Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Két megszakítással összesen 8 órát aludtam. De mivel ma semmi dolgom nincs, így még délelőtt alszom egy kicsit! :lol: :lol:

Monee!

Maci= Magnézium citrát

Ma reggel nem vettem be! Hát kíváncsi leszek a szerdai hidegfrontra! :lol: :lol:

Lecso!
Suttyamban úgy kinyílsz, hogy majd azon izgultok, hogy nehogy a kocsiban szülj meg! :lol: :lol: :lol: A kórház felé vezető úton. :lol: :lol: :wink:


37. hét! Kép
Vendég
 


Kavicska úgy legyen,akkor megspórolnám a kórházban a dolgot :roll: :wink: Egyébként a kórház tőlünk kocsival 3-5 percre van,úgyhogy hála nem nagyon kell aggódni. :D Pénteken még teljesen zárt voltam.Ma megyek nst-re 11-re,ha mutat a gép méhösszehúzódást akkor a doki úgy is megvizsgál,remélem azt mondja hogy nyíltam.Legalább legyen értelme is ennek a sok jóslónak :lol:

Kép

Kép
lecso
 
 


Hi

Babancs
Köszi jól vagyok,igen klasszul be lett állitva a gyógyszerem.ill folyamatossan csökkentjük,úgy tudom napi 2* -re kell levinni és úgy szedni még egy pár hónapig,most napi 3* szedem.Te szedsz még gyógyszert?
Domi mekkora már? :shock: Nagyon vagány! :D

Csakegy
A kisvasút ...amit últkor feltettél 30e?

Kavicska
Sirj nyugodtan,,,,talán kezdődik amit emlegettünk a szenvedés?! :? :)
Maci :lol: :lol:

Lecso
Hajrá!!!!Úgy izgulok értetek :)


Kincs
Útiköltséges papir nem tudom h működik.
Kb még egy hónap!
Csodakiskincs nagyon nőőőőőől ,nem sokára Te is szülsz!? :shock: :D

Gina
Szép neveitek vannak!! :wink:


Csajok Bács-kiskunba tombol a rota vírus :shock: :twisted: ,basszus csak ne kapjuk el,előzőhéten is vmit benyelt Mironkám 4 napig lázas volt,hányt ment a hasa,mi is szenvedtünk férjemmel,mindhároman egésznap feküdtünk.Rambóka mik a rotának a pontos tünetei,ilyenkor néznek széklet teny. ??

na puszi
Vendég
 

 
 

Szép napot mindenkinek!

Hm....én tényleg sajnálom, hogy nincs Pogi :( Bár nekem a többiek is hiányoznak. De tudom, néha jól jön egy kis baba-téma.mentesség. Én azt gondoltam, nála is ez a helyzet (tudtommal Backánál, Mnikinél pl ez van)

Kavicska! Lecso!
De jó...imádom ezt. Izgulunk értetek. Én Lecsonál holnapra tippelek, és Kavicska meg szerintem ne siessen :lol: ( azért csomagot készíts )
( nem szoktam biztosra jósolgatni)

Zazzy!
Névválasztás: hát azért bizonytalanok ezek is, lehet még 100x megváltoztatjuk. Szóval bizonytalan, mint ahogy te is írtad :) (nemsoká neked is ilyen gondod lesz..készülj! )

Monee!
Gratula a tökéletes csöppséghez! Apuci nagyon boldog lehetett. Hányadik héten lesz a 4d?
Egyébként észrevettem, mennyira kiegyensúlyozott, türelmes, nem aggódó kismami vagy! Így kell ezt! És igenis légy büszke a pocira :wink: ( nekem sokáig nem látszott.:( ) Kérjük az UH fotót és a pocifotót is!



Gina
Vendég
 


Ella!
Szülinapi buli lesz??? Hogy ünneplitek az 1. szülinapot?
Vendég
 


Sziasztok lányok,

még ha nem is szólok hozzá, jó olvasgatni benneteket. 8)

Az van, hogy még mindig k....ra tud fájni a törött karom. Már rájöttünk egy másik doki felvilágosítása után, hogy a vérömleny hegesedik be, és valami ideget nyom. :? Plusz múlthéten Bogi beteg volt, így azért nem tudtam postázni a kártyákat.
A héten postázom!

Mindenkinek kitartást ahhoz, amihez kell!

Pfff... én olyan álmos vagyok hogy nekimegyek mindennek...

Kíváncsi vagyok, ki lesz Csillag zebrapárja? :roll:

pusz mindenkinek
Vendég
 


Ella a rotavírusról:

http://www.baon.hu/index.php?apps=cikk&cikk=124467

de jó, hogy mi beadattuk... :) remélem, kis Miron hamar meggyógyul!!!!

Norka, én is kíváncsi vagyok, mostanában kevés a poz teszt...
Vendég
 


Ella: Kisvasút... fú... már darabokra szedtem...

Fogalmam sincs :)))))) (lehet röhögni:)

Küldök inkább egy privit...
Vendég
 


Kavicskának meg gratula a maci elhagyásához :))) (fúha... tényleg el kell kezdeni pakolászni:)

Megyek teát csinálni... elegemvan...

Tök xar a hangulatom, fáj a torkom, nincs hangom (szó szerint... brrrrrr), minden a nyakamba szakadt, Lilla iszonyú anyás stb. stb. HÓCIPŐ... teljesen tele...
Vendég
 


A férjem hozott egy Bambi tortaszeletet hangulatjavítónak :) Működik :))))

Skacok:

Kinek van kedve egy diétafelrúgó babás talihoz valamikor néhány héten belül? Mondjuk az IKEA-ban az Örsön (ld. ott van dühöngő a babáknak és körbe lehet ülni őket plusz tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető...)... ????? (vagy bárhol máshol)
Vendég
 


Sziasztok!

Dimet, Gabika!
Nekem nincs "terhesség utolsó hónapjára jellemző" hangulatom. Tökre élvezek minden napot. Ha nem lenne ez a fránya meghülés, akkor egy kis barokkos túlzással azt is mondhatnám, hogy friss vagyok, fitt és üde :lol: , ugrifüles, mint egy nyúl! :lol: :lol: Na de ez azért nem így van! :lol: Én nem szeretek túlozni. :lol:
De talán kikúrálom magam ebből a trágya állapotból. :roll: Remélem az orrom az orrcseppektől és a rengeteg fújástól nem esik le! :lol:
Kell nekem kórházba mászkálni mindenféle vizsgálatokra és felkészítőkre! :roll: :lol: Ott kaptam el!

Bettica!
10 óra alvás??? Én amióta babás vagyok nagyon ritkán sikerült 10 órát egyben aludni! A pisiliés mindig közbejátszik. Ha front van, akkor azt jobb nem is leírni. :lol:
azt mondják, szokni kell a kevesebb alvást! A gyerek megszületése után pedig legjobb ha az ember lánya leszokik róla! :lol: :lol: No, erre kíváncsi leszek! :lol:
Após pajtit ki kell paterolni! Tervezgessetek csak! De akkor én most nem értem. Ti együtt laktok aposóddal és amikor otthon leszel a babával, akkor gyakorlatilag após pajtás is egész nap veletek lesz??? :roll: Huha! :roll:
A fal színét eldönteni valóban nagy problémó! :lol: :lol:

Kincsecske!
Van útiköltség térítés. Legalábbis volt. De az utóbbi időben én már nem tudom, hogy hogyan müködik, mert annyi minden változott!! :roll: Már nem vagyok képben.

Gina!
Gratulálok a nevekhez! :) Huhh, mi a lány névvel mennyire hadilábon álltunk. Nem is jó belegondolni! De végül nem lett rá szükség. Bár azt mondták szüléselőkészítőn, hogha valakit csasziznak akkor mindenképpen kérnek kisfiú és kisléány nevet is, mert azt le kell dokumentálják.
Hát én bízom benne, hogy természetesen szülünk és abban is, hogy a pucája továbbra is megvan. Mert eddig az összes UHn azt mutogatta nagy peckesen és nem a pofikáját. :lol: :lol:

Csillagfény!
Te mikor is mész első UHra?
Nagyon kíváncsi vagyok!!! :D :D
Szülinapi fotókat nem teszel fel??? Azért szeretnék látni egy tortás mancsot, vagy pofikát! :lol: :lol:

Monee!
Gratula a babóhoz!
B.sszus, hogy telik az idő! :lol: :lol:
Össze kell állítsam megint a kismama listát. Csak megvárom Csillagfény párját. És Lecsot hogy megszüljön. Mert akkor én leszek az első a listán! Kép :lol: :lol: :lol:

Alice drága!
Hogy van Félix legény???
Csíszolódtok??? :D

Lecso!
Akkor beértek! Ha csak 3-5 perc a kórház, nincs gond! :lol: :lol:
Jujj, annyira izgi! Hogy már annyira közel vagy kistesóhoz! :D

Gabika!
Hasmenés, magas láz, hányás!
Nem kapott oltást Miron kislegény?

Csakegy drága!
Mondom én. Az ÁNTSz bejelenti, hogy elmúlt az influenza és egyre többen most szedünk össze valami kinyiffant/haldokló, de még az életébe böcsülettel kapaszkodó ambiciózus vírust!
Oszt' kínoz bennünket!

Én mondanám, hogy mennék erre a talira, de nem tók! :lol: :lol:


Norka!
Gyógypuszi a beteg válladra! Kép


Kriszta, Espero, Verona, Vöcsök, Kandika!
Merre lehetnek???

Jók legyetek.

37. Kép
Vendég
 


Na jó, egye fene, amíg nem én vagyok az első!! :lol: :lol:

Kismama lista avagy a szülési sorrend! :?: :!: Kép :lol:

30 hetesek:
Lecso: 39+4 (kisfiú)
Kavics: 37+0 (kisfiú)
Monácska: 36+0 (kislány)
Kincsecske: 31+1 (hehe, nem tudjuk)


20-on hetesek:
Gina lány: 26+4 (kislány)
Bettica: 24+6 (kisfiú)


10-en hetesek:
Monee: 12+2
Anyoka: 10+1

"friss" kismamik:
Luca 68: 9+4
Csillagfény: 5-6 hét???
Vendég
 


Ella!

Örülök, hogy jobban vagy!
Én napi 1 Methotyrint szedek. Annyira nem érzem csúcsformában magam. :? A strummámmal kéne valamit kezdeni, talán a műtét megoldás lenne. Nem nagyon bírom a gyógyszerek mellékhatásait. A béta-blokkoló nagyon leviszi a pulzusom mellett a vérnyomásomat is, a Methotyrintől meg már úgy érzem, mintha alulműködő lennék. Sokszor szédülök, bizonytalanságérzetem van emiatt.
"Sok jó ember" próbál segíteni, különböző étrendkiegészítőkkel keresnek meg..eddig makacsul elhárítottam, de most asszem bevásárolok belőlük. (remélem itt nem találnak meg a terjesztők :evil: ..ha igen, akkor kíméljenek)
Én nagyon szerettem volna izotóp kezeléssel elsorvasztatni a pajzsmirigyemet, de az orvos nem javasolja. Szerinte egyrészt a nagy pajzsmirigyem miatt túl nagy dózisú radioaktív jód kéne, másrészt a fogamzóképes korban lévő nőnek nem javasolja..pláne hogy akarunk még gyereket. Egy másik doki meg egyértelműen az izotópos kezelést javasolja a műtéttel szemben. Tartok mindegyik kezelés hatásaitól. Elhízás, pm. alulműködés stb..
Míg szedem a gyógyszert, addig semmiképp nem kezdünk bele a tesóprojectbe. Legalább az első 3 hónapot szeretném gyógyszermentesen megúszni..

Kép
babancs
 
 


rabszolgasors.....pffff :)

lecso, még van pár óra a keddből :D
boldog névnapot!!!!!!!!!

nincs időm írni,így röviden: mennyi babás. annyira jó. drukk mindenhez. képeket pocakbeli és pocakon kívüli babákról.
csakegy, tali ok. rejoval is ezer éve tervezzük. ikea is ok.

zs még mindig nem rajong a szilárd kajákért. már pár napja :?
viszont majdhogynem magától elalszik. ezt is elértük :)

lafi, ti hogy vagytok? okr????????
friss anyukák?

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ja, csakegy. megkaptad a ragacsokat?
norka, ma sem sikerült a teló. de kaptam egy jó ötlett egy patikában. holnap hívom őket.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Kép popsibanfürcsiben

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


bocs, férjem karja belóg a képbe :D

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet: Köszönöm a ragacsokat!!!!

és iszonyúúú ciki, de nem emlékszem, hogy megköszöntem-e zazzynak a pontokat! Zazzy ha ezt olvasod és elfelejtettem volna akkor hamut szórok a fejemre, de szimplán hülye vagyok és elfelejtettem így utólag is köszönöm!!!!!!!

(már csak a mi ragacsainkat kellene megtalálni... nem tudom merrefelé lehetnek... asszem megyek is keresgélni... nap közben lehetetlen)
Vendég
 


Babancs!
Én nem gondoltam volna, hogy neked ennyire sok és súlyos problémád lesz a pajzsmirigyeddel. Azt hittem, hogy gyógyszerelgeted magad egy darabig, aztán beáll és jól leszel.
Mindenképpen hallgass a dokira.
Gyerekeket "gyártsátok le" és utánna majd érdemes elgondolkodni, hogy milyen formában lehetne megoldani ezt a pajzsmirigy kérdést!

Dimet!
Ez a lányzó nagyon édesss! :lol: Meg az a zöld béka! :lol: Teccik nagyon!

Csakegy!
Annyira "élvezem" ahogy manapság "szét vagy hullva" :lol: :lol: Jókat heherészek a hozzászólásaidon. :D
Na jó, de csak jóindulatból! :D

Ne nézzétek, hogy miért nem alszom még.

Az Uram nyolckor lefektetett aludni. Csak 1 óra 20 percet sikerült. Azóta fent vagyok. Nem tudom mikor fogok beájulni az ágyba.

De az orrom miatt talán vállfán kellene aludni! :lol: :lol:

Hidegfront
érzem :?
Vendég
 


Zárok és nyitok??? :? :roll:

Jó reggelt Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Egyben!Nem használtuk ki sajnos a keddet :( Pedig nagyon nem bánnám.Hétfő óta fáj a gyomrom.Néha kicsit jobb,néha elviselhetetlennek tűnik.Széklet: :oops: folyékony,de nem mondanám hasmesének mert naponta nem megyek sűrűbben mint máskor.2 nap alatt már 1,5 kg-ot fogytam.És még mindig nincs meg Tomi :cry:
Nagyon remélem a mai nap már tényleg a mi napunk lesz!!!!!!!!!!!!!!
Ha jól érezném magam a bőrömben akkor nem sietettném Tomit,de így! :?

Kép

Kép
lecso
 
 


Na jó!

Már unok panaszkodni, de tényleg segítségre szorulok. :?

Induljunk ki abból amit a barátnőm pár hete mondott, Rambóka is, Anyoka is mondott.

Terhesség okozta orrdugulás.

Most utánna olvastam a neten (vagyis az éjszaka, mert aludni nem ment, lassan teljesen átmegyek zombiba :roll: :lol: , gyúrok a gyereksírásra :lol: , na de mégsincs ez így jól, mert már írtózom az éjzsakától és nem bírok vízszintesbe feküdni). Nagyon érdekes amiket írnak róla.
Lehet nagyon súlyos is, tüsszentés sorozattal, orrfolyással, dugulással stb. Ami a szülés után megszűnik!

Kétségtelen, hogy egy újabb megfázás durrantotta jobban be, DE hiába bármilyen tüneti kezelés (ami eddig mindig hatott), most nem érek vele semmit!

Paracetamol nudli!
Mézes citromos forró tea: nudli!
Három féle orrcseppem van: nudli!
Fiziológiás só oldattal mosom az orrom. Ideig óráig(?,) inkább percig jó. De aztán ez is nudli!

Nem úgy dugul el, hogy se ki se be a levegő. Hanem csont száraznak érzem a nyálkahártyát, pedig nem az, mert időnként folyik, szinte fáj már amikor levegőt veszek az orrom, szúr. Ha fent vagyok jó, mert kiegészül a szájlégzéssel és nem fulladozok. de ha vízszintesbe rakom magam, onnatól kezdve már nem tudok szájon lélegezni és az orr pedig nem elég.
A fizsóval átmosott orrom percek alatt mégjobban beszűkül és vége.
Véres pörkdarabokat sikerül kimosni az orromból.
A fiz. só jól átmossa és akkor nem érzem, hogy égne, hanem jól esik. Csak gyorsan "kiszárad" és dugul (szűkül)

Ráismer valaki hasonlóra??? Volt ilyen valakinek a terhessége végén???
Komolyan csajok, falnak megyek.
Sok "nyűgöm" volt már a terhességem alatt, de valahogy mindegyikkel jól elvoltam vagyok, nem foglalkoztam(zom) velük.
De ez kegyetlen, mert nem hagy aludni, pihenni.
Ha biztosra tudnám, hogy ez is terhességi akkor talán jobban viselném pszihésen, de már az éjszaka ott tartottam (hogy a gyerek aludjon legalább), félig ültem és paplanra tettem az összes kegyszert, hogy ne kelljen mászkálni, mert csorrikám már szombat éjszaka óta nem pihen. Velemmel együtt! :(

Az interneten két ötletet találtam: nagy mennyiségű C vitamin, és kamillateás gőzölés (amit Kincsecske mondott). Ennyi!
Meg egy Euphorbium nevű homeopátiás orrcsepp.
A klasszikus gyógyszertári orrcseppeket kimondottan ellenzik a terhesség okozta orrdugulásban. (akkor viszont jólé befürödtem velük! :? )

Tényleg, minden ötletet, tapasztalatot szívesen fogadok. Mert nem tudom még hány éjzsakát bírok végigvirrasztani. :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Kavics: Lövésem sincs, hogy mivel segíthetnél magadon... :roll: A hagymás ötletek sem jöttek be? Szörnyű lehet így szenvedni a vége felé, pedig még most lenne egy kis utsó lehetőséged jól kipihenni magad...
Csomag összekészítve? Apa vigyázállásban? Nagyon izgi :lol:
Jó nézni a pocakosok listáját időrendben. Tényleg bővülhetne ismét. mostanában nem nagyon voltak zebrák, csak elvétve :(
Pontosan az öreg miatt nem akarok itthon ülni... Jó lesz majd kettesben (hármasban) itthon... Sajna nem különösebben komáljuk egymást. Mert ha legalább bírnám... Hát mindegy ez van :( Remélem sikerül hamar pénzt összekaparnunk egy lakáshitelhez és meheteünk végre sajátba.

Lecso: Nagyon bíztam Dimet jóslatában... Bár lehet, hogy a gyerkőc azt hitte jövő keddről van szó :lol: kitartás, talán tényleg nem sokára mehettek szülni. Drukk!
Boldog névnapot innen is! (Csak tudnám, hogy milyen névre is :lol: )

Norka: Jobbulást neked! Az a fájdalom meg monnyon le!!

Dimet: Látom a kisasszony nagyon bírja a fürcsit ;)

Gina: Most láttam (valahogy elkerülte a figyelmem eddig), milyen szép neveket választottatok. Nálunk még nincs lánynév :roll: Még szerencse, hogy van egy jó pár hetünk :)

Monee: Hát az egyik barinőmnek már a 12. héten "megjósolta" a dokija. Gondolom minden a géptől és doki szakértelmétől függ, bár az előbbi nagyobb eséllyel... Nem baj lehet izgulni, lesz még pár uh és kiderül majd az igazság. :lol:
Addig is tessék élvezni a kismamiságot (meg utána is) és feltenni nekünk fotót, mert már tűkön ülünk mi is :lol:

Ella: Hallgass a dokidra. Ha kell alaposan nézz utána a lehetőségeknek. Jobbulást neked is!

Durva volt a tegnapi napom. Ismét szembesültem vele, hogy nem bírok már annyit, mint pár hónapja :( Sétáltam kb. 2 órát: optikákat kerestem, bababoltokba mentem be, piacon is voltam, okmányirodát is intéztem... És még sorolhatnám. Szóval alig vártam, hogy hazaérhessek és végre vízszintesbe tegyem magam. Persze csak kb 2 órám volt magamhoz térni, mert mehettem ismét el, ezúttal "csak" negyed óra séta a dokiig... Már azon gondolkodtam, hogy felhívom az uram, akivel a rendelőben találkoztunk volna, hogy jöjjön el értem kocsival. De persze megembereltem magam és nem tettem. Kínszenvedés volt az a neged órás séta :lol: Nem is tudom, hogy mim fájt / fáj, mert annyira lent éreztem, hogy csak a hüvely lehetne, de az meg miért tenné? Még fekve is nyugdécseltem. Lehet tényleg, jó lenne meglátogatni a dokit pénteken, csak biztos ami biztos alapon. Rég jártunk felé ;) Morfondírozom rajta, mert szombaton meg úgy is UH, ahol elvileg látják, ha baj van nem? Meg a csöppem is mocorog rendesen... Mondom én, hogy kezdek paramami lenni. Miért nem bírok megülni a fenekemen??? Tegnap komolyan elgondolkodtam azon, hogy elmegyek mostantól táppénzre.

Ja és mázlim volt a Honvéd kórházban a haematológusomnál. Én voltam az első a vérvételen is és a dokinál is. Megérte korán kelni ;)

Nem fárasztalak benneteket tovább a hülyeségeimmel, megyek öltözni, mert kivet az ágy...

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Kavicska!

Nekem az utolsó influenzámnál volt így az orrom. Tényleg baromi rossz volt, nagyon szenvedtem tőle. Sajnálom hogy ez most utolért.
Én nem orrcseppeztem, de én is próbáltam nedvesíteni a nyálkahártyát, mert elviselhetetlen volt. Nem is tudom mi vált be, leginkább talán tényleg a gőzölés és a kimosás segíthetne. Meg a sírás. :D Jah, meg Rambóka írta korábban, a hóban fetrengés. :D

Gina!

Ühüm, tényleg nem aggódok. :)
Hááááát, eddig úgy volt hogy egyszer fogunk menni 4D-re. Én igazából a babamozi részét vártam a vizsgálattól és hogy megtudjuk a bébi nemét, ezért úgy a 18.-20. hét környékén gondoltam menni. Meg aztán úgy hallottam, hogy akkor még azért is érdemes, mert belefér a baba még a képbe, nem csak részletekben. :D
Aztán tegnap az anyukám felajánlotta, hogy kifizeti a második 4D-t is, ha szeretnék menni, uh. valószínű a 30. hét környékén is megyünk még egyszer. Azt meg azért azért ajánlották, mert állítólag sokkal szebb képeket lehet csinálni a baba pofijáról, alkatrészeiről.
De ezt még eldöntöm. Kicsit izééé... "luxus"-nak tartom hogy ennyiszer mennyünk vizsgálatokra. Jó, jó, én is nagyon szeretném minél többször látni a babát, de nem tudom eldönteni hogy ez nem-e túlzás... :oops:

Dimet!

Zsuzsi béka. :lol:
A babamozihoz a cuccokat most kell küldeni?
Elég annyi szöveges rész amennyi a tavalyi moziban volt (hány év próbálkozás, mennyi ideig met, mikor születik a baba)?

Lecso!

Kitartás! Nagy drukkkkkkkkkkkkkk!

Hümmm... milyen szép a kismami lista... :D
Most próbálom intézni a fotónk bescannelését és délután felrakom Nektek az aktuális pocifotóval együtt. :)

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Csillag írtam privit pár napja, elég sűrgős lenne, határidős!

Kép

Kép
rejo
 
 


köszönöm névnapi köszöntőket!

Kép

Kép
lecso
 
 


monee: igen! várom. ja, priviben megírom az emil címemet. már 12. hét. wow. :) jól érzed magad???

kavics, próbáld meg a homeosat. hátha!!! de nem hallottma még ilyen terhességi.orrdugulásról. pedig jó lenne, ha aludnál. még. amíg lehet:)

lecso, nekem is ez volt szülés előtt 1-2 nappal. drukk-drukk. jöjjőn már ki tomi!!!

zsuzsi fél 8ig aludt. kicsit játszottunk. aztán visszaaludt.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Lecso, én is nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

És az én naptáramban ma van a névnapod, mert 24-e volt a szökőnap, nem 29-e! Drukkolok, hogy névnapi ajándék legyen Tomi!!!!! :wink:

Dimet, Zsuzsi tüneményes! :lol:

Ginuska, gratula a nevekhez! Szép nagyon mindkettő! És ne izgulj, Dorka november 8-án született és október végén még nem voltunk biztosak a nevekben! van még időtök! :wink:

Babancs, Domi is mindjárt egy éves lesz?! hihetetlen, hogy telik az idő!!! És nagyon édes kis manó! :lol:

Kavicska, köszönjük az összesítést, hogy ki hol tart! Olyan jó magamat is ott látni a listán! :lol:

Monee, gratula! Várjuk ám nagyon a képeket!

mi nem jól vagyunk, Dorka összeszedett valamit ami szépen ráhúzódott a fülére :evil: be van gyulladva, nem is hall már rendesen. És az antibiot nem veszi be, pontosabban hány tőle, nem bírjuk beletölteni. Tegnap 2 órán át imádkoztuk belé, lement, körülnézett és visszajött... :evil: :?
Ma délután megyek vele vissza az orvoshoz.

Pocakom látványosan nő :shock: már nem férek bele a gatyáimba 8) Elő kellett vennem a kismama gatyómat hogy ne melegítőnadrágban menjek már mindenhová...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Lecsó!
Boldog névnapot!

Kavicska!
Euphorbium orrcsepp jó.Magamon még nem próbáltam, de Gergőnek már azzal tettem rendbe a nátháját.
Vagy van még a Coryzalia homeopátiás gyógyszer.Én ezt szoktam használni,tuti jó!!!! (de miért nem hiszik el az orvosok, hogy jó a homeopátia?????????????Mert nem próbálják ki :wink: :wink: )(ja, meg persze be kell tartani a homeopátiánál szokásos szabályokat, amiket sokan szerintem nem is tudnak)
ezoterike
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincs idom sokat irni, mert hamarosan riasztva leszek...ehes lesz a dragam :lol:

Kavicska, nem akarlak megijeszteni, de nekem a szules elott total ugyanez volt a 38. hettol kezdve...Orrom folyt, tusszogtem, nyalkahartya total szaraz, es amit irtal a veres porokdarabok...En is fiz. soval mostam, semmit nem ert a vegen..hu, nagyon szenvedtem vele...Foleg, hogy aludni nem tudtam...Mire eljott a szules ideje, total kimerult voltam...Ja, meg a vegen a mandulam is begyulladt, es csunyan kohogtem...Ejszaka, a magzatviz is egy ilyen kohogesi roham utan kezdett elfolyni...

Szules kozben is nagyon szaraz volt a nyalkahartyam, kapart..inni persze nem lehetett...A szulesznok nagyon kedvesek voltak, asvanyviz permettel enyhitettek a szarazsagot...ket flakonnal el is hasznaltam a ket nap alatt. Szules masnapjan, mintha mi sem tortent volna, minden elmult...

Mindenkinek jo napot!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Alice!
Komolyan mondom "örülök", hogy valakinek volt pont ilyen problémája. Megnyugtat. Tehát készüljek rá, hogy szülésig fog tartani! :?
Ma voltam fül-orr-gégészeten. Kaptam néhány kegyszert. Pörkeltávolító és nyálkahártya (nyh) olajozó készítményeket!

Már ki is próbáltam és ugyan a levegő csak olyan kevéskén jön, de legalább nem ég és szúr a nyh-ám.

magyarul: kicsináltam az orrnyh-t. Csillószőrök nem dolgoznak és teccik nem teccik van akinek ez előjön terhesség végén.

Van egy orrcsepp, ami kortikoszteroidot tartalmaz, de azt mondta a doki, hogy tekintettel áldott állapotomra :wink: nem javasolja!

Ha szülés után is fennállna, akkor jelentkezzek mert felírja és az sitty-sutty helyrehoz mindent!

Titkon reménykedek, hogy túléljük. Csak most már ugye az a kérdés, hogy mikor szülünk??? :lol:

Köszönöm az együttérző szavakat!

Ezo!
Ezt a homeos orrcseppet bioboltban lehet kapni? Istenem, még életemben nem vettem és használtam ilyen cuccokat! :roll:
Vendég
 


Kavicska: nem kenegeted belülről az orrod? Hülyén hangzik, de én sima Neutrogena kézkrémmel kentem és tök jó volt :) (nekem a só csak kiszárította, hülyének is nézett miatta a férjem...)

Szerintem a homeopátia a legjobb dolgok között van a világon, érdemes kipróbálni! (csak tartsd be a szabályokat - semmi mentolos a közelében, előtte-utána negyed óráig nem enni/inni... szülésnél ezt nem kell betartani, egyél és igyál a homeós bogyók mellett is:) (ha nem engedik, hogy igyál akkor küldd el őket az anyjukba... és ha nem engedik, hogy csokit/szőlőcukrot egyél akkor detto... kell az energia különben összeesel a szülés végére)
Vendég
 


ja... homeós cuccokat gyógyszertárban lehet kapni... szerencsére egyre többen árulják őket. Kérjél tőlük ingyenes füzetet is amiben le van írva, milyen szereket ajánlanak terhesség alatt és a kisbabának! (3 füzet létezik, a kismamás - kisbabás füzeteket oda szokták adni, az általános homeósért már meg kell küzdeni, de a normálisabb gyógyszertárak azt is odadják - a Boiron adja ki ezeket, az ő szereikre van kihegyezve, de praktikus)
Vendég
 


Igen Kavicska,ahogy Csakegy írta,gyógyszertárban lehet kapni, bár nem mindegyikben.(ez az én tapasztalatom)
Ja, és ez az orrrspray nem bántja a nyálkahártyát sem a sós oldatokkal ellentétben.

Csakegy!
Én a múltkor kérdeztem a füzeteket, mert egyszer régen kértem ezt az ingyeneset,de állítólag már megszűnt,de van egy könyv (igaz fizetni kell érte 1200 körül -szerintem megéri- ebben benn van a 3 füzet teljes tartalma: "Homeopátia napjainkban"
ezoterike
 
 


megpróbálom beszkennelni a füzeteket - ha sikerül akkor felpakolom valahová a netre... (nem tudom mikorra hozom össze...)
Vendég
 


Csakegy!
Nagyon szívesen! :D Bár amikor olvastam, hogy Lilla megúsztatta őket(nem tudom, azokat-e),jót mosolyogtam:könnyen jött, könnyen ment? :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


zazzy: igen, azokat :))) Lelkesen pakolta befelé egy pohár vízbe :))))) (mindent mindenbe belepakol... én igazából a távirányítókat és a telefonokat féltem... egy telefont már megölt:)

Túlélték:)

Ma meg is szereztünk 2 szett joghurtoskanalat (nekem azokra fájt nagyon a fogam... marha nagy bögréket használunk amikhez nem elég hosszú a kiskanál nyele) a férjem pedig megszerezte a desszertes villát... (igaz, 2 helyre is el kellet érte menni)
Vendég
 


(egyébként láttam a címed a borítékon... amikor pici voltam elég sokat jártunk felétek... vagyis az egyik kisebb faluba, de nálatok kellett a buszra átszállni...)
Vendég
 


ja... és aki még nem jelentkezett a DM-es bababónusz programra az szerintem tegye meg... Most is küldtek kuponfüzetet amiben van pl. 2db. 50%-os kupon akármire (mi 4000Ft-os pelenkát vettünk belőle... azonnal 2000 ft spórolás darabonként, ajándék babaital, bébidesszert plusz Lilla kapott egy marha aranyos (és meglepően jó minőségű) szülinapi pólót (tök aranyos, a DM-es baba van rajta egy tortával amin 1 gyertya van... és persze mindez DM és egyéb reklámok nélkül tehát teljesen jól használható és tényleg marha aranyos:) és ez már vagy a 5. kuponfüzet amit küldenek. (2 nagyobb volt és 3 kisebb). Ja.. és még nem próbáltuk ki az új Babylove pelenkát de a biztonsági őr szerint (kisgyerekes, ő szokott tippeket adni:) ez most jobb mint a Libero. Próbálta már valaki? (egyébként szerintem marha drága lett a DM... amiket eddig vettünk azoknak mind brutál módon felment az ára)


úúúúúúűű
Vendég
 


Szervusztok!!!

Tegnap szülésznőnél voltam ctg-n! Tisztességes, rendeződő fájások vannak, én még csak keményedéseknek élem meg őket, amolyan igazi, kifeszülős keményedéseknek, nem is paráztam eddig miatta. Most már kezdek, :roll: Rita szerint kb. még 2 hét, és ennyi, biztosan hamarabb fog érkezni Nóri!
A vérvételi eredményeim szerint vérszegény vagyok, felírta nekem a Ferrum phosphoricumot, hamar-gyorsan még a szülés előtt egy kis vaspótlásra. A többi eredményem többé-kevésbé rendben van, kiugróan alacsony vagy magas értékek sehol nincsenek, így a májfunkció zavar miatti viszketést kizárhatjuk........ (Rambóka nagyon köszönöm, így legalább alaposan lett megnézve itt is minden érték) A viszketésre Sulphurt írt, ez is homeos, remélem beválik, mert borzasztó ez már. Kavicska csapj bele szívem, kínlódjunk együtt így a végére. Eddig semmi bajom sem volt..........

Lecsó! Drukkok mennek! Jöhente már Tomi!

Anyóka! Dorkának jobbulást! Iszonyú rossz a fülfájás! minden együttérzésem küldöm! Fotót kérünk a pocakról!

Monee! Nem is volt kérdés, hogy a csöpped rendben van! Várjuk a fotókat, de nagyon, nagyon, nagyon!

Gina! Nagyon szép nekveket választottatok ám! :) Remélem ki is tartotok majd mellette, mert mind kettő nagyon tetszik!

Betica! Én éppan ma mentem kétfelé is, fodrász és orvos, két ellenkező irányba van a város két végén. El is döntöttem, hogy én már csak akkor emgyek valahova, ha visznek, azt hittem, sosem fogok hazaérni!!!!! Totál elfáradtam!

Dimet! Zsuzsus annyira tündér!!! Azok a falatnyi farpofák....... Összevissza tudnám harapdálni őket! :lol: :lol: :lol:

Norka! Csatlakozásodat várjuk hamarra.......... Remélem értesz! :) A válladat sajnálom nagyon. Semmi megoldás nem segít?

Alice! Dobsz egy képet magatokról????? Kívácsika vagyok nagyon!

Most menek! Holnap fiamnak felvételi, holnapután meg a nagy nap! Kicsit izgulok már! :)

Pusszanat lányok!
Vendég
 


Sziasztok Csajócák! :D

Jól vagyok, mert ma egész nap szelepelt az orrom. Nem hipoxiás az agyam. Viszont hulla fáradt.

Fel sem sorolom mennyi orrba fújható kegyszerem van itthon.
Esküszöm a családot a jövő év 2 hónapig tartó influenza járványa alatt is el tudom látni orrcseppel.
Melyiket szíjják orron keresztül? Kokaint? Na, ez éppen nincs itthon. De a porcukor is megteszi helyette! Vagy a liszt! :shock:

Front. És én egyáltalán nem érzek belőle semmit! :shock: Azt mondta a párom, hogy nemcsak "fizikailag" töltöttük be a 37-ik hetet, hanem én pszihésen is! :lol: :lol: No, akkor mikor szülünk vazze? Mert semmi keményedés, vagyis nagyon kevés, szinte semmi. :lol: :lol:
Hát ilyet. Lehet tényleg túlhordom. De legalább a fiacskám anyakönyvezéséhez meglesz minden papír!

Monácska!
Én megharaplak ha Nóri hamarabb kibújik! :lol: :lol: :lol: Veszettség ellen nem vagyok oltva! Vigyázz velem! :lol: :lol:
Egye fene. De Rejoka szerint 10-én mi már nem leszünk egyben. Neki eddig sok meglátása bejött! :lol: :lol:

Te vakarozól, én fulladozok, majd vajúdunk együtt! :lol: :lol:

Február 29-én pedig csak rád gondolok. :D

A fiadnak sikert! Kína és India versenyt sz.rjon neki! :lol:


Csakegy!
Nekem is van már két db. DMes pontom. :lol: egyelőre még nem tudom mi mire jó, de majd csak belejövök! :lol:

Ezoterike!
Megvettem a homeos cuccost. Éccakára kipróbálom. Remélem bejön! Én eddig sosem hittem az ilyenekben :roll: , most aztán kiderül.

Anyoka!
Dorkának gyógypuszit küldök. :wink: Kicsi drága! Etessetek vele natur joghurtot vagy kefirt, mert könnyebb az antibiotikumot "befogadni" a gyomornak. Legalábbis anno az én esetemben ez a trükk nagyon segített.
Csak nehyogy összekösse joghurt= antibiotikum= esetleg hányás és többé rá sem néz! :?

Lecsoka!
Boldog névnapot! :D

Most megyek és készítek egy nagy adag csokispudingot. És becsókolom. :lol: :lol:

márcsak 20 nap!
Vendég
 


Kavicska!!!

Rejóka láthatna nekem is egyet........... Mármint dátumot! :)

Ne harapj meg okés???
Annyi doglom van ám még, egy csomó engedélyt kellene még beszereznem, szóval nyugodtan maradhat Nóri bent addig, amíg ki van írva megszületésre! És még nincs összerakva a kiságy, nincs mamapakkom, a ruhák egy része nincs kivasalva, szóval akadik még mit csinálni! Mondtam is Ritának, hogy még korán vagyunk. Szerinte meg Nóri majd tudja, mikor kell érkeznie! Na ja. Kos lesz a lelkem, amolyan igazi önfejű lányka!
(Még lelkiekben sem vagyok készen........ Kell még nekem kis idő befeléfordulni, de most még nem érek rá! Nagyon fosikálok még...... )
Vendég
 


Kavicska!

Ez nagyon fontos: Elfelejtettem mondani, hogy a homeopátiás cuccok úgy hatnak, hogy először felerősítik a tüneteket.Na, ettől ne ijedj ám meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ezután várható a javulás gyorsan. (pont a lényeget hagytam ki,mi??? Örülsz??? :lol: )
ezoterike
 
 


Ezoterike!
Ezt olvastam a használati utasításán. De akkor ez most pontosan mit jelent? Az első alkalmazásnál? Vagy az első napokban?
Kb mit jelent?
Mert akkor inkább nem próbálom ki még éjszaka csak holnap! :lol: :lol:

Cuppantás
Vendég
 


Kavicska: a homeós bogyóknál az idő is nagyon fontos tényező... minél később kezded el, annál kevésbé működik. Igazából akkor a legjobb amikor akkor veszed be amikor még csak érezni kezded, hogy valami elindul. Úgy az egészet meg lehet úszni... (én sajna mindig elszúrom, mert túl későn kapcsolok így van ideje kifejlődni a betegségnek... modjuk akkor is segít csak lassabban)

(a pontokból meg 15 kell és akkor kapsz 15% kedvezményt a következő vásárlásnál... na olyankor kell 3-4 havi pelenkaadagot megvenni:))))
Vendég
 


Sziasztok

Ginuska
Igen lesz szülinapi buli,kötelező,! :lol: már nagy a készülődés,kiváncsi vagyok mit fog szólni drágaságom a kajcsikhoz,tortához,és az ajándékokhoz :D

Lafi
Köszönöm szépen!
Ti hogy vagytok?Mikor jöttök Kmétre??

Kavicska
Rota vírus ellen nem oltattuk be.Most nem az volt neki,,,gondolom :? ,,már rég semmi baja,,csak félek h el ne kapja! :?
Örüröl h jobban vagy!


Babancs
Én sem gondoltam h ennyire komoly nálad ez a pajzsmirigy betegség,,,bár pár hónapja irtad h a dokid műtétet javasolna :? .Nem tudom mi lenne a megoldás,de remélem a legjobb kezelést kapod!!!majd!Csak túlmükődéssel nem igazán jó terhesnek lenni,pláne h szeded a metothyrint.Nekem az orvosom azt mondta h teherbe ne essek,mert akkor el kéne vetetni(bár mondot már olyat amit megcáfoltam),,,,azért vigyázunk!igen sztem nekem is leviszi majd egyre.,,de én nem szedem már a béta-blokkolot,rendbe jött szépen a púlzusom,elhagyhattam,,,,múltkor,mikor neki kezdett havazni,akkor nagyon rosszul voltam be is vettem egyet,de egyébként jól vagyok.


Lecso
Boldog Névnapot!


Többiektől bocsi h nem reagálok, de mennem kell fürdetni,este pótolom ha tudom! :wink:
Vendég
 


Örüröl=örülök :oops:
Vendég
 


Csakegy!
Küldtem pü-t, remélem, elment! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Gabi, húsvétkor!!!!Jó lesz?Mikor költöztök?Hova?
Tudod, mi jutott eszembe, amikor Miron baba született, Kandikám írta az smst, és azt írta (kb), hogy ügyes voltál kicsi lány... :lol: meg emlékszem, mennyire vártad már Őt, és írtad, hogy a szomszédasszony azt hitte, megszültél, és azt mondtad neki, hogy te is azt hitted....
Vendég
 


Sziasztok!

Részletekben olvastam ma ,de reagálni már nem tudok :oops:
viszont gyors kérdésem lenne..
Egyik ismerős felszámolja a bababoltját, olcsóbban árul mindent..van 20ft-os pelusa vmi bio nem fehérített gumis légáteresztős, de azt hiszem külön nedvszívó magja nincs (valami zselés izé amit egyik pelusnál olvastam) sztetek érdemes kipróbálni????????
Estére kicsit dagad a lábam, ez ugye normális már?? Vizelet rendben vérnyomim alacsony viszont a pulzusom 110...

Kavics jobban vagy??

Lecsó én is boldog névnapot kívánok és drukkk!

Mona nektek minden jót a következő napokra!

puszi mindenkinek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?