Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

meli, ártani nem fog. Marcusnál nekem is szednem kellett, az 5. héttől. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi Bogi, tehát akkor azt mondod, hogy akkor ráérek elkezdeni szedni, ha kiderül, hogy babás vagyok?

Kép
meli0805
 
 


Velem szerintem óvatosságból kezdte el szedetni az orvosom, de ártani nem ártasz vele. De erre a kérdésedre nem tudok sajnos válaszolni. Progi-szinted általában milyen?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Beze!
Igen a szülést is Várnagy dr-nál tervezem :) Nem Kaposváron,mert ez förtelem!Bár itt nyílt az újabb Kaáli intézet de megfizethetetlenek az elbeszélgetések(Perc /Ft) Egy 13p beszélgetés 12000 Ft és még a többi.A beavatkozás május óta ingyenes ugyan de ki tudja a többit megfizetni!A havi bogyó+szúrik+atűszőrepi kerül 28.000 ft-ba itt pécsen és minden ingyenes,és még így is megéri lemenni mert 4000 ft oda vissza az út


Meli!
Igen mi Kaposváron lakunk- én itt is születtem :) -Férjem Zalaegerszegi
Latexmentes óvszert pedig igazából bárhol lehet venni kérdés ,hogy minden drogériában és nagyobb bevásárlóközpontokban éppen van-e :)
Mi a LifeStyles skyn fekete dobozos óvszert használtuk a méhnyak műtétem után 3 hónapig.3 db van benne. :)


Puszi Nektek!
Jó éjt!
deenemoni
Kaposvár
 
 


Sziasztok!!!

Móni ha nem magánrendelésre mész kérj utazási papírt kísérővel autóra!!!!!Csak rá kell valamit írni majd holnap megkeresem az utolsó utazási papíromat és megnézem és leírom mit kell ráíratni.Én mindig kértem és kaptam is a háziorvostól!
Bocsi hogy leléptem de Darcsin mostanában hiszti van és most még taknyos is

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok,
új felhasználó vagyok, ma találtam Rátok! Remélem nem baj, ha csatlakozom a levelezéshez. :D
Én múlt szerdán voltam az elsõ inszem-en. 38 éves vagyok, a páromnál és nálam is rendben vannak az alapok. 4 éve próbálkozunk, sajnos sikertelenül. Nekem két éve volt egy mióma mûtétem, nagy hasi mûtét, 5 miómát vettek ki. Akkor azt hittem, hogy spontán összejöhet a babóca, volt átjárhatósági és rendben voltam. De hiába vártuk, nem jött. Tavasszal rászántuk magunk és elmentünk a Sote-ra. Mint kiderült két év alatt elzáródott az egyik petevezetékem, de a hormonok, ciklus rendben vannak. Clostit kaptam,napi fél Bromo-t meg egy szurit inszem elõtt két nappal. Most kíváncsian válrakozom, nem merek reménykedni... nem érzek semmi különöset, ez normális? :oops:
tunderke13
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Vius,tudok erről az utazási papírról,meg is kérdeztük a háziorvostól és ő azt mondta,hogy mivel Kaposváron is van már egy ilyen intézmény ezért nem támogatják az utazásunkat :( Nagyon jó ,hogy kicsit visszatértél hozzánk..sajnálom,hogy náthássak vagytok jobbulást kívánok nektek!Minden kornak megvan a maga előnye és hátránya :lol: majd elhagyja :D beteg persze,hogy nyűgi.

Szia Tündérke!

Üdv köztünk!Jó sok dolgon mentél keresztűl!Tudod én is itt kaptam a legjobb tanácsot:Nem azon múlik az inszem sikeressége,hogy érzele valamit,vagy nem! Ez nem számit! Én most kezdtem bele a 2.inszembe most lesz 11.04-én (előreláthatólag)Az elsőnél én is reménykedtem nagyon minden klappolt,szép 5 tüszőcském volt,jó volt a mnyhártyám..és semmi..a cicim szépen fájdogált egyre erősebben..kerestem magamon a bíztató jeleket :D de még sem lett belőle babó Tudom,hogy nagyon nehezen telnek a napok és rossz,hogy nem tudod,hogy miújság..Mindenkinek másként reagál a szervezete.Nincs olyan inszem után,hogy mi a "normális" érzés :) Én már a 3.inszemre készülők lelkiekben :wink: Szorítok neked nagyon! :D

Ölelés :D

Sziasztok!
deenemoni
Kaposvár
 
 


Szia! :D
Köszi a bíztatást. Kicsit már izgulok, de türelmesen várom a ciklus végét, hogy kiderüljön mi a helyzet. Nekem két érett sejtecském volt, hát meglátjuk mennyire ragaszkodóak... :lol:
Neked is sok sikert! Szorítok majd...
tunderke13
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Tündérke, igen, normális. Üdv és drukkolok! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok! Új vagyok és a segítségeteket kérem:) A pesti Kaáliban lesz az első inszem...igaz most még lesz egy UH és aztán kezdődik a hormonos élet:D Bátorításért és infókért jöttem. Köszönöm előre a válaszokat.... Nagyon félek és izgulok. 5 éve várat magára a babóca. Közepes endiometriózisom van és picit magas a 3. napi FSH-m. Férjem 100%:-) ja 37 éves vagyok, nem mai csibe. Várom a tapasztalatokat.

Yoni

Szia Yoni,
én is új vagyok és hasolnó cipőben, mint te/ti - első inszem a Kaáliban :)
olvastam pár helyen hogy talpmasszázs tud még segíteni, ráerősíteni, mi post azzal próbáljuk kiegészíteni, 3 hét múlva inszem :)

RiZo :D

Sziasztok!
Bocsánat mindenkitől! Sajnos ahogy regisztráltam és írtam bedöglött az otthoni gépünk. Ma végre nincsen főnököm és kihasználom:D NAGYON SZÉPEN köszönöm mindenkinek! Tegnap voltunk sófeltöltéses ultrahangon. Minden rendben van. A következő ciklussal megkezdhetem a hormonkezelést (Merional). Igazából csak a hormonoktól tartok egy kicsit...a mellékhatásoktól. Inszem után menniy ideig érdemes otthon maradni?

@RiZo: Pesten? Nálad előbb lesz...ha van kedved, priviben beszélhetünk:-) Hálás lennék.

Szép napot Nektek!

Yoni
yoni
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Tündérke! Hogy vagy?Mi újság?Sikerült?Írj ám!

Meli!Hányadik napnál tartrsz?Hogy érzed magad?

Nekem ma volt a második inszem :)

íRJATOK LÁNYOK,HOGY MIZU!

Sziasztok!
:D
deenemoni
Kaposvár
 
 


sziasztok :-)
régen voltam,mert elég nagy pangás volt itt egy ideig...
tud valaki valamit bikfyröl? ha jól számoltam,kb 38 hetes lehet,tehát akármikor megszülhet?
én 23 hetes és 3 napos vagyok, kislányunk lesz (réka), ö éppen a babaolimpiára készül, de én nem bánom,mert megnyugtat,h jól van :-)
remélem itt is minden rendben és mindenki dicsekedhet hamarosan ilyen hírekkel :-)
én csak biztatni tudok mindenkit, hisz vannak még csodák :-)

rakok fel egy-két képet ha nem bánjátok :-)



Kép

Kép
Vendég
 


linácska,
nagyon szép család vagytok,jók a képek... hallod én még danit nem is láttam... jó régen voltam erre... gratulálok utólag is...

vius,
a te képeidet is megnéztem, nagyon szépek vagytok. darinka rengeteget fejlödött, nagyon szép...
Vendég
 


Sziasztok

Bazsa Bikfy 36 hetes kismama otthon pihizik és jól vannak!!!

Szép pocod van és milyen szép hosszú hajad van.(nekem is ekkora volt csak levágattam)

Deenemoni mizujs???

Többiek mi a helyzet az inszemekkel???

Hát csajok nekünk sem fog könnyen menni a kistesó projekt még nem most de később sem nincs megint peteérésem és nem is mensizek csak gyógyszer segítségével!!!Már most elegem van.
A kilók nem akarnak ez miatt lemenni pedig nagyon jó volna.
Tegnap voltunk Darcsival tanácsadáson 12,42 kg meg 85 cmt mért a védőnő de én itthon megmértem és 90 cm volt.
Azt mondta a doktornő hogy egy és két éves kor között 1-2 kg között híznak erre picikém rácáfolt mert 3 kilot hízott egy év alatt és 1 kg hízott 3 hónap alatt pedig nagyon nagyon rossz evő.Persze el kell vinnem cardiológiára mert valami szívzörejt hallott nála hétfőn kérek időpontot remélem gyorsan lesz mert itt nálunk fél év mire kapunk időpontot és addig nem szeretném húzni ha nem lesz időben akkor elviszem magán uhra.
Nem baj egy évre letudva a tanácsadás hála istennek mert délben már ott vagyunk 1kor kezdődik de délben nem mi szoktunk lenni az elsők de tegnap sikerült elsőnek lenni mondjuk még jó hogy időben mentünk mert utánnunk vagy 20an voltak és igy is fél 2kor végeztünk mi akik elsők voltak gondolhatjátok a többiek mikor végeztek.

Bocs kicsit hosszú lettem!!!
Szép napot nektek vigyázzatok magatokra!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Hoztam egy kis meglepit: :wink:

Kép

kedden tudtam meg, hogy megint kisbabát várok, spontán babát!!! :D :D :D
apával nagyon boldogok vagyunk, nem is mertük remélni, hogy ilyen gyorsan sikerülni fog. Szülés utáni első mensi okt. 12-én jött meg, majd volt pé-m, érzetem is, ovuteszt is mutatta, nem hagytuk veszni az alkalmat.... és tessék!!! :D :D :D
május óta szedtem megint a metet, és nagyon sokat segített, sőt apa is kapott, tuti, hogy őt is felturbózta!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


lucuzs,
ez nagyon jó hír :-) gratulálok :-)
na már ezért megérte benéznem :-)

vius,
köszi a bókot aranyos vagy :-) utólag sok boldog szülinapot darinkának :-)
a kistesó projekthez pedig ennél több sikert kívánok...
én is annyira örültem,h ez a terhesség sikerült,mindig azt mondtam,h ha egy összejön,az már nagyon jó, erre még meg sincs, de már agyalok a tesón :-) kitartást hozzá, tudod muszáj pozitívnak maradni...
Vendég
 


Sziasztok!

Lucuzs, gratulálok! Problémamentes pocakosságot kívánok!

Bazsa, hogy vagy? Szépek a képek. :)

Vius, ne csüggedj, sikerülni fog a kistesó, és egyébként is fiatal vagy még! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok

Luczus milyen jó meglepi!!!Vigyázz magatokra és én is probléma mentes babavárást kívánok!!!

Bazsa köszi a köszöntést Darcsi nevében!!

Beze tudom hogy fiatal vagyok még de az baj hogy nem jön meg a mensim el kell mennem dokihoz csak pénzhíján elég nehéz gyógyit már írattam a háziorvossal de meg kéne mutatnom magam nőgyógyásznak is !!!Majd januárban lehet elmegyek talán lesz annyim...
Jó éjt lányok majd jövök még!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius,
ezt utálom a legjobban,h minden a pénzröl szól... gusztustalan...
hát akkor azt kívánom,h minél elöbb jöjjön össze a rávaló...
mi a lombikot részletre fizettjük. most decemberben fizetem az utolsó részletet és ki van ki van fizetve a kiscsaj :-)
Vendég
 


Bazsa csak az a baj hogy itt tuti nem lehet ilyent pláne hogy nem lombik hanem inszem de az is drága már mint a gyógyszerek meg az utazás és újra járni mindent....És ugye én bajai vagyok és Pécsre jártam és oda is kéne mennem mert Baján nincs meddőségi központ csak sima nőgyógy de inkább ezt is hadjuk...Egy orvos van akit tini korom óta ismerek akkor nagyon lelkiismeretes volt most nem tudom....De majd januárban elmegyek hozzá mert nem normális hogy nem mensizek és nem is vagyok terhes bár azért nem mensiznék de tuti nem vagyok az !!!

Én még mai napig fizetem az inszemek költségeit ami 200000 ft volt.....
és ez még nem a végösszeg mert ameddig birtuk fizettük a fizetésekből (mondjuk akkor api is jobban keresett meg én is)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


ez eddig eszembe sem jutott,h akár terhes is lehetnél :-)
Vendég
 


Bazsa Tuti hogy nem vagyok az mert utoljára szeptemberben mensiztem gyógyszerrel és azóta nem akkor voltunk apival mikor esetleg lehetett volna valami.Meg azt már érezném.
Jah és a tünetek is megvannak arra utalóan hogy a hormon probléma áll fenn.sajna

Jó éjt nektek!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Vius, nagyon sajnálom. :( Az összeg tényleg nem semmi, de ott legalább segítettek neked!
Darinak utólag boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vius írj majd,hogy mikorra kaptatok Darcsinak időpontot! Átérzem,hogy miért vagy kétségbe esve! Most túl vagyok a 2.inszemen egy ismételt negatív tesztel :cry: . most mi is felfüggesztettük a babaprodzsit mert 1 hete költöztünk ..az is pénz, szabi,pénz,és pénz...Én is úgydöntöttem,hogy a 11 kg-at leadom addig..és talán februárban újra kezdem..Arra gondoltam Vius,hogy lefénymásolnám és elküldeném neked az AVIVÁS könyveimet.Menzesz meghozásáért.Ajánlanék fogyis diétát is de mindenkinél más válik be.Ne keseredj el tudod,hogy az nem segít!Csinálj egy sorrendet amit elérnél a tesókészitésig :D ..Nincs csüggedés!!!!!Szólók ha lefénymásoltam neked a könyvet! Nagyon fura és bonyesz lesz először az Aviva torna de hidd el érezni fogod ,hogy megmozgat!!!! :lol:
Veled vagyok!Segítek ha kell pörlrkedek veled csak neee csüggedj!

Pusz! :oops:
Móni
deenemoni
Kaposvár
 
 


Vius, nagyon sajnálom...
ha te is bajai vagy,akkor személyesen is ismered bikfyt? ha igen,mond meg neki hogy gondolok rá :-)
Vendég
 


Vius! Rosszul emlékszem, hogy te szedtél metet? Most nem szedsz? Vagy teljesen el vagyok tévedve? :oops: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!!!

Móni köszike nagyon aranyos vagy!!!Sajnálom hogy nem sikerült az inszem!!!!

A mensimmel kapcsolatban meg tudom mi a baj nem termelődik elég sárgatest hormon ami fogantatásért és a mensiért is felelős magyarán mondva nincs peteérésem.
Luczus szedtem metet nem sokáig kb 3 hónapig a műtét után de mikor inszemekre került a dolog akkor a dokim abba hagyatta a dolgotSzülés után magasabb volt egy picivel a cukrom akkor is kaptam de ha beszedtem akkor rosszul lettem mindig így nem szedek semmi gyógyszert mert a cukrom így is sokszor alacsony (2,3; 2,5; 3,5)és olyankor nagyon nagyon rosszul vagyok .Amúgy annyira nem vagyok kétségbe esve mert ha nem sikerül spontán akkor majd megyünk apival megint Pécsre még van időm 26 éves vagyok még 10 év simán belefér:)
Bazsa igen ismerem Bikfyt személyesen és átadom neki !!!!
Ma volt nálunk bolhapiac lent is voltunk vettem Darcsimnak a kedvenc mesefiguráiból párat amit találtam Mickey Minnie Daisy már csak pluto goofy és pet hiányzik:)

Beze köszönöm Darcsi nevében !!!


Puszi nektek szép vasárnap délutánt!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius,
nagyon fiatal vagy még... 10 év? szerintem több is belefér :-) én 38 leszek mire megszülöm az elsö kicsinket... :-) ez van...
Vendég
 


Sziasztok,
túl vagyok az első inszemen - nagyon meglepődtem, mert miután beakciózták a "fiúkat és lányokat" közölték, hogy kisétálhatok !!!

Bakker, mire elértem a fotelt a fele "bébi" kifolyt, hát hogy lesz ebből baba?? :shock:

Lucuzs - szeretném megkérdezni, hogy mi az a "met" ?
köszi szépen
:shock:
rizo78
Budapest
 
 


Rizo! Met :arrow: metformin, IR-es, PCOS-es lányok megmentője :)

bővebben: www.pco-szindroma.hu

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Újra itt végre én is, sok volt a kavarc mostanában...Marcit szoktatom az oviba, az elmúlt napok katasztrofálisak voltak.Oviban oké minden, itthon meg megy a tombolás ezerrel.nagyon kikészitett idegileg, de már másfél hét eltelt, és talán jobb minden.nagyon sajnáltam, szegényt, ahogy bámult rám, amikor érte mentem.Mintha haragudott volna rám.Sokat sírtam...

Moni :? szóval akkor nem sikerült az inszem.....nagyon sajnálom :?

Vius :? Darinka spontán baba? Bocs, lehet le vagyok maradva :oops:
Akkor még nem volt semmi bajod?
utólag boldog szülinapot kívánok Darcsinak:)

Rizo, ez érdekes :roll: nálunk úgy van, hogy bespriccentés után 20 perc szigorú hátradöntött fekvés van.

Nálunk ebben a hónapban spontánozás megy, decemberben lesz még egy inszem Merionallal.A closti elvékonyította a méhnyh.-mat.

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, örülök, hogy végre jelentkeztél! Az otthoni tombolás ismerős, Lexi 2-a óta csanába jár, ott tündérien viselkedik, szeretik is, itthon pedig az elején leengedte a fáradt gőzt, hááát, kemény volt. :roll:
Drukk a spontánhoz!

Rizo, ilyet még nem is hallottam. :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok

a BP Kaáliban volt az inszem - engem is meglepett, hogy befecskendezés után azonnal felállítottak és átsétáltattak a szomszéd szobába. Kényelmes nagy fotelek voltak, lábemelővel, de az mégse olyan, mintha feküdnék.

Gyakorlatilag ücsörögtem ott vagy 30 percet (20 percet mondtak!!!), aztán elhúztam haza, itthon legalább viszintbe rakhatom magam.

Mára már úgy elkeseredtem, hogy hinni se merek abban, hogy sikerült "valamelyik" kiskatonának az akció
:?
(férjurammal rádolgoztunk este azért) :lol:
rizo78
Budapest
 
 


oh, jó hallani, hogy máshol figyelmesebbek, melyik intézetnél vagytok?

köszi

Sziasztok!

Újra itt végre én is, sok volt a kavarc mostanában...Marcit szoktatom az oviba, az elmúlt napok katasztrofálisak voltak.Oviban oké minden, itthon meg megy a tombolás ezerrel.nagyon kikészitett idegileg, de már másfél hét eltelt, és talán jobb minden.nagyon sajnáltam, szegényt, ahogy bámult rám, amikor érte mentem.Mintha haragudott volna rám.Sokat sírtam...

Moni :? szóval akkor nem sikerült az inszem.....nagyon sajnálom :?

Vius :? Darinka spontán baba? Bocs, lehet le vagyok maradva :oops:
Akkor még nem volt semmi bajod?
utólag boldog szülinapot kívánok Darcsinak:)

Rizo, ez érdekes :roll: nálunk úgy van, hogy bespriccentés után 20 perc szigorú hátradöntött fekvés van.

Nálunk ebben a hónapban spontánozás megy, decemberben lesz még egy inszem Merionallal.A closti elvékonyította a méhnyh.-mat.
rizo78
Budapest
 
 


Rizo! Mi Tapolcára jártunk, Balázs inszemes baba, 3. próbálkozásra sikerült, és ott sem fektetnek, még fotelezés sincs...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rizo! Mi Tapolcára jártunk, Balázs inszemes baba, 3. próbálkozásra sikerült, és ott sem fektetnek, még fotelezés sincs...

hu, ezt is jó hallani és gratula !!!
próbálok nyugodni..
Minden rendben van velem is, a férjemmel is elvileg 100%-an, mégse jön a bébi vagy 5 éve. Most olvasom, hogy nem baj, ha folyik - a spermium az benn marad :roll: :oops:
rizo78
Budapest
 
 


Sziasztok!

@Rizo: én ma voltam az első (és utolsó:-)) inszemen a pesti Kaáliban. Én is aggódtam a "kifolyás" miatt. De azt mondták, hogy csak a hüvelyöblítés folyik, ha érzek valamit. Azért én is 35 percet feküdtem:-) Neked nem fájdogál a pocakod? Lányok ez normális? 2 hetet idegileg hogyan lehet kibírni? Nagyon várom ár...
yoni
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok

Darcsi inszemes volt a második sikerült dupla adag injekció meg gyógyszerrel.
Én inszem után Pécsre jártunk feküdtem még a vizsgáló asztalon vagy széke vagy mi az 15 percet és utánna kint a váróban még felpocolt lábakkal egy órát kelett még pihizni.

Nekem az első inszem után fájdogált a hasam tökre olyan tüneteim voltak mint akinek sikerült vigyáztam feküdtem pihentem de nem sikerült a másodiknál első nap mikor inszem volt akkor feküdtem utánna nem igaz nem melóztam de itthon kifestettem a konyhát meg stb...Szóval fészkeltem akkor semmi előjel nem volt mikor megkelett volna jönnie aznap este nem első vizeletből egy halvány pozi tesztem lett csináltam még az elkövetkező napokban vagy 8 tesztet mindegyik más más teszt és azok is két csikósak voltak de nem akartam elhinni.!!!
PEdig siker volt és Darcsi itt van :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


tegnap elkezdtem vérezni, sajnos ez a baba nem tudott velünk maradni... :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


lucuzs,
ez már biztos? öszintén sajnálom... :cry:
Vendég
 


Szia Yoni,
Nekünk 1 nappal előtted volt az akció :)
Mi még nem tudjuk, hogy mi a helyzet, 3 napot feküdtem múlt héten... Kisebb-nagyobb hasfájásaim vannak...
Pecsételő vérzés nincs, de olvastam, hogy az nem törvényszerű

Ez a 2. hét, kész idegölő, lányok nem tudom, hogy bírjátok/bírtátok ...

:shock:

Te hogy bírod?
:)
rizo78
Budapest
 
 


tegnap elkezdtem vérezni, sajnos ez a baba nem tudott velünk maradni... :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs, sajnálom, hogy nem maradt Veletek a baba, jobbulást Neked, reméljük mihamarabb megérkezik egy újabb jövevény !
rizo78
Budapest
 
 


Szia rizo78!

Hát letelt ama 14 nap...negatív lett a teszt és ma meg is jött....a Mikulás hozta :(
Nekem is baromira fájt a hasam...én úgy gondoltam az nem jó, hiszen a terhesség nem fáj...De éreztem is, hogy most nem lesz jó: lement a mellem, nem fájt, csupa ragya lettem és vagy 8 herpesz is lett az számon. Meg úgy idegenek éreztem a pocakom.
Lányok....ez baromira nehéz....Nővérem viszont vasárnap Anyuka lett. Így én Keresztanya:-) Gyönyörű kislány!
Na de csütörtöktől újra szúrom magam! Aztán lesz majd újévi kívánság a baba :lol:

Sok sok drukk rizo78!

@ Lucuzs: nagyon sajnálom...nincs rá szó...
yoni
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok! Tegnap Csernus videókat nézegettem, vagy inkább csak hallgattam a youtube-on. Emberek mentek hozzá, akik nem tudták saját helyzetüket megoldani, vagy csak fáradtak voltak hozzá, vagy nem látták a megoldást.
A legreménytelenebb helyzetben lévőnek is tudott mit mondani. Azzal bíztatta, hogy tervezzen el magának egy célt, amit el akar érni, s semmi körülmények között ne térjen le róla. Akarja! S akkor előbb utóbb elindul a megvalósulás is. (Persze ennek reális célnak kell lennie)
Eszembe jutottunk mi. :-)
Sokat számít az elszántság, az akarás. Ehhez persze egy csomó kitartás kell.
Amikor egy egy "panaszkodó" óvatosan csak úgy mondta hogy "jó lenne" "szeretném" meg "talán én is", mindig azt mondta, hogy ez kevés !!!!
Akarja, s menjen az úton, ami a céljához vezet!
Nekem erőt adott. Köszönöm Imre ! :-)
babus66
Budapest
 
 


Yoni ,

nagyon sajnálom és remélem mihamarabb bekukkant egy újévi baba :)
:lol:
Gratula a nővérednek !!!
Holnap reggel tesztelek - de napok óta elmúlt a hasfájásom, a mellfeszülésem... nálam ragya nincs még de bizakodok :shock:
holnap jelentkezem :shock:
jó éjt Mindenkinek!
rizo78
Budapest
 
 


Sziasztok,

ezer és egy éve nem jelentkeztem... :oops:

Lucuzs,

szívből gratulálok a spontán babához, nagyon ügyesek vagytok apával :)
Nálunk ugyanígy készült Dávidka, nekem is volt egy mensim szülés után, aztán már teherbe is estem, csak annyi a különbség, hogy mi nem tudtuk, hogy elkészítettük Dávidkát 8)

Mi jól vagyunk, fiúk délelőttönként bölcsiben vannak, én pedig az itthoni vállalkozásban dolgozok. Rengeteg a munka, nem tudom mi lesz, ha visszamegyek a főállásomba...

Mindenkit puszilok, igyekszem egy picit többet olvasni titeket 8)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


nem jött össze ebben a hónapban :cry:
rizo78
Budapest
 
 


Halihó csajok!

Hallottam Lucustól, hogy Bikfyke szül! Tud róla valaki valamit? Vius?
Nagyon várom a híreket róluk!
Vius! Ha beszélsz vele, akkor nagyon szurkoltam neki! És nagyon sok boldogságot kívánok a kis családjuknak! Puszilom, és nagyon ügyes volt!!!

rodina74
 
 


sziasztok!
jöttem pletyizni :)

ma délelőtt 11-kor megszületett Áron :D
3530 gramm és 51 centi. és ők a világ legboldogabb családja :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ááá, látom, még a nyári időszámítás van a hozzászólásoknál... szóval természetesen 12. 12-én :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: