Új privát üzeneted érkezett!


Bennem is hagytak egy kis darabot.......... :cry: (mármint valami szövetet a műtéti befejezés után)
De szerencsére az első mensivel megszabadultam tőle.
A kórházban annyit sem mondtak hogy bakfitty, zárójelentést a kezembe nyomták amin ez állt: "tanácsokkal elbocsájtva" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: és ki is penderítettek. Aztán meg itthon derült ki , merthogy sokat fájt még a hasam és véreztem :cry:
Na nem szomorítok itt senkit az EÜ-s negatívkodásommal.


Mindenkinek sok pusza, és másszatok rá apácskára!!!


Csók!
Nyusz
nyuszifülû
 
 


Lányok!

Köszi mindenkinek, kezdem elhinni, bár annyira nem nehéz, mert émelygek és szédelgek rendesen.
Érdekes, mert a fiammal ez jóval később jött.

Mindenkinek megy a drukk!!!++++++++++++++++++++++++

Azért biztos, ami biztos alapon szombat reggel megint tesztelek. :lol:
dreika
 
 

 
 

Dreika! Különben már meg kellett jönnie? Mikor /volt/lesz/ esedékes, hogy már tesztet csináltál?
ritt
 
 


Ritt,
Tegnap a 33. napom volt, de a szoptatás miatt nem voltak rendszeres ciklusaim, 28-36-ig általában.
A tesztet a rosszullétek miatt (is) csináltam.
dreika
 
 


Sziasztok!

Íme az ismételt tesztem :lol:
Kép

Orvoshoz viszont csak 3 hét múlvára kaptam időpontot :(
dreika
 
 


Sebaj Dreika! Gratula, addig csak vigyázz magatokra, ez már tuti.
Nálam viszont tuti meg fog jönni :cry: van egy olyan érzésem, de nem baj majd akkor legközelebb. :wink:
Valaki másnál jó hír,csíkosodás?
ritt
 
 


Vera, már akartam kérdezni,hogy a multkor megkaptad a priv üzit?

Nekem olyan hányingerem van, nagyon nem érzem jól magam. Talán az idő? Bár most még az sem szörnyű!?
Nincs itt senki? Nekem most alszik a babám is és a párom is azért érek rá, ja most látom ebéd idő van, nálunk már meg volt, azért vagyok egyedül :(
ritt
 
 




Nekem holnap kell megjönnie és a hőm még 37 felett van.
Vera
Én sajna ebben nem tudok segíteni, mert még igen új vagyok a témában.
Most megkaptad a priv üzit?
ritt
 
 


Ma estére szülinapra vagyunk hivatalosak a szomszédba, elég nagy felhajtás lesz, de mivel nem is vagyok túl jól és még azt sem tudom, hogy van baba vagy nincs , nincs nagy kedvem elmenni, ahol mindenki iszik és csak azt fogom hallani, hogy én miért nem? Még át-átmegyek, de tovább menni bulizni? Nem tudom, így nem akarok inni, hogy hátha. Dinka vagyok mi? :oops:
ritt
 
 




Szerintem igen, ma csináltam és - , különben is olyan érzésem van, de közben meg émelygek, hányingerem van. Érdekes. Ha az lennék biztos kimutatta volna már a teszt, mert olyat csináltam ami már a mensi elött kb.3 nappal kimutatja. Akkor 1 nappal -, az tuti. Ill. a tuti, majd az lesz nem jön meg és a doki is azt mondja.
De próbálok csak pozitívan. Mailt mindjárt küldök. Igazából semmi különös, csak amit a multkor írtál a méhnyak vizsgálatról, hogy oké megvizsgálod és honnan tudod, hogy mit jelent?! Tehát ha alacsony? Ha magas? Vagy ha középen van? Ezt nem igazán értem.Nekem ha minden igaz fent van, de már ebben sem vagyok olyan biztos :?: :!: :?
ritt
 
 


A többiektől bocsi aki az ilyet nem bírja, bár ez is hozzánk tartozik! :roll:
ritt
 
 



Vera! Ez az amit a multkor is küldtél és elovastam, de még mindig nem értem! :? Nem írtam mailt, mert leírtam a kérdésemet.Ezzel kapcs. Attól még honnan tudod? Lehet, hogy ilyen hülye vagyok de nekem ez nem egyértelmű! Bocsi
ritt
 
 


Vera
Várj csak én most nem érem el könnyen!?
ritt
 
 


Harivera: A másik topikban már beszéltünk. Kerestelek is de nem találtalak. Most akkor mi van? Jön a babó vagy sem?
Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


jujj csucsu nehari.
Sajna nem jön de most is rajta vagyunk az ügyön és ha tuti akkor szólok mindenféle képpen. :lol: :lol: Most járom végig az általam nézegetett topikokat lehet azért nem láttam hogy mit írtál. Még egyszer nehari érte. Puszika

Ritt
ez jó jel mert ha alacsonyan van akkor jöhet meg.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Dreika!

Az ott a teszten egy tuti kis albérlő!!!!

Nálam vérzés semmi, cici majd szétrobban, teszt negatív a 32. napon , a dokihoz nincs szeptemberre időpont.

Szupiságos! Mehetek magánhoz 10 e Ft-ért, de nem érdekel csak látnám a kis petezsákot!

Valahol olvastam, hogy a - is teszt is 2 csíkos lesz bizonyos idő után. Nekem egyik sem lett, pedig túl vagyok pár teszten.

Kriszti
olimami
 
 


Sziasztok!
Vera: a hőm még mindig, fent a többit mailen megírtam
ritt
 
 


Ok Vera akkor remélem mihamarabb írsz, hogy zebrád van. Amúgy mi is úgy jártunk, hogy azt hittem babus van de mégsem. Most gőzerővel dolgoztunk az ügyön na meg dolgozunk is. Kiderül a következő héten. Jó lenne ha ösze jönne mert akkor májusi babánk lenne.
Puszi mindenkinek: Era

Kép
csucsu05
 
 


Vettem egy tesztet csajok. Igaz még túl korai de úgy voltam vele ártani nem árt. Na 2db volt benne és ez olyan, hogy bele kell állítani a pohárba. Írtó egyszerű (MEDI-LAB) Na ilyet ne vegyetek. Ez a legolcsóbb igaz nem is volt más. A múlt hónapban 1400,-Ft ért vettem ez meg a kettő volt 950,-Ft. Olcsó húsnak híg a leve. Na szóval még kontroll csíkom sem volt. A másikat is megcsináltam azon már volt controll csík de más nem. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy terhes vagyok tuttira de ezen a teszten még a férjem is nevetett.
Na inkább még várok és utána valami komolyabb tesztet csinálok. Remélem zebrás lesz. Tényleg mikor lehet a leghamarabb látni ha valaki terhes? A legtöbb tesztre az van írva, hogy a mensi előtti 3napon már látható.
Na jó hosszúra nyújtottam a mondandomat, bocsi :lol:

Dreika: Gratula :lol: Juhéééééé Mikor mész dokihoz?

Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Szia Era! Én úgy tudom a beágyazódástól számítva 10-12.napon már mutatnia kéne, vagy igen a mensi elött 3 nappal. De, nekem ma kellett volna megjönnie, tegnap csináltam már tesztet az negatív lett, ma még nem jött meg, egész nap szarul vagyok, hányingerem van, rossz a közérzetem és reggel még a hőm is fent volt 37 felett. Most elhatároztam, hogy kedden csinálok tesztet, de nem tudom hogy kibírom-e, mert az jár a fejemben, ha a teszt neg akkor érdemes 2 nap múlva megismételni, mert addigra duplázódik a hcg szint. De közben nem akarok ennyit vele foglalkozni, de megpróbálom kibírni.Ha addig sem jön meg, persze. :!:
Bocsi, kicsit hosszú lett
ritt
 
 



Sziasztok,mi 7 hónapja probálkozunk a férjemmel,de még semmi.Minden hónapban reménykedünk meg jön-e vagy sem.Most kezdtem a hömérőzést aug.24-én,a kérdésem,hogy hogyan tudnék felrakni egy hőmérős táblázatot?és honnan lehet ezeket letölteni?köszi
kriszti81
 
 


van ahttp://www.ciklus.hu és van külföldi oldal. Linkelem. http://www.fertilityfriend.com/ Ebben a my chart-ra kell kattintani.
És bemásolni úgy tudod hoyg ami diagramod lesz azt elmented más képben és azt megnyitod szerkesztőben és azt is elmented más képben de jpegben mert az eredetit bif fájlként menti és azt nem lehet ide felrakni csak a másikat

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!
Hála' a jó égnek, piri még sehol, méhnyak nem található ill. észlelhető, hőm fent 37,1 és a teszt amit csinálni akartam nem mükszik. Klassz ugye? Most megint holnapig várni kell és persze megis jöhet közben. :?
De még mindig nem éljük bele magunkat!!!
A legjobb reggel csinálni, még ilyenkor is ugye? ,mikor már elmaradt!?
ritt
 
 


Sziasztok! Hát persze, hogy nem bírtam ki holnapig és most du-án csináltam egyet és persze, hogy negatív lett. Akkor most mi van?!
Mensi nincs, baba nincs, akkor mi van :?: :roll:
Szerintetek?
Volt már vki ilyen helyzetben?
ritt
 
 


Ritt: Csinálj holnap regel még egy tesztet. Nekem a múlt hónapban volt így. Már azt hittem baba de a teszt 5napos csúszás után negativ lett. Utána volt egy gyenge mensim. Mondták sokan az még lehet baba de sajna nem az volt. Na mindegy ez most nem is lényeg. Ritt drukkolok, hogy babó legyen :lol:

Amúgy van olyan barátnőm akinek nem mutatta ki a teszt, hogy terhes. Aztán elment dokihoz és az mondta, hogy jön a baba :)

Puszi mindenkinek:,Era

Kép
csucsu05
 
 


kriszti: Össze fog az jönni csak igyekezz nem gondolni rá. Mert néha blokkolhatja az ember önmagát. Szóval hajrá :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, most megpróbálok várni pár napot és ha nem jön meg akkor teszt és ha negatív akkor csináltatok vérvizsgálatot, van rokon a laborba, mert az mégis olcsóbb, mint dokihoz menni 8000ért és azt mondja, maga nem terhes.
Nem?
ritt
 
 


Ritt!

Lehet bármi. Hormonzavar, anovus ciklus, baba! 2 napos késés még nem jelent bajt! A teszt meg ugye, ahogy Csucsu is írta, valakinek bejön, valakinek nem! Szerintem kicsit lazíts és ne rágódj ezen, ha baba van a dologban, hamarosn megtudod! Persze megértem, hogy minnél elöbb tudni szeretnéd! Szerintem várj legalább 2 napot és ha nem jön meg, tesztelj újra, természetesen reggeli vizeletből!
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem tud valaki segíteni. Lehet, hogy terhes vagyok, de a teszt még nem mutatja ki. 5 nappal az együttlét után vérzésem volt, de csak másfél napig és igen kevés. Még nem múlt el két hét sem, de a derekam és a hasam fáj, fáradékony vagyok, néha szédülök és gyakran kell pisilnem. Most hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Mikor csináljak tesztet? Melyiket ajánljátok?
Köszönöm előre is a segítségeket.
pirike
 
 


Irike: A Gabriella az nekem bejött. Viszont Medi-Labot semmiképpen se vegyél. Arról már írtam, hogy milyen "nagyszerű". Puszi: Era

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztk!
Még ma sincs semmi, csak az hogy elkezdett esni a hőm, nem nagyon, de esik. :?
Majd legközelebb, persze, ha nem jön meg,rosszulléteim vannak és hőhullámjaim. Egyszer melegem van egyszer fázok.
Szerintem ez klimax, nem bébi :idea:
ritt
 
 


Ritt majd meglátjuk mi is az. Klimax ? Na ne :lol: Az túl korai lenne :lol:
Remélem ez babó :lol: Hú de izgulok ....... Kíváncsi vagyok már én is. Drukkolok mindenesetre

Puszi: Era

Ui: Na milyen szép ma is az idő :cry:

Kép
csucsu05
 
 


köszi, Era! Az idő? Gyönyörű. Most voltunk lent sétálni a kutyánkal, és már át is kellett öltöztetnem a lányomat :) Mert persze az összes sáros helyet meg kellett látogatnunk, a járda nem jó! :lol: Mindegy a mosógép kimossa.
Én már nem gondolok semmit, most nem nagyon akarok vele foglalkozni, ha csütörtökig nincs semmi, tesztelek és ha negatív akkor megpróbálok vérvételre menni. :?: De szerintem megjön, csak vhol elakadt :?
ritt
 
 


Ritt mennyi idős a kislányod? Ja és milyen kutyátok van? Nekem a lányom 20hónapos és van egy magyar vizslánk. Gondolhatod milyen az ha ilyen időben a kutya és a lányom játszik. Hát itt is megy a mosógép egész nap. De látni kéne ahogy a lányom puszilgatja a kutyánkat. A kutya meg vissza. Örület, hogy tudják szeretni egymást. Mikor kicsi volt a lányunk és kitettem a kertbe babakocsiba levegőzni meg aludni a kutya ott ült mellete és senki sem mehetett a közelébe. Na jól elnosztalgiáztam most :) Ezekért a pillanatokért is szeretnék ujabb babót. Ha vissza gondolok milyen jó volt várandósnak lenni. Na ez tényleg nosztalgia hozzászólés volt :lol: Puszi mindenkinek : Era

Kép
csucsu05
 
 


Era!

A kislányom 15 hónapo és a kutyánk egy 4 és fél éves fekete cocker spániel.Nálunk nagy volt korábban a féltékenykedés, mert ő bent van a lakásban velünk, ágyban alszik ő a mi első szülött gyerekünk, úgyhogy gondolhatod, hogy "örült" a kishúgának. De már megbékélt, főleg mióta tudnak játszani és persze az tetszik neki a legjobban, mikor a Dalma eteti :lol:
A köles golyóból többet eszik a Frédi, mint a Dalma. Úgyhogy mi most igazából a 3. gyermekünket tervezzük :D

És igen én is szerettem pocakoskodni, főleg, hogy vki mindig rugdosott bentről, ami azóta is hiányzik, pedig néha nem volt éppen kellemes.Örülnék, ha újra átélhetném! :wink:
ritt
 
 


Ritt reméljük hamarosan átéled megint. Mi is azon vagyunk, hogy minnél hamarabb rugdosson odaben valaki.
Amúgy akkor hasonlóak vagyunk mert a vizslánk (Simon) nekünk is az első szülött fiúnk : a kishuga a második. Szoktuk is a kislányunknak mondani, hogy ne cukkold a bátyádat. Mert ez a kiscsaj mindig cukkolja, ráül illetve próbál meg puszilgatja. Szóval mi is a harmadik gyermekünket várjuk már nagyon. remélem minnél hamarabb összejön :)

Kép
csucsu05
 
 


Ritt!

Az, hogy esik a hőd még nem jelent semmit! Nekem babásan is ingázott! Nyugi, a klimaxra meg ne gondolj! Sok csajnak odaát is meghibbant a ciklusa! Nem olvastam vissza, hogy nézted-e, probáld meg megnézni a méhszájadat, ha nehezen elérhető és kemény, még nem fog megjönni és akkor baba is lehet a dologban! :wink:
Vendég
 


Azt nem tudom, hogy kemény-e, mert el sem érem! :roll:
ritt
 
 


Csucsu!
A Dalma is állandóan puszilgatja, átöleli, ha lemegyünk sétálni az udvaron a házból az összes baba, gyerkőc a Frédit simizi, szeretgeti, eteti. És mindig mondják neki, hogy tegye le a labdát, hogy eldobhassák. A Dalma is már mondogatja:Fééédi, te le!
Édesek, és már 1×2× Ő is adott pár puszit a Dalmának örömében, de vele spórolós!
ritt
 
 


Ritt!

Ez jó jel! :wink: Szerintem légy türelmes( persze én könnyen beszélek) várj pár napot és tesztelj! Pár napig még biztos nem jön meg, ha elérhetetlen!
Vendég
 


Ritt kezdek egyre jobban izgulni. Mi az új fejlemény? Mikulás még sehol?? Jelentkezz !!!Ja és nagyon édi neve van a lányodnak. Tetszik :lol:

Ma is szép idő ígérkezik :(

Azért mindenkit puszilok az idő ellenére is: Era

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!
De sajna itt a mikulás, sebaj majd talán legközelebb, de most úgy akarom csinálni, mint a lányomnál, hogy szinte eszembe se jut, mert ez nem jó, hogy most is ennyit járt rajta az eszem. Bár tudom, hogy nem azért nem sikerült, de mégsem kéne ennyire. Végülis most már itthon dolgozik a férjem, így azért sokkal könnyebb lesz minden, remélem! :)
Vki másnál jó hír???
ritt
 
 


Csak azt nem értem, hogy a hányinger, meg a émelygés, szédülést ezeket pszhihésen produkáltam? A szédülést még az időjárás változásra tudom fogni, mert ahogy bejött a rossz idő, nem volt semmi. A többit meg bemeséltem? Ez szörnyű!!! :oops:
ritt
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: