Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv Dalma, Nyuszifül, Szilárdinho! :D

Szilárdinho, szerintem akkor teszteljetek, ha már késett min egy hetet (de pár napot mindenképp várjatok). Remélem, babások vagytok! :wink:

Dalma, tényleg nagy a korkülönbség. Fiad tudja, hogy kistesót szeretnétek neki? Mit szólt hozzá?

Nyuszifül, én is idén végzek (remélem) :wink: Mit tanulsz?
Vendég
 


Sziasztok! :D
Szilárdinho, szerintem is várjatok, amíg a mensi késik néhány napot. Mondjuk az is tény, hogy vannak, akik úgy is menstruálnak, hogy mellette babásak, de ez szerintem nagyon ritka...Ha mégsem jön össze, akkor sem szabad elkeserni, mondjuk ezt nagyon könnyű mondani tudom...És a az ovuláció környékén próbálkozzatok nyugodtan 2 naponta!!! :wink: :wink: Állítólag a spermiumok életképessége szempontjából, az az ideális. :D
De példaértékű, hogy leendő kispapák is bekapcsolódnak a topicba! :)
Szia Kitty!
Jogra járok,és sokat gondolkodtam, hogy mi tévő is legyek. Ha én elkezdek dolgozni, akkor az államvizsga után még 3 évet kell várnom a szakvizsgáig, addig gykszin dolgozni valahol. Utána meg vmi jó munkahelyet találni, tehát ott lennék a 30ban mikor minden ideális lenne a baához, és mi van, ha mégsem? Úgy érzem, hogy ennek most már itt van az ideje, mert ha a legideálisabb élethelyzetet várom, akkor ki tudja mikor vágok bele.
Ami aggaszt, viszont, hogya párom is jogász, de felszolgálóként dolgozik, mert igen vicces, de így 50.000 forinttal többet keres. :( Nagyon szomorú sztem ez a helyzet... Mindegy, mindenkinek vannak nehézségei!
Ti hány évesek vagytok, ha megkérdezhetem???
Ja, és ezt a "peteéréses vonalzót" hogyan lehet beállítani?
nyuszifül16
 
 


Szia Nyuszifül!
Én is úgy vagyok vele, hogy most ezért várni, most azért várni, így soha nem lesz gyerek :( Márpedig én legkésőbb 25 éves koromig meg akarom szülni az elsőt (most 21 vagyok).
Munkahely kérdés nálam is dilemma, mert ugye jövőre mire végzek 22 leszek már, ha elmegyek egy munkahelyre, akkor rögtön nem is jöhetek el, ha meg még azt is akarom, hogy gyes után visszavegyenek, akkor min 2-3 év :?

Vonalzót a profil aláírásban tudod beállítani, a kódját kell oda bemásolni. Vonalzó meg pl rákattintasz vki vonalzójára, és bejön ált a honlapja.
Vendég
 

 
 

Köszi Kitty, akkor este megpróbálom állítgatni a vonalzót! :wink:
Hát igen, elég nagy a nyomás, mert ugye azért semmi pénzből nehéz egy babát megfelelően eltartani, de az a gond, hogy a társadalom és a világ is egy csomó mindent rákényszerít az emberre. Nekem például szüleim sztem nem lennének elragadtatva, ha 5 év jog után, bejelenteném, hogy hoppá, akkor most mégsem dolgozom, hanem megyek szülni... De ez van, vagy is remélem ez lesz! :) Ráadásul egyszer voltam babgyanús egy évvel ezelőtt, és azt hittem Párom meg fog ijedni, és ki fog bukni. Erre meg mikor megjött a mensim, tök el volt kenődve, hogy ő már azon agyalt, hogy plussz munkát vállal, és szeretné már a babáját tologatni, meg puszilgatni...
Persze, most hogy nincs munkája, mint írtam nagyon nehéz vele, nem is tudom, hogy most akkor a projektet felfüggesszem egy időre???????????????????? Míg jobb paszba nem kerül??????
21 évesen sztem még nem vagy lemaradva semmiről, no meg az a két év munka sem rossz ötlet, de ha azt érzitek, érzed a pároddal, hogy most akkor jöhet a baba, és várjátok, szeretnétek, akkor sztem tényleg hülyeség, arra várni, hogy most anyagilag minden klappoljon, nem egy ismerősünk volt így vele, és mai napig nincs gyerekük, 35 év körüliek, mert mindig jobb és jobb anyagi körülményekre, lehetőségekre várnak, pedig átlagon felüli életük van.
Te mit tanulsz?
nyuszifül16
 
 


kitty: Ő volt az első, hogy megbeszéltem vele, hogy mit szólna hozzá? Nincs-e benne féltékenység. De szerencsére megnyugtatott, hogy semmi rossz érzés nincs benne. Olyan kis drága.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Nyuszi, földtant tanulok.
Tudom, hogy nem vagyok lemaradva, nem is most szeretnék babát, csak két év múlva. De a sok halogatásból általában évek, évtizedek szoktak lenni...

Dalma, de jó, hogy így fogadta a fiad :D Azért nekem ez ritka egy 19 évestől - tényleg nagyon aranyos lehet :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Eltüntem egy kicsit, dehát a karácsonyi forgatag ...

Perpike! Mercilont szedtem, a nőgyogyim szerint telehassal kezdtünk neki biztosan, de hát minden reggel történt ...

A másik ami kérdésem lenne, látom többen is már nem az első babát várjátok, nekem volt egy időszak, meg talán még most is, hogy nagyon érzékeny a mellem, ezt tudja valaki miért van? Lehet ez is a gyógyszer elhagyásától?

Köszi és további jó pihenést:
firstlady
firstlady
 
 


Sziasztok,

én is csatlakoznék. 24 éves vagyok, idén volt az esküvőnk, és aktívan elkezdtük a babaprojektet.
Remélem nem kell sokáig várni, és a pocakomban lesz a bébi!
bonbon
 
 


Szia Bonbon!Üdv köztünk!Drukkolunk, hogy mi hamarabb összejöjjön a babó Nektek!
Egyébként mivel foglalkozol?
nyuszifül16
 
 


Szia Bonbon!
Én is azt kívánom, hogy mielőbb teljesüljön az álmod! :D
Vendég
 


Sziasztok, nagyon aranyosak vagytok.
Egy cseh és szlovák utazási irodában dolgozok
bonbon
 
 


Ja, és mellette főiskolán tanulok levelezőn...
Elég nehéz összeegyeztetni, úgyhogy néha elég stresszes a dolog. Már bánom, hogy nem előbb tanultam, aztán dolgoztam. :-(
bonbon
 
 


Bonbon, mit tanulsz? Tényleg fárasztó, bár nekem "csak" a háztartás, nappali suli, plusz napi három óra buszozás van :(
Suli muszáj, vagy csak szeretnél diplomát?
Vendég
 


Sziasztok!

Firstlady: Hát nekem minden hónapban fáj a menzi közeledte táján, aztán mikor megjön, elmúlik. Ezt mostanában kezdtem megfigyelni, illetve állapítottam meg. :) Szerintem a hormonok okozhatják.
Nem értem amit írtál a merclionnál. :oops: Magyarázd légyszi bővebben egy kicsit.

Én holnap kezdem a clostylbegitet szedni. Remélem ebben a hónapban sikeresek leszünk. :)
Vendég
 


h_kitty! Hát jó lenne egy szakma/diploma, de muszájnak nem muszáj.
Amúgy Idegenforgalmat tanulok.
Te együtt élsz a pároddal, külön a szülőktől?
bonbon
 
 


Üdv mindenkinek!!!
Jó sokan lettünk! :wink:

Halkan mondom: nekem megint páfrányos a mikroszkóp... Ilyen még sosem volt, hogy kétszer...
Vendég
 


Perpike!
Hányadik napon vagy? Clostit mennyi ideig és hogy kell szedni?

Bonbon!
Én is hasonló főiskolát végeztem :wink:

Nitácska!
Hogy vagy?

Kitty!
Buliztok ma?

Nyüszifül!
Szerintem vágjatok bele :wink: :lol:

(28 éves vagyok)
Vendég
 


sziasztok.bocs hogy sokáig nem voltam de beszart a számítógép és ujra kellett telepíteni....
amugy üdv minden ujnak és mihamarabbi babókat kívánok!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy eddig nmem voltam...
Üdv az újaknak!


Dunakavics:

Nekem volt,egy hónapban 10 napon keresztül páfrányos volt a pg...
Én már nem bízom benne, mert használtam lh tesztet, és sokkal hamarabb volt a peteérés, mint a mikroszkóp mutatta.
Én mindíg reggel használtam, szóval nem értem...
Az lh teszt a tuti.


Na de amiért jöttem:

december 25.-én pozitív terhességi tesztet rakhattam a karácsonyfa alá, a férjecskémnek, úcshogy a 3.hónap sikeresen zárúlt!!! :D :D :D
5 hetes és 1 napos a babácska!
Azóta csináltam még 2 tesztet, természetesen azok is pozitívak voltak, csak olyan hihetetlen, mert nincs semmi bajom...
Azon kívül, hogy kicsit hányingerem van semmi...


Boldog újévet kívánok mindenkinek, és mielőbbi babásodást!!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Dunakavics: Köszi, én midnent megteszek az ügy érdekében, mondjuk jelen pill.-ban nehéz, mivel én vidéken vok 2 hónap után itthon, Párom meg Pesten munkát vadászik, de elvileg, most úgy sem jöhetne össze a babóca. Majd rágyúrok jövő hónapban!!!!

sz.niki: Hatalmas GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!! De jó ilyen hírt hallani!!!! :D :D :D
Szerinted, akkor az Lh tesz tényleg jó, én épp most készülök rendelni! Annyi, hogy én nem hőmérőzök, és azt mikor kell használni pontosan??? Én úgfy gondoltam, hogy 14. nap előtt kezdem 2 nappal, az úgy milyen szerintetek?
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül:

Köszönöm a gratulációt, tényleg csodálatos hír!
Attól függ, hogy hány napos a ciklusod!
28 naposnál, én a 12.naptól csinálnám, ha viszont, hosszabb a ciklusod,akkor később.
én az interneten rendeltem magamnak is és a barátnőimnek is, nagyon meg voltam vele elégedve, ha gondolod megadom a csaj e- mail címét.
105 Ft-ért árúlja, nekem 100 Ftért ideadta.
Másnap meg is érkezett a csomag 370 Ft volt a postaköltség.
Egyébként a teszveszen találtam rá, de már nem tudom a nevét. :oops:
Nekünk mindanyiúnknak bevált 15-ös érzékenységű kiválló minöségű.
na de nem akarlak rábeszélni, csak mondom szólok, hogy szerintem ott elég olcsón lehet kapni...

Szerintem a hőmérőzést elkezdhetnéd, nagyon hasznos véleményem szerint.
Én a ciklus.hu-t használom és az angol fertilyfriend-et az pontosabban megmutatja mikor volt a pé.
Sok sikert a babához!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Szia Niki!
Köszi az infót, éppen most rendeletm tesztet egy másik lánytól, ez most már marad így, nem akarom bolygatni.Mondjuk ez 20 Ft-al drágább...de ezt még kibírom.
28 napos a ciklusom, és szerencsére tök pontos, én is fenn vagyok a ciklus.hu. majd megnézem hol lehet pontosan beállítani, vagy a fertilfriend egy másik oldal? :oops:
Ami aggaszt, hogy volt egy méhszájsebműtétem májusban, amit műteni kellet, mint kiderült a mintavétel után. Nagyon jó dokim volt, de közölte, hogy ne ijedjek meg, ha nehzebben esek teherbe,hát ez marha megnyugtató.... :?
nyuszifül16
 
 


Akkor szerintem kezd a 12. napon!
Szerencsés vagy, hogy ilyen pontos a mensid.
Nekem csak a legutóbbi 2 volt 28 napos, egyszer a 19 napon utána meg a 16. napon volt a pém.
Szóval érdekes...
Ne aggódj, hamar meglesz az a baba, én is azt hittem, hogy egy év lazán lesz még sikerül, erre tessék. :D :D :D

Csak pozitívan!!!

++++++

Kép
Kép
sz.niki
 
 


niki de jó neked..........kicsit irigykedem is.............nekem mikor lesz már végre pozi tesztem?! :roll: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is éppen most vagyok a rendelésben. LH és HcG-t is rendelni fogok.

Niki: Gratulálok nektek! :D Ez a legszebb karácsonyi ajándék szerintem!

Nyuszifül: Szerintem is nézd meg, hogy átlagban milyen hosszúak a ciklusaid és az utolsó napjától számolj vissza 14-et, akörül lehet az ovulációd, és én innen még visszaszámolnék 2-3 napot és onnan kezdeném a tesztezést!

Dunakavics: Ma van az 5. napom, ma kezdtem el szedni, napi 1 szemet 5 napon keresztül. Aztán az 5. napon kell mennem hüvelyi UH-ra, hogy megnézzék, hogy mi a helyzet odabent. Állítólag 20 mm-t el kell érnie a tüszőnek. Az nekem a múlt hónapban 9 szem gyógyival sikerült. De majd meglátjuk. Vasárnap megyek UH-ra.


Niki: Akkor te vagy az elsőőőőő! :D

Ha esetleg ma már nem jönnék:
MINDENKINEK EGÉSZSÉGES BABÓCÁKKAL TELI, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Kép
Vendég
 


van itt vki-?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Niki!
Gratulálok!!!!!!

Engem érdekelne a tesztrendelés... Ha megjön most januárban, akkor mindenképpen rendelk!
Amikor a második babával pozitív lett a tesztem, csináltam még hármat, mert nem tudtam elhinni :oops: :lol:

Nita!
Neked is lesz nemsokára Babád!!!!
Mindenkinek lesz, és velünk is fog maradni!!!! (muszáj ezt szugerálni magamba is)
Nálunk állandó az újratelepítés. Én már feladtam, hogy a kedvencekbe eltegyek oldalakat :twisted:

Nyuszifül!
Fel akartok költözni Pestre?
Amikor összeházasodtunk, mi is pár hónapot külön laktunk, én Pesten, párom vidéken. Jó sz@r volt

Én is mindenkinek boldog új évet kívánok, sokkal-sokkal boldogabbat, mint ez volt!!!
Vendég
 


Niki, gratulálok!

Boldog új évet, sok babát az új esztendőben :D
Vendég
 


dunakavics hát az utolsó pár hónapba már jópárszor ujra kellett píteni a gépet :?
kezd már nekem s elég lenni ebből.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


dunakavics: Pesten tanulok, ő(Párom) ott dolgozott, remélem még fog, ha talál újra munkát. Szüleim laknak vidéken, és a nappali suli miatt ők támogatnak, részben. Így most itt vagyok náluk, mert szakdoli és egyéb hasnoló dolgok, vizsgák miatt nem voltam itthon nov. óta.Párom hívtam SZilveszterezni, de sehova nem megy idén,mert 2 hónap múlva teljesen elfogy a pénze, és őt a szülei egyáltalán nem támogatják. Azt már írtam, hogy Após nem normális, a 2 lányát imádja, a fiával meg nem foglalkozik, Én még ilyet nem láttam,hogy hogyan lehet ennyire különbözőképpen kezelni a gyerkeket... Nem is bosszantom magam rajta! De Kedvesem is nehéz elviselni, mióta nincs munkája, de azért meg tudodm érteni, őt is.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, BABÁS ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK! KITTYNEK MEG HOGY HAMAR TALÁLJON MUNKÁT A SULI VÉGE UTÁN! SOK-SOK PUSZI NEKTEK!!!!!! :D
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!


Köszönöm a gratulációkat! :D

Dunakavics:

Itt az e mail címe akitől én is rendeltem a tesztet:
Kercsmár Balázsné [drinoczi@vivamail.hu]

Remélem meg leszel vele elégedve.
Nekünk bevált.
De a teszvesz.hu oldalon is megtalálod, ha beírod a keresőbe, hogy lh teszt.
Csak ő árúl 105 Ft-ért.
Csak, ha netalántán az e-mail-re nem válaszolna azt biztos nézi.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok Lányok! Azt szeretném kérdezni, hogy hallottatok már a Gynevacról, ha igen mit és mi a véleményetek róla?

És kinek milyen volt a tegnap este?
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!

Nyuszifül, van itt ilyen topik, szerintem nézz be oda :wink:

Nálunk házibuli volt, tizenvalamennyien voltunk (állandóan változott a létszám), pezsgőztünk, társasoztunk, fiúk számítógépeztek (volt itt négy gép :shock: ), 4ig tartott 8)

Nektek milyen volt?
Vendég
 


Niki!
Köszi!

Én sírással töltöttem a szilveszter éjszakát is...a karácsonyt is átbőgtem. 2008 nem az én évem volt. :cry:

De annál jobban bízom a 2009-es évben! (már csak jobb jöhet) :roll:
Vendég
 


dunakavics:
Remélem, már jól vagy. Ilyen rossz Karácsonyom nem is rég volt már, és nekem a tegnap estém volt full sírós. Látod, én az Új Évet kezdetem így... :cry:
Ráadásul a Párommal kapcsolatos...nem is ragoznám tovább!
Tarts ki, és fl a fejjel!
nyuszifül16
 
 


Sziasztok
Csatlakozni szeretnék hozzátok.Mi is szeretnénk még egy babácskát. Szerencsére van már egy kisfiam aki 14.én lesz 2 éves,szeretnénk mellé egy kis hugicát is. Sajna elég régóta próbálkozunk(Már egy éve ) nem kakar összejönni, de elhatároztam, hogy nem adom fel, túl vagyok 2 closty kúrán és semmi. Azt mondta a dokim ha nem jön vele össze, csinálnak egy átfújást, és ha az megvan lehet megpróbálkozom egy inszeminációval.Reménykedem, hogy idén sikeres lesz a babaprojekt![/img]
kriszlany
 
 


Sziasztok!

Csatlakozni szeretnék hozzátok. NITA, üdv itt is!

37. évemet töltöttem, van egy majdnem hároméves kisfiunk, sajnos, augusztusban félidősen elveszítettük a kistesóját placenta infarktus miatt. Meg kellett szülnöm, jött a műtét, szóval nagyon rossz évünk volt.

DE bízom benne, hogy idén minden rendben lesz.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok! Üdv köztünk, reméljük ez az év mindenkinek sikeres lesz!
Kriszlany ne add fel, kitartás. Nézd meg a Gynevac honlapját, ha nem ismered, Nekem egy másik topikból ajánlották, és tök bíztató. Már beszéltem is a házi dokimmal hétfőn írja fel, nagyon jók a tapasztalatai vele, egy próbát megér!
Lyly: Kitartás Neked is, nem lehetett könnyű, nagyon erős vagy! Így tovább, és csak pozitívan.
Jó lenne, ha mihabarabb itt mindenki szép két csíkos tesztecskékről számolna be!
nyuszifül16
 
 


nyuszifül köszönöm elolvastam róla az infókat igen bíztató jövőhéten megyek dokihoz bezsélek vele erről.
kriszlany
 
 


sziasztok.üdv az ujjaknak!!!
lyly melyik topocba vagy még? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita,

néha a missed ab-ba, meg újabban az "SOS élet a kisbabánk halála után"-ba. :cry:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok,

Szeretnek csatlakozni hozzatok :)
Uj ev-uj elet elvet kovetve vagunk most bele parommal a projektbe.
Sajnos "rossz elozmenyek" nalam is vannak, de most lehetosegekre koncentralok, az segit majd :wink:
monguz
 
 


lyly közbe már beugrott honnan ismerlek.......
hogy hogy vagy abba a topicba is baj van?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát elég nagy baj, hogy halva szültem a kicsit, nem? Tudod, én már félidős voltam...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Monguz, tetszik ez az új év- új élet... Jó lenne, ha bejönne...

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nyuszifül!
Remélem a Pároddal rendbejönnek a dolgok!!!

Lyly!
Szia!
Olvasom még mindig az "SOS..-t" Én is írtam egy darabig, csak más néven.
Vendég
 


Sziasztok,

először is kívánok mindenkinek Boldog Új Évet!
Niki! Nagyon gratulálok!!! Remélem én is nemsokára a férjem elé rakhatok egy +tesztet!
Most jelenleg még mindig nem jött meg, de sajnos nem élem bele magam, mert legutóbb is ez volt, akkor 2 hónapig nem jött meg.
bonbon
 
 


lyly remélem nem bántottalak meg......sajnálom a babót......nekem ugyan "csak" 12.hetes volt a tavaly januári baba de az is rossz votl....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly, üdv itt! Remélem én is, hogy az idei év jobb lesz nektek!

Monguz, szia! Hol élsz (azon belül hogy külföldön)?
Vendég
 


bonbon kitudja lehet még baba is!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: