Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Timi; ma két tesztet csináltam, így el is fogyott brühü, és a d.e és amit nmost csináltam 15p az is nagyon jóó lett (T és C egyformán erős)

Kriszta00; Nekünk lányokna nőknek kell szedni a vitaminokat. Az orvosok azért ajánlják, hogy korábban elkezdjük szedni már a fogamzás előtt, hogy a szervezetünket feltudjuk készíteni egy nagyobb változásra. Amit mi mondtunk hogy szedünk béres gravidát, az terhes illetve szoptatós kismamáknak van, tehát ezt Te szeded. A párodnak meg vegyél actival energia.t, de neki csak azért hogy legyen vitamin a szervezetében.
Vendég
 


Nyuszifülke: Béres Gravidát én is szedek! :D Én az E-vitaminról kérdeztelek Titeket! :lol:
Mert azt is olvastam egy csomó helyen, hogy dokik is felírnak a babára vágyó nőknek. Csak nem tudom az mit csinál.

Amúgy most megnéztem a Béres G-ben is van E-vitamin. Az vajon elég?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


sztem elég, de ha akarod max 2.t szedhetsz.
passz.... többiek??????????
Vendég
 

 
 

Hát igen, csak "túladagolni" sem szeretném, mert az ugyanolyan rossz. Lehet majd megkérdezem a dokim.

Ti kivizsgáltattátok magatokat, mielőtt úgy döntöttetek jöhet a baba?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Én igen.

Túladagolni nem fogod, mert a tájékoztatóban írt adatokat vesd össze a dobozon található vitaminok mennyiségével, és max a 2. Bár én nem értettem miért 1 ajánl mikor kettő belefér.

És te voltál vizsgálaton?

A többiek hova lettek :wink: (eltudom képzelni, biztos a projecten dolgoznak) :lol:
Vendég
 


Én pár vizsgálaton voltam, aztán a vetélésem miatt több vizsgálatot is csináltak Nekem és a Páromnak is.

Na jó, a többiek teljesen magunkra hagytak minket!!! Szerintem igazad van és éppen a tettek mezejére léptek :D

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


én csak sima rutin vizsgálaton voltam, de előtte közöltem a dokival, hogy mi a tervünk. Ami ehhez szükséges gondolom elvégezte, de az eredményeim is jónak bizonyultak, mert nem értesített azaz nem hívott(hál'Istennek) :)
remélem ma este rátudom vetni magam a páromra, és nem lesz gondterhelt, titkon remélem, hogy valami nagyon jó napja volt/lehetett:-))) (remélem remélem)

Megyek, mert jön értem, és irány a vacsi hihi. Majd még jövök benézek, hogy ki mókuskodik még itt rajtunk kívül. :lol:
Vendég
 


sziasztok én is itt vagyok. szerintem ha szed valami mama vitamint az ember az csak jo lehet.nálunk nem apa szedi a vitamint hanem én csak vettem neki is gondolom nem árt.nekem mind a két terhességgel azt javasolta a doki hogy egyem csak a mama vitamint+ a folyamatos vérvizsgálatokon kiderül mire van még szüksége a szervezetnek.szerintem nem szabad tulzásokba sem esni.bár a vitamin nem árt.hát akkor mindenkinek sikeres éjszakát kivánok!!!!!V árom a holnapi élménybeszámolokat...hi hi Hajrá Füli meg Kriszta.Meg mindenki aki peteérős időszakba van. pusszancs Timi.
kiritimi@citromail.hu
 
 


jó estét,

már biztos mindenki huncutkodik :lol: Benéztem ahogy ígértem, de ezek szerint a többiek inakítvak (nem csak gondolom :wink: , hanem biztos így is van, hogy máshol meg igen aktívak :lol: :lol: :P )

További szép estét lányok, aki meg holnap néz be ide, annak Jó reggelt :!:
Vendég
 


Nyuszi nyuszi hátán!!!
Remélem nevünkhöz híven termékenyek leszünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fülke: kukk ide be: http://babatervezok.otthona.net/


ERedményre jutottam: LH teszt poz. a 21napon :shock:
Simultam is az este :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Jó reggelt minden összebujjós, huncutkodós csajnak :)

Nálam most piri van de utána huncutkodok én is ezerrel :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!Csucsu05 neked mikor kezdődik a hajrá?kaptál tesztet?hajrá NYuszifülű!Remélem mindenkinek nagyon jóóól sikerült az este.Bár én nem mindig várom ki az estét :D :D CSUCSU05 már akartam kérdezni nektek az első manocska hamar a pocakodba költözött? Hát csajszik szép napot,még bekukkantok.
kiritimi@citromail.hu
 
 


szia Nyuszifülű,

Megnéztem az oldalt amit ajánlottál, köszi :wink: . Viszont teljesen rossz kedvű lettem :( Mert ott azt olvastam az ovu.ról, ha a teszt kimutatja, bla bla, és amikor megszűnik akkor is akciózni kell, Akkor lehet hogy ezt beszívtam, vagy még sem? Hát ki tudja. De tegnap én is megnéztem papát, jobban mondva ő engem, hogy mizu ... :lol: (nekem tegnap előtt és tegnap volt pozitív a tesztem, tehát ma kellene ...., de a szóbeszéd azt mondja, hogy egymást követő napon nem ajánlják a huncutkodást) no de d.u. veszek ovu tesztet és meglátjuk mit mutat. Izgi bizgi nagyon. pedig eddig azt gondoltam, hogy ha a 2.csiknál megvan akkor már várható a gólya, de akkor még sem, brühü brühü.
Vendég
 


Nyuszifüllke!!!! A teszteket ne vegyétek tutira , akciozzatok minél többet és tutira repül a golya.én ugy tudom hogy naponta lehet huncutkodni a doki mondta,egynap kétszer nem ajánlatos ha babát akartok.A sperma 72 orát is várakozik a petesejtre,szoval lehet hogy a két nappal korábbi hancurbol lesz a bébi.Bár remélem hogy 2 hét mulva már a hányinger és a mellfeszülés lesz a téma. :D :D Kismamiságból jo vagyok!!!! HUNCUT NAPOT MINDENKINEK!
kiritimi@citromail.hu
 
 


Hát Timi legyen igazad :D
Vendég
 


timi; viszont amit írtál meg is nyugtatott, hogy "lehet hogy a két nappal korábbi hancurbol lesz a bébi" reméljük akkor a tegnapi sikeres volt.D és ahogy írtad akkor ez nagyon jóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fülike! örülök ha igy van.LASSAN VISSZASZÁMLÁLÁS.... :D Még visszanézek.pusz
kiritimi@citromail.hu
 
 


Helló Lányok!!!

Remélem mindenkinek sikeres volt a próbálkozás!!! Én is várom, hogy legyen valami jel, de eddig semmi. :? Bár még korai!

Fülke ne aggódj, biztos jókor akcióztatok :P

Puszika mindenkinek

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


csajszik!Szerintem jel csak akkor lesz mikor nem fog megjönni.beágyazodástol számitott 8-10 nap mulva halmozodik fel a vérbe annyi hcg hormon hogy tünetet okozzon. :D ne legyek már ilyen okos mi....mekem ezek a tapasztalataim,meg jofej dokim volt aki akkor elmondott minden infot.bár jo lenne már émelyegni a kávétóóól. tényleg Krista00 hogy állsz a vitamin adagolással hallotál valami okosat? PUSSZ CSAJOK :D
kiritimi@citromail.hu
 
 


Timi: Igen a Szabina elsőre elkészült. Hú de hülye szó ez: elkészült. Szóval mikor mi eldöntöttük lesz babó akkor két alkalom volt, hogy babónk legyen. Éppen költözködtünk és átmenetíleg az Anyósnál laktunk egy nappali szobában ahol mindenki átment . Szóval mire mindenki lefeküdt aludni már mi is aludtunk. Ezért volt csak, hogy 2alkalom volt, hogy huncutkodjunk. Majd feszült a mellem és mensi után 1nappal teszteltem. Két csik volt. Na mondom 3hetes vagyok kb. Elmentem dokihoz és mondta 5hetes. Tehát a legelső huncutkodáskor megfogant a baba.
Most már 2hónapja próbálkozunk. Azt hittem könyebb lesz. De majd összejön. Remélem minnél hamarabb :)))

Kép
csucsu05
 
 


Timi: Sajnos semmi infot nem sikerült begyűjtenem az E-vitamin hatásáról :cry: De azért még kutatok!
Tök jó, hogy Neked olyan dokid volt, aki elmondott mindent. Nekem amikor volt a vetélésem olyan dokim volt, aki semmit se mondott, csak ha kérdeztem. Akkor is csak tőmondatokba. Azóta váltottam...

A babatervezok.otthona.hu szerintem nagyon jó oldal!!! Egyébként megdöbbentő számomra, hogy eddig mennyire nem figyeltem a testemre. Amióta olvasok bizonyos jelekről (ami pl.: a peteérést mutatja) rájöttem, hogy eddig nem is ismertem a testem működését. Pedig 25 évesen azért már illene :oops:

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Na, találtam valamit:

Az E vitamin elsősorban egy erélyes antioxidáns, amely a szabad gyökök képződését gátolja, idős korban "fiatalító" hatású és minden életkorban jót tesz a szervezet önszabályozó működéseinek épségéért. Ezen kívül bizonyítottan van egy szerepe a nemi működések optimálissá tételében, de ennek részletei ma még nem ismeretesek.
Mindenképpen érdemes szedni, mert az esetek többségében önmagában is elég az egészséges további gyermekáldáshoz.

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Kriszta!

Köszi az oldalt,majd bekukkantok oda.

Csucsu05!

remélem nem sokat kell várni most sem.amugy ez a korral változik?Én is hamar mama lettem.ja nem vagyok öreg most voltam 30.

Drágáim még este jövök csak most sok a dolgom.

bogyo77
bogyó77
 
 


jo estét lányok!

látom mindenkinek sok a dolga!!!!!! további kellemes elfoglaltságot
holnap jövök,addig is utánajárok hol a férjecském :D :D :D


pusszancs:bogyó
bogyó77
 
 


Őrulet most mikor lenne időm,itt kalózkodni,sehol senki!!!

Hát miután magammal beszélgetek,elköszönök egy kis időre.Még este visszanézek.

Puszi mindenkinek!! :)
bogyó77
 
 


Bogyó77: Férjecskéd meg lett? :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu05:igen megtaláltam :D .tényleg hallotál valamit hogy a korral változik e a teherbeesés aránya?Te vettél ovu tesztet?ha nem jön most nekünk össze veszek egy raklappal az tuti :wink:

pusz:bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok Csajszik!!!

Most Nekem is van egy kis időm, de egész hétvégén ünnepeltünk és így semmire se volt időm. :roll:

Már annyira kíváncsi vagyok, hogy melyikünknek sikerül most szeptemberbe!!! De akkor se szabad elkeseredni, ha most nem jön össze :!: Majd legközelebb!!! :) A próbálkozás időszaka is szép és kellemes :oops:

Ki hogy is áll most peteérés ügyileg? Timi nem nézi azt tudom! :idea:

Puszi

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


Szia Kriszta!valóban nem nézem de már megbántam,ugy voltam vele hogy az első kettőnél sem néztük és sikerült.De most annyit mondogatjátok hogy tuti veszek következő honapban.
nekem 26 a bűvös nap ebben a honapban.Neked?Fülinek is hasonló,igy most CSucsu05 kerül a rajtrácsra. :D ,bár nem vagyok biztos ebben :roll:

puszi:bogyó :)
bogyó77
 
 


Szijjasztok,

Olyan rég voltam bent, hogy már hiányzott it mindenki :D Szülinapi party volt nálunk, így eléggé elfoglaltak az előkészületek.
-------------------------------------

Én már csak azt várom, hogy késsen a mensim, azaz nagyon sokat min 9.hónapot késsen hihihi
Tud valaki ajánlani valami nagyon nagyon jóóó terhességi tesztet????
vagy szerintetek várjakmég vele min. 1hetet :?:
Vendég
 


Helló!

Bogyó: Nekem 25.-e a kérdéses nap!!! :) Izgulok rendesen!!!

Nyuszifülke: Szerintem a teszttel még várj. Elvileg leghamarabb a menzesz kimaradás első napján mutatja ki! Bár nem is tudom Te hogy állsz, neked mikor kellene "ünnepelni"?

Kép

KRISZTA
kriszta00
 
 


sziasztok!!!

Fülike ne vegyél szerintem se tesztet mert csalódni fogsz.Kriszta akkor mi nagyon egy huron pendülünk,neked mikor volt pé?mert valószinű nekem is akkörül,márha neked is 28 naposak a ciklusaid.
Fülike irjál te is egy dátumot,mert közeleg az idő.

amikor én mama lettem 3 tesztet csináltam meg egymás után,NE essetek ebbe a hibába már az első kimutatja ha van pocaklako.

pusszancs!
bogyó77
 
 


Hát én nem vettem tesztet mert én is hallogattam eddig. Mrmint ovu tesztet. És nem is hőmérőzők. Én is úgy voltam vele, hogy csak össze jön az a baba. De ha most nem jön össze akkor én is veszek az tuti. Majd meglátjuk. Nekem most múlt el 2napja. Most az akciózás ideje jön el. Szerintem 2naponta akciózunk abból baj nem lehet. És meglátom. Ha nem jön össze akkor majd veszek tesztet.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu05!

Akkor hajrá!!!! Nem halottál semmit arrol hogy idővel változik e a teherbeesés aránya?remélem nem :)

Amugy naponta is lehet ha apának elegendő a spermája.Na meg ha birjátok szusszal :lol:
bogyó77
 
 


Bogyó77: Nem hallottam róla ilyet. Szerintem nem csökken. Minden alkalom más és más. Szóval nem hiszem, hogy azért mert öregszik az ember nehezebben lenne állapotos. Nem hiszem, hogy ettől függ. Inkább csak a megfelelő pillanatot kell elkapni :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucs05!!!
Ez jo hir :D :D ,bár én sem gondoltam.más ilyen idősen vág bele az elsőbe.Na de több fül többet hall.Izgulok értetek!!!!
Gondolom kisfiút szeretnétek,azon kivül hogy egészséges legyen.A kiscsajszid hány éves?Nekem 3 év van a srácaim között hát nem tudom...

Ha hallotatok lánycsinálos receptet azt várom szeretettel!!!!!! :shock:
bogyó77
 
 


Haliho,

Nekem majd "két" hét múlva kellene megjönnie, azaz 27-28.
Hát izgulok, de ez természetes:-) No, akkor inkább nem veszek t.tesztet, mert egyikőtök azt mondta ne, mert csalódni fogok, és ez így is lenne, a másik meg hogy vegyek. Nem veszek, majd 10nap múlva kiderül... és ha nem jön meg akkkor veszek hehe. Jajj de hosszú ez az idő!!! Tapasztaltak, kismamik, amiket modnanak hányinger cicfeszülés, ezek később jönnek ugye? Remélem nekem nem lesz egyiksem, csak only kismama :-)) azaz babaaaaa :wink:
Vendég
 


Jo estét nyuszifülű!

Kriszta napja a25 az enyém 26 a tiéd 27.hát rohadtul izgulok!!!!
:D :D

jol döntöttél tesz ügyben,nagyon korai még majd ha késik 2-3 napot akkor irány a patika.mindenféle tüneted akkor lesz mikor közeledik a mensi időpontja.de reméljük nem lesz hányinger mert az nem valami jo.nekem a másodiknál volt egy kicsi de bőven elég volt.amugy én abbol gyanitottam először hogy mama vagyok hogy nem esett jol a kávé illata.pedig minden reggel arra ébredek.szerintem ez nagyon tipikus tünet.az elsőnél meg semmi nem volt csak a kávé.nyugi márcsak egy bő hét.

Azért még kellemes izgalmakat :wink: :wink: .Bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok,

Csináltam ma ovu tesztet, hát és ezt már én tényleg nem értem, ez túl megy mindenen... két csík van, jó a 2.nem a legerősebb de még a vak is látja. Csajok ti ezt értitek?
Vendég
 


Azt mondják: Népi mondás: Hogy akkor kislány ha a párod eltátja a száját :)))
Na ezt csak viccnek írtam. A férjemnek mondani is szoktam most a másodiknál szoritssa már a száját :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu05!esküszöm tátognánk mind a ketten ha ez segitene :D :D


Fülike:Ne vedd tutira a teszteket,bár ezt én sem értem.A terhes teszt is ha nem mutatje ki nem jelenti azt hogy nem vagy mama,csak korai volt a probálkozás viszont majd ha kimutatja az TUTI.Mert hcg,hormin nem lehet a vizeletbe csak ugy.
Én azt javaslom hancurozzatok minél többet és ne tesztelj sokat,és repül a golya lehet hogy már a pocakodba van. :D

Bogyó
bogyó77
 
 


szia Bogyó :D

Hát most el is tettem az ovu tesztet, remélem már nem lesz rá szükségem. Na mindegy ezt az ovu tesztet nem értem, de majd egyszer rájövök az okára:-)))) Már várom a jövő hetet, hogy eljöjjön a mensi aktuális napja, de viszont ne jöjjön meg :wink: meg senkinek se jöjjön meg. Izgi -bizgi :P
Legyen igazad, hogy a gólya úton van felém hehe.
Vendég
 


Fülke!
Az ovu teszttel is tudsz majd terhességit csinálni már a 13.-ik dpo-n :):):) Reméljük így lesz! :)
Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Nyuszifülű

Reméljük!!!
Neked mikor is kellene megjönnie????

A többi csajszinak/ vagy inkább kismamiknak

Kriszta; 25.

Bogyó; 26

Fülke; 27.

Nyuszifülű;

Csucsu; ovu tesztet csinál
Vendég
 


Kriszta!

Leirnád neked mikor volt pé?szerintem nekünk hasonló,márha 28 naposak a ciklusaid. kiváncsi vagyok megnézném a naptárt hancuroztunk e akkor a férjecskémmel.tudom mindenki szervezete más stb stb......csak kiváncsi vagyok.

köszi bogyó.

Ugy beleéltem magam hogy kismamik leszünk hogy még sirni is fogok ha nem jön össze valakinek!!!!

Bogyó
bogyó77
 
 


hát igen, az olyan rossz, mert most mindenki vágya az hogy kismama legyen.

Van itt a főoldalon ovu kalkulátor klikk erre,

http://babanet.hu/kalkulator.php

itt számold ki, hogy mikor lehetett neked!!!

vagy ezen; http://www.euuzlet.hu/ovul/ovulcalc.html
Vendég
 


Köszi Füli!

A kalkulátorok szerint 5-és 10 közé esik a termékeny időszak.viszont akkor még nekem megvolt.nem értem :( aranyos vagy hogy elküldted.

Kriszta azért ha benézel várom a pé.idődet.megőrülök ha neked is igy mutatta az ovu teszt.

Bogyó
bogyó77
 
 


te valamit nem jól csináltál...........hmmmm
nekem így dobja ki.. nézd meg

http://babanet.hu/kalkulator.php?kalk=o ... &szamol=ok

ez a link:-))

Most megyek, de majd benézek este.
Vendég
 


Fülike!

Valószinű ott rontottam el,hogy nekem valamikor ugy jön meg hogy pár napig barnás utána jön a vér valamikor meg rögtön vér,és igy visszamenőleg nem tudom a pontos dátumokat.amikor ugy láttam hogy már megjövöbe van tettem a jelet a kis naptáramba.
most viszont rögtön vér jött,igy szerintem 10-töl kb.14-ig volt a termékeny időszak.illetve a mult hét.Simultam is apához rendesen :D :D . KRISZTA még mindig várom a teszted eredményét.

egy hét és kiderül :wink:

Bogyó
bogyó77
 
 


Sziasztok!

Nekem is 27-én kellene majd megjönnie,vagyis nem kéne. :wink:
De majd íroki,hogy mi a helyzet!

Csá!

Kép
orsitigris
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: