Új privát üzeneted érkezett!

Pfuu kezdjunk uj oldalt es lapozzunk :roll:

Mindenkinek sok-sok drukk Kép sok-sok Kép -s tesztet ilyen pozit: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Esthajnal, az inszemeseknél is kimutathatja a teszted már a nem várt mensi előtti napokban, ha terhes az illető? Van egy lány a munkahelyemen, és már nagyon izgul. Tesztelhet mondjuk a 10. dpo.-n?
jenny29
Mór
 
 


Jenny, naná, hogy kimutathatja, ha babát vár, sőt! Az inszem napjától számolva 9. napra elvileg már pozitív lehet! Drukkolok a hölgyeménynek!++++++++

Na, és hogy feldobjam a hangulatot, 1 hétig minden tesztcsíkot 110 Ft-ért adok!

Gyertek, vegyétek, és babásodjatok!!! :wink:
esthajnalcsillag
 
 

 
 

Sziasztok!

Hál isten téma lezárva akkor.....ddddeeee jjjóóóóó, vééééégre!!! :lol: :lol: Már kezdtem unni kicsit! :D

Nna szóval, nagyon ari vagy esthajnalcsillag, köszönjük szépen. Bár még nekem van egy jó pár tesztem, úgyhogy most nem biztos, hogy fogok rendelni,de hát aztán majd meglátjuk :lol:

Puszi :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jaj, de örülök, hogy nem ment szét a társaság!!! :D
sz orsi
 
 


Sziasztok!
Hoztam ebihalunk 8 hetes képét!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, de édes a kis csöppség! Ez melyik? Egyes vagy kettes számú Manócska?
esthajnalcsillag
 
 


Hát a dokim szerint a végére csak egy marad. De a bébi felett van egy folt, amiben szerint van egy élettelen embrio. De lehet, hogy egy folt. Ketteskét nem találták. Szóval két hét múlva ismét uhu. Ha egy élettelen embrio és nem tűnik el, akkor műtét. De nem idegeskedem. Szerintem a természet megoldja. Remélem, nem kell műtét.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna, nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen, és akárhány baba is maradjon, az egészséges legyen, és hogy ne kelljen műteni!

Puszillak
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok, van egy doboz Clearblue digitális terhességi tesztem, mely azt is kiírja, hogy hány hetes a terhesség.
A dobozban 2 db teszt található külön original csomagolásban
Ára 5900 Ft.

Ha valakit érdekel, jelezze privát üzenetben!
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag
Fuuu ilyenrol meg nem is hallottam :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pedig van már ilyen is. Meg olyan teszt is van, amivel a terhesség 10. hetében meg lehet állapítani a baba nemét. Csak igen drága sajnos, ezért nem rendeltem még... egyenlőre. :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Aztaaaaaaa :shock: hat most igy maradt a szam is :o :o :o

:lol: :lol: :lol: Mennyi az a ngyon draga :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Esthajnal ez engem is érdekelne. És a pisiből meg tudja állapítani a baba nemét???
Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok, már sikerült rendelnem. :lol: Jövő héten pontos árat is tudok mondani, összesen egyenlőre 2 db-ot kértem. Reményeim szerint nem tesznek rá még költséget, akkor meg tudom írni, mennyi lesz. Az biztos, hogy tízezer felett pár ezressel.
Hát nem olcsó, tudom, de én ha babás lennék, tuttttira kipróbálnám. :D

Boganna, igen, egy kis pohárkába kell pisit felfogni, amit a készlet tartalmaz, majd beleönteni egy fiolába, és picit óvatosan összeelegyíteni a benne lévő anyaggal. Ezután le kell tenni a fiolát, és 10 percre magára hagyni, hogy álljon. Ezután pedig már csak le kell olvasni az eredményt, hogy kislány, vagy kisfiú.
Nagyon klassz találmány.
Amúgy hogy vagytok? Remélem, minden okés babácskával és veled is!
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnal köszi kérdésedet mi megvagyunk. Vannak kisebb rosszullétek, de nem olyan durva mint Levinél. Teljesen más ez a terhesség, még a pocim is más formájú, és már látszódik is, pedig csak 8 hetes vagyok. Mondjuk Levinél 16 hetesen kezdtem pocisodni, biztos azért van mert második baba, és nincs olyan sok idő a kettő között.
Annyira kíváncsi vagyok erre a tesztre. Próbáltam már régebben ennek utánanézni hogy létezik-e ilyen de sokat találtam erről a témáról, mivel mindenki nagyon ellenzi, mivel így sokan hamar megtudnák a nemét, és ha nem tatszik akkor elvettetik mert még pici a magzat. Lehet benne valami.? De én csak nagyon kíváncsi vagyok, meg jópofa dolognak tűnik ez a teszt. Hány százalékos pontossággal mutatja ki a baba nemét? Az árát ha tudod írd meg létszi mert engem nagyon érdekelne ez a teszt. Kíváncsi vagyok azért más ennyire ez a terhességem mert kislány van a pocimba.
Köszi! Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Örülök, hogy jól vagytok :wink:

A teszt 90%-os pontossággal mutatja ki a baba nemét, de úgy írja, hogy függ azért a tesztelés idejétől is, gondolom minél később tesztel valaki, annál nagyob a százalékos arány, hogy jól mutatja ki a baba nemét. De azért a 90% szerintem nem rossz. Ahhoz képest, hogy a legtöbb esetben a 12. heti UH-on sem tudják még megmondani, hogy fiú vagy lány, vagy legalábbis még kétséges, főképp, ha nem 4D-s vizsgálat.

Ennél a tesztnél úgy működik, hogy ha világos, sárgás lesz a színe az elegynek, akkor puncis, ha zöldes, sötétebb színű, akkor pedig kukis van a pocóban :lol: Ennek megállapításához van rajta két felragasztható cetli Boy, illetve Girl felirattal, a megfelelő színben, hogy könnyebb legyen az összehasonlítás.

Amint tudom, megírom a pontos árát!
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok.

esthajnalcsillag:küldtem privit. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Ismét küldtem privit.Köszi a gyors választ.

Kép
Kép
melánia
 
 


Ment a privi újra.Köszi. :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Ezek marha jo dolgok 8) en is kiprobalnam :wink: persze csak kivancsisagbol :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
En is kulfoldon vagyok, mint Bridget (joooo messze) :D Es huzos arak vannak felenk, 3 LH teszt vetele utan meg is alltam sajnos... (2.000Ft/db) :( Most keresem a megoldast, hogyan tudnak rendelni, minel kevesebb galiba nelkul (amerikai oldalrol nem szivesen tennem), mert juniusnal hamarabb nem nagyon megyunk haza :roll:
Mindenkinek sok pozi tesztet!!! :D
Vendég
 


Kedves Aranyeső, ha megírod nekem akár privátban, hogy pontosan hol az a joooó messze, akkor esetleg utánanézek, hogy ha én küldeném neked, mennyi lenne postaköltséggel együtt a tesztek ára.
:)
esthajnalcsillag
 
 


Szia Aranyeso :D
Nekem is az volt a bajom amig nem jovok haza nem tudok rendelni...mert nekem eszembe se jutott megkerdezni,mint neked :oops: De latod lehet Esthajnalcsillag megoldja ezt neked :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Oooo, aranyosak vagytok, koszi! :D
Esthajnalcsillag az a jooo messze, ment priviben. Eddig mindent megkaptam, ami otthonrol jott es viszont, de tudom hogy itt kinyitjak es atvizsgaljak, de meg akkor is megeri :shock: Aranyos vagy, erdekelne a dolog, ha nem nagy faradtsag neked :D
Bridget, tovabbi kellemes otthon letet!!!
Vendég
 


aranyeso
Koszi meg van 1het es 2napom :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Esthajnal, privit küldök, rendelek! :wink:

Puszi mindenkinek! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok.

esthajnalcsillag:ment a pénz.Szerdára megkapod állítólag!

Kép
Kép
melánia
 
 


Esthajnalcsillag, küldtem kis üzenetet, de nem látom az elküldöttek között :( Válaszolj majd ha megkaptad...
sz orsi
 
 


esthajnalcsillag ment a pénz tegnap! Megkaptad már? Előre is köszi a csomagocskát! :D

pandi
pappandrea
 
 


Sziasztok ismét :D

Hááát zajlottak az események az utolsó 2 hétben, amióta nem voltam net közelben! Igaz, nem mindíg írok, de rendszeresen olvaslak benneteket.

Sajna mi nem kaptunk képet (kórházi megszorítás vagy mi), de a következő adatokkal szolgálhatok.
CRL: 61 mm (ülőmagasság)
FL: 10mm (combcsont hossza)


Mindenkinek kitartást, a babáknak simi! :)

spickey
 
 


Spickey, köszönöm, hogy megírtad, már nagyon nagy ez a manócska akkor. Nem hihetetlen, hogy már 14. hetes a picikéd?
Gyorsan telik az idő. Persze amikor valaki állapotos, nem biztos, hogy ő is így érzi :lol:
Amúgy hogy vagytok a babácskákkal, jól? Nem lesz könnyű ilyen kis korkülönbséggel, de ugyanakkor csodálatos is tud lenni!
esthajnalcsillag
 
 


Figyelem lányok, csak a hétvégéig tart az akció, miszerint minden tesztcsík 110 Ft-os darabáron kapható (pénteken még akciósan vehettek)!
Jelenleg az LH tesztcsíkok elfogytak, de valószínűleg hétfőn vagy kedden már lesznek, de aki most rendel, természetesen az akciós árat számolom!!!
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag:megkaptad???

Kép
Kép
melánia
 
 


Szia Esthajnalcsillag!
Szeretnék rendelni megint LH-teszteket. A múlt hónapban a 9. naptól teszteltem, de asszem nem volt peteérésem, legalábbis 2 egyforma erős csikom egyik nap sem volt. Szóval jó sokat ellőttem. No de sebaj, remélem majd most. Amint lesznek tesztjeid, kérlek, küldj nekem 25 darabot.
Köszönöm
Antoni
antoni
 
 


Na, ezt priviben akartam, de akkor oda is megy egy.
antoni
 
 


Sziasztok, már meg is érkeztek az LH tesztcsíkocskák, lehet rendelni! :D
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!

Hoztam hát én is a zebrásat :lol: 13-án teszteltem az első haloványka csíkocskát, nagyon szuperek ezek a tesztek, de tényleg! Előző nap még semmi csík, rá egy napra meg már tessék :)
Persze azóta minden nap ellenőrzök és egyre erősebb az a csíkocska.

Köszi esthajnalcsillag!!!!

Kép
sz orsi
 
 


...és ha minden igaz tickerrel is :)
sz orsi
 
 


Sziasztok :)

Esthajnalcsillag köszönöm az érdeklődést, és a kedves szavakat. :)
Igen, tényleg gyorsan megy az idő. Emlékszem, a minap még lelkesen örültem a pozitív teszt láttán, most meg már a 2. trimiben járok. Szerencsére most sem volt semmilyen tünetem (émelygés, ...)
A vizsgálatok alapján mindketten jól vagyunk. :) Nem félek a korkülönbség miatt sem, hisz egy okos nagylány fog nekem segíteni. :) (remélem)

Sz orsi: Üdv a csapatban. Lassan alakul a létszám. Gratula és jó egészséget a babának és a mamának!! :)

Látod Esthajnalcsillag, ezért nem szabad abbahagynod! :)

spickey
 
 


Orsiiiiii
Latod-latod...az atjarhatosagi utan 3honap az naon esedekes!!!Es milyen jo,hogy hallgattal a dokidra en megmondtam :!: :lol: Tyu de orulok neked :mrgreen:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget!

Igazából nem tudom mit gondoljak. Én inkább a ztermészetgyógyászban hiszek, ő segített. 10-én már megmondta, hogy beágyazódott :) Csak ugye az embernek kell vmi kézzel fogható, ebben az esetben esthajnal féle voodoozott teszt :)
sz orsi
 
 


És nagyon köszi a gratulációt! NAGYON JÓL ESIK!!!
sz orsi
 
 


Hali, Orsi, gratulálok most már hivatalosan is. Még délelőtt írtam ide neked, de egyszerűen eltűnt az írásom :roll: :lol:

Remélem, ez most itt marad :lol:

Ez a vonalzó még jobban tetszik. Délelőtt írtam, hogy mivel kék volt a vonalzód, hogy biztosan kiskukist szeretnél, de ezzel az új vonalzóval még akármi is lehet :lol:

Spickey, ha netán kisfiad lesz, valószínűleg jobban kijönnek majd a gyerkőcök, bár semmire sincs garancia. Meg azért a lányok többsége nem olyan nagy kópé, mint a fiúk. Mindenesetre a kislánykád tuti, hogy ösztönösen tudja már most, hogy hogyan kell babázni, gondolom ez segíteni fog. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Ezt nézzétek csak meg:

http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id ... 01c794bfff

Azért ez hihetetlen, szóval így akarjatok gyermeket :roll: :lol:
Mondom ezt én, akinek már van két ilyen csodája. :lol:
esthajnalcsillag
 
 


esthajnal!

Utaltam a pénzt, és örülnék neki ha nekem is is voduzott hcg-t kűldenél mert most készülök a 4.lombikra !
Vendég
 


Annmari, nagyon fogok igyekezni, és drukkolok ezerrel :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Már írtam picit feljebb, hogy rendeltem olyan Babatesztet, amelyik a baba nemét képes megállapítani a 10. terhességi héttől.
Most már tudok árat írni, a teszt ára 12.500 Ft lesz.

Akit érdekel, kérem írjon privit, mert bár még nem érkezett meg a teszt, azért jelezze nekem, hogy igényt tart rá, mert összesen 2 db-ot rendeltem. A későbbiekben természetesen rendelek még szívesen annak, aki kéri.
esthajnalcsillag
 
 


sz orsi gratula neked és vigyázz magadra ill. magatokra :D

esthajnalcsillag köszönöm a teszteket, megérkeztek ma már csináltam is egy lh-t, de semmi , a 14. napon vagyok, de páfrányaim már voltak ma egyszer a pg-n, hát nem értem :?

pandi
pappandrea
 
 


Orsi
Kerdeztem mar kinel voltal termeszetgyogyasznal de nem irtad :roll: En is jartam kint es az FSH szintem rendbehozta :wink: de babo meg nem jott :roll:

Esthajnalcsillag
Ez a kis klipp nem semmi :lol: :lol: :lol: en is szeretnek egy ilyen orokmozgot 8) :lol: :lol: :lol: Nekem ez a teszt egyenlore nem de majd keso bb talan mikor mar pozi leszek na majd akkor szolog 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: