Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rony :( Azért még ne add fel!

Tobi! Drukkolok ezerrel!

Lugi! Én is kaptam Merionalt, de nekem a lombik havában is és a következő ciklusban is megjött rendesen 26 napra, ahogy szokott...
Persze ez bizti mindenkinél egyedi, én nehezen vagyok stimulálható, már 4 ampullát kaptam a végén a 150 Gonal mellé...

Tegnap érdekes álmom volt, pedig én még sosem álmodtam babával, ezt tudni kell hozzá.
Egy 7-8 hónapos kislány volt a karomba, vittem magammal mindenhová, együtt mentünk nyaralni is, etettem, fürdettem, stb. Csak ketten voltunk, mármint más ismerős személy nem szerepelt az álomban. Remélem ez valami jót jelent.....
Talán a mi szívszerinti kislányunk megfogant már? :lol:

Puszi Mindenkinek!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
noncsi32
 
 


Sziasztok,

Tobi
+++++++++++++++++

Rony
szerintem se add még fel.

Noncsi
akkor a kislányotokhoz
+++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Rony,nagyogyon drukkolok!!!!
Noncsi,most akkor hogyan tovább öf ügyben?
Vendég
 

 
 

Sziasztok,

Egy kis ideig nem jövök és mennyi minden történik 8) .

Mazsi nagyon szép a babátok, nagyon sok tejecskét és boldogságot kívánok. :D :D

Princess gratulálok lánykádhoz, lassan Te következel, izgi........ :wink:

Tobi megy a hypermega tapasztó drukk++++++++++++++++++++
Fagyiba jutott icebaby?

Noncsi jó ötlet volt, hogy elindítottátok az öf., egy jó tanács nem kell sokat foglalkozni a bürokráciával, nyugi minden rendben lesz. :wink: :wink:

Bella hogyan tovább? Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a múltkori lombik. :( Na de most a fagyibabyk tuti befutok lesznek :wink:

Nyulasz, hogyan tovább? Mikor folytatjátok?

Nyuszifül de jó, hogy jelentkeztél :D

Rony mennek a drukkok++++++++++

Magamról 2 napja párommal elkeztünk egy turboslim szerű fogyókúrát, hátha fogyunk (remélem nem hízás lesz a köv.-e :roll: )
Nem tudom mikor folytatjuk, most egy kicsit elegem lett az egészből.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, de ez most nem jött össze. Nagy elvárásaim nem voltak, hiszen ez még csak az első volt. De úgy érzem, idén össze fog jönni, úgyhogy optimista vagyok ezzel kapcsolatban.

Tobi!
Te most hogy állsz? Mi következik? +++++++++++

Noncsi!
Még évekkel ezelőtt álmodtam én is ilyen "babásat". Született kisbabám (fiú volt), a karomban tartottam és olyan megnyugvást, boldogságot éreztem, mint még soha. Azóta kezdett motoszkálni bennem a babaproject, előtte valahogy nem igazán érdekelt a dolog.

Csibe!
Hát igen a fogyózással vigyázni kell. Minden tiszteletem azoké, akik ki tudnak tartani egy fogyókúra mellett. Hát nálam ez sose ment. Csak ideges lettem, hogy le kell mondani mindenről. Azért kitartás, Nektek biztos jobban megy. Pedig érdemes lenne a terhességet optimális súllyal kezdeni, de valahogy mégsem sikerült eddig annyit fogynom, amennyit szerettem volna.

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Rony,
:( ez tök jó, hogy ilyen optimista vagy!!!! annak is kell lenni! :wink:
én most ET+6. napon vagyok hááát remélem, hogy pozitív teszt következik :wink: :)

CSibe,
drukk a fogyókúrához+++++++++++++++++++++++
nem jutott semmi fagyóba :( vhogy mindig így járunk de sebaj...most a pocilakóra koncentrálok :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok

Csibe
ez milyen fogyokúra??????????????????

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Erika 2 étkezést váltunk ki Turboslim porral, egy étkezés nekem az ebéd ami főtt étel, de az is lájtos, meg nem is kiván az ember sokat. Remélem beválik, mert nagyon szeretnék 100 kg alá menni, és ahhoz 20 kg-ot kéne fogynom. És ha az sikerül, akkor kezdeném a következő lombikot. Lehet, hogy müködik nálam a rendszer mert szerda óta lement 2,5 kg-am :lol: :lol: .

Tobi drukk++++++++++++++Rony :cry: :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok

Csibe
Hajrááááááááááááááááááááááááááááá!
írtam neked én is!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Csibe
Hajrááááááááááááááááááááááááááááá!
írtam neked én is!

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. Megvolt az esküvő, kb. öt percig tartott. Négyen voltunk, a két tanú és mi. Nem akartam kiöltözni, de megszűnt egy esküvői szalon és kiárusították az összes ruhát. Pont volt egy kismama ruha, nem igazán tetszett, de végül levágtam róla a virágdíszeket, így egész jó lett. Vettem hozzá egy pelerint is, szerencsére, mert aznap már nem tudtam összegombolni a ruhát a hátamon. Elkéstünk és a bedagadt ujjamra nem tudtuk felhúzni a gyűrűt. De a lényeg, hogy születendő babánk az apukája nevét fogja viselni.
Majd töltök fel képet, amin látszik a pocakom.

Mindenkinek nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
princess
 
 


Princess :lol: :lol: :lol: micsoda sztory :lol: ja,és gratulálok! :wink:
Vendég
 


Pincess gratulálok :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok,

Tobi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok,
köszi Csajok a drukkokat!!!!

Princess,
gratulálok!!! :P

KépKép
tobi
 
 


Princess!

Milyen "romantikus" volt az esküvő :lol: :lol: Gondolom mindig is ilyenről álmodtál :lol: Gratulálok mégegyszer és most már a családalapítás kellemes részére (babavárás) koncentráljatok


Tobi!
Jaaaaaj de izgi :lol: Lehetne már eredményhirdetés, mi? ~~~~~~~~~~~~~~(pozitív hullámok)

Csibe!
Drukk a fogyikúrához!
Azt mondják, a diéta fejben dől el, úgyhogy ha akaratban erős vagy, menni fog. Majd írj, hogy megy a dolog, drukkolok hogy elérd amit szeretnél. Mennyit szeretnél összesen leadni?


Hétfőn elkezdtük a kövi inszemhez a szurizást. Képzeljétek, felhívtuk a Krio-t és ugyanattól a donortól már nincs anyag. Most lehet másikat választani. Ezt nem hiszem el. Szerintetek meg lehet ezek után oldani, hogy a tesók vérszerintiek legyenek és ne féltesók? Hát milyen szedett-vedett családunk lesz? Szeretnék vagy 3-4 gyerkőcöt de hát most ezen nagyon kiakadtam. Most egy kicsit elment a kedvem ettől az egésztől :cry:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Tobikám,drukk,drukk,drukk!!!!
Rony,én úgy hallottam itt a lányoktól,hogy azt megmondják,hogy attól a donortól még hány minta van,így nem érdemes olyat választani,akinek már csak egy van.De itt vannak Erikáék,nekik sikerült.Van erre törvény,ami szabályozza,hogy mennyi mintát adhat egy donor.Talán négyet vagy ötöt?Dehát majd Erika elmondja pontosan.Jó szúrkálást!És drukk! :wink:
Csibe,hajrá,és kitartás!!!!
Vendég
 


Ja,és Rony szerintem nem jó a vonalzód :roll:
Vendég
 


Nyulasz!

Ja, igen a vonalzó :D Javítanom kéne

Négy terhesség lehet, utána egyáltalán nem adhatnak. De itt nem erről van szó, hanem amíg nem megy be nekik az eredmény, addig karanténba teszik, nem adnak ki újabbat. Lehet hogy az én (vagy másnak) eredményme még nem ment be és azért nem kapunk és elvileg lenne.
Amikor 3-ból (!) kell kiválasztani, akkor nehéz olyat választani, akinél minden klappol.
Nem tudjátok, a Krio-n kívül foglalkoznak még ezzel máshol is? Úgy hallottam nemcsak ők vannak egyedül. Hm?

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok,

Rony Humancell vagy valami hasonló nevű is foglalkozik donor spermával. Telefonon nekünk is azt mondták a Krióban, hogy már az eddigi donor anyaga nem adható ki, de személyesen amikor bent voltunk, kitették elénk az elöző donorunk adatlapját...

Tobi drukk++++++++++++++++
Mikor lesz eredmény, 5 naposan kaptad vissza, már simán lehetne vérvételre menni.......... :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Köszi Csibe. Hú ez nagyon jó lenne. Megnézem ezt a Humancellt is. Ez jó ötlet, köszi.
Na gondolom akkor nem volt nehéz Nektek a "választás". :lol: :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok

Rony
sajnálom, hogy már nincs ugyanaz a donor.
Nálunk nem is Mi választottunk, hanem a donort is a Kaáli Intézet intézte.
Nekünk a doki - Krizsa dr. - azt mondta hogy az hogy vérszerinti tesók lesznek-e ez csak a leszívás napján fog kiderülni, de szerintem nálatok, hogy Ti választototk akkor ezt Ti tudjátok előre! Én végülis a leszívás előtt az altató aszisztenstől is megkérdeztem hogy a donor ugyan az-e, és szerencsénkre azt mondták, hogy igen (a kód egyezik), de végülis azért nem fogom őket elvinni DNS vizsgálatra :lol: ezek után már nem is érdekel legalábbis engem ez a dolog.
De egyébként meg :lol: hajnalban azt álmodtam hogy egy pici újszülött babát tartok a kezemben aki apjuktól van :lol: :lol: :lol: :lol: csak az a baj hogy az ilyen álmaim ritkán válnak valóra, de én azért továbbra sem adom fel a reményt!
Tudtommal is van még a Krión kivűl még olyan cég ahol vannak donor spermiumok, csak a nevüket nem tudom.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,
Köszönöm a drukkokat!
Sajna nem sikerült de majd jövőre :wink: addig is pihi ezrrel.

Puszi Nektek

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok

Tobi
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Tobi :( :(

Kép

csibe
csibe32
 
 


Rony, Tobi :cry: :cry: :cry:

Kép
mazsi02
 
 


Tobi!
Sajnálom :cry: Ne add fel, előbb-utóbb össze fog jönni, csak kitartónak kell lenni.

Erika!
Akkor Ti még nehezebb helyzetben voltatok, mert még választanotok sem lehetett. Régebben attól féltem, hogy milyen gáz lesz, ha majd meglesz a baba (jujj de optimista vagyok :lol: ) és mondják, hogy "tiszta apja". És végül is elképzelhető, hogy tiszta apja lesz a gyerek, nem? Csak ugye a mögöttes tartalmat nem tudják. Próbálom kicsit lazábban felfogni a dolgot és így könnyebb.

Lányok, megint szükségem van drukkjaitokra, mert csütörtökön megvolt az inszem :lol: . És a legjobb, ami történt, hogy ugyanattól a donortól volt anyag, úgyhogy nagyon megkönnyebbültünk. Pedig azt hittem nem fog összejönni, mert hétfőn nagyon sokára hívtak be. A Krio-ban olyan időpontom volt, amiről jól lekéstem és nem akartak már időpontot adni, de kikönyörögtem és végül befutottunk. Ami a legjobb: úgy volt, hogy a párom nem is tud bejönni velem választani (hát ennek nagyon örültem :? ) de végül csak eljött és így azért csak jobb volt.
Ja és a 2 óra múlva kezdődő vizsgámra is beértem, habár már lelkikben lemondtam róla. Hát elég durva volt ez a hétfői nap, de végül sikeres volt.
December 1-én kell menni eredményre, addig drukk és utro 1000-el.
:lol: :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok

Rony
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
az hogy nem Mi választottuk a donort az a mi döntésünk is volt.
A Kaális dokink mondta hogy lehet úgy is hogy ő felírja apjuk adatait + 1db igazolvány fotó és ezek alapján (gondolom én, hogy így a Krióban választották ki a donort) - így ingyen volt
De szerintem jobb is így, hogy végképp semmit nem tudunk rólla!
Amúgy pedig anyósom szerint az egyik kisfickó a sógoromra hasonlít :shock:
de hát ez is olyan, hogy van aki szerint rám, van aki szerint apjára hasonlít Ákos pl.
Vagy sokan azt mondják hogy nagyon egyformák a fiúk, pedig szerintem azon kívűl, hogy fiúk, hogy a fejformájuk egyforma, + a hajuknál a forgó (2db) tejlesen egyforma helyen van ezen kívűl nem hasonlítanak egymásra arcilag
ja és tényleg Áronka vércsoportja az apjukééééééééééé :lol: (de ezt is csak azért tudom, mert szegényke volt a PIC-en, és így benne van a zárójelentésében)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Rony
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
az hogy nem Mi választottuk a donort az a mi döntésünk is volt.
A Kaális dokink mondta hogy lehet úgy is hogy ő felírja apjuk adatait + 1db igazolvány fotó és ezek alapján (gondolom én, hogy így a Krióban választották ki a donort) - így ingyen volt
De szerintem jobb is így, hogy végképp semmit nem tudunk rólla!
Amúgy pedig anyósom szerint az egyik kisfickó a sógoromra hasonlít :shock:
de hát ez is olyan, hogy van aki szerint rám, van aki szerint apjára hasonlít Ákos pl.
Vagy sokan azt mondják hogy nagyon egyformák a fiúk, pedig szerintem azon kívűl, hogy fiúk, hogy a fejformájuk egyforma, + a hajuknál a forgó (2db) tejlesen egyforma helyen van ezen kívűl nem hasonlítanak egymásra arcilag
ja és tényleg Áronka vércsoportja az apjukééééééééééé :lol: (de ezt is csak azért tudom, mert szegényke volt a PIC-en, és így benne van a zárójelentésében)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok,

Rony++++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Rony,
millió drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Kép

Remélem sikerül a feltöltés. Itt a legújabb kép Pocaklakóról. [/img]

Kép
princess
 
 


Sziasztok

Princess
GYÖNYÖRŰSÉGES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Princess :D :D :D
Vendég
 


Princess, de klassz!
Nagyon édes!!!!!
lugi
 
 


Princess,
Édespofa!!!! :P pocaksimi :D

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Mindenki már a karácsonyi készülődéssel van elfoglalva!?!?
Hogy vagytok Lányok?
Rony mi lett az eredmény?
lugi
 
 


Princess!
Nagyon jó a kép!!! Olyan élethű. Nagyon kis cukor baba lesz.

Hát ez most nem sikerült. De már bele is kezdtünk a következőbe, úgyhogy inkább a remény és lelkesedés van megint túlsúlyban. Egyébként azt hittem még a nagyon elején, hogy sokkal rosszabbul fogom viselni, ha nem sikerül, de még én is meglepődök, mennyire nem csinálok a sikertelenségből nagy ügyet.
Viszont: volt egy másik lány, akivel egyszerre voltam inszemen, neki a 3.-ik volt és amikor jött eredményhirdetésre, teljesen olyan tüneteket mesélt hogy 90%-ra vettem, hogy sikerült neki. Sajnos nem tudtam végig ott maradni, így nem tudom, hogy sikerült-e a dolog. Szóval ez a 3-as szám lehet, hogy bejön nálunk is. Tök jó lenne egy kis karácsony utáni zebrás teszt. :wink:

Többiek? Mindenki nyaral?? :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Sziasztok!

Én a körülményekhez képest jól vagyok. Párszor begörcsölt a hasam, így szigorú pihenést rendelt az orvos. A császár miatt már megvan a szülés időpontja. Ha nem jön korábban a baba, akkor dec. 29-én kell befeküdnöm és 30-án lesz a műtét. Izgulok, de már nagyon várom!

Mindenkinek drukkolok!

Kép
princess
 
 


Sziasztok

Princess
a méhed miatt lesz csaszi?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok

Princess
a méhed miatt lesz csaszi?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika,

Igen, a méhem miatt lesz a császár. Írtam Neked privit.

Kép
princess
 
 


Sziasztok,

Princess lassan itt a csaszi ideje, izgi :wink:

Nyulasz, van egy szer férfiaknak, nagyon dicsérik PROFERTIL a neve.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,köszi,utánanézek...
Nagyon eltűntél,mi van veletek?
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Tartozom nektek egy vallomással remélem nem haragudtok meg,de okkal tettem,szóval túl vagyok egy újabb lombikon...az okok,amiért nem mondtam,végtelenül egyszerű,megpróbáltam nem foglalkozni az egésszel,már másnap autóztam,és azóta is élem életem...sok,túl sok lombikunk volt eddig,és a régebbiek tudják,már háromszor jártam úgy,hogy a nagy gratulációk közepette kiderült,becsapós a teszt,és a pozitív sem mindig pozitív.Most nem tudtatok róla,nem kérdeztétek mizus,én sem foglalkoztam vele,nem éltem bele magam...és talán így volt jó Nagyon hiányoztak a drukkok,és a bíztatások,de nagyon féltem egy újabb csalódástól.Erről igazából alig tudott valaki,még aki eddig be is volt avatva,mert nagyon rossz érzés a végén mindenkit körbetelefonálni,hogy ez megint nem sikerült,és így karácsony elött nem akartuk ezt újra végigélni...De,most úgy néz ki,hogy sikerült,hozok majd tesztképet is.
Vendég
 


Nyulaszkám itt is gratulálok :D :D :D :D

Kép

csibe
csibe32
 
 


Nyulasz, gratulálok!! Ez tényleg meglepi volt!

Nekünk meg meg volt pénteken az első inszem!

Kép
kata05
 
 


Csibém,köszi itt is :wink:
Kata,olvastam a Kaálison :D És mit kértél Jézuskától? :lol: Nagyon drukkolok!!!

Itt a teszt,amit ígértem,a felső egy 10-es érzékenységű,az alsó pedig a Kaális teszt,talán 25-ös.Dec. 20-án,et+12,HCG:445,progi 190 felett.
Kép
Vendég
 


Nyulász, hát nem is tudom...! :lol:
Szép hcg, és a teszt, na az nekem is ilyen lesz!! :wink:

Kép
kata05
 
 


Kata :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: