Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép


Bocs, picit nagyok lettek asszem! :oops:
Bár hely van, sajna!
Írjatok már ti is, mielőtt nagy magányomban teleírom az oldalt!

Ja! El is felejtettem :
December 4-re van időpontom a Kaáliba, megbeszélésre. Kérdezték, hogy ez hányadik tb-s lesz. Mondom, a harmadik. Erre azt válaszolták, hogy akkor még úgy néz ki, menni fog. Sajna nagyon úgy hangzott, hogy ők már sejtenek valamit, de konkrétumot nem mondtak. Szemétség lenne, ha tényleg elvennének kettő lehetőséget! :evil: :twisted: :cry:

Kép Kép
backa
 
 


sziasztok!
tegnap megjött,holnaptól gonal f.1 hete suprefact.
kicsit kiakadt a dokinő,mert a márciusi papíron,nem volt lh eredmény.
hogy ő most hogy írja fel a gonal f-et.
este filózok, nem létezik, hogy nem nézték győrben.mondom szerintem nem faxolták el!
elkezdtem telefonálni, holnap újra fogok,hogy mi van.nekem nehogy megint túlstimuláljanak!!!!!!
backa!nem ilyen kutya volt!ez ari nagyon!
remélem rémhír a 3 lombik!!!!!
mindenkinek babásodást!!!
lola29
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem írok senkinek, csak gyorsan bekukkantottam. Pénteken volt punkció, 11-et sikerült leszívni, szombatra 7 biztosan megtermékenyült. Hétfőn kapom vissza őket, valószínűleg 3-at.

Mindenkinek szép hetet kívánok!

Ariel
ariel
 
 

 
 

képzeljétek ma megszületett a barátnőm lombikos kislánya!!!!!!!!
éljen!!!!
de jó nekik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lola29
 
 


Szaisztok!

Backa
Ha van időd információval szolgálni, szívesen venném.
Jövő hét közepé ha megint megjön, megyünk Debrecenbe. Viszem a 3., 21. napi vérvétel eredményem, kivéve a progit...mert az tovább tart. A 3. napit ma kaptam meg, minden okés. :D
Apa kiskatonavizsgálatát visszük.
A rákszűrésem, ha megjön addig az eredményem (most másfél hete voltam).
Kérdés mi jöhet ez után ha az első napon megyek. Még nem beszéltük meg a konkrétumokat a dokival...de én kíváncsi vagyok. Annyit tudok, hogy van short meg long protokoll...de nemigazán tudom ezek mit takarnak. Hallottam, hogy vki egy hónapig fogigátlót szed arra stimuznak.

Előre is köszi válaszodat vagy válaszaitokat! :lol:
vizkriszisback
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy csak most!
Az UH-n minden rendben volt! :D Nem láttak semmi kórosat, sőt... ami a lemegdöbbentőbb volt, az UH-s csaj 3x is rákérdezett, hogy biztos nincs petevezetőm... mert ő bizony azt látja a bal oldalon. :wink: Jó nagyban kinyomtatta, viszem holnap a dokimnak!

Csupa jó hír! :D
Ariel!
Vauu, remélem minden rendben volt a beültin! Hányat kaptál vissza?

Lola!
Hűha, megint itt a szurkák ideje! :lol: Egyre közeledik a Karácsonyi ajándék! :lol:

Andi!
Szuper ez az inzulin eredmény! :D

Backa!
De jó, hogy kaptál időpontot! Nagy szerencse! :D Annyira helyesek az állataitok! Na én is minden állatot befogadnék a környékről. A kutyusunk egy törött lábu puli keverék 1,5 éve "ragadt" a lábtörlőnkön. Tegnap reggel meg kóbor cicát etettem! :D Nekünk is magyar vizslánk volt! Báró! Nagyon imádtuk! Egy életre szerelmes lettem a vizslákba! :)

Dezsina!
Jobban vagy már? Remélem sikerült a lányoknak egy kicsit megvigasztalniuk!

Hajnóca!
Hogy vagy? Kukkancs be hozzánk! Hiányolunk!

Vizkrisz! Írok pü-t!

Julika!
Hogy vagytok? Apu UH készüléke megjavult? :lol:

Lola, Ariel! Szorítok nektek, a többieknek időtekerő, mosolynövelő és jókedvcsináló sugarak izzítva! :D
Pussz Mindenkinek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Backa
Köszi, hogy ilyen szépen elmagyaráztál nekem mindent. Lehet, hogy szégyen, de én nem vagyok tisztába ezekkel a dolgokkal.
Voltam pénteken, és hát igazából kicsit elegem van az ottani dolgokból. Vártam, hgoy behívjanak uh-ra, aztán szólít a csaj és elindul fel az emeletre. Kérdem tőle, hogy nincs a Boga, mert arra godnoltam, hogy a Körösinek van fent az uh. Erre Ő, hogy hozzá megyünk. Aztán a Boga elkezdi mondani, hogy azért nem csinál uh-t, mert már nem férek bele a keretbe idén. Aztán mondtam neki, hogy elvileg benne vagyok a decemberiben. Letelefonált és jéééé tényleg. Ha nem hívnak fel elöző nap, hogy milyen uh lesz nekem, és nem mondja a csaj, hogy fel vagyok írva, akkor simán elküldenek. Azért szerintem ez egy kicsit durva. Aztán mondta a Boga, hogy kevés az idő, pont karira jönne ki a visszaülti, akkor meg nincs senki aki megcsinálná. Hát ez frankó gondoltam. Mondtam neki, hogy elvileg hiába fizettük akkor ki az előző kezelést. Teljesen ki volt akadva, hogy ez már nem is a gyógyitásról szól, hanem a TB-vel kell küzdeniük. Aztán addig számolgatott a naptárba, hogy elkezdhetem. Bár ez még nem bizti. Adott gyogyit, hogy szedjem 3 napig 5 helyett és ha péntekig megjön, akkor elkezdhetem. Aztán a 2 hét orrsprayből is lecsíp 2 napot. Igy dec. 5-én kell mennem. Hát pont elkerüljük egymást.
Igazából a Boga nagyon-nagyon rendes volt, hogy tényleg próbálta megoldani. Hát "röviden" ennyi volt.
Kiváncsi vagyok mit mondanak majd neked. A januári listába már beírtak? Vagy nem kezditek akkor. Mikor ott voltam, tök sok embert írtak be januárra.
Olvasom, hogy Téged is a 3 alkalommal riogattak. Hát kiváncsi leszek, hogy mi lesz belőle.

Wandrea
Korábban kérdezted a tüszőérlelőt. Nekem volt ilyen még a kezdetek kezdetén a sima nődokimmal. Ha jól emlékszek, akkor menogont kaptam meg a végén valami repesztőt. Közben nézett mindig uh-n. Aztán az utolsó injekció után megvolt, hogy kb. 8 óra múlva kell próbálkozni. Nekünk valamiért ez kevés volt, de legalább volt érett tüszőm az injekciótól. Szerintem érdemes megpróbálnotok, hátha!!!

Ariel, Lola
Szorítok nektek!!! Remélem ott lesz a fa alatt az uhangos kép a picikről!!!

Na megyek, mert még ezer a teendőm.
Zsani
Vendég
 


Sziasztok!

Backa,
tök arik a kutyuk :D imádom az ilyen kis dögöket. A mi kis büdösünk is agyon van kényeztetve. Csatolok róla képet.
nem tudom, hogy csináltam az inzulint. Csak úgy néztem én is mint a birka, amikor kaptam az erdményt. Sokkal rosszabbra számítottam.
Erre!!! Gondoltuk, belehúzunk ebben a hónapban, jöhet a peteérés. De megint nem lesz belőle semmi. Holnaputántól Ausztriában vagyok továbbképzésen. Pénteken jövök, talán még nem lennénk elkésve, de apa csütörtökön repül Németbe, szintén tréningre. Klassz időzítés :twisted: :evil: kicsit se voltam ideges. És mindez ma derült ki... Hétfőn meg már késő, mire hazaér.
Tehát nem is kell reménykednem semmiben :twisted: Ezt a pechet, ez nekünk nagyon nem akaródzik összejönni.
Nem tudom, hogy fogom bírni júniusig. De megfogadtam, hogy ha nem kezdek el lefogyni, nem is megyek lombikra. A fogyókúrának meg nem állok neki, ahhoz túl jól főzök :lol: ráadásul karácsonyi süti-hegyek :D ez kíííííííínzás lenne. De fő ok igazából a suli, túl sok a stressz. Nyáron pedig semmi dolgom. Úgy gondoltam, már előre lefoglalok magamnak egy helyet május/júniusra. Még ha nincs is sok esélyünk a spontánra, azért a remény hal meg utoljára 8) hátha nagyon ügyesek vagyunk...

Lexa,
érdekes ez a petevezeték dolog! :D Lehet, hogy neked több is volt eredetileg :wink: Miért nem hagytad, hogy még tovább uh-zzanak? Talán még egy babót is találtak volna! :lol:

Zsani,
jövő hónap lesz belőle, de megkérdezem a dokit. Egy próbát megér. Mégsem kerül annyiba mint a lombik és itt van helyben. Csak azt nem tudom, hogy azok a hormonok, amiket ekkor adnak, ugyanúgy kikészítik a szervezetet mint a stimusok? :? Mert én jól befürödtem velük :evil:

Ariel,
ez tök jó eredmény! Írj majd, mi volt a beültin. Biztos minden jól alakul! Szorítok neked :lol:
Kép jerry
wandrea
 
 


Jó reggelt!

De jó, hogy ilyen sokat írtatok! :D

Lola!
Szerintem nekem a lombikos vérvételeken csak ösztrogént néztek! :shock: (ők úgy nevezik, hogy E2) Ebben biztos vagyok! LH-t tavaly néztek mindig a sima stimus hónapokban!
Mit sikerült kinyomozni telefonon?
Lehet, hogy azért nem nézik az LH-t, mert úgyis kapsz egy bazi nagy adag tüszőrepesztőt, mindegy mennyi LH van benned magadtól. Nem?
Barátnődnek gratula! Remélem nemsokára rólad is ilyen híreket olvasunk!!! :wink:

Ariel!
Király!!! Mennyit kaptál vissza végül? Akkor jutott a fagyasztóba is, ugye??
Vigyázz magadra nagyon! Sok pihi, semmi stressz! Jelentkezz, ha tudsz!

Krisz!
Nem tudom, miért az első napra hívtak! Nálam úgy szokott lenni, hogy a ciklus 2. felében van egy cisztakizáró uh, és akkor felírja a protokollt. (az első 5 napi injekciót és az 5. napra vérvételt-uh-t ír ki) Nálam eddig mindig short volt.
short p. : a ciklus első napjától megy fog.gátló és stimuláló injekció.
long p. : az előző ciklus kb. 20. napjától megy a fogigátló, a köv. ciklus 1. napjától stimu.
Úgy vettem észre, hogy inkább annál alkalmaznak long-ot, akinek magától is elég jó a rendszere, mivel ilyenkor a saját hormontermelésedet le kell állítani.
Nálam ezzel nemigen van gond, szerintem nincs is spontán pé-m, bár az utóbbi egy évbnen már rendesen megjön. Pco-m van, emiatt azelőtt évente 2x jött csak meg. :?
Arra gyanakszom, hogy neked long lesz. Most megnézik a hormoneredményeket, aztán gondolom kiírják a fogigátlót a 20.naptól (kb) és a következő ciklusodnál kezdődik a stimu. De ez csak tipp! Majd mesélj, mi volt!

Lexa!
Megáll az eszem! Még a végén kiderül, hogy van petevezetőd??? :shock:
Ma mész a dokihoz? Gyere ám a hírekkel!!!
A kutya-sztori úgy volt, hogy volt egy 8 éves magyar vizslánk, akit 6 hetesen vettünk. Imádtuk, az ágyban aludt! :oops:
2 éve szilveszterkor valaki egy petárdát dobott az udvarunkba és ő kiugrott a kerítésen és eltűnt. Soha nem csinált ilyet, póráz nélkül lehetett sétáltatni, nem ment el. Egész éjjel kerestük kocsival mászkáltunk hegyen-völgyön. Meg még hetekig. Hírdettem mindenhol, plakátoztunk, telefonáltam mindenfelé, de nem lett meg. A netre is feltettem sok helyre. erre egyszer csak hívott egy csaj Érdről, hogy ő talált egy vizslát, aki nem a miénk, de szörnyű állapotban van és nem tud mit kezdeni vele. Hát, befogadtuk. Össze-vissza volt verve, csontsovány volt és úgy félt, hogy a legkisebb zajtól bepisilt. Egy hónapig csak evett és aludt, aztán lassan helyrejött. Még most is vigyázni kell vele, mert megijed az erős hangoktól, zseblámpától, söprűtől. Soha nem értem meg, hogy képesek emberek(?) ilyet tenni egy másik élőlénnyel! :evil: Bár bennünk már bízik, de soha nem fogja kiheverni szegény...
(bocs a sok off-ért!)

Zsani!
Ne hülyéskedj! Hogy lenne szégyen??? Asszed én tudtam ezeket korábban? Az életben nem tanultam volna meg, ha nem visz rá a kényszer! Pedig végigültem egy-két biosz órát! :lol: :lol:
Hát, tényleg őrület, mi van! És ráadásul úgy csinálnak, mintha valóban ingyen lenne minden, pedig nekem szűken számolva is 250-be kerül minden próbálkozás!
Még jó, hogy a Boga ilyen emberséges, mindig próbál segíteni!
Még nem vagyok a januári listán, remélem nem lesz késő hozzá a negyedike! Szeretném minél előbb!
Proverát kaptál??? Remélem megjön! Kicseszés lenne, ha csúszna!

Wandrea!
Meg kell zabálni ezt a kis jószágot! Irtó aranyos!
Hát, van mozgás nálatok is, látom! Biztos, hogy késő a hétfő?? A pco-nál gyakori ám a 18-20. napi pé!!! Hányadik cn lesz a hétfő?? Nem méred a hődet? Az sokat megmutat ám! Én a múlt hónapban nekiálltam és asszem érdemes! Mi is hajtunk a spontánra, vannak még csodák! :lol:
A suli=stressz összefüggés nálam is játszik! Számolom a napokat a téli szünetig!
Most nagyon szar! Aptya reggel fél 7-kor megy, du 2-kor jön, én fél 3-kor megyek, este 10 után jövök. Tehát összeadva napi 1 órát látom. A péntekem szabad, van az a délutánunk, de ő dolgozik szombat délelőtt és vasárnap délután is, tehát az is csak két fél nap együttlét. Nem tudom, mi lesz így! Alig várom a jó kis lombikos táppénzt! Remélem júúú hosszú lesz! (min. 3 évet szeretnék! :lol:)

A sima stimu sokkal olcsóbb és semmi bajod nem lesz tőle, kb tizedannyi hormont adnak, mint lombiknál. Pláne, hogy lement az inzulinod, így még kevesebb kell! Itt csak egy vagy két tüsző kell, sokkal kevesebb hormon is elég. Pláne, hogy nem kapsz fogigátlót sem, tehát csak a saját hormonjaidat kell támogatni! Meg sem érzed majd!

Na, lelövöm magam, mert velem van tele az oldal! Írjatok jó sokat ti is! Puszi!

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok!

Igen, apa uh-készüléke megjavult, de most éppen a hallásuk miatt aggódom nagyon, ugyanis tegnap szétverték a fürdőszobánkat, és hát vésnek, meg kalapálnak, meg a csuda tudja miféle eszközökkel rémes zajokat keltenek. Borzasztó!!! De majd milyen szép lesz, ha kész lesz. Próbálok képet tenni a pocakomról - talán már alakulgat valami. Örülök, hogy mindenki ilyen lelkesen vág bele újabb programokba, illetve múlatja az időt jókedvűen, ha csak tavaszra tervezi a köv. akciót. Nagyon értékes emberek vagytok - de igazán!!!

Ariel, Lola - nagyon drukkolok nektek, remélem hamarosan együtt gömbölyögünk!!!



Kép Kép
julika79
 
 


Julika,
tök klassz kis pocakod van már... :lol: ilyenkor az ember (lánya) nem bánja azokat a rusnya kilókat!

Backa,
nem tudom, mikor van pé-em. Ma vagyok a 16-on, hétfőn már a 22-en. Tehát nem is lehetne rosszabb az időzítés. Ez a mi formánk.
Akkor ti sem unjátok el egymást. Nálunk dettó. Apa reggel 7-kor megy, este fél nyolckor jön. Mindez egész héten, de legalább a hétvégénk szabad. Csak ez utóbbi a decemberre nem igaz. Jövő héten Beni szülinapja, nagy vendégség; utána karácsonyi vásárra megyünk Bécsbe, aztán iskolai bál és már itt is a karácsony. Majd jövő hónapban bepótoljuk, amit elmulasztottunk :D
Húzzatok bele, hogy meglegyen az a laza három év táppénz! :lol:
wandrea
 
 


szia mindenki!
hát igen,most long protokollom van.nyáron short volt.
kiderült hogy vannak eredményeim lh-val kapcsolatban, csak b.tak lefaxolni.
mire ezt kiderítettem, mondták,kérjem át.utána győrben mondták,én nem kérhetem csak a kaáli.
aztán hétfőn kiderült nem jó a fax,majd a dokinéninek beolvassák a telóba.
aztán végre tegnap du beszélhettem a doktornővel,és mondja hogy rendben van,jó az értékem,nem lesz sok a gonal f lehet hogy kevés lesz!!!!
marha jó,akkor miért nem ír fel többet?
majd szombaton kiderül....inni kell naponta 3 liter folyadékot.
lexa!!!!!!!mi volt!!!!nagy poén lenne ha kiderülne a petevezető!!!!
drukk mindenkinek!!!!
lola29
 
 


még egy dolog amit nem értek!
győrben mindig kellett mennem vérvételre.ha esett ha fújt hajnalban keltünk,már fél nyolckor ott szúrtak.
a pesti kaáliban még nem vettek vért!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hogy van ez?
9-10-kor indulunk el!!!!
lola29
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszönöm az együttérzést!
Azt hiszem kilábaltam a gödörből. Holnap megyek konzultációra, rengeteg kérdésem lesz, de képtelen vagyok összeírni. Majd memorizálok...

Julika!
Nagyon klassz a hasikád! Gratulálok!

Wandrea!
Ma a 17. napon vagyok és szerintem nincs még peteérésem, mert a reggeli hőm. még mindig stagnál a 36,4-en. Még szerencse, hogy nem vittük túlzásba a romantikát :oops: Na majd talán ma, hátha beindul valami!
Nekem boxerem van, ha már itt a kutyákról beszélünk, ilyesmi tompaképű mint a Tied és Backáé! :) Sajnos a képet nem sikerült feltöltenem, mert azt írja túl nagy.

Backa!
Neked a negyedik lesz vagy a harmadik?
Amúgy 34 leszek két hét múlva! Sajnos. Biztos sz...ul fogom viselni... Azt a vonalzót nem tudom felrakni. Nem értem hogy kell... Pedig jó lenne. Hömérőset már tudtam csinálni.

Lexa!
érdekes ez a petevezetővel! De már semmit se lehet csodálkozni! Kiváncsi vagyok a hírekre :)

Ariel!
Nagyon nagyon drukkolok, hogy sikerüljön és megtapadjanak!!! :!:

Lola!
Én azt olvastam valahol, hogy a long protokollal megbízhatóbban tudnak stimulálni! Nagyon drukkolok!!!
Nekem is long volt és vért csak a 21.napon vettek, akkor kezdtem a long-t majd a köv ciklus 3. és valahányadik napján még kétszer.
dezsina
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat.
Csak gyorsan írok...épp szünet van. :lol:

Nem tudom, hogy nekem mi lesz. Arról volt szó, hogy a végbéltükrözés után (endo gyanu miatt) eldöntjük akkor, hogy mehet e az inszem, lombik. Mivel az nega így mehet.
Sztem inkább a lombik mert endos vagyok és már különben is volt régen 3 sikertelen inszemem.
Amikor felhívtam a dokit, mondta hogy akkor majd a köv ciklus 3. napján menjek hozz...akkor elküld vérvételre is stb...akkor mondtam neki, hogy én azt már csináltatom...(mert tudtam, hogy úgyis kell) és akkor abban maradtunk, hogy az jó...és majd hívjam fel pár nappal előtte ha mennék. Szóval vasárnap a 28. nap, majd akkor tesztelek, ha nega, abbahagyom a Duphastont és hívom a dokit. Szerda-csüt-re meg megjön. Hacsak nincs olyan mázlim, hogy spontán teherbe estem most. :D

Szóval nmigazán vannak még konkrétumok...de én készülök...hogy minél gyorsabban meglegyenek a vizsgálatok...és készen álljak ha kezdünk.
Hát ez van.
Pusszantás!
Mennek a pozitív energiák kinek mire kell!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
vizkriszisback
 
 


Sziasztok csajok!

Szerintetek a győri kaáliban is végeznek laparoszkópiát??,
:(
gerike
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma megyek konzultációra... Holnap beszámolok, hogy az én dokim milyen támogatásos hírekkel tud szolgálni!
dezsina
 
 


sziasztok lányok,

beszúrtam már 4 suprefact-ot és 5 gonal f-et, az első lombiknál ilyenkor már zsibbadt az oldalam.

mi a véleményetek ( tapasztalat ) kevesebb pete ( v nincs ), v nem eléggé érett lehet-e ? :cry:
mukucs
 
 


mukucs!
én már a sokadik suprefactnál,és a 3.gonal f nél tartok.semmit nem érzek!
nyáron sem éreztem,pedig akkor 30 tüsző ért!!!!!!!!!
szerintem ez emberenkeént és ciklusonként is változó.
lola29
 
 


Mukucs!

Én végig semmit sem éreztem a peteérleléseknél. 14-et szivtak le.
dezsina
 
 


lola, köszi.

30 tüsző nagyon sok, ha 10-12 mm egy, akkor az tud ám feszíteni.
Abból egyébként mennyi volt jó?

Klassz ez a szuri, has mint a szita, a tű néha lepattan :lol:

Amúgy akkor Neked long protokoll?
mukucs
 
 


mukucs!
7-et szívtak le,6 jó volt 4 megtermékenyült.
rémálom a szuri
nekem most longi van,nyáron short volt.
neked?
lola29
 
 


képzeljétek van egy lány a másik topikon,mereszt a neve.nemrég kesergett,mert nem jött neki össze a lombik,elindították az örökbefogadást,és már otthon is a baba!okt 30-án született!
most még a gyámjai,várják a határozatot!fénykép is van,sietett etetni!
lola29
 
 


Na üdv a nagy ausztriabol. A fejtagitas irto jo, egesz nap a kornyeken csamborogtunk, volt ketszer masfel oras eloadas delutan, holnap is kemeny masfel oras- es ami a csucs, hogy mindezert tanusitvanyt kapunk 30 oras tovabbkepzesrol. Rohej, persze nagyon orulok neki.
Jaj, szornyu ekezetek nelkul irni :roll:
Ugy erzem, ma van peteeresem, fajok mindenhol - apa vagy 1000 kilometerre tolem, szinten egyedul egy hotelben :evil: ezt a kicseszest! Most hogy teszem a pozitiv tesztet a fa ala?! :? :D
Na jo, megkapja a szulinapjara :lol: majusban. Elvegre a turelmetlenseg nem segit semmit...

Vizikriszback,
nalad talaltak mar mashol is endo-t korabban? Mibol gondoljak, hogy tukrozes kell, volt valami panaszod? Csak azert kerdezem, mert mar en is volt, hogy vereztem mikor megvolt. Gondoltam is ra, hogy talan meg kellene nezetnem, de nem volt batorsagom. Nagyon kellemetlen? A laparnal nalam nem lattak endometriumot, de hat csak a hasuregban neztek, gondolom :shock: Mar semmin sem csodalkoznek...

Mukucs,
en sem ereztem semmit. 225 gonalokat kaptam, 20 napig tartott a stimu, de nem volt gond. ez biztos mindenkinel mas.

Lola,
mikor lesz a leszivas, tudod mar? Nalam is csak egyszer vettek vert a stimu alatt.

Dezsina,
a kutyu bent van a lakasban? En szeretnek meg egyet, egy japan csint. Csak mostanaban sokszor nem vagyunk otthon, a szobatisztasagra neveles igen csak problemas lenne - es a kutyanak sem akarok rosszat.

Gerike,
biztos csinalnak. Az inszemhez kell. Beszeltunk mar errol. Ott fizetsz erte, de ha "sima" nogyogyi csinalja (allami korhazban vagy klinikan), akkor ingyen van.

Jok legyetek, holnap mar pentek es itt a hetvege :lol:
wandrea
 
 


Lola,

A nyáron short, 4 supre 6+2 gonal volt.
Akkor szépen megúsztam . Most ugyanez a kezdet, de könnyen lehet, pár gonallal most meg kell toldani, mondjuk mindent a cél érdekében, mellesleg elég olcsó gyógyszer... :shock:



Wandrea,

Nekem 8 nap volt, 150-es adagokkal. Lehet, most nem lesz elég. :cry: Szóval tény, van bőven eltérés. De most nem érzek semmit.
mukucs
 
 


Bocsi lanyok, hogy betolakodok!

Backa! :)

Olvastam, hogy dec. 4-en mesz a Kaaliba. Gondolom a Györibe. En is! Delutan egy orara kell oda mennünk, fel kettökor fogad Boga doktor.
Mennyi idöt kell altalaban varni ha listara kerül az ember? Remelem nem többet egy-ket honapnal.

Zsani! :)

Olvastam, hogy Te is a Boga doktorhoz jarsz. Jo kezekben leszek igaz? Mar nagyon izgulok es nagyon varom, hogy mehessünk a konzultaciora!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Olyan beteg vagyok, mint a dög! Jól megfáztam, tiszta náthás vagyok, fáj a torkom is. Szerencsére lázam nincs (remélem, nem is lesz, mert akkor lőttek az ehavi hőmérőzésnek!)

Julika!
Készen van a fürdő? Bizti tök szép, tegyél majd képet, ha gondolod!
A pocid nagyon édi! Hamarosan tök nagy lesz! De jó!

Wandrea!
Mikor jössz haza? Lehet, hogy még nem lesz késő!
Jó, hogy a hülye továbbképzést nem viszik túlzásba! Szórakozzatok jókat!
japán csint szeretnél? A Backa majdnem az, palotapincsiből nem sokat örökölt! A szobatisztaság-ügyre akkor jól készülj rá, mert nem lesz egyszerű! A vizsla seperc alatt megtanulta, semmi bajom nem volt vele. De ez a kis szőrcsimbók! Hát, megkínlódtam vele, azt megmondom! Nézett rám a hatalmas gülü szemeivel, miközben pisilt a járólapra! A végén már röhögtem! :roll: És még lecseszni se lehet, mert olyan érzékeny a lelke! Hát, volt vagy 6 hónapos, mire megbízható lett! :lol:

Lola!
Most már akkor megy a stimu, ugye? Nem tudom, miért nem vesznek vért! Biztos majd később! A long p. eleje csak fogigátlás, ahhoz nem kell vérvétel. Lehet, hogy mostantól az is lesz!

Dezsina!
Ez a harmadik stimu lesz, beültiből meg már a negyedik, mert volt egy fagyis is (az nem tb-re ment)
Voltál konzultáción??? Mit mondtak???
Segítsek vonalzót kreálni? Nem nehéz!
(Küldök válsz-pü-t később!)

Krisz!
Csak nem tanár vagy Te is!? Megáll az eszem! Ez asszem szakmai ártalom, egy csomóan tanárok vagyunk itt! :lol:
3. napi véreredményeid vannak? Ügyes vagy! Azok jók lettek?
Hát, lehet, hogy az endo miatt lombik lesz. Ott azért nagyobb az esély, mint inszemnél!
Azért a hétvégi tesztelés még izgis lesz!!!

Gerike!
A Kaáliban nem csinálnak lapart! Legalábbis Győrben nem! Csak kisebb beavatkozásokat (hy-co-sy, hiszteroszkópia)
Miért kell neked lapar?
A győri kórházban ebben jók, oda nyugodtan mehetsz! Ráadásul ott ingyen van!

Mukucs!
Ne aggódj, én nem éreztem semmit, pedig ló adag Gonal f-et kaptam mindkét alkalommal! (nem is pen-t, hanem injekciót, napi 3-at!) Első alkalommal 8-at szívtak le, 6 embrió lett, másodszor 6-ot, négy embrió lett.

Szia Jucmuc!
Üdv köztünk! Én speciel szeretem a "betolakodókat"! :lol:
Te Olaszországból jössz Győrbe??? :shock:
Nekem 4-én 3-ra kell mennem!
Neked ez lesz az első konzi, ugye? Általában akkor hívnak 1-re. Először egy csaj kikérdez benneteket mindenről, lemásolja az összes papírotokat, azután mehettek a dokihoz. Ő még aztán kérhet pár vizsgálatot, amit tb-re is megcsináltathatsz valahol.
A várólistáról sajna még semmit sem tudok! Aggódom is miatta!
A Boga doki nagyon-nagyon rendes, csak jót mondhatok róla! Mindenféle értelemben! Maximálisan megbízom benne!
Akkor lehet, hogy összefutunk? Tök jó lenne!

Kép Kép
backa
 
 


Sziasztok Lányok!

Akkor a rossz hírekkel kezdem. Tegnap voltam ugye konzultáción! Az én dokim a Forgácsban (akik maga Forgács dr. úr) úgy tudja, hogy KÉT LOMBIK-ot terveznek támogatni. :evil:
Az még kérdéses, hogy vajon 2007-ben életbelépett törvény visszamenőleg fog hatni, vagy csak 2007-től számolják a kettőt. Ez még kiderül. Kért, hogy írjam én is alá, azt a petíciót, amit a lombikbaba weboldalán lehet megnézni, hátha ez segít. Kérlek, Ti is nézzétek, meg és ha úgy gondoljátok írjátok alá, ahányan csak tudjátok! Hátha elérünk valamit! A doki szerint évi 2000 gyerekkel lesz kevesebb, ha bevezetik a törvényt. :evil:
Most mondjátok meg, nem elég a mi szenvedésünk?! Még döntsük magunkat adósságokba is? Már a gyógyszerek kifizetése se könnyű, nem hogy még maga a beavatkozás?!

Nekem április 1 volt a sorszámom, amit szeptember végén kaptam. Ez azt jelentette, hogy márciusi ciklusban kezdünk és ápr. beülti.
Képzeljétek sikerült előrébb kerülnöm!!!!

Nem vagyok vallásos (egyáltalán), de Isten bocsássa meg, hogy ilyen szerencse ért, hogy bekerülhettem valaki helyére, aki egy tragédia (haláleset) miatt lemondta a kezelést! Nagyon sajnálom ezt a hölgyet, de szégyenlem, boldog vagyok, hogy januárban, a ciklusomtól függően, kb a vége felé, mehetek stimura :!: Nem vagyok babonás, nem hiszem, hogy amiért valaki helyére bekerültem, aki egy tragédia miatt lemondta, esetleg nekem ne sikerülne emiatt.

Lányok!
Kimondhatatlanul boldog vagyok, hogy nem kell áprilisig várnom :) A depresszióm egy varázsütésre elmúlt!!! Tele vagyok életerővel, hiszen csak másfél hónap és számolhatok visszafelé! ez most nagyon-nagy segítség volt a számomra! Ilyenkor néha elgondolkodok, hogy lehet mégis van valaki odafönt, aki figyel rám :wink:

Backa!
Küldök majd privit, hogy eligazíts a vonalzóval.

Wandrea!
A boxerem ugye rövidszőrű és bent van a házba éjjelre télen. Mindenhova bejöhet (ez meg is látszik :twisted: ) Az előző boxerem szobakutya volt, de akkor még Pesten éltünk, nem volt kert, mostuk mindig a lábát, hogy ne hozza be annyira a koszt. Ennél meg, képtelenség foglalkozni a tisztasággal :twisted: Amúgy a kisebb kutyival kevesebb a kosz, meg a boxer fröcsköli a nyálát is :lol:
dezsina
 
 


Backa!

Nagyon rendes vagy, hogy igy üdvözölsz, köszönöm! Sajnalom a megfazast, sok-sok tea + c vitamin sokat tud segiteni. Jobbulast!
Igen, Olaszorszagbol megyek Györbe. Igen, ez lesz az elsö konzi, ket hete tudjuk, hogy lombikoznunk kell, sperma gondok vannak nalunk. Az itteni törvenyek viszont nagyon durvak, es ha mar lombikoznunk kell szivesebben lennek inkabb otthon. Amugy fehervari vagyok. Azert hivtam fel a györi Kaalit mert innen az van a legközelebb, es Fehervartol sincs messze.

Nagyon köszönöm, hogy leirtad mi lesz amikor megyünk, olyan jo, hogy legalabb van fogalmam rola. Nagyon sokat segit az is, hogy az orvost dicsered! Ezek szerint kesöbb is O fog majd velünk foglalkozni? Nekünk mar szinte minden vizsgalatunk megvan, meg a kromoszomara kell mennünk, dec.1-en Padovaba mert azt csak ott csinaljak. Kb. februar közepere lesz meg az eredmeny.

Ha haromra mesz akor szerintem összefutunk, örülnek neki en is nagyon! Szerintem addigra mi mar vegzünk, majd megvarunk!

Kb. hany naponta kell menni U.H.-ra? Csak azert mert meg azt sem tudom, hogy fehervarrol jarjak majd vagy inkabb Györben maradjak az alatt a par het alatt. Van Györben ismerösünk akinel tudnek lakni. Biztos nem lesz egyszerü de mar nagyon varom. Remelem nem kell majd sokat varni.

Ja, meg valami: ugye itt mar nem akarjak az embert arrol meggyözni, hogy a spermakep meg javulhat stb…egyebkent mar lassan ket eve nem jön össze..

Dezsina!

Orülök, hogy sikerült elörebb kerülnöd a listan! Azert a ket lombik az nagyon nagy kiszuras lenne mindenkivel! Rengeteg nönek csak a negyedik-ötödik sikerül. En mar ala irtam, de felek nem fognak törödni a sok alairassal sem!

Ha jol ertettem, Neked fel evet kellett volna varni a lombikra??? Ez ijesztö!

Ez mindenhol igy van? Vagy esetleg Intezmeny függö?

Nagyon remelem a györi Kaaliban nem kell majd ennyit varni!

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Hát nem jött meg:( Ma volt az utolsó határidő, hogy kezdhessem a kezelést. Nem is tudok mit írni. Azért remélem van még hely januárra és átudnak írni, én meg átadom a helyem valakinek, hátha szép karácsonyi ajándéka lesz.

Csatlakozok én is Backa-hoz, a Boga doki nagyon rendes!! Nekem is megtett mindent most, hogy kezdhessek....ez már nem rajta múlt.

Szorítok mindenkinek, aki kapja már a kezelést!!!

Szerintetek ha ma helyett holnap reggelre megjön, akkor nem lehet elsumákolni egy napot, hogy mégis elkezdjem??
Vendég
 


Jucmuc!
Jómagam a budapesti Forgács Intézetbe járok. Idén áprilisban voltam először konzultáción, a leleteim megvoltak így sikerült szeptemberre időpontot kapnom. Sajnos a sikertelen lombik után már csak áprilisra volt hely. Aztán sikerült most a február, amint azt írtam.
Azért van ebben az intézményben várólista, mert a TB eddig 22 kezelést finanszírozott havonta. Tehát, ugyan kapacitás lenne, de a TB nem fizet.
Lehet, hogy máshol máshogy van, fogalmam sincs. A Kaális lányok tudnak erről igazán mondani valamit.
Üdv a fedélzeten! Sok sikert! :D

Mnzsani!
Szerintem csalhatsz egy napot, főleg, ha jól megjön! Én biztos csalnék :roll:

Backa!
Gyógyulj meg!
dezsina
 
 


Dezsina
Köszi:) Most már nyugodt lelkiismerettel fogok csalni:) Akkor még bízok az éjszakában. Üljek forróvízbe? Vagy van valami praktika esetleg?

Backa
Jobbulást!
Vendég
 


Mnzsani!
Én mindig forró vízbe ülök. Szerintem az a legjobb....
dezsina
 
 


Sziasztok!
Köszi a segítséget mindenkinek!!!
Nem is gondoltam, hogy ilyen várólista van a lombikra :? ...de akkor ez intézetenként változó?
Hát az, hogy csökkentik a lombik támogatást a legnagyobb szemétség!!!!! :twisted: Neem normálisak azok,akik ilyen döntéseket hoznak!!!

Wandera
Nekem ez a vérzés kb 3-4 éve van. Én e miatt gyanítottam magamnak az endot...de mivel senki nem vette komolyan én kértem kb egy éve vastagbéltükrözést magamnak. Az negatív lett endo szempontból, de azt mondták, hogy nem klasszifikálható gyulladásom van...adtak vmi kúpot...semmit sem ért. Utána idén jan-ban vére volt lapar, akkor diagnosztizáltak 3-as stádiumú endót szétszóródva a hasüregben, ill. a méh és vastagbél között. Amíg kaptam a hormonkúrát az endora(9 hónapig nem menstruáltam), addig nem volt onnan véres nyálka, amikor viszont megjött...ott is volt megint. Erre volt a pánik, ismételt vastagtükrözés immár a Debreceni klinikán, ahol csak egy pirinyó gyulladást találtak, (amúgy minden nagyon szépen és rendben volt), leégették, vettek szövettant...de az endo ismét negatív. Szóval mostmár ki tudja mitől van??? :?
De az biztos, hogy halottam már olyanról, akinek a beléből, vagy hugyhójagjából kellett kivágni endo miatt. :cry: Azért féltem én is.

Jó éjszakát!
vizkriszisback
 
 


Backa,
eddig tartott. Már otthon is vagyok! Csak sajna apa nékű' :cry:
Biztos késő, éreztem a peteérést. Majd decemberben...
Abbahagytad a Premens-t? Én még szedem, most kell vennem új dobozzal. Azt hiszem, még folytatom egy-két hónapig.
Lehet, hogy a svédasztalos "zabálások" (szó szerint) teszik, de arra gyanakszom, igen csak hat a meformin - az orvos szavaival élve, "enyhe diszkomfort érzés" tüneteim vannak :lol: Remélem, túlélem ezt is.
A mopszunk is volt vagy fél éves mire teljesen szobatiszta lett.
Addig újságpapírra pisilt - csak az volt a baj, ha ledobtunk egy adag papírt (régi dolgozatok), arra is simán ráment :D Mert olvasni azért nem tud...

Dezsina,
nehogy ezért érezd rosszul magad! Nem veszel el ezzel senkitől sem helyet. Aki lemondta, mehet később, a saját döntése volt. Ne legyen rossz lelkiismereted, ez lesz a te esélyed! :lol:

Zsani,
most kellene megjönnie vagy csak reménykedsz? Ha azt mondtad, egy évben csak kétszer-háromszor jött meg, nem is tudod, mikorra várható? Vagy gyógyszerrel hozzák most meg? Kicsit lemaradtam :roll:

Jucmuc,
üdv a táborban. Nálunk is hasonló gondok (is) vannak. Nem hiszem, hogy rábeszélnének, de egy kis rásegítés biztos nem árt. Nálunk apa szed multit, E vitamint és Maca-t. Ja, és hat hónapja nem iszik alkoholt. Nagyon büszke vagyok rá :lol:

Backa,
Kép
Jobbulást!
wandrea
 
 


Sziasztok!

Mi most mindketten szedtük a macát meg a méhpempőt, ja és magzatvédő vitamint.. Sok ásv vizet iszunk, de néha 1-1 kávé vagy bor bejátszik.
Én még aloe berry-t is ittam, alkalmanként a grapefruitlevembe grapefruit cseppeket...és kb a ciklus feléig cickafark/palástfű teát (akkor lefogyott és nem vettem).
Ja meg sósvízben fürödtünk különösen a ciklus közepe táján.
"Ennyi" telt tőlünk. Na meg együtt is voltunk persze. :oops:
Dobok egy görbét, hogy telítsem az oldalt. :lol: Kutyánk ugynais nincs. Macskánk is csak plüss, de azok nagyon mosolygósak. :D
Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Wandrea
Azért reménykedtem, hogy megjöjjön és eltudjam kezdeni a kezelést. Szedtem gyogyit (orgametril), de semmi. Persze nem csodálom, mert alapesetben 5 napig kell szedni és 10 napon belül jönne meg. Mivel engem szorított volna az idő (ha rendesen csinálom, akkor pont karira esett volna a visszaülti), így csak 3 napig szedtem és 5 napon belül kellett volna megjönni. Szóval nem meglepő, hogy semmi. Most már nem reménykedek, mert ennyit már nem akarok csalni. Hétfőn felhívom a Kaálit és remélem áttudnak még írni januárra.

Dezsina
Hát a forró fürdő se segített. De sebaj....várok várok és várok én is, mint a itt sokan.

Backa
Jobban vagy már? Hétfőn megtudom, hogy van e még hely januárra. Majd megírom. Oda kéne Neked is ugye?

Na jó du.-t mindenkinek
Zsani
Vendég
 


Zsani!

Köszi Neked is az infot Boga dokirol! Sajnalom, hogy nem tudod most kezdeni a stimut!

Dezsina!

Köszi, hogy leirtad! Mindenesetre felhaborito, hogy a T.B. miatt kell honapokat varni rengeteg nönek!
Sok sikert Neked is, a februar a Te honapod!

Wandrea!

Köszi az üdvözlest! Hat igen, az en ferjem is szed mindenfele vitamint szegenykem mar lassan egy eve. Biztos sokat segitenek ezek is, de en mar csak a lombikban bizok. Pedig ugye az sem mindig sikerül rögtön söt…

Lanyok!

Meg azt szerettem volna kerdezni töletek, hogy leszivas utan mennyire vagytok rosszul? Es a feherjedus kajakat mikor kell elkezdeni enni?

Szep hetveget mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok Lányok!

Mzsani!
Sajnálom :( Remélem kapsz időpontot januárra!

Lola!
Szorítok ezerrel! Sokat gondolok Rád! Az öribabás történeted pont jókor jött a lelkemnek!

Julika!
Csodás a pocid! :D Olyan jó érzés rátok gondolni! Tudni, hogy sikerült és lesz 2 gyönyörű - mesében, versben, szeretetben csordultig telt gyermeketek! :D

Backa!
Haláliak ezek a kutyuk! :D Remélem már jobban vagy! C vitamin ezerrel és sok-sok folyadék!

Andi!
Szintén kutyaimádó, kutyasztorikkal! :lol: Helyes ez a kép! :D

Juc!
Üdv köztünk! :D A győri Kaáli nagyon jó, bár most kicsit tumultus van, de azért a toppon vannak mindenben! Sok sikert!!!

Ariel?!
Mi van veled? Beülti? Babóckák? :roll:

És most jövök én a fekete levessel. :( Ezért is nem jöttem napokig, kicsit össze kellett szednem magam lelkileg (ki tudja hányadszor). Az endom megint kiújult, az ismételt vérvételem eredménye tragiku lett, az orvosok kisebb konzit tartottak a fejem fölött. Dobálóztak durva dolgokkal, aztán amikor olyan javaslatot hoztak fel ami az endot véglegesen megoldaná, de a SAJÁT gyerekkérdést örökre lezárná, na akkor olyat hördültem, hogy 3 vizsgálóval odébb is hallották. Értettek belőle :evil: Végeredmény: újabb kezelés, de abba is úgy mentem bele, hogy 3 havi injekció aztán megyek ellenőrzésre, ha negatív nem folytatom. Nagyon kiborultam, mert itt a nyakunkon a törvénymód. a várólista és én ennek a kellős közepén jelentős csúszásra ítéltettem. :cry:
Aztán annyi segítséget, bátorítást kaptam a környezetemtől, hogy összeszedtem magam és végigcsinálom a szurikat, meggyógyulok, közben elindítottuk az örökbefogadást (hát ezért köszönöm a hírt Lola :) ) és talán még lesz esélyünk saját babára. Ja és ami még a legcsodás dolog volt, hogy Apa elvállalt egy plussz munkát és azt mondta, hogy mindezt azért hogy ne idegeskedjek. Veszünk fel hitelt a lombikra és le van tojva (bocs :oops: ) a kormány, majd kinyögjük a mosolygós saját ikreink mellett! :D
Hű most látom, hogy teleírtam az oldalt magammal! Bocs, de el kellett mondanom Nektek (akik olyan közel álltok a szívemhez!)
Vendég
 


Ja és még eszembe jutott!
A barátnőm most kezdi a 4. lombikját.
Az mondta neki a dokija, hogy egyen meg minden nap 1/4 kg túrót + 1 halkonzervet (ha valaki nem halas, akkor lehet 2naponta 1-et) + 2dl paradicsomlevet (lehetőleg biot) + gyümölcsöt, zöldséget amennyit kíván és min. 2,5-3 liter folyadékot (nem szénsavas, cukros lötyit).

Első lombikozóknak: közeledve a petesejt leszíváshoz nem csinálni megerőltető dolgokat, nehogy a szép tüszők eldurranjanak.
A beültetés napján és az utána való napon pihenés, aztán már lehet jönni-menni, de nem nagytakarítani, csak olyan lájtosan!

Remélem segítettem vele!
Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Lexa,
ez elés sz*r hír, sejtem, hogy érezhetted magad... De jó, hogy túl tetted magad az első "sokkon" és pozitívabb vagy. Ez a három hónapos kezelés biztos sikerrel jár :D és utána szabad az út.
Jól értem, hogy az endo miatt nem is csinálnának most lombikot? Ez teljesen kizárja azt, hogy teherbe ess? nem értek ehhez :?
Apa nagyon aranyos, plusz áldozatot is vállal. Biztos ott lesz a baba :D csak az oda vezető út rögös... Ne add fel, előbb-utóbb mindenkinek lesz babája :lol:
Szerintem jó, hogy azért beindítottátok az öribaba dolgot is, lelkileg talán megnyugtat. Nem voltam még ebben a cipőben, de úgy gondolom, engem megnyugtatna, hogy EGÉSZ BIZTOSAN baba lesz a végén. Apával megbeszéltük, hogy mi sem zárkózunk el ettől a lehetőségtől. Évente megpróbáljuk lombikkal, ha 35 éves koromig nem jön össze, továbblépünk.

Zsani,
hát akkor nálad sem úgy alakul, ahogy kellene. Sajna ezt nem lehet siettetni. Biztos kapsz időpontot egy hónappal későbbre. Olyan gyorsan múlik az idő :lol:
wandrea
 
 


elés=elég
wandrea
 
 


Lexa1

Borzasztoan sajnalom, hogy kiujult az endod! A fene vinne el!

Viszont mondok valamit: van itt egy baratnöm, tiz honapos a lombik kisfia, endos volt a lany+egy petevezeteke van csak. Kb. ket hete beszeltem vele, akkor mondta, hogy ugy nez ki kiujult az endo. Ma pedig megtudtam, hogy terhes SPONTAN! Tudom, hogy ez ritka dolog, neki pl. a lombikban is szerencseje volt. Harom petesejtet lehet csak megtermekenyiteni itt. Neki a harombol egy osztodott es az meg is tapadt, igy rögtön elsöre sikerült neki.

Ugyhogy barmi megtörtenhet, ne add fel!

Köszi az infot a Kaalirol, szerinted mennyi honapot kell az embernek varni ha most megy? Te is oda jarsz?

Mikor kell elkezdeni a turot, halat stb. enni? A beülti utan?
Bar mar ott tartanek!

Szep estet mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Andi!
Köszi a biztatást. Ma este még sirdogáltam egy sort amikor egy bennfentes barátnőm írta, hogy az biztosnak látszik, hogy 2 lombik lesz támogatva és az is 40 éves korig. A fölött ill. a 2 lombikon túl saját zseb! :evil: :cry: Hogy mikortól és milyen formában az még kialakulóban, de maga a tény azért sokkol rendesen. :x :evil:
Elég elkeserítő! :cry:
A többit már rendesen emésztem. Valahogy majd csak lesz... és igen azért az öribaba dolog sokat fog segíteni. Ez is rázós út, de legalább ebből az alagútból kilát az ember. :wink:

Judit!
Köszönöm a biztatást! :D
Ezt az étkezés dolgot már a stimuláció (amikortól elkezded a lombikot, injekciók, bogyók stb) első napjától érdemes csinálni, főleg mert a sok fehérje+folyadék a szép és egészséges tüszők kialakulásához kell.
A www.lombikbaba.hu oldalon szerintem még sok hasznos dolgot találsz!
Ja és ezen a honlapon van egy petíció is amivel ez ellen a szörnyű törvényjavaslat ellen lehet tiltakozni. Nem tudom, hogy lesz-e valami hatással, de nem árt megpróbálni.
Puszi!
Vendég
 


kedves lányok!
jó sokat írtatok!
tegnap voltam uh-on.holnap újra megyek.5,ill 4 tüszőm van.csüt vagy péntek a punkció!!!!!!!!!
hogy ne menjenek simán a dolgok,olyan gombás fertőzés érzetem van....
marhára örülök neki így lombik előtt,bennem a drága szurikkal...
megemlítettem,nem írtak fel semmit,de holnap megint fogom mondani,ha még érzem.nincs folyás meg ilyesmi,de érzem.a körömvirágos öblögetés nem biztos hogy tuti befutó!
megint órákig tartó vesződés volt a vérvétel, a bal kézfejem alig mozog.
de nem panaszkodom,hiszen én még a szerencsések közé tartozom,mivel idén még lesz lombikom!!!!!
a kaális babavárók tábláját néztem,és hát ritka az első sikeres lombik,általában 2.3.4.5-re sikerül!!!!!!
ezért felháborító a a tvénymódosítás!!!!én még bízom benne hogy marad az 5,aláírtam a petíciót!!!!nem gondolok bele,hogy nekem is ez a 2. lehetőség lesz.
LEXA!
szerintem még el sem tudjuk képzelni,hogy min mehettél keresztül!
én javaslom hogy mindenképpen vedd fel priviben a kapcsolatot a kaális párok topikban lévő mereszttel,rengeteg erőt fog neked adni!sok mindenen ment keresztül,és hihetetlen gyorsan lett öribabája!azt írtam,hogy gyermekkori ismerőse szült titokba,és nekiadta a babát?a papája mesélte ezt a szándékukat,és így tudta meg!nagyon boldogok!
de emellett hinni,bízni kell,tudod a remény hal meg utoljára!!!!!
lola29
 
 


Sziasztok!

Lexa28
Ment privi. Látom itt is írtad mi újság. Még egyszer küldök pozitív energiát:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Remélem a kúra után jöhet a baba!!!

Nekünk is van vmennyi pénz félretéve...de az jó ha két max 3 lombik gyógyszereire elég. Ha az egészet fizetni kell majd...az már tuti gáz. :( Nálunk apa most keres munkát, mert egyetemre jár és most ősszel íratkozott át levelezőre. Holnap megy be egy céghez.
vizkriszisback
 
 


Lexa,
biztos, hogy csak kettőt támogatnak? Nálunk utoljára négyet mondtak...

Kép
wandrea
 
 


Lexa!

Köszi megegyszer, es tenyleg fel a fejjel! :D Tiszta szivemböl kivanom, hogy jol alakuljanak a dolgaid verge!
Köszi a linket is, mar felfedeztem en is (sajnos) es a peticiot is alairtam. En voltam a 975. nem tudom most hol tarthatunk, de felek nem nagyon fogja öket meghatni. Rohadt egy dolog ez mert ki tehet rola, hogy ilyen helyzetben van? Fizetjük a sok TB-t eveken keresztül aztan amikor tenyleg szükseg lenne ra akkor nincs tamogatas…

Amugy nekem most szepen be kellett ballagnom az APEH-hez, befizetnem a minimalber 15%-at, es igy ervenyes a kartyam (amig fizetem). Mivel nem otthon elek, hiaba van kartyam, hiaba fizettem evekig, ha per pillanat nincs ra fedezet nem er semmit. Januar 1-töl akkor sem lesz ervenyes ha csaladtagod dolgozik es egy bejelentett lakcimetek van.
De meg igy is olcsobban jövünk ki mintha önköltseges lombikra mennenk.

Lola!

Sajnalom nagyon a gombas fertözest, :( remelem mielöbb elmulik! Szoritok nagyon csüt-pentekre!!! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


ziasztok! Ne haragudjatok, hogy egész hétvégén nem jelentkeztem-fürdő kész, de nekem szombaton be kellett mennem a kórházba Szerencsére vasárnap hazaengedtek, de nagyon rossz volt: péntek reggeltől egyfolytában hánytam szombat egészen estig - akkor kellett bemennem - de már semmi nem volt a gyomromban, sem folyadék nem ment le, sem szilárd táplálék - 8 kg-ot fogytam ebben a 12 hétben, dr. bácsi és védőnő egyaránt aggódtak - aztán kaptam infúziót, meg kaptam hazahozni v.mi sóoldat félét, hogy itthon is szorgalmazzam, meg savlekötőt, de gyorsan, meg vérvétel, vizeletvizsgálat, cukor meg minden ilyesmi. Ma már úgy érzem megmaradok, bár vannak kétségeim - enni továbbra sem tudok, de legalább a folyadék megmarad bennem - bár folyamatos hányingerem van, de gondolom a savlekötő, meg a MagneB6 próbálják visszaszorítani. Ezek a gyógyszerek az egyetlen szilárd anyagok a gyomromban. Mi szombaton megyünk uh-ra, remélem minden rendben lesz. Most még apróbbnak tűnik a pocakom is - remélem hamarosan jobban leszünk. Ma vagyunk 12+2 naposak, azt hittem ezen a szakaszon mi már túl vagyunk. Majd teszek fel képet a fürdőről - nagyon szép lett. Dr. bácsi szerint kizökkentem a sok munkával a megszokott ritmusból, a babák meg azért csak igényelnék a pihenést, úgyhogy apa lelkére kötötte, hogy itthon is úgy kell tenni, mintha kórházban lennék, nagyjából fel se engedjen kelni - na ez meg is történik, de közben folyamatosan vizitel, olyat kell vele játszani - minden rosszban van valami jó is.

Jucmuc - a lehető legjobb kezekbe kerülsz Boga dr-nál. Nekem is tőle vannak az ikrek. Ne izgulj, ha apa spermaképe olyan aggasztó, nem kezdik el kezelgetni, de azt tudjátok ugye, hogy ők is vesznek mintát és megelemeztetik, mert ebben az esetben csak a saját vizsgálatukat fogadják el. Boga dr. nagyon kedves, szűkszavú, szerény, rettentően alapos, nagy szaktudású, és rendkívül empatikus ember. Kérdezzetek tőle, mert egyébként csendes fajta. :D Mindvégig bíztatni fog, ha úgy érzi, hogy lehet, de megmondja az igazat minden esetben - minket végig nem bíztatott, úgy volt, hogy le kell állítani a ciklust. Aztán mikor beköltöztek az ikrek, versenyt örült apával az uh előtt. Nagyon megható volt. Nagyon szeretem azt az embert, hálás vagyok a sorsnak, hogy hozzá kerültem, bízzál benne, meglátod hamarosan gömbölyödni fogsz te is!!!! Sok sikert és kitartást!!!!!

puszi mindenkinek millió - nemsokára teszek fel képet a fürdőről, de most megkeresem a lavóromat asszem ebben a helységben is van egy :(
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea!
Igazából azért van lelkifurdim, mert aki helyére bekerültem annak a férje halt meg, és többet nem mehet....
Nem vagyok babonás, de azért nyomasztó egy kicsit.
Mint ahogy azt pénteken írtam, én is azt hallottam, hogy kettő lesz a támogatás. Ez nagyon durva. :evil:

Vizkriszisback!
Van valami jótékony hatása a Macának? Mi most kezdenénk el szedni... Ezeket a szereket ki ajánlotta Nektek? Cickafark, palástfű mire jó? A sós fürdő mire jó? Jó a sima tengeri fürdősó? Bocsi.. Természetgyógyiban rossz vagyok! Azt hallottam csak, hogy a vörösbor esténként elszopogatva segíti a beágyazódást. Hát nem tudom :shock: Nekem nem sikerült. Lehet, hogy a többit is ki kell próbáljam!

Mnzsani!
Nagyon sajnálom :(
Akkor csak jövőre :?:

Jucmuc!
Köszi a febr.-i drukkokat! Jól jön, főleg, ha tényleg csak kettőt támogatnak, akkor nekem ez lesz az utolsó esélyem! :cry: Annyira kezdek félni, hogy ez az utolsó :cry:

Lexa!
Örülök, hogy sikerült összeszedned magad! Olyan klassz, ahogy írtad, hogy le...va a kormány és vesztek fel hitelt. Az az igazság, hogy én is elhatároztam, hogy ha ez sem sikerül, (mármint a második februárban) és tényleg csak kettőt támogatnak, akkor egyre még összekuporgatok. Inkább nem eszem. Sajnos nekem is hitelt kell felvegyek. Nem vagyunk sajnos milliomosok. :roll:
Sok sikert a gyógyuláshoz! Kíméld magad, és töltödj fel pozitiv energiával :!:

Lola!
Ne izgulj a gombás fertőzés miatt, nekem is volt a punkció előtt. Azért kaptam a Betadin hüvelykúpot, hogy fertőtlenítsen, és a punkció előtt is rendesen benyúlnak és fertőtlenítenek. Ügyelnek arra, hogy ne legyen ott semmi fertőzési lehetőség!!!! Szólj a dokinak, hogy adjon kúpot! Úgy vettem ki a szavaidból, hogy nem kaptál. Nálunk autómatikusan adtak, akár bajod volt, akár nem :!:

Backa!
Hol vagy? Mit csinálsz?
dezsina
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: