Új privát üzeneted érkezett!

Szia Niki!

Először is gratulálok! Egy kicsit irigykedek, nem baj? Jól számoltad, a mensi első napjától kell, úgyhogy mindjárt töltöd a 6 hetet.
mercure
 
 


Nem baj, dehogy is!
Majd csak összejön nektek is.
Én drukkolok itt mindenkinek!!!!
Mi is sokat vártunk erre a babára.
De végre itt van.
Csak már alig várom, hogy lássam.
Ja és köszi, hogy te is átszámoltad... :D
Vendég
 


nincs mit :-) jövő héten már biztos látjátok a kicsi szívét dobogni
mercure
 
 

 
 

Sziasztok,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége. Elkezdtem az új ciklusomat, most 30 napra jött meg. Mostanában nem volt ilyen hosszú.
Sajnos iszonyatosan fáj a torkom, strepsils-t szopogatok, de nem igen használ. Remélem gyorsan elmúlik.


Pandácska,

Üdv köztünk, más topicban már olvastalak, és remélem minél előbb egy kis pocaklakó költözik be hozzád. :P :P

Krisztinka79,

A ciklusod egy kicsit hosszú, késői pé, de szépen felment a hőd. Reméljük nálad is hamar kopogtat a gólya. :P :P

Fix.b,

Mikor kell nem megjönnie????? :P :P

Üdv Niki123,

Az Elevit nagyon jó terhességi vitamin, szinte az összes ismerősöm azt szedi, már most. Mondjuk én azért nem kezdtem el, mert egy kicsit hízlal, legalábbis ezt mondják, és így is egy kis túlsúllyal indulok. Helyette megbeszéltük a dokimmal, C-vitamin, E-vitamin, Folsav + iszom a cickafarkfű teát és a palástfű teát keverve, hogy a ciklusom normálisabb legyen a fogigátló után. :P :P

Christell,

Remélem sok-sok páfrányt fogsz látni, és hamarosan eredmény is lesz. :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak hétvégén nem tudtam jönni.

Niki ezt neked számoltam:

Fogamzás: 2007, Január 24.
Szervképződés... 2007, Február 14.
Fontosabb szervek... 2007, Március 21.
...12 hét: 2007, Április 4.
...23 hét: 2007, Június 20.
...27 hét: 2007, Július 18.
...40 hét - SZÜLÉS: 2007, Október 17.


Jaimee! Nem akarsz a fertiben csinálni vonalzót az naprakészebb és ott a hőgörbét is tudod vezetni. Kb 2 oldallal előbb leírtam, hogyan kell csinálni.

Kamilla! A hőmérőzés szabályait megtalálod a http://www.babanet.mindenkilapja.hu/

REmélem, hogy hamarosan együtt örülünk annak hogy sorban jönnek ababócák a pocakba.

Egyébként az utóbbi két alkalommal volt ilyen hosszú a ciklusom 40-42 nap. Tudjátok én későnérő típus vagyok! :oops: :lol:

Szép Napot mindenkinek!!!
Kép
Vendég
 


Kamilla! Az általam beszúrt linken a Jónás naptárról is van írás!!!
Vendég
 


Sz. Niki,
Gratul a a 6 heteshez :D
Kép

Csheni,
Nem adom fel eddig sem tettem pedig nem tegnap óta próbálkozunk... lehet sikerül lombik elött de ha nem akkor a lombik biztos hogy sikerülni fog!!

Judy,
Köszönöm :D

Nekem kb. 8 barátnőm/ismim terhes most. Volt akinél sírtam a boldogságtól és volt akinél meg a fájdalomtól. Plusz a nővérem is babát vár 9 hetes de ennek nagyon örülök :lol: Ez azt jelenti hogy dolgoznak a gólyák és idén nekünk is lesz minek örülni :wink:
Kép
Vendég
 


Jaimee: igen, babázhatnánk együtt :D

Sz.Niki: nagyon örülök Neked!! Most már csak egy picit kell várni és látni fogod az első sztárfotót!

Judy 5: gyógyulj meg gyorsan! Extra adag C vitamint szedjél...

Christell: sok sikert a PG/53-hoz! Az egy dolog, hogy nekem nem jött be, de számtalan esetet tudok mondani, ahol elsőre sikerült!! Remélem Ti is gazdagítjátok a sort!

Fix.b: hol vagy?

Puszó:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lányok!
Ennek a topicnak van már olyan táblázata hogy ki hol tart mióta próbálozik stb?
Vendég
 


Sziasztok :)
Szeretnék csatlakozni hozzátok! Nekünk már van egy gyönyörű 1 éves kisfiúnk. Nagyon szeretnénk neki egy kistesót :) Persze nem volna rossz, ha kislány volna az! Természetesen öcsinek is NAGYON örülnénk! A gyógyszit már decembertől nem szedek. Most jönnie kell a menzimnek. Aztán meg jöhet az akció :D
Az terhességem előtt én is hőmérőztem és nálam egyértelműem mutatta ki mindent. Nagyon megbízható volt ez a módszer. Most pedig nem tudok ezt alklamazni, mert éjjel többször is felkelek Zolcsihoz. Így nem lehet hőmérőzni :( Sebaj, majd csak összejön.
Minden Zsuszikának sok Boldog Névnapot Kívánok!!!
Olik

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,
Sok sikert a kistesóhoz :wink:
Vendég
 


Pandácska,

Van táblázatunk, én csináltam, persze csak egy egyszerü excel tábla. Fogalmam sincs, hogy a másik topicban milyen programmal csinálták, hogy képként fel tudják ide tenni. Már kérdeztem, de válasz nem érkezett.
Van ötleted??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Pandácska :)
Köszi szépen!

Mivel hőmérőzés nem jó nekem, ezért gondoltam, hogy kiszámolom a Jónás módszer szerint. Ráadásul kiszámoltam az előző terhességemet is, mert napra pontosan tudom, hogy mikor fogant a babó. Képzeljétek el: ott is erre a napra esik az utolsó piros nap és FÍÚ jel van mellette!!! Ezek szerint megbízható?
Egy a rossz: Ebben a hónapban fiút jósol :D Áprilistól pedig 3 hónapon keresztül lányt. Most akkor várjuk még egy hónapot?!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Judy,
Ötletem nincs de szeretnék bekerülni a táblicsekbe ha lehet és kivi lennék hogy kiről mit lehet tudni.
Vendég
 


Pandácska,

Beteszlek, csak némi adatot küldjál magadról.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Milyen adatok vannak a táblában mit írjak meg? Köszi :D
Kép
Vendég
 


Pandácska,

Küldöm, nézd meg.

Babás táblázat

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Nem tudom megnyitni :(
Vendég
 


Pandácska,

Nem tudom mi lehet a probléma. Sima excel file.

Lányok,

Ti sem tudjátok megnyitni???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: De, nekem bejön. :)

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Judy, megnéztem én is a táblázatot, jó sokan vagytok benne, nem is tűnik fel így olvasgatva :-) bekerülhetek én is?

most jelentkeztem be a dokihoz, szerdán megyek, kíváncsi vagyok mit javasol
mercure
 
 


Judy
Nekem megnyitja a táblázatot. Nagyon tetszik. Jól megcsináltad :)

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Judy!

Hiányos rublikáimat pótolnám!
30 NAPOS CIKLUS, babó még nincs, 2006 augusztus óta próbálkozunk., 26 éves leszek, 1981,08,06, Vitamin: Actival, C vitamin, hőmérőzés 2007, februártól.


Köszönöm!
gyablonka
 
 


Judy,
Ciklus: 30 nap
Gyerek: Nincs
Mióta: 2005 május
Aktuál.: 3. inszem március
Kor: 21 év
Megjegyz.: 2 sikertelen inszem most Gynevac kúra
Vitaminok: E vitamin, Elevit, C vitamin, MagneB6
köszönöm :)
Vendég
 


Pandácska, biztos írtad már, valami gond van vagy "csak" nem esel teherbe - ezt nagyon idézőjelbe teszem!!!... annyira fiatal vagy még
mercure
 
 


Mercure,
jobb petevezetőm nem átjárható és peteéréssel is vannak problémák. 2005ben szinte nem is mensistem és policisztás volt a petefészkem. Ezek már megszüntek(kopkopkop) elvileg bár már egy jó ideje szinte minden hónapban van valami hormon kezelés de szerintem már mensisnék rendszeresen.
Vendég
 


Az adataim: látom én öregbítem a csapatot :D

Ciklus: 25-28
Gyerekek: 1 fiú- 11 éves
Mióta: 2005 március
Aktualitások
Kor: 37
Megjegyzés: 1 sikertelen terhesség
Vitaminok: Elevit
mercure
 
 


Pandácska sajnálom, de tuti hogy lesz ott babó, kidrukkoljuk Neked!:lol:
mercure
 
 


Mercure,
Lesz baba az biztos nagyon hiszek benne :wink: Köszi :D
Vendég
 


Judy: ment 2 privi is a táblákról.
Ha kell még segítség írj, ha tudok segítek. Még ha lesz időm picit talán az élességen lehetne finomítani, de ahhoz, hogy jól látható adatok legyenek mindenképpen kevesebb oszlop kell.

Sok sikert a babákhoz!

meriann
 
 


Lányok,

Ez még az előző állapot, most rohanok a gyerekekért. Reggel beírlak benneteket, ígérem.

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy ha megvan a legfrisebb beírás szólj és segítek lépésről lépésre.

meriann
 
 


Sziasztok!

Pandácska!
Március a Te hónapod lesz!!!Itt egy kis segítség!
Kép

Judy5!
Ami adatom még hiányzik:
28-30nap a ciklusom
25év
1982.01.13.

Megyünk a apuhoz halászlevezni :wink:

Sziasztok!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Judy,
Szerintem tök jó így a tábla!

Kamilla,
Köszi én is küldök neked :D
Kép
Vendég
 


Az neked küldött tündérnek is varázsolnia kellett volna, csak nem akar mozogni:( Miért nem keringeti a pálcáját???

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Lehet hogy elfáradt :lol: :wink: Én így is örülök neki :D
Vendég
 


Sziasztok!

Próbáltam visszaolvasni, jó sokat írtatok, míg nem voltam!


kamilla.cs!

Szívesen, remélem, így már érted, ha van még kérdésed, írd meg, ha tudok, segítek!


christell!

Köszi szépen a névnapi köszöntést, aranyos vagy! Én meg kívánom, hogy sok sok "páfrányt" lássatok! :lol:


judy5!

Február 28-án kell NEM megjönnie ;)


csheni26!


Elromlott a gépünk szombaton, és ma lett kész, azért nem voltam.. :(


olik22!

Üdv köztünk. Nekünk is van már egy kisfiunk, és mi is kislány után vágyunk. Én is félig meddig a Jónás módszert követem, de pl. ebben a hónapban fiút írt, akkor nem is próbálkoztunk, hanem próbáltunk más egyéb (5 módszert) bevetni a kislány érdekében. Ha érdekel, a Jónás módszer topikban már leírtam, mindjárt visszakeresem, hogy hol.
Vendég
 


olik22!

A "Fogamzás-Jónás módszer" topikban találod a 16.oldalon a 2007.feburár 07. szerda- 10:17-i hozzászólásomban!
Vendég
 


Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Idesüss! Hogy teker :D

Mindenkinek egy kis varázslat!!!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Nézzétek meg a holdat! Olyan szép! Olyan, mint egy bölcső! Olyan mint mikor ábrázolni szokták, hogy alszik rajt a babó:)

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Ez már döfi :wink:
Kép
Vendég
 


Kamilla,
Ezt találtam neked:
Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Én is hasonló cipőben járok mint Ti! Mi a férjemmel 2006. december óta próbáljuk összehozni a babát! Ma idemerészkedtem hozzátok, mert olyan jó Titeket olvasni, az ember erőt merít belőletek. (remélem nem bánjátok :wink: )
Most épp a 3. próbálkozás "eredményét" várom. Holnap kell megjönnie. Már érzem a hasam sajnos!! :(
Olyan nehéz ezt elviselni, pedig még tudom, hogy 3 hónap nem idő, de akkor is!
Szívesen csatlakoznék a táblázatba én is ha nem baj!
Kor: 28 év
első baba
folsavat szedek
28 napos ciklus
2006. dec. óta próbálkozunk


Puszi Nektek!

Álmodjatok kisbabókkal!! :wink:
rgabi
 
 


szia rgabi!

Üdv köztünk és mielőbbi babásodást!
Jó éjt!
Vendég
 


Rgabi,
Üdv! Azért ne keseredj hiszen még csak 3 hónapja próbálkoztok ritka az akinek rögtön elsőre sikerül! Reméljük piri nem kopogtat be hozzád :wink:
Vendég
 


Köszi pandácska!!

Holnap jelentek!


Jó éjt!
rgabi
 
 


Rgabi,
Mennek a drukkok neked!
Jó éjt mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Jó reggelt és szép napot mindenkinek!



Kép
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Olik 22, Rgabi: üdvözlet közöttünk! Mielőbbi babásodást!

Judy5: nagyon jó lett a tábla!

Jaimee: van már időpontod a HSG-re?

Tegnap sikeresen összevesztünk a férjemmel, szóval most két nagy kisírt szemmel ülök itt :( :( Annyira sok rossz dolgon mentünk keresztül, hogy nálunk a baba téma néha sajnos mint egy rossz álom merül fel...A vitáink is abból adódnak, hogy mindketten félünk...Most nem tudom mit tegyek, eléggé el vagyok kenődve :( Elvileg mától kellene próbálkozni, de az itthoni szitu nem egészen olyan, hogy egymásnak esnénk...

Bocsánat a lelkizésért!

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: