Új privát üzeneted érkezett!

Szia Mumigugo, megint én...
Hááát, kicsit furcsa ez a hozzáállás a doki részéről, főleg, hogy híres-nevesnek van kikiáltva... Én tuti visszamennék hozzá a lehető leghamarabb, műsoron kívül, és megmondanám, hogy hahó, laktózérzékenynek ez nem adható, és mondtam a doktornőnek mielőtt felírta... És, igazából... szóval, biztos, hogy hozzá akarsz járni...? :oops:

Kép
manguszta
 
 


Mumigugo!
én továbbra is tartom magam a gasztrósom mondatához, miszerint bizonytalan és felesleges.
nem a mellékhatásoktól tartok... csak nem látom értelmét az oltásnak.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Mangu, nem irigyellek! Szegénykém, elhiszem, hogy mindened fáj most... De egyébként jól vagy? Remélem! :)

Ami az oltást illeti, tegnap megkaptam délután a H1N1-re is és a normál szezonálisra is. Tök érdekes, hogy az a karom, amibe a H1-et adták, egyáltalán nem fáj! A másik viszont le akar szakadni és ma reggelre képződött a csuklómon egy 3 cm hosszú, 0,5cm magas piros pukli és úgy érzem, hogy ketté akar törni, ha hozzáérek! :( :?

Az oltás miatt most várhatunk megint egy hónapot a bébi projekttel. Azt mondta a doki, hogy csak a védettség megszerzése után eshetek teherbe, ami viszont még két hét és pont beleesik ebbe az időszakba a termékenységem. :( Szóval, a legközelebbi lehetőség december vége - január eleje... :?

Ami a gasztro dokit illeti: 2-án kell hívnom, akkor azért finoman meg fogom mondani neki a magamét a gyógyszerrel kapcsolatban. :x Most viszont már megvárom a vér teszt eredményét, addig nem csinálok semmit, de utána elgondolkodom az esetleges orvos váltáson... A gluténmentes diétát viszont tartom az eredményig...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 

 
 

Sziasztok!

Voltam urológiás ulrahangon, és sajnos rossz hír: nem tart ki a vezetékem most, hogy kivették a drótot. Első lépésben vissza kell tenni, másodikban pedig műtét lesz. Valszeg még decemberben. Annyira nem vagyok letörve, számítottam rá. :(

Kép
manguszta
 
 


manguszta!
igazán sajnálom :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Én is sajnálom Mangu! :( Ez nem jó hír...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Édesek vagytok, köszönöm az együttérzést!!!
Hétfőn teszi vissza, és majd akkor beszéljük meg, hogy mikor műtene. Úgy vettem észre, nincs nagy kedve még most decemberben megcsinálnia, nemsokára Karácsony... meglátjuk.

Tényleg, a karácsonyi ajándékokkal hogy álltok? Megvannak már, vagy legalábbis az ötletek? Nekem pár dolog megvan, de a legközelebbi szeretteimnek még nem... és ötlettel is rosszul állok... :roll: Nálatok mizu?

Kép
manguszta
 
 


Szia Mangu!

Ez jellemző az orvosokra, hogy ünnepek előtt már nem nagyon szeretnek műteni, kicsit önös érdektől vezérelve... de talán nem is baj, ha Karácsonykor nem kell a műtét kellemetlenségeivel foglalkoznod adott esetben! Élvezheted minden pillanatát! :) Alapvetően imádom a karácsonyt, de valahogy idén még egyáltalán nem érzem a hangulatát. :(

Se ötlet, se ajándék egyelőre... :? Ráadásul megbeszéltük a családdal, hogy csak 1-2000 Ft értékben veszünk egymásnak valami apróságot (azért legyen valami minimális a fa alatt), mert jelenleg senkit nem vet fel a pénz és mindenkinek horribilis kiadási vannak/lesznek. Jövő héten hétfőn megyünk mi is az ügyvédünkhöz, és kötjük a ház vásárlási szerződést, amivel párhuzamosan intézzük a hitelfelvételt is... :? Ha minden jól megy, akkor márciusban felújítás (hál'Istennek nem kell sok dolgot megcsinálni) és áprilisban költözés.

Visszatérve az ajándékokhoz: most vagyok igazán gondban, mert bazi leleményesnek kell lennem, ha ilyen kevés pénzből akarok személyes meglepetést mindenkinek... :shock: :D Bár imádok kézműveskedni, barkácsolni, amivel lehetne személyes ajákat csinálni, csak sajna időm nincs rá... :? A december nálunk őrültek háza a munkahelyemen, nem tudom mikor fogom megvalósítani őket! És hiába lakunk a Westend mellett, ilyenkor már utálok bemenni abba a tömegnyomorba, ami ott van ünnepek előtt... Patt helyzet! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


sziasztok!
ünnepek előtt azért nem szeretnek műteni, mert mint tudható, elfogyott a finanszírozásra fordítandó pénz... így csak a sürgőseket csinálják meg :? sz@r a rendszer, de ez van.

karácsony:
ködös elképzelések vannak, hogy ki mit kap... alkottam már egy csomót, és még fogok is, de ennyi... jövő héten szabin leszek, majd akkor rovom a köröket a városban, hátha megszáll az ihlet :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Na, ezt a mai napot jól meg ...-tam. Bocsánat a kifejezésért...
Szóval, az történt, hogy nem tudják visszatenni a kivett sztentet. Mármint persze nem ugyanazt, hanem ugyanolyat. Se másmilyent. Próbálkoztak ezerrel, de nem jött össze.

Műteni kéne, de nem lehet, a rohadt finanszírozás miatt. Most azt várjuk, hátha begörcsölök, és akkor megcsinálhatjuk sürgősséggel. Ha egyáltalán, mert az is szóba került, hogy "csak" kicsi tatyóba vezetnek ki, nem ám klasszikusan megműtik a sérült részt. Na, abba én meg nem egyezem bele, annál nincs megalázóbb dolog.

Ja, és ha nem görcsölök be nagyon, ahogy a múltkor se, akkor szimplán leállhat a vesém. Szép kilátásaim vannak. Idáig bőgtem, mostanra már elfogytak a könnyeim...

Úgyhogy, most magánkórházakat keresek... A bérem hatalmas részét leveszik adóba meg költségvetésbe meg tébébe, aztán ha meg szükség van rá, akkor a tébé ...-ik rám. Így fizessek nekik egy fillért is...

Jaj, most nagyon el vagyok keseredve.

Kép
manguszta
 
 


manguszta!
nem is tudom, mit mondhatnék... :(
ez sima kórház, vagy klinika?
mert ha klinika, akkor tényleg elkeserítő...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Mangu!

Nagyon sajnálom! Hihetetlen, ami az egészségügyben megy! :evil:

Ne keseredj el!!!!!! Én tudok két magánkórházat, amiről ódákat zengenek! Az egyik Telki (nővérem itt szült; full minden; de drága), a másik a Róbert Klinika, ami olyan, mint Telki, de valamivel olcsóbb! Alább a linkek! Nézd meg, kérdezz utána, ennyit mindenképpen megér!

http://www.telkihospital.hu/fooldal
http://www.robertklinika.hu/

Telkiben a szülészeten dolgozik nővérem legjobb barátnője, aki tud orvost javasolni, ha szükség lenne rá! :)

Kitartás Drága!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


manguszta!
közben én is nézelődtem...
nem tudom, milyen lehet a kelen kórház (www.kelen.hu)... de ha abból indulok ki, hogy a gasztrósuk milyen, akkor a többi orvossal sem lehet gond.
mondjuk itt is elég húzós árak vannak :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon köszönöm a segítséget!!!!! Annyira tündérek vagytok!!!!!!!

Sajnos a Róbert nem vállalja, a Kelentől még visszajeleznek. Budaörsön is találtam egy magánklinikát, meg a SOTE-nak is van egy Kft-je, akik vállalnak privát betegeket, de sajnos ezek mind csak egynapos sebészeti beavatkozásokkal, kisműtétekkel foglalkoznak. Telkibel sikerült beszélnem az igazgató asszonnyal, árat ugyan nem tudott mondani, de vállalják.

Közben tegnap csoda történt: az orvosom kiharcolt valahogyan egy időpontot mégis. Tényleg egy varázsló. Telkit megtartom B-tervnek. Igen, valóban jó lenne klassz körülmények között lábadozni, viszont a dokim ott dolgozik a kórházban (Uzsoki), és ha bármi gond adódna, kéznél van rögtön, míg Telkibe ki kéne utazgatnia hozzám. Bár az az elsődleges, hogy hol tudnak megműteni leghamarabb... Hú, sose gondoltam volna, hogy egyszer majd páros lábbal ugrándozom örömömben a nappali közepén, amikor kiderül, hogy operálni fognak :oops:

A baba projektről nem is merem kérdezni a dokit egyelőre...

Kép
manguszta
 
 


manguszta!
megy a drukk :!: mindenért :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Mangu!

Én is drukkolok neked 1000-rel!!!!!!!!!!!!!! :D
(Telkit tényleg érdemes megtartani B tervnek...)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi újság veletek? Remélem jobb hírek, mint nálam! :( Szegény embert, még az ág is húzza... Két napja itthon vagyok lakásfogságban. Övsömöröm van és fertőzök! Ezt elhiszitek??????!!!!! Totál kibuktam! Mi jön még??????

Szóval, most kenegethetem magam két féle krémmel és kaptam valami vírusölő tablettát, amiből napi 5 db-ot kell bevennem + napi 2 cataflam 5-10 napon keresztül. REMEK! :(

Kezd elegem lenni!!!!! :(

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


hali!

uhh... övsömör :?: :shock: az gáz lehet :?

én is adok némi életjelet.
velem hála az égnek semmi nem történt... hacsak az nem, hogy egy héttel csúszik a randim a nőgyógyásszal, így ugye minden :arrow: új ciklus, stimuláció... mondjuk én ezt is katasztrófaként éltem meg... de majd jövő héten :idea: :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Mumigugo!

Húúú, az borzalmas lehet. Egy kollléganőmnek volt, azt mondta, baromira fáj. Szegénykém... Kitartás!!!
Hogy sikerült szert tenned rá? Bárányhimlősök között jártál? Bár, elég egy fogantyút megfogni a buszon... Jobbulást!

Youlcsi, sajnálom, hogy csúszik a randid! De már mindjárt itt a jövő hét...!
Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


manguszta!
annyira messze van még az a jövő hét :? de komolyan... utálom ezeket az "üresjáratokat". amikor tudom, hogy ebben a ciklusban már nem lesz baba, de azt is tudom, hogy ha minél előbb nem kapok gyógyszert, akkor vége sem lesz a ciklusnak soha... és ilyenkor jobb híjján csak malmozok :roll: persze... oké... telefonon beszéltem a dokival, a hangja alapján -amennyire meg tudom ítélni (meg mert szerda óta nem is láttam a kórházban)- beteg, szóval ő sem tehet róla... csak idegesítő...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Elhiszem... hasonló érzéseim voltak a "már megint megjött"-élmények nyomán, folyton szidjuk a sorsot, hogy "mikor jön már???". Nem könnyű. Tényleg nem.
Kár, hogy nincs itt olyan nagy, ölelős szmájli, belinkelném neked... http://pet.site.hu/images/smiles/00001788.gif

Kép
manguszta
 
 


köszi :) aranyos ölelős szmájli :)

nekem nincsenek "már megint megjött" élményeim. tavaly noveber-decemberben szedtem a prednisolont, azóta pedig nem jött meg magától Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudom, hogy hol sikerült összeszednem, valószínűleg BKV-n, mert nem voltam bárányhimlős közelében. De tudjátok mi a legszebb?! (csodabogárságom is itt előjön...:)): én kétszer voltam bárányhimlős! Egyszer 2 hónapos koromban, köszönhetően drága nővéremnek :), csak akkor nem jött ki rajtam rendesen, majd 6 éves koromban megint. Aztán 9-10 éves korom környékén sikerült bekapnom az övsömört is! Az utóbbi 20 évben nyugalom volt e téren, erre most megint. Minden szar kijön rajtam, mintha csak a sors fintora lenne, hogy mind inkább tolódjon a bébi projekt... :(

Átérzem a "már megint megjött" kijelentést... :( Bár mi még nem próbálkozunk olyan régóta, ez a mondat egyre súlyosabb számomra is. Telnek a hetek és nem történik semmi... Olyan érdekes ez az egész, mármint, ami a lelki oldalát illeti a dolognak. Alig pár hónappal ezelőtt, még egészen másképpen álltam ehhez...

Mindig is "konzervatív" voltam e kérdést illetően, és úgy gondoltam, hogy előbb az esküvő, aztán a bébi. (persze, akkor se lett volna semmi, ha előbb jön! :)) Volt is rá esély, de akkor valahogy még megrémített volna, ha kiderül, hogy terhes vagyok. Nem tudom, hogy miért!!!??? :shock: Aztán pontosan az esküvőnk napján megjött 4 napos késéssel... :? Egy részről megkönnyebbültem, más részről ki voltam borulva! :?

Azóta fordult a kocka és alig várom, hogy végre + legyen a fránya teszt! :) Próbáltátok már az ovulációs teszteket? Mi a tapasztalat? Ma megcsináltam két félét, mert számszakilag éppen ma vagyok a legfogékonyabb, ehhez képest - lett az eredménye... :? Nővéremtől kaptam őket egyébként, de ő azt mondta, hogy neki nem jött be egyik sem. Mondjuk tök mindegy most, hiszen az oltások és az övsömör miatt ez a hónap kimarad...:(, csak kíváncsi voltam! :)

Kitartás Julcsi! Már tényleg nincs messze a jövőhét!

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Szia Mumigugo!
Borzalmas lehetett, mensi az esküvő napján... emlékszem, én anno lázasan számolgattam összevissza, nehogy úgy jöjjön ki, dehát hol kéett, hol előbb jött... Aztán végül a nászút utolsó napjaira vártam, és emiatt nem is mertem inni a pezsgőből, amit a szálloda adott ajándékba, hogy nehogy közrejátsszon... Most már csak nevetek rajta, de akkor rémes volt :oops:

A minimikroszpot használtam egy ideig, de egyáltalán nem jött be. Számolgatni sem érdemes. Úgy veszem észre, hogy amikor akarja az ember, akkor tuti nem jön össze. Amúgy nekem a szeptemberben elvesztett bébi a mensi vége utáni 4. napon jött össze; ez orvosi számítás szerint lehetetlen. Úgyhogy egyetlen hasznos tanács: mindent bele, amikor kedvetek van! Amikor csak azért bújunk ágyba, merthogy "idő van", az csak arra jó, hogy elnyerjük "az évszázad legrosszabb összebújása"-címet...! :roll:

Érdekes, én a kanyaróval voltam úgy, mint te most a bárányhimlő/övsömörrel. Gyerekkoromban együtt játszottam kanyarós gyerekkel, nem kaptam meg, aztán gimiben beoltottak (akkoriban volt valami járvány), aztán 20-valahány évesen megkaptam, amikor letettem a vezetői engedélyhez szükséges egészségügyi vizsgát (gézen keresztül meg kellett fújni az ambu babát, és előttem egy csajszi fújt, szintén gézlapon át, akinek otthon kanyarós volt a gyereke). Nesze neked higiénia.

Kitartás, és jobbulást neked hamar!!!!

Kép
manguszta
 
 


én ovu-tesztet nem használok, hiszen nincs miért :lol: fölösleges pénzkidobás.
viszont szorgalmasan hőmérőzök... viszont itt meg nem tudom eldönteni, hogy a crohn (vagyis maga a gyulladás) mennyire befolyásolhatja a hőt.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Upsz...!:D

Mangu, most, hogy olvasom a soraidat a fogantatás napját illetően, kicsit elbizonytalanodtam... :) Mármint a "tök mindegy, ez a hónap úgyis kimarad" kijelentésemet illetően... Eddig nem védekeztünk! :oops:

Na, majd kiderül! :D

Youlcsi, a dokitól nem kérdezted, hogy befolyásolhatja-e a hőmérsékeltedet?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
a nőgyógyászomat alapból nem érdekli a hőgörbém (lehet, pont ezért :?: ), mindig azt mondja, hogy nem kell vele foglalkozni. viszont némi rendszert látok benne, hiszen 2x hőgörbe alapján kértem az uh-t, hogy keressünk tüszőt.
a gasztróst nem kérdeztem... tudom, hogy profi terhesség-témában, de úgy általában nem tudom, hogy mennyit ért ezekhez a női dolgokhoz... hiszen a legutóbbi kontrolon az is kiderült, hogy fogalma sincs, mi fán terem a pcos (oké, nem is kell tudnia... na de hogy az okozzon hasi panaszt :?: :!: :?: :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Youlcsi!

Akkor nem vagy előbbre... :? Minden esetre kitartás, már jövőhét van!!!! :D

Ma már én is a munka frontján vagyok, bár még nem 100%-san... :)
De már ment a "mikor jössz már?!" duma...

Ha megfertőzöm őket, vessenek magukra! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


hali!
már jövő hét van :) meg domináns tüsző is :) újabb 2 hét várakozás...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szurkolok Youlcsi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi újság veletek? Nagyon nagy a csend... :? :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


halihó!
délelőtt -meggyőződésem ellenére- beadattam a Fluval P-t.
nem az influenza miatt... a baba-project miatt... így ha összejön, akkor ő már védett lesz (azt olvastam, 2-3 évig simán terjedhet az új influenza... persze nem járványszerűen, de ennyi ideig vsz fellelhető lesz)
ja és nem volt semmi olyan, hogy várni kell a projecttel... sőt! elvileg 4 nap múlva esedékes az új ciklusom (vagy a teszt :?: )

na, csak azt akarom ebből kihozni, hogy nem tudom, lesznek-e mellékhatások, de ha esetleg nem jelentkeznék, akkor tudjátok miért van :lol:

Mangu!
most mi van veled?

Mumi!
övsömöröd rendbejött?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Üdv az oltottak klubjában! :D Ne izgulj, szerintem nálad sem lesz semmi különösebb mellékhatása az oltásnak. :) 1 napig fájt tőle egy kicsit a karom, aztán semmi. És olvasva a folyamatos rémhíreket, egyáltalán nem bántam meg, hogy beoltattam magam! Nővérem sokáig filózott, hogy mit tegyen, de 4 héttel a szülés után, csak rászánta magát ő is! :)

Szurkolok, hogy ciklus helyett tesztelni kelljen!!!! :D Ahogy olvastam soraid, akkor eszméltem, hogy elvileg nekem is vasárnap lenne esedékes a ciklusom, de egyelőre semmi arra utaló jelet nem érzek :? Na, majd kiderül! :D

Az övsömör múlóban!!!! Beszedtem a vírusölő bogyókat, mostmár csak kenegetem magam. Van még 1-2 pöttyöm, de már azok is szépen gyógyulnak a krémtől. És a legfőbb, hogy már nem fertőzök!

Holnap megyek nővéremékhez, festem a haját és szétmarcangolhatom az unokaöcsém végre! 3 hete nem láttam, annyit változott! Szilvi küldött róla mikulás képet. Igazi kis pufóka már rajta! :D El lehet kezdeni vásárolni a 68-as ruhákat... :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Youlcsi, szerintem is jól tetted, hogy beoltattad magad! Eddig én se oltottam soha, de ez most egy totál más vírustörzs... sose lehet tudni...

Mumi, klassz, hogy múlik az övsömöröd! Végre túl vagy rajta és mehetsz dögönyözni :-) . Édes lehet a kissrác!

Lányok, új célkitűzésem van... ugye nem nevettek ki nagyon...? Múltkor úgy megkívántam a sört. Ami azért fura, merthogy tavaly egy egész évig ácsorgott egy üveg a hűtőben, amit aztán ki kellett dobni, mert lejárt. Ilyen intenzitással fogy nálunk... Amíg antibiotikumot szedtem az elmúlt két hétben, szóba se jöhetett, meg hát a műtét utáni lábadozás alatt se tartozik a klasszikus terápiába :D és hát még mindig nem biztos, hogy jót tenne. Ezért azt határoztam el, hogyha meglesz végre az urológiai műtét és hazaengednek és kezdenek begyógyulni majd a varratok, akkor meglepem magam valami nagyonkülföldi, nagyonextra barna sörrel és jóóól megiszom! Micsoda eget rengető tervek...! De jólesik vágyakozni/várakozni rá. :D

Hmmm, nincs alkesz topic??? :lol: :roll: :oops:

Kép
manguszta
 
 


mangu!
ez aranyos! csak az vele a gond, hogy mire odajutsz, hogy meglepnéd magad, lehet elmúlik a sör utáni vágy... amit persze én nem tudnék megérteni, mert én nagyon sörös vagyok :D
most végül mikor is lesz a műtét?

mumi!
örülök, hogy jobban van a sömöröd :)

én sajnos azt hiszem, lecsúsztam a holnapi tesztről :? mára 4tizedet esett a hőm... és ez nagyon nem jó jel :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Mangu!
Bár már évek óta nem iszom alkoholt (sajna azt sem bírom...:(), azért nekem is összfutott a nyál a számban a sör gondolatára! :D Nagyon szerettem! :) Bár csak a lightosabb Heineken-t ittam, de nagyon megkívántam! Szóval egyáltalán nem nevetek rajtad, sőt, inkább irigyellek, mert én nem ihatok! Tudod mit?! Igyál egyet helyettem is! :D:D:D:D:D

Youlcsi!
Nem jó látni, amit írtál...:( Egyébként nekem is megjött szombat este...:( Asszem talán most jobb is így, hiszen az övsömör + az oltások nem használtak volna a gyereknek. Ráadásul, a combomon még mindig van 2 pötty, ami csúnya és nagyon nehezen múlik. :( A többit már nem is látni... én nem tudom mi van...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


no, ciao babó :? megjött :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Lányok, nagy ölelést küldök!!! Nem jó hír, hogy megjött, de tudjátok mit... ez a hapcis-vírusos idő, még akkor is, ha be vagyunk oltva, télleg nem jó a babónak! No, majd hátha a következő ciklusban!

Elméletben holnap megyek a kórházba, aztán meglátjuk!!!

Mumi, a lábszáronlevő dolgok nehezen gyógyulnak, ott valahogy másabb a vérellátás, lehet, hogy ez van feljebb a combon is... Ne izgulj, előbb-utóbb csak elmúlnak a pöttyök! Mire rövidszoknyás idő jön... :wink:

Puszi mindkettőtöknek!

Kép
manguszta
 
 


Boldog, tünetmentes karácsonyt nektek!
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Köszi Youlcsi! :D

Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok én is Mindkettőtöknek!!!! :)

Mangu! Kitartás!!!! Boldog Karácsonyt!

Megyek vissza főzni, különben nem lesz ünnepi vacsora...
:P :D

Sok-sok Jézuskát Nektek! (vagy csak egyet, de az egy életre szóljon...én is csak ezt kértem...:))

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon boldog Ünnepeket kívánok Nektek!

Megvolt a műtét, Szenteste előtti nap engedtek haza. Rémes volt, ha akarjátok, mesélek, csak kérdezzetek. Egy biztos: most a másikfajta klinikán szerzett tapasztalataim után azt mondom, hogy a SOTE II-es női klinikája egy emberközpontú, kellemes, empatikus, körültekintő és egyéniség-figyelembevevő hely.

A varratom rohadtul fáj, felkelni egy program, amit nem érek el, azt magamhoz venni ugyanolyan, ugyanakkora kihívás, mintha le kéne menni a boltba (Ember nem értette, miért törtem ki könnyekben, amikor a kórházban, hazafelé készülődve, öltözés közben megkértem, vegye elő a cipőmet és az ágytól egy méterre tette le...).

Tegnap volt az első nap, amikor a mosdóba felkelést kísérő tápászkodásomat (jóóól meggondolom ám, hogy tényleg kell-e...!) nem kísérték "jajajaj"-felkiáltások. Az élet apró örömei... :oops:

Puszi mindannyiotoknak!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


óó, mangu!
sajnálom :( elképzelni sem tudom, milyen lehet ez... engem még sosem vágtak, sosem varrtak... 3 éve mondta dottore, hogy az epeköveimtől meg kellene szabadulni... de még erre sem tudtam rászánni magam... MT pedig még nem mondta... én meg nem firtatom...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Mangu!

Szegénykém! Borzalmas lehet... :( Én sem tudom, még elképzelni sem. Kitartás hozzá! Pihenj olyan sokat, amennyit csak lehet, mert az mindenképpen jót tesz a gyógyuláshoz!

Egyébként mit mondott a doki? Műtét hogy sikerült? Meddig lábadozol stb.?

Puszi

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Ma volt varratszedés. Gyönyörű a vágás helye, doki szerint 1 év múlva már nem lehet majd látni se. Mostantól szabad (lenne) uszodába menni, házasélet, gyerekpróbálkozás, de persze nem bírok ülni se. Időnként úgy befájdul, hogy a csípőcsontom is elzsibbad. De ez természetes. Majd lassacskán.

Nem mondtak semmit, hogy mennyi idő alatt jövök helyre, az ő szempontjukból már gyógyultnak számítok. Hahaha. Azt se mondták, hogy hűűűdejól sikerült, csak annyit, hogy kivették a sérült részt, az ép részeket összevarrták és a 2 lehetséges módszer közül a jobbik módon tudták megoldani a feladatot.

Egyébiránt minden tökjó lett volna, ha nem lett volna a kórteremben az az irdatlan cigibűz a nővérszobából, meg a jéghidegen húzó ablakok, ami a büdöset meg nem vitte ki. Szóval ha ez nem lett volna, páros lábbal ugrálva örömujjongva beszélnék rá mindenkit, hogy ha kell, ne habozzon műttetni magát. Persze fáj a seb. De milyen isteni katéter meg varrat nélkül, felhőtlenül lehet örülni már ennek is. Varrat nélkül már szépen járkálok, a fájdalom meg nagyon-nagyon rossz, de el fog múlni.

Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés :) Picit jobban vagyok, lassan, javulgatok.
Mindenkinek nagyon boldog új évet!
Puszi!
Manguszta

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

BÚÉK!!!!
:D
Most kezdünk felkómázni a szilveszteri bulizás után... :)

Képzeljétek, január 18-tól megyünk 5 napra wellness-ezni Sárvárra a Spirit Hotelbe! Már alig várom! :D Ez volt a nagy karácsonyi ajándékunk az Urammal egymásnak. Egy kicsit nászút pótlék is, hiszen ott nem voltunk, csak a balcsin a családi nyaralóban...

Mangu!
Örülök, hogy jobban vagy!!! Csak így tovább!

Youlcsi!
Veled mizu?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


BÚÉK!!!
Kép

mangu!
öröm, hogy jobban vagy :) a lassú javulgatás is javulás :!:

mumi!
pót-nászút? szép karácsonyi ajándék :)

én megvagyok... hétfőn megyek újra uh-ra, de sajnos nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem volt meg a pé-m :? ráadásul tegnap este megfájdult a hasam, és még ma is tart... ennek köszönhetően a wc-vel is szorosabbra fűztem a kapcsolatomat, mit amennyire az újévben szerettem volna... de ez van...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szia Youlcsi!

Na szegénykém...gondolom, mennyire nem hiányzott a szorosabbra fűződő kapcsolat... :(
Sajnálattal hallom a pé hiányát! :( De ne csüggedj!!! :)

Most én is várakozó állásponton vagyok... Dec. 30-án volt ovulációm, mind a számolás, mind a pisilős teszt szerint. Kipróbáltam megint, és most működött! 29-én este megcsináltam és pozitív volt! Vagyis másnap ovuláció és remények szerint érett pete is!!! Szóval, rágyúrtunk a projektre! :D Jövő héten szombaton már csinálhatok tesztet...:) Jó lenne, ha már 3-an mehetnénk a pót nászútra...:D

Mangu!
Gyógyulj, gyógyulj, gyógyulj!!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Youlcsi, nagyon-nagyon sajnálom! Sovány vigasz ugyan, de lehet ám, hogy ez a rémes időjárás is belejátszik... nekem is volt egy ijesztő tünetem egyik nap, de lekopogom, azóta nem. Bár sose lehet tudni.
Jaj képzeld, a kórházban akartak hashajtót adni, mert persze nekik csak az a fontos, hogy kipipálják, volt-e és mikor... még szerencse, hogy elvittem magammal a gasztro doki leletét, amit egy gyomorrontásom után írt, hogy csak bizonyos típusút lehet és csak bizonyos számú nap után... Mondtam is nekik, hogy jó, adjanak hashajtót, de akkor rögtön felírhatják a szteroidot is... ez pár dokit gondolkodásra késztetett :roll:

Sajnálom a pé-t, de hidd el, lehet, hogy ő tudja legjobban... ebben az influenzás-megfázós időben nem a legszerencsésebb a fogamzás. Majd ha kisüt a nap, eljön az is! A szervezet nagyon jól tudja, mit akar!!! Most már abban is keményen hiszek, hogy a vetélésem jó volt, hogy megtörtént. Jó 4 hónapos lettem volna, amikor műteni kellett volna, és irdatlan lett volna akkor elveszteni, mert tuti, hogy az altatást meg a macerálást nem bírta volna...

Mumi, klassz lesz a pót-nászút! Távol a munkától, a gondoktól, a hétköznapoktól! Hajrá!!! :oops:


Szép évkezdést kívánok mindannyiotoknak!

Kép
manguszta
 
 


sziasztok!
uh-n nem volt semmi biztató, csak annyi, hogy felírta éndokim az újabb adag clostit. evvan :?
viszont hétfőn vár a gasztrós :shock: mondjuk éppen kapóra jön, mert napról napra egyre zavaróbb a hasfájás... és ma már lázcsillapítót is bevettem...
egyébként én ezt nem értem :o 37,5-37-6-ot meg sem érzek, csak egy kicsit ég a szemem, a 38-tól meg úgy kikészültem, hogy fájt a fejem, feküdtem a takaró alatt... és végül csak lecsúszott rá egy gyógyszer

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?