Új privát üzeneted érkezett!

Chrissyke

A tea jól hangzik és a többi is...... :oops:
A dátum tényleg majdnem stimmel :P
És érdekes az is, hogy épp a Párom várom (kondizni ment), és meglepem egy kis gyertyafényes, forró fürdővel.
Csináltam egy kis forralt bort is, és füstölőt gyújtottam.

Már alig várom, hogy hazaérkezzen. Ezekre a kellemes pillanatokra különösen jó ez a kinti hideg idő.

Szép estétek legyen, és a többieknek is.

Még benézek



durcipok
 
 


Sziasztok, na ezt már szeretem, ha van miről írni és itt vagytok :)

Durcipok: Nekem is westiem van :) kisfiú és úgy hívják, hogy fickó :) 2 éve vettem a páromnak.Van hozzá egy érdekes storyim is :)
Egyik nap anyósék elutaztak...külföldre...Átmentem a kersztlányomhoz és szóba jöttek a kutyák...És mondta a barátnőm, hogy tegnap elött volt fent a barátom meglátogatta a keresztlányát...és náluk is szóba jött a kutya...és a párom mondta neki, hogy annyira szeretne egy westiet...Na most én ügye rá 2napra meglátogattam őket és elkezte ezt mondani a barátnőm nekem, hogy te tudtad, hogy a te barátod nagy kutya szerető?!?Teljessen padlóra ültem, hát mondom nem, "nem ugy ismerem, mint, ha szeretne kutyát etteni-sétáltatni"Már pedig igen...Csak csodálkoztam!!!!
Na haza mentem megnézztem a neten ezt a kutya fajtát(westiet)fogalmam nem volt, hogy nézz ki egy westie...Hát bele szerettem...erre mondod, kell egy ilyet venni, annyira édeske...na találtam is egy tenyésztőt, Gyöngyösön, de akkor még nem volt autóm, 8 hetesek kiskutyák és azzonal el lehetett hozzni...Felhívtam a barátnőmet, hogy bizti akkor, hogy szertne egy kutyut...Igen Kitti mondta...Felhívtam a barátomat s azt fülentettem neki, hogy elkell mennünk Gyöngyösre pénzért...De persze, nem hitte el, de annyira erőszakos voltam és ordíbáltam, hogy nem kamuzzok menjünk már...Pedig jól tudta, hogy nincs ott senkim, semm barát-semm rokon...De elindultunk...odaértünk és én sokkott kapotam nemm szerettem volna elhozzni 1 kiskutyit semm...mert mindenre hasonlítot csak nem westiere(mint egy kis jegesmaci)...leis akartam beszélni a barátomat...Csak addigra már a kis fickó kacérkodott a barátommal, és mondta ez kell...Hát ki voltam teljessen...Akkor mondtam is az lesz a neve, hogy mackó, hosszú szőrű, dagadt...jajmondom ez minden csak nem kutya...Na és akkor a msckóra "baszott"oda figyelni...De aztán kezdett alakulni, olyan kutya formájura és valahogy a mackóból :arrow: fickó lett !!!!!
ÉS IMÁDOM ÉLNI NEM TOK NÉLKÜLE ALUDNI, ja és persze én ettem meg sétáltatom :)havonta meg megjegyzi a párom, hogy majdnem ott maradtál fiam, nekem köszönhetted, hogy ilyen jó helyre kerültél..
Ennyi :wink:

Bocsi, hosszú lett..
csip-csip18
 
 


ja és haza vittük anyósék megláttak és kiraktak minket a lakásból :) 2 napra...aztán vissza költözhettünk, de kutya az nem jöhetett ki a szobából(7nm)...vagy 1 hónapig aztán megsajnálták ahogy sír és kiengedte anyós, após még nagyon sokáig ordítot vele...menjen a helyére..Na most tegnap mit láttam apósommal aludt együtt délután...nagyot nevettem...

Nagyon jó ötleteitek vannak csajok, ezt nevezzem, hogy lehet elcsábítani apjukat, szép, helyes, ügyes....

Mért csak ma kezted el szedni a c itamint meg a folsavat???
csip-csip18
 
 

 
 

Sziasztok!

Chrissy
akkor használjátok ki az alkalmat! Drukk!
Én nem tudom, mikor van pé-m, mivel nemrég hagytam abba a gyógyszert, és ugye nem is jött meg, csak gyógyszerrel.

Durcipók
én nem figyelem magam, csak felidegesítene :roll:

Csicsiy
én is remélem, hogy legközelebb már senkinek sem jön meg :D

Csip-Csip
igen, már túl vagyok a mensin.

Táblázat jó ötlet!
neven: Andi
korom: 22 (1987,07,18 )
gyerek: még nincs
ciklusról pé-ről még nem tudok nyilatkozni, mert össze-vissza van
gyógyszert 2009, jún.-ban hagytam abba
most kezdjük a baba projektet
nem szedek semmit

Én hulla fáradt vagyok, 11 órát melóztam (fizikai munka), és holnap meg hajnali 4re kell mennem :?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hát az enyém nem valami fényesen indult, totál fejfájásra ébredtem. A tegnapi napból sem lett semmi... :cry:
Kedves férjecském az edzés után még megivott 1-2 sört az edzötársakkal, aztán hazajött, addigra a tea is kihült, de azért megittuk, beszélgettünk...stb. Semmi szex, pedig bevetettem minden nöi praktikát. Kicsit csalódott vagyok, ami szerintem normális, úgy éreztemmagam,mint egy "beöltözött" bohóc, aztán meg durr a nöiességemnek egy pofon... :?
Lehet akkor tényleg ninfomán vagyok??? :shock: Mert én többször kivánom meg a szexet,mint ö? De itt most elvonatkoztatnék a gyerekprojektöl...Énnyi együttlétböl noha lehet baby, de nem vagyok benne biztos
Jaj csajok, szedjetek fel a padlórol, most kivagyok borulva picit :cry:
Remélem durcipoknak összejött a szép este :D

Üdv Mindenkinek és szép napot!
Még jövök ma :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissyke
Sajnálom a tegnap estét, de szerintem nem kell elkeseredned. Ez nálunk is elő szokott fordulni, meg szerintem a többieknél is. Van, hogy én többet kívánom az együttlétet, mint a férjem, aztán fordul a kocka, és ő kívánósabb. :oops:
De talán ez az élet rendje. Ezen a téren is sokat kell alkalmazkodni egymáshoz, de ezek teszik még szebbé később az együttléteket.

Persze először én is puffogok, mérgelődöm, de aztán átgondolom, lenyugszom.
Tedd ezt Te is, és fel a fejjel!!! :wink:

Csip-csip 18
Nagyon aranyos a westies történeted. Igen, ők már csak ilyenek, előbb vagy utóbb belopják magukat az ember szívébe.
A mienk is úgy nézett ki, mint egy jegesmaci, és általában akkor is, amikor nyírásra várunk.
De nagyon aranyosak, tündériek tudnak lenni, amellett, hogy rettentő akaratosak.

EGyébként én tavaly karácsonyra kaptam a szüleimtől. Férjem nem szerette volna, mert előtte költöztünk az új lakásunkba, és nem akarta, hogy egy kutyus tönkretegye.
De amikor meglátta, rögtön a szívébe zárta, olyan lelkesen szaladt hozzá, próbálta a páromat nyaldosni, ugrált rá. Aztán az ölébe kuporodott, és ez eldöntött mindent.

Vitaminokra visszatérve, eddig végül is multivitamint szedegettem, ha nem is napi rendszerességgel, de szedtem.
A folsavat viszont elhanyagoltam sajna, így most igyekszem pótolni.


Többieknek hogy telik a napja?
Remélem délután, este felé többen leszünk.

Most megyek főzni valami finomat, addig is mindenkinek szép délutánt!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Most nem tudtam visszaolvasni, csak jelentek:
Ma sem jött meg, vasárnapra vártam!!!
Én úgy gondolom, hogy mivel szeptemberben hagytam abba a gyógyszert, ez még bekever és ezért késik!
Bár ma már megfordult a fejemben h talán másért? De úgy gondolom nem, mert a várható menstruáció előtt 1 nappal voltunk együtt a párommal (ez az egy alkalom volt élesben, előtte védekeztünk), akkor már nincs peteérés és elméletileg nem megy a dolog!
Hát, kíváncsi leszek!
holnap majd írok, de most mennem kell.
Pusza mindenkinek!
csicsiy
 
 


szép jó reggelt csajok...
Na zajlik az élet láttom...

Andi: Milyen munkád van??? 4 re menni??? Te szegény akkor remélem azért ki tudtad magad pihenni...

Csilla: Nem mondod, hogy még nem jött meg???Nem hiszem el :)!!Lehet kellene dobni egy tesztet nem???Vasárnap óta már eltelt 3 nap:) Gondolod késik csupán???Semmi jele a mikinek???Ez az 1 hónap gyógyszer mentes...volt már ilyen, valamikor régen mikor szünetet tartotál???És esetleg akkor semm jött meg akkora mikorra kellett volna???
Nagyon kiváncsi vagyok!!!!
Mihamarabb tessék jönni!!!

Kriszta: Jaj te drága...pedig ugy gondoltam rátok...hát amúgy ne keseredj el, mert én semm jártam jobban tegnap este... :)
Tudni kell, hogy mi a párommal heti 2 szer szoktunk együtt lenni...én is meg ő is sokat melozzik...És egyszerűen mikor oda kerülnénk, már vagy alszik az egyik vagy még fürdik vagy már megmozdulni semm birunk olyan fáradtak vagyunk...Na tegnap időben ágyba bújtunk...Na már lehetett érezzni, hogy itt készül valmi... :) :) :)Erre elindulnak az események...És kb.10 perc múlva a párom felsikítot, mondom mi a szősz történt(nem hiszem el)...Szegénykémnek felszakadt a bőre, és folyt belőle a vér :(...Mert olyan türelmetlen, ő az előjátékhoz, hogy az csak na...
Szóval nem lett folytatás...sajnáltam szegényt...Szóval ez volt...
Kriszti nem buslakodj, mondjuk igaz megértelek, mert szar ez az érzés mikor készül az ember és jól megszivja :( :( :(. De lemerem fogadni ma apája elfog téged kapni...Vagy lehet a ma estéd jobb szebb lesz mint, amilyen lett volna a tegnapi...Nem szabad fel adni és buslakodni :)
Tessék harcolni és megszerezni...Nem feladni...Drukkolok...És hidd el nem sokára még a gyümölcse is meg lesz :) :) :)

Durcipok: Szia :) Hogy vagy ma?
Ma mi lesz az ebéd nálatok???Hát amúgy nem csodálom, hogy a párodnál ilyen hamar eldölt ez a kutya dolog :)Zabálni valók...Nálunk ma a fickó valami rosszat álmodot, és sírt, fel is ébredtünk apával...De olyan mélyen aludt, hogy aztán nem akartuk fel kellteni csak simogattuk és abba hagyta a sírást :)

Szép napot mindenkinek!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a rézsvétet, nagyon jól esett amiket írtatok, de valahogy most még mindig nem vagyok jobban... :cry:
Az esetet már elfelejtettem, úgy a magam m´dján. Csip-csip mi sem vagyunk max heti két alkalomnál többször együtt, söt mondjuk inkább heti 1... :? De tegnap mikor a barátainknál voltunk (ök is egy pár), akkor elöjött a téma, hogy mi nök mindig....Na itt a párom emberére talált a másik srácban! Szóval látta´k, hogy én meg a párom közt izzik a levegö. Tudjátok nem erröl az egy alkalomról van szó, ha abból hogy most minden más olyan fontos lett körülötte, csak ez a gyerek téma nem nagyon :?
Lehet megijedt volna a felelöségtöl? Még azt is mondta tegnap, hogy én bestresszelem magam, majd összejön a gyerek amikor össze kell jönnie...Nade ha nemadjuk meg az esélyt sem szegénynek.... :roll:

Csilla, szerintem is csinálj egy tesztet,habár mikor én is abbahagytam a gyógyszert, nekem sem jött meg 2 hónapig.... :shock:
Persze ez nem jelent semmit, de várunk az eredménnylel!!!

Üdv csajok és további szép napot mindenkinek!!
Ma megyek babázni egy kéthets kislányt meg az anyukáját látogatjuk meg sógornömmel! Majd mesélek!! :lol:
Vendég
 


Kriszta: Mit ha az én páromat hallanám, basszus...
Amiket itt írtál az elöb...

Lehet megijedt volna a felelöségtöl? Még azt is mondta tegnap, hogy én bestresszelem magam, majd összejön a gyerek amikor össze kell jönnie...Nade ha nemadjuk meg az esélyt sem szegénynek....
MEG EZ A MONDAT IS...
most minden más olyan fontos lett körülötte, csak ez a gyerek téma nem nagyon
ÉS EZ IS IGAZ NÁLUNK
mi sem vagyunk max heti két alkalomnál többször együtt, söt mondjuk inkább heti 1...

Na akkor azt is megírnám neked, hogy tegnap mikor mi együtt voltunk és 10 perc után abba hagyta, azt hittem, meg szakítja a dolgokat, és meggondolt volna magát...Mert nekünk ez lett volna az első próbálkozásunk úgy, hogy nem védekeztünk...Igaz menzi elött állok, de akkor is hirtelen még az ütő is megállt bennem, de aztán láttam, hogy vérzik szegnykém...És nem azért hagytuk abba...

Gyertek csajok!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Ma délben megjött, nem is kicsit!! Szóval tényleg a gyógyszer kavart be egy kicsit! (De remélem november végén már nem jön meg :lol: )

Ne izgulj Kriszti, szerintem nincs semmi gáz, a pasik nem úgy működnek ahogy mi, ők ezt máshogy élik meg! Ha túlságosan összpontosítunk, tervezünk, nem tetszik nekik mert szerintem így számukra csak "gyerekcsinálásból" áll a dolog ami annyira nem fekszik! Szóval csak lazán és természetesen kell!
Kb. mi is így vagyunk, heti 1-2 alkalom, előfordult, hogy egy hétig semmi sem volt, mert a párom lába begyulladt, de aztán bepótoltuk!
Úgy gondolom, ha 4-5 naponta vagyunk együtt a párunkkal, az most reális spermaújratermelődés szempontjából is, akkor teljesen készen állnak teljes bedobással! Ilyenkor nem jó, ha mindennap csináljuk én ezt olvastam!

Csip-csip, sajnálom a párodat, ja és persze téged is!!!!
De nem baj, majd máskor!

Nem bánom h így alakult, még nem voltam nőgyógyásznál sem, tehát jövő héten spuri, addigra elmúlik!

Tényleg Andi, hol dolgozol, hogyhogy 4-re mentél??
Tessék pihenni, az fontos!

még jövök
csicsiy
 
 


nevem:Csilla
korom:30 (1979.04.14.)
gyerek:nincs még
átlag ciklushosszam: 30 nap
Ovulációs nap: ezt én még nem néztem (én a jónás naptárat néztem meg, szerintem jó)
november elejétől fogunk próbálkozni
1 hónapja nem szedem a fogamzásgátlót
a folsavat meg multivitamint (pezsgötabletta) 5 napja szedem

Csip-csip neked a héten jön meg? akkor kb egyszerre kezdünk! :lol:
csicsiy
 
 


Csilla: Igen nekem Szombaton jönn meg...Jó lenne igen együtt kezdeni!!!!!!!! :) :) :) :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Szio mindenkinek :D

Annyira jó volt ez a mai nap lányok, alig hiszem el..Voltunk sógornömmel az ö barátnöjénél, akinek két hete született egy tündéri kislánya, Vanessa.Annyira édes és annyira picurka volt, hogy alig hittem el :D Olyan édes volt, föleg ahogy a fiatal apukája vitte mindenhová a karjában, együtt kávéztunk a babával, de az a gyerek meg sem nyikkant. Nagyon jó kislány sokat alszik, eszik és alig sír, egyszóval eddig "mintagyerek".

Más újság nincs, gyerektéma tabu itthon, én most megfogadtam, de azért elmeséltem a páromnak az élményeimet, örömmel végighalgatta, de nem szólt semmit. Ennyivel én is lezártam a témát. Estefelé, mielött el nem ment edzésre, megint rossz kedve lett. Már-már azon gondolkodtam, hogy lehet ez már adepresszió jele nála, mert az utóbbi idöben nagyon hangulatember lett. Ez a munkahely téma nálunk most elég súlyos, mert napi több pályázat után csak a pifoncsapások. ùgy sajnálom már, pedig nagyon melletette vagyok, csak azt nemszeretem ha elrontja az ö rossz kedvével mások jókedvét. Márpedig ö ilyen. no dwe indegy, attól imádom 8)

Csilla sajnálom, hogy végül megjött, de ne keseredj el, jön az új ciklus, illetev már el is kezdödött :wink:

Csip-csip: Hát ki érti ezeket a férfiakat?? Még jó hogy nem vagyunk egyformák,akkor mi lenne.... :o
De jó, hogy nem vagyok ezzel a "problémával" egyedül :)
Vendég
 


Képzeljétek Csajok!

A húgomnak nem jött meg, 24-én kellett volna, tuti h babás!!!
Ők szeptembertől kezdték a babaprojektet! Még nem csinált tesztet!! Remélem így van és minden rendben lesz!

Kitartás mindenkinek!

Majd még jövök!!
csicsiy
 
 


Sziasztok!!!
Megjöttem, szerettem volna tegnap benézzni hozzátok , de Pécsen voltam fülészeten(mert tavaly megmütötték a jobb fülem)és kontrollra kelletem mennem...
anyukámmal jól bezabltunk Pécsen és haza felé nagyon rosszul lettem, alig vártam, hogy haza érjek szaladjak a wc-re, mert róka koma már akart szökni...Aztán le is feküdtem, mert nem bírtam magam...Jók lettek a leleteim, nem kell szednem tovább a gyógyszert ami azt jelenti, hogy bizti indulhat a baba project...ez történt velem :) :) :)

Csilla: Azt a nem mondod? És mikor tesztel???Nagyon kiváncsi vagyok...Érzzem lassan jönn pirianyó, lehet még ma :)
Aztán tényleg együtt kezdjük a hónapot!!!

Kitty22: Mi van veled???Ti hogy haladtok???Hogy vagy???

Kriszta: Hogy vagy ma??remélem jobban...Volt apával azóta valami???

Szép napot mindenkinek
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Már reggel is próbáltam írni, de kidobott a rendszer. :twisted:

Hogy vagytok?
Én azért nem jelentkeztem eddig, mert kb.1 hónapja kezdtem el a jogsi megszerzését, és a sikeres kresz vizsga után tegnap vizsgáztam elsősegélyből, ami szintén sikerült. Tanulgattam rá, így csak olvasni tudtalak Titeket.

Csilla
Szép lenne, ha húgodnak tényleg ilyen hamar összejönne a baba. Szorítok, hogy így legyen?

Andi
Mi újság Veled? Merre jársz?

Kriszti
Remélem már nem szomorkodsz a történtek miatt! :wink:
Fel a fejjel, a férfiak már csak ilyenek. Az biztos, hogy olykor nehéz velük, nem szeretik ha bármire is kényszerítve vannak (ne érts félre!).
Sajnos ők így élik meg, de ezt biztos tudod, csak vígasztalni próbállak.
Például az egyik kis kolléganőm 4 éve van együtt a párjával. A csajszi nagyon szeretett már volna eljegyzést, aztán esküvőt. Sokszor mondta is a párjának, de persze hasztalanul. A srác úgy érezte ráerőltetik. Aztán kolléganőm megunta, többet nem vetette föl a dolgot, de egyik barátnője esküvői ruhát próbált kb. két hete, és elhívta magával.
Ezzel az élménnyel ment haza, és elmesélte a párjának, mire a válasz: "Nézhetnél Te is ruhát, jövőre megtartjuk az esküvőt!". Ennyit a romantikus lánykérésről :) , de a kolléganőm most nagyon boldog, és készülődik, tervezget.

Tudom a baba kérdés más, ezt meg kell beszélni, és a Párod is biztos másképp fog hozzáállni, de az is lehet, hogy elsősorban a munkahelykeresés foglalja le. Ezen idegeskedik, lehet nem érzi biztosítva egy gyermek jövőjét, hogy nincs még munkahelye.
Biztos ez is közrejátszik.
De nem szabad elkeseredni,együtt túl kell tudnotok lépni ezen az időszakon. :wink:

Csip-csip
Hogy vagy? Meg szabad kérdezni, hogy mivel műtötték a füledet? A családommal 10 évig Pécsett laktunk, 2002-ben költöztünk föl Pest mellé. Nagyon szeretem, nagyon szép város, és sokszor hiányzik, de nincs közel. :(

Most megyek, de még benézek, szép napot Nektek!



durcipok
 
 


Csip-csip:Nem tudom pontosan, szerintem majd hétvégén tesztel! Értesítelek h mizu!
Örülök, hogy minden rendben a füleddel és tök jó h nem kell gyógyszert szedned!
Én alig várom h elmúljon és együtt legyünk már, de most nagyon megvan, gyógyszernél nem volt meg ennyire!
Csak jövő héten tudok elmenni nőgyogyóhoz, az eredmény meg 4-6 hét most addig még várjak? Úgy gondoltam h most piri után már nem várok, remélem minden rendben van!

Tényleg Kriszta kíváncsi vagyok h álltok azóta! Felmerült a babatéma? Vagy még mindig csend van! Munka fronton??
Nem sajnálom h megjött, ezt az egy gyógyszermentes hónapot ki akartam várni!!

Írjatok!
üdv,
Csicsi
csicsiy
 
 


Sziasztok

Durcipok: jaj ne hargudj kihagytalak az elöbb :oops:
Elmentem a hallásom, vagyis pontosabban az egyik halocsontocskám letapadt, a kengyel, és ezt kellett kicserélni :)

Csilla: hanyadik nap van meg neked???Én nekem is indulóban van már jelzett is nekem, hogy jönni fog...vagy ma vagy holnap...én általában 4-5 napot szokotam pirizni...

Jaj csajok nagyon bevagyok indulva...úgy izgulok, hogy mikor lesz baba a hasamban...ti nem???Csilla te érzed a peteérést???Neked igaz most jött meg először, hogy nem szedtél gyógyszert...Érezted ebben a hónapban a peteérést???
csip-csip18
 
 


Csip-csip: Ez a 3. napom, szerdán csak dél körül jött meg, de estére indult be rendesen! Nem éreztem a peteérést!! Ti szoktátok? Megmondom őszintén én úgy gondoltam annyira ezt nem figyelem, nem szeretném h csak gyerekcsinálásból álljon az egész! Amit megnéztem az a Jónás naptár, ahol megjelöli azt a 3 napot, amikor nagy esély van a fogantatásra! Több ismerősömnek is sikerült e-szerint bebabásodni! Na, ez nem azon a hivatalosan beharangozott peteérési időben van általában! Nekem nov 2-3-4-ét írja! Addigra már pont elmúlik!
Nekem is kb 4-5 napig tart! Mostanában nagyon be vagyok indulva én is, úgy várom! Főleg most ha a húgomnak összejött, még jobban szeretném majd azt hiszem!
Írj ha megjött mindenképpen!

Durcipok gratula a vizsgádhoz, így tovább...
csicsiy
 
 


Sziasztok most kaptam egy eléggé szomorú hírt kiderült ma, hogy imilyen betegségeb szenved anyósom: szklerózis multiplex

Most azért szomrú vagyok :cry:
csip-csip18
 
 


Szia Csip-csip!

Hát ez nem jó hír! Sajnálom h így történt, pontosan nem tudom milyen is ez a betegség, de amennyire emlékszem mondták h elég jól tudják kezelni, illetve szinten tartani a betegeket! Főleg ha még az elején rájöttek h erről a betegségről van szó!
Szóval sok kitartást nektek és mihamarabbi gyógyulást!
Csicsi
csicsiy
 
 


Sziasztok Lányok!
:shock: Uhhh, mennyit írtatok már, nem gyöztem visszaolvasgatni :o
Hogy mennyi minden történt azóta veletek, mióta legutoljára itt voltam! Olvastam, hog yjó is, rossz is...
Durcipok elöször is gratula a sikeres vizsgához :D :D Egyébkénmt reggel én is így jártam, jut eszembe, hogy nem bírtam megbyitni ezt a fórumot, nem is az, hog ykidobott, hanemnem nyitotta meg az fogamzás fórumot, lehet vírus van agépen, nem tom... :roll:
Csip-csip öszintén sajnálom az anyósodat, habár én sem tudom pontosan milyen betegség ez :idea: Ilyenkor jön jól a családi támogatás!
Tényleg ti szeretitek az anyósotokat? Fura, de én nagyon csípem anyósomat és ami a legdurvább egy napon van a szülinapunk :lol:
csicsy majd írd meg mi lett a tesóddal!
Alig várom már én is, hogy bebabásodjam! De ez most egy türelemjáték, mindenki azt mondja, nem is kell rágondolni és akkor összejön! De kérdem én, hogy lehet nemerre gondolni, föleg mikor már tervezve van?? Melyik nö nem erre gondolna legbelül? Nem :o
Apával múlt et szombat óta semmi, ugye a hétföi próbálkozásom után semmi nem volt. Olyan mosolyszünet van,nem haragszunk mi egymásra,meg megy minden a maga útján.
Jaj lányok, köszönöm amiket írtatok, nagyon jól esett és iagazatok van!Majd lesz valahogy!
Ma is volt egy állásinterjú páromnak...a szokásos "majd jelentkezünk" szöveggel. Viszont jó hír, hogy megyek "karrierspecifikus nyelvanfolyamra", ami fél évig tart. Legalább már megtanulom a németet rendesen és még mellette el kell mennem valami karriertanácsadás félére, azaz, hogy hogyann találjak munkát, hogyan írjak önéletrajzot, motivációs levelet németül???Még magyarul sem tudok megfogalmazni egy jó motivációs levelet, nemhogy németül?? :lol: 8) De legalább majd ezt is megtanulom :shock:
Hát ennyi történt velem! Meg azért valahol izgulok,nekem majd nov. 8-án kell megjönnie, de ebben a hónapban már élesben ment a dolog és peteérés környékén voltunk azért együtt....MAjd meglátjuk!

További szép estét csajok :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Kicsit korán keltem, nem tudok aludni. :(

Csip-csip
Amit a füleddel kapcsolatban írtál, amiért műteni kellett, még nem is hallottam, de ami a fontos, hogy sikeres volt a műtét, és rendbejöttél. :)
Sajnálom ami anyósoddal történt, de hátha igaza van Csillának és tényleg gyógyszerrel jól kezelhető, illetve szinten tartható.
Gondolom, jóban vagy anyósoddal.

Mi sajnos nem. Férjem apukája '81-ben meghalt, és egyedül nevelte fel a lányát és páromat. Aztán jöttem én, és amikor látta, hogy kezd komolyra fordulni a kapcsolatunk, megváltozott. Előtte aranyos, kedves volt, de megijedt, hogy elveszíti egyetlen fiát, és azóta odáig fajult a dolog, hogy nem is beszélünk, az esküvőnkre sem jött el, és nem is érdeklődik felőlünk. Ennek már lassan 3 éve, nem is tudja azóta hogyan alakult a fia élete. Ez páromnál eléggé fájó pont, de azt mondja az édesanyjával előttem sem volt felhőtlen a viszonya.
Kezdetben próbáltunk mindent megtenni, hogy ne legyen így, meg egyébként is mindig ott voltunk mellette, segítettünk amiben tudtunk, de nem használt. És ami nagyon fáj, hogy kezdetben szerettük volna a családommal is összeismertetni, de nem akarta, és soha nem is kérdezett felőlük.
Úgyhogy egy idő után elegünk lett, úgy döntöttünk, ha nem lehet meggyőzni (törődéssel, szeretettel), ha neki ilyen élet kell, ám legyen. Addig minden gondlatunkat ez töltötte ki, hogy miért alakult így, kerestem magamban a hibát évekig, de muszáj volt elfogadni és élni a magunk életét. Szomorú, és azon túl, hogy mi is nehezen fogadjuk el, szüleimet is bántja a dolog. De sajnos ilyen az élet.

Bocsi, hogy kicsit hosszúra nyúlt, de jó volt kiírni magamból.

Kriszti
Akkor lassan nálatok is lehet izgulni, hogy jön-e a gólya. :wink:
Jól hangzik ez a karrierspecifikus nyelvtanfolyam is, biztos sok segítséget, ötletet fogsz kapni, és reméljük minél hamarabb összejön egy jó munkahely mindkettőtöknek. :wink:

Tök jó, mostmár lassan mindenkinél élesben mennek a dolgok, kíváncsi vagyok, ki lesz közülünk először kismami :P

Képzeljétek, ugye korábban írtam, hogy peteéréskor 1-3 napig barnázni szoktam. Hát ez tegnap elkezdődött, így férjemmel bevetettük magunkat. :oops:
És ugye a hőmet is mérem, ami ebben a hónapban nem ingadozott össze-vissza(nem volt idegeskedés), így a hőm is peteérést igazol.
Ebben az időszakban megpróbálunk többet együtt lenni, hátha összejön a baba.
És ami külön jó érzés, hogy a férjemmel e téren is mindent megbeszélhetek, nálunk nincs tabu téma, és nem érzi azt, hogy kényszerítve lenne, sőt mivel ő 33 éves, még tőlem is jobban nagyon szeretne már egy gyermeket.
De ne értsetek félre, nem traktálom a férjem azzal, hogy melyik nap hogy alakul a hőm, csak ha úgy érzem peteérésem van próbálom finoman a tudtára hozni.

Persze ha nem sikerül, nem keseredünk el, hisz attól függően, hogy figyelgetem magam és mérem a hőm, nem álltunk rá görcsösen erre a dologra. Majd akkor jön, amikor szeretne, csak úgy gondolom, hogy ha egy házaspár odáig jutott, hogy tervezgetik, szeretnének babát, jó ha egy nő tisztában van a szervezéteben zajló folyamatokkal. Én egyébként is roppant kíváncsi természetű vagyok, és szeretem tudni mi miért és hogyan alakul úgy ahogy, ezért gondoltam, hogy hőmérőzöm.
Aztán meglátjuk, hogy sikerül-e.
De ez az én szubjektív véleményem, elfogadom azt is, ha más nem így gondolja.

Na, reggelre ennyi, tényleg bocsi, hogy sokat írtam.
Legyen mindenkinek szép hétvégéje.

Sziasztok



durcipok
 
 


Jó reggelt lányok,

Látom Durcipok te már fenn vagy, mint én is. Egy bizonyos idö után, ha az ember munkanélküli, már minden nap hétvége...sajnos :?
Hát borzasztóan sajnálom ami az anyósod és a ti kapcsolatotokat illeti.., de ami nem megy nem kell eeröltetni.
Nálunk is elég szar a helyzet, de nem az anyóssal van gond, hanem apukámmal. Mostmár 100%-ig érzem, hogy talán elveszítettem!Nekem a szüleim már 13 éve elváltak, apu miatt, mert lett egy barátnöje, aki idösebb is, 100kg felett van (drága anyukám csak 50kg :cry: )No mindegy egy boszorkány, aki megkeseritette az életemet, apuét is, csak ö nem veszi észre. most úgy áll a dolog, hogy 2 éve a tehén el is vetette magát apuval, meg elérte azt, hogy apu alig áll szóba a saját édesanyjával, meg az öccsével, rólam meg már nem is beszélve. Tudjátok ez csak azért szar érzés, mert én mindig apás voltam. Míg otthon éltem, akkor valahogy elfogadtam tényt, hogy ritkán találkozunk, de így hogy másfél éve kiköltöztem ide, még inkább eltávolodtunk. No de nem akarok itt senkit untatni ilyen sztorikkal, csak kijött belölem és többször is kijön, a férjem meg ilyenkor tombol, hogy apukám hogy lehet ennyire vak! :evil:

Jó neked Durcipok, hogy barnázgatás jelzi a peteéresedet, ez tök jó! Hajrá akkor mindent bele!Jó az is hogy a párod így áll a dologhoz! A párom 32 éves, ö is már állatira szeretne, söt tegnap hallotta a tv-ben a Csilla nevet és azt mondta, ez lesz a lányunk neve és nem Melina, amit én nem is bánok, legalább magyar neve lesz a kislánynak. Ugyhogy csicsy szép neved van! :wink:

Én is figyeltem magam, hüvelyi nyák, meg méhszáj állapota, meg ovu teszt és érdekes, de lehet hamarabb volt az ovulációm. A rendzser szerint 26-an kellett volna lennie, de szerintem 25-en volt. Hogy lehet ugyanis az, hogy 23-an negatív a teszt, 24-én nem csináltam, mert együtt voltunk a férjecskémmel :lol: , 25-en pozitív volt a teszt, 26-an meg negatív :?: :?: :?: ès mindig ugyanabban az idöben csináltam, volt alhasi fájdalom is vasárnap este, asszem írtam is feljebb, hogy nagyon durván fájtam :roll:
Ugyhogy nem tudom. Csináltam Jónás Naptárat is, elolvastam a könyvet is és ott a Jónás napjaim-14-18ig voltz. Akkor is voltunk kétszer együtt 15-en és 17-en.
Van valakinek erröl valami tapasztalata, illetve esetleg ismeröse, akiknél ez a módszer bevállt?

Csip-csip neked megjött már?
Hkitty merre vagy?

Puszi lányok, megyek lassan készülödni, megyünk majd bevásárolni.Töltött cukkinit csinálok :lol:
Vendég
 


Jó reggelt lányok,

Nemrég ébredtem fel mert annyira fáj az alhasam, mintha tényleg meg akarna jönni, ezen kívül tegnap egész nap képzeljétek höemelkedésem volt. Remélem nem kerülget valami betegség, de ez az állapot mostmár 3 napja fenn áll, csak tegnap már elökeestem a lázméröt is. Nomeg annyit eszem, hogy hihetetlen! :roll: Lehet hülye vagyok már teljesen, dehát éjszaka nem a babára gondoltam, szóval ezt a hasfájást nem beszéltem be magamnak. Nov. 9-én kellene megjönnie..... :? Huu, de jó lenne, ha nem jönne meg!Node majd meglátjuk :)

További szép napot, habár halottak napja van, hogy lehetne egy ilyen nap szép :cry:
Vendég
 


Sziasztok Lányok

Chrissyke úgy látszik csak mi vagyunk itt ezen a hétvégén, de remélem majd a többiek is csatlakoznak.

Sajnálom ami a Te családodban is történt, ezt még nehezebb lehet elfogadni, mint a mi helyzetünket. Bár egyik sem könnyű.

Most már kezd izgi lenni a dolog, szorítok, hogy baba legyen a dologban. És lehetséges, mert peteérést követően mensiig hőemelkedése van az embernek, és ha baba van a dologban ez meg is marad. :wink:

Nekem mensi előtt már egy héttel mellfeszülésem szokott lenni, és farkas étvágyam. De szó szerint. Úgyhogy fogalmam sincs ha babás leszek, hogyan fogom magamon észrevenni. REmélem úgy, hogy egyáltalán nem jön meg. :wink:

Na, megyek főzni (vadast készítek), majd délután még benézek.



durcipok
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem, sokat dolgoztam a héten, meg amúgy is zűrös volt. Elegem van a magyar eü-ből!

Akciózóknak drukk!

Amúgy műanyagüzemben dolgozok, nincs fix munkaidő, így amennyi munka van, addig kell bent lenni!

Nekem elvileg ma van pé-m, hát majd kiderül lesz-e vmi, mi rajta vagyunk az ügyön :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Most értünk haza szülőktől, temetőből...
Nekem hála Istennem, nagyon szép, nagy és szerető családom van, nincs ilyen h nem beszélünk stb. , ilyenkor látom tényleg, h milyen rossz lehet nektek!
Más:
KÉPZELJÉTEK, A HÚGOM MA TESZTELT ÉS POZITÍV LETT!!!!
Annyira örülök!!!
Remélem sokan követjük őt a közeljövőben! Nem érez semmi különöset, kicsit jobb az étvágya!

Kriszti, nekem van olyan ismerősöm, ketten is aki a jónás naptár szerint esett teherbe, és a baba neme is összejött!
Kíváncsian várom, hogy megjön-e neked 9-én, az már nincs is olyan messze!!!
Köszi, szerintem is szép a Csilla név! :lol:

Csip-csip megjött már? Nekem már múlik, szinte alig van!

Durcipok, akkor nálatok is már bármi lehet! Te mikorra várod mensit?

Andi, szép estét mára...

írjatok,
Csilla
csicsiy
 
 


Sziasztok

Csilla, így ismeretlenül is szívből gratulálok húgodéknak. Problémamentes 9 hónapot, majd egy egészséges babát kívánok Nekik!

Nekem elég zavaros volt az utóbbi két hónapban a mensim (sok idegeskedés miatt).
Elméletileg 16.-án kellene megjönnie, múlt hónapban is akkor volt (ha beáll, minden hónap ugyanazon napján szokott megjönni), előtte viszont 11.-én, azt megelőző két hónapban 9.-én.
De remélem egy darabig nem kell ezt figyelgetnem. :D

Andi
Gondoltam, hogy a sok munka miatt nem tudtál jönni. Azért ez nagyon kemény, hogy amennyi a munka, addig kell bent lenni.
Miért van eleged az eü-ből? Történt valami?

Ha ma van pé-d, közel egy időben kellene megjönnie mindkettőnknek. De szorítok, hogy ne így legyen (ez persze a többiekre is vonatkozik)

Szép estét Neked és a többieknek is!



durcipok
 
 


Sziasztok!!!

Én is gratulálnék Csilla a húgodnak a babához!!Dejó, ilyenkor biztosan nagyon boldog a család!!

Ez a hétvége is olyan gyorsan eltelt, most meg szakad itt az esö, meg viharos szél fúj :? Node megint egy új hét. Hát nem tudom mi lesz velem izgalmas, ma reggel az elöbb elmentem pisilni, de utánna azt hittem megszakad a hasam ott lent,mintha tényleg meg is jött volna, gyorsan visszamentem de semmi :wink: Viszont lehet hamarabb jön meg? Mivel nekem sem elöírás a 35 napos ciklushosszam, így ki tudja :shock: Majd meglátjuk.
A höemelkedés még megvabn, meg a hasfájás, ami néha már inkább görcs, de a melleimen alig veszek észre valamit, csak annyit, hogy egy picivel érzékenyebb mi t tegnap. Lehet tényleg mensi lesz a végén... :cry: Jaj, remélem nem, de nem baj, mert novembertöl ismét akcióra fel!

Hkitty, mi a gond az eü-vel?
Tényleg nagyon durva, hogy addig kell melózni még van munka.Tavaly dolgoztam egy nyomdában itt kint éjszakai müszak este 22órától reggel 9ig lett volna ahivatalos idö...de ameddig újság volt a futószalagon...Így estünk be a sógornömmel (mert ö is ott dolgozott) december 24-en délbe haza, karikás szemekkel..stb.

No most repülök, mert 9re menni kell megbeszélésre, de jövök ma még!

Csip-csip te merre vagy? :roll: 8)

További szép napot!!
Vendég
 


Szép jó reggelt csajok...Vagyok már...Nálunk is hamar eltelt a hétvége...vendégek voltak sütöttem, füztem, aztán vasárnap megmozdulni nem birtam annyira fáradt voltam no meg egy kicsit be is csicsentettem :)
Zajlik itt a dolog...

Sajnálom azokat akik így a családdal nem tartják a kaocsolatott, főleg a gyerekével...
De nálunk minden rendben van...Anyóssal mi nem vagyunk mindig egy vonalon...Eléggé nehéz vele...

Kriszti:Megjött igen szombaton...Te már végén vagy mi???


Csilla: gartula a tesónak a pocakloakóhoz :)
9-én nem kellene neked megjönnie???Drukkolok...nem sokára itt van :)

Andi: sajálom, ne irigyellek...


Durcipok: 16-án nálad is, ne jöjjön meg :)

Szép Napot!!!!!
csip-csip18
 
 


Kriszti: hogy csináltad ezt a Jónás naptárat???
Én is én is tudni szeretném....melyik azok a napok...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat tesókámnak, reméljük minden rendben lesz!

Csip-csip: Krisztit és engem összekevertél!
Krisztinek jön elméletileg nov. 9-én, tudod nekem megjött okt. 28-án! Örülök h neked is megjött, akkor innentől hajrá!

Durcipok várjuk 16-a környékét!

Csip-csip:Ha a Jónás naptár érdekel, le tudom neked írni én is!
Ide kell belépni: www.astro.com/cgi/genchart.cgi
A Birth data-nál be kell írni a neved, születési dátumodat órára pontosan és a születési helyedet!
Utána a Special charts-ra kell lépni, az Astromap World helyett ki kell választani az utolsót, a Lunar Phases Fertility Calendart!
Aztán lejjebb van egy dátum, ott be kell állítani hogy mikortól szeretnéd a naptárat, (pl. 2009. november 1) aztán katt a Click here to show the chart!
Ezután kiadja a naptárat, a piros függ. vonal jelzi a jónás napodat, a piros vízszintes a jónás nap előtti 3 napon, na akkor kell akciózni hogy a jónás napodra odaérjenek a spermiumok! azt is mutatja hogy fiú vagy lány! Nagy valószínűséggel ilyen nemű baba születik!

Na én is megnéztem már, nekem most nov. 4-én vagy jónás napom, úgyhogy most lehet akciózni! Már nincs is meg, úgyhogy lehet! Ez a jónás napos időszak egyáltalán nem esik egybe a rendes peteérési időszakommal! De majd meglátjuk, hátha!
Ja és nekem nem mutatja májusig a baba nemét, utánanéztem, ez attól van, mert a hold pont akkor vált át egy másik állásba, ilyenkor fiú és lány is foganhat!
Ha nem megy valamiért küldd el pontosan a születési dátumodat, (órát is) születési helyet és nevedet is!

Andi: ez a melóhely elég kemény, de hátha nem kell már sokat menned :lol:

üdv,
Csilla
csicsiy
 
 


csilla: márt nem tudom beírni a nevemet????
csip-csip18
 
 


Csilla : sikerült :) :) :)

Na figyi már....hát amúgy nekem semm esik egybe a p.é-el...neked nov 4???Nekem meg ahol elkezdödik a csík a vízszintes az kérlek szépen...5-6 között van?!?!?nem értem mért...és a 9 napon meg van nekem a függöleges...neked az mikor van????ja és fiú van... :) :) :)

Na most szerinted???
csip-csip18
 
 


Most láttom, hogy én nem jól írtam mert du születtem és dé írtam...
így nekem most...6-án kezdődik és a függöleges az meg van 9 és 10 között van...és most is fiú...de a köv hónapban meg lányt mutat....
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csicsiy
gratulálok a húgodnak! De jó lenne, ha együtt lennétek terhesek! :D Nekem csak egy bátyám van, így esélyem sincs erre :lol:

Durcipók
remélem, mostanában nem lesz gondod a mensivel! Nekem legutóbb gyógyszerrel jött meg.

Chrissy
hát ez sem egyszerű, bátyám is nyomdában van, tudom, milyen.

Eü-vel a gondom elég sokrétű. Tavasszal anyunál találtak daganatot, jún.-ban műtötték, majdnem az életébe került, addig húzták. Most meg találtak áttétet, de nem tesznek semmit, csak húzzák az időt :? Olyan gyógyszert írtak fel, ami daganatképző...
Vendég
 


Sziasztok :)

Hkitty, nagyon durva ami anyukáddal történt, nagyon sajnálom, de fel a fejjel, tudom az ilyen esetben nem vigasz :( Így már megértem miért van eleged az e.ü-böl, totál megértelek...Kiben bízzon az ember, ha nem az orvosokban, de már lassan bennük sem lehet, tisztelet a kivételnek persze...

Lányok, én is megcsináltam a Jónás naptárat, és azsszerint voltunk ebben a hónapban együtt a párommal. nekem okt.15-18. a függöleges piros vonal. együtt voltunk 15-en és 17-en is. Majd látjuk. Fura, hogy novemberben pedig nov 8-ától vannak a jónás napjaim, amikor elvileg menstruálok....???Olvastam a könyvet is töle, de ott még beszélvalami zöld vonalról is, most pontosan nem tudom, de holnap elökeresem ajd és megnézem,mert abban a piros és a "zöld" vonalak viszonyáról is ír valamit. Októberre nekem lányt írt, novemberre fiút.

Képzeljétek ma megtört a jég én és a párom között. Voltunk együtt :lol: :lol: :lol: utánna meg olyan szarul lettem... :oops: No nem a páromtól, csupán hányingerem lett nagyon. Mostmár jól vagyok, ettem pár szem kekszet és jobb. ilyen még nemvolt velem..
Tényleg lányok, lehet már bebeszélem magamnak, de olyan érzéseim vannak, hogy nem vagyok egyedül, de ez az érzés csak bizonyos idöszakokban tör rám anp folyamán. Hát ez van, aztán majd jön a csalódás ha megjön. :? Mindenestre akkor is érdekes érzéseim vannak... :shock:
Vendég
 


Csip-Csip: Akkor a függőleges biztosan 9-én van, ez a jónás napod, mert együtt 4 napból áll (tehát a három nap előtte és egy a jónás napod!) Szóval akkor 6-a és 9-e között kell együtt lennetek! És addigra neked is el fog múlni! :D
Úgy látom Te is inkább fiúpárti vagy! Én is, bár csakis azért, mert nálunk a családban csak csajok vannak!
Mi ma reggel voltunk együtt és holnap tuti elkapom még apát, mert szerda tehát nov. 4-e már a jónás nap! Hát nem tudom csajok, reménykedjünk h összejön! Meghát ott van még a hónap többi napja is!

Kriszti örülök h együtt voltatok a pároddal, bármi lehet, de túlságosan ne éld bele magad, mert ha megjön akkor meg nagyon magad alatt leszel! persze reménykedni lehet, de inkább később örüljetek együtt! Mindenesetre lehet h jók a megérzéseid :lol:
Ja, és ezek szerint tényleg jókor voltatok együtt! Hát, bármi lehet!

Andi: hát ez nem valami jó hír Anyukádról! És különben vele laktok? vagy külön? Amúgy Ő hogy áll ehhez a betegség témához? Ez nagyon sokat számít! Gondolom örül h szeretnétek babát és lesz unokája! Kitartás!!!

Csicsi
csicsiy
 
 


Sziasztok ismét,
csak akartam küldeni egy:
Kép
Vendég
 


De hát csajok én most elagyaltam azért ezzen, mert ha megnézzük, akkor valójában tényleg nem a pé környékén van...szóval nem is tudom, mit gondoljak...
nekem akkor 6-7-8-9, és neked Csilla???1-2-3-4 volt???


Kriszti: és ti peteéréskor is együtt voltatok, a jónás naptár után is???Neked a hanyadik nap volt mikor együtt voltatok???szerintem lehet korai ez az idöpont amit a jónás naptár mutat...nem???
kiváncsi vagyok mi lesz veled!!!!De igazat adok a Csillának!!!!

Tiszta izgi :wink: :lol:
csip-csip18
 
 


Chrissy
én is néztem még régen Jónás naptárt, de sztem nem sokat ér... de kínai naptár szerint ha ebben a hónapban fogan a babánk, lány lesz :wink:
Remélem, nem jön meg ;)

Csicsiy
anyu jól áll a betegségéhez, nincs elkeseredve, meg akar gyógyulni (különben már nem lenne velünk, nyáron 1%-ot adtak neki műtét után).
Unokát várja, mondta, hogy majd köt neki babaruhát meg takarót (amúgy nagyon szépen köt, nekem is ő szokott pulcsikat kötni).
Drukk a babához!

Csip-csip
mi nem figyeljük, mikor vagyunk együtt, mondjuk most pé-kor voltunk tegnap. Meg előtte egyhuzamban három napig, mert kívánós voltam, pedig rengeteget dolgoztam, és hulla voltam :oops: Ki érti ezt?
Drukk neked is és mindenkinek!
Vendég
 


Igen, nekem 1-2-3-4 a jónás napok!
Igen, azt is írják, hogy nem csak egyszer lehet peteérés és ezért van az, hogy valaki mensi alatt is teherbe eshet! A nőgyógyászom is azt mondta, hogy a peteéréskor van a legnagyobb valószínűsége a teherbeesésnek, de a két mensi között bármikor megfoganhat a baba! Ilyen a természet!
A jónás naptár pedig arra van kiélezve, hogy szerinte akkor van a legnagyobb esélyed h teherbe essél, ha a hold ott áll, mint amikor megszülettél! E szerint számol! Bemásoltam:

A naptár az általunk beállított nappal kezdődik, és egy évet ölel át
A hónapok fekete függ. vonallal vannak elválasztva
A napok számozása nincs mind kiírva, csak a vasárnapoké
A függ. piros kis vonal mutatja, mely napra esik a J-nap. Az előtte levő 3 napot átfogó vízsz. piros vonal azt jelenti, hogy azon napokon kell együtt lenni, hogy a Jónás-napra a hímivarsejtek odaérjenek a petesejthez.
A sárga és fekete kis pöttyökkel nem kell törődni, ezek azt mutatják, hogy a program szerint mikor van a peteérés illetve menstruáció – de ezt korántsem biztos, hogy helyes.
Amennyiben a Jónás-nap a a menzesz idejére esik, a fogantatás esélye ugyanolyan magas, nyugodtan lehet együtt lenni.
A Jónás-napok fölött látható kis jel azt mutatja, hogy az azon a napon fogant gyerek milyen nemű lesz. Amelyik Jónás-napnál nincs jel, akkor aznap bármilyen nemű gyerek megfoganhat.
A módszer elterjesztője, dr. Jónás Jenő vizsgálatai szerint a Jónás-napokon 85% az esély a fogantatásra, a peteérés környéki napokon pedig 15%.
Dr. Jónás Jenő elmélete szerint a nők akkor a legtermékenyebbek, amikor a Hold pont úgy áll, mint a születésük percében. Tehát ezen napokon lehet a 85% termékenységgel számolni, míg a peteéréskor csak 15%-kal.
Tehát aki újholdkor született, annak a petéje újholdkor a legtermékenyebb. Aki telihold előtt 10 nappal, az szintén telihold előtt 10 nappal lesz termékeny. Ezen termékeny napok előtti 3 napban kell együtt lenni a gyermekáldás érdekében.
A baba nemét az határozza meg, hogy a Hold mely állatövi jegyben tartózkodik a J-napon. Ha nem egyértelmű, mert pl. pont akkor vált, akkor bármelyik nemű gyermek megfoganhat.
Valójában nem dr. J.J. találta ki ezt az elméletet, hanem ősi módszereket tanulmányozva fedezte fel újra ezt a törvényszerűséget, és hosszú évtizedek során mintegy 40 000 pár bevonásával vizsgálta, mire rámondta az áment.
Dr. Jónás Jenő elmélete szerint a nők akkor a legtermékenyebbek, amikor a Hold pont úgy áll, mint a születésük percében. Tehát ezen napokon lehet a 85% termékenységgel számolni, míg a peteéréskor csak 15%-kal.
Tehát aki újholdkor született, annak a petéje újholdkor a legtermékenyebb. Aki telihold előtt 10 nappal, az szintén telihold előtt 10 nappal lesz termékeny. Ezen termékeny napok előtti 3 napban kell együtt lenni a gyermekáldás érdekében.
A baba nemét az határozza meg, hogy a Hold mely állatövi jegyben tartózkodik a J-napon. Ha nem egyértelmű, mert pl. pont akkor vált, akkor bármelyik nemű gyermek megfoganhat.
Valójában nem dr. J.J. találta ki ezt az elméletet, hanem ősi módszereket tanulmányozva fedezte fel újra ezt a törvényszerűséget, és hosszú évtizedek során mintegy 40 000 pár bevonásával vizsgálta, mire rámondta az áment.


Andi: az nagyon jó ha Anyukád ilyen pozitívan áll a dolgokhoz! Ez majdnemhogy többet számít mint bármi más!
Hidd el, főleg ha megtudja h unokája lesz boldog lesz és nagyon fogja várni, úgyhogy biztosan fog kötni neki takarót stb.. Ez tök jó, nekünk a mamánk kötött mindig, de Ő már nincs sajnos...

Kriszti: nagyon kíváncsi vagyok, tényleg jó h akkor is voltatok együtt!

Csip-csip: úgyis együtt lennétek miután elmúlik nem? meg együtt lesztek peteéréskor is...

üdv,
Csicsi
csicsiy
 
 


Bocsi, valamelyiket duplán küldtem...
:shock:
csicsiy
 
 


:) :) :) :) :) Hát persze...

Csak Én most megnézztem ezt megnézztem a ciklus.hu, akkor megnézztem a kínai horoszkópot amit, Andi is írt...

És ezeket olvashattam:
1. Jónás módszer szerint: 6-7-8-9 fiú
2. Ciklus.hu szerint: 11(lány)-12(lány, fiú)-13(lány, fiú)-14(fiú)
3. Kínai fogantatás szerint: napot nem írja csak a nemet: lány

Na most érted???Ki tudja mi a jó vagy mikor jó...
Na mind 1, azt már bejegyzeteltem, hogy nálunk apjuk nem bírt magával tegnap és együtt voltunk...Pedig nekem megvolt...
De nem fogok ezen görcsölni..csak érdekes, hogy mind 3 mást mutat...nem???
De hát aztán kitudja, majd lesz babóca a hasunkba nem igaz???
csip-csip18
 
 


Na csajok mindnekinek kellemes szép estét én lépek zárni aztán haza!!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak most tudok jönni, de csak győzök visszaolvasni. Jó sokat írtatok.
A végén már képzettebbek leszünk a fogantatás témájával kapcsolatban, mint az orvosok. :D

Annyit írtatok erről a Jónás módszerről, hogy én is megnéztem a Csilla által belinkelt oldalt. Hát elég érdekes. Ez alapján a jónás napom 24.-e, és ugye az előtte lévő 3 napban kell akciózni. Véletlen, de férjemmel pont 21.-én és 23.-án voltunk abban az időben együtt.
A barnázásom viszont 30.-án jelentkezett először, amikor a szervezetem jelzése szerint lett volna pé-m. Hát mi 30. és 31.-én is együtt voltunk.
Aztán a ciklus.hu-n vezetem a hőmet, ott elméletileg nov. 4.-e lenne a pé-m.

Szerintetek???? Kezdek ettől megőrülni. Egyik nap sem esik össze a másikkal.
Sebaj, a legtöbb amit mindannyian tehetünk (olvastam, hogy nektek sem estek egybe a napok), hogy a lehető legtöbbet vagyunk együtt a párunkkal. :oops:
Mi szerintem bebiztosítjuk magunkat, megpróbáljuk 4.-e környékén is. :oops:
Csak összejön az a baba?

Kezd nagyon izgi lenni, hogy most már mindenki élesben próbálkozik, és jó, hogy van kivel megosztanom, ezt az időszakot.
És jó izgulni, szorítani azért, hogy mindenkinek sikerüljön.

Andi
Nagyon sajnálom Anyukádat, kitartást Nektek!

Jó éjszakát Nektek!
Pusssz



durcipok
 
 


Jó reggelt lányok!

Jó sokat írtaok ismét, nem gyözöm visszaolvasni. :D
Hát igen, ez a Jónás naptár érdekes dolog. Amikor együtt voltam a párommal október 15 és 17-én, akkor még nem tudtam melyek a jónás napjaim, csak utólag.Azóta természetesen voltunk együtt október 21-én és 24-én is! Kicsit kétlem, hogy baba lenne a dologban ennyi együttlétböl, node ki tudja :wink: Nem is élem magam bele, ugyis csak a mensi fog tutira megjönni, de lehet az hamarosan még a napokban. Majd írom az infókat nektek. :wink:

A jónás naptár lányt írt nekem ebben a hónapban, meg a kínai is. ez legalább passzol. Jut eszembe akkor biztosan olvastátok a Fogamzáskontroll címü könyvét?Elökerestem:

"Piros napok":Az adott nö születési dátumából számítjuk ki.
"zöld napok":a havivérzés elsö napj´´ahoz 15 napot adtam hozzá és azt a naptárban zöld színnel besatíroztam. Ugyancsak zölddel jelöltem meg az elötte lévö egy, és az tána következö háromnapot. Összesen tehát 7 napot, mint a lehetséges teherbeesés idöszakát. ivel néhány esetben ekkor is bekövetkezett fogamzás, ezért a zöldtéglalappal jelölt nap elött és után is növeltem a zöld napok számát. A zöld nap elött és után 6-6 napot számítottam, így 13 napot tekintettem a lehetséges teherbeesés idöszakának.Tehát a naptárba minden nö maga írja be utolsó haviverzésének dátumát és hozzáda 15 napot, s az így kapott napot zöld színnel satírozza be, majd a fent említett módon bejelöli a további 2X6 ugyancsak zöld idöszakba esö napokat.

Ennyit találtam ezekröl a napokról. En úgy értelmezem, hogy a zöld napok is termékeny napok,de a pirosak a legjobban. Van akiknek ezek a napok egybeesnek, de van akiknek nem.Meg hónapról hónapra változik a ciklus szerint.

Attól tartok, ha most megjönne, akkor megint rövid ciklusom lenne, de volt már 41 napos is, szóval a november hónapot kivárom még, aztán ha továbbra is ilyen rendzsretelen a mensi, akkor elmegyek a dokihoz. 8)
Vendég
 


Sziasztok
Egy rövid kérdés:
Mi az a Clostilbegyt? Szedett valamelyikötök ilyet?Mire jó pontosan? Tudom, hogy orvos írja fel, csak kíváncsi vagyok. Ez valami olyan gyógyszer, amitöl van peteérése az embernek?Bocsika lányok, hogy ilyen "tudatlan" vagyok :oops:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: