Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mágnes!

Üdv a csapatban :) hű, okt.19-e már rég volt :lol: mikor teszteltél?
magdolnam
 
 


magdolnam:
egy hete teszteltem, vettem valami gagyi tescos tesztet, csak az volt hirtelen. Valószínűleg ma veszek még egy tesztet, ha az is nega, akkor fel kéne hívnom a dokimat. Már előre félek tőle, hogy mit fog mondani... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Helló lánykák!

Mágnes:üdv a csapatban!És nem tervezel dokilátogatást mostanában,hogy miért ez a sok késés??

Szia Csucsu!! :lol: Drukkolok nagyon, hogy elkerülhesd a műtétet!!!!!!!!!!Hányra mész dokihoz??
Natasa!Ne add fel!!!!!!!!Bízz a női ösztöneidben!!!Sokat duruzsolj a párodnak a babáról,hogy Te miért szeretnél és, hogy milyen új színt kaphat tőle az életetek, ha nem túl lerohanón, hanem szépn fokozatosan felépítva adagolod neki a sztorit,szerintem rövid időn belül Ő is szeretné majd!!!!

Csubi
csubi
 
 

 
 

sziasztok!!!!!

szia mágnes!!!!és érzel valami mamás tünetet,mert azért október 19 már régen volt :lol: reméljük hogy a doki azt fogja mondani hogy kismami vagy :wink: .

én is arra gondolok Magdolnám hogy nem jol volt megfogalmazva,mert hát akkor mindenki el tudná kapni a hő miatt a pé-t.na mindegy nem reménykedem majd látjuk mi lesz.azért izgulok egy kicsit :oops: .

jol beindult ez a topic :lol: :lol: :lol: :lol: este lesz időm itt mokuskodni remélem nem leszek egyedül!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


:wink:
Nektek nincs rossz kedvetek? Nekem extra sz*r :( táppénzem voltam 2 hétig, ma vagyok először, lehet, csak ez a baj
magdolnam
 
 


bevallom hogy egy hét ősziszünet után nekem ha jo kedvem van :oops: .kicsit lazább a mapom és ideférek a nethez is hehehehe.

reméljük akkor elkaptuk a pé-t mert a hő emelkedésétől sajnos nem igazán hancuroztunk.megprobálom majd beszurni a hőmet!!!!kiváncsi vagyok mit mondtok rá :lol:

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


ok, küld. Hol vezeted?
magdolnam
 
 


ok, küld. Hol vezeted?
magdolnam
 
 



: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


de ügyi vagyok!!!!!fejlődök :lol: :lol:

szerintetek??????

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


vagy ez még kevés ahoz hogy bármit is ki lehetne belőle olvasni????????????a nyákot meg ilyesmit nem mindig irtam mert a hőmre voltam kiváncsi!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Mano!

Szerintem ez tök jó görbe! Szép megy felfele, ha jól látom, akkor neked is 10.31-én volt ovud. Nekem is:D
magdolnam
 
 


hát én nem tudom mikor volt ovum,bár tudnám!!!!!heheakkor biztos hamarabb sikerülne :lol: .ott egyszer lement 36.3-ra mert akkor állitották az orát meg nem is 6-kor mértem hanem 8 ora után.de a többit mindig reggel 6-kor mérem.a hasam 2-án fájt nagyon(péntek)meg szombaton reggel.utána mintha elvágták volna meg a nyákom is akkor volt ,tojásfehérjés meg utána krémes.szóval nem tudom,de először szombaton ment fel 36.6-ra ujra mértem akkor már csak megint 36.5 volt.következő nap pedig már 36.7.mostmár csak várok de nem fűzök hozzá nagy remányeket....

magdolnám,neked mikor kell megjöjjön???????nekem 16-án.

pusssszzz mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


mamás tünetet nem érzek.. Persze Annámnál sem éreztem az elején semmit. Dokinál kb. 2-3 hete voltam, most megint mehetek vissza hozzá. Azért vagyok kicsit elkeserdve, mert Anna előtt is voltak hasonló problémáim, igaz a mensim mindig megjött max. 1 hetes késéssel. Ez viszont több, mint egy hét.
ez a hőmérőzés nekem olyan újdonság! hogy is van ez? Sosem csináltam még, de mivel nem tudom mikor van peteérésem, lehet, hogy meg kellen próbálnom? :shock:

Nekem minden hétfőn rossz kedvem van :) csajszim is extra nyűgi..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok csajszikak!

En megint nem otthonrol netezek, ugyhogy bocsika a hibakert. :oops:

magnes: udv a csapatban!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Mágnes! Üdv a csapatban! :D Miért csak 3 hónapotok van a spontán babásodásra? Ezt ha jól látom még nem írtad le.

Manocska! Szerintem pontosan beletrafáltatok pároddal az ovuba. Ez egy tuti babás görbe lesz!!! hajrá!!!

Én most jöttem haza. Szigorlatot már feladtam, nem megyek. padlón vagyok. Most szívtam el 3 szál erős cigit. :oops: Ugye nem fogtok ezért kiútálni? Nem dohányzom, de ilyenkor nagyon jól megnyugtat. nem fog előfordulni máskor, ígérem. :( :(

Vettem ovutesztet, 5 db van egy csomagban, jövő hónapban nézem a pém. Páromnak jobb bizonyíték kell mint a hő. Szerinte az hülyeség.

Mágnes, késöbb leírom a hőmérőzés lényegét.

Kép
Kép
nati80
 
 


Manocska!

Nekem is 16-án kéne :roll: Milyen véletlen egybeesés!!!! De jó! Remélem nem fog megjönni.
Én a következőket tapasztalom, mondjuk nekem még nem volt gyerekem, úgyhogy nincs viszonyítási alapom... !amennyiben olvassa az írásom anyuka, úgy kérem írja le a tapasztalatát arról, hogy mit érzett az első hetekben, amikor még nem volt tuti a gyerek) eléggé megduzzadt a cicim (uramnak tetszik :lol: , érzékeny is, egy picit szurkál a pocak. Te nem érzel hasonlókat?
magdolnam
 
 


Márti
ha le tudnád írni melyik nyák? között mi a különbség. A száraz mint a szahara, azt tudom. De milyen a tojájfehérje? Az fehér vagy csak az állaga olyan? És a krémes? Milyen színe kell hogy legyen?

Kép
Kép
nati80
 
 


Natasa :(
De biztosan gondolkozik rajta es szoritok, hogy a pozitiv iranyba haladjon :wink: :)
en 2 helyen vezetem a hogorbet a ciklus.hu.n es a fertility.n

Mano:
nagyon drukkolok, hogy menjen fennebb a gorbe :lol: :wink:

nekem meg mindig naon faj a pocim, felvagtok puffadva, cickok bedurrantak,derekam leszakad es a hom is lefele vandorol :( :( :(

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam
Nem akarlak elkeseríteni, de ez lehet piritől is, mármint előjel. Akkor ha jelentkezik pecsételő vérzés a napokban, akkor még lehet baba is. Szóval csak figyeld a jeleket. ja és ne beszéld be magadnak, nálam is így kezdődött a baj.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti
tedd fel a hőd.

Kép
Kép
nati80
 
 



Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


natasa, itt az oldal legaljan kepekkel elmagyarazza milyennek kell lennie a nyaknak :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati!
De ennyire előre soha nem szokott jelezni a mikulás :( remélem nem csak bebeszélem magamnak.... Ezért kértem, azt, hogy akinek van már tapasztalata ebben, az írja le. Meg Manót is kértem, mert 1cipőben járunk :D
magdolnam
 
 


nati:
Lánykánk is inszeminációval sikerült, eléggé megszenvedtünk érte. 9 inszemen voltam. Így most a doki azt mondta, 3 hónap spontán próbálkozás, ha nem megy, akkor vérvétel, gyógyszer, és esetleg inszem.. Olyan jó lenne, ha nekünk is sikerülne spontán!

magdolnam:
A duzzadt cici az jó előjel, és a pocakszurkálás is. :lol: Nekem ezek voltak, persze nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget neki..

nati:
cigi... :) A nega tesztek után én is mindig rágyújtottam... Aztán az utolsó nega teszt után cigi, majd kikotortam a tesztet a kukából, ami akkor már pozitív volt :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


megvan natasa?

magdolnam:
en mindket terhessegem elejen azt tapasztaltam, hogz a pocim gorcsol, egzszoval mind ugz ereztem, hogy jon piri nene, de ezek mellett nagzon eros gyengeseg, fogott el.nagyon faradekony voltam.

natasa, mindjart kuldom a homet

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


hu, itt aztan van helyesiras hiba, hiaba na, nem az en gepem millio bocsanat!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


köszönöm csajok a választ! Annyira még emlékeztek, hogy kb mikortól éreztétek? Azért kérdem, mert még kb 2 hét van mikiig és nem szokott ennyire előre, bár nem tudom, kezdek összezavarodni
magdolnam
 
 



Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


magdolnam, ha meg van 2 het mikulasig, akkor nem az ovus fajdalmakat erzed veletlenul?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam

Én is szoktam ilyeneket érezni, majdnem minden hőnapban és középidő után. Nem akartam okoskodni, csak leírtam, hogy az amit érzel lényegében mindkettő dolog lehet. Szerintem ha a hőd fennmarad még, akkor csinálj tesztet. Van olyan amit a beágyazódást követően már meg lehet csinálni. Ovu után 10 nap. gyógyszertárba lehet kapni 800 körül van.
Márti
Megvan, köszi. Elolvastam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti!
Nem ez tuti. Az már meg volt 5napja, Lh teszt is kimutatta.
magdolnam
 
 


Magdolnam

Muti a hőd!

Kép
Kép
nati80
 
 


magdolnam:
2 hét a mensiig? hááát... akkor még korai lenne érezni bármit is, bár semmi sem kizárt, de az ovulációt tényleg lehet érezni. (én cataflamot kaptam annak idején rá .. :D )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nem lehet, hogy kétszer van ebben a hónapban ovud? csináj egy tesztet.

Kép
Kép
nati80
 
 


Felrakom a görbém, már időzavarban is vagyok 10.19-én jött meg 11.01-én volt ovum, 11.16-án kéne megjönni.
A görbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 20800_.png
A hónap elején beteg voltam.
magdolnam
 
 


aha, ertem magdolnam
hat akkor nincs mas hatra mint varni es remenykedni, de attol ne hagyjatok ki hancurokat 2 naponta :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na bekukk!!!!!

de jo Mgadolnám!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: igy örülök!!!!.
nekem a Benivel(első terhesség)nem voltak tünetek arra figyeltem fel hogy ne görcsöl a hasam mielőtt meg kéne jöjjön szóval semmi.....csak nem jött meg és kész rá pár napra vettem teszet és nem is reggeli pisiből csináltam és 2csikos lett.Máténál,meg kicsi hányingerem volt de nem is gondoltam arra hogy mama vagyok.egyszer a játszótéren én is ültem a hintába (nem hintáztam)csak ugy és attól is szédültem hogy a Benike hintázott.szintén nem volt tünetem igazábol.nekem akkor sem fájt a hasam meg ilyesmi!!!!de látod mágnes és Márti is másképpen meseli,mindenkinek más a cicim nekem is feszül de szerintem nem a babától.biologiai kapcsolatba kb15 nap mulva kerülünk a babával,és ez még korai....szerintem de cáfolhat bárki!!!!!!!!
én mult honapban olyan tüneteket produkáltam ami tiszta mamás volt igy én annyira nem mélyedek ebbe bele.

nyák:olyan a tojásfehérjés,ami teljessen átlátszó és ha megfogod akkor nyulik.de nem baj ha nem ilyen a krémes is jo.az meg olyan (legalábbis nekem olyan volt)mintha az ujjam hegyére tettem volna az arckrémemből egy kicsit teljessen fehér.

nekem volt olyan nyulos is meg krémes is remélem az nem baj.

magdolnám,neked hány naposak a ciklusaid????nekem 26-27.elvileg majd 16-án már kell lássak jeleket.pont egy vacsorán leszünk legalább nem ezzel fogok foglalkozni :lol:


mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Magdolnam

Ha jól látom csüt-péntek volt ovud. Szóval beágyazódást még tutira nem érezhetsz, de a hőd nagyon bíztató. beágyazódáshoz kell 7-10 nap ovu után.

Kép
Kép
nati80
 
 


nagyon jo a görbéd de én ne értek hozzá de látom fennt van :lol: :lol: :lol: :lol: hurrrrrá!!!!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Manocska, köszi a leírást. Így már egy kicsit okosabb vagyok. Tehát ha fehér, akkor a krémes? ovu után vagy előtt kell lennie? Csak mert nekem elméletileg már 31-én volt ovum, de ezt tegnap tapasztaltam.

Kép
Kép
nati80
 
 


Eltűnök egy kicsit, teregetek , mosok, elpakolom a tiszta ruhát és jövök!

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszönöm a válaszokat. Szóval mindenki másképp élte meg. Csütin volt ovum, a péntek az véletlen benne maradt :oops:
Manócska de édi vagy!

Remélem marad is a hőm.
magdolnam
 
 


csajok azt tudom hogy a pé után kb 12 napig fennt kell maradnia a hőnek!!!mert ha nem akkor gond lehet a beágyazódással.és mensi után hány napnak kell eltelni vagy akkor nincs ilyen.tudom mindig a ciklus közepe táján van pé,és ha valakinek hamarabb van??????abbol nem lehet baj?????megmondom öszintén nincs most kedvem erről böngészgetni a neten.....

valaki tudja????????????

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Nati:én ugy tudom hogy ovukor van utána száraz napok jönnek,de valakinek ez 5 napig is eltarthat.....aztán jönnek a száraz napok.de attól is függ kinek milyen a nyákja ugy álltalában,ha vanakinek alabbol több akkor ez is több.van akinek nincsenek is kimondottan száraz napjai és az is normális.

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


na csajok, mennem kell, majd ha haza erek meg jovok!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szerintem, ha hamarabb van pé, az nem baj, csak a beágyazódáshoz legyen elég idő.

Kép
Kép
nati80
 
 


akkor jo mert nekem lehet egy kicsit korábban van kb:12-13 napon mondjuk a ciklusom is csak 26 napos.lehet már tényleg nem is szabadna mindennel foglalkozni!!!!most telefonált a férjecslém hohy mikor jöjjön szabira.én rafinált voltam és mondtam hogy mikor (persze ovu környékén hehehehhe.)

többiek?????merre vagytok????

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 


Manocska

Ha csak 26 napos a ciklusod, akkor 12-13 körüli ovu tök normális.

Kép
Kép
nati80
 
 


na probálom elfelejteni ezt az egész ovu meg hő témát mert csak agyalok rajta és pont ezt nem akarom!!!!!!!majd jön a baba ha akar!!de az a lényeg hogy jo időpontban van apa szabin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .annak viszont nagyon örülök!!!!!!!!

mano

: [url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url ]
manocska2008
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: