Új privát üzeneted érkezett!

Kinga!
Már írtam az illetékesnek, de még nem válaszolt. :evil: Vagyis elküldtem a kódot, de még mindig nem műxik.
Hát igen, a végén már sehogy sem jó, de utána meg úgy fog hiányozni a kis mocorgása 8)
pankaa
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az anyukáknak!
Angie, hogy tudsz ilyen szép fiúkat szülni!
Syry: Máté nemkülönben. Kedvesen fogadta a tesót. Kalandos volt a szülés. Adtak inni mikor rosszul lettél? Bár tényleg allergiának hangzik.
Maci, gratulálok Bálinthoz! Zökkenőmentes ismerkedést kívánok a kistesóhoz!
Kinga jól állsz az idővel. Most már bármikor jöhet, nem kell aggódnod.
Pankaa gratulálok friss kismami! :D De jó!
Kacsa, Timinek jobbulást kívánok! Mi is volt a csapolás tárgya?

Nekem jól elindult a hasam a 18. héten. Jól vagyunk, csak megint meg voltam fázva. Picit mocorog is halványan, apró földrengés. :D
Egy hét múlva kiderül, hogy széna vagy szalma. Már tűkön ülök!

pussz
lilia
lilia
 
 


Sziasztok! ---- Írt tegnap este MaciApu: Szombaton 23,42kor Bálint Norbert 3650gr 55cm-rel megérkezett.
Kicsit hosszúra nyúlt és császár lett a vége de szerencsére mind a ketten jól vannak.
Ha minden igaz akkor holnap délelőtt hozom haza őket.
---- bocsi nem műxik még mindig az enter-em és most a képernyőbillentyűzet sem akar együttműködni. --- Panka! Gratula az 1cm-s szívdobogóshoz! ---- Timót fehérnek látja a doki, ezért nézetett vasat + gyulladási értékeket, ma este megyünk kiértékelésre. Jó csúnyán, szaftosan köhög. :(

kacsa14
 
 

 
 

Lilia!
És ti mit szeretnétek? Szénát, vagy szalmát?? :lol:
Én már bármilyen abrakkal beérem :wink:

Timinek jobbulást!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Nagyon gratulálok egycentiskéhez, szép babavárást kívánok!!! :)

Kacsa!
Ezt most nem értem... :shock:
Jobbulást Timinek!

Lilia!
Jöhet a pocifotó! ;)

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell! Mit nem értesz??? ---------Timó vashiányos vérszegény, ezért (is) a sok betegség.

kacsa14
 
 


Kacsa,nem aaazt!!! Hanem hogy egyszer már írtak Maciékról, nem? :oops: (Bár azt nem írta Syry, hogy császár lett...)

Kép
Kép
norwell
 
 


igen, írtam már Maciékról, de ott csak egy kb. születési idő volt és hogy megvan a baba, a húgától hoztam az infót, ezt meg tegnap írta Maciapu, ebben van pontos idő és hogy csaszi + hogy tegnap elvileg már hazajöttek, csak azért így szó szerint másoltam be, hogy ne én költsek mondókát

kacsa14
 
 


ja, a vashiányos rész, az nem neked szólt, csak nem műxik az enterem és néha a képernyő billentyűzet sem és akkor szoktam sok kötőjelet tenni úgymond enter helyett

kacsa14
 
 


A csaszit nekem se írta Maci. Csak a méreteket, meg a nevet.

Kacsa
kap vasat majd Timi. szülés után én is vashiányos lettem (illetve már augusztustól rossz volt a vérképem, Máténál ez nem volt.) most írt fel a doki tablettát rá. napi kettőt kell szednem.

5 napot itt van Anyukám, holnap megy haza. reggelente ő vitte Mátét oviba, viszont tegnap én hoztam el. utána volt Máté fodrásznál, eddig én nyírtam (főleg nyáron, de most nem akartam teljesen lekopaszítani.) Ma lesz ovis fényképezés. :lol:

Luca jól van. éjjel jól alszik egyhuzamban. este 8 és éjfél között nyűgösebb, sírósabb, de az se vészes.

Panka
gratula a dobogó szivecskéhez. :D

Lilia
no kiváncsi vagyok széna-e vagy szalma. nevetek van már mindkét variációra? vagy megvárjátok mi lesz és akkor választotok?

Kinga
most neked mennek a drukkok. Úgy hallottam ma kettős fronthatás van. :wink: (amikor Luca született, akkor is front volt, 7 császár és 3 term. szülés volt aznap. :wink: )

Kép

Kép
syrynx
 
 


Most néztem rá a telefonomra, reggel ez az SMS jött:

Sziasztok! Tegnap éjjel megérkeztem. 2,7 kg vagyok és 51 cm. Barna a hajam és a szemem. Anyunak is csak a hasa fáj, de odavan értem. Puszi: Bence

KingaCsalád! Sok szeretettel gratulálok Bence érkezéséhez, jó egészséget, sok boldogságot, sok finom tejcsit!

kacsa14
 
 


Kingáéknak nagyon sok boldogságot kívánok!

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Kinga!
Gratulálok!
Sok boldogságot, jó egészséget kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kinga!
Ááá, épp most akartam írni, hogy gyanús ez a nagy hallgatás... ;) :D Isten hozta Bencét, sok-sok boldogságot Nektek!!! (Akkor ezek szerint ő is császárral érkezett?)

Kacsa!
Oks, aztán a végén már én is erre gondoltam, nem is akartam kötekedni, sőt, először azt hittem, csak álmodtam, hogy Maci megszült és gyorsan visszakerestem... :oops: :lol:

Syry!
Képet kapunk a lánykádról? :)

Lilia!
Mi a helyzet??? Kukacos az alma, vagy sem? :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Jövő hét! :twisted: :lol: Ha most kiírnék egy tendert (tippmix), szépen kijönne a statisztikai átlag. :)

Kingaaaa! Gratulálok! Jó egészséget kívánok! :D

Pankaa, valahogy úgy vagyok vele, mint Te. "Hajszálra!" :)
Norwell, nincs nekem még olyanom. Privátban küldök, ha lesz. Aki kér, kap. :)
Syrynx, nem merném megreszkírozni, hogy az utolsó pillanatban döntsek. Nehéz a feladat, még nincs konszenzus.

hello :)
Lilia
lilia
 
 


Norwell, nem tudok én sem többet, de nekem is gyanús, hogy a hasa fáj ... Mondjuk nekem is fájt, mert 2en is belekönyökölve nyomták ki Timit, de azért az altájam említésreméltóbban fájt ...

kacsa14
 
 


Kinga

örülök hogy megérkezett Bence!!!!!!!!! szívből gratulálok! sok tejecskét. Akkor minden pocakos anyukánk túl van a szülésen. most a pocaknövesztésen a sor: Lilia, Panka!!

Norwell
tuuuuuuuuuudom, hogy várjátok a képet. nem sokat csináltam, de majd feldobom azt a párat ami van. nem felejtettem el. kíváncsi vagyok Máté ovis képei milyenek lettek.

Ma itt volt dokinéni. most látta először Lucát. sajnos nem hízott semmit. szombati meztelen súlya: 3140 gr, mai meztelen súlya dettó 3140 gr. peddig eddig is kapott tápot cici melle (napi 2-3szor.) de most azt mondta a dokinő, hogy "energia bombát" csináljak neki. szopi előtt, pépet csináljak 2-3 adagoló kanál tápszerből, ne higítsam fel teljesen, mint ahogy a dobozra van írva. ezt adjam neki kiskanállal, így nem telik meg a pocija, viszont kalóriában tartalmas. utána rögtön szopi. néha sikerül 50-60-at szopizni, akkor elégedett is, nem is kap tápot. azt mondta elég heti egyszer mérnem, akkor nem idegesítem magam a 30-40 grammok miatt. amúgy azt mondta jó bőrben van Luca. pofija pufika, combija is picit.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Írt Kinga: 5 óra vajúdás után elromlott a szívhangja, sürgősségi császárral vették ki. Már alakulok, tejcsi is termelődik, ügyesen szopizik.

kacsa14
 
 


Maci! Kinga! gratulálok! :wink: sok boldogságot kívánok.

Panka!

gratulálok az egy centis emberkédhez!

Kinga!

hadd dicsekedjek. 5 nappal gyuri születése után.
Kép

azóta lapos. kb. szóval én azt hiszem régen néztem ki ilyen jól, mint mostanában. :twisted: :roll: :lol: 8)

tjuca
 
 


Juca!
ŰNem lehetne megmondani a kép alapján, hogy három gyereket szültél... ;) :) Gyuri még mindig "mutáns"? :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat. Szerda óta itthon vagyunk, pénteken volt varratszedés, kaptam csini haskötőt is. :) Javulgatok, de még nem vállalkozom árokugrásra. :lol:
Sima szülésnek indultunk neki, sajnos sürgősségi császár lett belőle elég sok ok miatt, de a lényeg, hogy jól vagyunk.
Levi elég gyanakodva fogadta az öcsit, de már kezd vele megbarátkozni. Próbáltam közös képet csinálni róluk, de nem sikerült, Levi állandóan mozgásban van. :)
A képeket majd levadászom apa telefonjáról és felteszem.
Vendég
 


Sziasztok,nincs időm sajnos,épp alszik,evett rendesen. tej van bőven. Kicsit sárga.
Köszi a hozzászólásokat!
Ha lesz időm,hozok képeket!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok Kismamik! Gyógyulgatást, ismerkedést!

kacsa14
 
 


Kinga, Maci

örülök, hogy otthon vagytok.

Kinga a tejci normális hogy sárga, ez az előtej (jó tápdús kajcsi a picinek), 1 hét múlva már fehéres lesz. :lol:

Juca
nem semmi az alakod! ez igen. egyenlőre én is vékony vagyok (combom, karom). (kivéve a hasam, mert az lóg. :twisted: varratszedésnél meg kellett emelnem a pocakom, hogy hozzáférjen a doki. :x ) viszont Máténál a szoptatás alatt rám jött pár kiló. utána egy évre rá nagyjából visszaalakultam.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Kinga
szívből gratulálok nektek. nagyon sok boldogságot a picikéhez.

Lilia
szorítok, h minden rendben legyen. az meg, h széna vagy szalma végül is mind1 :lol:

Juca
nektek is szívből gratulálok és a remek alakhoz is :D. Tényleg ti Dunakeszin laktok ugye? Priviben tárgyalhatunk róla? :D

Pankaa
Nektek is szívből gratulálok :D az 1cmes óriáshoz :lol:

Kacsa
Nektek meg szorítok, hogy kielégítő legyen az eredmény. Van már?

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Ja és bocs Angie :D nagyon édes a pici fiúcska...

Na remélem minden fontosabb dologra sikerült reagálnom

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur, ha arra gondolsz, az eredmény nem a legjobb: vashiányos vérszegény Timi (3,7 volt a vasa, 8-9-től normális ... )

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Kinga!

Gratulálok a ngyfiúhoz, jó egészséget kívánok nektek! Bence baba, isten hozott a nagyvilágban!

Panka!

Hú, micsoda méretek :) Grat a szívdobogáshoz :)

Juca!

Tényleg csinos vagy, és komolyan mondog egy fél csíkod sincs?! Klassz bőröd lehet.

Fleur!

Lillának bejött az ovi?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Csajok! Akinek furdalja az oldalát a kíváncsiság, Bence nagyfiúról iwiw-en van fent kép, aki engem ismer, az megtalálja Kingát is az ismerőseim közt, ha nem ismeri. :)

kacsa14
 
 


Kacsa, Kinga!
És akit fúr a kíváncsiság és nem ismer iwiw-en senkit???

Syry, Kinga!
Én a gyerekre értettem a sárgaságot?!

Juca!
Ejha, csini vagy! Le a kalappal.

KÉÉÉÉÉPPPEEETTT mindenkitől!

Ma voltam fogorvosnál. Betömött egy likasat, érzéstelenítő előtt biztos ami biztos megkérdezte, hogy terhes vagyok-e. Nem tudtam mit mondani neki azon kívül, hogy nem tudok még róla :) Végül mindegy volt, mert olyan hatóanyagú és kis adagot adott, ami akkor se ártana ha babás lennék.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Niki! Megkérdezi Kacsát vagy Kingát, hogy kik ők iwiw-en! :)

kacsa14
 
 


Nah, én kinyomoztam... :lol: Igaz, hogy vagy fél órába telt, de meglett... :twisted:
Gyönyörű ez a bébi!!! :)

Kismamákok!
Várjuk ám a fotókat! ;)

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell! Mi telt fél órába???? :shock: :shock: :shock:


(mondjuk nekem is van pár ex-fórumos + ilyen-olyan ismerős iwiw-en, akiről fogalmam sincs, hogy ki fia, borja :oops: )

kacsa14
 
 


TIMISZÁJ

mutatja a könyökét, amit 7végén talicskázás közben LEHORZSOLTUNK: "nézd, ÖSSZEMORZSOLÓDOTT"

Timi mesél: "hol nem volt, hol nem volt, volt egyszer egy ..."

kacsa14
 
 


NORWELL! Írtam amoda megjegyzést!

kacsa14
 
 


Szevasztok!

Kinga! Örülök, hogy boldogságotok beteljesült!

Maci! Örülök, hogy alakul minden. Akkor Levi nagyon jól teljesít. Becsüld meg! :)

Fleur! Végülis igazad van. El nem cserélném senkire az én rugdaló manómat! :D

És akkor rólunk!

A doki 90%-ra azt látta, hogy:

Lány!!!

Csak aztán később nehogy magyarázkodni kelljen, hogy:

Fiú!!! :lol: :lol: :lol:

Még ez is! Olyan boldogok vagyunk!

Üdv: Lilia
lilia
 
 


Lilia! Gratula a puncishoz!!! Én minden uh-t azzal zártam, hogy "még mindig lány?" szóval biztos, ami biztos ... Barátnőm 2. lánya pl. a 30. héten lett fiú és pöcsösen is született ... (Írok majd privit is, csak egyedül voltam ma Timivel és lemerültek az aksijaim.)

kacsa14
 
 


Köszike! :D :D :D
Hát ide akart jönni közénk ez a kis drága!
Újabb érdemi info majd szerdán.

Üdv: Lilia

Kép
lilia
 
 


Lilia!
Mind ketten lányt szeretnétek? Név???

Norwell!
Pocakfotót én majd csak akkor teszek, ha már a méhem domborodik, nem az egyéb...:( De pont olyan most, mint Emivel 12 hetesen... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Lilia!

Grat a csajszihoz :) Most már csak nem kukacosodik be :) tetszik a vonalzód!

Kacsa!

Kösz az infót, én is megtaláltam Bencókát :) Timiszáj édes :)



Mai életkép: Esztike ma "zajzolt"... Tintás lett a kanapé, az egyik puff, a ruhája, a bal kézfeje, és még a fejbőre is... Amíg a bútort súroltam az Ádám szétlocsolt, és alaposan szétkent a kövön, a ruháján, és a haján, valamint a kanapén cirka fél liter teát...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! Na ezért nem adunk a kisgyerek kezébe csak ceruzát! Kimosható filcet vettem, de rájöttem, hogy hiba jön ki a mosógépben mosott ruhából remekül, ha a kanapét nem tudom a mosógépbe tenni, úgyhogy azóta csak a ceruza van elől, filcezni csak az asztalnál lehet. Na jó, ceruzával is lehet csinosítani a falat, de Timi szerencsére megelégedett a hűtőmágnesek mágneses felének a falat firkálásával, úgyhogy nekünk nem színes firkás a fal, hanem fekete firkás ... Kép

kacsa14
 
 


A bilizésért falra ragasztgatott matricákat is le kellene majd kaparnom, mert nem lesz a legszebb a karácsonyi életkép, a szép rénszarvasos + hóemberes kütyük mögött háttérben a pillés és macikás matricákkal telenyomott fallal ... ---- Ja és az édes italok cukortalmát én is imádom, főleg, hogy 4xi felmosás után is ragad még minden ... :twisted:

kacsa14
 
 


Hahó!

Nincs sok időm!

Babásoknak hatalmas gratula!

Betegeknek jobbulást és mindenkit puszilunk! nem volt időm rendesen visszaolvasni!


Nagyon jól vagyunk,tegnap este 90-et evett! Már 5 pohát fagyos tej van, 110-120 ml!
Éjjel 4-4,5 órát aludt!

Kicsit még sárga,de múladozik! és már visszaszedte a leadott súlyát, tegnap este 2710g volt!
Hoztam képet is! :D

Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
k_inga
 
 


Lányok, ez 5 nappal szülés után. azóta laposb.

Fleur!

beszéljünk róla! :wink:

tjuca
 
 


Norwell!

kvázi. egyszer kel. 3-5 között hajnalban. utána hétkor kukorékol, és kelti a csirkéket.

tjuca
 
 


Kinga! Gyönyörű a fiú! Ez a csókos száj! Szuper, hogy jól haladtok.

Pankaa, most tárjam föl a lelkem? :) Lányos anyukaként jobban el tudtam magam képzelni. De biztos vagyok benne, hogy a fiamért is odaleszek. :wink: :lol:

Évi kösz! Valaki macerált... :? :lol: A fejvédője is hasonló lesz.
Látod, így működik a példamutatás. :lol: Csak erős idegzetűeknek mondom el én mivel kentem össze a falat, és a ruhákat a szekrényben. :lol: Senki se lehet próféta a saját hazájában. :roll: :D

Juca! Akkor ez azt jelenti, hogy mindenkinek hármat kell szülni, hogy ilyen hasa legyen? :o Van még mit behozni.
Meglestem a csemetéidet, irtó édesek, kedvencem is van. :)

Nézzétek el csajok, fel vagyok dobva. Meg még mocorog is a drágám. Tegnap úgy pörgött, mint egy ringlispíl.
Holnap reggel rögtön egy 4D-vel öblítem le ezt a mámort, majd többnapos bulihegyek jönnek. :oops: :P

Üdv: Lilia

Kép
lilia
 
 


Lilia!
Most akkor nunis vagy kukis???? :shock: Ezt nem értem... :D:D:D

Kinga!
Csak ismételni tudom magam! Gyönyörű ez a csöppség! Nagyon ügyesek vagytok a szopival! :) Ja, és sárgaság: anno Kende sárgult be borzalmasan (ha hazaengedtek Titeket, akkor Bencénél annyira nem vészes a dolog, mi tíz napig voltunk kórházban emiatt), és amikor panaszkodtam a nővérnek, hogy nem akar a kék fény alatt megmaradni, azt mondta, hogy akkor szoptassam sokat, azzal többet érek.

Juca!
Ezek szerint Gyuri a legjobban sikerült gyereketek! :twisted: 8) :lol:

Kacsa!
Hát a Kinga-vadászat! :twisted: :lol: De megtaláltam!!! :P

Évi!
Ügyes gyerkőceid vannak! :twisted: :D

Tegnap este megjátszottuk apával, hogy kiment az udvarra száncsengővel csilingelni, míg a gyerekek vacsoráztak, és tett a feljáróra néhány szem szaloncukrot. Azt láttátok volna!!! :D:D:D Annyira izgatottak lettek, már totál Mikulás-lázban égnek! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára norwell 2010.11.30 19:17-kor.

Kép
Kép
norwell
 
 


Hű, laptető. Észrevettétek, hogy azóta csak rózsaszín mező jut nekem? (gondolom csak ezt figyelitek :lol: ) Ezt kivéve. :)

Kép
lilia
 
 


Jaaaah, akkor lány!!!! :D:D:D:D A 4D-ről kötelező képet hozni!!! Az nem kifogás, hogy nem lehetett látni az arcát... ;) :P :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Jól elvannak a szülők. :lol: Vizuális típus vagyok.

Kép
lilia
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: