Új privát üzeneted érkezett!

Szép napot mindenkinek!!!!

Mágnes: Én is üdvözöllek Téged.... mielőbbi babásodást neked :!: :!: :!: :!: :!:

Judit: Tényleg nagyon büszke lehetsz fiacskádra..... manapság bántani szokás a sérült gyerekeket sajnos :cry: :cry: :cry: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát nálunk az anyáknapja két éve már csak anyóssal van mert anyukám két éve karácsonkor meghalt :(:(:(:( de mindig sokat gondolok rá :):):):) pont terhes voltam Gergővel decemberben halt meg gergő meg januárban született gondolhatjátok milyen nehéz volt de azért sokat segített a párom és anyósom nem hagytak de ha rá gondook még a mai napig elpityeredek.

Hát csajok ezeket az előítéletek sajnos a családban tanulják meg a gyerkőcök mert ők mindenkivel segítőkészek és ha ezt nem őljük ki belőlük akkor talán szebb lesz a világ
Anda: szerintem is jó lett a frizurád csini vagy :):):):)Bocsika most olvastam cska vissza teljesen.

Én is írogatok más topikokban kb 5-6 -ba abból kettő olyan amit még a terhességem közepe óta együtt van a banda a fogamzósba meg csak kb három hónapja :):):):) mi megvártuk az egy évet gergő után mert Császárral szültem és azt mondják nem árt megvárni az egy évet :):):) de most már teljes erővel bele adunk apait anyait:):):) Gabi mindig azt mondja Nika gyere családot gyarapitunk :):):):):):) mondjuk ez így elég szárazul hagzik de olyan édesen tudja mondani mindig le vesz a lábamról :oops: :oops:

na most már csak azt kell kitalálnom mit főzzek :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kuzsanna:Cintia a kislányom szokot segiteni a fiukon az oviba :oops:

Kép
v.e.judit
 
 

 
 

Judit: Bocsika :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


v.e.judit: ahogy olvastam, amit írtál, hát. ... Fantasztikus egy kislányod van, és nagyon édes lehet. :)

nika70: hát, azt valahogy nem tudom elképzelni, hogy anyáknapi ünnepségre eljöjjön majd az anyósom, elég pocsék a kapcsolatunk, de reélem, hogy anyum minél többször ott lesz majd. :) Kíváncsi leszek, hogy mit fog szólni, ha megtudják majd, hogy úton van a baba. :o
Én paradicsomlevest főztem, és elég jól sikerült. :)
Vendég
 


húúúúúúú a paradicsomlevest nagyon szeretem :):): Végül sült oldalast csinálok Gege kipakolta a konyhát most fáradt és alszik :) majd utána ebédelünk nem bírja még ki ebédig anniyraelfárad hogy két falatnál többet nem eszik inkább altatom és majd eszik utána :):):) de már elég jól húzzuk fél tizenkettő eddig tízkor már aludt este meg nem bírtam vele :)
Nekem elég jó a kapcsolatom az anyóssal igaz megvívtuk a csatáinkat:):):) mai napig megvan a különbség hogy én pesti lány vagyok de Gabi mindig mellém áll :):) ez mondjuk nem tettszik anyósnak de hát neki már én meg Gege vagyunk a család:)Nekem meg nincs is másom Öcsémmel nem beszélünk lassan 5 éve egymással csak a temetésen váltottunk pár szót meg mikor kiderült hogy a kisfia nem is az ővé na akkor kiborult és szóbaállt velem . Apuval is telefonon csak nagyon ritkán megyek fel pstre már egy éve nem voltam :) anyagi helyzetünk nem nagyon engedi de nem akarok panaszkodni :):)::)) azért én boldog vagyok amagm módján :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Az a lényeg, hogy Ti boldogok vagytok együtt....és hát az is jó,hogy anyóssal kijöttök :wink: :lol: :lol: :lol:

A paradicsomleves ide is jöhetne :roll: :wink: :lol: 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sajnálom nika70. :cry: De a lényeg tényleg csak az, hogy ti szeretitek egymást, boldogok vagytok. A többi csak másodlagos dolog.
Engem pont ezért hagy hidegen az anyós. Szerencsére nem sokat látom, pl. 2 év telt el úgy, hogy egyáltalán nem is találkoztunk, majd kb. 1 hónappal ezelőtt feljött, és megnézte az új lakásunkat, Itt volt 2 órát, és ennyi. Szóval, sok vizet nem kavar. :lol: Csakhát akkor sem jó ez így. :?

A paradicsomleves tényleg jól sikerült. :D
Valamit sütnöm is kéne, mert úgy megkívántam az édességet, de odáig még nem jutottam el.
Vendég
 


Köszönöm a fogadtatást!
Most nyomtam egy delete-et, így az ergész törlődött.. :evil:
Anyák napja:
Én is várom már, hogy a saját kis szavaival köszöntsön meg, biztos bőgni fogok :) Tavaly Apa elfelejtette az Anyák napját, pedig annyira jólesett volna, ha életem első érintett Anyák napján egy szál virágot kaptam volna. Na sebaj, a férfiagy más, mint a női.. :)

Én is több másik topicban is vagyok. Nikával együtt pocakoskodtunk, remélem most is így lesz. A novemberi babaprojektesbe is írtam, de ott már szinte mindenki kismami, kilógok a sorból..
Az inszemes topica harmadik, Annám ugyanis inszeminációs baba.
Összesen 9 inszemünk volt, 3. alkalomra sikerült, de a baba elment. Újrakezdtük fél év múlva, és utolsó lehetőségre , 6. alkalommal sikerült. Úgy néz ki, hogy most is ez előtt állunk, jövő hónapban megyek konzultálni az orvossal, jó lenne már, ha meg is jönne, mert eddig piri még sehol..
Mindjárt keresek egy képet Csajszimról


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209466549.5994.jpg[/img] Anna legfrissebb :) [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági jó lenne megint együtt pocakosodni :):):) remélem mihamarabb megnyithatjuk a 2009 tervezők babás topikjait :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


szia mágnes én is üdvözöllek köztünk!
gyönyörű kislányod van!!!!!!!! :lol: :lol:

judit köszi,hogy holnap gondolsz rám!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mágnes!
Gyönyörű a kislányod :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


mágnes: nagyon aranyos a kislányod. :) És kívánom, hogy minél hamarabb megérkezzen a kistesó is.
Vendég
 


lányok nálatok is be van borulva az ég?!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt nagyon és eléggé lehült a levegő is :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nálunk hétágra süt a nap :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nálunk meg mindjárt esni fog. :?
De ha optimistán nézzük, legalább nem kell meglocsolnom majd a muskátlikat. :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


itt nálunk már csöpög az eső!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


itt még nem, de nagyon lóg az eső lába :roll: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


van kis előnye is az esőnek,leglább nem kell locsolni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Legyünk optimisták, nézzük a vízdíjat, és gondoljunk arra, hogy a muskátliaim öntözésére szánt 2 kancsó vizet vajon mi másra tudom majd hasznosítani. :)
Ha egyáltalán esni fog itt. Ugyanis úgy tűnik átvonulnak fölöttünk a felhők. ... Szóval, lehet még sem sporolom meg azt a 2 kancsó vizet. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna, lassan itt a PÉ-d, lehet gyúrni rá. :oops:
Vendég
 


Igen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem, ma este is lesz rá lehetőség..... csak apácskának kellene időben haza érnie..... még dódozik szegénykém :roll: :shock:
És szúrkálódnak fészkecskéim felváltva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Mágnes:
üdv itt is!!! :D
Tündéri a kislányod! :D

Nita:
DDDDDDDDDDDRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!

Kép
anda81
 
 


Picuranyu!
Ha jól néztem, lassan nálad is itt az idő a pé-re :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna: akkor hajrá, és min. 1 hétig ki se szálljatok az ágyból. :lol: Hát, nekem még elviekben van 9 napom, de gyúrunk ám mi is. :lol: :lol: :lol: Csakhát nekünk nem olyan könnyű összehozni.
Én "A" és "B" hétben dolgozom.
"A" héten itthon vagyok, ilyenkor semmi akadálya az együttléteknek, mert itthonról dolgozom.
"B" héten viszont, reggel 5-kor megyek, Apa ilyenkor még nincs itthon, mivel állandó éjszakás, én este 7-kor érek haza, ő meg vagy indul egyből, épp csak dobunk egymásnak egy puszit, vagy van még kb. 40-50 perce az indulásig. :? Bár, akkor meg már 14 óra után egyetlen vágyam van, egy meleg fürdő.
De azért remélem, a megfelelő indőpontban pont együtt alkotunk majd. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Köszike, igyekszünk.... már jön is haza a drágám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát nálatok nem valami egyszerű a dolog :roll: :roll: :roll: De azért tesség minden percet kihasználni :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Akkor jó szórakozást! :lol:

Igyekszünk is minden pillanatot megragadni. :oops:
Vendég
 


Heles, heles :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


jó gyúrást lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát, én már csak holnap gyúrhatok, Apuka már 5-kor elment dolgozni. :(
Vendég
 


Picuranyu!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Szalma vagy éjszakára?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


sziasztok lányok az anyáknapját végig :cry: nagyon ügyesek voltak

Kép
v.e.judit
 
 


Judit!
Hát az anyák már csak ilyenek :roll: :shock:
Amikor a tesómék anyák napi műsorán voltam anno, akkor én is végig sírtam :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


kuzsanna: minden éjszakán szalma vagyok. :cry:

v.e.judit: :) biztos nagyon ügyesek voltak, és hát azok a percek tényleg annyira meghatóak. :)
Vendég
 


Zsuzska:de ez fantasztikus amit elötudnak adni elképesztö nincs rá szo még mindig a hatása alatt vagyok :roll:

Kép
v.e.judit
 
 


És kaptál szép virágot is? Vagy már nem szokás???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Picuranyu:5évesek de ámultunk és persze sirtunk csodálatos ezért jo anyának lenni :D

Kép
v.e.judit
 
 


Zsuzska: igen virágot és kézzel festet kisdobozt a mamák orgonát és kis kézimunkával körbefont fényképet

Kép
v.e.judit
 
 


Judit: De édesek lehettek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Már nagyon várom, hogy én is részt vehessek a saját gyerekem műsorán :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!
Üdvözlöm én is az új lakókat! :D Hát jó sokat írtatok, az már biztos, egyelőre még csak futólag tudtam visszaolvasni.

Zsuzska: megsütöttem ma az almás sütit nagyon fini lett!

Én meg paradicsomos húsgombócot csináltam ma. Úgy látszik paris nap volt. Vagy azt tegnap csinálta valaki? :oops:

Na hát az anyák napján biztos üvöltve fogok én is zokogni, mostanában egyre érzelgősebb lettem. :roll:

Na megyek iszom a palástfüvemet.
Puszi mindenkinek.

Nita neked drukk holnapra itt is!

Holnap is csak este tudok jönni.

Kép
németh
 
 


Zsuzska: hát azok voltak majd meglátod ugy énekeltek mintha egy igazi koncerten lettél volna sokat készültek nagyon.

Kép
v.e.judit
 
 


Ja és nagyon édik a gyerkőcök!

Kép
németh
 
 


sziasztok megyek holnap jövök vigyázzatok magatokra joét mindenkinek :wink:

Kép
v.e.judit
 
 


Jó éjt neked is Jutdit!

Kép
németh
 
 


v.e.judit: nagyon édesek lehettek. :) annyira jó lehet anyának lenni. .... De sebaj! Hamarosan mindannyian babásodunk vagy újra babásodunk. :D És együtt megyünk majd anyáknapi ünnepségekre. :wink:

németh: én ma csináltam paradicsomlevest. Isteni lett. :)
Vendég
 


Picuranyu: mondom én, hogy paris szezon van. :) Na hát úgy legyen! Majd a kibőgött szemű képeinket megoszthatjuk egymással! :)

Kép
németh
 
 


Judit!
Szép álmokat nektek!!!
Nálunk holnap lesz parileves ala menza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: