Új privát üzeneted érkezett!

Syry! Kicsi Lucának boldog névnapot!

Hoztam pár képet, mobillal készültek, ezért nem a legjobbak.

Kép még nyáron az ovis beszokós napon

Kép pár hete kezdett emberkét rajzolni, addig csak nonfiguratív témában nyomta :)

7végi hógolyózás és hóemberezés
Kép
Kép
Kép

kacsa14
 
 


Miben hasonlít a hegyi pásztor és a sziklamászó?
Mindkettő marhára vigyáz a hegyen.

Mi lesz az ólomkatonából, ha átmegy rajta az úthenger?
Lemezlovas.

Miben hasonlít a láz és egy autó felrobbantása?
Mindkettő jelzés a szervezettől.

Milyen volt Gábor Áron hálószobája?
Réz ágyú.

Ki a legvonzóbb férfi?
Mágnes Miska.

Mi történik, ha a Mikulás karambolozik?
Szánja bánja.

Melyik a legnyugodtabb harci kutya?
A bambull.

Mi a skizofrén kedvenc filmje?
Én-ek az esőben.

Hogy hívják István király parton kísértő szellemét?
Party Vajkrém.

Hogy nevezik azt, amikor valakiért tűzbe teszed a kezed?
Értesülés.

Mi lesz a sárkányból, ha elrontja a gyomrát?
Tűzhányó.

Mi különbség a fizetés és az alagút között?
Az alagutat fúrjak, a fizetést faragják.
Az alagútból ki lehet jönni, a fizetésből nem.

Ki az? Kocsmában ül és se keze, se lába, se feje?
Törzsvendég.

Hogyan köszön a sebész?
Kezét csonkolom.

Ki mondta először:" Asszony kell a házba"?
Kőmíves Kelemen.

Mit csináljon a föld nélküli paraszt?
Vessen magára!

Miért érdekes ember a házmester?
Mert este pálinkát iszik, reggel meg havat hány.

Hogyan kezdődik a kannibál kupadöntő?
Csak kóstolgatják egymást a csapatok

kacsa14
 
 


Kacsa!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon jók!!!
Meg a képek is Timcsáról, nagyon nagy lány már ő is:)

Voltunk ma dokinál, minden rendben van, babóca biciklizett a lábával:D Emili és Apa is bent voltak, Emi ordítva tépte föl az ajtót, hogy ő márpedig látni akarja a tesót:D Azt nem tudom, hogy mennyit fogott föl belőle, de izgatott volt nagyon :)
2 hét múlva megyünk a 12 hetesre.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Timianyu

Látom lazítasz! :lol:
Nagyon szép Timi emberábrázolása! De komolyan! Érettebb rajz a koránál!!!

Panka

Ez szuper! Mekkora a baba?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!
Emi bezavart, így a nagy kapkodásban nem lett lemérve :? :( De szemre elég nagy volt :D

Rajz:Emi is pont ilyet rajzol, nagy fej, kis kerek fül, égnek álló haj, a törzs meg alig fér rá a lapra :lol:
Szerintem simán a korának megfelelő, sőt, van aki ennyi idősen sokkal arányosabbat, kifinomultabbat rajzol. De gondolom ez tehetség kérdése is :wink:

Ja, és újabb fejlemény van név ügyben: Ilona-Lonci, vagy Donát-Doni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kacsa!
Kende sem rajzol ilyen szép emberkét... ;) :lol: Azért már sokat ügyesedett a keze a drágámnak, de hát fiú... :oops:
A lebukós sztorin jót nevettem! :lol:
Az éjszakáitok hogyan alakulnak azóta? (Akarom mondani, Timi éjszakái... ;) )

Syry!
Istenke éltesse Luca babát!!! :) Jól vagytok?

Angie!
Rég jelentkeztél, biztos nagy már Zsombor! :)

Panka!
Hú, már 12. heti uh???? Atyaég... :)

Évi!
Tényleg fantasztikus a változás!!!!

Maci!
Nálatok mi a helyzet? Levi hogy bírja a tesót? :)

A héten nálunk is fokozódott a helyzet: még hétvégén Kende belázasodott, és a bal füle alatti nyirokcsomó megduzzadt. Ha nem tudom, hogy mumpsz ellen oltva van, arra gyanakodtam volna, így meg jól betojtam, hogy mi az ördög lehet ez. Hétfőn voltunk orvosnál, dokinéni szerint ez a hurutos betegség hatása, Klacidot írt fel és háromféle homeós bogyót. Most már jobb, lelohadt a púp, bár még mindig megvan. Pénteken valószínűleg vérvétel lesz, hogy kiderüljön, minden okés-e (jah, és hülye anyukának internet ellen kéne oltás, asszem... ne tudjátok meg, miket dobott ki a gugli, amikor beírtam, hogy "nyirokcsomó-duzzanat" :roll: )

Jaj, ezt még le kell írnom: Kormorán-lemezt hallgattunk délután, az egyik dalban az Üdvözlégy, Máriát éneklik (eredeti szöveg: Üdvözlégy, Mária, malaszttal teljes). Saci által így hangzott: üdvözlégy, Mária, malaccal terjed... :D:D:D:D

Betegségmentes napokat mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi az eltűnésért. Mindkét gyerek lebetegedett, természetesen Szilárd hozta haza az oviból, krupp lett belőle, aztán nátha. Ő ismét jár oviba. Viszont elkapta Zsombor, de már nála is jobb a helyzet, nem fél óránként kell szívnom az orrát, hanem csak az etetések előtt, és már alig köhög. Úgy sajnáltam szegényt, mert Szilárd előszőr 19 hónaposan volt beteg, ő meg már kétszer volt náthás két hónap alatt. Edződik rendesen a szervezete :roll:

Sajnos nem tudok most többet írni, mert ráadásul gépem sincs (apa hagyta ma itthon, és élek a lehetőséggel).

Dobok egy képet is a két gyerekről együtt. Ez az első kép, ahol Sziszkó hajlandó volt engedni a fotózást.

Kép

Remélem, még tudok jönni az ünnepekig. Addig is mindenkinek jó készülődést és betegségmentes napokat kívánok!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie,Norwell

Jobbulást!

Norwell!
Szétröhögtem az agyam! :lol:
Édes lehetett!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt az ovis adventolás. Kb. 1 órán keresztül lehetett papír angyalkát készíteni (mindenféle formalyukasztóval lyukasztottuk rájuk a dekort, nagyon csípték a gyerekek), száraz tésztát fűzni, papírgyűrűkből olyan kis összeragasztgatós fenyőfa díszt készíteni, lánc vagy nemtom mi a neve + mézest szaggatni, díszíteni, amit ki is sütöttek, majd megettünk.
1 óra után átmentünk a tornaterembe, ott énekelgettünk, aztán vissza a csoportszobába, ott a szülőket beterelték a szobába, a gyerekeket az öltözőbe. Bent gyertyák, mécsesek égtek, a szoba közepe tele becsomagolt ajándékkal (ovi alapítványtól ajándék). Aztán bejöttek a gyerekek, hátuk mögött dugdostak vmit., elénk álltak, énekeltünk pár karácsonyi dalt, majd átadták az ajándékot a szülőknek (celofánba csomagolt vászon darab, amin a kéznyomuk van, aki többet járt oviba, készített rá gyöngyökből szalvétagyűrűt is), aztán meg kicsomagolták az ő ajándékaikat, szinte az összes gyereknek jutott bontogatni való, aztán folytatódott a közös játék. Volt mindenféle társas, memória, könyv + a fene tudja mi még. Volt egyszíes nagy sátoranyagú kör, aminek a közepe lyukas volt, szoknya szerűen fel lehetett venni, a sugara vagy 2-3m és a szélét fogta a többi gyerek és lebegtették, nem tudom, az mire jó, de annyira élvezték, bebújtak alá és ment a sikongatás ezerrel.
Timó elég kis nyüzüge volt, mikor mentünk, végig csak azt kérdezte, hogy de akkor ugye ott maradunk vele? Meg ő nem szeret oviba járni, stb. Kezd már kicsit aggasztani ez a dolog, mert amennyire szépen nekiindultunk, most annyira elhidegedett, pedig olyan nagy szeretettel fogadták óvónénik, gondozónénik is, puszi, simogatás, de szinte rá se nézett senkire. Itthon már emlegette a gyerekeket + hogy szereti Lizát, ő a barátja, de ott csak a mi fenekünkben volt. Mondjuk nagyjából azért a többi gyerek is szoknyába kapaszkodós volt.

Ma délelőtt meg voltunk lábvizsgálaton, Timinek bedől nagyon a sarka, kell neki majd spéci sarokfogós cipő.
Aztán gyereket leadtuk és mentünk még vásárolni, ügyintézni.
Megvettük mi + Anyósék fenyőjét is, én ragaszkodtam, hogy nálam magasabb legyen, úgyhogy jól feladtam a leckét, mert inkább 1,50 alatt voltak zömével, de azért elcsíptünk egy szép 1,80-asat ...

Jövő kedden meg eü-i napot tartok, de. vérvétel, du. más ügyben doki, este influ oltás. :)

Panka!

Legalább hüvelyi UH volt? :lol:

Engem mindig elfog a magamban röhögés, mikor látom, hogy dokibá készíti elő a kotont és húzza a botjára ...

Lonci/Doni babának további jó növögetést! :)

Norwell!

Megy a nyaff, hogy nem akar a szobájában aludni, de azóta is ott alszik el, ebből nem engedek. Hajnalban/reggel néha átjön hozzánk, bebújik mellém. És néha-néha hajnalban ha nem hozzánk jön, akkor a kanapén köt ki, mint ma is, 6 órás pisilés után azt mondta, hogy fél a szobájában, erre mégse zavarhattam vissza! :evil: Meg a múlt héten is egyszer kijött és mire kivittem a bilit + visszajöttem, már készítette kint a kanapén a kis vackát, kikészítette a zsákját, párnát, stb., nem volt szívem azt mondani, hogy menjen vissza.

Amoda is szokok ám írogatni megjegyzéseket, csak azokat jóvá kéne hagynod, nem tudom, szokod-e egyáltalán azt olvasni.

Angie!

Édesek a gyerkőcök!

Timi is oviig összesen 1x volt beteg, akkor is 38-39 fokos láz és közepes taknyosság. Azóta meg hát ... Többet járunk már a szemklinika ügyeletre, mint más a közértbe ... Szept. vége óta vagyunk új dokinál, de a szűk 3 hónap alatt kb. annyiszor fordultunk meg ott betegség , mint a réginél 3 év alatt, a tanácsadásokat és szurikat is beleértve ...

Evvan :(

kacsa14
 
 


Kacsa!
Szokom, szokom, csak hát ilyenkor kerülök ide nagy nehezen (oszt most is még dógom lenne... :roll: ). Amúgy ha megjegyzést írsz, akkor azt fel is dobja nekem, hogy legyek szíves, hagyjam jóvá. :)
Akkor Ti előbbre vagytok alvás-ügyben, mint mi... Én általában annyira álmos vagyok, amikor hív (kb. éjfél körül, akkor lehetek a legmélyebb álmomban), hogy nem is nagyon erősködöm... Volt, hogy nem is emlékeztem másnap, hogy átjött a Saci... :oops:

Angie!
Csuda szépek a fiaid!!! :) Zsombornak micsoda kis pufi pofija van! :):):)

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!

Nehogy azt hidd, hogy én olyan friss és üde vagyok ám éjjel! Csak Timi pisilni kel fel és azt úgy nyitja, hogy visít, hogy "Anya! PISILNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!" Szóval én fel is kelek, megtörlöm, bilit kiviszem.
Így azért más, ha csak besunnyogna az ágyba némán, azt lehet én se venném észre. Volt már rá példa, hogy Apa reggel beköszönt, mikor én még aludtam, intettem is neki, aztán este meg lecsesztem, hogy legalább elköszönhetett volna ....

Hihi, én éjfélkor még olyan messze vagyok az ágytól, hogy ihaj! Ma hajnalban f3kor jött meg Zuram munkából, év végi hajtás, én addig vasaltam, aztán lazításként néztünk még egy BéKá-t, majd én még molyoltam, 4kor feküdtem, Timi 6kor pisilt, 8 előtt bejött mellém, aztán 8 után keltett is. Az előbb eldőltem a kanapén, míg a laptop-on játszott, folyton kajabált vmiért, aztán arra ébredtem, hogy visítva kiabál, hogy "Anya! Anya! Anya!", de gondoltam, csak a játékkal van baja, úgyhogy mondtam, hogy hagyjon, de csak kiabál, nagy nehezen kinyitom a szemem, hát szegény gyerek ül a telitojt bilin és várja a felmentő sereget ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, megvan a műszaki, és a rutivizsgám is, mehetek a forgalomba vezetni :) Reszkessen minden miklósi és csepeli gyalogos :)

Kacsa!

Tényleg szépen rajzol Timi, és a hóemberetek is tetszik :)

Angie!

Szépek a fiúk!

Norwell!

Malaccal terjed :twisted: :twisted: :twisted: Nagyon tetszik :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi

Gratulálok! Ügyes vagy!
Akkor küldöm a beígért gumifákat! :lol:

Kacsa
Hát te sem alszod kockásra a buksidat!

Angie

Tényleg kis pufi már Zsombor! Mennyi a súlya?
Szilárd kijön vele? Semmi gond? A képen nagyon kedvesen nézi! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Évi! Az ikreid csupa 1esek ma! :lol: (1év11hó1nap)

kacsa14
 
 


Megjött a karácsonyi ajándékom, egy NIKON fényképezőgép és hát azt hittem, leesek a lábamról, mikor az első próbafotókat megcsináltam, olyan hihetetlen szar képeket csinál, hogy azt elmondani nem tudom, bemozdul exponáláskor, 5ből 1 kép lesz éles, még az asztalon álló adventi tálamat sem tudtam élesen lefotózni, nem hogy a mozgó gyereket ... kipróbáltuk direkt, 2 géppel, azonos távolságból, azonos képeket készítettünk, élettel, mozdulatlan tárgyakról és Zuram Canon-jával a felém FUTÓ gyerekről is 100x élesebb kép készült, mint a NIKON-nal az álló, TÁRGY-ról ... Úgyhogy holnap visszamegyünk és én addig el nem jövök, míg ezt vissza nem veszik és kapok egy ilyet: http://www.edigital.hu/Kompakt_fenykepe ... 51683.html Eddig is Canon-unk volt, elégedettek voltunk a képek minőségével, csak ott a fizikális állóképességgel volt gondunk, ezért váltottunk, de már nagyon bánom :(

kacsa14
 
 



kacsa14
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazam, kulonos tekintettel a hideg idore nezzetek meg a babakocsi-zsak kinalatot!!

Kép

Kulonleges kialakitasa reven sokkal praktikusabb, mint a hagyomanyos labzsak, vidam szinekkel, mintakkal a gyermek imadni fogja a setat! :)

www.babymarket.webs.com

Ha nem talaltal az izlesednek megfelelo szint, vagy mintat, irj uzenetet nekunk, megprobaljuk minden kivansagodat kielegiteni!

A zsak barany-gyapju utanzat belsovel is kerheto, 1500 Ft-os felarral. (feher, rozsaszin, es csokoladebarna szinekben)

Kép

Ha barmelyik termekunk felkeltette erdeklodesedet, batran irj, akar itt, priviben, akar a webaruhazban megadott e-mail cimre! :)

Bekes, Boldog Karacsonyt kivanok,
Nikoletta

littlebabymarket
Budapest
 
 


Kacsa

Én végignéztem!
De jó volt,nosztalgiáztam! Kis pösze! Látom az elemlámpa nagy kedvenc még mindig!
A megy a gőzös a kedvencem! Olyan édesen fejezi be! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! Köszi! :D

---------


Délután visszavittük a fényképezőt, szó nélkül visszavették ... Választottunk egy másikat, régi bevált márkát, de többet majd, ha már a kezemben lesz és tuti lesz vele minden.
Aztán meg sétáltunk kicsit a hóesésben, Timi kapott a karácsonyi vásárban kis fa fűszerszedő lapátkát + mézcsorgatót, nem mintha főzne, de még mindig olcsóbb volt és vmilyen szinten használhatóbb, legalábbis a lapátka, mintha egy 20ezredik plüsst kapott volna. Aztán az árus mondta, hogy mehetünk a lapátkával havat lapátolni ... azt azért nem akartam, hogy ott a földet kezdje túrni vele, aztán itthon meg majd ki tudja mit, úgyhogy kiegyeztünk abban, hogy egy bokrot hótlanított, na onnantól kezdve az összes bokornál meg kellett állni és lesepergetni. :lol:

kacsa14
 
 


Köszi a gyerkőcdicsiket!

Horror napokat élünk, ismét fáj Zsombor hasa. Tegnap déltől este 10-ig sírt, 5 perces szünetekkel. A végén már magát hergelte bele. Vele bőgtem. Grippe watert haszánált valaki? A tejci is elapadt a stressztől, alig tudtam 60-at kiszívatni vele. A többit meg a mélyhűtőből kellett pótolnom. Remélem, 3 hónapos korára vége lesz ennek a rémálomnak. Szilárd Zsomborhoz képest egy kőkemény kispasi volt. Talán a koraszülöttsége miatt gyengébb az idegrendszere Zsomboromnak. Olyan kis mimóza, minden zavarja, mindenért sírja el magát. Nekem meg szakad meg érte a szívem.

Kinga!
Szilárd nagyon szereti a kisöccsét. A betegeskedés miatt nem nagyon engedtem eddig a közelébe, de most, hogy jobban van, már engedem simogatni. Látom, hogy nagyon vágyik rá, hogy hozzáérhessen. Csütörtökön volt 4600 gr. 2690-el hoztuk haza, így két hónap alatt majdnem 2 kg-t hízott. Meg is lettünk dicsérve. Igaz, eddig tejem is volt rendesen. Azért bízom benne, hogy visszaáll a normális mennyiségre. Ti hogy vagytok? Pocifájás nincs nálatok?

Mindenki másnak csak puszit tudok most küldeni, mert nincs idegzetem írni (kint alszik a babakocsiban, de 10 percenként ébred, vissza kell ringatni :evil: )

Majd jövök még, bocsika, de ez most nálunk egy ilyen időszak :roll:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie

Én a Gripe waterról csak jót hallottam,barátnőm használta eddig! Viszont a gyerekorvosunk azt javasolta,hogy etetés előtt le kell fejni egy keveset,6-8 kanállal adni neki és akkor nem nyel annyi levegőt,mert tej van a pocakjában4 de ez nálunk nem nyerő,mert addigre idegbeteg és csak fokozom vele a tátogást!
Szerencsére ritka a hasfájás,de a pihenőszéket szereti olyankor,rezgeti a fenekét!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Gyorsan adok némi életjelet magunkról.
Tegnap voltunk Bálinttal mázsán: 4290 gr és 56,5 cm. Nagyon meg voltak vele elégedve, szépen tartja a fejét, iszonyat erő van benne. Jan. 3án megyünk csípőszűrésre.
Levi is megbarátkozott vele, próbálna játszani, de Bálint még nem vevő rá. Segít a fürdetésnél, tegnap is megmosta az öcsi hasát, egyre önállóbb, aminek nagyon örülök.
Apa nagykanizsára vitte a motyót, ha minden jól megy, akkor ma már itthon alszik. Karácsonykor itthon lesz, reméli, hogy idén már nem kell mennie melózni. Igaz, a karácsonyi előkészületekkel, ajándékokkal fasorba se vagyunk, de majd lesz valami.
Igyekszem képeket is hozni.
Vendég
 


Lányok!

Holnap szerintem nem lesz alkalmam, így most kívánnék Mindenkinek Nagyon Boldog, Békés, Meghitt Karácsonyt!

http://www.jacquielawson.com/preview.as ... path=98301

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kedves Lanyok!

Nagyon boldog karacsonyi ünnepeket kivanok nektek es csaladotoknak!

Bevallom meg sem probaltam visszaolvasni.

Sok szeretettel gratulalok a babakhoz, jo egeszseget kivanunk!

Mi sajnos egyfolytaban betegek vagyunk, kereken ket honapja az egesz csalad.
Ezen kivül sajnos el kellett bucsuznunk valakitöl a csaladban emiatt is nehez honapok allnak mögöttünk.

En maradok a hatterben, amikor lesz alkalmam olvasok mert erdekel a sorsotok de aktiv tag mar nem tudok lenni ket pici gyerekkel sajnos.

Minden kedves topik lakora jo szivvel gondolok, (meg arra is aki kedves eppen nem volt velem) es megegyszer boldog ünnepeket mindenkinek!

jaj, Panka!

Nagyon örülök a jo hirnek, lattam, hogy erkezik kistesvere Emilinek! Gondolom nagyon boldogok vagytok!

es meg hamar Kinganak: köszönöm szepen Kinga, hogy annak idejen atadtad az üdvözletem! Remelem jol vagytok! Bence mar egy honapos...puszi!

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok én is megint jól kis estem :oops:

Angie, Kacsa édesek a képek. Sajna videókat most nincs időm meghallgatni, de szeretném. :)

Angie
Nagyon sajnálom, h pici így szenved és ilyen érzékeny. GW-ről én is jókat hallottam. Mi is vettünk, de végül nem tudom az segített e, de mi elég hamar átlendültünk a poci fájáson szerencsére.
Betegségeket is nagyon sajnálom.

Remélem mindenki más is aki beteg volt már jobban van.

Jucmuc én nagyon sajnálom, h csak off maradsz velünk, de maximálisan megértem. Én is sokszor hiába igyekszem aktív tag maradni, az élet elsodor.....minden szépet és jót nektek és remélem olykor azért még legalább fotókat küldesz majd néha.

Panka
Hogy vagy amúgy??? :)

Maci
Bálint is Erő Benő lesz majd meglátod :lol:

Nagyon boldog karácsonyt jöttem kívánni mindenkinek :) Azért egy talit majd jövő évben összehozhatnánk igazán :)
Kép

Sok puszi mindenkinek....

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!
én is le vagyok maradva kissé... bár olvasni szoktam, de írásra nem marad időm. kedd óta itthon van Máté is, Apa már 15-e óta szabin van. :lol: (most vette ki az apanapot, + a maradék szabiját.) nálunk is volt/van betegség. Máté is köhögött, de nem volt vészes, aztán Apa volt soron. Most én vagyok, de egyenlőre nálam a legmakacsabb a dolog. reggelente totál elmegy a hangom. (szerencsére egyikünk sem volt lázas.) Luca még bírja, bár most már egyre többször látom a kis orrocskáján hogy valami nála is van. :(

Köszönjük a Luca napi jókívánságokat.

Angie
sajnálom a pocakfájást. szegény kis Zsombi (és szegény Anyja, déltől este tízig sírt! bírtad egyedül?!). Nálunk Máté volt a hasfájósabb, de az se volt vészes. Lucánál néha látom, hogy húzza össze magát, a kis lábát kaja után, meg eltorzult arccal sír. de csak rövid ideig, pár perc az egész. De tényleg hamarosan itt a 3 hónap nálatok és akkor túl lesztek rajta. Nagyon aranyos a kép a fiúkról! Zsombi milyen kis pufók arcú. tök ügyik vagytok a két kg hízással.

Kacsa
hóemberépítés. :lol: látszik hogy Timi élvezte. mi is akartunk építeni, de hiába esett sok hó, nem állt össze, nem lehett építeni belőle. tök jó Timi emberkés rajza. hát nálunk Máté szeret rajzolni, de emberábrázolásnak a nyomát sem látni. ő autókat rajzol, 2-4 kerékkel, "létrákat" (összeköti a vonalakat szép rendszerben) teherautót, szóval mindenféle műszaki cuccot.

Jucmuc
azért néha adj jelet magadról/magatokról. én se tudok mindig írni. van hogy naponta írok, aztán hetekig csendben vagyok. ez természetes, hogy két gyerek mellett nem tudsz sokat jönni, főleg ha betegek. szóval ha van egy kis időd írj pár sort, vagy dobj egy képet.

Lilia
hogy vagy? pocak nődögél?

Boldog karácsonyt mindenkinek!!!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog karácsonyt kívánok kicsiknek,és nagyoknak :)

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csillag száll az esti égen, utat mutat sötét éjben.
A szeretet ma újra éled, halkan szól most minden ének.
Körülölel, mint egy bársony, legyen boldog a Karácsony!
Vendég
 


Sziasztok!!

Sajnos nem tudtam korábban jönni!
Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk és a gyerkőcöknem pedig sok-sok ajándékot a fa alá!

Mi sajnos betegek vagyunk!
Csütörtök délután bevittük az ügyeletre,mert 4x sugárban hányt,meg náthás is. De a náthával nem foglalkoztak,csak a hasával! UH,vérvétel. Bent akarták tartani,de lebeszéltem őket.
Szívjuk az orrát,ami nem mindig jön ki és már köhög is.

Azóta rájöttem,hogy a szoptatós tea volt az oka mindennek. Nem bírja az édesköményt,mert amíg ittam,addig volt baj,azóta semmi!
Görcsölt a hasa,rengeteget pukizott,sokat bukott és evés után 1,5-2 órával sugárban kihányt mindent,ami még a hasában volt.
Azóta ez elmúlt,de eza nátha kínozza. Tegnap napközben csak 2 órát aludt! Olyan fáradt volt,hogy így még nem láttam,de 20 percenként kellett szívni az orrát,ami felkeltette.

Este aztán elájult, és jót aludt! Nemrég evett,most nagyon vidám!
Remélem hamar túljutunk ezen!
De majd hétfőn felviszem az orvosához! Biztos,ami biztos! Én asztmás voltam kicsinek,nézzen rá,nehogy a tüdejére menjen!

Ha van időtök,gyeretek ám a karácsonyi sztorikkal!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jucmuc
Megy privi

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Meghitt Karácsonyt kívánunk Mindenkinek!

Kép


Puszó Brill és Erik Kép

Kép
brill
 
 


én meg szánombánom, de meg sem próbálom a lehetetlent. néha benézek, írni már nem nagyon...
öregszem is, meg ez a sok pulya...

Jucmuc!

remélem én csak lemaradtam valamiről, nem is vettem észre, hogy mi is történt, és nem én voltam tirpák. ha utóbbi, biztosan nem volt szándékos. :shock:

puszik!

boldog karácsonyt!

j.

tjuca
 
 


Még aktuális: én is nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!! (bedarált a sok sütés-főzés minket is, pedig Kende jó segítség volt... :D )

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok Lányok!

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Így érzem magam, amiért nem tudtam jönni Kellemes Karácsonyt köszönni, de mentségemre szóljon, hogy karácsony előtti este bevittük Zsombort az ügyeletre, mert már annyira sírt, hogy azt hittem, valami más baja van, mint a hasfájás. Én nem tartottam normálisnak a 6 óra üvöltést, és már úgy láttam, hogy magát hergeli bele a végén. Persze, megállapították hivatalosan is hogy nagyon hasfájós. Egy ismerős által javasolt Sab Simplex nevű szert kezdtem adni (ami tul.képpen ugyanazt tartalmazza, mint az Infacol, csak nagyobb mennyiségben és más hordozóanyagokkal). A karácsonyt is átsirdogálta, de nem volt már annyira vészes, és a tegnapi naptól már egész jól van, alig sírt, jó nagyokat pukizott). Remélem, ez használ neki, és hogy már lassan kifele is vagyunk a hasfájásból. Most már tudom, hogy Szilárd egyáltalán nem volt hasfájós, talán összesen 4-5-ször fájt a hasa.
Én még egy sütit sem tudtam sütni karácsonyra, ilyen még sosem volt. Anyuéknál voltunk, felmentett minden alól.

Mindenkit puszilok, és BUÉK!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Halihóóóóóó :)

Itt nagy hó esett, így Emiék odavannak szánkózni:)Addig ki is használom az alkalmat, hogy gyorsan firkáljak egy pár sort:)

Remélem mindenkinek jól telt a karácsony!

Angie,
Emi is elég hasfájós volt, mi is kipróbáltunk mindent! De csak az idő használt...:( Ügyelet húzós lehetett ünnepkor! De a lényeg, hogy nincs komoly baj!

Mi jól vagyunk, holnap megyünk a 12 hetes uh-ra, már nagggyyyon várjuk!! :) Pocak most nagyon beindult a növésbe, csináltam is egy összehasonlító képet, mindenki kapaszkodjon meg! ;)

Kép

Majd jelentkezem az eredményekkel.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka

Tényleg nagynak mondható a pocid! erre mondaná a férjem,hogy a kukaca domborítja kifelé! :wink:


Angie
Mi is jártunk az ügyeleten!
Szegény Zsombor! Én a szoptatós teával szívtam meg! attól fájt szegénykém hasa,nem bírja a köményt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Az előbb még akartam írni pár sort, csak Zsombor áthúzta a tervemet (most épp Szilárd reklamál, hogy nézni akarja, hogy mit csinálok, és beáll a monitor elé).

Kinga!
Én már rég nem iszok szoptatós teát, és ha igen, akkor is egy literben oldok fel egy filtert, és annyit iszok meg egész nap, de még ez sem jellemző. Szegények, ti is jól megjártátok ezzel a megfázással. Zsombornak is folyik az orra, és amikor kezdte, én is 20 percenként szívtam. Jól teszed, így biztos nem fog komolyabbra fordulni. Köhögni a lecsorgott váladéktól szoktak.

Panka!
És meddig tartott nálatok a hasfájás?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie,
Hááát, vagy 3 hónapig kb...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Angie

Attól köhög szerintem is,de már kezd felszakadni.

Ez a Gripe Water mire jó pontosan?
Nekünk újabban az a baj,hogy nem nagyon talál ki a puki és a kaki. Semmi szorulása nincsen,csak soká ér ki,szegény tekereg,húzza a lábait felfelé. Biztos neki is olyan klassz tekervényes belei vannak,mint nekem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


kinga! Ha nem sir, nem hinnem hogy kene neki adni barmit is. Beall szepen az emesztese. Szilardnal is ez volt. Jobbulast a megfazasbol! Zsombornak mar alig kell szivni, este es reggel.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Panka!
Csini poci! Masodik gyerkoccel mindig nagyobb :wink: Akkor nekunk meg van par het, foleg hogy koraszulott :roll:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hali!

Megjöttünk az uh-ról, minden rendben van!!! :) CRL:73 mm, nyaki redő: 1.3 mm, magzatvíz átlagos, megvan mindene:) Kombinált tesztes vérvételre csütörtökön megyek. Méhlepény mellső falon tapad. Nemére azt mondták, hogy ilyenkor még nagyon egyformák, de azért lehetett látni egy kis kukac félét, ami ugye lehet a klitoris is, így ez még nagyon bizonytalan:)
Emili is bent volt Apával, a végén neki adták oda a képeket, ő meg egyből elkezdte puszilgatni:) Képek nem lettek túl jók, a hasin alig lehetett látni vmit, így hüvelyit is csináltak. Eleinte alig akart mozgolódni, aludt a Drágám:)
Szóval első körben megnyugodtunk:)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka
gratula a 12. hetes uh-hoz! :) Emili de aranyos! :) Hiába, a lányok reakciója már ilyenkor más. Máté a 18-hetes uhn volt egyszer bent, nálunk akkor derült ki hogy lány lesz. Máté reakciója ez volt a képre, ott egy béka! :? :D doki is jót nevetett.

Angie
jó hír, hogy gyógyul Zsombi.

Karácsony jól telt nálunk. Tesóméknál voltunk 26-án. Ott is maradt Máté, majd 30-án délelőtt hozzuk el. Tegnap voltak szánkózni (Buda szélén laknak, közvetlenül az erdő mellett.) Láttak két őzet. :lol: úgyhogy van élmény.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Nagyon restellem, hogy csak így utólag értem ide, de elég kaotikus volt a 24énk ... Ízelítőül csak annyit, hogy a tervezett 7 óra helyett este 9-re értünk Anyósékhoz vacsorára, annyi minden összejött. Végül jól sikerült minden, de nem hiányzott a sok nem várt közjáték! 25-én lementünk Anyukámékhoz, 2 éjszakát maradtunk volna, aztán elhavazódtunk és lent ragadtunk még 1 éjszakára. Szép volt, jó volt, de a végére én már nagyon besokalltam a sok nagyszülői hülyeségtől.

Panka! Csini a pocid!

Többikhez is jövök majd, de mindjárt itt van Apa Timivel (zaciba adtuk, míg felcuccoltunk + kicsit felfűtöttük a lakást), nem akarok ideragadni.

kacsa14
 
 


Fleur,

Köszi szepen! Az a legrosszabb, hogy nulla segitsegem van. Amugy van amikor eleg jol alakul a nap de amikor betegek vagy csak ugy cirkuszol Davide es azt sem tudom hova kapjak az kemeny. Sokszor eleg lenne csak egy-ket orara elvinni Davidet a nagyihoz, hogy Sofival is tudjak rendesen jatszani vagy esetleg takaritani fözni. De sajnos oda sem lehet mert mar le van terhelve.. Na nem baj azt mondjak csak az elsö öt ev ilyen.. :lol: :lol: Nagyon edesek a gyerköcök! :P Dani is milyen nagy mar! :P

Syry,

Köszi aranyos vagy! Persze jelentkezem majd!Hogy van a pici lanyod? Utolag en is boldog nevnapot kivanok neki! :P Mate hogy viszonyul a hugihoz?

Juca,

A sok pulya-n jot nevettem..hat igen mas igy mar..de sokkal jobb!
Dehogy voltal tirpak! Amugy nem itteni story volt de az illeto tudja ezt pontosan!

Panka,

Nagyon szep poci, nekem is hamarabb latszott a masodik! :P
Orulok a jo eredmenyeknek! :P

Boldog Bekes Uj Esztendot Kivanunk Mindenkinek!

az ovonenivel

Kép

a telapoval
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boldog Új Évet mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
syrynx
 
 


Közeleg az éjfél, ismét eltelt egy év,
szívünkben feléled egy-egy régi emlék.
Felidézzük az elmúlt szép pillanatokat,
a tovaszállt, meg nem élt, túnő álmokat.
Titokban reméljük, boldog évek várnak,
nem lesz benne többé szomorúság, bánat.
Köszöntsük hát együtt a következő évet,
Kívánjuk hogy álmunk, sose érjen véget,
Ehhez kívánok nektek nagyon Boldog Évet!
Vendég
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!!!

Kép

Kép
Kép
norwell
 
 


Kívánom,hogy 2011 mindenkinek váltsa valóra minden álmát és űzze el a gondot!
BUÉK!!!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Boldog új évet mindenkinek!
(ha már a karácsonyról lemaradtam)

Velünk minden ok, két ünnep közt megsasoltuk kistesót 15mm-es dobogó szívű ficánka.
A közérzetem pocsék nem tudom mi lesz hétfőtől még meló is lesz, de a cél érdekében...
Az jár a fejemben, hogy amíg szarul vagyok addig tudhatom hogy odabenn meg jól van a baba.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: