Új privát üzeneted érkezett!

Szia Krisz! Örülök! :lol:

Kukis téma: azt olvastam valahol, hogy ha nem okoz fájdalmat a pisilés, akkor nincs nagy gond, hagyni kell, és a természet megoldja!
Azért várom a többiek véleményét is!!!!!
Vendég
 


Lotti!

Nekünk azt mondta a dokinéni, hogy kb. fél éves korától próbáljam meg fürdés közben huzogatni óvatosan, mindig kicsit tovább. Próbáltam, de nem ment. 1 évesen megnézte, hátrahúzta, mondta, hogy kamillázzam, és huzogassam. Azóta huzogatom, nincs gond vele.


Krisztinka!


Üdv itt is :)


Kép
Vendég
 


Lotti!
Nálunk egy éves koráig rá sem nézett a doktornő,akkor is csak megnézte és onnantól kezdve fürdésnél szoktuk felhúzni.
Még nem jön fel teljesen,de csak egy nagyon picit van letapadva.
2 éves kontrollon se volt vele probléma.
Tényleg akinek 2 éves gyerkőce van,mit mondtak mikor lesz
legközelebb oltás?Nekünk azt,hogy 6 évesen,de elég sokáig
témáztak azon,lesz-3 éves.
Betty!
Megjött nekem is a megkért meghívóm.
Még azt beírnád a táblázatba,hogy 10-én tesztelek?Köszi!
Andi

Kép

Kép
.jandi
 
 

 
 

Andi!

Beírtam :) Örülök, hogy megérkezett a meghívód.


Kép
Vendég
 


Lotti,

A nagyobbik fiamnál nem mertem huzogatni, pedig mondta az orvos hogy kell. Plusz kamillás vattával le kell törölgetni a fehér váladékot ami lejön a huzogatás után. Na ennek aztán az lett a vége hogy 2 évesen a doki felrántotta nekünk is, a gyerek ordított, a kukija egy hétig ba volt dagadva. Kamillávl kellet tisztogatni.
A 2. fiamnál már bátor voltam. Nincs is vele semmi gond.
Szóval mindenképpen huzogasd, mert gond lesz. :P :P

Üdv Krisztinka itt is. :P :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Az én fiaimra is nyomjatok egy pár szavazatot köszi!
Viktor!
http://www.gyermekruha.hu/index.php?tod ... orszam=756
Gergő!
http://www.gyermekruha.hu/index.php?tod ... orszam=758
márti80
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült visszaolvasni.

Nekünk a doktornéni azt mondta ne bántsuk a fütyit legalább 2 éves koráig. Így én nem is bántom. Mikor megszületett Gergő csak akkor luk volt neki, hogy éppen kipisilt rajta, most már tágult egy picit, de nem az igazi. Olvastam róla a neten, hogy sok esetben magától feloldódik.

Hú jó nagy babáitok voltak az én Manóm csak 2250 gr és 47 cm volt és ő is császárral született mert faros volt.

Márti! Oké fogok szavazni. Az én kisfiam is fent van:
http://www.gyermekruha.hu/index.php?tod ... orszam=360

Egyébként úgy látom sok a decemberi baba és mind fiú. Gergő dec. 1-én született, pont két héttel hamarabb, mint ahogy ki voltam írva.

Lehetne a topik neve az is, hogy lány kistesót szeretnénk! :lol: :lol: :lol:

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Márti!

Én folyamatosan szavazok félóránként, ha engedi a gép :)


Krisztinka!


Gergőre is szavazok reggel óta..

Peti is császárral született, 3400grammal és 49centivel 42.hétre. 10 nap után indították, de sajna csak fájások voltak, másnap újra megindították, kaptam méhpuhítót, oxitocint, burkot repesztett a doki, mégis 2 nap alatt fél ujjnyit tágultam csak. :( Ezért lett császár, nem várhattunk a végtelenségig :( Szerintetek ennek függvényében a második is szekciós lesz?



Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Betty,

Nem feltétlen kell hogy császár legyen a második. nekem van olyan ismerősöm aki az elsőt császárral szülte, amásodikat pedig normál úton. Persze a dokik jobban szeretik az embert másodszorra is felvágni, ha az elsőnél is az volt, mert azért vannak veszélyei.
Nem ijesztegetni akarlak, de felrepedhet a hasfal az erőlködéstől.
Persze neked minden ok lesz. :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nem feltétlenül. Sokan szülnek rendesen császár után.
Én nem nagyon szeretnék rendesen szülni, eléggé félek a fájdalomtól. Biztos hülye vagyok, de nem érzem magam kevesebbnek azzal, hogy császárral szültem.

Én is lassan tágultam, de nem kaptam rá semmit, mert készültünk a császárra. Mi reggel mentünk be a kórházba és este 8-kor volt 1 ujjnyira nyitva a méhszáj, atán este 9,30-kor ment el a mgzatvíz ami nem volt tiszta, ráadásul Manó szívhangja is lezuhant, így ruhanás a műtőbe, altatás és 10-kor már hozták is ki Gergőt.

Köszi a szavazatokat, nagyon rendi vagy, én is próbálok szavazni, de mivel te gyorsabb vagy, mint én én már nem tudok.

De azért próbálkozom.
Vendég
 


Lányok!

Én az összes topikos babucira szavazok, amennyit csak tudok!
Hát úgy döntöttem, hogy egyenlőre hagyom a fütyit, mert semmi gond nincs vele. Úgyis gyerekdokit akarok váltani, és akkor már az új dokival megnézetem.
Betty! Nekem a dokim azt mondta, hogy 90%, hogy a második babámat is császárral fogom szülni, hacsak ki nem pottyan belőlem magától a bébi! :lol:
Bence se volt hatalmas baba, 3250 gramm és 52 centi.

Majd még jövök, csak már izgatottan várom apát,mert állásinterjúra hívták vissza.
Vendég
 


Sziasztok!
Látom ti is neveztétek a gyerkőcöket! :))
Az én fiam is fent van,majd írok linket,ha van időtök,rá is nyomjatok néha egy-egy szavazatot!
Nagyon köszönöm!

Hú,ma délután jön anyósom!Nem találkoztam és nem beszéltem vele már évek óta.Most nagy családi összeborulás lesz.Vagy nem?Gondoljatok rám 3 körül!

Ja,vki kérdezte,de elfelejtettem válaszolni.Gyerekruha-boltot szeretnék,olyat,ahol minőségi ruha kapható.Igény lenne rá,de nálunk sehol egy hasonló sem.Hát,most erre készülünk a babaprojekt mellett.

Kép
Vendég
 


Lotti! Drukkolunk apának!!!!++++++++++

Márti! Azt hiszem sikerült szavaznom!
Vendég
 


Köszi a szavazatot!
Mennemkell mert felébredt a Gergő
Majd délután leszek
márti80
 
 


Márti!

Látom küldtél a gyerkőcökre sms-t! :lol:


Krisztinka!


Egy vagy két kattintás, nem áll semmiből :lol:


Kriszta!


Ez egy nagyon jó ötlet!!! Van már ötlet, hogy milyen márkákat? Az Apróka nagyon jó minőségű szerintem és jó árban vannak.


Köszi mindenkinek a hozzászólást a csaszival kapcsolatban. Én csak azért gondoltam, hogy ha akkor nem nyílt a méhszáj, pedig mindent bevetettek, akkor most vajon mitől..
Vendég
 


Terv van,nekünk anno nagyon bejött a Lego márka,de imádom a Gap-ot is. Egy ismerősünk üzemeltet ilyen boltot ausztriában,majd tőle még lopok ötletet,meg tudakolódunk a kereslet miatt itt a környéken is.

Lányok! A szójavit mire jó?Tudom,ciki,hogy nem tudom,de soha nem volt hozzá szerencsém.Eddig senki nem is ajánlotta nekem,de látom,ti szeditek.Én már "ezer éve" szedem az E-vitamint(apa is),folsavat és a Materna-t.Még beleférne a szójavit,ha segít.
Köszi a válaszokat!

Jaj,még egy technikai kérdés: honnan tudtok olyan avatart leszedni,amelyik kisebb,mint 6 kbyte?? Nekem is van vagy száz,de mind nagyobb.

Kép
Vendég
 


Lotti,

Szorítok apának, hogy minden ok legyen és felvegyék. Nincs rosszabb mint egy állásinterjú. Én legalábbis nagyon utálom, mindig halálra izgulom magamat elötte. :P :P

Kriszta,

Nem is tudom mit mondjak.... Talán kéz-és lábtörést. Nekem nagyon jó a viszonyom anyósommal. Sokat segít, főleg amikor betegek a gyerekek. Talán még jobb is mint anyukámmal. :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lotti!

Hogy sikerült apának az állásinterjú? Remélem, jó hírekkel jösz :lol:


Kriszta!

Ha küldesz avatart privin, szívesen lekicsinyítem Neked.


Judy!

Nem raktad fel a fiúkat a szépségversenyre?
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen előre is neked,Betty!Mindjárt küldöm neked,aztán megyek is,mert jön anyósom.Majd utána jövök visszaolvasok és mesélek!

Kép
Vendég
 


Betty,

Nem mert állandóan lefagy az az oldal. Nem tudom mi lehet a probléma. Még szavazni sem tudok rátok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty!
Nem tudok neked mélt írni,mert nem nyilik meg a levelezőm!Hova küldjem az avatart?Ha ide,privibe küldöm,az jó?
Egyébként ő lenne az:

Kép
Vendég
 


Na,tényleg rohanás anyósozni,remélem ma még este be tudok nézni!
Puszi nektek,lányok!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Judy!

Sajnálom, ha lefagy. :( Nem baj, ha nem tudsz szavazni, azt én megoldom :)


Kriszta!


Kép


Így mér fel tudod tenni..
Vendég
 


Na sziasztok !

Újra itt vagyok,visszatérve a kukis témához nekem mind a két fiúnál születésükkor már fel jött teljesen azt mondták a korházba , hogy ez jó és lassan lassan huzogassuk nekik mert vissza tapadhat.De múltkor fájt nagyon a Viktornak a kukija és elmentünk a dokihoz és azt mondta hogy bevan neki gyulladva a tövénél ahogy a dokinő felhuzta neki azt mondta mostmár teljesen fel van neki jőve.

Más...
Nekem szerintem mikor pé-m van akkor úgy érzem mintha fel lennék fázva mert baromian fáj a hassam és erős tojásfehérjés folyásom van Ez lehet a pé-m??? de már visszagondolva 3 hónapja érzem ezt mindig menzi után kb1 hétre a héten is ezzel küszködök.

Lányok!
Köszi a szavazásokat én is szavtam a gyerkőceitekre!!!!!!

Na megyek mert lassan végez a mosógép és ki kell teríteni mert szép idő van kint!!!

Betty!
Köszi mégegyszer a képek kicsinyítését!!!
márti80
 
 


Márti,

Nálam ugyanez a helyzet pé-kor. Alhasi feszülés, olyan mintha fel lennék fúvódva, és erős tojásfehérje párosul hozzá. De ez csak jó, met így mindig tudjuk, hogy mikor vagyunk termékenyek. Ja és nekem is kb menzesz első napjától számított 1 hétre kezdődik, és eltart egy pár napig. Általában amikor felmegy a hőm, már elmúlik a hasfeszülés is. Érdekes nem???

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok,

Sikerült feltennem a fiukat a szépségversenyre. Az utolsó helyen nulla szavazattal kullognak. Balázs és Dániel. Mind a ketten fehér ingben vannak a képen.
Szavazzatok rájuk is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Hát túl vagyok rajta.Nem volt olyan rossz.Sőt,egész jól elbeszélgettünk.Bár volt egy kis vita,hogy miért nem engedem el 14 napra velük Görögbe Bencét.Hát mert az nagyon hosszú idő,hiányozna nagyon és különben is,sztem elég,ha velünk nyaral még 8 évesen.Vagy nagyon szigorú vagyok?

Betty!Elvileg sikerült betennem,de majd mindjárt kiderül.Nagyon-nagyon köszönöm neked!

Lányok!
Vki megírná nekem,hogy a progi-nak és az ösztradiolnak mennyi a jó eredménye?
Köszönöm szépen nektek!

Kép
Vendég
 


Jaj,látom a malackát!
Édes!
Mégegyszer köszönöm,Betty!

Kép
Vendég
 


Kriszta!

Igazán nincs mit. Szerintem nem vagy szigorú, én sem engedném el a 8 éves gyerkőcömet mással olyan hosszú időre. A progi és ösztradiol-hoz nem tudok sajna hozzászólni :(
Vendég
 


márti80
 
 


Kriszta,

Én is egyetértek veled. Én sem engedném el ilyen hosszú időre, főleg külföldre. Az enyémek anyósomnál szoktak nyaralni szinte egyész nyáron kb 30 km tőlünk, de minden nap hívom őket, és minden hétvégén mi is lent vagyunk velük. De még így is rettentően hiányoznak.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy5!

Láttam a fiúkat kiemelt helyre tetetted próbálok szavazni de már valaki az lemúlt 5 percben szevezott gondolom nyomod minden öt percben amikor van időd???!!!

Az én nagyobbik fiam is anyáméknál szokott lenni majdnem minden hétvégén de ők is csak 20 km-re laknak tőlünk, mert elvan nagyon a nővérem két nagy fiával. Az anyósoméknál nem akar ott aludni.Pedig ők itt laknak az utcánkban de így jó mert ha olyan dolgom van akkor csak szólok és ha épp nem dolgozik vigyáz a fiúkra!!!

Puszi mindenkinek Márti
márti80
 
 


Kép
Vendég
 


Márti,

Köszi a szavazatot, kénytelen vagyok 5 percenként szavazni. mert otthon nincs net, és 4 után már nem tudok semmit tenni az érdekükben.

Betty,

Én Petivel vagyok így, próbálok szavazni, de mindig van rá szavazat, amikor próbálom. Azért próbálkozom továbbra is.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy5!

Tegnap 5 óráig voltak kiemelve a fiúk, addig 5 percenként szavaztam, utána félóránként. Majd valaki újra kiemelte őket, és ő szavazott fél óránként. Látom, most is reggel óta ki vannak emelve, mindjárt az elsők lesznek :) Petire nem kell szavazni, én megteszem félóránként. Bár elsők nem leszünk, de legalább mondhatom, hogy amit tudtam, megtettem (egyszer én is kiemeltem őt..) :lol:
Vendég
 


Betty,

Köszi a szavazatokat. Én emeltem ki őket még este, és az egyik kedves barátom ücsörgött otthon a net mellett és szavazott.
Elsők biztos nem leszünk, mert 257 szavazata van az elsőnek azt hiszem. Az nagyon sok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Május 31. még messze van, és már a huszonvalahányadik helyen vagytok.. Szóval hajrá! :lol:
Vendég
 


Sziazsztok!

Betty! Te szoktál még mindig olyan szorgalmasan szavazni a Gergőmre! Mert nekem csk néha sikerül a fiúkra szavazni. Én is szeretném majd kiemelni Gergőt!

Képzeljétek ma reggel úgy elaludtunk negyed 10-kor keltünk. Aztán gyorsan kitakarítottunk. A piacra is akartunk menni 5 percre van tőlünk, de zuhog az eső. :twisted:

Aktualitásba én nem nagyon tudok mit írni, vagyis azt hogy 26-án kiskatonavizsgálat.
Vendég
 


Krisztinka!

Igen, én szavazok, mindig, amikor Petire is.. :lol:
Beírtam a táblázatba a katonákat ;)



Márti!

Ti mióta próbálkoztok? Majd csak most először a Jónás napon?


Kép
Vendég
 


Sziasztok

Én is csatlakoznék hozzátok.
Nekem van egy 14 hónapos kisfiam és már javában küzdünk a tesóért.
Dominik inszeminációval sikerült nekem és most is orvosi kezelésre járok.
Ugye jöhetek?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Üdv Pkagi,

Persze hogy jöhetsz. Mióta próbálkoztok a kistesóval??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


pkagi!

Üdv köztünk! Majd írd meg a hiányzó adatokat, hogy beírhassam a táblázatba :lol:



Kép
Vendég
 


Judy

2006.06. hótól próbálkozunk, de ismételten dokihoz csak decemberben mentünk, mert csaszis voltam és nagyon nagy volt pocak így a doki egy év regenerálódást javasolt, de mivel Domira 3 évet vártunk, így hamarabb belefogtunk a próbálkozásba, mert hát biztosan nem lesz olyan szerencsénk, hogy csak úgy spontánra összejön gondoltuk.
Valóban nem így lett és most ismételten orvoshoz járunk, de sajnos ennél a dokinál most voltam utoljára, mert a Schöpf-Mérei meddőségi részlegére jártam, de ugye április egytől bezár. :(
Így most bejelentkezem egy másik dokihoz, de azért még ez a hónap sincs elveszve. Ma kaptam meg a repiszurit.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Fix. köszi, hogy betettélé a tábliba írom a hiányzó adatokat

30-32 naposak a ciklusaim
Gyermek: 1 éves Dominik
próbálkozás: 2006.06
Teszt: 2007.04.09
Kor: 28
closti+choragon

Kép

Kép
pkagi
 
 


Pkagi,

Hát azért nem semmi, hogy te is miken mehettél keresztül a babádért. És most is harc áll előtted. Nagyon tudom becsülni az olyan nőket, akik soha nem adják fel, és küzdenek a végtelenségig.
Meglátod most előbb sikerülni fog. Nem akarsz magadról is feltenni egy vonalzót, csak hogy tudjuk hol jársz éppen.

Amugy lehet hogy buta vagyok, de mit jelent pontosan az hogy inszemináció????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pkagi! Üdv közöttünk! Mihamarabbi babásodást!!!!

Judy! Az inszem az amikor mesterségesen juttatják a spermát a méhbe felvezetett katétaren keresztül De előtte spermát kicenrifugálják. Valami ilyesmi. Egyszer Pandácska írta le nekem.
Vendég
 


pkagi!

Kívánom, hogy mihamarabb legyen egy édes kistestvére Dominak :) Remélhetőleg ez alkalommal spontán összejön a baby :lol:



Kép
Vendég
 


Köszönöm szépen a kedves fogadtatást.

Reménykedem én is ebben a hónapban nagyon. :)
Ha nem jön össze következő hónaptól kezdődik megint az inszemináció.
Krisztinka jól írta le az inszeminációt. :)

Kép

Kép
pkagi
 
 


Köszönöm.
Néha tényleg nagyon tudatlannak érzem magam, de talán csak azért mert nekem nem volt részem ilyen eljárásokban.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mindenkinek kellemes estét kívánok.
Holnap dolgozok, így tudok jönni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: