Új privát üzeneted érkezett!

Szia Christell!!!

Köszönöm szépen! Neked is boldog babavárást!

Hol tudok informálódni rólatok, hogy megismerjelek benneteket?
Vendég
 


Sziasztok!

Most tudtam csak csatlakozni a netre... :?

Niki: nagyon köszönjük a táblát, nekem tetszik!!!!! :D Sajnálom, hogy szomorka vagy a 4D miatt..De pontosan mit mondott a doki? Van valami teendő? Nem nézeted meg máshol is?? Egyébként Neked is rettentő édes Kicsikéd van!!! Szuperek a képek!! Gratulálok hozzá!

Christell: ennél szebb hírt!! Annyira örülök, hogy van új kismamink!!Nagyon boldog baba várást!!Gyere gyakran a topikba!!

Chrissy: üdvözlet közöttünk!! Első baba? Akkor a 3. helyre kerületem időpontilag :lol: nov. 19-re várjuk a Csodabébinket!!

Többi kismami, hol vagytok?

Kérlek drukkoljatok ma, mert délután megtudom a terheléses eredményt, + a toxo ellenőrzést...

További kellemes csütörtököt!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Mindjárt 100 alatt lesz az én vonalzóm is :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Szia Heni!

Mi október 29-re várjuk!
Ettől féltem!(Első baba) Belekérdeztél a tutiba és nem merem leírni, mert egy másik topicban ebből nagy botrány lett. Vagyis csak egy csaj fújta fel nagyon a dolgot. Így be sem tudtam illeszkedni, inkább nem is írok oda többet, esetleg majd ha megszületett a babánk!
Megy a drukk ezerrel! Mi jövő héten kedden megyünk dokihoz a magánrendelésére. Amúgy hétfőn voltunk a 28 hetes uh-n, és 1-én a 4D-s uh-n. Képet nem tudok feltenni a babyről, mert az egyik keze meg az egyik lába az arca előtt volt, így alig láttuk. Bezzeg a lába közét azt odamutatta rendesen!
Vendég
 


Heni:

Nincsen semmi teendő, baj az nincs csak én vagyok szomorú.
Pontosítok.
Nem kevés a magzatvízem, csak az átlagnál kicsit kevesebb.
Az meg, hogy érett a lepény állítólag normális a 30. hétnél.
Szóval aggodalomra semmi ok, a baba teljesen egészséges, és ez a lényeg.
Sőt a buksija alapján 31 hetes. :D :D :D
Szóval fejlett tündéri kisbaba.
Így legalább van rá esély, hogy egy héttel hamarabb jöjjön.
Ja ne szomorkodj a 2. hely miatt, a 3. is tökéletes, meg a 100. is.


Mindenkinek tetszik a tábla???
Beírom a két új kismamit is ha leírják a szülés várható idejét, meg a vizsgálatokat stb...


Heni DRUKK!!
MINDEN RENDBEN LESZ MINT MINDíG!!!
Vendég
 


Heni!
Köszi! :lol: Nagyon drukkoltam nektek délután. Biztos minden rendben van. Férjed még itthon van? Vagy már nyaral?

Niki!
Milyen adatokra van szükséged a táblához? A szülésem várható időpontját még csak én számoltam ki. Ha minden igaz április 15 lesz. 22-én megyek nőgyogyihoz, mert előbb nem dolgozik, szabin van.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Szia Niki!

Az én várható szülési időpontom 2007.október 29.
Most hétfőn voltunk a 28 hetes kötelező uh-n, de 14-én megyünk a magánrendelésére. Ott mindig vizsgál és uh-t is csinál!
Ha kell még vmi infó, írj!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Bocsi, hogy ilyen sokáig nem jöttem, de szabin vagyok, és az otthoni gépünk bemondta az unalmast, ma készült el.

Gyorsan visszaolvastam, és örömel láttam, hogy Christell-nek van egy gyönyörű zebrás teszte. Nagyon gratulálok neked Chris, és boldog babavárást kívánok. :lol: :lol:

Heni,

Neked drukk az eredményekhez, de tuti minden ok lesz. :lol: :lol:

Niki,

Szerintem jók lettek a képek, nagyon édes a kicsike, és ahogy elnéztem egy kicsit szégyenlős is, mert kezecskéje mindig az arca előtt van. Szépen látni a pofikáját. :lol: Gyönyörű babóca. :lol: :lol:

Chrissy,

Üdvözöllek nálunk, és gratula a kicsikédhez. :lol: :lol:

Jaimee még mindig nyaral???? Mit tudtok róla???

Rólunk röviden, a héten és még jövő hét csütörtökig lustálkodunk itthon. Édes a semmittevés.
Amugy jól vagyunk, a táblához Niki annyit, hogy aug 15-én szerdán megyek genetikai uh-ra délelőtt, este pedig vizsgálatra.
Nagyon izgulok, hogy minden ok legyen odabent.

Bejelentkeztem 4D-re is aug 27-re 17.40-re. Tudom, hogy még csak 14 hetes lesz, de már nagyon várom, hogy láthassam a kicskémet.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Mamik!

Niki: hogy vagy ma? Jobb esetleg a kedved?? A következő vizsgálatom szeptember 5. uh...Beírod, ha megkérlek?? Nagyon köszönöm...

Judy: nagyon régen írtál már, de most már értem...Nem tudom mi van a nettel, nálunk is állandóan rosszalkodik..

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat!! Hála az égnek a terheléses cukor teljesen rendben, toxoplazma rendben, vérnyomás és vizelet rendben...Méhszáj zárt és nagyon hosszú a nyakcsatorna..Pici kincsem szívecskéje szépen ver, szóval jobb eredményeket nem is kaphattam volna...

Christell: újdonsült kismami.... :lol: Mesélj, miket érzel, milyen a hangulatod, minden érdekel....

Chrissy: egy kicsit lemaradtam...Miért volt ebből probléma? De ha nem akarsz, akkor természetesen ne beszélj róla...A fórumok már csak ilyenek...Engem is kikezdtek már....Ne bosszankodj miatta...Az a lényeg, hogy egy babóka van a pocidban!! :)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Christel: férjem már elutazott..Most anyuéknál töltöm az időmet!! All inclusive ellátással :lol:

Lányok ami még fontos: ma megrendeltem a kiságyat, pelenkázót, kókusz matracot és tapétát..Azért volt ennyire fontos, mert holnaptól aug 22-ig zárva lesz a bolt és 8 hétre vesznek fel rendeléseket..Így is októberre fognak megérkezni ezek a cuccok...Viszont volt raktáron bordűr és lámpa búra, szóval addig ezeket fogom nézegetni...Úgy tűnik nálunk a zsiráf motívum a nyerő...Az van mindenen :lol: :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Teszek egy képet a kiságyról meg a komódról /pelenkázó feltéttel...Sajnos csak egész szobás képet találtam a neten...Annyi a különbség, hogy nálunk nem ilyen natúr színben lesz, hanem fehér kék minden.... Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Dióhéjban: tavaly volt egy babánk, aki a 39.héten halva született. Ezért mondtam, hogy első baba, kérdéses. Első baba, de második terhesség. Méhen belüli oxigénhiány volt, megmagyarázhatatlan ok miatt. Amúgy makk egészséges volt. Én mesélnék róla, de mind babásak vagyunk és nem akarom, hogy parázzon bárki is. Ez nagyon ritkán fordul elő. Úgyhogy ne kezdjetek el aggódni.
Minden rendben!
Vendég
 


Judy!
Köszi a gratulációt! Nagyon boldog vagyok. :lol: Akarom mondani vagyunk, Apával együtt :lol: Örülök, hogy ti is jól vagytok.

Heni!
Örülök, hogy minden rendben veletek. Nagyon jó a hangulatom, madarat lehetne fogatni velem. :lol: Nem nagyon érzek semmit, csak a mellbimbóm fáj, és a mellem is, időnként a pocim, és a derekam. Már úgy szeretnék menni a dokihoz, de nem rendel. Szeretném tudni, hogy jó helyen van-e, és minden rendben van-e. Hányingerem csak nagyon enyhe. Reggel és este van egy kicsi. A vonalzóm csal, mivel nagyon hosszú a ciklusom, ezért durván 1 héttel többet mutat, mint akinek 28 napos ciklusa van.

Chrissyy!
Sajnálom, ami veletek történt.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt!!

Chrissy: rettentően sajnálom a történteket! Nekem 22 hetesen kellett megszülnöm a kislányomat, súlyos szívfejlődési rendellenesség miatt...Szintén nem tudták, hogy mitől lehetett... Na de az ilyen negatív gondolatokat most félre tesszük és csak a pocakban lévő kis csodákra gondolunk!! Azt megkérdezhetem, hogy most sűrűbben kell járnod uh-ra, vagy a terhesgondozáson nem változtattak a Te esetedben?

Christell: nagyon örülök Nektek!!! Tudom milyen nehéz várni a dokikra...Már most mennék én is megint uh-ra, de csak szept. 5-én lesz legközelebb....

Kinek mi lesz a mai programja??

Niki: hol vagy??

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni!

Egyelőre havonta járok a dokihoz. Amíg nem indokolt, nem néznek sűrűbben. Bár van úgy, hogy megyek a kötelező uh-ra és rá egy hétre meg a magánra és a kötelező uh előtt két héttel voltam.
Hú, nem lett túl bonyolult?
A lényeg, hogy nem mindig havonta néz, van , hogy sűrűbben. De ha bármi van non-stop hívhatom és azonnal megnéz.
Eddig minden rendben, bár tavaly is rendben volt. Kedden megyünk a magánra és a héten hétfőn voltunk a 28 hetes uh-n. Szépen fejlődik, korának megfelelő méretei vannak.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan!
Vendég
 


Heni:
Nagyon édi ez a bababútor! Honnan rendelted?
mirci74
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk!

Chrissyy: Üdv közöttünk! Olyan kevesen vagyunk, hogy nagyon örülök, minden újnak!!! :lol: Írjál nekünk minél többet. :wink:

Most olvastam a fantasztikus hírt:
Christell GRATULÁLOK!
Nagyon boldog babavárást kívánok és ugye írsz ide is sokat?

Heni: Ezek a bababútorok gyönyörűek!!!!!! :D Egyszerűen álomszépek! :lol:

Mit akartam még.... :? Olyan az agyam, mint a szita... :evil:

Niki: Gyönyörá a kisköntös is és már olyan közel van, hogy legyen lakója. :lol:

Magunkról szólva: egy balatoni idilli délelőttön a picikém elérkezettnek látta az időt, hogy konkrét jeleket adjon magáról és rugott egy nagyot!!!!!!!!!!!! Már igazából korábban is éreztem, mintha rugott volna, de nem voltam biztos benne, ez viszont eltéveszthetetlen volt. Olyan boldog voltam, nincs is ennél szebb érzés! Ez történt a 20+2. héten, azóta minden nap ad híradást, valahogy főleg evés után, (talán felébreszti a gyomrom?? :shock: ) és este lefekvés táján.

Sajnos maradt az émelygés, viszont a kívánósság nagyon erős, a minap fánkot majszolt egy kislány a téren, nagy késztetést éreztem, hogy kitépjem a kezéből és jóízűen befaljam. Mármint a fánkot. :oops: :oops: Kinyitom reggel a szemem és máris kakaót akarok inni, rögtön fél litert. És egyáltalán....ha valami eszembe jut, rögtön azonnal kellene....De ez jobb, mint hányni, úgyhogy oké.

Múlt héten néztünk babakocsit, pusztán tájékozódás szintjén persze, mert teljesen homályban vagyunk a témában. Úgy néz ki, nekünk a mózeskosaras verzió jön be, (mózeskosár+alatta sportkocsi) mert nem akarom majd a kocsit gyerekestül a 2.ra cipelni és nem is nagyon tudnám. Így elég a babát felvinni a mózesban, a váz, illetve a sportkocsi forma, lenn marad a kapuban. Ha valaki lebeszélne róla, mert tud valami naaagy ellenérvet, szóljatok, légyszi! :wink:

Mit is akartam még...Ja, a nyaralás szupi volt, ettünk, ittunk, pihentünk, a súlyom most érte el a fogamzáskorit, vagyis most vagyok 0-án.

Hogy vagytok? Olikék még nem jöttek haza? Barbi?

Hétfőn délután jövök, addig írjatok sokat.

Ja, megvan, mit akartam, Niki: Jó a tábla!!! 27-én nőgyógyi kontroll+UH. Ha beírnád hozzám, köszi!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Jaimee de jó, hogy megjöttél!!

Heni:

Itt vagyok, csak sűrű a hétvégi program, hétfőn már jobban lesz időm.
A táblát gyorsan frissítettem felteszem nektek.
De már most kicsit jobb a kedvem, és úgy néz ki, hogy egyáltalán nincs baj a magzatvízemmel nem szivárog meg semmi, szóval átlagos.
Csak az a szemét nő idegesített, mert rosszindulatú.
Nem is gondolok rá többet..

Chrissyy:

Ez a baba biztos rendben lesz!!!
Asszem jobb ha nem is gondolsz a múltra.
Borzasztó...


Kismamik!!!


Tiszta víz a lábam, kezem mindenem. :cry: :cry: :cry:
Már nem bírom.

Kép
Vendég
 


Bocsi Jaimee!!

Beírtalak!

Kép
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Jaimee: nagyon örülök, hogy hazajöttetek a nyaralásból és ennyire élvezte még a picike is! Köszi szépen, most látványtervet csinálok a babaszobáról...Mivel nagy mms csatában vagyunk a férjemmel, mindenről küldök neki képet!! :lol: :lol: Nagyon szorítok a hétfői uh hoz, bár minden rendben lesz! Kíváncsi vagyok, hogy most megmutatja-e a nemét :lol:

Niki: de jó, hogy megnyugodtál és köszönjük a táblát!! Sajnos vannak és lesznek még szemét orvosok, ne idegeskedj ezen...

Chrissy: érthető volt, amit írtál...Én ugyanígy vagyok, nálunk a magzati kardiológia a + uh, illetve uh-k között megyek védőnőhöz, ahol hallom a kicsi szívét, így próbálom magamat folyamatosan nyugtatni... A vásárlással hogy álltok??

Christell: olyan szuper, hogy Te is kismami vagy!!!

Lányok: látjátok a vonalzómat????? 100 alatt vagyok!!! :lol: :lol:

Nagyon szép vasárnapot kívánok nektek!!

Ui: megint frontok vannak...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Örülök, hogy már te is 100 nap alatt vagy. Én is annyira vártam!

A vásárlásról: egyrészt tavalyról megvan szinte minden, és most babonából addig nem rakjuk össze a kiságyat, meg semmit, amíg meg nem született és nem tudjuk, hogy minden rendben. Amíg a kórházban leszünk, addig apa itthon elintéz mindent és úgy fog hazahozni bennünket, hogy készen áll minden. Meg egy csomó ruhát, meg egyéb dolgot megkapunk az unokatesóméktól, most 10 hónapos a babájuk és elmúlik 1 éves, mire a miénk meglesz. Csak egy pár dolog, amit megkapunk: mellszívó, mérleg, mózeskosár, babakocsi+babyhordó, ruhák, pólya, játszószőnyeg, légzésfigyelő, meg minden, ami neki már nem kell.

Ja és lányok, köszönöm, hogy elmondhattam a tavalyi kisfiamat, és azt is, hogy nem lett ebből baj itt a fórumon. Szóval a megértéseteket köszönöm.

Frontok: megérzem én is rendesen, de a kisfiam mégjobban. Alig alszik és akkorákat rúg. Esténként alig tudok elaludni, mire sikerülne, addigra már kényelmetlen, meg kelni kell, mert apa a héten délelőttös volt. De ha tehetem, délután leszoktam pihenni egy kicsit, csak azzal meg az a baj, hogy akkor meg este nem vagyok álmos. Szóval nehézkes már.

Nem gondolok a múltra, de addig úgysem tudunk megnyugodni, amíg nem tartjuk a kezünkben a kis drágánkat.

Jaimee: köszi neked is a fogadtatást

Niki: köszi, hogy betettél a táblázatba. Olyan jó tartozni vhova. Eddig írtam egy másik topicba, de ott már mindenki megszült és egyedül maradtam a táblázatban így már fel sem lett rakva.
Vendég
 


Chrissyy:

Itt nem hagyunk ki senkit, és mindenkit szívesen látunk!
Nagyon jó kis csapat van itt.
Igaz néha eltünnek, és csak nézünk, hogy havá lettek a kismamijaink.
Jobb is ha minél többen vagyunk.


Heni:

Gratulálok a vonalzódhoz!!!
Én azt várom, hogy 20 alatt legyen az enyém... :wink:
Vendég
 


Jaimee!
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Köszi a gratulációt! Nagyon boldog vagyok! :lol: Nagyon örülök, hogy megfogant a pocaklakónk. De még nagyon aggódom, amíg doki nem látja, hogy jó helyen van-e, minden rendben van-e vele. Azt hiszem nálam is előbújik a paramami. :lol:

Heni!
Annyira aranyos vagy, hogy így örülsz a babámnak. :lol: Nagyon szép a bababútorotok. Szerintem nagyon szeretni fogja a baba. Már csak 99-et kell aludnod. :lol: :wink:

Niki!
Köszi, hogy betettél a táblába!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt Mamik!

Mirci: Baby Expressz-ből rendeltük meg...3. ker, Lajos u...Most zárva vannak, egészen aug. 22-ig.

Chrissy: nem értem, hogy miért haragudtak meg rád a másik topikban, szerintem ezek a fórumok pont azért vannak, hogy az ember kiírja magából bánatát, félelmeit, egy kis erőt merítsen a többiekből...

Jaimee: ma uh!! :lol: :lol: Képet kérnénk!!

Niki: nálam a következő a 60. napos lépcső lesz...De az még nagyon messze van....Hol tartassz kilókban? Van újabb poci képed??

Mamik: poci képeket tegyetek fel léccccci!!

Kezdődik a hét...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Christell: Hogy érzed magad?

a másik topicban írtam, hogy tanácstalan vagyok......most járok 13 dpo-nál, 35. ciklus napon, a hőm még fent van....nem tudom, hogy teszteljek-e holnap reggel ha addig nem jön meg. annyit érzek, hogy majd leszakad a mellem....más tünetem nincs.

kismamik szerintetek? ti hány dpo-nál teszteltetek?
mirci74
 
 


Szia Heni

ezt felírom annyira szép a bútor...ha összejön a babó majd én is ott nézek bútort.

a bendonban láttam hasonlóakat de iszonyú áron.....
mirci74
 
 


Mirci: én írtam Neked a másik topikban :lol: Szerintem teszteljél, bár a 14. dpo-t mondják....Nekem speckó mensi előtt 3 nappal már mutatta a teszt halványan a babácskát....De van akinek csak később....Az a lényeg, hogy ne jöjjön meg....

Rettentően kíváncsi vagyok az eredményre!!!Drukk-drukk-drukk!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Mirci: nem mondom, hogy olcsó ez a bolt....Mi is kinéztünk egy kiságyat a Brendonban, az 130.000 lett volna...Ez a kiságy 93.000.- de rögtön beleszerettem és nem tudtam ellenállni.......

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee mami!
Drukkolunk az UH miatt! Várjuk a képeket! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee: Sziaaaa:)) Még jó hoyg nem a kislányra fented a fogacskádat:)))))
Christel: HATALMAS GRATULA!!!!!!
Chrissy: Szia!
Csheni: neked is és gyönyörűségesek a bútorok... :)
És mindenki másnak INTEGETÉS:)
Vendég
 


Sziasztok!

Mindjárt visszaolvasok. UH+terhesgondozó: minden oké, bár néhány nappal le vagyunk maradva...... :? :? :?

Bár megint sugárban hányok napi szinten, elküldtek terheléses cukorra, azt mondta a doki, rendes volt, ha kihányom, menjek fel a terhesgondozóba, adnak másik beutalót, de próbáljam meg sok citrommal....No meglátjuk....

Heni: Jujj, az nagyon drága, de nem lep meg, láttam a Brendon árait. Mi 30 000-ben maximáltuk az ágy árát. :lol: :lol: Egyébént is asszem öröklünk egyet.

Mirci: Én a 16. dpo-n. Az a max. normál dpok száma. Szóval én nem tesztelnék még. ÚÚÚÚtálom a neg. teszteket.

Babakocsi ügyben nincs vélemény?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia Jaimee:

örülök, hogy mindemn ok. veled
az viszont nagyon rossz lehet, hogy még most is ennyire hánysz...... :?

teszteléssel úgy vagyok, hogy most már idegesít a dolog, derüljön ki ha negatív az is, és akkor már tudom hányadán állok. sajna nem vagyok egy türelmes ember :(
mirci74
 
 


Mirci: Akkor várjuk izgatottan az eredményt! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Csajok,

Chrissy,

Hát nem semmi, amin keresztül mentél, és hidd el az a jó, ha el tudod mondani valakinek (pl nekünk), mert akkor egy kicsit megkönyebbül a lelked. Most minden rendben lesz, és szép egészséges kisbabát hozol a világra. :lol: :lol:

Heni,

Nagyon szép ez a babaszoba, ha lenne helyem és annyi pénzem, én is bizti rendelnék, dehát nálunk spórolosra van fogva minden. :lol: :lol:

Már csak 98 napod van hátr, hihetetlen hogy rohan az idő.

Mirci,

Én megsúgom, az első halvány 2 csíkosomat a 12. dpo-n csináltam, majd utána a 14. dpon már erősebbet, de miél tovább vársz annál nagyobb az esély a 2 csíkosra, senki nem szereti a negatív teszteket, nem beszélve arról, hogy lekileg is nagyon le tudja törni az embert.

Jaimee,

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a nyaraláson, welcome back. :lol: :lol:
Gratula az uh-oz. Képet kaptál????Látták már a nemét?????
A hányást sajnálom, de majd csak elmúlik most már, hiszen már a 21. hétben vagy.

Minket ma váratlanul meglátogatott a védőnő. Elhozta a toxoplazma és hepatitis eredményeimet, ami negatív lett. Már csak a Wassermann hiányzik. Persze lebaszott, hogy híztam 3 kilót, de leszarom, mind a két gyereknél sokat híztam, aztán szülés után szépen lement. Nem vagyok vizes, nem fulladok, nincs semmi bajom, akkor meg nem értem miért cseszeget ezzel.

Holnapután 12 hetes szűrés, jajjjjjj nagyon lassan megy el ez a pár nap.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki,

Majd javítsd ki légyszi a szülés dátumát február 23-ra. Köszi

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Nálunk nincs toxo szűrés. Fura. :shock:

Á, dehogy kaptam képet, az a kórházos UH volt, futószalag. Kérdezni sem nagyon szabad, csak írdd alá a leletet, aztán Isten véled....Bezzeg hogy órákat kell várni az oké...

Ezek a védőnők szeretik cseszegetni a kismamákat, ebben élik ki magukat. Tisztelet a kivételnek. Ne törődj vele!

Sztem marad a hányinger, hiszen rug a baba ezerrel, nem ilyenkor múlik el? Vagy a kettő között nincs összefüggés?

Ja, a terhesgondozós doki, jelzem a 3. dik akit láttam és eddig 3 x voltam, átírta a szülés várható időpontját dec. 24-re. :shock: :shock: AZtán UH-n meg kiderült, hogy kisebb, mint 21. hetes...SZóval kész bolondokháza....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pöttye!
Köszi a gartulciót! :lol:

Jaimee!
Nagyon örülök, hogy minden ok nálatok. Csak vukokat tudnád elkergetni. Kiderült már a babád neme? Nem láták az UH-n?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Most nem volt szó a baba neméről, talán ha látott volna egy nagy fütyit, akkor szól, de nem. Én pedig nem kérdeztem. Úgyhogy egyelőre marad lány a szentem. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mikortól látszik egyébként a baba neme?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Judy!
Örülök a jó eredményeidnek! Ne törődj a védőnővel. Az a lényeg, hogy te és a baba jól érezzétek magatokat a bőrötökben. :wink: Én most a nyáron amúgy is meghíztam picit. Van rajtam vagy 10 kg. +. Még pár kilót felszedek, és alapjában úgy nézek ki, mint aki 9 hónapos. Remélem nem hízok sokat. Nem nagyon szeretnék bálnaként szülni. Bár szerintem meg van rá az esély. Anyukám is akkora volt. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Ha fiú, akkor sokkal hamarabb. Sztem 15.héten már simán, de a "fiús anyukák" mindjárt megmondják, mikortól látták nekik a micsodát. :-))

Ja és Chris, a rókák még simán kordában tarthatják ám az alakod. :wink: De nem kívánok ilyet....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Csak gyorsan beugrottam....
Már megyek is.
Kijavítottam a táblát.


Kép
Vendég
 


Jaimee:

Nekem 12 hetesen megmondták, hogy fiú!
Vendég
 


Chris,

Nálam sima uh-al a 16. héten megmondták, hogy fütyisek. A kukac elég korán látszik.
Remélem a 4D-n már látszani fog a neme, addig meg imádkozok a kislányért.

Jaimee,

Annyira nem érdekel a védőnő, csak mégis idegesít, hogy le sem száll erről a témáról.
Én már megőrűltem volna a helyedben a nemet illetően. Az egészség után ez az ami a legjobban érdekel.
Amugy fura, hogy nincs automatikus toxo szűrés nálatok. Azt hittem ezt mindenhol megcsinálják.

Niki,

Köszi a javítást.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kismamik!
Nektek is ennyire fájt/fáj a cicitek? A bimbóhoz hozzá sem lehet érni. Ez meddig tart? Csak az elején van így, vagy végig?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,

Nem akarlak elkeseríteni, de ez végig megmarad. Az én bimbóim is vörösek, nagyok és állandóan állnak. Ja és rettenetesen érzékenyek, még a melltartót is kellemetlen hordani.

De valamit valamiért. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chrissy,

Ha gondolod nézz be a mi topic-unkba is Lakóhely szerint - Babaproject előtt álló Székesfehérváriak.
Már volt egy talink is, nagyon jól sikerült.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Christell:

Nekem csak az első 3 hónapban fájt a cicim.
Nem mindenki egyforma, nekem az elején elmúlt.
Csak nállam így jelentkezett a baby.
De már nem fáj csak minimálisan.
Szóval, lehet, hogy neked is elmúlik!
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Sajnos ma nem tudok gép előtt lenni, úgyhogy most írok gyorsan.

Ma reggelre leesett a hőm 36.4-re (14 dponál), ezért úgy döntöttem mégsem tesztelek. Még nem jött meg de hőből kiindulva 1-2 nap :( hát sajnos ez van....ez a hónap sem az én hónapom.

Azért köszönöm a drukkokat...mindenkinek puszi
mirci74
 
 


Sziasztok!

Mirci: Kár, hogy nem jött most össze, de kitartás, csak kitartás!!!!

Chris: Ahogy Judy írta, végig fáj, ugyanaz a helyzet, mint Judynál, de a védőnő szerint ez szopi szempontból tök jó. Mármint, hogy áll a bimbó állandóan.....De az én szempontomból ez a terhesség legeselegeslegkevésbé kellemetlen része...

Judy: Hát persze, hogy téged ez érdekel 3. babónál. :lol: Nekünk mindegy, örülök egy pici Tibinek ugyanúgy, mint egy Pici Emesének/Enikőnek... :lol: :lol: Csak gyönyörű egészséges legyen!!!

Egyébként pont tegnap hallottam egy sztorit, hogy végig kislányt mondtak egy párnak, aztán fiú született.....Szegény baba fél évig legalább rózsaszínben járt, annyira tuti volt, hogy lány lesz. Hogy hová tette a fütyijét odabenn....Szóval, ha mondanák sem lennék biztos a dolgomban. Az rosszabbul esett mondjuk, hogy meg sem mutatták a babát a monitoron. :cry:

Lányok, mi a különbség a 3D és a 4Dközött?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: