Új privát üzeneted érkezett!

Julika!

Úgy tudom, ha az ember lányának hányingere van, akkor erősen tapadnak a babák :)
Kitartás! Nagyon vigyázz magadra :!:
dezsina
 
 


Julika!

Sajnalom, hogy ilyen rosszul vagy! Es ez tenyleg szörnyü, hogy csak a gyogyik maradnak meg benned! Probaltad esetleg a joghurtot? Talan az ivojoghurt lecsuszna…remelem minel hamarabb sikerül enned is valmit!

Nagyon halas vagyok azert amit a Boga doktorrol irtal nekem! Ha hozza megyünk konzira akkor szerinted ez azt jelenti, hogy O fog tovabbra is törödni velünk? Nagyon remelem.
Irtad, hogy ott akarnak majd spermakepet csinalni. Ezt meg aznap meg lehet csinaltatni szerinted? Csak azert mert mi csak aznap, azaz jövö het hetfön es meg kedd delelött leszünk Györött.

Az utolso spermiogramm eredmenye: 20 mill. Összesen, 10 mill/ml es 5% a jol mozgo, 60% mozdulatlan. Ez alapjan mondtak nekünk itt, hogy ez csak lombikra eleg. Centrifugalas utan is hasonloak a szamok, csak akkor az összes 1 mill. Inszemhez itt masfel mill. kellene, több jol mozgoval. Szerinted erre a Kaaliban is lombikot mondanak?

Neked ez volt az elsö? Es mennyit kertel vissza? Bocsi, hogy bombazlak a kerdesekkel, de nagyon uj meg nekem ez a helyzet, es szeretnek minel felkeszültebb lenni.

Biztos szep a fürdöd, varom a kepet! :D

Dezsi!

Tenyleg szörnyü ami törtent azzal aki lemondta a lombikot! Es borzalmasan sajnalom en is, de ez NEM A TE HIBAD! Ez egy esely a sorstol!
Es meglatod ez a februari sikerülni fog! Persze azert nagyon remelem, hogy nem csak kettö lesz ingyenes! Ez nagyon nagy kiszuras lenne rengeteg csaladdal!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


dezsina!
köszi a választ!én is kaptam győrben floragyn kúpot.akkor nem is volt bajom.
ma írtak fel canestent.
CSÜTÖRTÖKÖN PUNKCIÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vannak szép tüszikék!nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!!olyan jó lenne!!!!!!
lola29
 
 

 
 

jucmuc!
köszi hogy szorítasz,már jobban vagyok!
nektek is a legjobbakat kívánom!!!
lola29
 
 


Sziastok!

Lola
Sok sikert apunkcióhoz és persze a folytatáshoz! :lol:

Dezsina
Hát még én sem lettem babás...úgyhogy nem tudhatom biztosan mi mennyit ér ezek közül a szerek közül.
Majd ha apa elmegy kiskatona vizsgálatra...meglátjuk változott-e a spermaképe. Bár neki eddig is jó volt. :lol:
Én egy lombikos lánytól olvastam, hogy amikor szedte sokkal szebb és több tüszője lett.
Az aloe verát és méhpempőt is rengetegen ajánlották.
A cickafark-palástfű peteérést serkentő.
A sósfürdőket (bármilyet) ajánlanak nőgyógyászati bajokra.
Szóval ártani egyik sem árthat. :D

Ma vagyok a 29. napon, teszt negatív...a progipótlót ma már nem vettem be...várom a menzit szerdára-csütörtökre. :(

Szép jó éjt!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

Lola!
Mennek a drukkok a punkcióhoz! Remélem sok jó nagy petéd lesz :)

Vizkriszisback!
Kipróbálom a csodaszereidet, mert még soha sem csináltam ilyet. Hátha használ :?

Jucmuc!
Neked minden eredményed okés?
Köszi a bíztatást! Edig ez eszembe sem jutott, hogy ez egy esély a sorstól :wink: Ha hiszed, ha nem, ezek a dolgok erőt adnak!!!
dezsina
 
 


Dezsi!
Igen, nekem minden eredmenyem rendben. Illetve a 3. napit meg nem tudom, jövö het hetfö reggel megyek be a fehervari korhazba a leletemert aztan delutan megyünk a Kaaliba.
A cisztas fibrosis eredmenye dec.12-re lesz meg, a kromoszoma vizsgalatra pedig most penteken megyünk es valamikor januarra lesz meg az eredmeny.
Ezen kivül van egy 21. napi vervizsgalatom, toxoplazma, HIV, HSG. Ezek mind okesak.
Nem tudom kell-e meg valami, de szerintem nem.
Hamarosan itt a karacsony, aztan a januar elrepül, es aztan jöhet a februar!!!
Ezzel magamat is biztatom am! :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Figyu! Akkor Te is ilyen év elejei leszel :?: :?: :?:
dezsina
 
 


Dezsi!

Huuu hat en nagyon szeretnek ev eleji lenni! El sem hiszed mennyire! Most minden azon mulik mit mond nekünk Boga doktor hetfön. Nem tudom mennyit kell varni, van-e ott is lista stb.
Mindenesetre en februar elött nem tudom kezdeni mert januar közepere mondtak kb. a kromoszoma eredmenyt.

Neked volt valamilyen mas vizsgalat ezeken kivül?

Megkerdezhetem hanyadik lombikod lesz ez?

Jo ejt!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Jucmuc!
Nekem most lesz (ha minden igaz) a második.
Semmi extra vizsgálatom nem volt csak a szokásosak. De ezeket nem az intézetben csináltattuk, hanem vittük magunkkal a leleteket. Nekem hormon, petevezetékátjárhatóság, páromnak sperma, aztán az intézetben AIDS, Hepa, + hormonvizsgálatok. Mindkettőnknek minden lelete jó volt. Hiba nincs, még sem sikerül. Ilyen kromoszomára nem mentünk, mert sikerült egyszer 5-6 hétig spontán terhesnek maradnom, (persze akkor nem akartuk) ugyan elment, és így már valami másodlagos meddőség kategóriába kerültem.
Remélem ott nincs akkora várólista, mint ahova én járok!
Szedsz valami extrát a felkészülés alatt?
dezsina
 
 


Dezsi!

Mi is ugy visszük a leleteket, elfogadjak az ittenieket is. Nekünk itt mondtak a kromoszomat, ugyanis mi ket vasat tartunk a tüzben egyszerre. Ha esetleg nem sikerül otthon elintezni akkor itt vagunk bele. Es itt sajnos kell a kromoszoma is. Lehet, hogy azert mert nem vagyunk mar tul fiatalok. En 35 leszek januarban, a ferjem pedig 38.
Hat en is nagyon remelem, hogy nem kell ennyit varni. En meg nem kezdtem el szedni semmit, de most nekiallok azt hiszem. Van itthon elevitem. Az az igazsag, hogy sokaig szedtem aztan mivel nem törtent semmi meguntam.
Te mit szedsz?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

34 leszek a jövő héten, párom 48. Nem értem miért nem kértek akkor tőlünk kromoszómát. Mindegy. :wink:
Elevitet én is szedtem és most is fogok. Ha megkapom a fizumat, akkor veszek is! Meg gyógynövényeket, meg méhpempőt, meg cickafark, meg palástfű, meg aloe vera, meg grepfurit csepp meg sós fürdő, és macát is! és vörösborozni is fogok!
Sikerülnie kell :lol:
dezsina
 
 


Dezsi!

Ezt mar szeretem! Jol megaszontad!:D A mehpempöröl en is hallottam, hogy segit.
A vörösbor is segit? Ez tök jo mert szeretem. De olyan furcsa, hogy a bor segiti a megtapadast.. Ha csak ezen mulik.. Kép

Akkor kb. egy idösek vagyunk. Es igy is van sikerülni fog!!! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Jucmuc!
Pár hónapja megnyitotuk a részegesek klubját, mert kb 12-en több kevesebb nap eltéréssel egyszerrre mentünk beültire, vagy visszaültire. Na akkor mindenki itta a nedűt, este 1 pohárkával. Állítólag segít :shock: , de lehet, hogy nem ez a siker kulcsa, mert csak Julika maradt terhes :roll: Ártani nem árt és ha meg használ, annál jobb!
Amúgy vagyunk itt egy páran +30 :lol:
nagyon jópofa ez a két iszákos a mondat végén :D
dezsina
 
 


Sziasztok!!

Réka vagyok, még új, és szeretném a segítségeteket kérni. 22 éves vagyok, és a párommal már lassan 3 éve próbálkozunk, de sikertelenül. Most a Forgács Intézetbe járok, és túl vagyok az 1. inszem-en, de sikertelenül. Úgy működött, hogy szedtem a clostilbegytet, aztán 12. napon uh, 13. napon HCG injekció volt, majd a 15. napon a beültetés, utána a Duphastont szedtem 14 napig, és elkezdtem vérezni. A páromnak nincs semmi baja, ő tökéletes, nekem meg a progreszteronom nagyon alacsony, ami azt jelenti, hogy évente kb. 4szer van menszeszem. A korábbi orvosom megállapította azt is, hogy sok apró ciszta van a petefészkeme. De aForgácsba azt mondják, hogy nincs semmi komoly bajom. Namost 22 évesen szerintem ez elég nagy baj és 3 év sok idő. Most készülök a következő inszeminációra, de félek tőle, mert nem nagyon bízunk ebben az orvosban. Az 1 inszemináció került nekünk: 10 ezerbe a gyógyszer+ 40 ezer a beavatkozás. De még szálmlát sem kaptunk, és úgy érezzük, hogy csak a pénz kell nekik, mert azt mondták, hogy ráérek, végég kell csinálni a 6 inszemet, és utána a lombik. De mi a lombikban jobban biznánk, de nem tudom, hogy hányat támogat az állam, milyen mértékben, és ha nem támogatja, akkor mennyibe kerül.
Szóval nagyon nem tudom, hogy mit is gondoljak, érezzek. Ez, hogy maga még ráér, ez nem valami biztató. És ha a mostani sem sikerül, akkor váltani szeretnénk intézetet, de nem tudom, hogy melyikhez érdemes menni, mert erről is korábban csak jót hallottam.
Nektek mennyibe került egy inszemináció, és milyen volt a lefolyása??
Hány inszem-nek kell meglennie a lombikhoz?
Mennyit támogat az állam lombikból?
Mennyibe kerül támogatottan és nem támogatottan?
Hallottatok a Forgácsról valami jót?
Kit ajánlotok?


Szeretném, ha segítenétek, mert nagyon el vagyunk keseredve, és az anyagiak sem elhanyagolhatóak, mert 1 inszemem volt, de már öszességében 300 ezret hordtam oda az orvoshoz.
Segítsetek!!!!!

Üdv: Réka
kreka84
 
 


Sziasztok!!

Réka vagyok, még új, és szeretném a segítségeteket kérni. 22 éves vagyok, és a párommal már lassan 3 éve próbálkozunk, de sikertelenül. Most a Forgács Intézetbe járok, és túl vagyok az 1. inszem-en, de sikertelenül. Úgy működött, hogy szedtem a clostilbegytet, aztán 12. napon uh, 13. napon HCG injekció volt, majd a 15. napon a beültetés, utána a Duphastont szedtem 14 napig, és elkezdtem vérezni. A páromnak nincs semmi baja, ő tökéletes, nekem meg a progreszteronom nagyon alacsony, ami azt jelenti, hogy évente kb. 4szer van menszeszem. A korábbi orvosom megállapította azt is, hogy sok apró ciszta van a petefészkeme. De aForgácsba azt mondják, hogy nincs semmi komoly bajom. Namost 22 évesen szerintem ez elég nagy baj és 3 év sok idő. Most készülök a következő inszeminációra, de félek tőle, mert nem nagyon bízunk ebben az orvosban. Az 1 inszemináció került nekünk: 10 ezerbe a gyógyszer+ 40 ezer a beavatkozás. De még szálmlát sem kaptunk, és úgy érezzük, hogy csak a pénz kell nekik, mert azt mondták, hogy ráérek, végég kell csinálni a 6 inszemet, és utána a lombik. De mi a lombikban jobban biznánk, de nem tudom, hogy hányat támogat az állam, milyen mértékben, és ha nem támogatja, akkor mennyibe kerül.
Szóval nagyon nem tudom, hogy mit is gondoljak, érezzek. Ez, hogy maga még ráér, ez nem valami biztató. És ha a mostani sem sikerül, akkor váltani szeretnénk intézetet, de nem tudom, hogy melyikhez érdemes menni, mert erről is korábban csak jót hallottam.
Nektek mennyibe került egy inszemináció, és milyen volt a lefolyása??
Hány inszem-nek kell meglennie a lombikhoz?
Mennyit támogat az állam lombikból?
Mennyibe kerül támogatottan és nem támogatottan?
Hallottatok a Forgácsról valami jót?
Kit ajánlotok?


Szeretném, ha segítenétek, mert nagyon el vagyunk keseredve, és az anyagiak sem elhanyagolhatóak, mert 1 inszemem volt, de már öszességében 300 ezret hordtam oda az orvoshoz.
Segítsetek!!!!!

Üdv: Réka
kreka84
 
 


Dezsi!

Akkor en is ki fogom probalni a vörösbort, de az is lehet, hogy hetfön rakerdezek a dokinal! Lehet, hogy hülyenek nez majd..:)
Kicsit vigasztal, hogy nem vagyok egyedül harmincas. Nekünk is lesz babank, legfeljebb nem lesz belölünk fiatal nagymami.:)
Köszi az iszakosok dicseretet!

Szep napot mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Réka!
A Forgácsba járok
A párom és én is rendben vagyunk. Ha ez így van akkor 6 inszem kötelező a lombik előtt, amit a TB támogat, DE NEM A FORGÁCS-ban!!! Nem állami intézmény, ezért kell fizetni. Jómagam a SOTE II-nél csináltattam meg mind a hatot, majd átmentem a Forgácsba lombikra. Ők irányitottak oda.
Túl vagyok az első lombikon, januárban megyek a másodikra. Az intézetben és az orvosokban maximálisan megbízom, rossz tapasztalatom nincs, annak ellenére, hogy az első nem sikerült. A Forgács dr.nál is voltam és a Sipos dr.nál is. Mindkettőt ajánlanám. Szerintem felkészült orvosok. Amúgy 4 éve próbálkozom és 34 vagyok. Az inszemeken 1 éve vagyok túl, vagyis 3 év próbálkozás után kezdtem el, havonta 1szer és egy fél év alatt lepörgettem. Nem került semmibe, csak a Clostyl és némi hálapénz, de nem sok.
A TB jelenleg 5 lombikot támogat, de 2007 valamikortól a rémhírek és az orvosok szerint 2-t fog :evil:
A lombikot a Forgácsban a TB finanszírozza, de hosszú a várólist, és sajnos a megszorítások miatt még hosszabb lesz és mindenhol!
Kérdezz bátran!!!
dezsina
 
 


Sziasztok!

Dezsina!
Nagyon örülök, hogy előrébb kerültél a listán :lol: Arra meg ne gondolj, hogy mi miatt!!!

Én holnap reggel megyek UH-ra, és valszeg jövőhét elején lesz a beülti. Most vagyok a 11. napon. Stimulálnak Merionallal (van egy raklap tüszőm) ,kapok repesztőt és utána ültetik be. Ilyet még nem is hallottam. Drukkolj légyszi :!:
Igaz, azt mondta a Forgács tanár úr, hogy a fagyibabáknak 10-15%-kal kevesebb az esélyük, de azért bízom a sikerben.
'clau'
 
 


Szia Clau!

Nagyon drukkolok :!:
Ilyet még én sem hallottam, hogy repesztő szuri, meg ilyesmi :shock: Annak nagyon kell örülni, hogy maradt fagyibabád! Nekem képzeld a 10 megtermékenyülőből csak az a 3 ment tovább, akiket be is ültettek :roll: A tanár úr azt mondta, hogy következőre, jobban elhuzza a stimut, hogy legyen, fagyibabám nekem is. Olyan jó volt visszamenni és reményt kapni.
Neked beszélt a megszorításokról?
Szedsz valamit külön? Kell fizetni?
Clau! Biztos sikerülni fog :!: Aztán szilveszterkor már csak kölyök-pezsgő :lol:
dezsina
 
 


Dezsina!
Sajnálom hogy nem maradt fagyibaba, de majd a következőnél! Viszont örülök, hogy sokkal jobb kedved van, multkor olvastam, hogy nagyon kiborultál. Ilyen mélypont nálam is szokott lenni, és akkor elviselhetetlen vagyok.

Nekem is 2-3 támogatottat mondott, de még ők se tudják biztosra. Ennyit beszéltünk róla.
Nem kell szednem semmi mást, csak majd az utrot rakni beülti után.
Ezt most fizetjük, mert csak májusba lett volna sorszám, az meg nagyon messze van. Ezt még ki lehet bírni 100e+15e a gyogyik.
Köszi a drukkot :P
Puszi
'clau'
 
 


Clau!
Ilyen mélyponton még nem voltam, mint a múlt héten, de ahogy megkaptam a februári számot, egyből rózsaszínűbben látom a dolgokat. Persze nyomaszt a támogatás megszüntetése, de elhatároztam, hogy akkor veszek fel hitelt. Nem tudom feladni :?
Azért ez a privi beülti is nagyon drága, habár tényleg ki lehet bírni, olyan, mint még egy stimu ára. Hiába ez van. Mi aztán megfizetünk :evil:
dezsina
 
 


Dezsina, Clau,
nem hallottatok repesztő szuriról? Dezsina, te is kaptál a beülti előtt, legalábbis gondolom. Ovitrelle? Tudod, amit este kellett beadatni 36 órával a beülti előtt. Szerintem mindenki kap tüszőrepesztőt. Pécsen a megyeiben volt egy csajszi (ikrekkel terhes, most már lassan szül) aki ezt kapta stimuként végig - kb. 8 ovitrellt. Kb. 12 ezerbe került, erről megjegyeztem :twisted:
Ha valakinek csak 1-2 petesejt érik meg vagy csak keveset sikerül megtermékenyíteni, annak a beülti után is adnak ilyen szurit. Állítólag segíti a beágyazódást. Amikor beültin voltam, csak egy csajszi kapott nálunk receptet, neki össz-vissza egy petesejt lett.

Réka,
nekem meg a progreszteronom nagyon alacsony, ami azt jelenti, hogy évente kb. 4szer van menszeszem. A korábbi orvosom megállapította azt is, hogy sok apró ciszta van a petefészkeme

Akkor te szerintem pco-s vagy. A ciszták és a progi hiány ezt igazolják. Backának és nekem is ez a nyavalyánk. Nem értem, hogy mondhat orvos olyant, hogy ez nem gond. Végül is együtt lehet élni vele, én sem érzek semmit, de (!) hónapokig nincs peteérésed - ez szerintem épp elég :evil: Ha babát szeretnél, akkor erre tényleg szükség van. Nem nézettél inzulinszintet? Nekünk mindkettőnknek magas volt, ez sokszor jár együtt a pco-val. Nekem a gyógyszer teljesen levitte (most szedem három hónapja), Backáét nem tudom.
Mi is inszemre mentünk volna, de a lombikot javasolták. Ingyen lett volna mind a hat, persze a gyogyikat fizettem volna ott is. A pco miatt a mi lombikunk 260.000-be került a fagyis babákkal együtt, nagyon nehezem voltam stimulálható.
A helyedben én állami intézményben csináltatnám, akkor legalább a gyógyszeren kívüli költségeket megspórolod - de ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

Backa,
é'sz még? :roll: Nem is hallok rólad semmit.
Képzeld, tegnap megjött 24 napra, ma szinte semmi. Normális ez?! Már nem ismerem ki magam! :evil:
Jelentkezz, ha van időd :D

Jók legyetek! Megyek hastáncolni, állítólag jó a babásodásra :wink: mindent a cél érdekében!!! :lol: [/quote]

Kép
wandrea
 
 


Wandrea!
csakhogy :)
Nem a szuriról nem hallottam, hanem arról, hogy repesztenek fagyibaba beültinél. Ez az új számomra. Amúgy én Choragont kaptam, de csak a repinél, utána nem....

Egyetértek veled, az inszemeket érdemes állami kórházban megcsináltatni! :roll:

Mi a fene :?: hastánc :?: Így könnyű elcsavarni apa fejét :lol:

Backa :?: :!:
dezsina
 
 


Dezsina,
ja úgy... A fagyiskor itt is csinálták, egyik barátnőmnél is. Azt mondták, megpróbálják normál ciklusba beültetni = tehát peteérés és tüszőrepedés után, hogy minél természetesebb legyen. Ehhez kellett a szuri.

Hastánc, bizony ám! És halálra röhögjük magunkat. Csupa tanárnéni :wink: 25-től a 60 évesig, irtó jó :lol:

Kép
wandrea
 
 


Szia dezsina!!

Nagyon sokat segítettél, amellyel szerintem azt fogom csinálni, hogy az inszemre keresek egy másik orvost.
Hol van a SOTE II??? mert nem tudom, hogy hol van. És ott kit tudsz ajánlani???
És csak simán át kell menni, nem kell kikérni a papírokat a forgácstól?
nem sértődnek vajon meg?

nem tudom, a lombikot biztos náluk csinálnám, de az inszemet mindegy, hogy ki csinálja.

várom válaszod

réka
kreka84
 
 


Wandtrea és dezsina!

Átmegyek, csak akkor hova érdemes?

A debreceni nem állami?? ha nem, akkor a sote hol van? vagy melyik jó?

réka
kreka84
 
 


Jucmuc - sajnos első alkalommal csak konzultáció van, akkor semmifélre vizsgálatot nem csinálnak, arra külön időpontot fognak adni - sajnos. Nekem ez volt az első lombik, előtte volt egy inszem, az nem sikerült, a második inszemet meg nem csinálták meg mert apa hadserege különösen mély álmomba merült. Ezután jött egy üres hónap, aztán a lombik . Tessék nagyon bízni, sokan drukkolunk neked!!!!! (nekünk 6M körül volt az értékünk ) 5 tüszőm indult csak be, mert én pco-s is vagyok, ebből 2 fejlődött szépen, így őket kaptam vissza 5 ill. 6 sejtesen a 3. napon - és most ők nőnek szépen a pocimban. Ha Boga dr-hoz mentek először, szerintem ő fog kezelni, csak néha kell a másikhoz menni, ha ő továbbképzésen/szabadságon van. Mi is szeretnénk az ünnepek előtt felmenni egy kicsit megköszöngetni ezt a sok minden jót, kedveset, együttérzőt, meg a CSODÁT, amit igazán megköszönni nem is lehet....Sok sikert!!!!!

Szombaton teszek fel 13 hetes képet - integessünk nektek????
julika79
 
 


Reka!

Udv. itt is! Remelem sikerül a közelben talalnod nem fizetöset!

Clau!

Mennek a drukkok jövö het elejere!

Wandrea!

Hu jol hangzik ez a hastanc! Akkor ez olyan termekenysegi tanc szerü? Kép

Julika!

Annyira de annyira rendes vagy! Köszönöm nagyon a kedves szavakat! Kép Es azt is, hogy megint egy csomo infot szolgaltattal nekem! Nagyon örülök, hogy a Boga doktorhoz kerülünk! Ha most csak a konzi lesz akkor legfeljebb majd visszamegyünk. Csak igazabol az a baj, hogy kb. 650 km-re vagyunk Györtöl. De majd ugyis kiderül, hogyan tovabb.

Hat persze, hogy integessetek nekünk! Varom nagyon a kepet! Bar en csak a jövö heten fogom megnezni.

Megegyszer köszi mindent!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Réka!
A SOTE II. a Nagyváradtér és a Klinikák közt van. Bp. VIII. Üllői út 78. Ajánlom Dr. Gimes Gábort. Nem kedves ember, szóval nem nyilem-nyalom, de jó szakember (-nek tartom). Az alagsorban van, andrológia van az ajtajára írva. A számát elküldöm Neked priviben. Nem pénzéhes, lezavartam nála 6 inszemet, majd ő ajánlotta a Forgácsot. Ismerik egymást a Gimes és a Forgács. Régen ő is a SOTE-n dolgozott.
A Forgácsban nyugodtan mond meg, hogy az anyagiak miatt államilag támogatott intézménybe mész az inszemeket megcsináltatni, aztán majd visszajössz. Szerintem megértőek, legalább is velem azok voltak. Én rögtön rákérdeztem az anyagiakra, kertelés nélkül és korrekt felvigágosítást kaptam. Simán át tudsz menni. Ne parázz, rendesek a Forgácsban. Ha meg a Gimest választod, mondhatod, hogy a Forgácsból jössz, jó útlevél.....
Megy a privi is :wink:

Wandrea!
Lehet, nekem is táncolnom kéne...... Amúgy hogy vagytok, hol tartotok?
dezsina
 
 


Réka!
Elment a privi, jelezz valamit, ha megkaptad.... :?
dezsina
 
 


Sziasztok!
2.cn
Nálunk indul az inszem a hónapban. Előreláthatólag 2-3 lesz max.
Clostis , szuris lesz. Igaz kicsit magas volt az fsh szintem, de azért meggyőztem a dokit, hogy vágjunk bele. :D
Most az első napon 18 volt, a múltkor a 4.-en 11,2 (az már jó).
De mivel nekem régen is 13-15 volt amikor 3 éve az inszemeket csinálták, és csak 5 szem serophennel lett 4 tüszőm mindig...remélem most sem lesz igaz, hogy nehezen vagyok stimulálható. Elvére mindig van pé-m és volt amikor 2 spontán tüszőm is volt.

Azért lesz inszem és nem lombik mert:
-a doki is azt mondta, hogy mostmár csak 2 lombikot fognak támogatni
-az inszem stimuja alatt megismerik a szervezetem és hogy hogy reagálok a hormonkra és akkor nagyobb lesz az esélyem a lombiknál ha esetleg arra kerülne a sor. (remélem nem kerül :D )

Mellesleg az én progiszintem is alacsonyka...pedig pém mindig van és a hőm is magas a ciklus 2. felében. Az előző ciklusban is néztek progit, de az az eredmény még nincs meg. Az utóbbi pár ciklusban szedtem Duphastont a ciklus 2 felében a biztonság kedvéért (persze a múltkor csak a 22. naptól, a vérvétel után kezdtem szedni).

Hát akkor egy időre lehet búcsúzom a topiktól, mert nem vagyok lombikos.
Ha vkinek vmiben tudok segíteni azonban, küldjetek privit illetve itt vagyok a már megint megjöttben.:)

További sok sikert mindenkinek!!!
És köszi a segítséget! :D
vizkriszisback
 
 


Vizkriszisback!

Azért mert nem vagy lombikos, azért nehogy lelépj a topicból :!:
Írd csak meg milyen érzéseid vannak az inszem után! :)

Ezt tutira mondta a doki, hogy csak kettőt támogatnak???? :evil:
dezsina
 
 


szia dezsina!!!

Megkaptam az üzieidet, és nagyon örültem neki, mert nagyon megnyugtattál.

Akkor át fogok menni, de ahhoz, hogy a 3. inszemet már nála tudjam csináni, akkor már jelentkezzek?? és kérjem külön a gimest? vagy hívjam fel??

azt akkor már szeretném ott6 csinálni, és remélem, elfogadja a korábbi leleteket.

Ez a biztató hír jól jött, mert már nagyon ki voltam bukva.
Tegnap mág felhívtak a fősuliról is, hogy egy törvény miatt, hogy rossz a tanterv, nem államvizsgázhatunk, államvizsga előtt 1 hónappal. És most így minden összejött.

De nagyon jó tudni és érezni, hogy van kivel megbeszélni ezeket a dolgokat, van kitől segítséget kérni.

Tehát köszönök szépen mindent.
Lesz még biztos sok kérdés, úgyhogy ha tudsz, kérlek segíts, és irhatnál egy kicsit magadról priviben is.

légy jó, szép estét

réka
kreka84
 
 


Jucmuc,
semmi termékenységi rituálé :lol: sima hastánc. Már tavaly is jártam, akkor egy másik csajszi tartotta, az török vonal volt, most valami egyiptomi. Nekem teljesen mindegy, csak egy kis mozgás kell.

Dezsina,
nem igazán tartunk sehol. Már írtam, hogy mindketten képzésen voltunk, tehát ha ebben a hónapban valami is összejönne, az felettébb gyanús lenne :wink: Apa biztos pakolná a sátorfáját... :lol:
Megjött, ráadásul a 24. napon - de nem tudom eldönteni, hogy ez már az-e vagy sem. Lassan hozzászokom, hogy minden hónapban van valami szir-szar, ami előjön. Tiszta roncs vagyok :? :twisted:
Talán a téli szünet nyugis lesz. Gondoltam elmegyek dokihoz és rábeszélem egy kis uh-val megfigyelt tüszőérlelésre. Azt mondta szeptemberben, ha az inzulin rendben, jöhetek. Ebbe még beleegyeznék. Hátha... 8)

Nálatok? Mikor is kezded most pontosan?
Az tényleg durva, hogy meghalt annak a nőnek a férje, gondolom, jó fiatalon, ha lombikoznak... de ettől te ne érezz bűntudatot. Erről senki sem tehet, te a legkevésbé. Arra gondolj, hogy kaptál egy lehetőséget és biztos ez lesz a tuti befutó :lol: - tudod, a NAGY KÖNYVben úgyis minden meg van írva!

Kreka,
látom, dezsina már válaszolt. Én a POTE-re járok, az is egyetemi klinika. A SOTE-ről csak hallottam (rosszat nem), nem ismerem. Küldtem ide a fórumra régebben egy táblázatot a meddőségi klinikákról. Eszerint itt (SOTE) a legmagasabb a 40 év alatti nőknél a szülések/beültetések aránya: 42 %. Második helyen a győri Kaáli és a pécsi POTE: 38 %. Ezek 2004-es adatok. De én úgy gondolom, a dokik, akik meddőségiben dolgoznak, biztos elkötelezettek. Nekem még nem volt rossz tapasztalatom, bármelyik dokinál voltam is.

Kép
wandrea
 
 


szia lányok!
pénteken volt a punkcióm,14! petesejtet szívtak le!8 gyönyörű embrike lett.icsi-zni kellett őket.
el akarják vinni a blasztó állapotig,ezért majd csak kedd,vagy szerda lesz a beültetés.
a pungi óta nem ültem a gép előtt mert nagyon megviselt a beavatkozás. most már kicsit jobb.
tegnap csak négykézláb,görnyedve ment a közlekedés.
és nagyon szépen osztódnak!!!!!
mától kapom a progeszteront is!szuriban!
hali!mindenkinek a legjobbakat!
lola29
 
 


Lola
Ezek szupi eredmények!!! Küldöm a babócaosztódástsegítő energiákat:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Azt lehet tudni miért csak icsi-vel lehetett csinálni a lombikot?
vizkriszisback
 
 


kedves vikriszback!
köszi!
azt mondták,rossz volt a spermakép!
most a férjem munkanélküli,lehet hogy ideges,meg ilyenek,nem tudni,miért!!!!
lola29
 
 


Lola
Köszi a választ. Csak azért érdekelt az icsi, mert az endosok nagy százalékánál csak az a megoldás, mert az endo vastagíthatja a petesejt burkát. És hát nekem volt endom. De majd meglátjuk, lett már endos spontán is babás! :D
vizkriszisback
 
 


ez az a téma,ahol bármikor,bárkivel,bármi megtörténhet!!!!!
lola29
 
 


Szisztok Lányok!

Lola!
Nagyon drukkolok! El tudják vinni őket a blasztóig az nagyobb esély :!: nagyon drukkolok! Mindent bele :D

Vizkriszisback!
Nekem is ICSI volt, meg Hatching, pedig a párom katonái első osztályúak. A korom miatt :lol: lett az ICSI és az AH is. Ebben az aggastyán korban, már vastagabb a petesejt burka :lol:

Wandrea!
Januárban kezdem a stimut, a vége felé szúrok. Kb. 6-7-én jön meg (január) és akkortól számított 21. napon Decapeptyl. Hát így állunk. A romantikázgatás meg most nem nagyon megy :( Kell a pihenő, az ember elfárad ebbe a nagy akarásba! Majd februárban sikerül, addig meg hátha véletlen becsúszik, nem számolom a napokat, hogy hol tartunk....
Érdekes, hogy nekem sem valami jól megy ez az időszak :roll:

Kreka!
Örülök, hogy segítettem :P
Szerintem, nem kell telefonon megbeszélni vele, ha Pesten jársz, (elötte azért érdeklődni, nincs e szabin), kivárod a sorod, és személyesen megbeszéled. Érdemesnek tartom a ciklus legelején (vagy akár előbb) menni, mert a ciklus 2-3. napján már megy a Clostylbegit, majd UH. Nehogy lemaradj! Minden leletet elfogadnak, én is vittem. Menni fog! Intézkedj! Ügyeskedj!
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom, mindenki készülődik a karácsonyra és nem irogat :?
Nem baj.... Majd csak beindul a topik, ha megindulnak az események :wink:
Ma van a szülinapom :P 34 :twisted:
A páromtól babát kértem ajándékba :) Azt mondta intézkedik, de tegnap megjött a mikulás (és igazából is), így elkezdem az év utolsó ciklusát és utána jövőre belevágunk :lol:

Szép napot mindenkinek!
dezsina
 
 


dezsina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
isten éltessen sokáig,és jövőre adja meg a babát neked!!!!
tényleg halódik a topik.
3 babóca növöget a hasamban!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Sziasztok Lanyok!

Dezsina!
Kép
Nagyon sok boldogsagot kivanok!

Mi megjartuk a Kaalit. Boga doktor tenyleg nagyon kedves figyelmes ember! Hetfön voltunk ott, Backat is megismertem aminek nagyon örülök!

A doktor ur atnezte az összes leletünket, kerdezgetett mindenröl, aztan mondta, hogy O latni szeretne egy ottani spermiogramat. Igen am de nekünk masnap indulni kellett vissza, es annyira rendes volt, hogy elintezte a masnap reggeli mintavetelt. Tölem is vettek vert az összeferhetetlensegi vizsgalathoz.
Aztan tegnap reggel kellett telefonalni es sajnos ICSI-t javasol mert annyira rossz a spermakep.
Ezen egy kicsit kiborultam de ma mar alig varom, hogy kezdhessünk. Jövö het csütörtökön kell telefonalnom egy januari idöpontert, amikor egy ujabb megbeszeles lesz. Nagyon varom mar, kb. egy honap es mehetünk ujbol.

Velünk röviden ennyi törtent.

Mindenkinek szoritok tovabbra is!

Puszi

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lola!

Nagggyon nagyon drukkolok a kis embriknek!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Lola!

Köszönöm a jókívánságokat :D

Hogy vagytok? Pihenj sokat, igyál sok folyadékot stb... Mindent ami a babáknak jó lehet! Nagyon drukkolok :!: Mikor kell kontrollra menni? Gondolom még jó 10 nap :roll: Az a legnehezebb :)
dezsina
 
 


Jucmuc!

Köszönöm az aranyos képet és a jókívánságot!

Örülök, hogy szépen alakulnak a dolgaitok :) Ne félj az ICSI-től!!! Az is ugyanolyan jó lesz! Nagyon örülnék, ha Ti is januárban kezdenétek!!! Olyan jó, amikor többen egyszerre indulunk neki! Tudjuk egymást bátorítani!!! :wink:
dezsina
 
 


köszi lányok a drukkokat!
jucmuc!nekünk és ICSI volt naés?semmi hátrány!!!!
tesztet adtak,majd csak utána kell menni uh-ra!
ezer drukk mindenkinek!
lola29
 
 


Dezsina,
boldog szülinapot! :lol: és remélhetőleg a baba is bekopog ajándékba a következő hónapban...
Kép Happy Birthday!

Lola,
nagy drukk a babócáknak és neked, most minden jól fog alakulni! :lol:

Képzeljétek, a barátnőm második lombik előtt állt, várta, hogy megjöjjön és kezdődjön a stimu - de nem jött meg és most 12 hetes terhes! Spontán :lol: Annyira jóóóóóóóó. Ez a legjobb dolog, ami történhet. Mi is rajta vagyunk a dolgon, de nekem is megjött tegnap. Holnap Bécsbe megyünk, egész nap mászkálunk, ki leszek mint a malac :roll: Majd iszok puncsot helyettetek is :oops: :wink:

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok!

Mi megjártuk Debrecent tegnap.
A vérvizsgálatom nagyon szép lett, ezt mondta a doki...pontosan nem tudom mi mennyi volt.

9. napi uh:
nyh.:6mm
jobb oldal:18mm
bal oldal: 18mm,18mm,18mm
Ma

Tegnap meg ma be kellettt még adni a maradék Puregolt.
Vasárnap este 8-kor a tüszőrepit és KEDDEN inszem! :lol:

Lola
Küldök babatapikat!!!


Jucmuc
Összeférhetetlenségi? Az azt jelenti, hogy milyen a vércsoportotok? Én pl 0 negatív vagyok, ő meg vmi pozitív. Ezért asszem a 2. gyereknél kell majd figyelni vmit.
vizkriszisback
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: