sőt... :roll: :oops:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Szia Mumi!

Mi az h kifogja a laptetőt? (Én ehhez hülye vagyok... :cry: )

A folyás: hát néha viszketős is, megy "túrós kicsit" :oops: bizti P2-P3 lesz az eredményem...

A védőnő rendes volt. 45 percet voltunk bent, mire kitöltötte a füzeteket... A lényeg: hétfőn 8-9, szerdán 14-17 óra között van.
Ez tök jó!
Mondta hogy 12. heti UH meg laborok után menjek, majd telefonon egyeztetünk időpontot rá. Le kellet volna fénymásolnom a dokitól kapott terhes igazolást, mert be kell neki tűznie kartonomba, szóval azt lemásolom azt legközelebb megkapja. (Te vidd magaddal előre másolatban :) )
Jövő héten mehetek vissza háziorvoshoz (amit elvileg azt mondja védőnő most is megtehetett volna :twisted: ), h adjon beutalót EKG-ra, megvizsgáljon belgyógyászatilag, és külön vérvételre kell még beutaló: wassermann, esetleg RH- ellenanyag vizsgálat, vércsoport meghatározás.
Szóval kiccsittt mérges vagyok rá... Mehetek jövő héten hozzá.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Mi is ovu előtt 2-3 nappal voltunk együtt :D
Nem pont aznap. De elvileg a spermák élnek még pár napig... :wink:
Erre hajtottam... Bár érdekes. h nálunk amikor bejött h baba vhogy jobban kívántam a szexet és többször, de nem erőltetve. Érdekes volt. Most persze egyfolytában alszom. :cry: Nagyon gáz! De hát ez van.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, Tigris, hogy leírtad a tagokat!
Így már sokkal jobban átlátok mindenkin! :lol:
Igen, Lica, olvastam a Titkot, jaj, elírtam előbb, tiknak írtam.
:lol: Hiába, falusi vagyok. :lol:
De mikor eltervezem, hogy megreformálom a gondolkodásomat, mindig jön valami gond, ami kizökkent és elveszi a reményemet.
A nővérem szerint-erősen érdeklődik és foglalkozik az ezotériával-, ha megpróbál valaki változtatni az életén, mint pl. pozitív gondolkodás ezentúl, az élet próbák elé állítja, egyre erősebb próbatételeknek teszi ki, hogy még bírja-e, és bírni kell.
Mígnem egyszer feladja a kis ördög! :lol:
Nekem ez rendszerint be is igazolódott, én megtörtem eddig, a kitartás hiányzik, mert túl sok a betartás. (mások betartanak nekem).
Tigris, leírta előttem Mumigugo, hogy miért jó a lapostetű.
Én csak így hívom. :lol: A mutálódott változata viszont nem jó! :roll: :lol:
Akkor jön a bőr és nemibeteg gondozó! :shock:

A h. folyásról is osztom a véleményt, én is úgy tudom, hogy addig oké, míg nem viszket, nem szagos, stb.
De megmutatni nem árt, megvizsgálják, kiderül, hogy nem gomba, vagy ilyesmi és megnyugszol.
A fertőzésre való hajlam gyakoribb babásoknál. Az ilyen jellegű.
Megváltozik minden odabent, a h.flóra ph-ja is, lúgos lesz, ezt szeretik a gombák. :roll:
Itt egy cikk:http://www.terhesseg.com/folyas_terhesseg_alatt

Azért mekkora szemétség, hogy eddig az intim betét gyártói jártak jól veletek, terhesség alatt a t.b. gyártói, utána meg a pelenkagyártók! :lol:
Igaz, én naponta használok tb-t, tisztábbnak érzem magam általa.
Mumigugo, sajnálom az első babát és gratulálok a másodikhoz.
Megágyazott a kis lélek a nagytesónak! Nagyon akar jönni, ez látszik!

Praktika: ej, mikor még a falra tapadtam, hogy minél inkább segítsen a gravitáció is! :roll: :lol: Gyertyaállás hossssssszzzzzzzzzzú percekig.....szegény férjem, azért sok hülyeséget végigél egy pasi a mai, felvilágosult nők mellett.
:lol:
Sziasztok!
Szép napot!
zsuzska30
 
 


A laptető az, hogy aki egy oldalon az első hozzászóló.
Ezen az oldalon pont nekem dobta ki a gép!
Valami babona itt, a babaneten.
Szóval ovu előtt......vajon a mi katonáink élnek-e addig?
Nincsenek túl sokan, alsó határ alatt volt nyáron valamivel a sp.koncentráció.
Egy prof. közölte, hogy egy is elég, na, kösz!
Egy mezei nőgyógyász meg, hogy azért nem úgy van az, meg kell nézni, esetleg gyógyszer, hogy feltornásszuk!
Majd megnézetjük újra, egyelőre dokikat nem kívánok a hátam közepére sem! Oda meg főleg nem, ugyebár! :roll:
Tényleg megyek!
zsuzska30
 
 


Köszi Zsuzska!

Hát a cikk alapján egy jó kis gomba lesz az. :cry:
Kezeljük ki hamar. Ma úgyis megyek védőnőhöz, megkérdem nem nézné-e meg gyorsba az orvos. Hátha szerencsém lesz. Sajna a Fábián ma nem rendel este, holnap meg péntek lévén változó h ki lesz. :?

Ezoteria: nekem azt mesélték, h a születendő lélek maga választja ki a leendő szüleit, nem pedig fordítva. Ha egy kapcsolat szar de mégis születik belőle gyermek, akkor azt a gyermek lelke akarta úgy... Érdekes filozófia.

A laptetőt és a lapostetűt is értem már!!!! Köszi az infót!!!!

Én tisztaságit mindig is használtam, alapból több a folyásom sajna, még ha nem is gomba v baktérium okozza. :oops:
Meg sokkal jobb érzés nekem.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris,

Kezet foghatunk, már ami
1. a minden napos tisztasági használatot illeti, én is hasonlóan vagyok és egyébként is jobban érzem magam tőle... :D

2. a libidóm nincs éppen most az egekben, de azért a normál kivánósságom megmaradt, viszont nem tudok fent maradni este!!!! :roll: :lol: Az uramnak meg nincs szíve felkelteni, mikor bemászik mellém az ágyba. :o (azért a hétvégén a reggelek még játszanak... :wink: :oops: )

3. nálatok is "korai termés" Kiscsíkos! Kíváncsi leszek...azt mondják, hogy lányzó esélyes 2-3 nappal ovu előtt... :twisted: :oops: :P (én mondjuk nagyon díjaznám!!!)

4. én is így tudom, h a bébid választ ki téged és nem te őt. Emlékszem, február közepén álltam a tömött buszon és próbáltam valami másra koncentrálni. És elkezdtem beszélgetni Manó Gyerekkel...persze, akkor még sehol nem volt...éppen arról próbáltam győzködni, h mi nagyon várjuk már, szóval jöhet, ha akar! :lol: És jött...

Mindenképpen mutasd meg magad dokinak, ha gombára gyanakszol! :oops: :? Ilyenkor tényleg fokozottabban kell vigyáznunk magunkra! :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok!

ma szülinapom van és nem dolgozom, hurrrrrá (és holnap sem) :) :) :)

Tigris én sem értettem a lap(os)tető/űt, agyaltam is egy-kettőt rajta :lol: aztán megkérdeztem a férjemet és ba***s, ő tudta! :idea:

Folyásom nekem is volt, nem is kicsi, nem is szagtalan, első vizsgálatnál doki is látta...be is voltam tojva, mert nekem évekkel ezelőtt P3-om volt, ami után volt egy méhszájseb-műtétem (szőrnyű élmény :cry:
Nagyon paráztam, de képzeljétek el, most P1 lett, ami sosem volt (legjobb esetben is P2 volt),úgyhogy ez csak fokozta a boldogságomat. Pedig nekem is volt olyan hogy viszketett meg égett is - most a terhesség alatt is egyszer-kétszer, de hálIstennek elmúlt és most már a folyás is csökkent, de azért van még. Tehát nem kell megijedni, de meg kell vizsgáltatni, persze.

Hát, nálunk a sex nagyon leállt...de senki sem panaszkodik :oops:
Egyrészt a fáradság,másrészt meg valahogy lement a libidóm, vagy nemtom mit van...pedig én aztán nem voltam ilyen :oops:
Hát ez van...szerintem az ember azt kell hogy csinálja, amit diktál a szervezete...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Mumi!

Mi is lányzó felé hajlanánk, de ha fiú sem küldjük vissza cserére :lol:
A szex: hát nekem nagyon lecsappant a libidóm. Múltkor csöpögős regényt olvastam, na akkor kaptam el uramat, örült is neki... Azóta se. :oops: Persze ő akarná, szóvá is teszi. De azt is látja rajtam ha épp rosszul vagyok stb. Szóval akkor nem a szexre vágyom épp...

Lica Boldog Szülinapot!!!!!
Én hétfőn+kedden leszek szabin, megyek haza szüleimhez Balatonfüredre, meg persze a gasztrós dokimhoz Veszprémbe... :lol:

Tegnap olyan kívánósság lett úrrá rajtam, hirtelen mindent ettem volna ami nem volt persze a közelemben... :lol:
Ez nagyon gáz volt!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Lica,
BO-BO-BO Boldog Születésnapot Hampipőke!!! :D Élvezd ki a szabadságot!!!

Tigris & Lica,
A libidó csökkenés az első trimeszterben tök normális! :roll: Állítólag (minden okos exvárandóstól tudom... :twisted: ) a második trimeszterben az egekbe szökik majd!!!! :lol: Nem bánnám!!! Akkor csak kicsit lenne több, mint a normális szint... :oops: :P :wink:
Csak győzzék majd a pasik!!!! :twisted: :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Tigris,
Azért jó lenne, ha bejönne a vágyunk kicsi lányt illetően... :D :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi

Kíváncsian várom a második trimesztert akkor!! :lol:
De a férjemnek nem szólok róla, nehogy csalódjon szegény, ha mégsem jön be. :wink:

A lányoknak szurkoljunk akkor! Hajrá csajok! Nőuralom a családba! :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris,

Hihi, tényleg ne szólj még, bár sztem be fog jönni!!! :lol:

ABSZOLÚT NŐURALOMRA FEL!!!!!!
...
...
...
Nagyon szeretnék enni egy Big-Mac Menüt!!!!! :oops: Pedig tabu kaja... :cry:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Amúgy se jó a meki kaja... ne sajnáld!!!
Én aranygaluskára és velőspirítósra izgultam rá :lol:
anyunak mondtam is h csináljon nékem hétvégén.
meg palacsinta is jó lenne... :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Hhhhmmm aranygaluska... :D fúúúúúúúúúúúú, asszem én is csináltatok anyuval!!! :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


:lol: Ja, hogy ti azt hittétek, hogy nekem konkrétan lapostetűm van?! :lol:
ÚÚÚÚÚÚÚÚristen!
:shock:
zsuzska30
 
 


Lica, boldog születésnapot! @->-- (ez rózsa)
Már inkább mindent egyértelműen írok, jobb, ha óvatos vagyok.

Én már annyit gondolkoztam rajt, hogy én majd hogy merek egyátalán pocakosan szerelmeskedni.
Oké, hogy én sem, meg senki nem emlékszik rá embrió és magzat korából, hogy lökdösték-e, de ez olyan fura.
Vajon a férjem akkor is kíván majd és nem félti-e a babát, ilyenek megfordultak a fejemben többször.
Ti hogy vagytok ezzel?
Teljes nyugalomban megy a lepedőgyűrés? :roll:
De azért 10 hónapot nem lehet kihagyni! Vagy más módszert alkalmazni......az azért sok(k) lenne!
Majd kiderül.
Remélem, nem ültettem bogarat a fületekbe!

Én is úgy tudom, hogy ovu előtti sikeres akcióból lány várható.
Nővéremék az öcsit utolsó pillanatban kapták el, fiú is lett!

Nekem volt időszak, mikor volt folyás, de már nincs. De akkor még rászoktam a mindennapos tb-re, és úgy látom, nem vagyok egyedül.

Tigris, akkor irány a doki, jobb félni....
zsuzska30
 
 


Mumigugo, lehet, hogy nekem is el kellene mennem egy csapatépítő tréningre?! :roll: :lol:

Én meg annyira kikupáltam a férjemet már mindenről a témában, hogy talán el sem hinné, hogy az ő gyereke! :roll: :lol:
Bírom, mikor mutatom neki az lh csíkjait, ő meg, hogy "ez a termékenységi?"
:lol:
Szegény.......mások azt sem tudják, mi az az lh teszt......jó is nekik!

Kolléganőm is értetlenkedik, tesztet csinált kb. 3. héten.
Kérdeztem, minek?
Ő: Mert rá van írva, hogy a beágyazódást követő 3. nap kimutatja.

Én: :roll:
Elmagyaráztam akkor a 24 éves nőnek, aki gyereket akar, hogy működik a biológiája.
zsuzska30
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!

Én még nagyon az elején megrohamoztam kétszer a Mekit, nálam a sajtburger + krumpli + majonéz volt a nyerő kombináció.

Ma pedig elmentem vásárolgatni, vettem is magamnak csomó jó cuccot (amibe beleférek), kajáltam finomat az IKEA-ban (lazac... :) reggel a párom virággal fogadott, egész nap csörgött a telefonom (le is merült) és úgy döntöttem, aki ma felköszönt, annak elmondom a nagy hírt :) Szal, a boldogságom határtalan, ami megnyílvánult a múló vérezgetésben is, majdnem tökéletes vagyok :lol:
[/b]

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Hát Zsuzska nagyon az jött le h tetűd van! Ezt mér nem mosod le magadról XD

Pocakos szex: hát még nincs nagy pocak, csak picike. De ha a párom „rámtehénkedik” már megérezni h az nem jó úgy. :D Persze le is száll egyből rólam/rólunk olyankor…

Hülyének nézhetsz engem is Zsu, de én is agyba főbe teszteltem, hátha meglátom mégis a csodát! ;-)

Lica hát neked tripla-dupla jó napod van akkor most!!!!! XD
Mi is voltunk Ikeában!!! Kajáltunk is. Bár ma pont az a napom van h megkívánom, megeszem és érzem h visszajönne. De szerencsére csak rövid időre van így.

Voltam este terhesgondozóban Örsön. Nagyon kedves volt a hölgy. Kiderült h az ő fia 12 éve küzd a colitissal… Volt miről beszélnünk. Biztatott…
Ráadásul mint kiderült ő adja a beutalót a fogászatra, EKG-ra, laborra, belgyógyászatra, nem pedig a háziorvos. Kaptam május 17.-re 18:30-ra időpontot Fábiánhoz meg hozzá is. Akkor beszéljük meg 12. heti nyaki redő UH-t. Kaptam vérvételhez „kémcsöveket” is. Oda 14.-én megyek h 17.-ére tudjam vinni eredményeket már.

Persze betegségem miatt veszélyeztetett terhesnek vagyok írva...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


FELROBBANOK!
TEgnap itt voltam lelkesen, írtam egy szép hosszú hsz-t, aztán lefagyott a netünk.
Most megint itt vagyok, írtam egy szép, hosszú levelet Nektek, mindenkinek külön-külön, hát amikor az Elküld-re nyomtam, nem elszállt megint? :twisted:

Kép
manguszta
 
 


"A hozzászólás sikeresen bekerült a fórumba" - zene szemeimnek :-)

Nos, akkor most röviden... :-)
Lica, nagyon boldog szülinapoooooot!
Libidócsökkenés: teljesen természetes, koraterhességben. Szerintem ami jólesik, annak ne álljunk az útjában. Érzi azt az ember. Vannak dokik, akik alapból tiltják a terhesség egész ideje alatt, vagy ha bármi apró probléma is van. Mások meg azt vallják, ami jólesik, az nem árthat... Most legyen okos az ember.

Voltam ultrahangon, a műtét óta időnként fáj a sebem, de most az hátam fájt az alsó vesetájon, és megijedtem. De hálistennek vaklárma, a vesék rendben! Huuuuuh. :-)

Kép
manguszta
 
 


hahó!
mindjárt indulok a háziorvoshoz... de utólag is:

Lica!
Kép

tegnap voltam pipolphent iratni. a dokim úgy döntött, meguhuz :) nagyot nőttünk, és mintha lett volna szívhang is :) jövő héten replay :lol:

puszi!
szaladok :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mangu! Én is soxor belefutottam ilyen kellemetlen élménybe, ezért tanultam belőle: wordbe írom a levelem és onnan kopizom be. :D
Így már nem kap el az ideg ha a rendszer szarakodik!

Örülök h minden rendben vannak vizsgálat alapján! Maradjon is így!

Juli! Na de jó, már szívhang!!!! :D Nagyon örülök neki!!!!! Reméljük a legjobbakat!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Jó reggelt! :D

Látom, termeltetek még tegnap rendesen! :lol: Imádom visszaolvasni a hozzászólásokat, amiről lemaradtam... :wink:

Zsuzska,
Ami a szexet illeti, mivel, nekem semmi bajom (se vérezgetés, se olyan görcsök) nem csinálunk belőle problémát. Persze, a libidóm kicsit alább hagyott, de tesszük, mikor jól esik. Attól meg ne félj, hogy az urad nem fog kívánni. SŐT!!! Nem tudom miért, de ilyenkor bekattan a pasik agya... :twisted: Azt mondják, h nincs kívánatosabb egy várandós nőnél. (a megnövekedett mellméretekről már nem is beszélve... :wink:) Legalábbis az én uram totál oda van tőlem! :lol: :oops: :wink:

Tigris,
Ha kényelmetlen, h te legyél lent, váltsatok pozit! :oops: Érdekes, nekem még nem kényelmetlen, igaz Uram odafigyel rá veszettül, h ne nyomja a pocim...

Na tessék, mindig kicsi a világ. Ezek szerint a terhesgondozáson minden oké volt. :) Én hétfőn 11:00-re megyek a körzetihez EKG-ra, elvileg a belgyógyászati vizsgálatokat is ő csinálja nekem. Aztán 14:00-re a védőnénihez. Hoztam magammal az terhességi igazolásomat lefénymásolni egy pár példányban, biztos ami biztos... :roll:

Mangu,
Jó, h minden rendben van veled!!! :D Ennek nagyon örülök! Melóban h állsz? Feljemény autólopás kísérlet ügyben?! :roll:

Youlcsi,
Igazi jó hír, h már volt szívhang!!!! :D Keresztben továbbra is mindenem érted/értetek! :wink: :lol: Kitartás és pihizz sokat!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Jó reggelt! :)

Mumi!

Jól értem, hogy januárban elvesztetted az első babyt, s februárban "összehoztátok" Manó Gyereket? Lehet, hogy nem figyeltem eléggé, de elmondanád, hogy történt az első? :( Az érdekelne, hogy a természet vagy az orvos fejezte be? Hány hét telt el a Kis Manód megfoganásáig?
Tudod, tiszta ideg vagyok, mivel még félek belevágni a babaprojektbe. A doki szerint ha megjött, utána lehet, de ott van bennem a para. Viszont van egy gondunk, ami miatt nem igazán tudunk várni és védekezni pár hónapig: minden fogamzásgátló módszer tiltólistán van nálunk. Vagy allergia. Vagy nem vált be. :(
Viszont: ha TE vagy az élő példa, hogy minden rendben, akkor azt hiszem, megnyugtatom magam és végre nyugodtan szerelmeskedünk a férjemmel. :D Persze a jövő keddi szövettaneredményt megvárjuk. :(

Előre is köszi a válaszod, s már kérdezni is jólesett. :)

Szép napot mindenkinek!
veroniks22
 
 


Sziasztok!

Olvaslak ám titeket lelkesen, csak most nálunk se baba, se IDB fronton nincs semmi újdonság.
Nagyon örülök a sok babás jóhírnek! Úgy látszik a tavasz csodákat tesz!

Mangu, engem is érdekelne, hogy ki volt az a nőgyógyász az Örsön. Nekem is van szörnyű élményem ottani nőgyógyásszal, kíváncsi vagyok, hogy ugyanarról van-e szó.

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Mumi Persze a párom is figyel, csak egy idő után megérzem a súlyt felettem. :lol:
A fordított póz: hát nekem sajna nem mindig sikerül úgy :oops:

Az én uram is a melleim stírölve beindul, főleg hogy így megnőttek :lol:
De sajna elég érzékenyek így csak óvatosan lehet velük bánni.

A terhesgondozáson amúgy 1 órát voltam, uram odakint már nem tudott mit kezdeni magával... :lol:
Ugyanazt töltötte ki mint a védőnő teljesen

Az EKG-ra csütörtökön megyek munka után, nem kell időpontot egyeztetni hozzá, így tök jó. A beutalót már megkaptam tegnap rá.
Pénteken meg vissza háziorvoshoz, h beírja EKG-t füzetkénkbe, meg belgyógyászatilag megvizsgáljon + beírja azt is illetve a gasztrós szakvéleményt is leadom neki akkor mán (a fél éves gyógyszer felírásról)...

Hosszú hét lesz a jövő heti is, zsufi lesz.
De utána már csak 05.17. a köv időpont. Lesz 2 hét pihi végre :lol:

Zizi jó h hallok rólad is, nem tudtam hova tűntél...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


hahó!

csajok!
még csak "sejthető" a szívhang. éppen csak egy másodpercre találta meg a doki... az a 4-5 ütés... és már nem volt sehol.
kicsik vagyunk még szívhanghoz. max 6 hetesek... de lehet, még annyi sem :)

szex-téma... libidómmal semmi gond... de a görcsök nem biztos, hogy békén hagynak annyi ideig :? pedig nagyon rámásznék már apára ;)

jut eszembe (de hogy miért most??? :lol: ) a gasztróst is felhívom ma, hogy mi légyen velem :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Manguszta, Juli, köszönöm !!!! Jó napom volt, az biztos :D

Ma meg jönnek Anyukámék, hoznak kaját, úh. ez a nap is csak jó lehet :lol:
Gyrerekek, én már kajáról álmodom is...minden álmomban amire emlékszem, valami kaját válogatok :lol:

Nekem a bunkó nőgyőgyászom ( a polipos - ő maga volt a polip,mint kiderült :lol: ) nem az Örsön, hanem magánrendelőben volt szintén, valamilyen Zsuzsanna...

Legyen már szép idő, ruhában és szoknyában akarok járni, egy nadrágom sem jön rám! :) kismamaövvel megoldom, persze, de nem olyan kényelmes...Még csak 13. hetes vagyok és már nagyon látszik...mi lesz itt még...ráadásul alacsony vagyok...hordócska :shock:

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Veroniks,
Persze, megosztom a történetet! :wink:
Szóval, januárban pótnászútra mentünk, ahol úgy néz ki, h összehoztuk a bébit. Február 14-én kellett volna megjönnie...(tudom, még mondogattam is, h nem várom a Valentin napot! :wink: ) 8-9 dpo-n lehettem, amikor már éreztem ugyanazokat a finom, feszítő hasfájásokat, mint aztán Manó Gyerekkel is és kezdtem gyanakodni, h lehet sikerült a dolog! :) Csináltam egy tesztet délután, ami pozitív lett, igaz a csík nagyon halvány volt.

Aztán jött a hideg zuhany... nekem mindig is ovu után 14 nappal jött meg a menzim. Február 10-én (ugye az csak a 10. nap volt még csak) elkezdtem itt bent melóban vérezgetni. Akkor már sejtettem, h valami nem ok. Ekkor volt az incidensem az előző nőgyógyászommal. :evil: (mindegy, most nem is ez lényeg) Másnapra megjött, de valami őrületesen görcsöltem és véreztem. :roll: 1 nagy tampon kb. 1 óráig volt elég... és látszott, hogy nem sima menzi + voltak darabok is... :( Szóval ez ment két napig, majd szépen elkezdett csendesedni a dolog, minden téren. Igaz, 8-9 napig megvolt, de a végére nem különbözött egy normál menzitől. Filóztam, h elmenjek-e a dokihoz, de mivel nem volt bajom és ugye hivatalosan még menstruáció kitűzött napja előtt megjött, így nem mentem el, mert a természet megoldotta.
Kb. 1 héttel később elmentem a kineziológusomhoz, aki megerősítette, h elment a bébi, de megnyugtatott, h semmi bajom és csak egész egyszerűen rossz helyen tapadt meg. :roll:

Bevallom, hogy ezek után eszembe sem jutott, hogy védekeznünk kellene, vagy várni bármennyit is és nem is tettük... és február 25-26-án megfogant Manó Gyerek! :D :wink: (naná, h amikor nem vártuk!!!! :lol: )
És nála a 10. dpo-n szintén volt már csíkom, aztán a 13. dpo-n már totál erős! Az a kép van fent pár oldallal hátrébb. :lol:

Persze, nem vagyunk egyformák, de nekem így reagált a testem és a természet így oldotta meg a dolgot. Azért persze az egészen más tészta, ha akár a doki, akár a természet hetekkel később teszi ezt meg. Akkor biztos, hogy időt kell hagyni a szervezetnek a regenerálódásra...
De ne aggódj!!!! :D Nemsokára össze fog jönni Nektek is a bébi!!!!! :wink: :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!
Julcsi, szívhang, huhhúúúú!!! Amúgy, 6 hetesen még tényleg pici a béb, de jövő héten már tuti lesz szépen hallhatóan is. Engem anno 5,5 hetesen még nem hallott a doki, de mondta is, hogy még nagyon korai ehhez :-)

Kocsi-ügyben nincs semmi előrelépés, de nem is hiszem, hogy lesz. Casco-ra megcsinálták a zárat, azóta félóránként kukkolom az ablakot és vettem rá extra kormányzárat is. Tudom persze, hogy az csak 1 perc a "szakembernek", de akkor is. Van egy Passat még itt a házban, lopják el azt ... :-(

Verus (hívhatlak így?) ne félj! Ha a doki szerint is hozzáfoghattok, ne habozz! A stresszelés, időpont-körüli sakkozás nem tesz jót szerintem, nekem legalábbis nem tett... :-) Jöjjön, ha jönni akar!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Hát nekem 6 hetesen már igen erősen vert a kicsi szíve az UH-n :D
Reméljük 05.17.-én is látni fogunk mindent szépen.

Lányok: én 1 hónapja állandó felébredéssel küzdök éjszaka. :cry: Minimum 2X felébredek és nehezen alszom vissza. Ezzel más is így van??? Fura h tök fáradtan és álmosan dőlök az ágyba, de így is felkelek párszor...

Hazajöttünk anyumékhoz, nővéremék már kérdezgették, h mi van, persze leszereltük őket. Majd 1 hónap múlva. :lol:
Mumi ettem fini aranygaluskát!!! És te???

Jó hétvégét!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Szia Tigris!

Én is felébredek minden éjszaka legalább egyszer, mert pisilnem kell. Ez csak azóta van, mióta feltűnt Manó Gyerek! :D Hála az égnek, én elég gyorsan visszaalszom, nincs ezzel problémám. A dög fáradtan lefekvéssel minden este küzdök én is! Legkésőbb 9-kor alszom... :roll: Egyszerűen képtelen vagyok fent maradni... :oops: :lol:

Hhhmmm irígylem az aranygaluskát!!! :D Anyukám most nem azt csinált végül, hanem epres vanília krémet. Mondjuk az sem volt rossz!!!!! :wink: :lol: Megígérte, h legközelebb csinál nekem. Jövő héten hétvégén csokitorta lesz palettán, mert 3 szülinapot is ünneplünk (Uram, Nővérem, Sógorom) és mindháromnak a csokitorta a kedvence. :D Szóval, egy két emeletes csoki csodát fogok gyártani Nekik!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


tigris!
én vagy 3-4x ébredek éjjel a görcsök miatt :? kezdek hozzászokni (gyúrok a gyerekre :D)
ha nagyon rosszul alszotok, akkor érdemes iratni pipolphent a nőgyógyásszal... ez az egyetlen, amivel képes vagyok 3-4 órát egyhuzamban végigaludni.

mumi!
hmmmmmm... nyam-nyam csokitorta :lol: általában nálunk is az a menő... ha engem ünneplünk, akkor ez annyiban módosul, hogy én dobostorta-párti vagyok... illetve máskor mostanában nem a sima csoki, hanem a tejszínes-csoki a menő...

na, b@sszu! most mennem kell, enni vmi édeset!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Szerintem a felébredés nem a béb, hanem a frontok miatt van... Ráadásul az a baj, hogy hozzá tud szokni a szervezet, és erőnek erejével kell róla leszokni.

Két napja mérgeskígyókkal meg ilyesmivel álmodom, és nem is ez az érdekes, hanem, hogy bár a való életben egyáltalán nincs velük semmi bajom (volt már a nyakamban óriáskígyó és lelkesen támogatom a kipusztulófélben lévő parlagi viperák hányattatott sorsát is), álmomban rettegtem tőlük.

Van, aki a bokára helyezett langyos borogatásra esküszik (csak nehogy felfázás legyen a vége), egyszer próbáltam, bevált. Meg ugye a klasszikusok: este no tea, no izgi film, elalvás előtt nem átgondolni a másnapi teendőket - gyakorlatilag, nem dolgoztatni az agyat.

Csüt. éjjel tovább dolgoztam álmomban. Nagyon régen, pályakezdőként volt ilyen élményem... másnap bementem a dolgozóba és legépeltem a fejben éjjel szó szerint megálmodott emaileket... :roll: irány a gumiszoba? :lol:

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok,

nagyon helyes a kis Moci :D

Mit szóltok, milyen gyönyörű hétvégénk volt? Én egy kicsit napoztam is.

Holnap reggel 8-ra megyek a Rókusba, fél kilenckor csinálja a dokim a HSG-t. Bevallom eléggé aggódom, mi lesz az eredmény.
Majd beszámolok, de szorítsatok, jó?
Eszter
stellaj
 
 


Sziasztok Lányok!

Eszter
, szorítok holnapra! :)

Youlcsi, befaltál valami édeset?! :lol: Nekem is a dobos a fő kedvencem!!!! :wink: Én is állíndóan az édeset kívánom mindenből! Legyen az étel, vagy ital. Erre mondjuk rácáfol a savanyú nyelv zsemlegombóccal, amiért 3 hete ácsingózom... :twisted:

Mangu, rémes az álomban dolgozás! Nekem is szokott ilyen lenni néha, bár ami még mindig kísért érdekes módon, a gimnázium! Azt többször álmodom, még ma is, h előttem a dolgozat papírja és nem tudok egy kukkot sem! :roll: Még a kérdések is ismeretlenek számomra... :oops: :P

Délelőtt voltam a körzetinél, megcsinálták az EKG-t, ami tökéletes lett. :) Viszont a héten vissza kell mennem majd valamikor a többi vizsgálatra, mert most nem volt ideje a dokinak, mert tele volt időpontra érkező betegekkel. :?
Kettőre megyek a védőnénihez, majd referálok.

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Hát én 1x megyek éjszaka wc-re, a többi csak forgolódás sajna...
Gyógyszert nem szívesen szednék rá... Majd csak rendbe jön...

Én nem kívánok semmit jobban, úgy értem egyenlő arányú az édes, sós, stb...

Eszter szorítok!!!!

Amúgy Mumi nagyon azonosak vagyunk álom terén is. Nekem is visszatérő rémálom az iskolai dolgok... :(
Majd referálj mi volt védőnéninél!!!

Szép napot!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!

Mumigugo: köszönöm a történeted.

Eszter! Holnap én is szorítok Neked!

Mindenki! Holnap reggel nekem is szorítsatok, megyek a kontrollra, s a szövettan eredményéért.

Az egyik szemem sír, a másik nevet: az előbb hívott a Hugicám, hogy babát vár. :P és :cry: Persze a sírás csak egy kicsit és csak magam miatt.

Szép estét!

Veronika (Mangusztának Verus :lol: )
veroniks22
 
 


Sziasztok!

Eszter, gondolok rád nagyon!

Veronika, ez klassz! Hidd el, "magával ránt" téged is! Erre tessen gondolni! És persze hogy szorítok a szövettan miatt!

Mondtam, hogy voltam csütörtökön UH-n? Befájdult a vesémnél az oldalam, és persze ráparáztam. Hálistennek mindent rendben találtak. De hát, úgy van az, ha a macska egyszer felült a forró kályhatetőre, akkor legközelebb a hidegre se próbálja meg... Lehet, nem kéne ennyit aggódnom.

Emberem pedig végigfeküdte a tegnapot, csúnya gyomorrontásra tett szert, lázzal, miegyébbel... Pirítós, tea, kamilla, alma... Mára egészen jól lett, de azért még vigyázgatok rá.

Puszi mindenkinek!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Eszter, Veronika szorítok nektek mára!

Veronika, ne szomorkodj! Mangunak igaza van, tesód babája jó jel és nemsokára zebrás leszel te is!!!! :D

Mangu, örülök, h minden rendben van és csak vaklárma volt! Szegény Uradnak hol sikerült benyelnie a gyomor virnyát?! Ápolgasd csak serényen, azt általában nagyon bírják... :twisted:

Referálás:
Hát.....ami a védőnénit illeti, nem volt túl bizalomgerjesztő első látásra. "Néni"...annyi idős, mint én vagyok. Ezzel még nem is lenne probléma, de valahogy nagyon flegmának és "ki ha én nem"-nek tűnt... :( :? Mondanom sem kell, h arra vonatkozó kísérletem, miszerint próbáljak normális időpontot kapni máskor, kudarcba fulladt. Csak hétfőn 13-15 óra között van terhesgondozás. Ezt elhiszitek?! :evil: :shock: Szóval, május 31-én kell mennem megint 14:30-ra az addigi összes leletemmel, ami csak meglesz. Megkaptam a kiskönyvemet, belevésett mindent nekem (kaja allergiákat stb.)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Mangu jobbulást uradnak!!!

Veroniks: szorítok!!!! Majd írj mi volt!!!

Mumi: hát védőnőtől én is féltem h nehogy gáz legyen. Szerencsére nem néz ki annak. Zizi is mondta h norm.
A fiatalok, hát igen, lehet jobban akarnak bizonyítani ezért tepernek, ami a kismamáknak átok persze...
A fogadóóra szívás... :oops:
Nagyon örülök h nekem emberi időben rendel. Hálát adok érte.
Bár a vége felé meg amikor meglesz Manó gyerek, lehet pont ez az időpont lesz jó nektek. Se túl késő se túl korán.

Ma megyek 12:30-ra gasztro kontrollra.
Gondoljatok rám, h ne kelljen ott sokáig ülnünk... :cry:
Múltkor csak 3 óra csúszással kerültem be.
Ezt most mindenképp szeretném elkerülni, főleg h émelygős vagyok ma. :oops:
Nagyon kiváncsi vagyok mit fog mondani:
1. mivel kinevezték ig. helyettesnek át akar e passzolni másnak
2. milyen sűrűn kell találkoznunk terhesség alatt
3. a gyógyszerek hogy alakulnak ilyenkor

Mindenkinek szép napot!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


MINDENKINEK SZORíTOK MA !!!

Bocs, mára csak ennyire telt, annyi a munkám, hogy lélegzetvételhez sem jutok...

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: