Új privát üzeneted érkezett!

De próbáltam csak mindíg kiújúlt.Kaptam 3! féle kúpot kenőcsöt,tablettát is, szóval 2-3 hétig meglesz az esti programunk.. :oops: :lol:
katica_75
 
 


Katica,
a dokim javaslata egyszerű és természetes: langyos kamillateába pár kanál natúr joghurt, és ezzel kell irrigálni! :) Furi egy kinézete van a lötyinek, de jó!

Akkor mondta, mikor tünetmentesen ugyan, de kenetben "vegyes baci" volt kimutatható. A Döderlein nem volt beixelve, nem örültem neki, de gondolkodtam, és sztem simán elférhetett a vegyesben! :)

Monyó, Gyugyi,
sikeres fogyit! :)


Magamról:
bedöftem az első Suprefactomat! :D

Kamilla??? :)

Ja, kiszámoltam, 33 cikluson vagyok túl, igaz ebben van pár fogis is... Esélyemmel tul.képp eddig csak 3-ban volt... :?
angel37
 
 


Szasztok!

Kamilla!
Hát azért sem irigyellek hogy egyikőtöknek sincs baja, ez is elég bizonytalan. Én ettől féltem a legjobban. De nekünk volt ez is az is hálisten.

Katica!
19 hónap, bár ez nem elég száni, de az eseted a pálcikákkal oké. Beférsz. :)


Angyal!
Te már nem sokáig leszel ám száni tag, tudod-e? :wink:

Monyó
Jujj én nem tartom szexinek a néger pasikat, sőt riadok tőlük.

Gyugyi!
Azért nem lennék a férjurad helyében mikor apás szülésen kipottyan a kis Dzsó. :shock:

Nekem is van siralomszánalom sztorim.

Halász Judit CD-t hallgatok a kocsiban. Hazafelé végigbőgtem az utat, főleg amikor kisgyerek énekelt. ÁÁÁ.
Vendég
 

 
 

Angel :)
magad bökted magadat? Nem semmi......Ez stimu szuri?
33 ciklus rengeteg..... De majd most! :wink:
Vendég
 


Junko :)
Tegyél be Ganszta Zoleet :lol: Azon nem fogsz bőgni! :lol:
Apa nem gond....kidumálom. :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Angel jól hangzik a coctailod :lol: . majd kipróbálom, de most asszem valami ütős kell. Éljenek a szurik!!!

Junko!
Köszönöm :lol: :lol: :lol:
kicsi Dzsó :lol: :lol:
katica_75
 
 


Túlestem tegnap este az első Decapeptylen. Fini volt. :)
Aztán ittam rá egy pohár vörösbort. Búfelejtőnek.

Hát Angel, azért nem vagyok egy egyszerű eset. Nem is tudom mi lesz ebből az egészből. Tegnap délután észrevettem valami barnás cuccot a bugyimon. (bocsi). Teljesen kiakadtam, hogy 21. napon nem jöhet meg!!!! Pont most, mikor fontos, hogy még legalább 5 napig ne jöjjön meg!!!! Máskülönben a decapeptyl nem fejti ki a hatását. Szóval most folyamatos ellenőrzést tartok. Valami barna még ma reggel is volt, de remélem keddnél előbb nem lesz belőle mensi!!! Ellenkező esetben lőttek az egésznek. Vagy még arra gondoltam hirtelen felindulásból lehet belőle short protokol.
???????

De a cicim még nem eresztett le, és a hőm is 37,1, így nekem nem szokott megjönni. (többiek kedvéért, a cicileeresztés az, mikor már nem feszül. Ilyenkor szokott megjönni. Legalább is nekünk Angellel)

Na megyek. Feje tetején áll a ház. Muszáj takarítanom.

Puszi mindenkinek!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Pálinkás szép reggelt!!!!

Kamilla :)
Beágyazódás semmiképpen nem lehet?
Vendég
 


Sziasztok!

Hááááááát vagy nem sokáig leszek, vagy még nagyon sokáig! :wink: Pár hét és kiderül, de bízom ám, hogy az első! :D Rögvest meg is nyitnám száni babavárók topicját! :mrgreen:

Ne kínozd magad gyerekdalokkal! :? Tényleg inkább vmi dumm-dumm zenét! :wink:

Gyugyi,
magam hát! :lol: Igen, stimu!
Mátol jön hozzá egy másikfajta böki is! :wink:

Kamilla,
szívemmel azt mondanám, hogy hátha, és hurrá, DE az eszemmel azt, hogy ne idegesítsed magad ezen, hogy épp most jött össze, így nehéz lesz szuriznod magad...
Nézz egy tesztet :!: , vagy ha nagyon nem jutsz dűlőre hívd fel a dokit, hogy mit mond erre...
Mellesleg mindig kell, hogy legyen valami kavar, hogy semmi ne legyen sima ügy :roll:

Gratu az első szurihoz! :)
angel37
 
 


Ja, nemtom miért, véletlenül lemaradt, a szövegem első része Junkonak szólt!
angel37
 
 


Hé! Én nem azon agyalok, hogy, hogy lehet, hogy összejött, hanem azon parázok, hogy nehogymá idő előtt megjöjjön, mert akkor lőttek az augusztusi zebrás tesztemnek. Most lecsekkoltam, de úgy tűnik tegnap este apa "kimosta" belőlem az összes barnát. Bocsi ez gusztustalan volt. :oops:

Egyébként rákézdeztem tegnap és Sipi aszonta semmi bajom nem lesz a Decapeptyltől ha esetleg terhes lennék, sőt néha szoktak adni "lutheal" fázisban 1szeri alkalommal a beágyazódás megtámogatására.

Angel nagyon remélem, hogy 20-án megnyitod a Száni-babás topikot. Úgy értem augusztus 20 és 2007!!!!! :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok.

gyugyi,eredmenyes kell hogy legyen a dietam,egyszer mar sikerult 5 eve,akkor asszem 6-8 kg ot fogytam ket honap alatt.

katica udv.nekem is ilyen palcika gondom volt de a doki nem mondott ra semmit.nekem a legnagyobb gondom a minden honapban elojovo candida :evil: :twisted:

angel,nemtod gombara jo ez a lotyi mert en is kiprobalnam.

junko szerintem is hanyagold a gyerekdalokat,en meg a kisbabaruhakat sem szoktam soha megnezni mikor a piacon vasarolok.

kamilla,kivanom hogy most ne jojjon meg csak akkor amikor szeretned.
jo ez a kimosas dolog.en a gombajaimat szoktam ugymond kimosatni apaval,na meg repeszteni :lol: mult honapban nagyon fajt a bal petefeszkem azt hittem ciszta es mondtam apanak hogy pukkasza ki,na 3ik probalkozasra sikerult neki :lol: en meg jo kislany reven megkoszontem neki a segitseget. :o

Kép
monyo83
 
 


Kamilla,
ja, OK! Jó, hogy beszéltél a dokival is!
Most már húzza ki miklósbácsi odabent ezt a pár napot! :wink:

Monyó,
sztem jó lehet rá! Ártani egészen biztosan nem fog, egy próbát megér, aztán érzed, hogy segített-e! :)
angel37
 
 


De én szeretem Halász Juditot. Mindentől függetlenül hallgatom. A gyermeteg lelkületem miatt.

Kamilla!
Hallgass Angyalra. Egyébként rám is rámférne már egy "nagymosás". :mrgreen:
21. cn tényleg elég korai. (nekem stimusban jött meg kb. akkor)

Angyal!
Száni babavárók. :)
De hát az már nem száni, ha van gyerök.

Ja én is voltam Kaáliba. Ha megjön gyogyó és szeptember elején újra nekivágunk.
Vendég
 


Kamilla,
segítenél nekem?- látom Te már benfenes vagy a F.I.-ben.
Sipit szted. felhívhatnám h. csináljon nekem hormontükröt, ha már 2 inszem előtt nem került rá sor?(A "gombaölő doki" látta a sok pco-ra utaló tüszőt az uh.-n, ami lehet csak a clostítól van, de akkor sem normális mesi előtt)Vagy konzultációs időpontot kellene kérnem?
Monyo,
a fogyás biztos segít candida ügyben is, nem??!!! Nem próbáltad még a candida diétát.Talán drasztikus, de azt mondják hatásos azokál akiket már évek óta gyötör.Én most az édességeket és a kenyérféléket próbálom első körben kizárni :wink:
Junko,
szuper szeptember mindjárt itt van! :lol:

Hát lányok fülledt nyári ejszaka van....mindent bele! :lol: :wink:
katica_75
 
 


Katica! Neked úgy volt 2 inszemed, hogy nem volt előtte hormonvizsgálat? Hát ez elég furi. Mindenképp csináltass, de azt nem tudom, hogy ilyenkor kell-e időpontot kérni vagy se. Szerintem hívd fel nyugodtan, de csak 11 után, mert addig megy a nagyüzem. Ja, és asszem már csak jövőhéten lesz,aztán megy szabira. Sok sikert!!!!

ma reggel 37,2 voltam és nincs barna, dehát ugyen nem lehetek terhes vagy ilyesmi....

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, volt 1 fél éves teljesen jó hormoneredményem meg csomó csudaszép görbém, és a prof annyira bizakodó volt ezek láttán h. úgy döntött nem kell. :roll: Jövőhéten telefonálok neki. Köszi
Na akkor piri tutira nem támad most nálad! :wink: hátha valaki MÁS!!???!!+++++++
katica_75
 
 


Hát viszont, ha fél éve jó volt az eredményed és a görbéid is okésak, akkor miért akarsz hormonvizsgálatot?

Ha nincs ovulációd, az látszik a görbén. Ha alacsony a progiszinted, az is látszik a görbén. Nekem mindig példaértékűek a görbéim és most be is igazolódott, hogy tuti jó hormonháztartás áll mögötte. De ha gondolod, megnyugtatás végett csináltathatsz egyet, de szerintem nem ott van a gond.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Junko,
azért a neve lehet az! :)
Nagymosás! :mrgreen:
És már most hajrá szeptember!

Katica, Kamilla,
a görbe sokat elárul, igen, de azért biztosat egy hormonvizsgálat mond! De ha nézték fél éve, és jó volt, akkor jó! :wink:

Kamilla,
a szuri nem tarthatja magasan a hőt? Csak tipp...
Azért nem lenne semmi, ha most jött volna össze! :wink:
angel37
 
 


Hát asszem lepadlóznék, ha most jönne össze. De inkább nem beszélek be magamnak semmit. Ma meg holnap még nem kéne, hogy megjöjjön, mert kell az 5 nap mensi előtt a Decapeptylnek, de aztán jó lenne, ha nem késlekedne sokáig, mert mihamarabb kezdeni akarok!
Angel! Mikor mész Uh-ra?

Azért csak úgy érdekesség képpen felteszem a görbém. :) Azért azt hozzá kell tenni, hogy mindig ilyen ám! (Kivéve a 21. napi spottingot)
Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Egyébként buta ez a fertility, mert 12. napon volt a tüszőrepedés, de mindegy.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
görbéd valóban szépen megugrott a 3. fázisba!

A ferty csak egy gép! :roll: Bár ha nem írnád, hogy tuti 12. napon volt, ez alapján én is 9.-re tenném! :wink:

Pénteken megyek tüszőellenőrzésre! :D
angel37
 
 


jooo reggelt szanikak:)

katica nem probaltam a candida dietat.anyunak is mindig volt,neki a sresztol.a doki azt mondta ra kellemetlen de semmi koze ahhoz hogy nem esem teherbe.

kamilla,azert nagy durranas lenne ha......elobb utobb ugyis kiderul.

angel,hajra tuszonezes.)jaj de jo hogy "mar" itt tartotok:)

junko,mindent bele szeptember.

Kép
monyo83
 
 


ANGEL BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok :)

Megjöttem én is ... jó sokat írtatok a hétvégén.

Engem szívat ez a mensi ... szombaton elkezdtem barnáázni reggel és utána semmi nem volt és kezdtem bizakodni hogy jujjdejó .... és tegnap sem volt az igazi, nem olyan ez a mensi mint máskor ... alig van vér (bocs) és az is csak néha ... de a ma reggeli tesztem csont negatív. Úgyhogy ma megyünk a Forgácsba és izgulok nagyon ....

Üdv akikkel még nem találkoztam :)
kokusz
 
 


Sziasztok!!!!!

Jöhetek még én is?2005.június óta szeretnénk babát,2005.nov.méhenkívüli terheség-8 hetes voltam-akkor kivettek belőlem ezt-azt, a bal petefészek 3/4-ét ciszta miatt és jobb petevezetékből kivágták a kisbabát.
Azóta csak várjuk a csodát.Hormonjaim jók,kiskatonák jók,ősszel kellene mennem laparra+hsg-re :shock: :lol:
Vendég
 


kokusz sajnalom hogy szivat a menzi de hatha a forgacsba mondanak valami biztatot.

vicuska udv.hat veled is eleg kegyetlenul banik a sors:(na de sebaj majd szepen itt bebabasodsz es mehetsz a szanis babasok topikba :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyókám,
köszi és köszi! :lol:

Kókusz,
:(
Sok szerencsét a Forgácshoz! :) Izgi!

Vicuska,
üdv! :)
angel37
 
 


Jó reggelt!

Száni görbe :shock:

Mit gondoltok felőle???hozzátéve hogy mult hét hétfőn az uhn volt két fejlődő petike...egyik 14 másik 9 mmes,,,,hmmm

Kép
Vendég
 


Ha nagyon gyorsan nem indul felfelé a hőd, akkor nem tudom hová tűntek a tüszők... :?

Nem mész újabb UH-ra?
angel37
 
 


Hát ez tényleg száni görbe. :(
Valami nem stimmel a hőmérővel. Ilyen alacsony nem lehet a hőd!
Hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Lehet, hogy most lesz csak peteérés?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


nem sajnos ez spontán hónap egy 1 db kikönyörgött uhval hmm...

hát möglássuk :)

az biztos hogy nem 4 nap múlva tezstelek akármit is mond a tickerem :wink:
Vendég
 


hát remélem most lesz bár akkor alalposan fölborult a világ

a ciklusaim 28 naposak rendesen és 16. nap köürl szoktam ovulálni....már a múlt hónapaban is a 21. napon volt...

KÉT HŐMÉRŐVEL MÉREM :oops: 8)
Vendég
 


Simán lehet szerintem, hogy a múltheti tüszők mostanra értek be.

Ha meg az asztrológus azt mondta, amit mondott, akkor ebben a ciklusban márpedig össze kell jönnie!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


l.mami szerintem nagy esely van ra hogy ma van ped.

Kép
monyo83
 
 


köszönöm a reakciókat, remélem tényleg most van :)

az asztrologus kétszer már beletrafált a barátnőknél hátha :)

bár nekem annyit mondott hogy 2008 ban a születésnapom után szülhetek....hát április 13 - án lesz a szülinapom, de utána is utána van még bőven ugye, nem biztos hogy abban a hónapban ...

Vicces lenne ha a száni club hozná meg a babákat van itt egy két gyanús eset :wink:
Vendég
 


Azért cseles ám az asztrológus. Ezt akár nekem is mondhatta volna, hogy április közepe után szülhetek, hiszen előtte már nemigen......

Nem megbántani akartalak, csak az én realista agyam elég nehezen fogadja be ezeket a dolgokat, hogy asztrológia meg kineziológia, na meg főleg a Jónás! Lehet, hogy ezért nem sikerült még, mert semmi ilyenben nem hiszek. :(

Kép

Kép
kamilla306
 
 


ezt egy éve mondta :)
Vendég
 


de egyébként én se hiszek benne, csak ugy belenyult a két barinőnél :)

aztán hogy az oda vissza hatás mennyire mükdöik azt nem tudom....azért esel e adott időpontban teherbe mert a csillagok úgy állnak vagy azért mert azt hallottad akkor eshetsz teherbe

szövevényes ánm az emberi agy :lol:
Vendég
 


Kókusz!
Hajrá Forgács! Én is oda járok! Jó hely! Bár nem tudom mire alapozom ezt a kijelentésemet, mert még mindig nem csináltak nekem gyereket.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok csajok!
Lassan én is jöhetek hozzátok.De még van 2 hónapom. :wink:

Kép
breni
 
 


Azért legyél optimista és határozd el, hogy márpedigmostaztán össze fog jönni nyaralás alatt!!!!

Ha gondolod, korengedménnyel felveszünk, de te azért még nem vagy annnyira száni!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Lehet, hogy csak meg kellett nyitni a szánicsapot, és zuhogni fog a zebraeső! :lol:

Kamilla,
mint korengedményes ötye, csak légy engedékeny! :lol:
Bár Reni sztem sem annyira száni még, főleg, ha termékeny nyaralásuk lesz! :wink:

Reni, azért üdv itt is! :)

Most elgondoltam, milyen jó is nekem! :shock: Minden engedmény nélkül ötye is vagyok, meg száni is! :mrgreen:
angel37
 
 


Helló Lányok!
Kókusz hol vagy már??? :lol:
Felhívtam Sipit, hiába kértem nem küldött nyomorult vérvételre...Azt mondta a sok kis tüsző "természetes", akkor lenne baj ha lenne 3 db 20-22mm , a 15mm az semmi...és kérdeztem Pco??? Ó hát az ellen folyamatosan küzdünk, ha fél éve nem volt akkor most sincs.Hát valahogy nem nyugodtam meg...szerintetek? Egyre jobban csak időhúzásnak érzem az inszemeket az 1 átjárható "vezetékemmel"
Asztrológusnál már én is jártam, most látóhoz készülök :shock: sztem. azért van benne valami :roll:
katica_75
 
 


breni udv.felveszunk persze,de ne maradj sokaig :wink:

katica sok kicsi tuszo?hm. a dokid helyeben en nem mondanam hogy ez normalis,az meg hogy fel eve meg nem voltal pco-s(ez mibol derult ki?neztek esetleg inzulint is?)az nem jelenti azt hogy most nem vagy az.
en semmikepp nem hagynam anyiban a dolgot.
a pco-ra van nagyon jo gyogyszer es hat eleg sokan babasok mar a pco-sok kozul.
amugy nekem eloszor vervetelbol derult ki a pco,es aztan meg az uh-an is ott volt a sok kicsi tuszo.

Kép
monyo83
 
 


Köszi Monyó szerintem sem alaptalan a gyanu. Vérvétel volt a 3. napon és abban minden normális volt,erre alapoz, nem néztek inzulint.Tökre meg vagyok lőve, kicsit úgy érzem h. csak nyomnák az inszemeket ész nélkül :cry: A háziorvostól kérhetek ilyan jellegű vérvételt vajon? Csak mert ha jól tudom a PCO nem kifelyezetten nőgyógyászati betegség?!
Te meggyógyultál már, vagy szedsz rá valamit?
Igen nekem is azt mondta a doki hogy a gombák nem igen befolyásolják a teherbeesést :lol:
katica_75
 
 


Na itt vagyok már csak még volt melóm

Hát tök jó volt, fel vagyok villanyozódva teljesen. Mivel épp ma van a 3. napom így a vért le is vették rögtön, néznek hormonokat. Majd mennem kell 21. napira is hogy nézzék a peteérést és ha minden stimmel akkor a következő ciklusban inszem. :)

Egylbként nagyon kedvesek voltak, és őszinték és ez tök jó ... a férjem is tökre örül.
kokusz
 
 


Szia Kókusz!
De jó, már nagyon vártalak :lol: ! Örülök h. pozitív benyomásod lett!
Neked volt korábbi hormoneredményed?Vagyis milyen régi volt az előző?
katica_75
 
 


Jó reggelt!

Hopp ha már inzulinról bezsélünk,,,én ebben egyáltalán nem vagyok profi segítenétek?

Elköldött a kaális dokim hárompontos terheléses vérvételre. Most jött meg az eredményem, a három cuki tökéletes, de a 60 perces inzulin magaabb az előírtnál, a 120 as megint jó.

Jelenthett ez valamit?

Hőm emelkedik már 36,3 ;)

Mindekinek sok sok sikert!

LM
Vendég
 


sziasztok.

katica,nemtom hogy hazidoki felirja e.engem a dokim az elso vizsgalat alkalmaval elkuldott rogton inzulin es cukortesztre.
a pco-s lanyok endokrin dokinal probalkoznak.
azert nagyon jo lenne ha megneznek nalad is az inzulint es a cukrot.


l.mami le tudnad irni az eredmenyeidet lehetoleg hatarertekekkel egyutt.
nekem nem emelkedett az inzulinom(hatererteken belul van mind a terheleses mint a 0 perces)visznt a lanyok azt mondjak hogy ez mar nem jo.
ha tudod az ertekeid ird le.

Kép
monyo83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: