Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végre elkezdődött! Ma kaptam meg az első puregon szurimat, nem is volt vészes. Lehet, hogy magamnak is sikerülne, de azért inkább a férjemre bízom, ha már elvállalta...

Mami! Szorítok, hogy a holnapi ++++++ legyen!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


nemone: te milyen hormonokat fogsz kapni? Puregont injekciót? Ügyes és bátor párod van :D Hogy lesz a továbbiakban?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi: Igen puregont fogok kapni 8 napig, illetve majd amikor az orvos úgy látja, akkor a tüszőrepesztőt. Egyenlőre csak ennyit tudok...

Azért ilyen bátor a párom, mert tavaly volt egy műtéte, és utána hetekig kellett magának beadni alvadásgátlót, és így van már egy kis gyakorlata. :)
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Szia nemone!

Hú,alvadásgátlót én is szúrtam magamnak évekig... Ezért szinte már nekifutásból szúrom ezeket, Puregont,Choragont,stb. :)

Hát ha 8 napig kapod,lesz ott tüsző bőven,látom biztosra megy a dokid! :wink:

Drukkhegyek!

Én most néztem a párom papírját,amit inszemnél kaptunk.Az van rajta,hogy spermaszám 80millió,centri után meg 50 millió.Ezek szerint 30 millió csak úgy lebzselt ott feleslegesen?Ejnye,rossz brigád!! :lol: :lol:

Úúúúúgy szeretnék már vmi terhestünetet produkálni!!Mikor érezhetek vmit,ha vmi csoda folytán az lennék?Még csak 3 nap telt el...

Kép
kicsimálna
 
 


málna: türelem :D Te hogy érzed magad? Én az inszem óta teljesen fel vagyok puffadva. Az utro miatt lenne?

Nekünk nem adtak semmi papírt az andrológiáról :evil: Kíváncsi lettem volna, hogy miért dolgozott annyit rajta a laboráns. Több mint 3 óráig szórakozott velük. Szegények lehet, hogy el is fáradtak, meg el is szédültek a centri után. Az bosszantott igazán, hogy odaadtuk neki a múltkor két eredményének a papírjait, ott látható volt, hogy 5-6 ml-t szokott produkálni a párom. Erre fel azt mondja, hogy ha tudta volna, hogy ilyen sok, akkor két tégelyt adott volna és akkor az elejét az egyikbe, a végét (ami már kevés katonát tartalmaz) a másikba (így szoktál azoktól kérni, akiknek sok az anyag). Normális :shock: Szegény hogy csinálta volna? :evil: Meg előtte kellett volna megnéznie a papírt és nem utólag :evil: Állandóan ez jár a fejembe, lehet, hogy emiatt felesleges volt az egész.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szia Málna!

Igen? Miért Te hány napig kaptad a puregont?

Drukk, hogy hamar érezd azokat a tüneteket! :)
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szilvi!
Hát ezen én olyan jót nevettem!Egyik felét ide a másikat oda! :lol: :lol: :lol:
És mégis hogy kellene ezt kiviteleznie szegény embernek?Komolyan mondom,megkérném az andr-t,hogy ugyan mutassa már meg,mert az én párom ezek szerint "béna"!

nemone!

Én a 3.,5..7.,és 9. napon kaptam 100-100 egységet.Igaz,nekem csak 3 tüszőm lett,abból kettő nagyon nagy,egy meg csak elérte a 20mm-t.

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat, most nagyon megnyugodtam, hogy ez már tuti nem áll Tesóbaba útjába :)

Szezso!

Vághatod a centit, mint a katonák a leszerelés előtt :)

Mami!

Sajnálom a negát :( Örülök, hogy nem hagyod magad lelolmbozni! :)

Nemone!

Drukk a szurizáshoz! Bizti lesz ott jó sok klassz pete :)

Málna!

Azta, apajelölt nálatok igazi tenyészbika :) Ez milliliterenként értendő, vagy összesen? Még friss az élmény nálunk is, ezért vagyok ilyen kíváncsi :)
Türelem, jönnek azok a tünetek majd!

Szilvi!

Te se izgulj, kismami megnyugszik, csupa szépre és jóra gondol :) Na, így má' jó :) :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Mit tudom én,hogy kell érteni!Gondolom cakumpakk! :oops: Azt tudom,hogy volt 5ml neki,sztem ebben volt a 80 millió.Ml/ennyi,az sok lenne talán.
Ne nevessetek,tényleg nem tudom! :?

Kép
kicsimálna
 
 


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Málna!

Köszi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


málna: mondták, hogy szupi az eredmény apának? Mert ha igen, akkor 80 milla/ml. Ha az egészben lenne 80, akkor 16/ml lenne. Apának pont ilyen az eredménye (16-18 milla/ml) Azért kell inszem.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hát Szilvi,mondtam én,hogy nem tudom.Igen,nagyon-nagyon megdicsérték,főleg inszemnél!
De ezen a papíron csak egyszer szerepel,hogy hány ml,de az nem hogy a milliós szám per vagy egész.De ezek szerint /ml. :oops: :oops:

Igen,apa egy tenyészbika,nekem kéne egy tenyészkancának lennem mellette...

Kép
kicsimálna
 
 


Tiszta ciki,hogy ilyneket nem tudok... :oops: :oops: :oops:

Most néztem az oviklub honlapján,hogy bizony a sok millió az milliliterenként jó...

Kép
kicsimálna
 
 


málna: Akkor az nagyon szupi eredmény :D ha te is nagy tenyészkanca lennél, akkor jól néznétek ki. Csak úgy szaporodnátok. :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Málna!

Akkor végülis ugyanannyit kapok én is, mint Te csak nekem 8 napra osztják el, 50-50 egységet kapok naponta. 3 tüszővel én is megelégednék... :lol:
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szilvi!

De még mindig jobb szaporodni,szaporodni,szaporodni,mint évekig csak lesni,várni,hőmérőzni,lh-zni,gyogyikat tömni,szurikat döfni.Vhogy mégis a tenyészkancaságot választanám! :wink:

nemone!

Lesz 3 tüsződ biztos!Nekem Puregon nélkül egy sem volt,most meg mindjárt 3! Persze egy baba a cél csak!

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Úgy legyen! :D Köszönöm a bíztatást!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


málna: persze, hogy jobb, csak vicceltem :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Tudom,Szilvi,én meg eljátszottam a gondolattal,hogy babát szeretnék,és hipphopp a pociban is van! :):)

Álmodik a nyomor...

Kép
kicsimálna
 
 


Hello Csajok!

Sétáltam egyet, jól esett :lol:

Nemone (és minden puregonos csajszi), van egy ismerősöm, nem volt pé-je, Puregont szúrt, alig reagált, 1 domináns tüszője lett, 19. napon repesztettek, spontán kellett próbálkozniuk (Apa kitűnő eredménnyel), éééééééééés az eredmény : Ikrek :lol:

Szilva én is jót mosolyogtam a 2 tégelyes sztorin. :-D Szerintem hülyeség...

Megyek, szunyok egyet, Apa úgyis csak 7 felé keveredik haza...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


hát apa is csak pislogott :lol: :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Most megint jól kisírtam magam.Volt a Híradóban egy hír,hogy egy nő megszülte a babát,aztán betette a mosógépbe... Hát milyen világ ez??Tudom,sokadik eset ez már,de én nem tudom megérteni.Hogy lehet egy védtelen emberpalántát bántani?Megőlni... Úristen,ha én találkoznék a "nővel"... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsimálna
 
 


Ezt én is hallgattam. nem is kaartam beírni, annyira durva :cry:
Vendég
 


ja és a testvére is röhögve meséli... megáll az ember esze
Vendég
 


Basszus, legalább adta volna örökbe!!!! A hülyéje!

Tegnap volt egy lány a kórházban, infúzióra kellett kötni mert 3 napja nem evett-ivott, annyira rosszul volt. Különben meg jövő héten megy abortuszra :evil: dehát ugye a jelenlegi állapota miatt kellett az infúzió :evil: hát, nem sokat beszélgettünk....

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jesszusom csajok, hogy mik vannak? :cry: Ezért nem nézek hónapok óta híradót! Nálunk nagyon rendesek a korházban. Alapból nem rakják a vetélős, veszélyeztetett terheseket egy szobába az abortuszosokkal! Lehet, hogy az ő védelmükbe teszik ezt! :roll: Viszont azt mindenki tudja, hogy az xy szobába aboruszosok vannak! Én biztos hozzávágtam volna az ágytálat valamelyik szukához két fájás között!
Vendég
 


Sziasztok!
Tudom, hogy nem vagyok túl gyakran, sőőt! Csak jelzem, hogy élek és olvaslak titeket, csak már sokszor reagálni nincs időm! :?

Legyekmami! Azért is ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Csajok! Tényleg felháborító ez a nő és teljes környezete is! :twisted:

Drukkok mindenkinek!

Én hétfőn megyek HSG-re! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Pálinkás jó reggelt!

mami: ????

Én is alig nézek már híradót, nagyon sok degenerált ember él köztünk :(

Jaj lányok, annyira fáj a torkom :( Na és az éjszaka, éjfél körül olyan mensi görcs jött rám, nagyon fájt és már gyógyszert akartam bevenni, de kb. egy órahossza után egyik pillanatról a másikra abbahagyta. Most sem érzek semmit :shock: Félek, nehogy ciszta legyen :shock:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


bettike: nagyon szorítok hétfőre ++++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hölgyeim

Nekem ugyan nega, dew az úttőrőknek mindig nehéz..tehát nekem nem sikerült, aki utánozni mer annak annyi :lol:

tehát mindenki most szépe megsimogatja a pocakját akiknek már megvot és nem hatnak rá a negativ hullámok rendben? :lol:

Akinek még nem vot meg arra ugyse hatok, azokkla együtt haladunk next time

amennyiben rá birom venni a dokit hogy ne hagjyunk ki hónapot....

Nálatok se kell ugye senkinél kihagyni?

Pusz

Lmami
Vendég
 


Mami!
Most már akkor valóban sírunk... :cry: :cry: :cry: Irigyellek a hozzáállásodért,le a kalappal előtted! Amúgy nálunk is úgy van,hogy egyik hónap inszem,a köv. pihi,aztán inszem,pihi.És így tovább.

Szilvi!
Nekem is este óta olyan görcseim vannak,hogy ihaj!Már be is vettem a nospa-t,mert nem bírtam kiegyenesedni.Sztem nekem is elment ez a hónap.. :cry: :cry:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Mami :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nekem Mágus azt mondta hogy 2havonta csinál egyet :( Már ha apa eredményei miatt nem küld másodszorra lombikra... Remélem, sikerül elintézned, hogy ne kelljen kihagyni egy hónapot!

Bettike, hétfőre drukkolok! nagyon beosztottuk a jövő hetet hsg-ileg! Hétfőn Te, kedden Évi, csütörtökön én :lol:

Szilva, beágyazódás mint a tegnapi görcs oka?! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Málna, tudod, a görcs nem mindig jelent rosszat! Beágyazódás?! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


De ennyire csak nem fájna?!Bírom én a fájdalmat,de msot szenvedek,mint a kutya. :cry: Már a pocimon a melegítős bigyó.

Kép
kicsimálna
 
 


Nos

Felhivtam a Kaálit hogy szeretnék beszélni a Dokival...dehát ugye az új rendszer szerint nem lehet bejutni hozzájuk ami nem baj, nekem eddig a csajok minidg segitettek..

Most is kérdezi nem e tud e segíteni

mondom a szitut első inszem nem sikerült mi a teendő...asszongya fel kell iratni a clostit és 3. naptól szednmi...feliratja a dokival menjek be a receptért du...én nem mondtam lányok hogy at mondta a doki hagyjunk ki egy hónapot... :shock: ... de mivel ő fogja kiadni a receptet ha kiadja akkor nem kapom meg du ha nem akarja ugye?

nem akarnám átverni az csúnya dolog, de nem tudtam vele beszélni...szerintetek?
Vendég
 


mami: Nagyon sajnálom :cry: , de büszke vagyok rád, hogy így állsz hozzá!
Engem azonnal visszarendelt a doki ha esetleg megjönne, folytatjuk a köv. ciklusban. Remélem, hogy azért erre nem fog sor kerülni, de ......

anyoooka: nem hiszem, a hőm egy kicsit felugrott, de mindjárt teszek egy görbét

málna: tudod, hogy még nem siratjuk ezt a hónapot, csak ha... De bízz benne, nem szabad negatívan hozzáállni :!: Mondom én, annyira bízok benne, hogy akkora nagy pofára esés lesz :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


mami: az aszisztensnő tudta, hogy most volt az inszem, ugye? Akkor szerintem ne aggódj, biztos nem írja fel a doki ha tényleg be akarja tartani az egyhónapos kihagyást.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Hőm:

Kép

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Málna, ennyire azért nem kéne neki! Hívd fel a dokidat szerintem!

Szilva, miért is ne?! Megy ez a hő szépen felfelé, haladjon csak még jobban!

Mami, ki a dokid? (ha már kérdeztem, bocsi csak kiselefánt vagyok... :oops: ) Kaáliban nem úgy van most, hogy a doki hív vissza? Vagy csak ha a csajok nem tudnak segíteni? Mobilszámát nem tudod a dokinak? Annyira hülye ez az új rendszer! Ilyen esetben én azért csak a saját orvosommal szeretnék beszélni :roll:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka

Krizsa a dokim, délután azért szólok, hogy volt ez az egy hónap legyünk korrektek...

aztán hátha mégis.. :lol: ez nem általános a Kaáliban látod az asszisztensnő is egynől mondta, csak nem akarom hogy valakinek kellemetlen legyen..odamegyek du és jelzem...ez a legkevesebb

Ha meg kiállítja a receptet akko örülünk :lol:

Ez a kihagyás baromság nem?? gondolom hogy a test pihentetése miatt van, de azért én most nem lettem túlstimulálva egyáltalánm...
jaj csak magyarázom a bizonyítványomat, de annyira rettegek, hogy ki kell hagynom egy hónapot :? már olyan türelmetlen vagyok :wink:
Vendég
 


mami, írok pü-t! ;)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


És úgy van hogy elsősorban a csajok segyítsenek....nekem mindig nagyon segítettek mindenben pedig gyógyszerbeadással, szurizáásal kapcsolatban is hivtam őket nagyon rendesek voltak,...

igazság szerint jó ez a módzser nekem tetszik, a dokimat ugyis látom Uhn meg inszemen...de most valóban kéne beszélnem vele, du megemlítem
Vendég
 


Sziasztok

Lmami, sajnálom :( de én is csak irígyelni tudklak a hozzáállásodért.
Ez a kihagyás dolog szerintem mindenhol más és más. A Forgácsban pl nem kell kihagyni. A doki azt mondta hogy ha nem sikerül az első akkor utána már könnyebben stimuzhatóak a petefészkek is. Mert valamennyire őgymopnd elő vannak készítve .... Dehát úgy látszik ahány ház annyi szokás.

Én tök jól vagyok, nem görcsölök meg semmi, néha még fáj a petefészkem de már nem vészes. Csak álmos vagyok a Duphastontól.

Hsg-s lányoknak drukk :)

Kép Kép
kokusz
 
 


A dolog megoldodott felhivott a szentember :lol: SZóval kimarad ez a hó, közepén randizunk egy uhra azért..

Imádnivaló, kifigyelte a trükközésemet :wink:

Na akko spontán hónap...elmegyünk valahová középidőben aztán hajrá :lol:
Vendég
 


Mami ezért imáááádom a Mágust! Mindenre odafigyel.
akkor jövő hónapban apára fel! Hátha összejön katéter nélkül :wink: Novemberben pedig megyünk együtt!

Kókusz, drukk Neked is!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

A híradós sztori engem is teljesen letaglózott, mindig elborzadok, hogy milyen könyörtelen tud lenni némelyik ember... És még "anyának" nevezik, kész :(

Bettike!

Drukk hétfőre a hsg-hez! Ez egy ilyen hét lesz, úgy látszik :)

Szilvi!

Torokfájásra nekem a legjobb a Tatum Verde cukorka. Kismamik is használhatják :wink: Azóta nem görcsölsz? Bizti nem ciszta :) Állat jó a hőd!

Mami!

Sajnálom nagyon :( Nagyon tökös csajszi vagy, hogy ilyen hamar összeszedted magad! Kár, hogy ki kell hagyni egy hónapot, de hát a doki szava szent :)

Málna!

Nagyon sajnálom a görcsöt, de attól ám még nincs veszve semmi! Továbbra is drukk!

Kókusz!

Neked is mennek a drukkok továbbra is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszönöm,már jobb.Vizszinte voltam eddig,melegítettem a pocim,szóval elfújták a görcsöt! :lol: :lol: :lol:

mami!
Hát furmányos egy ember ez a Mágusotok!Nálunk is ugye egy hónap szünet lesz,de én is megpróbálom ezt a telcsin gyogyit rendelést,hátha ez a doki még tapasztalatlan e téren! :wink:

Kép
kicsimálna
 
 


mami: csak megoldódott a dolog :D Én Gyulát tűztem ki célnak ha esetleg nem jönne össze. Állítólag jó hatással van a gyógyvize a gyermekáldásra :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


málna: örülök, hogy jobban vagy

Nem soká indulunk a kollégákkal az Igazi Da Vinci kiállításra, már nagyon várom. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: