Új privát üzeneted érkezett!

még nem tudom hogy lesz mert egyenőre anyu otthon van vele,meg öcsém is nemsoká befejezi a gyakorlatot és ő is otthon lesz!majd anyu ugyis szol ha jönni fog!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaa, értem ..
Hát a lényeg, h neki a lehető legjobb legyen most!
És remélem, h ezek után már csak pozitív élményben lesz részed, de abból sokban!

Kép
szöszke.
 
 


hát én is ebben bízom,hogy ezután a sok rossz után mostmár örűlhetek is valaminek illetve majd valakinek! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

nitacska007 írta:hát én is ebben bízom,hogy ezután a sok rossz után mostmár örűlhetek is valaminek illetve majd valakinek! :wink:


Őszintén remélem, h így lesz :)

Kép
szöszke.
 
 


köszi!
mindenkinek kívánom,hogy miahamarab anyuka lehessen!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, Nitácska nem semmi, ami nálatok történt. De remélem, hogy a tesód hamar helyre jön, és sikerül letenni a vizsgáit.

Úgy tudom, hogy a tengerbe lehet fürdeni. De én csak a 3. hónap után mernék, ha a doki is mondja, hogy lehet.
Mi július 12-től megyünk a tengerre.
A medence nekünk is jól jönne, van egy kis udvarunk két németjuhásszal, de sajnálnám a füvet kirohadni a medence alatt. 8)
Szerintem a Balcsit, meg a fürdőket hanyagoljátok, ha babásak lesztek. De addig tuti lehet.
p__lilla
 
 


Anita! Köszi az infót az elevit-folsavról. Nagyon sajnálom, ami a hugoddal történik, de remélem, hogy mihamarabb túljut a nehéz időszakon! Sok-sok erőt kívánok Neki és a szeretet megold minden problémát!

Üdv, Judit

Ui: Lányok, még mindig nem tudom feltenni a vonalzót, valamiért nem sikerül, vagy csak nagyon béna vagyok... :? :? :? Már megjeleníteni se akarja a vonalzómat, hiába jelölöm ki neki... mit csináljak?
judi79
 
 


judi amit kapsz phpbb kodot illeszd be az aláirásodhoz és akkor meglesz a vonalzod is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Szörnyű, ami tesóddal történt, még jó, hogy nem lett nagyobb baj! Kívánok neki sok-sok erőt és mielőbbi gyógyulást! Nem tudna halasztani a suliban, és ha majd helyrejött akkor folytatni?


Okés, akkor a strand meg a Balcsi elfelejtve. Komolyan én inkább a július végi tengerparti nyaraláson sem nagyon fürödnék, csak legyen már addigra valaki a pocakomban:-)

Kép
nikka
 
 


Nem tudok vonalzót betenni. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
p__lilla
 
 


Jaj, mégis sikerült, akkor minden ok! :lol:

Kép
p__lilla
 
 


Halihó!

Sehol senki?

Ma voltam a dokinál megint kontrollon és már van egy 20 mm-es tüszőm és hozzá 7 mm-es a nyálkahártya :) a doki szerint 24-48 órán belül lesz pé-m :) És azt mondta, hogy mivel ilyen szépen helyreállt a ciklusom jövő hónaptól nem kell szednem a clostit és 3 hónapig felé se nézzek, csak akkor ha közben babás leszek :) Úgyhogy most nincs is más dolgunk, csak szeretni egymást a férjecskémmel és várni :lol:

Ja és ma letudtam az utolsó vizsgámat is :D

Nitácska mi a helyzet a tesóddal?

Szöszke hogy állsz a vizsgákkal?

Kép
nikka
 
 


Sziasztok Csajszik!

Nikka!
Dejjjóóó, nagyon örülök, h legalább te túl vagy a vizsgákon!!! És annak is, h ilyen jókat mondott a doki, akkor gondolom lesz ma akciózás a pároddal ;) Szorítok, h mielőbb összejöjjön a bébi!!!
Köszi kérdésed, jól haladok a vizsgákkal, tegnap volt nyelvtanból (ami itt ugye németül van), ez két részből állt, az egyikre ötöst, a másikra hármast kaptam - ezt elrontottam, de nem izgatom magam rajta, görbül és slussz :)

Judi! A vonalzót úgy, csináld, hogy:
- felmész a noivonal.hu-ra
- megcsinálod a vonalzódat
- ott kapsz két kódot, a php kell - másold ki
- ott van felül, h "Segédletek" - amellett nyisd le azt a kis fület
- válaszd a Profilt, és ott az aláírás részhez illeszd be az előbb kimásolt kódot :)

Kép
szöszke.
 
 


"A vonalzót úgy, csináld, hogy"
Nah, ma is tudok írni, a csináld elé nem kell vessző :D

Amúgy a vizsgákhoz még annyit, h ma történelemből kellett bevinnem egy 12 oldalas házidolgozatot, ami csak 10 és fél lett, ezért biztos lesz majd pontlevonás, de nem érdekel. Emelett volt egy szóbeli része is, az jól sikerült, 97%-os lesz .. az egész eredményét (tehát házidoga + szóbeli) majd hétfőn tudom meg.

Kép
szöszke.
 
 


"97%-os lesz"
lett :roll: :roll: igyekszem normálisan írni :oops:

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!!!

Itt vagyok, de ma nagyon hosszú napom volt... :oops: :oops: :oops: :oops:
Végre péntek van! :D :D
Nikka! Nagyon drukkolok, hogy sikeresek legyetek ezúttal, jók az eredményeid, és jó hír, hogy biztat a doki is! Hajrá! :lol: :lol:
Lányok, köszi az infót a vonalzóról, majd megint megpróbálom. Az a gondom, hogy onnan sosem jutok tovább, amikor kijelölöm a vonalzó színét, beírom az alkalom nevét, rákkantitok, hogy jelenítse meg és nem történik semmi... megint próbálkozok...
Nita, remélem jobban van a húgod és kapott lelkierőt!
Nikka, gratula, hogy végeztél a vizsgákkal, Szöszke, neked is gratula és még szorítunk!!
Szóval azt mondjátok, hogy nem érdemes vízbe menni? Pedig szeretem a tiszta vizű strandot, tengerpartot... :( Jajj, fáj a szívem, de mindent a leendő baba érdekében! Tegnap voltam vérvételen, keddre lesz eredményem.
Hétvégére jó pihenést és kitartást mindenkinek!

Üdv, J
judi79
 
 


Judi! A tengerpartot nem feltétlenül kell hanyagolni, de a strandokon rengeteg fertőzést lehet sajnos összeszedni, így én ebben a babás időszakban biztosan nem vállalnám be, nem is fogom .. a tengerpartot majd azért igen, ha eljutunk a nyáron :)

Ha gondolod, megcsinálom neked a vonalzót, csak küldd el az adatokat hozzá - uccsó mensi, minta, stb :) aztán majd elküldöm a kódot vhogy!

Kép
szöszke.
 
 


sziasztok.A hugom már jobban van hála égnek!

nikka mindent bele,nagyon nagyon szeressétek most egymást a pároddal!!!!!! :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok, aranyosak vagytok!

Hát tegnap és ma is megtettünk mindent a baba érdekében :lol:

Szöszke drukkolok a történelem miatt, azért csak nem akkora pontlevonás, ha egy oldallal kevesebbet írtál-gondolom a tartalmát is nézik, nem? A szóbelin meg 97 % az csúcsszuper!

Kinek hogy telik a hétvége?

Mi délben átementünk a barátainkhoz grillezni, de elkezdett esni és utána szakadt az eső egész délután, így végül a benti sütőben csináltuk meg a kaját, de azért így is fincsi lett :) -utána a srácok meg nekiálltak meccset nézni -utálom az EB-t :evil:

Kép
nikka
 
 


én is utálom az EB-t.ha hazajön a párom rögtön átkapcsolja a tv-t,nem zavarja hogy engem nem érdekel a foci! :?

Nekünk most pakolással telik a hétvége,kint sár van szóval nem tudom kivinni a gyereket! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szöszke, előre is köszi, :) :) :) nagyon aranyos vagy, hogy elkészítenéd a vonalzómat, ha lesz egy kis szusszanásom, átküldöm az adatokat, és azt, hogy melyik vonalzót választanám.
Nikka, reméljük sikeres volt a hétvégétek...! :lol:
Nagyon én sem rajongok a fociért, de igazán Tv-nézős típus sem vagyok, így általában nem veszünk össze...
A hétvége jó volt, igazi pihenéssel telt, tegnap még napoztam is egy kicsit, mivel nagyon fakó :shock: vagyok! Aztán a napozás futással véződött, mivel hirtelen itt volt a mennydörgés és a zuhé... :roll: :roll: :roll:
judi79
 
 


Sziasztok!

Látom nemrég indult ez a topik, és ha lehet, csatlakoznék hozzátok. Mi ugyan már nekiláttunk májusban a babócának, és akkor ugye februári lett volna, de sajna megjött, így legjobb esetben is márciusi lesz. Igaz az nem április, de még lehet belőle az is. Azért kezdtük el most, mert én is tavaszi babát szeretnék. Mint látjátok, már van egy kisfiam, ő márciusi, és nagyon bejött a tavaszi szülés. Szóval így tervezzük, azán kiderül mikor sikerül. Remélem minél előbb!!!

Én az Elevitet szedem, sajna nekem amúgy is voltak emésztési problémáim, és az Elevit nem segített rajta, de annyira nem is vészes. Az én dokim ezt javasolja, mert a többi csak utánzat. Ezek az ő szavai voltak...

Sajnos még nem volt időm teljesen visszaolvasni, de ha jöhetek közétek, akkor megteszem, hogy képben legyek :D

Kép
Kép
nikole
 
 


Szia Nikole!

Nagyon örülünk Neked, üdvözlet a topicon!
Aranyos a kisfiad, gratula, és szurkolunk egy ilyen aranyos kistesóhoz is!
Hajrá Elevit és hajrá jövő tavaszra születendő babócák! :D :D :D
judi79
 
 


szia nikole!
Üdvözöllek én is köztünk!
Mihamarabbi babásodást kívánok!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást, ennek örömére el is olvasgattam ezt a 2 oldalt.

Én kólát szerencsére már régóta nem iszom, mert elég erőteljes gyomorproblémáim voltak (fekélygyanú), úgyhogy nekem nagyon hirtelen le kellett mondanom minden szénsavasról és tömény italról. Így a kóláról is, pedig én is azon nőttem fel, hogy úgy mondjam :lol: A napi 1-2 kávé megvan sajna, de most mit csináljak, szeretem. Persze Marci előtt is lemondtam róla, és csak a szopi után kezdtem újra, szóval szerintem most is ez lesz, főleg az 50 % láttán :shock:

Én pillanatnyilag csak tartom a súlyom, de 1-2 kg mínusz jól jönne, de így is már csak +1 kg-m van a teherbeesés előtti önmagamhoz képest, így ez nem zavar annyira, de csak azért, mert most nem akarok fogyózni, elvégre az is rontja az esélyeket... Egyébként most 55 kg vagyok, a 172 cm-hez.

Nita szörnyű, ami húgoddal történt, de a lényeg, hogy már jól van, és nem történt meg a legrosszabb :cry: Belegondolni is szörnyű. És nem is tudtam, hogy 2 babócád is elment, nagyon sajnálom. Máté előtt is voltak ilyen problémáid vagy csak most kezdődtek???

A vizsgázóknak kitartást, nemsokára végleg itt a nyár!!!

Az EB minket nem érint, párom egyáltalán nem rajong a fociért. SZERENCSÉRE!!!

Más most nem jut hirtelen eszembe :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


nikole:Máté nagyon könnyen és hamar jött,eőtte nem voltak ilyen gondok.akkor minden rendben volt ,igazából ő véletlen baba,de imádjuk,ugy néz ki nem szabad babát terveznem és akkor gond nélkül fog jönni! :lol:
Szóval ezek a problémák januárban kezdődtek sajnos! :( :( :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nikole én is üdvözöllek!

Nagyon édes a kisfiad :lol: Jó neked, hogy a férjedet nem érdekli a foci! Az én drágám bezzeg most is ott ül a tévé előtt :evil:


Én is remélem, hogy sikeres volt a hétvégénk :lol: de azért persze továbbra is szorgalmasan próbálkozunk :wink:

Kép
nikka
 
 


mázlista vagy nikole,hogy a párod nem szereti a focit!
az én párom most csak azért nem nézi mert dolgozik! :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok, mi újság?
Szöszke és Lilla merre jár?
Szerintetek mivel lehetne a trigliceridet cscökkenteni a vérképben? Ez a koleszterin egyik verziója, de még mindig magas az esetemben... :( :( Nem eszem zsírosat, szinte csak zöldséget és gyümölcsöt, húst max. 2-szer egy héten. Mivel lehetne letornászni?? :roll: :roll: Viszont a múltkori 10 eltérésből már csak 5 eltérésem van a vérképben, ez is pozitívum... :wink: Megtette a hatását a több mozgás, és a szolíd diéta...
Holnaptól szeretném szedni az Elevitet.
Legyetek jó, üdv, J
judi79
 
 


Itt vagyok én is, csak olvasó üzemmódban. :lol:

Nikole
Üdv. Örülök, hogy csatlakoztál. Nagyon édes a kisfiad.

Nikka
Grat. a vizsgáidhoz. Most akkor élvezheted a nyarat. Na és persze jöhet a baba. :lol:

Judi79
Sajnos a trigliceridhez nem tudok mit mondani. A vérképekhez nem értek. 25-én én is megyek vérvételre. Tőlem még sohasem vettek vért. De az már nagy haladás, hogy felére csökkent az eltérés a vérképedben.

Foci
Az én férjem nem szereti a focit, de sajnos az EB-t nézi, úgyhogy nálunk megvannak az esti programok. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla hogyhogy még soha nem vettek tőled vért? Et tök érdekes, tőlem már nagyon sokszor-most már egészen jól bírom, ha nem nézek oda :wink: , mert a tű látványától rosszul vagyok. Nekem a múltkor valami miatt a bilirubin szintem volt magas, de aztán a következő vérvételnél normális lett szerencsére. Most minden értékem a normál tartományban van- talán a vitaminoknak is köszönhető.

Judi a triglicerdihez én sem értek sajnos, de ezt a linket most találtam, esetleg érdekes lehet, olvasd el:
http://www.uzemorvos.info/verzsir.htm

Kép
nikka
 
 


A drágám most is a hülye EB-t nézi :evil: -de megígérte, hogy az esti meccset már nem nézi meg :) , megnézzük a Bakancslistát-most kaptuk dvd-n. :) Remélem, h jó lesz. Én amúgy nagy filmmániás vagyok :)

Szöszke, Nitácska, Nikole merre vagytok?

Kép
nikka
 
 


nikka ma a hugomnál meg anyuméknál voltunk!uncsi itthon egyedűl a gyerekkel,kicsit kimozdultunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lilla tényleg furi, hogy még nem vettek tőled vért :shock: Anyukám a laborban dolgozik, így nálunk időnként kötelező vérvétel van :lol: Szóval én már nagyon megszoktam, azon nőttem fel :lol: :lol: :lol:

Nikka köszi a hiányolást, de párom van mikor itthon dolgozik, és akkor övé a gép. Ez volt pl. tegnap is... És mi is sokat vagyunk úton Marcival, mert itthon annyira nincs el. Szóval csak akor vetődök ide, ha alszik, vagy párom itthon van és lefoglalja, de az utóbbi sajna elég ritka :cry:

Nitacska, egyetértek, hogy néha elég uncsi itthon, azért is vagyunk mi is úton folyton :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 


Judi, sajna a trigliceridhez én sem értek, de ha beszélek anyukámmal, majd megkérdezem, hátha tud segíteni :wink:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Írjátok, hogy uncsi otthon-hát én azért már szívesen itthon lennék és babáznék, főleg egy-egy hajtósabb nap után :) Persze gondolom, hogy azért egy idő után jól esik kimozdulni. Sajnos az én szüleim is és a férjem szülei is 200 km-re laknak tőlünk,csak ellenkező irányban, így én majd eléggé magamra- na meg a páromra- leszek utalva a leendő babával.

Kép
nikka
 
 


Hú most olyan mérges vagyok- úgy volt, hogy ma este megyünk a Zöld Pardonba a barátainkkal, erre tessék itt a vihar :evil: 8-ra mennénk, úgyhogy még van 2 órája az esőnek, hogy meggondolja magát, de szerintem a vége az lesz, h itthon maradunk :cry:

Kép
nikka
 
 


nikka juli 1-én nem lenne kedved jönni a zöld pardonba?
én is megyek.zorall koncert lesz./szomszéd/a frontember és megyünk mindíg velük,ha gondolod akkor gyere te is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én benne vagyok :P Aznap úgysem kell mennem dolgozni-köztisztviselői nap :lol:

Az eső továbbra is esik sajnos :cry:

Kép
nikka
 
 


na enek örülök ha tudsz jönni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szereted a rock zenét? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatnék hozzátok?
Ugy látom vannak ismerősök is.
Én is szeretnék egy napsütéses napon szülni. Ő lenne a 3. babánk. Sajna nekem is volt febr.-ban vetélésem. Most ujra kezdjük a projectet és szeretném, ha mihamarabb baba lenne a pocakban.

Kola: nálunk a párom issza, én nagyon ritkán. Hallottam rola én is rosszat.

Most szakad az eső!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Encike üdv a fórumon!
:) Persze, hogy mihamarabb baba lesz a pocakban, bizakodni kell és optimistán a jövőbe tekinteni!! :) Nikka, köszi a triglicerid infót, én is megnézegettem a weboldalt, próbálom lejjebb tornászni az értéket.

Nikole, köszi, tényleg kérdeznél anyukádtól, hátha van valami jó ötlete a csökkentés kapcsán?

Ma elkezdtem szedni az Elevitet, és egy kis sóskával próbálom a vas értéket növelni. Szükség van rá.

Lilla, tényleg nem vettek még vért Tőled? Szerencsés ember vagy :roll:

Ez a változó időjárás nekem is az idegeimre megy, feszült vagyok tőle... :evil: Jó lenne már nyaralni menni vagy csak egy hétig pihenni-pihenni, aludni...

Üdv , J
judi79
 
 


Judi!
Mi van a triglicerid szinttel? Nekem is magas, tudsz segiteni, hogy normalizálodjon? Jeleneleg halolaj kapszulát eszek rá.
encike 2
 
 


judi a sóskával nem tudod potolni azt a sav mennyisége amennyire szükséged lesz kismamaként meg amugy is!ezt az a genetikus mondta az rtl klubbon!
Elevit +folsav így a jó.én is így fogom szedni jövőhonaptol! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike!

A koleszterin szintem 6-os értékről indult, még mindig 5,4 és 0-5,2-ig lenne megfelelő. Szerintem nem olyan az étrendem, hogy amiatt lenne értéken kívüli. Nem tesz jót az ereknek, és későbbi érrendszeri betegséghez vezethet. A triglicerid is vérzsír, hasonló a koleszterinhez, nekem ez kb. 2-szerese a megengedettnek. Nem örülök neki, hogy ezeket az értékeket nem tudom normál értékhatár közé szorítani hónapok óta... :x Biztos jó lehet a halolaj kapszula, mondják, hogy sovány húsokat ehetünk, főleg halat, és nagyon dícsérik még a fokhagymát is, ami állítólag csökkenti a triglicerid mennyiségét.

Nitácska!

Tudom, hogy sok folsav kell, az Elevitben 0,8 Mg van azt hiszem, valahol olvastam, hogy ez elég, többen azt mondták, hogy mellette nem kell külön szedni folsavat. Neked mégis javasolták a folsavszedést az Elevit mellett vagy azt hallottad, hogy így jó? Én is majd érdeklődöm efelől.
judi79
 
 


Sziasztok!

Tegnap végülis elállt az eső és elmentünk a ZP-be :D de nem maradtunk sokáig, mert reggel ugye meló...

Nitácska! Zene ügyileg én mindenevő vagyok, tényleg rengeteg stílusú zenét szeretek, a párom viszont csak a rockzenét :)

Judi! Örülök, ha valamennyire hasznosnak találtad azt az oldalt. Remélem, hogy hamarosan még jobb lesz a vérvételed eredménye :)

Encike üdv itt köztünk!

Én is nagyon mennék már nyaralni, de az még kicsit odébb van- július utolsó hetében megyünk.

Kép
nikka
 
 


Tényleg szerintetek a camenbert sajtok evésével már most érdemes leállni, vagy elég csak már babásan? Mert azt hallottam, hogy terhesség alatt nem szabad ezeket a penészes sajtokat enni, én viszont nagyon oda vagyok értük :oops:

Kép
nikka
 
 


nikka akkor gondolom jön a párod zorall koncertre?!

judi ezt az a nemtom milyen endre mondta,tőle halllottam hogy terhesség előtt legaláb 1 hónappal érdemes szedni terhesvitaminnnal együt!ártani nem árt!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak ritkán jelentkezem.

Én is úgy tudom, hogy a terhesvitamint terhesség előtt 1-2 hónappal el lehet kezdeni. De hát mikor lesz az ember terhes? Na, ezt nem tudni. Mondjuk csak vitamin, ártani nem árt. Én és a férjem csak multivitamint szedünk, majd ha terhes leszek, jöhet a Gravida vagy az Elevit. De ezekbe megfelelő mennyiségű folsav van, nem kell külön pótlás belőle.

Vérvétel:
Hát, még tényleg nem voltam. Nem voltam beteges sose. De mégsem jön a baba. :cry: Azt sem tudom, milyen a vérképem. De majd most kiderül.

A camembert sajtot ráérsz kerülni, mikor már babás leszel. Addig nyugodtan eheted. Én nagyon nem szeretem.

A halolaj tényleg jó az erekre, meg a vérzsírra. Meg a fokhagyma is. Azt is lehet kapszula formájába kapni.

Kép
p__lilla
 
 


Judi!
Nekem is magas TRIGLICERINEM, igaz 1 honapja derült ki, de majd még nézettetem. Sőt Helycobacter is megtalálhato a szervezetemben. De hála ez nem függ össze a terhességgel. azaz nem akadályozza a teherbeesést. Erre ajánlották az ezüstkolloidot, de álldott állapotban nem ajánlott szedni.
A fokhagymát is hallottam, hogy jo.
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: