Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
voltam dokinál, és rábeszált a lombikra. belemegyünk.
az inszeminációról annyit,h kb 10 %-al növeli meg az esélyt, míg a lombik 60 %-al. természetesen a 10% is vmi, de senki nem tudhatja,hogyaz inszem nélkül sikerült volna e. lehet,h anélkül is ment volna... nem szeretnék az inszem ellen beszélni,hisz biztos segít valamennyit,de ez üzletpolitika... én a lombikprogramról több pozitiv eredményt hallok,mint az inszemröl. nektek mi erröl a véleményetek?
Vendég
 


Vius nagyok jó pofák a képek...
szépek a gyermekeid...
Vendég
 


Sziasztok

Bazsa csak a csajszika az én gyerköcöm a másik gyerkőc az öcsémé.
Hajrá lombik

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok,

Köszi a válaszolat.

Most fogom felhívni a dokit, hogy holnap UH-zzon már meg ha lehet. Kifizetem, meg minden, ezen ne múljon! De azért ne csináljunk olyan inszemet, ahol esetleg már rég megrepedt a tüsző. Nem csak az anyagi, de a lelki háttér miatt is.
banyika
Budapest
 
 


Bazsa,
én az inszemmel úgy vagyok, hogy attól függ, hogy mi a probléma. Nekem van egy spontán, majd egy inszemes, és most újra spontán babám. Az akkori problémámra az inszem tökéletes megoldást jelentett, bár csak 4. alkalomra sikerült. Ha nem lehet kideríteni a probléma okát, akkor valószínű a lombiknak nagyobb az esélye.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vius Darinka nagyon cuki! Már igazi nagylány! Hogy pózol :shock: :lol:
Köszönöm a köszöntést! Aranyos vagy!
Lina igen, már van CO jelzőnk. Kapóra jött a névnapom és apukám vett egyet. :lol:
Bazsa hajrá lombik!
Olyan fura, hogy olvasom a soraid. Nekünk sosem mondta a doki, hogy inszemezzünk, vagy menjünk inkább lombikra, az biztosabb.... Ez gáz. nem?

Kép
kissedi
 
 


jó reggelt,

vius, bocsi :-) látszik,h milyen régen voltam :-) nenm akkor is szépek :-)

kissedi,
akkor mit mond a dokid?
Vendég
 


sziasztok,
hát régebben nagyobb volt itt a forgalom:-)
tudja vki,h magyarországon hány embriót ültetnek be lombikprogramnál?
Vendég
 


Bazsa a doki azt mondta, hogy elég inszemhez a spermaszám, de nem mondta, hogy menjünk lombikra, az biztosabb... Elmondta, hogy melyik inszemnél mennyi az esély, mi a statisztika. Ennyi.

Kép
kissedi
 
 


kissedi,
de te 29 éves vagy,még böven van idöd, nekem azért ajánlotta a lombikot mert 37 vagyok, és 35 felett sajnos sokkal nehezebben esünk teherbe. nem tudom nálatok mi a meddöség oka,mert az sem mindegy.
Vendég
 


Bazsa nálunk konkrétan semmi nincs. Apinak jók az eredmények, (24-36 millió között, normál mennyiségű) nekem van pé, van tüszőrepedés, nincs ciszta, nincs cukor, és mégsincs gyerek. :evil:
KOnkrétan egyébként semmire nem mutattak rá, hogy mi lehet a gond, mert a prolaktinom volt 13.6 de arra is azt mondták, hogy attól még teherbe eshetnék, annyira nem vészes.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Kedves Linacska,

azt megkérdezhetem, hogy mikor keztél érezni bármit is a sikeres inszem után? Mármint jeleket. Végül nálam is kiderült, hogy hiába izgultam, az egyik tüszőm még nem repedt meg, a másik pedig elkezdett repedni... Most az inszem után 2. nap vagyok és újra felfefedeztem az ovuláció jeleit. Most döntse el az ember lánya, hogy mi van!!! :wink:
banyika
Budapest
 
 


banyika,
semmi gond, max. lányod lesz :lol:
Én semmit nem éreztem sem a sikeres, sem a sikertelen inszem után, de tényleg. De én ilyen vagyok, egyik terhességből sem éreztem semmit. Most 21 hetes vagyok, de ha nem mozog Boti nem igazán érzem, hogy babás vagyok. Soha egy kósza émelygésem sem volt.
De biztos, ami biztos, azért kapd el apát, ha most érzed az ovulációt :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Úgy látom mindenki élvezte a kis napsütést! Nem nagy itt a forgalom!

Kép
kissedi
 
 


Mi holnap megkapjuk az utolsó Gynevacot. Aztán hajrá! Remélem pozitív eredménye lesz :lol:

Kép
kissedi
 
 


tegnap kora délután megszületett Húgom első Babája, mindketten gyönyörűek és egészségesek, én pedig iszonyú büszke vagyok :)

Kép első scrap Róla :)
Vendég
 


Agassi gratulálok! Jó egészséget!
Mi megkaptuk az utolsó gynevacot, most várunk! :wink:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Halihó lányok!

Elveszett bárányka lassan visszatér! Ha még visszafogadtok!

Zúg olvasó üzemmódban voltam nagyrészt, de eddig nem nagyon volt időm írni. Most már jobban el van Kitti, szerintem fogok tudni jönni!

Kissedi!
Nekem is a sikeres inszem előtt volt a gynevac kúrám, úgyhogy hajrá, remélem ez jó ómen lesz!

Agassi!
Gratulálunk a tesódnak! Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánunk nekik!
Ti, hogy vagytok? Gyerekek jól vannak?

Vius!
Dari már mekkora! Hogy rohan az idő! Nagyon kis helyes csajszi, látszik a képeken, hogy nagyon élénk, aktív!

Linácska!
Nagyon jó hallani, hogy ilyen jól viseled a terhességet! Már 21 hetes vagy! Látom kisfiú lesz! Nagyon szép a Botond név, szerintem jó választás, nekem tetszik!

Banyika!
Üdv itt! Nagyon jó kis csapat van itt, pár néhányan hiányoznak, mert éppen szabadságra mentek a topikról! Remélem visszatérnek!

Bazsa!
Szóval lombik! Mikor kezdetek? Nagyon szurkolok!
A számarányokat tekintve anno nekem is ezt mondták. Emlékszel, én sem akartam már az 5. inszemet, hanem lombikot, de szerencsére az inszem elég volt! Ha a doki a lombikot ajánlotta, akkor hallgass rá. Remélem, hamar jössz majd a pozitív tesztekkel!

rodina74
 
 


Sziasztok


Aagassi Gratulálok a tesod babájához sok boldogságot és egészséget kívánok nekik.

Az én unokahugom (Dari keresztanyuja )is nem sokára megy a szülőszobára márc24 re van kiirva de elöbb meglesz azt mondta a doki.
Rodina én sem tudok sűrün jönni mert Daritól nem lehet.egy örökmozgó és ha gép elött vagyok akkor cirkusz van .

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Hogy megy az idő! Most születtek a gyerkőcök, és milyen nagyok már. Kittike is 4 hónapos.

Linácska
Te is már félidőn túl vagy? Ilyenkor látni, hogy tényleg megy az idő, a kismamákon és a kisbabákon.

Tegnap a 22. cn-on együttlét után megjött a bajom, viszont a hőm tegnap is ma is 36,9, nem is ment le. Ez miért van? Semmiért, csak úgy?

Bikfyyyyyy
Hogy vagy?

timejka
 
 


Timejka!

Jó rólad is olvasni, bár jobb híreket szerettem volna! Sajnos, nem tudom, miért ilyen a hőd. Nem értem.

Vius!
Ha jól emlékszem, a párodnak van az a horkolásgátló gépe, amit alváshoz használ. Meg tudod mondani, hogy mi annak a hivatalos neve? Bevált nálatok? Hol rendeltétek meg? Nálunk az apukámnak kellene ilyen, az orvosok ajánlották neki. Egészségpénztári számlára megvásárolható? Kösz a segítséget!

rodina74
 
 


Sziasztok! Én is bekukkantottam.

Most csak gyorsan:

Timejka! Két ötlet:
1. van akinél csak mensi elindulása után esik le a hő pár nappal
de ha régebben is méregettél, és nem így szokott lenni, akkor nem valószínű, amúgy is gyanús a 22. napon

2. terhes vagy és beágyazódásos vérzésed van

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodina !!

FEnt Pesten a márvány utcában van a bolt ahova menni kelett az orvos írt receptet a maszkra és az orvosi leleten rajta van hogy kell neki igy kell kpban fizetni 130 ezret és két hónap múlva kiirta a doki nekünk a gépet akkor visszakaptunk 19700 ftot de ha nem irnak receptet tehát nem támogatja az orvos akkor 200 ezer ft körül van a gép.www.respiromed.hu itt sok minden le van írva.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Kösz a gyors választ. Ma volt pont apu bent a dokinál, és kap rá támogatást. Csak a gép nevét nem tudta megjegyezni. Köszi a linket, olvasom is! Megszokta már a párod a maszkot? Tudd benne rendesen aludni?

rodina74
 
 


Sziasztok

Rodina

Most már egész jól megszokta csak még sokszor elnyomja neki az orrnyergét(csontig sebes volt neki)Mióta meg van neki azóta együtt alszunk és nem horkol.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Luczus

Rendes meg van a mensim. Ma a 3. nap és ma 1 tizedet esett a hőm. Ja, és most már 3. hónapja hőmérőzök és ilyen még nem volt. Szerintem terhes nem vagyok, egyszerűen hülye a szerezetem.

rodina
Velem most 1 hónapja sok rossz dolog történt, miért is gondolom, hogy egyszer még babás leszek?! :(

timejka
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Timejka!

Hinni kell benne! Bízzál benne, hogy Bencusnak lesz tesója! Végül voltál orvosi vizsgálaton? A párodnak nem változott a véleménye a dokihoz menésről?

rodina74
 
 


Vius!
Köszi a tájékoztatást! Nálatok akkor bevált! Remélem, hogy apunál is használni fog! Nem is a horkolása a nagyobb baj - bár nagyon horkol - hanem, hogy valóban nem vesz levegőt. Múltkor azt álmodta, hogy víz alatt van, és nem kap levegőt, és fel jönni sem tud a víz alól. Biztosan azért álmodta ezt, mert nem kapott levegőt! Még jó, hogy nem fulladt meg. Már korábban is volt ezen az alvás vizsgálaton, és már akkor is mondták, hogy kell ez neki, de akkor halogatta. Na, most szerintem megijedt, és szerencsére meg is veszik.

rodina74
 
 


Rodi
Már olyan régóta hiszek és bízok. Párom véleménye még nem változott nagyon. Én már semmit se tudok.

timejka
 
 


Timejka!

Meg lesz a hitnek és a bizakodásnak az eredménye! Nagyon szurkolok nektek, hogy minél hamarabb babásak legyeteket!

rodina74
 
 


sziasztok lányok!
Már elég rég jártam erre, de sajnos igazoltan hiányoztam!
Sajnos gennyes, tüszős mandulla gyulladásom lett. Szombaton lázas voltam, és fájt a torkom de nem volt annyira vészes. Aztán vasárnap reggelre már 39 fok lett, így ügyeleten kötöttem ki, mert egyáltalán nem bírtam nyelni. Most még döglődöm, de már megmaradok.
Remélem mindenki ennél jobban élvezi a hosszú hétvégét!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!!!

Monic Nagyon sok boldog születésnapot kivánok!!!!!!!

Kissedi jobbulást neked!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Köszi Vius a torkom már jobban van, de sajna a lelkemnek rosszabb a helyzete, ma reggel ugyanis megjött a 34.napra. Már reménykedtem ... dehát minek is??? tiszta bolond vagyok, hogy még mindig hiszek ebben hogy terhes leszek. :cry:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!
Nagyon sajnálom hogy ilyen rosszul telt a hosszú hétvége! Remélem, azóta a mandulagyulladásod már el is múlt!

A mensit nagyon sajnálom, az a fránya...,de hinni kell benne, hogy terhes leszel!

Lassan, gondolom az enyém is meg fog jönni újra. Egyelőre nem hiányzik, de már érzem, hogy készülődik megjönni mary. :?

Látom a többieknek is jól telhetett a hosszú hétvége, mert nem nagyon volt mozgás a topikban!

Monic!
Én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked!

rodina74
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Én is előkerültem, de most ritkábban leszek, mert múlt szerda óta dolgozom.

Monic,
utólag is boldog szülinapot kívánok Neked!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska mit dolgozol?

timejka
 
 


Timejka,
6 hétre visszajöttem a munkahelyemre, hogy összegyűljön Boti születése előtt a 180 bérezett napom.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hahó!

Linácska, remélem, hamar elröppen az a 6 hét! Hogy bírod?

Monic! Isten éltessen!

KissEdi! Ne szomorkodj! Tudom, h vannak ilyen hullámvölgyek (nálam is befigyelt már jópár), de alapvetően bízni kell!

Ma végre megtudtam minden vizsgálatom eredményét. Nem vagyok lisztérzékeny (jeeee), chlamydia szűrésem is negatív lett (jeeee), de toxoplazmózisom még nem volt (kááár, mert ugye itt él velünk Lajoska cica; bíztam benne, h már megvolt), egy csomó mindent néztek; és az ureaplasma tenyésztésem pozitív lett, amire 3 hét antibiotikum kúrát kapunk testületileg; illetve B12 vitaminból állítólag kevés van bennem, amit injekció kúrával lehet orvosolni. Ennyi derült ki újonnan.

Összességében a doki szerint az ureaplasma is okozhatta a vetéléseimet anno; lassan tripla oka lehet (a magas prolaktin, az IR és ez is). Egyelőre nem gondolom, h nekivágnék az "éleslövészetnek"; ennek több oka is van. Bár most, h Húgom Petrája megszületett s látom, milyen csöpp és édes, erős a kísértés. Enyémek is töpörtyűk még, de már olyan önállóak.
Vendég
 


Linácska
Nem sok munkahelyen lehet szerintem ezt megcsinálni, úgyhogy rendesek, hogy dolgozhatsz a napoklrt

AAgassi
Mennyi hülyeség van! Toxoplazmán már átestem az első terhességnél, el is ment a baba, de jött helyette Bencécském!

timejka
 
 


Timejka,
ezt bármelyik munkahelyen meg lehet csinálni. Levi még nincs 3 éves, terhes vagyok, tehát védett, csúnyán hangzik, de jogilag akkor dolgozom, amikor akarok, nem tudnak mit csinálni. Persze nem biztos, hogy ez mindenkinek tetszik, de ez van. A kolleganőm, akinek ebben a pár hétben segítek kimondottan örül :lol: Én elég nagy cégnél dolgozom, itt minden teljesen hivatalosan működik, így ez is.

aagassi,
komolyan néha azon gondolkodom, hogy annyi minden közbejöhet, hogy az a csoda, hogy úgy egyébként a gyerekek nagy többsége általában könnyen megfogan, és egészségesen megszületik.
Nekem a toxoplazmán még mindig nem sikerült átesnem. Pedig volt tengerimalacom, törpenyulam, most kutyusunk, de mégsem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ja értem, Linácska, csak tök az van előttem, hogy jönnek-mennek az emberek a munkahelyekről, kiteszik őket. persze a kismama tényleg más, védett.

timejka
 
 


Sziasztok!

Évekig sikertelen próbálkozás...elkeseredettség,míg egy kedves ismerős rábeszélt a Kaáli intézetre!Összes eredményünk jó volt,nem találtak semmit.:-),sőt apa spermái "minőségben és mennyiségben tökéletes" minősítést kapott a dokitól. :lol:
Inszeminációt javasolt,ami most volt március 16.-án.
És terhes vagyok!!!!!!!!!!Ma a vérvizsgálat is kimutatta!!!
Igaz a 12.hétig nem dőlhetek nyugodtan hátra,de már ez is nagy dolog..sőt!
Nagyon boldog vagyok,és ezt most azért írtam meg nektek,hogy mindenkit biztassak,hogy igenis sikerülhet!!!
:D :D :D
lilien33
Dabas
 
 


Lilien! Gratulálok! Jó olvasni az ilyen történeteket!

Kép
kissedi
 
 


LÁnyok hol van mindenki??? Nagyon leállt ez a topic!
Remélem mindenki babaprojekten dolgozik! :wink:
Most olvastam egy gélről amit gondoltam megosztok veletek! Hallott már róla esetleg valaki?
A neve Conceive Plus termékenységet serkentő gél. A babaprojekt oldalon leírás van róla.

Kép
kissedi
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: