Új privát üzeneted érkezett!

Móni, igyekeztem. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Beze!

Nagyon kis mosolygós a kislányod,és a pici fiad róla nincs képed?Biztos ő is cuki lehet nagyon.Mind a kettő gyermeked inszem eredménye?

Szióka!
deenemoni
Kaposvár
 
 


Sziasztok

Beze köszönöm a bókot Darcsi nevében is!!!
Hogy vagytok?

Móni Nekem is a Várnagy Doktor úr volt az orvosom nagyon meg voltam vele elégedve mindnig szülésnél is mondjuk én császáros voltam és voltak komplikációk.
Nekem a második inszem sikerült.
Nálunk az volt a baj (továbbra is fent áll) hogy nincs peteérésem és nem mensizek nem termelődik elég sárgatest hormonom.
Az első inszemnél voltak fájdalmaim de az nem is sikerült annál feküdtem sokat a másodiknál semmi fájdalom nem volt ott csak az inszem napján feküdtem de utánna konyhát festettem meg csináltam mindent úgy ahogy előtte csak nem melóztam mert az én melóm az fizikai.Tesót még egyenlőre nem anyagi okokból sem mert újra végig kell mindent járni sok injekció meg gyógyszer ami ugyebár nagyon drága meg Darcsi most annyira anyás hogyha most lenne tesója biztosan egy törés volna neki ezért nem is megyek vissza dolgozni hanem maradok gyed után gyesen vele.szerintem nem hiába találták ki a 3 évet.
Ha lenne még kérdésed szívesen segítek!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Sziasztok!

Móni, köszönjük. Csak Lexi inszemes, Marcus spontán baba, nekem ezért mindkettő csodababa. :wink:

Vius, engem érdekelne a pécsi terhesgondozás, lehet, hogy egyik barátnőm a tervezett tesót ott szülné. Tudnál pár dolgot írni? Lehet priviben is. Köszönöm nagyon előre is!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit elvesztem, eltűnt a topic a kedvenceim közül, és így nem volt szem előtt, de most visszatettem.

Teszek képeket.

Megvolt a keresztelő:
Kép
Kép
Kép
Kép

Meg voltunk fotózáson is.

Kép

Kép

Leviét meg itt tudjátok megnézni
http://www.arc-modell.hu/bid197/gyermek ... Babak/Levi

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok

Linácska gyönyörűek a gyerekek és nagyon szép család vagytok!!!
Jó sokan voltatok keresztelőn.
Nálunk hétvégén lesz a nagybátyáméknál(én leszek a keresztanya).

Beze nekem havonta egyszer kelett menni magánrendelésre(nekem magán doki volt) kivétel a kötelező vizsgálatok amúgy rosszat nem tudok mondani mondjuk most halottam egy két dolgot hogy kis káosz van mióta összevonták a megyei szülészetét a klinikával de mikor én szültem akkor nagyon rendesek voltak .Szülés elött a pathologián majd a gyermekágyas osztályon is szépen bántak az emberrel.Kérdezz bármit nyugodtan válaszolok.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Igazán szépek a gyerekek. Elámultam, hogy Dari milyen nagy már, Lina neked meg egyszerűen fantasztikusan szép a családod. Beze, te is hozhatnál fotókat. :wink:

Vius!
Nálunk vasárnap tényleg baba börze? Nem túl régen volt, arról lemaradtam, de ha most is lesz, akkor ott a helyem.

Móni!
Üdv. közöttünk és millió drukk. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok :) !

Vius,hogy vagy?Meg gyógyultál?
Egy kérdéssel zaklatnálak
:oops: Neked is kellet mérni a testhődet az inszem után? Utálom :? Normális ha a olyat érzek mind ha felfújták volna a méhem?Meg úgy érezgetem,de nem vészessen...a cicim kezdi a szokásos érzékenyé válást..most ez jó normális?Hülyeség úgye amit kédezek úgye :oops: ?Még csak hétfőn volt az inszem de már most türelmetlen vagyok, hogy sikerült-e :cry: Mindenkinek másként válaszol a test,nem tudom,hogy mit türelmetlenkedem! Ma így ébredtem,hogy bepánikoltam :cry: Vagy csk kialvatlan vagyok,mert a legkisebb lányom,Amina beteg már kedd óta..neki is a hörgői.Egy nátha másnap már hörkurut vagy tüdőgyulladás :( Kedd óta beteg,ma vissza mentünk,hogy meghallgassa a drnő,de még csúnyábban sípol a bal oldala! De már járatossak vagyunk egy éves kora óta megy ez,most 7és fél éves.Na most jól kipanaszkodtam magam :lol:

Legyen szép napotok!

Móni
deenemoni
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Linácska, jók a képek.

Vius, lenne még kérdésem, köszönöm, hogy válaszolsz rájuk.
Vérvételt el lehet ott is intézni? Kötelező uh.k a kórházban vannak? Ha gond van esetleg, az orvosodat bármikor hívhatod/hívhattad?

Bikfy, oké, majd rakok. Hány hetes vagy? Dec. elején szülsz? Pocifotó?

Móni, jobbulást a lányodnak!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Móni szerintem ne keress jeleket az elsőnél nekem is sok terhességre utaló jel volt és sajna nem jött össze.Remélem neked sikerült elsőre.Nekem nem kelett hőmérőzni én inszem után is kaptam gyogyit amit úgy kelett felhelyezni előtte pedig sok sok szurit.Jobbulást a lányodnak.Én már jobban vagyok most apa betegeskedik egy kicsit neki a nyakára húzodott.

Beze én a dokimat bármikor hívhattam de ez szerintem el is várható egy fogadott dokitól én nagyon meg voltam vele elégedve mind végig. mindent ott intéztem kötelező vérvétel kötelező uhk. egyedül a cukor terhelést Baján csináltam.De lehet jobb lett volna azt is ott.De ha tesót szeretnénk majd akkor úgy is oda kell mennem.(Spontán nem jönne össze most sem.)
Megyek aludni már végeztem mindennel összepakoltam elmosogattam most nyomás az ágy!
MAjd jövök még!!!
Jó éjt!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok újra :wink:

Lina :) nagyon szép, kedves család vagytok, neked csak a pici fiad inszemes?Nagyon szép baba!

Szia Beze!De jó hallani újra felőled is!Hogy vagytok? Tervben van a hármaska is? :)

Nekem is megvolt az első inszem, én már a 28. napon vagyok,vagyis a 14.dpo-n, tehát ma kellene megjönnie.Már pár hónapja nekem pontosan jött 28 napra.De nagyon vegyes érzelmeim vannak.Én nem bizom benne,h.sikerült, statisztikák szerint is általában a 2.3. sikeresebb.Nem?Nekem a tüszőrepi beadása óta olyan volt a hasam, mint a lufi, és pár napja ereszkedett le.Nekem is fájt, szúrt, minden, meg mensisen is fájt.Sajna azt most is :? Még nem tesztelek, várok.Magam sem tudom, mi lelt, hisz megrögzött tesztelő vagyok :P Talán félek a csalódástól :?

Kép
meli0805
 
 


Meli,
nekem az első kisfiam inszemes, vagyis a középső gyerekem.
Mi újság? Ugye nem jött meg?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Vius, köszönöm a segítséged!

Meli, nem feladni!!! Statisztikát magasról ejtsd le, nekem anno az 1. rögtön sikerült, az már más kérdés, hogy 5 hetesen elvetéltem. :(
Drukkolok! Ugye nem jött meg?
Köszönjük, jól vagyunk, és igen, tervezzük a 3. babcit.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! :)

Aranyosak vagytok, még nem jött meg, de fájdogál a hasam(az mondjuk mindegy, anno Marci bejelentkezésekor is fájt.), de akkor sincs sok reményem.
Megmondom őszintén, én hiányoltam az inszem napján még plusz egy uh-t. :? Egyébként a 13. napon csinálta.
Most még végigcsinálunk kettőt, úgyhogy most ha megyek majd clostit iratni, 2 dobozzal íratok majd (hátha nem lesz a másikra szükség :P )Meg úgy tudom, kortól is függ, hogy hányat csinálnak.
A duphaston kitolhatja a ciklust, nem?

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, nem feladni! Duphaston, utrogestan talán kitolja, de nem akadályozza meg a mensit, ha meg akar jönni.
Ki csinálta az inszemet, vagy hol?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Bocsi lányok a bepofátlankodásért, de ha esetleg valakinek maradt volna felesleges closty-ja szívesen átveszem.
Köszönöm.
babuka74
Székesfehérvár
 
 


Beze :)privi megy!

babuka :) apropó!nekem meg majd choragon kellene, egy ampullám van, egy darab kellene még, szivesen átvenném valakitől!(ha aktuális lesz)Ezért nem akarok egy egész 3 db-os dobozzal venni megint.

Még mindig semmi nálam, már a mensis hasfájdalom is elmúlt...

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?

Meli!Hogy hogy nem tesztelsz?Neked nem mondta a dokid,hogy a nem várt idejében tesztelj,és annak fügvényében kell a duphastont szedned.ill. nem -teszt esetén,hogy megjöjön ?
Kötélből vannak az idegeid :lol:

Üdv:Móni
deenemoni
Kaposvár
 
 


Móni :D nehogy azt hidd! Én megrögzött tesztelő vagyok-voltam eddig, de a csalódástól már félek...inkább úgy, hogy jöjjön meg, és kész. Egyébként már kimutatná a teszt? A 30. napon vagyok most, vagyis a 17. dpo-n.

Kép
meli0805
 
 


Huhh, Móni, épp visszaolvastam és láttam a problémádat.Nekem is volt rákot megelőző stádiumom, P4-es, 2007-ben. Engem Győrben műtött a Szalay doki, keményen fizettem érte, de megérte, én is szerintem a műtétnek köszönhetem a kisfiamat.Utána sikerült pár hónapra.:)Azóta nekem minden évben P1-esem van:)mint a szűzlányoknak :D
4 kislány? Ejha! És mennyi idősek?Nagyszerű, hogy még egy 5.-et is bevállaltok!Én is elfogadnék annyit :wink: Imádom a sok-sok gyereket és felnézek nagyon a nagycsaládosokra!

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli, simán!!! Tegnap eszembe jutott, hogy annál az inszemnél, ami simán nem sikerült, az utrogestan, ami erősebb a duphastonnál, 1 nappal nem toldotta meg a ciklusomat, simán megjött a szokott időben.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi beze :)

Hát, sajna csajok, teszteltem két hatalmas negát! :? Egyet tegnap este, egyet meg ma reggel.Abbahagytam a duphastont is, de még nem jött meg.
Holnap elmegyek, megíratom a köv.hónapra a clostit.
Szerintetek nem árt a closti ennyiszer?Nem kellene inkább pl.Merional? A clostiról hallottam, hogy vékonyítja a méhnyh.t.

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Meli,nagyon sajnálom...de ne csüggedj van a párommal egy mondásunk: Ami késik az még nem jött el..jön majd az a babóca :) !A duphastont én is szedtem,az abbahagyását követő 3.-5 nap múltán jelentkezik a menstruációd..nekem is így volt.(De a betegtájékoztatóban benne van minden)van akinek 7nap múlva jön meg utánna.A colsti-ra is mindenkinek másként reagál a szervezete,általában azért ajánlják 3 hónap után a szüneteltését,hogy regenerálodjon a szervezeted.Van aki a fehérjé dús étkezésre +a sok víz fogyszásra esküszik,hogy megfelelő a méhnyálkahártyája..nem tudom Meli izlések és pofonok!A gyógyszerekkel kapcsolatban neked kell döntened.Mindenkinek más vált be.Olvasd el a neten a másik gyógyszer betegtájékoztatóját és dönts aszerint..
Most milyenek voltak az eredményeid colsty után?Sajnos van akinek elvékonyodik,de lehet,hogy neki alapjáraton is gond van a méhnyálkh-val.
Én vasárnap a 13.napon tesztelek egyet.Nekem van egy olyan magérzésem,hogy nem sikerült..jó a hőm is idáig még 37,3 , fáj a cicim is de nem tudom ..ez egy érzés.

Puszi nagy ölelés !
:oops:
Móni

ui:írj ha bármi van!
deenemoni
Kaposvár
 
 


Móni, az utóbbi eredményem olyan volt, hogy a 11. napon volt 7 mm a méhnyh.,és jobboldalon, baloldalon is egy-egy darab 19 mm-es tüsző. Aztán a 13. napon volt az inszem.Akkor meg uh-t nem csinált.
Igen, sokat ittam meg döntöttem magamba a joghurtot is.
Én is éreztem ezt is-azt is.
Majd a dokival megbeszélem ezt a merional-closty dolgot, nehogy az legyen, hogy okoskodok.

Kép
meli0805
 
 


Szia Meli!

Szerintem azért a 13.napon csinálta mert napi 2 mm nő a tüsző akkor a tied 23mm volt a 13.napon.Nekem a nővérke azt mondta ,h 18mm fölött repesztenek. Az én méhnyh-ám a 12.napon volt 7.5mm a doki szerint tökéletes. Nem tudom én is mondjuk azt hittem az inszem napján lesz még1 uh.Kb.ugyan olyan lehetett mindkettőnknek a méhnyh-ja a beavatkozás napján :)
deenemoni
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Meli, nagyon sajnálom. :(
A closty nekem nem vékonyította a nyhártyát, de valóban van ilyen hatása. Nekem a merional nem vált be, de a fostimon igen. Beszéld meg a dokiddal!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Meli,
nekem volt Closty-s hónapom, meg 3 Gonal-F-es. Volt 4-6 szép tüszőm, amik spontán repedtek, mert a tüszőrepesztőtől nekem nem reped, hanem becisztásodik.
Nem lett belőle semmi és senki. Aztán jelentkeztünk lombikra, már voltunk konzultáción is. Előtte 2 nappal volt egy inszemem úgy, hogy nem kaptam gyógyszert, nehogy befolyásolja a következő lombikos hónapot. A 17. napon volt az inszem, a tüsző nem volt megrepedve, másnap nem tudtunk ismételni, mert a lányommal kellett a Heim Pálba menni kontrollra. A férjem spermáját vittem, november volt, mondták, hogy nem tudják mi van velük, de szerintük megfagytak, mert nem mozognak..., de megcsinálták. Rá két napra volt a lombikos konzultáció, ahol láttak egy 18 mm-es tüszőt. Mondtam, hogy az nem lehet, mert 2 napja még 23 mm volt, vagyis kisebb nem lehet, vagy el kellett volna tűnnie, vagy nem tudom. Nézegette a pasi, hogy lehet, hogy sárgatest, de annak meg nem így kellene kinéznie. Most már tudom, hogy sárgatest volt, mert ebből a reménytelen gyógyszer nélküli, fagyott spermás hónapból van egy 2 éves kisfiam :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina :) aztaaaa!ez nem semmi! Hát tényleg igaz, hogy nincs lehetetlen! :lol:

Hát én ma voltam új adag clostit íratni, de a csjszi csak kirohant nekem a recepttel, meg sem volt írva, semmi! Kicsit kezd elegem lenni ebből a sok felelőtlenségből. Ez meddőségi centrum részlege a kórháznak, de az összes pocakos kismama is ott várakozik, mert ugyanaz a dokink.És őket hívják be mindig először.Dokim? Rám sem nézett az előző ciklusban sem, csak betolta az inszemes katétert és csá. :roll: Lehet, nem is szabadna clostit szednem, hiszen a kutya nem figyeli, hogy esetleg nincs-e cisztám tőle vagy hasonló :roll:

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok Lányok! Új vagyok és a segítségeteket kérem:) A pesti Kaáliban lesz az első inszem...igaz most még lesz egy UH és aztán kezdődik a hormonos élet:D Bátorításért és infókért jöttem. Köszönöm előre a válaszokat.... Nagyon félek és izgulok. 5 éve várat magára a babóca. Közepes endiometriózisom van és picit magas a 3. napi FSH-m. Férjem 100%:-) ja 37 éves vagyok, nem mai csibe. Várom a tapasztalatokat.

Yoni
yoni
Budapest XVI. kerület
 
 


Sziasztok!

Meli megjött vagy lehet még reménykedni?
Móni nálad mizujs?

nálunk minden oké megyünk éjjel melózni Darcsi mamával lesz megvolt a keresztelő rakok képet. Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Meli, nem biztos, hogy jó helyet választottál, azért valóban kellene ellenőrizni, hogyan reagál a szervezeted a clostyra. :roll:

Yoni, mire vagy kíváncsi? Ha tudok, szívesen segítek.

Vius, ezek a fürtök! Reszkessetek fiúk, és apa! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok !

Nahát Vius de szépek vagytok! Milyen kis huncutul néz az alsó képen jobbra :D Hogy ment a meló péntek este..biztos fáradt vagy.
Hát én pénteken, elöbb ugyan de csináltam egy testet.. :( negatív lett..hiába elöbb csináltam a 11.napon de tudom ,hogy nem vagyok terhes sajnos. :( abbamaradt a cicifájásom szépen lassan.A férjem sajnos nehezebben fogadta a hírt..ő nem adta fel,ő új tesztet akar,még 2db-ot!Várja ..de mondtam neki,hogy hihet nekem.Várok még szerdáig utánna abbahagyom az utrot.Aztán telefon Pécsre,hogy mizú és kellene újabb adag gyógyszer!Hát ez van :(
Majd jövök még addigis puszi mindenkinek,vigyázzatok magatokra!

Móni
deenemoni
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Vius! Aranyosak vagytok, szép nagyon a kiscsajod :wink:

Nekem megjött, csütörtökön, de olyan furi, hogy nem volt erősen és mára már el is múlt majdnemhogy.Nekem el szokott tartani 5-6 napig is. :roll: És acicim is ugyanolyan kemény. Mondjuk nem kombinálok, hogy baba van a dologban, mert amikor a 31. napon csináltam tesztet, nem negát mutatott volna.Meg erősebb volt a hasfájásom is első nap.
Beze :) A dokival semmi baj, nagyon sok inszemet csinál, nem egy sikereset is.Csak lehet, nem jó alkalmat fogtam ki, mert nagyon sokan voltak éppen. Uh-ra megyek majd jövő csütörtökön.Már elkezdtem a clostit ma.
Meg hát nem mindegy, hogy az inszem ingyenes, meg az uh-k is.
Néztem a Deák honlapját is, amit ő kér sajnos mi nem tudjuk megfizetni :?

Kép
meli0805
 
 


Móni :cry: sajnálom, de azért még reménykedj egy picit!
Te is clostizol?

Kép
meli0805
 
 


Szia Meli!

Igen colsty+minden másnap kellet fostimon inj. a 11.napig aztán uh. a 12.-en.
Most még utro bogyózok ( hüvely).Szerdán abba hagyom akkor leszek a 31.napon.Hát remélem mind a kettőnknek meghozza a 2.inszem a szerencsénket :)

Szióka!
deenemoni
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Móni, nagyon sajnálom. :( De ne add fel, nekem Lexi 4.-re sikerült.

Meli, én nem mondtam, hogy menj máshová, nyilván a kórházi olcsóbb, mintha magánban csináltatnád. Megjött azóta?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok! Új vagyok és a segítségeteket kérem:) A pesti Kaáliban lesz az első inszem...igaz most még lesz egy UH és aztán kezdődik a hormonos élet:D Bátorításért és infókért jöttem. Köszönöm előre a válaszokat.... Nagyon félek és izgulok. 5 éve várat magára a babóca. Közepes endiometriózisom van és picit magas a 3. napi FSH-m. Férjem 100%:-) ja 37 éves vagyok, nem mai csibe. Várom a tapasztalatokat.

Yoni

Szia Yoni,
én is új vagyok és hasolnó cipőben, mint te/ti - első inszem a Kaáliban :)
olvastam pár helyen hogy talpmasszázs tud még segíteni, ráerősíteni, mi post azzal próbáljuk kiegészíteni, 3 hét múlva inszem :)

RiZo :D
rizo78
Budapest
 
 


Sziasztok!


Hol vagytok? Beze,Vius,Meli?Mizus Meli? Mikor lesz a nagy nap?
Ma voltam az ujabb adag gyógyszerért..új kezdet..ismét reménykedés :D .Most egy nappal eltolta a doki a gyogyszereket,meg a szurit,mert az 12.napi uh sajnos okt.31.-re esett,így nov2.-án megyek már a 14.napon.Valószínű,hogy aznap kell beadnom majd a tüszőrepit :D -legalábbis ez az én elképzelésem- múlt hónapban a 15.napon volt az inszem most,szerintem a 16.napon lesz. 8)

Lányok jelezetek kérlek,hogy mi van veletek,rmélem mindenki jól van!
Meli gondolok rád!Szorítok!

Sziasztok!
Móni
deenemoni
Kaposvár
 
 


Hahó!

Én itt vagyok:)
Ma voltam uh-n a 9. napon.Van egy 14*17 és egy 18*19-es tüszőm, jobb és bal oldalon is. A méhnyh. 8 mm. Aggódtam hogy nem túl nagyok-e a 9 napon és mi van, ha hétvégén megreped idő előtt.Hétfőn kell mennem újra.Doki szerint még a méhnyh. nőni fog.
Az a baj, hogy apánk meg szerdára kap szabit csak.Talán még a kedd is belefér, mert dél körül érkezik meg.
Tüszőrepiből mindig 2 ampullát kell beadni? Egy db-om van és most vegyek meg egy darab miatt egy egész dobozzal?

Rizo, szia!! Ne aggódj, ez az egész nem nagy tortúra, szerintem. csak sok a mászkálás.

Kép
meli0805
 
 


Szia Meli!

Hétfőig lesz 18,21 és 22,23 mm tüszöcskéid :) nem vasárnap kellene be adni a szúrkát?Szép nagyok lesznek.. :roll: látod a mnyh is milyen szupi,pedig hogy aggódtál :) Nagyon igéretes vagy baby :lol: !
Szoritok majd! Írj ám ha bármi van!!!!!!!!!!! :wink:

Üdv:móni
deenemoni
Kaposvár
 
 


Meli elfelejtettem!

Nem tudom,hogy mindig kettőt kell-e beadni!Nekem a doki mindent elmond sőt kérdezhetek is ha valamit még sem értenék..nekem 1dobozzal ír fel mindig Ovitrelle inj 250/0,5 ml-et .Szerintem kérdezd majd meg ,hogy akkor mennyi az annyi.

Szióka
deenemoni
Kaposvár
 
 


Igen Móni, csak az a gáz, hogy nincs kitől megkérdezni, hogy beadjam-e a szurkát magamnak, vagy mi legyen, mert tegnap is csesztek felvenni a telefont nekem :evil:
Meg szerintem ugrik az inszem is, párom csak kedden tudna jönni, hétfőn úton lesz és nem kapott szabit :? lehet, marad a spontán.

Kép
meli0805
 
 


Ja, meg bekaptam valami rothadás gombát szerintem, vagy a hüvelyi uh-tól, mert a kamerára gumi óvszert húznak, arra meg allergiás vagyok

Kép
meli0805
 
 


Szia Mel!

Hát ez így nem valami jó lehet..nem gondoltál orvos,vagy intézmény váltásban?Mi is futószallagon megyünk de a dokim mindig mindent elmond..de ezt már írtam! Szegény Meli! Akkor ez most jól összejött minden szempontból.. :cry: De látom megtaláltad benne a jót majd talán spontán..Zavar engem ez az orvos..na mind1 ez tudom,hogy nem az én dolgom ne haragudj meg rám!Hétfőn írj mindenképpen,hogy mizú?

Móni
deenemoni
Kaposvár
 
 


Sziasztok!

Meli, kutattam az emlékeimben, nekem is 2 choragont kellett kapnom. De arra már tényleg nem emlékszem, milyen időközönként. :oops: Lexi megfoganásakor spontán megrepedt a tüsző, szóval utoljára azt hiszem, 2008. március 1-én kaptam tüszőrepit, nem mostanában...

Móni, vagyok, csak nem mindennap írok. Pécsen ki a dokid, ha megkérdezhetem?
Kislányod meggyógyult?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na, megjártuk az ügyeletet és milyen csoda történt: a dokim volt az ügyeletes éppen:)
Úgy viszkettem, hogy muszály volt elmenni, meg a párom is itthon volt, így Marcival ő volt.
Nagyon kedves volt a doki, meg uh-zott, és iszonyú nagyok a tüszőim már, viszont a méhnyh. nem túl vastag. És kiderült, hogy latex-allergiám van, az óvszertől amit a hüvelyi uh-ra húznak.Úgyhogy kell lennie nálam latexmentesnek, ilyen alkalomra.Mondta is a doki viccesen, hogy a férjem nehogy félreértse :lol: Szóval most nagyon kedves volt a doki.Ma azért együtt kell lennünk, mert ma repedek, ha minden igaz.
Jövő hónapban majd már nem clostit kapok, hanem valami szurkát, a méhnyh. miatt.Ha az sem sikerül, akkor irány Tapolca, de csak nyár eleje körül.
Móni, sajnos ennél a dokinál vannak a legtöbben, mert emberséges, nem pénzre megy és szeretik őt nagyon.És iszonyú sorok vannak nála mindig.
Intézményt váltani bonyolult, ez egy sima kórház Székesfehérváron, ez is tőlünk 20 km-re van.Közelebb nincs sehol sem.

Kép
meli0805
 
 


Sziasztok!

Beze! Jaj de örülök neked! Pécsen a Várnagy dr-hoz járok :-) Köszönöm kérdésed Amina Jól van múlt hét kedden már ment suliba :) Reméljük ez így is marad! Félek,hogy úszás ,vagy korcsolya után megfázik,és nála az már akár egy tüdőgyulladással köszönthet be :(

Meli! Remélem,hogy hamar kilábalsz ebből a "kórból" :) Örülök a tüszőcskéidnek! Akkor hajrá csábítsd el apát :lol: Egyébként együttérzek veled a kórház messzeségé miatt...mi 75km utazunk Junius óta min havi 3*.De remélem hamarossan meg lesz a gyümölcse :mrgreen:
deenemoni
Kaposvár
 
 


Móni, köszönöm, aranyos vagy! Nála is tervezed majd a szülést?
A gyümölcs pedig naná, hogy meglesz. :wink:

Meli, drukkolok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Móni :) tuti, hogy meglesz a gyümölcse!!!!!
Látom, te kaposvári vagy? Jártam oda sokszor nyaranként katolikus lelkigyakorlatokra:) Szüleim egyébként hőgyésziek, ott laktam én is.
Most ti hol is tartotok?

beze, köszi:)
Már jobban vagyok, szinte elmúlt a viszketésem, a dokim megígérte, hogy mára már semmi bajom szinte nem lesz:)

Hol tudok ilyen latexmentes óvszert venni?
Szerintetek a duphastont szedjem így spontánkodásnál is? Elfelejtettem megkérdezni
:?

Kép
meli0805
 
 


Laptetőőőőőőőő!!!!!!
8)

Kép
meli0805
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: