Új privát üzeneted érkezett!

Köszi!
Nektek meg egészségetekre!


Hát a te eseted se könnyű!
Csak reménykedhetünk!!!!!!

KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem is autómatikusan váltott a vonalzóm!!!!
Mert most én sem tudom mi van,kedden megyek dokihoz,szeretnék már a végére járni!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
mit olvasok??? :shock: :D Babás vagy????????Kriszti ez tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++

Britta
engem is megkevert a vonalzód.Most akkor hány napra is "jött"(?)meg?

CSajok,én egész nap olyan de olyan fáradt vagyok.Kezdenek kiütnek ezek az éjféli fekvések.De hát nyár van,most feküdjek le 9-kor? :shock: Mi lenne ha még dolgoznom is kéne??? :roll:
Vendég
 


Rik!

26 napot késett, de egyelőre nem sok van. Lehet, hogy ennyi volt?
A vonalzóm előbb készült, mint a vérzés lett volna.

A fáradtsággal nem vagy egyedül, bár én korán le tudok este feküdni. Általában 10-kor már alszom.
britta
 
 

 
 

Erika!
Majd kedden kiderül mi van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az lh teszt lett halvány pozitiv!!!!!
Én azért még kételkedek benne!!!


Nálunk is a késői alvás tombol,nyáron,iskola szezonba a gyerekek lefekszenek időben,de most hagy legyenek fel!!!!
Csak én meg megyek dolgozni reggelenként,még az a jó,hogy nem messze a munkahely,és nem kell korán kelni!!!
Vendég
 


Britta
Mindig ilyen sokat késik?HA igen hormonális problémáid vannak?Nem jársz vele (miatta) dokihoz????
Én irtam itt a csajoknak,hogy Réka után nem volt mensim,és gyogyszerekkel állitották be.Utána meg peteérésserkentőket,tüszőrepesztő szurit kaptam.Pár évet csináltam,nem lett eredménye.Aztán mikor abbahagytam a dokihoz járást,volt már rendes mensim,és babás lettem.!!!!
Most mensizek rendesen,talán a baba se várat túl sokat magára!! :P

Kriszti
Ne kételkedj!Ha a acsajok azt mondják ez érzékenyebb a koraterhességre!
:shock: Persze a terhesteszt biztosabb,de hidd el baba vana pocakodban!! :P Én nagyon drukkolok!!!!
Vendég
 


Rik!

Nem szokott ennyit késni. Amióta abbahagytam a gyógyszert, azóta kétszer volt 10 napos csúszás, de az jan. és febr.-ban. Utána mindig 3,4 és 5 napot csúszott. MOst pedig 26-ot. Nem értem. Várunk, aztán lesz valami.
Egyébként Dani után mindig volt mensim.
britta
 
 


Kriszti!

Nagyon klasssz!!!! :D Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :D :D :D :D :D
Úgy csináld ahogy Niki írta,én is úgy tudom!
A doki még szerintem korai lenne,úgy értem ha babás vagy még semmit nem lát,max.vastagodott méhnyálkahártya ,de az még nem tuti.Szerintem várj!Csináld végig amit a Niki írt a tesztekkel!

Brigi!

Látom sikerültek a vonalzók :)

Nem semmi a 26 napos késés??!!Tesztet már csináltál???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok,

Bocs, hogy tegnap nem jöttem, de reggel levittük a gyerekeket anyóshoz 2 hétre, hagy szívjanak egy kis falusi levegőt, aztán jó későn értünk haza.
Olyan üres a lakás, azt sem tudom, hogy mit csináljak. Már most nagyon hiányoznak.

Kriszti,

Hallom a jó hírt, hogy az LH teszt halvány 2 csíkos, szerintem most már a 25-ös erősségű terhességi teszt is kimutatná, az azért biztosabb.
Nagyon drukkolok neked. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Ma is csináltam egy lh-t de ugyan olyan rajta a második mint tegnap,de a hőm már esett 36.9,és egy kicsit több folyásom van,de ez minden csak nem vér inkább barnás trutyi!!!
Én már nem hiszem,hogy terhes vagyok!!!
Csak akkor az lh teszt miért mutat ma is pozitivat????!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Az a baj ezzel az LH tesztel, hogy igazából van a szervezetedben LH hormon szinte éllandóan, és megtévesztő lehet.

Én amondó vagyok, hogy inkább a terhességi tesztet használd, mert az a tuti. Most lehet gonosznak gondolsz,de én így látom.

Hányadik dpo-n vagy???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Miért lennél gonosz??
Csak segitesz!!!!
A hőgörbe amit bejelölt 14 dpo.
Amikor volt a tojcsi fehérje,amikor én láttam az pedig 18 dpo,de most nem tudom melyikhez igazodjak!!
Már úgy unom az egészet,bele fáradtam agyilag!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Ha a legroszabb változatot vesszük is alapul, akkor is 14. dpo.
Ki kell hogy mutassa a terhességi teszt. Én a DM-ben vásárolt "One Step"-et használtam, és már mutatta a 2. csíkot.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Csináltam egy tesztet,negativ!
De én ezt gondoltam,utrót befejeztem,kezdem a clostyt!
Ezt a ciklust még végig csinálom,gyógyszerekkel,utánna meg vagy lessz vagy nem lessz!!!!

Sok sikert MINDENKINEK aki még még próbálkozik!!!
Aki babás annak jó pocakosodást és egészséget!


SZIASZTOK!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Szerintem addig ne kezd a closty-t amíg meg nem jön normálisan. mert ha véletlenül baba van, annak gondolom nem tesz jót.

Én felhívnám a dokimat helyedben, mert ezek az apró vérezgetések nem túl bíztatóak.

Mit gondolsz?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Már nem tudom mit gondoljak!
A tesztet egy 10 perce csináltam rávágtam,hogy negativ,Dávidnak mutatom,azt mondja,hogy ő lát rajta másik csikot is!!!
Hát mindenesetre csinálok holnap reggel is koraiból egyet majd akkor meglátom,ma meg még beszedem a mai utrót!!!
A dokihoz szándékszom elmenni!!!
De még nem tudom mikor!!!!
Vendég
 


Judy!
90%-hogy látom a második csikot is.
Azért még reggel csinálok egy másikat első pisiből!!!
Vendég
 


Na ez nagyon jó hír, egyébként korai terhességnél nem azonnal jön elő a 2. csík.

Nekem is kellett pár perc amire láttam.

Nagyon izgulok miattad, a holnap reggelire nagyon kiváncsi vagyok. Ha az is 2 csíkos, szerintem minél előbb menj el a dokidhoz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!


Kriszti:NYUGI!NYUGI!NYUGI!
Látom, hogy el vagy kenődve,de nem jött meg, a hőd sem csinált zuhanó repülést,és moat olvasom, hogy a terhességi teszten is látod a második csíkot.
Holnap már ki kell derüljön minden.És ne kezdd el a clostyt.
Dokihoz, ha mész , akkor szerintem tényleg nem fog még látni semmit.

Már várom a holnapi tesztedet.
És most hő mérés ide vagy oda, lehet, hogy később volt a pé, és ezért nem mutatnak még erős pozitívat a tesztek..

És igaza van Judynak, hogy, ha baba van, akkor azért gon is lehet a vérezgetés, szóval legalább telefonon értekezz a dokival.

Nagyon el vagy kenődve, mert pár üzenettel ezelőtt nagyon az tűnt ki a soraidból?

Panny: a hőd hogyan alakul?

Judy:nagyon furcsa lehet a gyerekek nélkül, én el sem tudnám képzelni,valahol jó is,de rossz is egyben.És szeretnek a nagyinál lenni?

Nálunk tegnap megvolt a szülinap, nem voltunk sokan a család, és Vencel kereszt szülei,nekik is van egy kislányuk és egy kisfiuk, aranyosak voltak a gyerekek jól eljátszottak, majd este teszek fel képeket.

Itt nagyon meleg van most,lehetne egy kis légmozgás!

Többiek?



Majd még jövök.


Niki
Vendég
 


Szia Niki,

Igen nagyon szeretnek ott lenni, olyanok mint az igazi falusi gyerekek. Nyakig mocskosak, egész nap kint rohangálnak. Csak akkor nehéz velük, amikor hazajönnek, mert a mama mindent megenged nekik, és kicsit nehezen állnak rá a szabályokra.

Képzeljétek apa most hívott, hogy kapott egy ajánlatot Ausztriában.

9,30 EUR órabér + minimálbér itthon FT-ban. 2-3 hetente jöhet haza. Szállást ők állják + az első és utolsó hazautazást. Első kiutazásnál előleget is kapnak.

Tanácstalan vagyok. Ő menni szeretne.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Britta
ez szerintem(ha nem vagy babás) akkor hormonális zavar,amit kezelni kell,mert addig nem tudsz terhes lenni.HA az is leszel vetélés a vége.Mielőbb menj dokihoz!!

Kriszti
egyre jobb hirekkel jössz!!!De azért ezek a barna cseppek zavaroak,ugye??Itt a lányok azt mondják,hogy még nem mutat ki semmit az uh.Most meg kell cáfolnom.Nekem 4 hetes terhességet meglátták.Egy paca volt ami éép a a beágyazódást mutatta a méh falán.Mindenképp érdemes dokival beszélned,ahogy mondják iit a csajok!!Lehet behiv egy UH-ra.
Terhes tüneteid nincsenek?? :shock:

Judy
azért irigyellek most hogy kicsit egyedül vagy!!Persze hogy hiányoznka a fiuk,de nekik is kell egy kis szabadság,meg nektek is!!És falun lenni a legjobb dolog a világon!!!! :D

Niki
ott már eseget az eső!!Küldöm felétek! :lol:
Meg egykis szél.... :wink:

Panny
nálad mi ujság??

Én kicsit elkenődtem,mert tegnap volt a pé-sem(irtora fáj olyankor a petefészkem)és előtte nap volt csak akcio,mert apa dolgozott tegnap is,ma is.....Megint üresjárat ez a hónap!!!
Na meg 3 hét mulva költözünk!! :roll: Na majd az új lakásba jön a 3.babó. :wink:
Tegnap elfogyott a kuom is,kiváncsi leszek csinált-e valamit??Talán utat a babónak?? :lol: :lol:
Vendég
 


Judy
ez jó hir!!Mennyire messze lenne?És megvan hogy mennyi időre???
Én engedném(bár nekünk közel van),menjen!!!Az itteni meloban fel kéne mondani??
Vendég
 


Niki!
Én még mindig kételkedek ebben az egészben,de a holnap reggeli teszt majd megmondja!

Egy kicsit vérezgetek,de inkább nem vér hanem mint irtam is barnás valami!

Terhes tünet??A mellem fáj,ha megyek akkor is érzem,a fájást!!

Próbáltam hivni a dokit a mobilján,de nincs bekapcsolva,majd holnap felhivom a kórházat,hogy nem e elment nyaralni!!!
Vendég
 


Erika!
Judy is azt mondta,hogy mig nem tudta,hogy babás,hogy 1 %esélye van,még most is emlékszem rá irtam neki,hogy 1% is 1 %
Rá pár napra látom a pozitiv tesztét a topikba!!


Judy!
Én is tanácstalan lennék,de ha anyagilag megéri,akkor miért ne!!!!
De ezt ti tudjátok!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Nekem a legutóbbi(rosszul végződött)terhességnél szintén csak 10-15 perc múlva jelent meg a halvány második csík(pedig 15dpo volt a számításaim szerint),valamint a 21 naptól barnás izé folydogált belőlem,elmentem dokihoz és teljesen rendben volt minden!!!!Amúgy ez a barna cucc az első kettőnél is volt,azt mondják néha ez is természetes,csak azért írom,hogy nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.Persze nem azt mondom hogy emiatt ne menj orvoshoz,mert én is elrohantam mindháromszor,de optimista legyél!!!!
Én nagyon drukkolok!!!+++++++++++++++ :D :D :D

Niki!
A hőm ma is és tegnap is 36,7.Hát nem túl bíztató.. :( .Ma vagyok a 7 dpo.Azért ahogy nézegettem a babás hőgörbéket,talán vagy 1% esély(idézem Judyt :D )Majd meglátjuk..Annyira nem keseredek el ha nem sikerült elsőre,hisz a műtét is bezavarhatott sokmindent,hormonokat,pé-t....Majd a következő :)

Szerencse hogy tartjuk egymásba a lelket,nekem ez sokat jelent :)


Erika!

Ne legyél elkenődve mert az még teljesen belefér a pé-be(mármint az akciótok a pé előtti napon)A kiskatonák 2 napig tuti életképesek.Én se tudnék jobb példát mint Judyét :lol:

Judy!

Gondolom hogy hiányoznaka lurkók,de próbáljatok kicsit ti is pihenni!!!

Hát a meló.....jól rágjátok át mindkét verziót.Határozott időre menne???A pénz tényleg jó,neketek kell tudni hogy mennyire kell vagy hogy most mennyit keres.Ha nem túl hosszú időre menne akkor ki lehet bírni ha 3 hetente jön haza.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Kicsit bizok,de nem sok esélyem van,mert már pici vér is társult a barna mellé!!!
A második csik annyira halovány hogy lehet hogy nincs is ott de a fiam állitja,hogy igen!!!!
Vendég
 


Panni!
Ahogy Judynak bejött az 1% neked is azt kivánom hogy sikerüljön!!
Ez a hő dolog meg ne izgasson,én még ezt a hónapot végig hőmérőzöm,azután semmit nem teszek szexen kivül,feltéve ha terhes lennék,amibe kételkedek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól van.

Kriszti!
Nagy drukk neked.

Rik!
Voltam dokinál a múltkor, de nem mondta, hogy gond lenne. Most megvárom, hogy elmúljon pár nap múlva, de az tuti, hogy nem vagyok babás. Anyum mesélte a múltkor, hogy nekik a harmadik több, mint egy év elteltével jött össze. Így még nem aggódom. Egyelőre várok.
Nem mintha nem hinnék nektek. Úgy is beszámolok a fejleményekről.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Panny!

Bocsi, hogy előbb kihagytalak. Igen, sikerültek a vonalzók nagy örömömre. Nos, nem csináltam tesztet, mert múlt kedden a doki megnézett, és tesztet is csinált, ami akkor negatív lett.
britta
 
 


BRIGI!
Akkor most a második napon tartasz?
Ha nem vagyok babás,akkor egyszerre haladunk!!
Vendég
 


Aranyoak vagytok Csajok!!Köszike!!!
Igaza van Pannynak egymásban tartjuka lelket,és ez olyan jóóó!!!

Kriszti
azért várjuk meg azt a reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!
Negativ!
Vendég
 


Jó reggelt!!

Kriszti
sajnálom!! :cry: :cry: :cry: Vérzés??Ha nincs akkor menj dokihoz szerintem.Mi lehet a háttérben?
:shock:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Kriszti,

Bizti nega az a teszt???? Vártál vele???
Ha viszont így van, tényleg menj el dokihoz a barnázással. Nem lehet, hogy a closty okoz ilyen tüneteket????

De aztán nem feladni, fel a fejjel. Mi nők nagyon erősek tudunk ám lenni, sok mindent kibírunk és végigcsinálunk.

Panny,

Mennek a drukkok ezerrel neked, hogy 4 nap múlva zebrásat tesztelj. És tényleg így van, 1% is esély.

Bejelentettem reggel a főnökasszonyomnak, hogy babát várok, és nagyon örült neki, meg gratulált. Azt mondta a HR-nek majd szól ő, és nyugodjak meg, mert innem már védve vagyok, hogy bejelentettem, nem rughatnak ki.
Azt is mondta, hogy utánanéz, hogy a 3.baba esetén miket igényelhetek. Nagyon rendi volt.

Nálatok is ilyen pocsék az idő??? Szegény fiaim ma nem tudnak medencézni. Azt mondta anyósom, hogy tegnap szinte egész nap lubickoltak. Ma meg tessék szar az idő.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Vártam a tesztel majdnem 10 percet,de ha addig nem látszódott semmi,akkor semmi!
Amúgy meg nagyon vérzek!!!
Feladni nem adom,de,hogy fel a fejjel,az egy kicsit nehezen megy!!!
Igy a 10-ik hónapban!!!
Egyre jobban kilátástalan,nem hiszek benne,hogy ezek után sikerülhet!!!
Most is örültem neki,hogy már 32 napnál tartok és semmi,most meg ez van!!!
Ahogy tegnap irtam is,ezt a hónapot végig gyógyszerezem,aztán utánna semmi!!!!
Nálunk is sz@r idő van nem elég,hogy sz@r hanguléatom van,még ez is!!!!
Vendég
 


Kriszti
ismerős ez az érzés!! :wink:
Nekem gyogyszer után 5 honappal Petra a pocakban volt!!! :lol: :lol: Fel a fejjel,sikerülni fog!!!!!!
Vendég
 


Judy
minden főnöknek igy kéne hozzáálnia a dologhoz!!!!Gartulálok a melóhelyedhez!!!!(is :wink: :lol: )
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Kriszti!
Sajnálom, de én is csatlakozom az előttem szólókhoz: Ne add fel!

Judy!
Gratula, ha eddig nem tettem.

Többieknek is kitartást!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Kriszti!

Kérlek ne add fel!!Ha feladod a fejben vagy a lelkedben akkor még nehezebben sikerül!!!!
Tudod egy nő 2 dologért tesz meg mindent.Az egyik ,hogy ne legyen gyereke,a másik hogy legyen!
Abban viszont igazad van hogy nem fogsz hőmérőzni.Én még csak egy hónapja hőmérőzök de komolyan mondom hogy kikészít az egész már ennyi idő alatt!!!Engem legalábbis stresszel!

Judy!

Akkor már védve vagy a melóhelyen,ez klaszz és a fönököd is szuper!!! :D
Hogy döntöttetek a férjed melójával kapcs??

Tegnap moziban voltunk ketten apával,tök jó volt kicsit kettesben :lol:

Mindenkinek üdv!!! :D :D :D


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Halihó Lányok!

Ma nem jár itt senki sem? Vagy rosszul látok?

Panny! Örülök, hogy jó éreztétek magatokat a moziban. Mit néztetek meg?

Kriszti! Mizu veled? Megjött rendesen?

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Eltűnt mindenki?

Kriszti:sajnálom, hogy nem sikerült.Nem akarok semmi közhely dolgot írni,mert attól nem lesz jobb Neked az biztos.Remélem nem adod fel!
Az jutott még eszembe, bár lehet írtál erről, csak nem emlékszem, hogy a párodnál minden renben,mert az is lehet, hogy akár egy kis észrevétlen felfázástól lehet valami gond.Remélem nem bántottalak meg ezzel a felvetéssel!
És gyere írjál,mert hiányoznak a hozzászólásaid!!!!!!!!!!!!!!!!

Judy:hogyvagy, hogy bírod a gyerekeknélkül?Döntöttetek már az állásajánlattal kapcsolatban?
Rendes a főnököd, hogy pozitívan áll hozzá, hogy babás vagy.

Panny:Jó lehetett kimozdulni kettesben, mi nagyon rég voltunk már moziban, és egyáltalán bárhol,én májusban voltam utoljára az osztály találkozón,és annyi.Igazából nem is hiányzik annyira.

Rik:merre vagy?

Bocsi, ha valaki kimaradt!

Niki
Vendég
 


SZIASZTOK!
Itt vagyok!
Rendesen elöntött ma a vér haza kellett menni,átöltözni!!!
Nem adom fel,csak ennyi hónap után,nem tudok nevetni,vagy jó kedvet tanúsitani!!!
Már rendesen kerülöm az utcán az embereket is,mert mindig azt kérdezik:na sikerült már???
A férjemmel semmi baj,ha ő elköhenti magát,már megy orvoshoz,gyógyszertárba,kezeli magát!!!!


Na jó más téma!!!!!


Ki,hogy van????

Ezzel a kettesbe levés vagy mozi,nekünk 18 év alatt soha nem volt,mert ha mentünk 4-en mentünk!!!!
De nem is nagyon vágyok!!!!
Én élvezem ha együtt a család mert az én gyerekeim nagyok hamar itt haggyák a családi fészket!!!
Úgy,hogy én kihasználom,hogy mindig együtt a család!!!!!!

Holnap csak késő este leszek,megyünk Egerbe,vendégségbe!!!!

PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hali!

Gondolom hogy nem úgy szántátok,de kicsit most rosszul érzem magam a kettesben levés témával kapcsolatban......
Előre szólok,hogy bocs ha félreértettem,de mintha szégyelnem kéne hogy ketten elmentünk a férjemmel a gyerekek nélkül valamilyen programra???Lehet hogy ezekben a napokban én is érzékenyebb vagyok a kelleténél....remélem nem gond hogy ezt így felhoztam :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Nem értelek!!!!!!!!!!!!!!!!
Most személy szerint én irtam rosszat????
Szerintem félre értettél valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Meg,hogy szégyelned kellene,hogy kettesben voltatok!!!!
Te azt irtad,hogy neked jó volt,én meg azt irtam,hogy én nem vágyok rá!!!
De,hogy elitélendő,vagy szégyenkezés!!!!!!!!!!!!!!!
Megsem fordulna az agyamban!!!
Szerintem NIKI sem igy gondolta!!!!
Azért mi is szoktunk kettesben lenni,vásárolni,itthon,vagy a barátnőmékhez ha átmegyünk,csak nekem nem tűnik fel a kettesben lét mert nagyok a gyerekek!!!!
Neked pedig kicsik,és gondolom nehéz tőlük elmenni,igy érthető,hogy örültél és jól esett a kikapcsolódás!!!
Félreértetted,ez bárkivel előfordulhat!!!!
És kicsit sem érezd magad rosszul ez miatt!!!!!!!!!!!!!!!
OKÉ?????????????????????????????

PUSZI MINDENKINEK!!!!!
JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kimaradt!!!!

A DRUKKKKKK áradat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!
Egész nap ügyeket intézünk,lótunk-futunk.Tudjátok a lakásvásárlás miatt.Nem akarlak untatni vele Titeket,sorry....(holnap d.e. még lesz egy-két köröm,de Férjem nélkül mert dolgozik,hárman csajok,ügyvéd....)

Panny
én is azt irtam volna neked hogy de jóóó nektek!!!!Én ezer éve nem voltam kettesbe a férjemmel kiruccanni.Én nem bizti moziba mentem volna,hanem ebédelni,csavarogni.De ha nektek az jó ,akkor üljetek be moziba.Kell egy kis kettesbe levés is.
A többiek nem igy értették,mindeki más,van akinek kell ilyen "egyedüllét"van aki nem igényli,nem vagyunk egyformák. :wink:
Szerintem használjátok ki,és TÖLTŐDJ FEL!!!!!!!!!!!

Kriszti
szegénykém most kinlódsz a mikivel...nem lehet hogy vetélés ez??Szokott lenni ilyen erős???

Britta,Niki,Judy mizujs???
Vendég
 


Csá :D

Kriszti!

Jól van ok,mondtam hogy érzékenyebb vagyok mostanában... :?

Visszatérve nekem,vagyis nekünk tényleg hiányzik néha hogy ketten vagy a barátokkal elmenjünk valahova.Moziba általába 2-3 havonta megyünk(van hogy sűrűbben)színházba a barátnőmmel járok kb.2 havonta.Nekem szükségem van erre a gyerekek mellet,tépp azért hogy feltöltődjek és utána nyugodtabban,kiegyensúlyozotabban legyek velük.Mondjuk ebbe az is beletartozik,hogy van ki re hagynom őket nyugodt szívvel,anyukámékra.A lehető legjobb helyen vannak!!!

Amúgy azért van most kicsit szar kedvem mert lehet ,hogy meg akar jönni...már 3 napja barnázom(amiről pont én írtam hogy terhességnél is előfordulhat)de most valahogy érzem, hogy nem sikerült....a körülmények,pontosabban a műtét miatt érzem, hogy kevés lett volna,vagyis lenne az esély.Az agyam tudja hogy nem kell elkeseredni de a szívem....na jó,összeszedem magam :D :D :D

Erika!

Ügyek intézése ismerős... :wink:

2 éve építkeztünk és minden ügyet az ügyvédtől ,a hitelen át az anyagbeszerzésig, mindent én intéztem,mert valakinek pénzt is kellett keresnei így a férkem nekem is melózott.Ezt szépíti hogy terhes voltam a Krizsivel,nyakamon egy 2 éves lurkó,akkor csináltam meg a jogsit is és még fősuliba is jártam.... :o
Fel a fejjel!!! :wink:

Jó éjt :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


férkem=férjem :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csajok :D

Na nem mondjátok,hogy mindenki eltűnt????!!!!???? :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Én nem tűntem el,csak ma Egerbe voltunk,meg a lakás felújitás,a lányom megy reggel B.Pestre,pakolásztunk mostanáig!!!!!


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PANNI!!!
Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Halihó!

Mostanában kicsit pangás van. Azért írok egy pár sort.

Rik! Köszi, megvagyunk. Minden rendben, ma végre elmúlik a mensim.

Kriszti! Neked is vége már? Akkor lassan lehet újra próbálkozni.

Talán szabin vagytok és nyaraltok? Adjatok néha híreket magatokról.

Panny, Venczkone! Remélem, nálatok is jól alakulnak a dolgok.

Mindenkinek Nagy DRUKK!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: