Új privát üzeneted érkezett!

Nekem most van a 11. ciklusnapom, meg a peteérésem is kb, kíváncsi leszek.

A nagyobbik kisfiam nem volt tervezett, 23 évesen szültem, összeházasodtunk, de elég hamar elváltunk. A kisebbik fiam most 2 és fél éves, új házasságból, a közgázon jöttem össze a párommal. Régóta beszéltünk még 1 közös babáról, csak én nem akartam, mert azért az orvosi így is kemény....de beadtam a derekam. Szülők még nem tudják.....nem hiszem hogy nagyon örülnének neki...de inkább most, mint az egyetem után!
chamomilla
Pécs
 
 


Üdv Chamomilla!
Sajnálom Himia,nem tudok mi lehet.Én a szexet tudom csak írni,de nem minden a mennyiség=>nekünk havi 1-ből lett a nagyobb.Azt se tudtam,mikor van pé,semmit.Szóval a gyakori szex se minden.

Nekünk se tudják,mondogattuk,hogy 3-at szeretnénk,nehogy valaki rosszul legyen,amikor bejelentjük,de azt nem mondtuk,hogy futószalagon gondoltuk.Inkább nyúlok egyik kakás pelusból a másikba,mint,hogy önállóak legyenek,aztán kezdjem elölről az éjszakázást.Így egyhuzamba nem alszok 2,5 éve,de ezt vállaltam... :lol:


Én a férjemmel Egerben ismerkedtem meg,még tanultam okj-s tanfolyamon(id.forg ügyintéző) ő meg katona volt,hú,nagy szerelem a miénk.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda, egyetértek :wink: nekem is havi 1 sexből jött össze a nagyfiam, ráadásul fogamzásgátló mellett :lol: jó, kicsit elcsúsztattam, mert elfelejtettem néha bevenni :oops:

abban is egyetértek, hogy jobb letudni egymás után a babákat. Nálunk majdnem 4 év van köztük, de nagyon nem jó...nehéz volt belerázódni.
chamomilla
Pécs
 
 

 
 

Én ugye most lettem 22, párom 28 múlt. Õ villanyszerelõ én pedig kávézóban dolgozom. Nem keresünk százezreket, havonta 80-90 körül fejenként, de én bele szeretnék vágni a babába! Amúgy még nem élünk együtt, most keresünk albérletet,mert egyikõnk se szeretne a másik családjához költözni.
himia
Budapest
 
 


himia,

megmondom őszintén, nekem az anyagiak is közrejátszottak a döntés meghozatalában...3 gyerekkel sokkal jobban fogunk járni, mint 2-vel. Nem csak az hogy ovi, bölcsi féláron, tankönyv ingyen lesz, nekem ezer fále támogatás az egyetemen, stb....családi pótlék 3-nál már igen jó....aztán a lényeg, 2011. januártól új adótörvény, a férjemnek jó bejelentett bruttója van, kiszámoltam, több, mint 100 ezerrel lesz több a bevétel havonta. 2 gyerek után meg alig kell vennünk vmit, minden megvan, semmit nem adtam el, babakocsitól elkzdve, etetőszék....minden.

meg annyira szeretnék egy kislányt, és most vagyok még időben, hogy 30 vagyok....és könnyebb suli mellett a gyerek, mint munka mellett. Akkor is ha orvosi! Megtapasztaltam már mindkét oldalt.
chamomilla
Pécs
 
 


himia,

amúgy a férjem kb annyit keres most, mint amennyi nektek kettőtöknek van, de én suliba járok, nincs jövedelmem, csak a családi meg gyes van pluszba, és megélünk 4-en, pedig hiteleink is vannak, szóval hajrá!
chamomilla
Pécs
 
 


köszi chamomilla!
én igyekszem, reméljük a prágai kiruccanás jót tesz. ha késik, akkor is esélyem van teherbe esni? vagy esélytelen?
himia
Budapest
 
 


himia,

a legjobb, ha az ember 2 naponta sexel. Akkor tuti összejön, ha egészségesek vagytok! Mert lehetnek extra peteérések, stb...a spermium általában 72 órán keresztül életképes a szervezetünkben. Drukkolok nektek!
chamomilla
Pécs
 
 


hú, le vagyok maradva :)

himia:

mi először ebben a hónapban voltunk úgy nagyjából 2 naponta együtt... még ugyan nem jött meg, de szerintem meg fog. (de lehet a korai nega teszt miatt vagyok most ennyire pesszimista)

tippek:

méhedet erősítheted és segítheted a beágyazódást a cickafarkfű és palástfű teákkal. ezt úgy kell inni, hogy mensi első napjától a peteérésig a cickát, utána mensiig a másikat. a teák 250-400 darabja és 1-2 ciklusig elég. az izűk olyan, semleges fűízű...

akkor szedhetsz vitamint, táplálkozz rostokban gazdagon...

és 28 napos ciklus esetén 8-18. napig szex... ha nem 28 napos a ciklusod, akkor megnézed a legrövidebb és a leghosszabb ciklusodat, és visszaszámolsz 14-14 napot. (pl: legrövidebb 24 napos, 24-14=10 és 38-14=24, tehát a peteérés legvalószínűbben 10-24. napig következik be, ekkor kell ráerősíteni)

remélem érthető volt...

jah, és még valami ne mosd ki magad és ne mászkálj szex után fél óráig legalább, nyugalom és tartsd magad jó melegen...egy felfázás nem hiányzik ilyen hidegben. :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


milla: nem vagy semmi.. :) három egyetem, és még mindig tanulsz.. milyen a gyerekek mellett tanulni? sokat gondolkodtam, hogy milyen lesz meg hogy fogom bírni? lehet, hogy elsőre halasztanék fél évet,de gondolkodtam azon is, hogy lehet nem kéne max. kevesebb órát felvenni.


nekünk is engedi az anyagi háttér, ugyan én nem dolgozom de szép kis ösztöndíjat kapok és a férjem is 2oo felett keres. kocsi, lakás (ugyan albérlet,de minden bútor a miénk) minden megvan. jah, és persze a boldog kiegyensúlyozott családi légkör :)))

már alig várom... O..o

Kép
selyem
Pécs
 
 


Én mindent megragadok,hogy többünk legyen,már 1 éve tejadó vagyok,a fiammal is az voltam,jól jön/tt az a havi 30-42 e Ft,én még GYED-en vagyok,ha sikerülne a kislányom 2. szülinapja előtt szülnöm,akkor ismét Tgyásra mehetnék,és nem GYES-re,az nagyon nem mindegy.A férjem is 200 körül kap,ő is nagyon számolgatta,hogy hogy is lesz ez a 3 gyerekes kedvezmény,na meg a családi is jól jön majd,nekünk meg van fiú is lány is,ruha se kell annyi. :lol:
Mi anyóssal lakunk,ő özvegy,5 szobás házban lakik,leválasztottunk 3 szobát,abból csináltunk kettőt,meg egy konyhát,fürdőszobát,és kész is a saját lakrész.Átjárni a házon belül nem lehet. :lol:
Jó,hogy kéznél van,bár most elment dolgozni,hogy több legyen neki is/nekünk is,sokat segít,ilyen anyós a mesében sincs,mint amilyen nekem van.Tényleg nem tudok rosszat mondani,sosem zavar,úgy kell könyörögni,hogy átjöjjön meginni egy kávét.Nagyon tapintatos.

Az anyagiakon nem sokat kell gondolkozni,mert akkor én se itt tartanék,a fiamat havi 80 ezer+én 60 ezer jövedelemmel vártuk.Akkor a férjem se keresett jól.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


a három gyerek tényleg sok "terhet levon" az ember válláról, ha vesszük az ezekkel járó kedvezményeket. viszont nem tudom, kiadás ügyileg meg minden más téren- és csak reálisan nézve- megéri-e :)

persze az ilyen kérdésekben az ember sosem "reális" szempontok alapján mérlegel... minden gyerek egy külön csoda :)

mi 5-en vagyunk testvérek pontosan tudom mi fán terem a nagy család. az utolsó 3 tesómnál rengeteget segítettem, a legkisebbet meg szinte én "neveltem" fel. gondolom, ezért is vagyok ennyire család centrikus. babysitterkedni is szoktam családoknál, és a kölkök is szeretnek :)

várom már, hogy legyen egy sajátom is. egy kis fekete gombszemű kislány.. :)

bocsesz, csak kicsit el vagyok varázsolva :)

Kép[/img]

Kép
selyem
Pécs
 
 


Ó,de szép ez a kislány!
Íme az enyéim,a második képen valamin összevesztek...: Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


milyen kis édi szőkék :)

az első képen a kislány milyen barna, nyárik kép?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Hoztam még gyorsan párat.A lányom majdnem fekete hajjal született.Van olyan képem is,csak nem raktam be,nehogy megijedjetek,mert nagyon újszülöttes,köldökzsinór,minden.. :lol:első 3 kép a lányom,utána a fiam,a tök szőke megint a lányom.utána közös képek.letúrtuk a haját a lánynak,gondolhatjátok,hogy majd megöltek a rokonok,most meg mindenki dicsekszik,hogy,úúú,milyen erős a haja:-) Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Jaj,majdnem elfelejtettem,a peteérést serkentésről.A barátnőmék majdnem 3 évig próbálkoztak,elment egy közeli akupunktúrás kezelésre,úgy megrepesztette a tüszőt,olyan pét csinált neki,hogy 3-as ikrei lettek volna.Már terhesség idején szóltak,hogy 2 baba indult fejlődésnek,de mikor megszült,akkor vették észre a 3.-at.Az azért nem semmi.160 magas,43 kg-os csaj.Egy kicsit örült is,hogy csak egy lett.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Na lányok,én lelőttem magam mára,reggelre kikészítettem mindent,nehogy elfelejtsem a tesztet.Az én alvásmennyiségemmel nem nehéz :lol: Már a gyerekek is alszanak,megyek melléjük szoszugni.Reggel jövök,akármilyen hírrel is,de itt leszek.Esküszöm nem baj,ha nega,csak akkor jöjjön már meg.Bár ezzel szerintem ti is így vagytok.
A napközbeni tesztel kapcsolatban,teljesen negatív lett Himia?Nekem is csak egy mütyüri kis csík lett rajta,majdnem kidobtam,a barátnőm szólt hogy,heeellóó,az meg mi?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


csak gyors bekukk, Melinda gyönyörűek a gyerekek!!!
nekem is mennem kell, pénteken anatómia zh, én meg ott vagyok, ahol a part szakad. Alig várom, hogy végezzek, külföldben gondolkodunk. Akkor meg aztán lehet 10 gyerekem is, annyi pénzt lehet keresni kint.

Jóéjt mindenkinek, holnap nem nagyon tudok jönni, estig bent vagyok a suliban :(
chamomilla
Pécs
 
 


na, jó reggelt!

még bekukkantottam menedzsment zh előt.... :S

még mindig nem jött meg ;)

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem drukk, drukk, eéső körben a nem megjött miatt. :D

Farkas Ferencbe még most is szerelmes vagyok, tanít téged? Amúgy tök jóban van a család vele :oops: 8)
chamomilla
Pécs
 
 


lehet elkiabáltam... :( megjelent egy barna pötty... :?


farkas nem tanít.. (Bagó Péter, Hausmann, Lajtai, Márkus...)

Kép
selyem
Pécs
 
 


selyem, azért megy a drukk!!!

Hausmann a férjem gyerekkori barátja, de nem számít a sógornőmet majdnem meghúzta a kis köcsi.

na rohanok, mert lekésem a buszt.

Nekem meg úgy fájnak a melleim, lehet tegnap összehoztuk? :shock:
chamomilla
Pécs
 
 


melinda, remélem neked meg lett a pozitív tesz!!!


elkezdtem görcsölni is...hát, evvan... új hónap, új remények :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Rendes fényképen nem látszik,csak írtó halványan,persze élőben erősebb,de ha így csinálom,akkor jól kiadja. Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


igen, most már végleg megjött nekem is.. himia nem vagy egyedül :) :(


rendeltem megint ovu teszteket nem adom fel :)

Kép
selyem
Pécs
 
 


melinda:

miért nem próbálod meg más fajta teszttel? ez ugyan olyan halovány, mint a tegnapi. azt mondják vannak tesztek, amik különböznek..

Kép
selyem
Pécs
 
 


Most hozatok,mert én be nem teszem a lábam a gyógyszertárba ,itt ahol 1200-an lakunk,és az utánam jövő 10 ember utcabeli. :lol:
A férjem jól leszidott,mert volt már ezzel a teszttel problémám,igaz a gyógyszertári 8 hetesen lett teljesen negatív.
Sajnálom,hogy megjött Selyem.
Himia,veled mizu?
Ez ugyanolyan gyengusz,egyszerűen nem bírom lefényképezni! Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda

ezen a képen már jobban látszik, de még mindig nem lettél okosabb te sem, gondolom...

kiváncsi vagyok egy "rendes" teszttel mit produkálsz :)

mindenesetre szerintem kezdhetsz örülni, mert ez sem negatív!


megosztanád velünk, hogy mit tettetek az ügy érdekében, ebben a hónapban? és mióta próbálkoztok?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Segítek,amivel csak tudok.
Ez volt a 2. hónap,bár a múlt haviban és sem reménykedtem,mert peteérésem idején a férjem a tetőn szaladgált.Szerintem amúgy se jókor voltunk együtt,mert az mondták,hogy ha + az ovu teszt,nem aznap,hanem az első negatív nap kell együtt lenni.Én ezt se tudtam.
Most a 31 napból 15-öt tuti,vagyis 15-ször,mert volt egy nap kettő is,de azt nem ajánlják,mert nem jó minőségű a sperma.Bár amúgy se,mert a férjem nagy bagós.Én nem,4 éve leszoktam.
Meg most szex után gyertyaállásba voltam,gondoltam 2 gyerek után nem olyan már a méhszájam,és a sok kifolyás elkerülése érdekében gyertyáztam vagy 10 percig. :oops: De valahol meg azt olvastam,hogy 3 perces szexből lett terhes,mert rohantak zuhanyozni utána,na ő tuti nem gyertyázott.Hát azt hiszem ennyi.
Használsz ovu tesztet?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok! Gyors vagyok megint, csak hazaugrottam, az esti boncolás előtt!

Melinda ez a teszt gyönyörű pozitív, az enyém még ennyire sem látszott Marcinál, az igaz a 10. DPO-n csináltam! Juj de klassz, akkor én halkan gratulálhatok?

Nekem ma ez a 12. ciklusnapom, tegnap volt pém. Én mindig megérzem, fáj a hasam és veszettül kívánom a sexet... ma már nincs ez:oops: Tegnap meg előtte szombaton, pénteken együtt voltunk. Ma is kéne, de bízom a tegnapiban, félek ha ma is van akció, akkor ismét fiú lesz. NAgyon vágyom egy csajra.

selyem, sajnálom :(
chamomilla
Pécs
 
 


igen használok, illetve ez volt az első hónap...

de megpróbálom még egyszer, ha most sem jön össze, akkor nem veszek többet, hanem csak úgy a'la nature próbálkozunk :)


jaja, én is megyek még vissza gazdinfora :S

Kép
selyem
Pécs
 
 


sziasztok!
még nem jött meg, ezért elviekben reménykedem még, hátha csak kevés a hcg a testemben :D
melinda! szerintem ez pozitív :D gratulálok!
himia
Budapest
 
 


Na lányok,ellőttem még egy tesztet.
Amiket eddig csináltam,10-es érzékenységű volt,a reggeli is siralmas a mostanihoz képest.Most 25-ös,Gabriel Plussz after 3-mal csináltam,és gyönyörűen ott a 2. csík.Csak az a francos üveg ne lenne,mert így lefényképezni se tudom.
Himia nekem 18-át írja fogamzásnak,de tuti 20-a után volt,azért nem is csodálkozom,hogy nem nagyon erős.
Neked hány napos ciklusod van?Szokott késni?Nekem 3 hónapja állt be 31 napra,előtte volt egy 20 napos,előtte meg semmi,mert szoptattam,bár most is szoptatok,mától átállunk a napi 3-ra,max 5 percre.Sajnálom szegényt,de nem szoptathatok sok ideig az összehúzódások miatt.. :cry:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


nekem általában 30-31 naposok a ciklusaim. nemtudom hová tenni az egészet. most elutazunk 4 napra, ha addig se jön meg, akkor hétfõn reggel csinálok még egy tesztet. :( jó lenne ha nekem is 2 csíkos lenne :(
himia
Budapest
 
 


Sziasztok!

Akkor nagy gratula melinda1985!!!

Amúgy a Gabriel meg a Corax volt anno a legjobb teszt! Olyan hülyeség ez a 10-es érzékenység, szerintem a gyártók járnak csak jól! A drága Qupido sokkal trébb mint az olcsó Corax!


himia, drukkolok, jó pihenést, már ha azért utaztok
:wink:
chamomilla
Pécs
 
 


Jó reggelt,igen Himia,jó pihenést!
Hétfőn minden bizonnyal ki kell mutatnia. 20-a után voltatok együtt?(Lehet hülye kérdés,én csak magamból indulok ki,még pár hónapja a havi 3-nak is nagyon örültünk. :oops: Nem magunk miatt,csak mikor elterveztük,biztos a 2 gyerek még 11-kor se aludt :lol: )

Milla,milyet volt a boncolás?Én eü-be jártam,de csak gyerekosztályt láttam.Aki máshová kérte magát,látott szerveket is.Én is akartam :twisted: De azt mondták,nem mehet mindenki oda.
Más te szedtél elevitet vagy gravidát?

Selyem,akkor rendesen megjött?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hahó


himiának jó pihit, melindának gratu :)


igen rendesen megjött, majd leszakad a hátam...nagyokat sétáltunk ma délután ebben a gyönyörű őszi időben. millának: menjetek el ti is a tettyére, mert nagyon szép..

én továbbra is rengeteg gyümit eszem, multivitamint, és várom, hogy elmenjen a mensi. rendeltem ovu tesztet, köv hétre meg is jön. 11.naptól pedig megy a tesztelés, és a baba project :)

egyébként rengeteget beszélünk a babáról, milyen lesz, mi lesz ha..szóval, nagyon várjuk. (kislányt szeretnénk elsőre)

addig is, tanulás ezerrel, mert a zh.k még mindig vannak rendesen :S, aztán meg vizsgaidőszakkk :S :S valahogy nem kívánom az egészet.

és ha már így összejöttünk, ismerjük meg egymást jobban is. én szenvedélyesen szeretek sminkelni, elég sok pénzem el is megy mindenféle kencére :o, és szeretek fényképezni is, bár mostanában nem fényképeztem, ez inkább időszakos, valamilyen különleges életérzéshez köthető nálam.

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok
En is nagyon nem varom mostantol, ugy, mint ti.
Szia Chamomilla a masik topicbol!
Nekem is harmadik, 2 noci van itthon.
(De sajnos az 5.terhesseg lesz) :cry:
Melinda ez terhessegi teszt volt? Miota probalkoztok? Halk gratula..
En homerozok, nekem nagyon bevallt eddig, remelem most is elkapjuk.
Az ovu teszt mindig negativ nalam, meg abban a honapban is az volt, mikor terhes lettem.
Ugye befogadtok?
malna5
 
 


Szia Málna itt is 8)
Hőmérőzés jó dolog, csak oda kell figyelni, hamar fals eredményt kaphatunk. Ált. rendszeres alvás, semmi betegség és a cervix nyákkal együtt pontos eredményt ad. Én szerencsés vagyok, mert megérzem a tüszőrepedést, igen fájdalmas!

selyem: üdv a klubban, én amúgy sminkes is vagyok. Fotómodell voltam és úgy beleszerettem a sminkelésbe, hogy elvégeztem egy tanfolyamot még Pesten. Többnyire hobbi szinten űzöm már, mert anyagi csőd, a sok sminkcucc :shock: Amúgy mi a Tettye alatt lakunk, a Marx úton, sokat megyünk a gyerekekkel.

Holnap 4-kor írom a zh-t....katasztrófa, az előbb elaludtam rajta. Annyi hülyeséget kell megtanulni.....el sem tudjátok képzelni.

Melinda: nem preferálom a vitaminokat, inkább sok gyümi, zöldség. Elevitet a nagyfiamnál szedtem, mert mindent kihánytam a 20. hétig (kórházban is voltam), de aztán mikor nem hánytam, abba is hagytam, mert olyan étvágyat csinált...

elég folsavat szedni, meg aki vérszegény, vasat (úgyis többször van labor, ha rendben van a vas, nem kell szedni, csak székrekedést csinál) meg egészségesen táplálkozni, nekem mind2 fiam majdnem 4 kg lett mindenféle vitaminok nélkül :wink:

Boncolni szeretek nagyon. (csak ne kéne tanulni :)))) 4 féléven hetente több órán át ízekre szedünk 1 hullát, majd eltemetjük a pécsi temetőben. Patológia, igazságügyi bonctan a jövő zenéje. Utóbbit nem várom, sok a szörnyű gyilkosság...na abba is hagytam, valószínű nem mindenkinek ilyen izgi ez a téma :shock: 8)
chamomilla
Pécs
 
 


pfú, pedig olvastam volna még róla....nekem izgi.. kiket boncoltok? akik felajánlják magukat? szívesen megnéznék egy embert belülről :o


más

üdv málnának ;) mesélj magadról, a mieinket visszaolvashatod, pár napja jöttünk csak így össze.

milla: most készülök a müllerbe, kéne vennem pár cuccot.. milyen korrektort használsz? mi alapján válasszak? még sosem használtam, de most, hogy megjött, elkéne a pattanások miatt :S

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok, igen lattam, hogy most indultatok.
2 nagylanyom van, (11/8), kisteso megrendelve. Sajnos az iden augusztusban kiderult egy problemam, ami miatt elvesztettuk a bebit, de most ugy tunik rendbe jovok - sott biztos!!! -es mostmar lehet ujra probalkozni!!!
:D :D :D :D :D :D
malna5
 
 


A masik lanyom 8 eves, nem tudom hogy kerult oda az a papaszemes smiley!!!!!
malna5
 
 


Tartok egy kis pihenőt. :D

selyem: Estée Lauder, ecsetes. egy vagyon :oops: Amúgy a Mac is szuper és olcsóbb, de sajna itt Pécsett asszem nincs sehol MAC márkabolt, az Aréna Plázában vettem mindig.

Esetleg próbáld ki a Nyx-et, az van a Müllerben. (a Nyx, a MAC-ből vált ki, van néhány Nyx cuccom, azok is szupik)

HA akarsz boncolást nézni, simán beviszlek, majd megdumáljuk. Múltkor is bent volt az egyik csoporttársam tesója. De az anatómiai annyira nem izgi, majd a patológia lesz inkább az, ott friss a hús

málna: és mi volt a gond? ha nem akarsz, akkor ne válaszolj. akkor gondolom te fiúra gyúrsz? 8)
chamomilla
Pécs
 
 


wooow, milla az klassz lenne :) érdekel az ilyen...nem szólnak, ha külsős is megy ilyen boncolásra?

(mondtam a férjemnek,hogy be tudnál vinni- azt mondta ő is jönne :D)

hmm, a mac-et én is nagyon szeretem.. szemfestékből csak az van, nem csomósodik össze és gyönyörű élénkek a színei.

egyébként milyen orvosnak tanulsz?

Kép
selyem
Pécs
 
 


Sziasztok!
Üdv Málna!Gyere közénk,persze,még nem sokan vagyunk!
Hú,de sokat tudtok a smink cuccokról,és talán az esküvőn voltam igazán kifestve,de nem is éreztem magam jól benne.Van egy szempillaspirálom,talán 3 éve vettem,de 2 és fél éve nem használtam :lol: Nem tetszek a férjemnek,ez teljesen komoly,egyszer teljesen szolídan kikentem magam,:te meg hogy nézel ki?Az arcradírokért,korongokért meg krémekért odavagyok,de ennyi.

Selyem,honnan rendelted a tesztet?Én eddig a vateráról,de most nagyon csalódtam benne.

Málna igen,az terhességi teszt volt,csak állítani kellett a mit tudom én min,mert élőbe látszódott csak a csík,fényképezni sehogy se tudtam.Alap gépünk van 5 éve vettük.

Na de most megmutatom a tegnapi 25-ös tesztem,nappali pipiből,kiszedtem az üveget,mert azt meg azért nem tudtam lekapni.Ezen nem változtattam,ez a természetes szépsége
Kép

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Gyertek,és ti is hozzatok sok ilyen tesztet!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


jupppiiiii gratulálok :) :) :) :)

nagyon klassz lett a teszted, mikor mész dokihoz?


voltam drogériába és remélem most vettem meg az utolsó doboz tamponomat!!!!! (legalábbis egy évig nem kell használnom..)

a tesztek márkája Wondfo 10-es és eddig mindig bevált. az ovu is szépen hozta a pozitívat... 65ft/db!!!

Kép
selyem
Pécs
 
 


Most néztem a lányommal 6 hét 2 naposan voltam,holnap leszek 5 hetes,szóval szerintem hétfőhöz egy hétre.A baj csak az,hogy előjegyzést kell kérni az uh-ra,szóval,ha hétfőn megyek,uh-ra csak szerda körül jutok be. :cry:
Én is vettem tampont lagzim előtt 1 héttel,pedig ott már éppen beágyazódott Pistikém. :lol:
Utána megjött 2szer,és jött is Melcsikém. Most 3-szor...Szóval az utolsó 3 évben alig "fogyasztottam" :lol:

Milla,tök jó a boncolós témakör,tényleg,hány éveseket boncoltok?

Himia!Neked meg szurkolok innen a távolból!!! :D

Malna,rolatok mit lehet tudni?Mivel foglalkoztok?

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


hú de klassz a teszt!

a SOTE-n kezdtem amikor még Pesten laktunk, ott többnyire hajléktalanok voltak. Itt Pécsett változó, mert sok olyan van, akik felajánlják magukat (rokont is lehet attól függetlenül, hogy ő mondjuk nem végrendelkezett.....) egyre több a hulla, drága a temetés, az egyetem meg átvállalja a költségeket. És ha vki vallásos, pap is temet a szigorlat után.....

holnap gondoljatok rám 16 óra körül....reggel még tanulok

szép estét
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok
Kerdeztetek mi volt a baj. 22 hetesen szultem meg a kisfiunkat, kinyiltam. Mehszajgyengeseg, amit a legkozelebbi terhessegnel osszevarnak. Szornyu dolgokon mentunk keresztul, mar elotte is megesett (16.het, kislany).
De ezuttal nem bizzuk a szerncsere! Valszinuleg vegig agyban leszek majd de kit erdekel!
Kulonben tolmacs/fordito vagyok es angliaban elunk perpillanat.
Eppen lakasvasarlasban vagyunk, remelem, mire lezajlik, mar jon is a baba...
malna5
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: