Új privát üzeneted érkezett!

Lola!

Köszi :!: Ez elég szomorú :( Na,de az ember lánya szeret tisztában lenni mindennel :idea:
dezsina
 
 


Szasztok Lányok!

Maradt még egy pici Mazsolánk, remélem kap majd társakat is a minuszokban! :D
Nekünk a fagyis beülti össz:75eFt volt, és pont akkor nézegettük az árakat... hmmm... ha mindent beleszámolsz a komplett lombikba és mindent belepakolnak (icsi, aha, blaszto, fagyi) ki sem merem mondani... majdnem veri a 750eFt-ot. Nekünk legutóbb a blaszton kívül minden volt. Szóval :shock: a szemünk rendesen. Ja és ezek még nem a 2007-es árak voltak :(

Lola!
Nem tudom, hogy csinál-e más is, én K. dokiról tudom, hogy igen. Én benne bízom. A saját nőgyógyim is nagyon aranyos és mindent megcsinálna ami csak kitalálok, de ez az új szabályozás annyira megköti a kezét, alig tud néhány vizsgálatot felírni nekem. Meg sem mertem kérdezni a mhny vizsgálatot.

Julika+Szerk.???? :roll:
Valami hírt adjatok magatokról!

Na én hulla vagyok! Megyek pihizni! Jó éjt Csajok! :)
Vendég
 


Sziasztok :D

Lexa :) köszi az üdvözlést.

Ez a mny vizsgálat az én érdeklődésemet is felkeltette, ha tényleg meg lehet belőle tudni valamit a megtapadásról. Írnál valamit róla? Mit vizsgálnak és hogyan, kinél csinálják meg, TB finanszírozza-e pl.?

Ariel
ariel
 
 

 
 

Jó reggelt Lányok!

Ariel, Lola!
Sokat én sem tudok róla, csak annyit, hogy 1 cikluson belül 3-4x kell menni, a rákszűréshez hasonló és 2 hét mire 1 vizsgálat eredménye megjön, tehát átcsúszik a 2. ciklusra is. Gondolom azoknál csinálják, ahol már több próbálkozás is sikertelen volt.
Azt nem tudom, hogy van-e TB finanszírozott változata, vagy hogy ez egyáltalán fizetős-e a Kaáliban. :roll: Majd még utána érdeklődöm, illetve ha megyek novemberben megkérdezem az orvosomat.
Jó 7végét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Dezsina
Még mindig semmi. Okt. 25-én volt az elöző. Szóval időszerű lenne. A nagyon akarás nálam pont fordítva szokott lenni. Akkor tuti nem jön meg. Ha két héten belül nem jön meg, akkor már úgysem lesz semmi idén a beültiből. Marad nekünk is a spontánozás, de hát annak meg nem lehet eredménye, amit tudok biztosra...de így legalább nem görcsölök közbe rajta :oops:

Lexa
A Kaáliba ne lenne valami fizetős? Hát olyan tuti nincs szerintem!
Igaz a rákszűrést 2200 - ért csinálták, és ez olcsóbb, mintha elmentem volna a dokimhoz....de ez csak valami nagyon nagy véletlen lehet.
Azért én is kivi vagyok, hogy mit sikerül megtudnod erről a vizsgálatról.
Azt írtad, hogy kaptatok időpontot, mert fizetősek voltatok az utcsó próbánál. Ha fizetős vagy az utolsó próbálkozásnál, akkor többnyire adnak időpontot?
Szerited a várólistánál figyelembe veszik, hogy az elöző kezelést azért fizetted ki, hogy lehessen kezdeni a következő próbát? Tudsz erről valamit? Nekem most ez jön majd, és remélem, hogy nem potyára fizettük ki az elöző kezelést.

Jó hétvégét mindenkinek!
Zsani
Vendég
 


Szia Zsani!

Csak annyit tudok, hogy ha TB támogatottat vettük volna igénybe (mindegy h fagyi vagy stimus lombik) akkor 3 hónap pihi, de mi fagyasztottat csináltuk és ráadásul ki is fizettük, hogy ne essünk el egy TB lehetőségtől. Amikor a férjem ezt elmondta az Ivettnek (ő vette fel a telefont) akkor mondta, hogy rendben akkor kérhetünk időpontot megbeszélésre. A várólistákról még nem tudok, valószínűleg ez akkor derül ki ha akarjuk kezdeni, hogy beleférünk-e vagy sem. Mi az idén már csak akkor vágunk bele, ha a K. doki biztosan tudja, hogy lesz jan.-tól csökkentés. Egyébként pihenni szeretnénk, Karácsonyozni, egymásnak lenni. :)
A eü. tv. javaslatban semmi sincs a lombikról, csak a várólistáról és a vizitdíjról :roll: (most töltöttem le a lombikbaba.hu-ról), remélem ez tényleg azt jelenti, még egy darabig jegelik a témát (és időt nyerünk).
Remélem tudtam segíteni, de a Kaáliban biztos többet tudnak mondani, ha felhívod őket!

Julika+SzerkApu!
Olyan sokat gondolok Rátok!
Kérlek adjatok valami életjelet magatokról!

Hát elég csendes volt itt az élet.
Remélem mindenki összebujós szeretgetős hétvégét csinált a hűvös-esős időben! :lol:
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Szerk: Sziasztok lányok!

Elnézéseteket kérem a kimaradásunkért, nem dolgoztam a múlt héten nem voltunk netközelben. Ha minden jól megy egy hónapon belül lesz otthon mikroweb és akkor a Julika gyakrabban tud jelentkezni.
Hírek: voltunk uh-n a Kaaliba.

Mindkettő baba megvan!!! :D

Van szívudvaruk is, ahol már vibrál a doki szerint. Van kép is ha sikerül holnap feltszem. Határtalan az örömünk. A Kaaliból elengedtek minket, most hétvégén megyünk az itthoni nőgyógyászhoz.
Az eddigieket kinyomtatom a Julikának és holnapra már ő fog válaszolni.

Sziasztok
julika79
 
 


Julika+Szerk.Apu!
Ez csodálatos!!! Csak annyit tudok mondani, hogy végtelenül örülök a Babáitoknak és olyan boldog vagyok, hogy iker Manókák!!! :D
Na tessék, most itt szipogok! :oops: :lol:
Kívánom, hogy a babavárás is ilyen gyönyörű és békés legyen, mint az elmúlt néhány hetetek!
Szeretettel ölellek benneteket!
Vendég
 


Drágáim,
Nagyon kedvesek vagytok, hogy hiányoltatok, és főleg, hogy érdeklődtök utánam. Apa szabadságon volt a múlt héten, így tényleg nem tudtunk gépközelbe kerülni, de mint tegnap írta, talán hamarosan nálunk is lesz net itthon, s akkor könnyebb lesz.

Szóval múlt kedden voltunk uh-on, ahol a Boga dr. bácsi, az ápolónéni (Valéria), és apa mindannyian elérzékenyülten nézték a képernyőt, én meg mint a katicabogár, csak vergődtem, amíg felém nem fordította Péter bácsim. Kettő baba van, kétpetéjűek, egyik 4,7, a másik 6,4 mm, van szívritmusuk, két külön zsákban vannak, okosan egyik fenn, másik lenn. Kérdeztem dr. bácsimat, hogy el fognak- e férni, a lelkemre kötötte, hogy sokat pihenjek, s akkor biztosan. Aztán meg elmondta, hogy többször nem kell mennünk – bár mi még szeretnénk felmenni karácsony előtt, egy kicsit megköszöngetni mindent – egy kicsit elkeseredtünk -erre ő rémesen zavarba jött, és irulva-pirulva megköszönte hogy szerettünk oda járni. Mindenki nagyon-nagyon-nagyon kedves volt, bár dr. bácsi roppantul mulatott rajtunk, mikor apa megkérdezte, hogy a házaséletünk ezután visszaállhat-e a régi kerékvágásba: nagyjából kiröhögött minket, hogy meg ne próbáljunk összebújni, ikrek, és veszélyeztetett, és különben……majd a 12. héttől, akkor is „csak orvosi felügyelettel” – s közben végig nevetett még a szeme is. Legalább ő jól mulatott ezen – persze ki lehet bírni! Ez a 8. hetünk, szombaton már az itthoni dr. bácsimhoz megyek, akit legalább annyira szeretek, mint a Boga dr.-t. Ő is örül, s igazi kalandnak fogja fel az ikreket!!!!! A tüneteim nagyjából szűnnek, két tünetem maradt: az egyik, hogy a nap bármely szakaszában, bármilyen testhelyzetben képes vagyok órákat aludni (fodrásznál, autóban, rokonoknál….) a másik pedig, hogy egyáltalán nincs étvágyam – 4 kg-ot fogytam már a 7 hét alatt. Különben ragyogok!!!!!!

Mindenkinek, aki spontán babázik, aki lombikozik, aki most kezdi-folytatja: BÍZNI-HINNI KELL A CSODÁBAN!!!!!! Az első pillanattól beszélgessetek a pocaklakókkal, higgyétek el, biztosan van valami megmagyarázhatatlan ereje. Sokat fogok írni ezután is, mindenkinek nagyon drukkolok, rengeteget imádkozom értetek, ügyesek legyetek!!!!!! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Millió puszi:julika

Ui.: Mindkét képen ugyanaz a gyermek van előtérbe, a másik halványan látszik, mivel feljebb volt és tisztább képet nem lehetett csinálni.
Kép
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Julika!
Gratulálok a babákhoz, kivánom, hogy minden úgy sikerüljön, ahogy azt szeretnétek!
Sok erőt, kitarást és boldog terhességet kivánok :lol:

Remélem mindannyiunk ilyen boldog lesz mit Ti :!:
dezsina
 
 


Bocs csajok!

Friss infó!
http://origo.hu/itthon/20061102szazezreket.html

No comment! :twisted: :evil: :twisted: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Picit alszik a topic, de hát most mindenki vár a folytatásra! Azért gondolom, mindenki olvassa...

Hajnoca!
Borzasztó ez az egész! Nagyon köszönöm, hogy feltetted és elolvashattam. Én sosem találok semmilyen cikket. Egyszerüen én lassan beleőrülök, hogy lassan ki is esek a lombikból, pedig most kezdtem el, és azért vártam talán egy évet is, hogy legyen pénzem! Teljesen ki vagyok ettől!!!

Wandrea!
Mi van Veled?
Backa???
Többiek?
Tessék írni :!:
dezsina
 
 


Na sziasztok!
El voltam/vagyok havazva, ezért nem írtam. Még a gép közelébe sem jutottam.
Kicsi fiam kinőtte a szobáját, úgyhogy átköltöztettük egy nagyobba. Ezért tapétáztunk, festettünk, mázoltunk meg rendezkedtünk vagy egy héten keresztül. Kész csatatér volt a lakás. De megérte :D nagyon klassz az eredmény.
Voltam szerdán konzultáción, de még nem jöttek meg a labor eredményeim, így nem tudott a doki sokindent mondani. Csak annyit, hogy ha gondolom, januárban kaphatunk időpontot. Hát... nem nagyon gondolom. Apa sem igazán. Talán összejön spontán, reménykedünk és persze próbálkozunk ezerrel. Ha nem járunk sikerrel, ráérünk jövőre megint nekifutni. A nyár tűnik nekem leginkább ideálisnak. Addig túlságosan is rá van állva a tanításra az agyam (szép magyarosan...) :?
Voltam terheléses cukor/inzulinon, hétfőn lesz eredmény. Kíváncsi vagyok, hatott-e a gyogyi.

Dezsina,
a 28 nap elmúlt, de még a 35 is! Elvileg már múlt szombaton meg kellett volna jönnie, de csak naponta egy pötty barnám van. Elegem is van rendesen. Egy hétig szinte semmi, aztán rendesen 4-5 nap?! A sokból is megárt a sok 8) Holnap azért veszek egy tesztet, csak hogy megnyugodjak.
Áprilisban mentek legközelebb? Jól olvastam? Hátha már nem is lesz rá szükség! :lol: Szorítok, hogy így legyen.

Backa,
mi van veled? Átvetted a kollégium irányítását? :wink:
Nehogy agyon dolgozd magad...
Neked nem hozott változást a Premens? Elkezdtem szedni kb. két hete, most meg nem akaródzik megjönni. Lehet a kettő közt összefüggés? Vagy csak véletlen? Mindenesetre idegesítő, olyan rendszeres volt mindig :twisted:
Próbálkoztok? Mikor mehetsz a következőre? Neked kell előtte valamiféle vizsgálat a hormonokon kívül? A doki azt mondta, az elsőből okulva mi mindjárt nagy adaggal kezdünk plusz merional és az is lehet, hogy besegít a metformin. Tehát megint jobb, ha 250-nel számolok. Elkeserítő! :cry: Itt is bevezették a várólistát, de én annyira nem sietek.
Mennyit szedsz a metforminból? Beállt most az inzulinod?

Julika,
nagyon nagy gratula! :lol: És ráadásul kettő baba. Olyan szerencsés vagy, nagyon örülök, hogy sikerült neked/nektek. Csak vigyázz magatokra, minden rendben lesz. Üdv a piciknek! :wink:

Lexa,
ti most visszakapjátok a fagyibabát? Miért írtad, hogy reméled, kap társakat? Csak a következő stimus után akarod (esetleg) a fagyibabákat?

Jó hétvégét mindenkinek! Nagyon hideg van, inkább maradjatok otthon és ... hozzátok össze azokat a babákat! :lol:
wandrea
 
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea!
Csakhogy előkerültél!
Ma befejeztük az első spontán hónapot! Ma ugyanis megjött :cry: Szerintem nem is volt peteérésem így elsőre, de persze nem tudom. A hömérséklet alapján ezek a netes-segédeszközök kimutatták, igaz ez egyik ekkor, a másik meg akkor. Na mindegy! Harcra fel! Indul a következő hónap! Remélem ez már sikerül :)
dezsina
 
 


Sziasztok!

Csak röviden tudok írni, havazok ezerrel! Meló, anya beteg volt (epeműtét), férjnek új meló, lakásátrendezés, stb.stb.

Ma jött meg, egy hetet késett! Tesztet nem is csináltam, mert a hőm alapján szerintem nem is volt pé-m. Bár a ferti jelölt, de szerintem az hülyeség.
Wandrea! Nem tudom másra fogni a mensim késését, mint hogy beszedtem 30db premens-t. Mikor elfogyott nem vettem újat, így megjött a 36. napon. Asszem ez volt az utolsó premenses hónapom. Hülye vagyok, hogy minden szart beszedek! :roll:
Ez azért nem tart vissza attól, hogy holnaptól clostival próbálkozzak. Méghozzá dupla adagra gondoltam, napi 2x2-re 5 napig, mivel a szimpla dózis nem elég. Majdcsak túlélem. De sokért nem adnék egy pé-t.
Dezsina! Mi megint jó párhuzamosan haladunk?
Julika! Csodás!!! Nagyon vigyázzatok magatokra!!!

Bocs, hogy nem tudok mindenkinek reagálni, most majd talán jobb lesz kicsit, és ígérem, szorgalmasabb leszek! :oops:
backa
 
 


Backa!
Akkor kezet foghatunk, én se tudok unatkozni. Pedig olyan jó lenne...a szünetet is végig güriztük.
Nekem sem jött meg, egy hét késés után én is abbahagytam, erre mint a vízár. Biztos a bogyóktól. Én is gondoltam rá, hogy nem veszem be, de a természetgyogyi azt mondta, a barátcserje nagyon jó és mint minden másnak biztos ennek is idő kell. Nem tudom. Ma megint elkezdtem szedni, majd meglátom, mi lesz.
Peteérés nálam sem volt, a 21 napos vérvételből tisztán látszott: progiszint a béka segge alatt elásva. Viszont!
Pco sem :lol: és ez nagyon jó. Minden más eredmény tök jó volt. De, hogy ne örűjek má' annyira, kaptam egy jó szar pm értéket a diabetológián (alaulműködök). Tehát lehet, hogy a pco-s tüneteim attól vannak. Mert fura, hogy szedem a metformint már két hónapja és az inzulinom 34 volt, mint még soha :evil: Tehát nem hogy jobb, de még rosszabb lett tőle. Levettek most még különféle vizsgálatokhoz vért, jövő héten megyek vissza. A doki azt mondta, ha beigazolódik a gyanúja, nagyon jó kis gyogyit tud felírni (hormon ez is, de ugyanaz az anyag mint amit a szervezet termel, tehát természetes) és ha beáll a pm, talán a pco is eltűnik vele együtt - de legalábbis javul.
Februárra kaptunk időpontot, már januárban kezdhetném a stimut, de majd még eldöntjük, mi legyen. Ha nem lesznek teljesen jók az eredményeim, biztos nem ugrok neki. Ha ezt tudom már nyár előtt, nem dobok ki 260-at csak úgy feleslegesen :evil: és igedelem ki magam, anélkül, hogy esélyünk lenne. Mert így utólag világos, hogy iszonyatos nagy mázli kellett volna nálunk ahhoz, hogy sikeráljon. Majd legközelebb :lol: vagy simán...
Backa,
kűggyé má errefelé is egy kis peteérést :wink: minden mást megoldunk itt apával, csak ez nem jön be sajna :shock:
Be mered venni a clostyt csak úgy? Nem is mész dokihoz uh-ra? Honnan fogod tudni, hogy így van-e peteérésed?
Nekem a doki azt mondta, mivel nehezen vagyok stimulálható, a closty ha segítene is, valszínűleg nem lenne elég. Vagy nem érne meg teljesen a pete vagy a végén kellene még egy tüszőrepis rásegítés. Azért írd meg, hogyan haladsz!

Dezsina? Hogy alakul az új hónap? Lassan megint rá lehet hajtani. Látod, milyen gyorsan telik az idő... :D

Többiek? Micsoda pangás van...
Jók legyetek! Vagy talán mégse :lol:
wandrea
 
 


Tényleg! Mi ez a kihaltság itt???? :evil:
andrea23
 
 


Van internetünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!itthon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mostantól aztán éjjel-nappal zargatlak titeket!!!!!! Majd meglátjátok!!!!!!!
julika79
 
 


Szia Julika!

Szuper!!!
Jól vagytok? Érzel már valamit? Csinálj magadnak olyan kismama-vonalzót, amit beilleszthetsz ide az aláírásodhoz, és akkor mindig pontosan tudjuk, hol tartasz! Ez már a 8. hét, ugye? Vagy 9??? Annyira jó! :) Az meg, hogy ketten vannak! Az a csúcs!

Hát, a hétvége, mint láthatod, nem túl pörgős. Ez a topik egyébként sem. Mostanában én is ritkán tudtam jönni, talán kicsit jobb lesz majd.

Lassan mindenki belevág a következő akcióba, lesz miről írni.
Jelenleg én is várakozó állásponton leledzem, jövő héten megpróbálok időpontot kérni a Kaáliba. Ahogy itt olvasgatom, nem lehet elég korán. Úgy tervezem, hogy a decemberi mensim 3. napján sztk-ban megcsináltatom a szükséges vérvizsgálatokat, és azzal felszerelkezve megyek Győrbe a cisztakizárós uh-ra. Ha minden oké, talán januárban nekiindulhatunk újra. Már alig várom. De ahhoz nagyon kellene ügyeskednem, mert ha jól számolom, január 8-10. körül fog megjönni, és akkortól már injekcióznom kell. A cisztakizárót viszont a decemberi ciklus 2. felében kell megejteni, ami vagy a 2 ünnep között, vagy január első hetében lesz esedékes. Na, ha én ezzel felhívom őket, el is küldenek a búsba! :lol: De azért bízom benne, hogy sikerül összehozni. Mindenesetre nálam már az is nagy szó, hogy egyáltalán ki lehet számolni, mikor fog megjönni. (a gyógyszerszedés előtt félévente jött csak meg!)

Na, most jól elmeséltem mindent egy szuszra! Bocs, ha hosszú és zavaros lett!

Többiek? Mi van veletek? Írjatok pár szót! Légyszi-légyszi!!!
backa
 
 


Ja!
Elfelejtettem! :
Az avataromban a valódi Backa látható, tőle loptam a nevemet! :lol:
backa
 
 


na és most következik a bénázás: hogyan kell olyan vonalzót csinálni? húha, most aztán bemutatkozom ám, hogy nem vagyok olyan ügyes tapsifüles...

szombaton - vagyis ma kezdődött a 10 hét!!!!!!! ha bármit eszem, iszom=hányok. Ha olyat eszem, ami nagyon nem tetszik a pocaklakóknak, akkor rögtön hányok, ha még megvitatják a pocimban, akkor csak fél óra múlva. De ez azt hiszem könnyedén elviselhető, mert két rosszullét között egészen jól vagyok. megszereztük Métneki Júlia könyvét az ikrekről, végre egy könyv, ami nincs tele akkora képekkel, hogy a néni lába lelóg a lapról, ebben csak írás van, széltől szélig csupa klassz dolgokkal. mindenkinek tudom ajánlani. dec. 2-án megyek legközelebb dr. bácsimhoz, de már ugye itthon, aztán dec. 5-én lesz a sokdimenziós uh a kötelező vizsgálatokkal (afp meg a többiek). Úgy gondoltuk, hogy ezeknek az eredményével, meg valami aprósággal felmegyünk mi is még karácsony előtt Győrbe a dr. bácsihoz megköszöngetni kicsit ezt a csodát. bár attól félek, nem tudok majd mit mondani, merthogy Boga dr. bácsi nagyon szerény, nem jól tűri a szembe-dicsérgetést, úgyhogy arra kell készülnöm, hogy neki ne is kelljen megszólalnia. Rengeteget alszom - napi 16 órát kb. biztosan minden nap. de pocakom még nincs, bár dr. bácsi azt ígérte, dec. 2-ra már lesz szép formás.

nagyon drukkolok nektek, meg imádkozom sokat mindenkiért!!!!!pusszantás
julika79
 
 


Julika!
Hú, akkor még le is vagyok maradva! A mindenit, hogy megy az idő!
A hányást meg szabályosan irigylem! :lol: Na, majd nézd meg, mit fogok nyafogni, ha oda kerülök! :lol:
Biztosan hamar látszani fog a pocid! Tök jó lesz!

Na, a vonalzó :
én tiszta béna vagyok, de pont most csináltam egyet a tesókámnak, úgyhogy a hülye is meg tudja oldani.

Van egy magyar nyelvű oldal, ott könnyebb :
www.babafalva.hu
bal oldalon középtájt : babafalva vonalzók-katt
jobb oldalon fenn: várandós vonalzók-katt
ottválaszthatsz hátteret és figurát, létrehozod, megadod az emailedet, oda két perc múlva megjönnek a kódjaid
ha ez kész, csak be kell másolnod ide az aláírásodhoz
[/url]
backa
 
 


Csináltam magamnak egy mensiset, nem tudom, be tudom-e ide dugaszolni

Kép Kép
backa
 
 


sziasztok!
mi már újra belevágtunk!kapom a suprefactot.nov vége,dec eleje lesz a beülti.
már pestre járok.de jó lenne karácsonyra egy pozitív teszt!
mindenkinek drukk és puszi!!!!
lola29
 
 


Remélem....

Kép [/img]
julika79
 
 


Sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na puszi mindenkinek!!!!!
julika79
 
 


Sziasztok!

Backa
Milyen gyógyszert szedsz, amitől már megjön rendessen viszonylag időre? Hátha rajtam is segítene valami ilyesmi. Nekem persze megint nem jött meg, így nem tudom kezdeni a kezelést. Szóval szeritnem marad január, ami annyit jelent, hogy potyára fizettünk, mert a 3 hónap is akkor telt volna le:(

Lola
Szorítok nagyon, egy uh-os kép lenne az igazi ajándék a karifátok alá!

Julika
Én is gartula a babákhoz! Kicsit irigykedek, mert szerettem volna én is ikreket:) De így is nagyon jó, hogy itt a Máté, aztán csak sikerül a tesó is.
Vendég
 


Sziasztok!
Fáradt vagyok, tegnap délután ügyeletes voltam, mától meg megint 10-ig vagyok.(este)

Lola!
De jó! Mindjár beülti! Ilyenkor már könnyebb! Úgy szeretnék már én is ott tartani!
Milyen a pesti Kaáli??? Gondolom az utazás szempontjából legalábbis sokkal jobb!
Ezek szerint long protokollt csinálsz? Győrben is ilyen volt? Mikor kezded a stimut?

Julika!
Te nagyon ügyi vagy! Mikor nézegettem a babafalvát, esküdni mertem volna rá, hogy a pillangós hátteret választod! Valahogy az illik hozzád! :)
Bezzeg én bénázok! :roll: Csináltam mensis vonalzót, de ott tök bonyolult kódot ad meg és nem is küldi el emailben, nem bírtam betenni aláírásnak. A másik topikban segít majd valaki.

Zsani!
Nekem pco-m van, ami a magas inzulinszintem miatt alakult ki, erre kapok egy metformin-hatóanyagú gyógyszert, már lassan két éve szedem. Egy év alatt hozta rendbe a ciklusomat, de pé-m még nemigen van szerintem. Elvileg idővel ezen is segít valamit, csak győzzem kivárni...
Mikor kellett volna megjönnie? Máskor sem pontos a ciklusod?
Januárban mész? Kértél már időpontot?
Én valamilyeik nap felhívom őket, mert én is a januárra pályázok! Akkor talán találkozunk!
backa
 
 


Sziasztok :)

Ma voltam UH-n és nagyon megkönnyebbültem, mert kiderült, hogy jól reagálok a gyógyszerekre. Van 11 tüszőm, a vezértüsző 18mm, a mnyh pedig 17mm. Még 2 napig kell adnom a Puregont, szerdán megint UH, és pénteken punkció.

Lola :)
Csodálatos, hogy elkezdtétek, nagyon drukkolok, hogy karácsonykor már többen legyetek.

Mukucs :)
Te hol tartasz? Már elkezdted a Suprefactot?

Lexa :)
Holnap lesz megbeszélésetek, remélem, jól sikerül.

Julika :)
Nagyon gratulálok nektek, nagyon szépek a UH képek, bár bevallom, én két nagy "maszaton" kívül mást nem látok, de a tudat, hogy azok ők... Élvezd ki a várandósság minden percét.

Ariel
ariel
 
 


Drágáim! Köszönöm szépen a kedvességeteket, meg a gratulációkat!

Ariel - most érted megy a nagy drukk a héten!!!!!! Hétfőn akkor beültetés is várható? nagyon sokat pihenj- de tényleg!!!!!

Lola - meglásd lesz itt kölyökpezsgőzés szilveszterkor! Ennél szebb karácsonyi ajándékot senkinek sem kívánok!!!4

Backa - ti most hogy álltok? várakozó álláspont? azért akárhogy is van, ne dolgozd agyon magad. Az sohasem tesz jót. millió puszi

Kép
julika79
 
 


Julika :)

Köszi a drukkokat, és igyekszem sokat pihenni. A beültetésről nem beszéltünk, de ha minden jól alakul, akkor remélem, hétfőn visszakapom őket. Bár nem tudom, hogy 35 éve felett elsőre elviszik-e blasztocisza állapotig, mert akkor később kellene. Tud valaki erről valamit?
ariel
 
 


Sziasztok!

Backa
Azt hittem valamit konkrétan a mensire szedtél.
Ma beszéltem a Kaálival és péntekre adtak időpontot. Azt mondta a csajszi, hogy megnéz a doki, aztán majd Ő eldönti, hogy kezdhetem-e vagy nem. Nem lesz dec. 10 után teljes leállás, csak a "muszáj" emberkéket fogadják. Hát elmegyek pénteken, max. ad a Boga gyogyit, hgoy megjöjjön. Aztán még szóbakerült, hogy nem is biztos, ogy kezdheteka TB miatt. Erre én mondtam, hgoy ja igen tudom a várólista. Erre a csajszi, igen az is, de van még más is. Tudsz valamit? Mi lehet még a várólistán kívűl a TB-vel kapcs?

Vagy valaki hallott valamiről?
Vendég
 


Backa
Elöbb lemaradt.
Szept. 25 volt az utolsó mensim. De tuti nem vagyok terhes. Nekem már a Máté elött se volt rendes ciklusom. Volt hgoy egy év alatt csak kétszer jött meg. Szóval terhesség kizárva.

Julika
Anna és Máté a kiválasztott neveitek?:)
Vendég
 


Jó reggelt!
Na, azért csak beindulunk megint! Mondtam én, kezdődnek a következő körök!

Ariel!
Ez nagyon jó! Mi lesz itt még péntekig! Ilyen nyálkahártyáról még nem is hallottam! Ebből 20 mm-es lesz! Megáll az eszem! És a tüszőid is hatalmasak lesznek!
Ne haragudj, de most nem emlékszem, hányadik beültetés lesz?
Ja! Később írtad is, hogy az első. Ha jól értem.
Szerintem az, hogy elviszik-e a blaszto állapotig, nem a kortól függ. A biológus dönti el, de inkább abból, hogy mennyi és milyen minőségű sejted van. ha kevés az embrió, nem kockáztatnak, hamar visszateszik. Ha elég sok a sejt, akkor várnak. Állítólag a fagyasztás-felolvasztás viszont fejletlenebb állapotban sikeresebb. Ne aggódj, a biológus azt fogja tenni, ami a legjobb nektek. A blasztonál jobb a beágyazódás esélye, de úgyis mindent mérlegelnek. A pesti Kaáliba jársz?

Julika!
Nem emlékszem, neked mennyi embrió sikerült és mennyi volt a mnyh? Csak a miheztartás végett, hozzád igazán érdemes viszonyítani! :)
Igyekszem nem sokat dolgozni, de most olyan nehéz időket élünk. Általában nagyon nyugis az életünk, csak pár hete ilyen rohangálós. Képtelen vagyok megszokni. Alig találkozunk, mikor a férjem jön én megyek, este 10 után érek haza, akkor már aludni kell, mert ő reggel fél 7-kor indul. Nagyon úúútálom ezt!

Zsani!
Mi lehet még tb-ügyben??? Talán tudnak már valamit a támogatás-csökkentésről??? Nagyon kíváncsi lennék! Én még nem telefonáltam, húzom-halasztom, pedig kellene. Csak valahogy félek.
Miért nem jó a ciklusod? Ezt nem is vizsgálták régen se?
Valószínű meghozzák a mensidet valami progeszteronnal. Nekem Proverát szokott írni anno, hálistennek most már nem kell, pedig még mindig van itthon egy majdnem egész dobozzal.

Kép Kép
backa
 
 


Backa - nekem 5 sejtem érett, de a méhnyálkahártyáról én semmit nem tudok, lehet elkerülte a figyelmemet - ami kizárt - sokkal valószínűbb, hogy nem beszéltünk róla. Szóval ebből az 5-ből 2 kis sejt kezdett szépen osztódni, 2 rendellenesen, 1 meg elaludt. Így kaptuk vissza őket a ciklus 21. napján - merthogy elég problémás volt a stimuláció is - 5 ill. 6sejtesen. Engem végig nem bíztattak: az elején úgy volt, hogy lehet, hogy az egész ciklust le kell állítani, merthogy kaptam már egy vagon szurit, egy vagon pénzért, aztán semmi normális hormonszint, meg effélék. Aztán később beindulgatott, de csak -gatott, merthogy az már a 15-16. nap körül volt, így húzódott el nekem a beültetés a 21. napig. Nekem előtte "egyedül" kellett mensit produkálnom, dr. bácsi azt mondta mindegy mikor (42. nap lett belőle), de nem szeretné már a stimuláció előtt hormonokkal bombázni a szervezetemet. De gondolom, akinél ez nem sikerül, ott azért segítenek okosan.

Ariel - a 18-as tüsző gyönyörű, tessék nagyon bízni!!!!!!

Kép
julika79
 
 


Sziasztok Lányok!

Backa!
Micsoda kutya képet tettél fel?! Ez saját? Milyen tipusú :) Nekem is hasonló van :)
Jó hogy itt vagy, Nélküled kihalt a topik!

Julika!
Örülök, hogy most már otthonról is jelentkezel! Kíméld ám magad :!: Leíránd, hogy a beülti után miket éreztél? Ebből szeretnék erőt meríteni, ha majd mehetek a kövire!

Amúgy 23-án megyek konzultációra, a dokitól meg fogom kérdezni, hogy mi lesz a támogatással.

Ariel!
nagyon drukkolok!!!! Kiváncsi vagyok hány nap múlva kapod őket vissza.

Lola!
mennek a drukkok!!!

Mzsani!
Nem lehet, hogy mégis terhes vagy? Nem érzel semmit? Az orvosok mit javasolnak arra, hogy csak kétszer jön meg? Nem kapsz rá valami gyogyit?
dezsina
 
 


Backa,
itt azt mondták, az új, hogy csak 30 beültit csinálnak havonta és - ebből adódóan - lista van (ami eddig nem volt). A csökkentésről még ők sem tudnak pontosat, csak találgatni lehet.

Zsani,
nem vagy te is véletlenül pco-s?
wandrea
 
 


Sziasztok lányok!

Wandrea!
Úgy látom mindenhol van már lista. Vajon azt is meg fogják határozni, hogy melyik intézményt kereshetjük fel? Vagy az még mindig szabadon-választott?
Ma a 10. napon vagyok! Remélem lesz peteérésem és beletrafálunk végre!

Ma igazán rossz kedvem van, ami már tegnap este elkezdődött... úgy érzem, hogy saját gyerek nélkül nincs értelme az életnek, és hogy nekem nem fog sikerülni. Iszonyú pesszimista vagyok! Félek a megszorításoktól, mindentől, hogy elmegy az idő! Ez annak köszönhető, hogy közeleg a szülinapom.... Olyan "öregnek" érzem magam ehez az egészhez! Bár csak 10 évvel fiatalabb lehetnék! Akkor már elkezdtem volna előbb a kínlódást! Olyan nehezen jutottam el odáig, hogy egyáltalán lombikra mehettem! És ez nem az én hibám. Ha nem kezdek el vartyogni, hogy már egy éve nem esem teherbe és kéne valamit csinálni, akkor még mindig csak ott tartanék, hogy "legyenek kétnaponta együtt"! Annyira elegem van! Olyan szerencsétlen vagyok! Most már belekezdtem az 5. évbe (igaz csak egy hónapja, mert 2002 okt. óta próbálkozom), hogy még mindig nem akar sikerülni!
Szerintetek, van olyan hogy egyszerűen nem passzolunk össze? Na akkor lenne igazán csak végem! Most lesz ugyanis a 10. évfordulónk vasárnap és még mindig ugyan úgy szeretjük egymást, mint az első napon! De ha nem lehet saját gyerekem (természetesen a páromtól, akit nagyon szeretek) akkor nem tudom van e értelme küzdeni is valamiért. Mi akkor az élet értelme?
Sajnálom Lányok, de nagyon kivagyok. És persze senkinek nem akarom kiönteni a lelkem, mert már mindenkinek kiöntöttem és nem akarok senki idegeire menni. Egy idő után, már nyavajgásnak tűnik minden....
dezsina
 
 


Sziasztok!

Backa
Igazából amég nem szerettünk volna babát, addig nem is nagyon foglalkoztam azzal, hogy kivizsgáltassam, hgoy miért nem jön meg. 5 évig szedtem fogigátlót, és mikor abbahagytam, akkor kezdődött, hogy nem jött meg. Tudom ez az én trehányságom. Aztán mikor már szerettünk volna babát és elmentünk dokihoz, akkor meg már ezt nem vizsgálgatták. Illetve a Boga annyit mondott még a legelején, hogy sok a sárgatestem.
Korábban nekem is a proverát adta a Boga, mert az inszemek alatt sem jött meg.
Szerintem kérjél időpontot, mert tuti feltorlódás lesz januárba a december "leállás" miatt. Lehet, hogy tényleg tali majd ott januárba, mert szerintem én is akkor fogok járni.

Dezsina
Szinte kizárt. Pedig rajta voltunk az ügyön itthon :oops:
Most voltam itt a dokimnál nálunk és Ő azt mondta, hogy szedjek premenst. Meg is vettem, de már nem akarom elkezdeni szedni addig, amég nem beszéltem Győrbe a Bogával.
Olyan rossz érzés volt olvasni amit írtál. Ne add fel. Tudom, hogy könnyű ezt leírni, de annyi mindenkinek sikerült már a lombik! Nektek is fog!

Wandrea
Igazából nem tudom pontosan, hogy mi az a pco-s :( Nem mondott még egy doki se ilyet.
Az mit jelent, ha az vagyok?

A premens-sel kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata?
Pénteken rákérdezek, hogy mi lehet még a várólista mellett, ami a TB miatt van.

Majd jelentkezek
Zsani
Vendég
 


Mzsani!
köszi a vigasztaló szavakat! Bárcsak nekünk is sikerülne a következő :!:
Miért írta fel a doki a Premens-t? Tulajdonképpen mire jó az? Nagyon várom a pénteki beszámolód, remélem tudsz majd valami új hírekkel szolgálni!
dezsina
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre megint élet a topikon! :D Backa, Andi de örülök! :D
Ariel! Nagyon nagyon szorítok!
Julika! :lol: :lol: :lol:
Dezsina! Nem szabad elkeseredni!!! Imádott dokim mondása: "Amíg van petesejt és van méh addig van esély!" :D

Na megvolt a tegnapi nagy beszélgetés K. apuval.
Mi voltunk az utolsók, nem is sietett. Sajna nincsennek jó híreim :( Az endometriózisom úgy néz ki megint kiújult, uh teljesen leállított a K. doki, min. 3 hónapra. :cry:
Azt mondta, amíg ezt nem tesszük rendbe értelmetlen újra nekifogni. Mondtuk, hogy 3 műtét és közel 1 éves kezelés után még mit tehetnénk? Képzeljétek olyan rendes volt, hogy utánanézett egy teljesen új módszernek és felvázolta lépésről lépésre, hogy mit csináljak, mit szedjek, milyen vizsgálatokat csináltassak. Teljesen el voltunk hűlve, mivel neki az én betegségem megoldása nem feladata. Olyan boldogan jöttem ki, hogy végre valaki tesz is értem, nem csak a karját tárogatja. :D
Megyek ma UH-ra kérem a drukkokat!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Lexa,
akkor küldöm a drukkokat. Az jó hír, hogy tud valami új megoldást az endora. Elmondod, mit javasolt? Nem vagyok érintett, de érdekel. Azért vannak rendes dokik, én sem panaszkodhatom. Tényleg szüksége van az ember lányának arra, hogy úgy érezze, foglalkoznak vele és nem csak futószalag az egész lombikosdi.
Mi volt az uh-n?

Dezsina,
úgy sajnálom, hogy ilyen rossz kedved van. Mint mondtam, minket szinte azonnal "odadobtak" lombikra, nem hajtottunk babára évekig. Szerencsére nem tudom, milyen, ilyen hosszú időn keresztül csak várni-várni. De ne add fel. Ne az lebegjen a szemed előtt, hogy már mióta nem jön össze, hanem, hogy előbb-utóbb mindenkinek sikerül. Én nem ismerek senkit, akinak még ötödikre sem sikerült volna. Mindössze egy csajszival beszélgettem valamelyik topikon, aki megjárta a hadak útját (inszemek, lombikok sora), de neki is összejött az ötödik után spontán. A többi ismerősömnek mind. Nekünk is fog! Erre gondolj. Arra, hogy a végén ott van a baba, és elfelejtesz mindent, ami előtte történt. Nem szabad feladni. Miért mondod, hogy öreg vagy? Úgy emlékszem, csak egy-két évvel vagy idősebb nálam?! Ma már sokan nem is akarnak előbb babát. Ne légy pesszimista. Az életnek pedig van értelme. Ha azt mondod, hogy a pároddal még ugyanúgy szeretitek egymást mint a legelején, akkor már ezért megérte. Sokaknak még ez sem adatik meg. Biztos, hogy ezen kívül is történnek veletek jó dolgok. fel a fejjel. Sajna jön a tél, az ember ilyenkor még hajlamosabb negatívan szemlélni a dolgokat, ezt én sem szeretem. De ez is elmúlik és lehet, hogy nem is lesz ez olyan negatív időszak! Talán már ott lesz tavaszra a babó :D
Nem mész az idegeinkre. Az enyémre biztos nem. Ne gondold, hogy csak te érzed magad ilyen ramatyul. Mindenkinek vannak rossz pillanatai, időszakai. Csak nem szabad hagyni, hogy ezek az időszakok állandóvá váljanak.
Remélem, estére kicsit jobban érzed magad és holnap már teljesen eltűnnek a szürke felhők. Egyébként mikor lesz a szülinapod? A 18.? :lol:

Zsani,
én szedem a Premens-t. Barátcserje van benne, elvileg rendbe hozza a ciklust. Igaz, az első mensim késett tőle, mint Backának, de folytatom, mert azt mondta a doki, ennek is mint minden gyogyinak 2-3 hónap kell.
Keress rá az agnus castus-ra a neten, nagyon sokat olvashatsz róla. A védőnőn keresztül megkérdeztettem természetgyogyitól is, ő feltétlenül ajánlotta.
Csak azért kérdeztem a pco-t, mert írtad, hogy évente kétszer jött meg. Ez szerintem nem igazán normális és sok pco-snak kell gyogyikkal meghozni a mensit. Hozzá kell tenni, én is pco-s vagyok, de nekem rendszeresen megjön. De biztos lehet más oka is a rendszertelenségnek. A doki erre nem mondott semmit?

Ma voltam dokinál,
az inzulinom 10 :lol: teljesen normális, úgyhogy repdestem az örömtől. A TSH-m is tök jó, de sok antitestet produkálok pajzsmirigy gyulladás miatt, erre kaptam most antibiotikumot.
Rögtön vettem hozzá Normaflor-t is 8)
Azt olvastam, hogy a pajzsmirigy gyulladás kialakulhat szteroid gyogyitól és nekem a stimu alatt prednizolont kellett szednem úgy egy hónapon kersztül :evil: Ki tudja... hogy jót nem tesz ez a sok hormon és gogyi, az biztos.
Rákérdeztem a lombikra, azt mondta, semmi kizáró ok :D de nem sietünk. Februárra van időpontunk, viszont nagyon hajlok arra, hogy lemondjuk és áttegyük júniusra. Addig van időnk spontán próbálkozni. A nőgyogyim azt mondta, ha jó az inzulinom, megpróbálhatunk valami tüszőérlelőt uh mellett, hátha segít. Majd meglátjuk. Csinált valamelyikötök már ilyent?
wandrea
 
 


SZIASZTOK!
végre él a topik!nagyon szuper!
Lexa!rengeteget gondoltam rád!milyen vizsgálatokon kell átesned?
az uh-ggal derült ki az a fránya endo?
ez a legjobb topik,egy-két helyen nekem kicsit túl sok az okoskodás enyhén szólva.ezért ez a kedvencem!
köszi mindenkinek a drukkokat!
dezsina!nekem is szoktak ilyen gondolataim lenni.főleg most is,hogy a rossz oldalon ért megint.éjjel,mikor kitudnám nyírni a régi dokimat,mert csak 10 nap múlva nézett meg, ahelyett hogy vérből kimutathatták volna a méhenkívülit!
ezzeken a gondolatokon túl kell lenni!nem tehetünk mást!örülj hogy ilyen drága férjed van!
van olyan, akinek még az sincs aki gyereket csináljon neki!
mhnykahártya!
nekem azt mondta most a doktornő, hogy nekem pont a petevezetőben megragadt a terhesség,mit rinyálok a mhnyk vastagságon!!!!
backa!
durva a kutyus!
ilyen harapta meg a keresztgyerekemet a nyáron!
nekem amúgy holnap kell megjönnie.
most suprefact,pénteken uh. ha nem jön meg nem tom minek, n ade mindegy.azt mondták akkor is megnéznek!
5-ből egyet ad be jól a férjem, a többi eset cirkusz,újraszúrás.
pesti kaáli:hmmmm.
a dokinő nagyon aranyos.
az intézet kicsit elhasználódott,nem olyan kultúrált mint győr.
de a felszabadult időnket karácsonyi boltokkal töltjük el!!!!!!!!
na pusz mindenkinek és drukkhegyek!!!!!
a kaális fórumon megint vannak új terhesek ,megvan a dokinőnek az idei 1. 3-as ikerterhessége!!!
ja!
barátnőm is nemsokára szül!
az újaknak tényleg hosszú várólista van!!!!!idén semmi időpont!
lola29
 
 


Sziasztok Lányok!

Wandrea, Lexa, Lola!
Köszönöm a biztató szavakat! :!:
Ma ahogy olvastam a biztatásokat, már jobban is láttam a dolgokat. Aztán jött a 20 éves kolléganőm, és bejelentette, hogy 5 hetes terhes és tegnap volt UH-n. Minden rendben van nála. Örülök neki, gratuláltam, még ő sajnálkozott, hogy nekem most milyen rossz és hogy ne haragudjak. Mit mondhat erre az ember. Természetesen nem ő tehet arról, hogy nekem ilyen rossz, de most vessetek meg, iszónyúan fáj a nyomorom, hogy nekem nem sikerül és legszívesebben bömbölnék! Alig tudom visszafogni magam, hogy ne sirjak. Még szerencse, hogy vagytok Ti, akik talán megértitek a gondolataimat. Persze a párom is írta, hogy ne aggodjak, nekünk is sikerülni fog! Az a baj, hogy én már csak azt látom, hogy nem fog. Elvesztettem a reményem. Már csak azt látom, hogy ott vagyok a nagy házba egyedül, amit azért építettem nagyra, azért választottam hatalmas kertet, hogy gyerekeim legyenek. És ott látom magam egyedül öregen és elhagyatottan, magányosan.
dezsina
 
 


Sziasztok!

Dezsina!
Megértelek, a környezetemben, akikkel kb. egy időben kezdtük a próbálkozást, szinte mindenkinek van már babája, vagy legalább már várandós. Én se viseltem/viselem mindig jól. Az 5 év tényleg hosszú idő, de sose lehet tudni, hátha ez a hónap az, amikor sikerülni fog. Miért ne? Amikor idejöttem, a fórumra, és aggódtam, hogy már 35 is elmúltam, még te voltál, aki bátorított, hogy nem jelent semmit, és mindannyiunknak sikerülni fog. MINDENKINEK :!: Gondolj erre!

Lexa!
Ez a jó, hogy ha mondanak egy rossz hírt, akkor azt utána rögtön feloldják a megoldással. Szuper, hogy ilyen dokitok van, nagyon drukkolok, hogy sikeres legyen ez az új módszer. Ha sikeres, akkor mikor kezdhettek újra?

Wandrea!
Én is szedek prednizolont, gondolod, hogy 1 havi szedése már okozhat gyulladást? Hiszen éppen gyulladáscsökkentő gyógyszer. Vagy neked korábban voltak pajzsmirigy problémáid?

Backa!
Igen, ez lesz az első lombik és a Nyírőbe járok. Amit a blasztociszta állapotról írtál, az teljesen logikus. Azért rákérdeztem a dokinál is, ő is azt mondta, hogy a feljettségtől függ, mikor kapom vissza őket. Egyébként a 3 napossal vannak a legjobb eredményeik. Bár, ha Julika sikerét nézem, semmit se lehet tudni. Kedvező előjelek ide, kedvezőtlenek oda, ha a baba akarja, akkor megmarad, ha nem, nem.

Julika, hogy vagy?

Tegnap voltunk megint UH-n és Backa, igazad volt, tényleg 20 mm lett a mnyh, ráadásul találtunk még további 6 tüszőt a bal oldalon, ami hétfőn nagyon elbújt. Pénteken punkció. Remélem, a nagyon biztató kezdeteket nem fogja ugyanilyen nagy csalódás követni.

Ariel
ariel
 
 


Ariel,
biztos nem mindenkinél van ilyen hatása a szteroidoknak. Nálam bejött a mellékhatás :evil: Tudom, hogy gyullladáscsökkentő, csak éppen szteroid tipusú és ezt az én szervezetem valszínűleg nem jól tolerálja. Az immunrendszeremet is jól hazavágta. A stimu után kijött egy herpesz a számon (évek óta nem volt), kijött két szemölcs a kezemen (10 éve a terhességem alatt gyógyfürdőben dolgoztam, akkor elmúltak, azóta egy sem volt), a nyár kellős közepén jól megfáztam, 100-as zsepikkel rohangáltam, ragyás lett két oldalt a vesém tájékán a hátam (sosem volt!), csomókban hullt a hajam és mindig fáradt voltam/vagyok. E két utóbbira azt mondta a doki, hogy feltehetően a prednizolon által bekövetkezett pajzsmirigy gyulladás miatt alakultak ki. A gyulladástól rengeteg antitestet produkálok, amik megölik a pm hormonjaimat, így alulműködök. Sosen tudtam napközben aludni, éjjeli bagoly vagyok évek óta, de az utóbbi időben nem egyszer bealudtam órák után. Csak arra ébredtem, hopgy tanítványom jött :oops: :? elég ciki...
Barátnőmnél detto. Vele voltam dokinál, ő bogyókat is kapott rá, én "csak" antibiotikumot. Előtte egyébként nem volt sosem pm problémám.

Dezsina,
ne törj le. Fognak még téged is irigyelni a nagy pocakod miatt! :wink: Na meg mindenkit itt ...
wandrea
 
 


Köszönöm kérdéseteket, nagyon jól vagyok. MagneB6-ot szedek a rosszulléteimre, újra van hát étvágyam, így újra kisütött a nap felettem. Holnap megyek a vérvételeim eredményeiért, aztán jövő héten EKG, meg belgyógyász. Aztán már itt is a 12 hetes uh. Addig meg apa uh-zik saját szemeivel. 71 napon át -annyi telt el eddig, minden este a Fülesmackó mond most néktek.....c. dalt énekli nekik, túlartikulálva, 50 decibellel a hasam felett. Aztán jön a kötelező esti uh, mostanában azt mondja valami baj van a géppel, mert közben rácuppan a hasamra, meg ide, meg oda.....Hát majd megjavítjuk. Próbálom neki sugalmazni, hogy ha a babáknak még 205 napig ezt a nótát kell hallgatni, inkább előbb kibújnak, csak hogy vége legyen, de azt hiszem didaktikailag ő ezt bebeszélte magának, s közölte velem, meg a 240 altatódalommal, hogy majd neki fognak a babák megnyugodni, mert mindig ugyanazt hallják. Hát a mami azért nem nyudodt ettől.....

Dezsina - nálunk a sikertelen inszem után lett a kolléganőm várandós, akinek később lett meg az esküvője - jóformán lesajnált mindenki abban az egy hónapban, amíg még suliba jártunk - valahogy mindenkinek akkor akaródzott babadolgokról beszélni, ha ott voltam, s feltétlenül meg kellett nézni kolléganő akkor még nem létező pocakját, minden nap. Igen, én is bömböltem belül, hiszen nem gyerekes anyukákra voltam - na hogy lesz ez jó szó - "irigy", hanem a várandósokra, hiszen én is erre az állapotra vágytam legikább. Rémes érzés, azt hiszem el tudom képzelni min mész most keresztül. Sajnos nagyon nehéz egy ilyen gödörből kikapaszkodni, s én úgy gondolom, sajnos!!!!!!! le kell érni a gödör aljára ahhoz, hogy utána el lehessen onnan rugaszkodni. Próbáld meg - segítünk ha tudunk mindannyian!!!!!!!

Pusszantás mindenkinek
julika79
 
 


Sziasztok!

Nincs időm írni csak gyorsan ezt muszáj.

Hívtak ma a Kaáliból (Győr), hogy holnap én vagyok e beírva uh-ra és miért? Na én elmondtam, hogy mi is van, de nem is ez a lényeg. Kérdezte a csajszi, hogy fizetjük e a kezelést. Mondtam neki, hogy az elözőt csak azért fizettük, hogy ne kelljen 3 hónapot várni. Mondta, hogy érdemes lenne, mert ez "csak 70-80 ezerbe kerülne és akkor megmaradni egy lehetőségem a TB felé. Mivel ha netán elfogadják, hogy csak 3 legyen támogatott, akkor nekem már 1 lejön belőle, ami sikeres volt, meg amit most akarunk kezdeni. Szóval ezen kivűl már csak 1 próbálkozás maradna, amit a TB fizet. De persze hozzá tette, hogy nincs még elfogadva semmi.
Azért ezt nem igazán értem. Direkt rákérdeztem nála, hogy levonják nekem a 3-ból a sikerest is? Erre Ő mondta, hgoy igen. De kérdem, hogy aki pl. már a 4. próbánál tart, annak mit mondanak? Nincs több, mert már igy is minusz 1-be van?
Hát ne haragudjatok, hogy ilyeneket írtam most, nem akarok letörni senkit!!!
Holnap megyek és majd jelentkezek, hogy mi volt, esetleg mit sikerült megtudnom.
Jó éjt mindenkinek.
Zsani
Vendég
 


Sziasztok!
Vizkrisz vagyok a megint megjöttből. Keresgettem it témákat a lombikkal kapcsolatban...mert úgy tűnik én is arra megyek majd ha nem jönn össze most se a spontán.

Lexa 8
Olvastam, hogy endos vagy...és mivel én is az vagyok...érdekelne, hogy mi a te történeted. Akár priviben is. Engem 3-as fokozatúra műtöttek januárban, 6 hónap szuri és ez a 2. spontán hónapom. Nem tudom mennyire tudta visszaszorítani a szuri az endóm, az csak kontroll laparon derülne ki..mert szétszórva volt a hasüregben. De nekünk anno azt mondta a doki, hogy 1-2 hónap spontán, aztán rásegítenek. Örülnék ha írnál. Köszi.

Mindenkinek sikeres további próbálkozást!!!
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Már megint jó rég írtam, de olvasni jöttem azért. Nem bírom már utolérni magamat...

Julika!
A stimu nálam is mindig nagyon nehezen indul! Jó sok injekció kellett mind a kétszer. Elsőre 8 sejtet szívtak le, 7 termékenyült meg és osztódott 8sejtessé, másodszorra 5 sejtből 4 embrió lett, közülük kaptam vissza 3-at (szintén 8sejtesen), a negyedik meg maradt, mert 1-et nem fagyasztanak. :( Asszem kutattak szegénykén).

Dezsina!
Ez a kis hülye a mi ebünk, nagyon imádom. Rajta kívül van még egy öreg magyar vizslánk, akit úgy fogadtunk be, szörnyű állapotban, de most már nagyon jól van. Januárban lesz két éve, hogy hozzánk került. Persze nagyon megszerettük őt is. Na meg három macskánk is van. Imádjuk az állatokat, he tehetném, asszem elefántom, zsiráfom, meg párducom stb is lenne...
Ja ! A Backa palotapincsi és japán csin egyvelege, de inkább az utóbbira hasonlít. picike, három kiló az egész. A macskákkal van egysúlycsoportban :lol:
Aranyos vagy, hogy örülsz nekem!
Én viszont nem örülök annak, hogy szomorkodsz! Remélem, már elmúlt, vannak ilyen hullámvölgyek. :cry:
Teljesen biztos vagyok benne, hogy hamarosan kismami leszel! Csütörtökön mész konzira, ugye? Ahogy elkezdődnek a dolgok, sokkal könnyebb lesz! Tapasztalat! Én is alig várom már! Ez a semmittevős időszak nehezen telik! De ott a spontán próba, hátha! Mostanában lehetsz középidőben, ugye? Nem teszel Te is vonalzót? Úgy könnyebb követni!
Ja! Hány éves is vagy? Vígasztalásul : júliusban voltam 34!!!

Wandrea!
Hogy csináltad a 10-es inzulint??? Az szuper! nekem is meg kéne már nézetni! Kíváncsi vagyok, de olyan macerás! Zircre kell mennem belgyógyászhoz, kikönyörögni egy vérvételes papírt, aztán meg mégegyszer Zirc, a vérvétel. Amikor úgysincs időm semmire! :evil:
Hogy bírsz várni júniusig!???
Olyan tüszőérlelésem uh mellett volt nekem is (természetesen :? mi nem volt nekem? :? )
Próbáld meg! Most már nem fogja vissza az inzulin a pé-t, így lehet, hogy nem is kell lombik. Nálam úgy volt, hogy 2x1 closti 5 napig, 10. napon uh, annak függvényében pár szuri, megint uh, majd tüszőrepesztő, célzott házasélet, majd mégegy uh az ovuláció igazolására. Így minden alkalommal lett érett petesejtem, egyszer meg kettő is! Ezt 3x játszották el velem (1 év alatt), azután jött a lombik. Elvileg így is sikerülhetne, pláne, hogy azóta reneződött a mensim is. Akkor meg heteket vártam rá, végül mégis gyógyszerrel kellett meghozni. Ezért tartott egy évig, mire három menet lement! (Ezt is a Kaáliban csináltam)

Zsani!
A leírtak alapján nem hinném, hogy pco-d van - szerencsére-(policisztás ovárium szindróma - tele van a petefészkek felszíne apró cisztákkal) Persze nekem olyanom van! Az lett gyanús Wandreának, hogy évente kétszer jön meg, mert ez az egyik jellemző tünet. Ha neked sok a sárgatest-hormonod (az a progeszteron), ami fenntartja a méhnyálkahártyát, azért nem jön meg. Elvileg a progeszteron-szint leesése okozza a mensit. Szerintem ez jól kezelhető lehet. A proverával még emelik a progit és amikor hirtelen abbahagyod, leesik a progiszint, ezért jön meg. A szervezet a szintet nem nézi, csak azt érzékeli, hogy esés történt. Viccesen vagyunk összerakva! :lol:
Voltál pénteken??? Mit mondtak??? Nagyon várom, hogy jelentkezz!

Lexa!
Mi volt uh-n???
Ugye, milyen jó, ha valaki így áll a dolgokhoz? Örülök neki!
Viszont sajnálom a szünetet, de így legalább a végére jártok a dolgoknak és nagyobb eséllyel indulsz a következőnek!
Öribaba-ügyben léptetek már? Egyszer írtad, hogy nekiindultok!

Ariel!
Ugye milyen látnok vagyok? :lol: :lol: Nem ám! Sajna tapasztalat ez is!
Nagyon ügyi vagy! Ennyi tüsző és ilyen mnyh! Muszáj sikerülnie!
Drukk a holnapi punkcióhoz és várom az eredményeket nagyon!!!

Lola!
Hát, nálad beindul a nagyüzem! Nagyon drukkolok! Ne zavarjon, hogy a pesti Kaáli nem olyan szép, úgysem az épülettől leszel terhes! :lol:
Megjött?? Mi volt uh-n??? Jelentkezz Te is!!!
Tényleg ilyen kutya volt? Mert a Backa nagyon kicsi, és olyan pici fogai vannak, hogy csontot se merek neki adni! Kisebbek, mint a macskafogak! Nagyon röhejes!
Ha nem bénázom el, teszek fel képet róla!

Vizkrisz!
Az endoról semmit sem tudok, igazából azt se tudom, mi is az pontosan! :oops:
Viszont lombik-ügyben már profik vagyunk! Nagyon szívesen válaszolok, ha tudok! Hova jársz?

Kép Kép
backa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: