Új privát üzeneted érkezett!

Pendi naon ugyi voltal...es hogy meg bicajra is pattansz...kesz elismeresem :wink:

Zsu
Vicc :lol: :lol: :lol: Nem csalodtam benned :lol: Mar mondtam neki :lol: Marmint a csomagokat :oops: Azt mondja hol vannak a cuccaid?Mondom a lakasban...azt mondja es miert nem hoztad el?Mondom mert sok van...de csak hulyult :lol: :lol: Holnap koltozes :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát jó cipekedést nektek majd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És laptetűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűd van :lol: :lol: :lol: :lol: Hozzon szerencsét neked :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj barcsak attol lennek rosszul :roll: Cipekedni o fog max az eleletrol a kocsiig...mer kocsival hozzuk at termeszetesen :wink: Eredmeny:4doboz+1 borond tele ruhaval+2katon papirbol keszult zacsi... :oops: :oops: jah es 2 kukaszsak szemetet levittem :lol: Nem is tudom mi lett volna ha ott lakom :shock: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Szejjasztok! Vok ám én is!!!! Szoval ma arra ébredtem mintha megakarna jönni ugy hogy szerintem tuti nem vagyok babás! Szoval a tünetek hazudtak! Nem tom! Pedig ma is volt hányinger szédülés meg egyebek NEM ÉRTEM ÉN EZT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szoval nem baj majd a következö honapban majdcsak sikerül már!!! Ha nem akkor szeptemberben tuti doki váltás!!!! :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Hát ha ott laksz, akor lettv volna vagy hat bőrönd, 10 kartondoboz, meg számtalan zacskó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vagytok csajszik????? MIt csináltok ti most???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Zsuzska!!!! :P :P :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Én vagyok.... bár dódozom, most nincs épp senki sem :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


vgyok

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Nóci!!!

Nemlehet, hogy azért érezted azt, mert cipekedtél a minap????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


En meg epp haldoklom az agyban :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
neked meg 9napod van...nem korai meg piri :?: :roll:

Zsu
Hat azert nem :lol: :oops: :oops: :oops: dede plusz 2-3 dorond jah :lol: 8) :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem tudom, hogy azért van e! Mért haldoklasz az ágyban?? Mi ujsi veled?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Gridg: Gondoltam én :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska? Meddig dodozol???? Meg az jo ha nincs senki mert itt tudsz lenni addig is velünk!!!!! :P :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Megjöttem :shock: :shock: Kb igy állnak a szemeim. Majd kiesnek. Olyan nagyon süt a a nap, hogy folytak a könnyeim. Elfelejtettem elvinni a napszemcsit. 8) 8) :roll: :roll:
Na mindegy.

Nóci!
Bocsi téged kifelejtettelek a sorból. :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:
olyan figyelmetlen vagyok... :cry: :? :?
Még mindig küszködsz a hányingerrel. Ez jó!!! Illetve tudod hogy értem. :wink: :lol: :lol: Remélem a babóca miatt. :lol: :lol: :lol:

Bridget
Köszi az elismerést, de igazából csinálhatnám intenzívebben is ezt a sportot. Csakis azért indultam neki, mert unatkoztam. Na meg úgy bezabáltam.... :roll: :roll: :roll: De ha egyszer olyan finom lett az a rakott husi. :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Már látom előre a párod arcát. :lol: :lol: :lol: Ott sem laktál, és mégis tudtál ennyi cuccot felhalmozni. Nem beszélve a kukáról. :lol: :lol: :lol: Akárcsak én csináltam volna. :lol: :lol: :lol: Jó költözködést! :lol:

Zsuzska
Még mindig dolgozol? :cry: :cry: Szegénykém. :cry: :cry: Meddig?
Vendég
 


Noci
Megint nem jol voltam :cry: mar vasarnap ota...es nem tudjuk mitol...ugyhogy a parom szulinapi bulijarol hazajottem es most ruhastol doglom az agyban :? :roll: :oops:

ZSu
:lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Há csajok este hétig vagyun knyitva :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska
A vicc nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


bridget
Már megint mi történt veled? :cry: :cry: :cry: Egy jó ideje már, hogy panaszkodsz a rosszullétekre. Nem vettél még mindig vitamint? Lehet, hogy le van gyengülve az immunrendszered. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Pendi: Irigyellek a bicaj miatt..... mi is szeretnénk, dehát van sokkal fontosabb is egyenlőre.... majd egyszer....
Nekem még mindig fájdogálnak fészkeim felváltva.... hogy ebből mi lesz?????[/b]

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Este 7 :shock: :shock: :shock: ((((oleles))))

Pendi
Milyen volt a bicajozas :?: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igen van még hátra 7 napom mert nem jó a vonalzom! Trehonygya voltam mert lusti voltam átírni! Szoval 7 nap!

Pendi! Ne is törödj vele! Bárcsak igazad lenne a hányingerrel kapcsiban!!

Zsuzska! Sajnállak! de hamar elmegy az idő! Majd meglátod!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Bridget! Nem kéne elmenni dokihoz egy alapos kivizsgálásra????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
Nagyon remélem, hogy babóca miatt vagy rosszul+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj pendi nem tom...nem vettem vitamint de asszem vegre tegnap nem voltam rosszul es ma is csak este 11-kor jott(most hajnal 1 van) :roll: :( Hogy ebbol mi lesz :roll:

Noci
Nagy bajom nem lehet mert pont a heten voltam vervetelen ahol megneztek a virus meg minden nyavajat...es azt mondtak minden rendben :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 



KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát akkor jol van Bridg!! Azért szedhetnél valami vitamint!!!!! Vagy ehetnél sok-sok gyümikét!!! Ott biztos van sok finom egészséges és sok exotikus vitamin!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Exotikus vitamin :lol: ez jol hangzik...hat minden van ami otthon...tudod mennyi gyumit eszem meg salit :roll: Mar par napja dietazom...azt se tom mit egyek :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci te most micsi? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A tobbiek hol vannak :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Án most titta ideg vok!! Állandoan lefagy a gépem!!! Elég régi már ez a gép! Ugyhogy itt lenne az ideje egy másiknak de most jobb helye van! Mint például kifizetni a 2004-es B.K.V. böntetésemet! Mert most ébredtek fel, hogy van még sarasuk! De nem izgat különösebben!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


A Zsuzska Dolgozik! Még másfél óra és végez!! Pendi meg szerintem még mindig sportol valamit! Ugy csinálnék valamit!!! Hogy mit azt nem tom! Bár egy jó tusolásnak nem mondanék nemet! Meg holnap ugye melo a jövöhét péntek miatt!! De nem sok kanalam van hozzá!!! :twisted: :evil: :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na jól van asszem én lépek! Megyek tusoloba de még lehet, hogy késöbb be nézek! Addig is mindenkinek sok pusza és mindenki vigyizzon magácskára!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Nócika!
Tusolj helyettem is :!: :!: :!: :!:
Biztos jól fog esni :wink:
Már csak 26 perc és mehetek haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj Noci az nem jo...pedig most vgre paran itt vgyunk...legalabb dnank csacsogni erre lefagysz :? Mi lesz jovohet penteken?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Visszaszamlalas

Noci
Helyettem is tusolj az etteremben ugy bagzott a 12 emberbol 9,hogy olyan szagom van,mint ha buliban lettem volna :evil: a 3 nemdohanyzo meg a egyik lany volt meg mi emberrel.Marhara idegesitett :evil: Mert Magyarorszagon kivul ezt a nem gyujtunk ra mig a masik eszik dolgot nem ismerik am :x :evil: :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!
Hát elég szomorú, már nagyon várom, hogy kitiltsák a cigit az étteremből :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


itt vagyok Csjszik, csk közben megjött a Drága, és redőnyt szerelnek akollégájával, és útban vagyok nekik.. :lol: :lol:
Zsuzska
A bicajomat még tavaly előtt kaptam a páromtól névnapomra. Amúgy nekem sem lenne. :lol: Szeretek bicajozni, mert kikapcsol. Nyakamba veszem a hedset-et, és bekapcsolom a rádiót a telon. aztán elvagyok. :lol: :lol: Nagyon szívesen odaadom egy-két körre! :lol: :lol: :lol: De akár többre is. :lol: :lol: :lol: Kitartás mindjárt 7 óra! :lol: :lol: :lol:
bridget
Igaza van Nócinak! El kellene már menni dokihoz! lehet, hogy valami vírus. Arra pedig nem ártana valami gyógyszer. :roll: :roll:
De az az egzotikus vitamin is jól hangzik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nézz utána, hátha létezik! :lol: :lol: :lol: :lol:
nócika
:lol: :lol: :lol: Köszönöm, hogy elnézed botlásomat! Megy a nagy ölelés! :lol: :lol: :lol: Na meg a drukk, hogy babás legyél! :lol: :lol:
Bár nem sok közöm van hozzá, de a tartozást szerintem. jobb, ha befizeted, mert nehogy utána még jobban szivassanak. :roll: :roll: :roll:
Most búcsúzom, mert Apácska kajás. Meg holnap meló, és ilyenkor időben fekszem.- messze még a holnapután reggel, hogy újra aludhassak.
MIndenkinek jó éjt, és holnap nyugodt szép napot!
Puszi Nektek!
Vendég
 


Pendi!
Szép álmokat neked!!! És jó munkát neked holnapra!!!!! Énnem dódozom :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Itt mar megtortent vgy legalabbis 2reszre oszlik..de itt ahol mi voltunk nem...nem is az a gond az meberekben nincs meg az a kis moral sem a masikkal szmben mint legalabb azert otthon :x Varjal csak majd ha bebabasodom...kikerem magamnak,hogy ragyujtsanak meg eves utan is :twisted:

Pendi
Mondom hetfon voltam eredmenyugyben es semmi bajom persze nem ezt neztek.De holnap mar szombat hetfon meg megyunk...mostmar csak kibirom :roll: SZep almikat neked is :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ujra itt vok csajszikák!

Pendi! Nagyon szép álmokat kivánok neked! És jó munkát holnap reggeltől holnapután reggelig! Mi vel foglakozol, hogy 24-ezel???

Mivel én vendéglátozom így engem nem zavar a füst és ezért nekem igencsak meg fog csappani a forgalmam, ha no smoking lesz! Szoval nekem ez kicsit gáz! Meg egyébként én is rágyujtok munka közben! Különben nem birnám elviselni a melot másként! Majd mikor babás leszek tuti ami fix, hogy akkor totál elhagyom a kicsikém érdekeben! Most tudom, hogy elitéltek!! :roll: :oops: 8) Na jól van szerintem megyek én is alukálni! Mindenkinek szép álmokat!! :wink: :D :!:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Nem ítélünk el!!!! A te tested és neked kell tudnod, hogy meddig cigizel. Mi így is szeretünk Téged :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Szép álmokat neked!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok,

nem biztos, hogy tudok már jönni a héten, legyetek rosszak, amíg nem vagyok :wink: Sok zebrát Nektek addig is!

PS: nem lesz lombik mégsem, nem sikerült endokr. dokihoz bejelentkezni, addig meg nem merek belevágni :(

Pusz
V.

Kép
vickybabe
 
 


Vicky: Nagyon sajnálom, hogy nem tudtál bejelentkezni dokihoz :cry: Fel a fejjel!!!!!

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Noci
Mint mar irtam en 12 evig szivtam...sot utana most 1evig megint...tavaly agusztusban raktam le :roll: En tudom mi az mikor dohanyos vgy...en csak azt mondom azert legalabb otthon ha a tarsasaggal akivel vgy...legalabbis az en barati korom (de eddig sosem volt ebbol problemam otthon) ha esetleg meg nem fejeztem be megkerdik ragyujthatnak-e?Es ez az amirol en beszelek.Mert mas orszagban ez nincs meg...meg amugy is ha mar megkerdi mondom mindig persze nyugodtan bar olyan ismim is van aki azt mondja var mig befejezem :wink: Szal amorallal otthon nincs semmi baj :wink: Itt kint viszont...meg mas orszagban is az a tapasztalatom ok nem igy lettek tanitva es csak siman ragyujtanak...az exemekkel anno elmentunk kajalni en amig ettem meg ok 3-man parom,anyja,meg tesoja fujtak... :? megkerdezes nelkul.A mostani parom nem bagzik azert is adtam valahol fel tavaly miatta :roll: :oops: De a tarsasaga igen...es mint irtam tegnap az asztalnal mirajtunk plussz 1emberen kivul mindenki szivta :arrow: de itt ugy szivjak,hogy alighogy elnyomta mar jon a masik sot volt vgy 5fogas...minden fogas kozott is :evil: en meg ettem...szal itt masrol van szo nem arrol ki cigizik...hanem az etiketrol :wink:

Zsu
Bocsi bealudtam :roll: Mi zu?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vicky
Jaj teged,hogy hagyhattalak ki :oops: Ne aggodj miattunk ha mar nem tudsz jonni nem baj :wink: Bar azt nem mondom nem fogsz hianyozni :roll: :wink: Jaj a lombik...ne maa...remelem csak az idopont miatt nem jott ossze...mert nemtudtatok egyeztetni...nem masert :roll: bar ahogy olvastam a pajzsmirigyeddel baj van :roll: A barinom itt kint tudod a Magyar lany Kitty na o neki tultengese van vgy,hogy mondjak...es szeretnenek masik babat de a Kitty megmondta majd ha mar rendbejott es a doki azt mondja semmi akadalya :roll: Most jutott el oda,hogy ugy levittek az erteket,hogy rabolintott a doki,hogy mehet a bebiprojekt 8) En nem ertek hozza igy nem szolok bele...Csak szerintem is jobb varni mig rendezodik aztan a tutira menni :roll: Legalabbis EN igy csinalnam...annyit vartal mar...nem szeretnem ha csalodott lennel utana :roll: Persze nem szoltam bele...csak mondjuk ugy hangosan gondolkodtam :roll: :oops: Kuldok nagy olelest aztan az ut alatt lesz idod nyugodtan atgondolni mindent es mikor visszajossz donteskepes leszel es minden jonni fog magatol :wink: Ne aggodj :!: Jo utat neked ha addig mar nem jossz :!: :!: :!:

Ezt mindenkinek kuldom!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Látom azért zajlik az élet.

Vickybabe! Remélem sikerül endokrinológushoz bejelentkezni. Miért nem hívod fel a MensMentist? www.mensmentis.hu )
Nézd meg a honlapjukat, direkt endokrinológusok dolgoznak ott, a PCO-sokat is ők kezelik. Azt írod Pest megyei vagy, akkor könnyen meg tudod keresni őket.

Tűű doki a legjobb és legtapasztaltabb azt mondják, de a többi is nagyon jó (egy nő van, meg egy férdi dr. Arnold azt hiszem)

Biztos hamar kapsz időpontot is. Az árakról tudsz a honlapon tájékozódni! És a hormonokat is megcsinálják hamar meglesz! Ne temesd el a lombikot!!!!
Irj hogy mi van!

Többieknek üdv és szép napot!
Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Hoztam a mai viccemet:

Mese az emancipált nőről:



Volt egyszer messzi földön egy gyönyörű, önálló, magabiztos
hercegnő, aki egy szép napon a kastélya melletti zöldellő
mezőn a kristálytiszta tó partján , környezeti kérdésekről elmélkedve,
egyszer csakmeglátott egy békát.
A béka ráugrott a hercegnő térdére, és azt mondta:
-Oh csodálatos hölgy, valamikor daliás herceg voltam, amíg el
nem átkoztak, ha megcsókolnál, ismét jóvágású fiatal herceg
lehetnék, és akkor drágám összeházasodhatnánk,
beköltözhetnék a kastélyodba az anyámmal együtt, ahol
főzhetnél, moshatnál ránk, nevelhetnéd a gyerekeinket, és
emiatt örökké hálás és boldog lehetnél.

Aznap este, miközben a gyönyörű hercegnő könnyű vacsoraként
fehérborban és enyhe hagymamártásban megfuttatott fenséges
békacombot szopogatott, magában elmosolyodva így szólt: én
kurvára nem így gondolom...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tárgy: Készüljetek jövendő anyukák :)

Az első 3 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lyukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad
- van idegesítőbb hang a táblán végighúzott körmöknél
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl be fogod
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt
- minden babazokninak szűk a szára és bevág
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- szörnyű dagadtnak lenni
- nézed a vékony, feszes bőrű nőket
- már nem szereted a vendégeket
- sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már)
- anyósod még annyit sem
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig
- van 70 dekás teli pelenka
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs
- egész nap otthon vagy, mégsincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy

3-9 hónap

- úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás
- bármit próbálsz hozzá táplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle
- éhen fog veszni... nem eszik semmit ez a gyerek
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni és még 3x lebukni magát napközben
- napi 4x átöltöztetni nem is sok
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik
- 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd
- a legjobb játék az, ami földhöz csapkodva elég zajos
- a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni
- mindenen bevarró címke a legérdekesebb
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül
- valakinek te vagy az ISTEN
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények
- mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas
- térdmagasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a csöcsbimbódba és átharapja a nyaki ütőered
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, a turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni
- egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát
- egy baba nem ismeri a türelem szót (sem)
- egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó
- a körömvágást altatásban kéne végezni! Olyan, mint futó vadra lőni...
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábon
- a homokozólapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét
- a hullapelyhes szép dal, de 200. alkalommal már a mikulás k... anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból...
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: