Új privát üzeneted érkezett!

Babus
Megkaptam a képet, köszi. Olyan szépek vagytok így ketten! Én is ilyen nagy pocit szertnék. Kíváncsi vagyok milyen érzés lesz majd. És őrület, hogy egy hónap alatt mennyit nőtt! Sokan azt mondják, hogy akkor érezték magukat a legszebbnek amikor gyermeket vártak, mert ekkor voltak leginkább NŐK. Te is így érzed? Mert én már felfogtam, hogy mire gondolhatnak, pedig még nagyon az elején vagyok.

Judit
Jobb már? Mi van a pizzával?

Jura
jura
 
 


Zsuzsci, Vanda
Elküldtem a képeketKép
Egyébként Vanda, az előbb is erre a címre a küldtemKép De mindegyKép Max. megkapod kétszer isKép

Judyt
A 24.héten a kiskönyvem szerint 65 kg voltam, most itthoni mérleg szerint 68kg. Szóval ahhoz képest nem sok. Viszont a kezdeti 57kg-hoz már jelentős változás. Bár szerintem ennek jó része csak a pocimra mentKép

Judit
Hivatalosan 12 hét van még a szülésig, de nekem már a 38.héttől megfelelKép Akkortól már nincs semmi gond a babákkalKép
Szerintem egyébként ez a doki által kiírt február 20.-i dátum hülyeség, hiszen akkor már a 42.hetet kezdeném. Február 12.-én már betöltöm a 40.hetet(a védőnő is így számolta, csak a doki nem), és még jó ha addig kihúzzuk. De szerintem február első napjaiban már meglesz Kristóf, hiszen akkorra már helye sem leszKép

És eddig mindegyik Szülőszoba műsor tök jó volt, meg megható és mindig végigbőgtem a szülés részétKép, csak ez sikerült ilyen elrettentőre.Én is elborzadtam tőle.
De eddig is beszéltünk erről Kristóffal, azóta pedig még kifejezettebben beszélgetek erről vele, hogy nagyon vigyázzon a köldökzsinórra, nehogy véletlenül ráteketedjen. És Kristóf tudom, hogy hallgat anyura és nem csinál butaságotKép (kopp-koppKép)

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kocsog pizzasok!
Mar tobb, mint masfel oraja varok, es eddig meg nem jottek. Felhivtam oket, hogy most mi van, valasz: uton van. En ugy tudtam, hogy ha nem teljesitik az idot, akkor nem kell kifizetni, mire kioktatott a ficko, hogy naluk ez nincs. En azt hittem a Pizza Hut az egesz varosban vallal garanciat a pontos hazhozszallitasert. Most varom a ficko telefonjat, hogy kb mikor hozzak ki. Eszem megall, hogy a mai vilagban ket orat kell varni egy rohadt pizzara. Ha nem lenne hanyingerem, egyedul megsutottem volna.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Babus!
A 3 kg akkor nem is sok.Kép
De az 57-ről 68-ra, az már igen.Kép
És még van 12 hét?
Hűha mekkora pocid lesz?

Vanda!
Nagyon jó kis rucik vannak ezen az oldalon.Kép
Csak Én nem merek rendelni.Kép
Bécsben mégis hova mennél?
Van konkrét helyed, vagy címed?
Engem is érdekelne ha tudnál valami támpontot adni, hogy hova érdemes menni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Koszi Babus, akkor majd lehet, hogy csak holnap fogok gyonyorkodni bennetek. De nem baj, legalabb jol indul majd a napom.
Kristof biztosan ugyel kezere-labara-nyakara, ha anyukaja ezt keri tole.
Mindenesetre "orulok", hogy meg te is elborzadtal a multkori adastol, mert en teljesen kikeszultem. Amugy is felek a szulestol, de ezekutan meg gondolni sem merek ra, hogy mi lesz majd akkor es ott...

Vanda
vanda72
 
 


Jura

Pontosan így érzem én isKép
Eddig tiszta ragya volt az arcom, mióta babát várok, azóta szinte egy sincsKép
Nőttek a cicijeimKép
Eltűntek az úszógumijaimKép, merthát a poci már rég elnyomtaKép
Máshová szerintem és mások szerint se híztam, csak pocakra.
Van egy gyönyörű KristófomKépBoldog vagyokKép Ez szerintem nagyon kiül egy ember arcáraKép(pedig alapból nem vagyok egy mosolygós típus, de 7 hónapja mást se tudok, mint vigyorogniKép, kivéve ha jól megijedek, mint most az eséstől)
Csupa szép és jó dologKép
Egyetlen szépséghibája a dolognak, a köldökömKép Hát az valami borzalom. Már most kifelé van fordulva, és nem is kicsit. Ruhán is simán átlátszik. És még milyen sokat fog rajta kinyomni a pocim. A végére egy kiálló kis kampó leszKép Apuci már most is cukkol veleKép Azt is fotózgatta a hétvégén, én persze mind kitöröltem.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Csajok!
Most hivtak, ingyen kapom a pizzat! Na vegre valami jo a mai napon. De sajnos meg 20percet varni kell. Azert nem semmi ket ora. Ennyi ido alatt egy hadseregnek sutottem volna.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Addig küldök neked egy kis kaját:
Kép

Kép
babus2005
 
 


Judyt,
En leginkabb a H&M-et preferalom ilyen ugyben, a hugomnak is onnan volt a legtobb kismamarucja. Ezenkivul meg a Benetton-nak van egy terhesruha kollekcioja, ami szinten nagyon szep, bar kicsit dragabb a H&M-nel.

Mast nem tudok, ha eszembe jut feltetlenul referalok!

Egyebketn en is nagyon dilemmaban voltam, hogy rendeljunk-e vagy sem, de ugy voltam vele, hogy ha valami miatt ez a baba most visszafordul, akkor lesz masik. Tenyleg szornyu, hogy mikre kell gondolnia az embernek egy hulye ruharendelesnel...

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép

En is megneztem, es tok jok. Lehet, hogy en is rendelek innen, szerintem bizti Irorszagba is kiszallitjak... Hogy dontotted el, hogy milyen meretet rendelsz? A farmerek tenyleg szuperek!

Gyöngyi

bgy
 
 


Mar komolyan olyan ehes vagyok, hogy meg a hanyingerem is elmult, na ez csak vicc, mert az folyamatosan van. Eszem addig egy kis combot, amit kuldtel. Koszi!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Gyongy,
en megneztem a kolleganom ruhainak mereteit es talalomra rendeltem ahhoz kepest. 166 cm vagyok es 64-66kg alapban, mmindennek tetejeben elegge farnehez tipus. Igy nadragokbol L-est rendeltem, felsokbol pedig M-est, mivel az amerikai meretek sokkal nagyobbak, mint az europaiak. De mivel meg nem tudtam felprobalni oket, mert csak 2 het mulva hozzak haza nekem, igy nem tudom, hogy beletrafaltam-e, arrol nem is beszelve, hogy ki tudja meg jovo tavaszra mit tesz velem a termeszet?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda Kép

Kozben megtalaltam a meretezest, ha terhesseg elott 8-10-es meret voltal, akkor M, ha 12-14, akkor L kell... Itt a 8-10 az 36-38-nak felel meg, viszont kint ha jol tudom, akkor 38-40-nek? Majd ird, meg hogy milyenek lettek a rucik! Teljesen belelkesedtem! Kép Pedig nem is akartam venni sok kismama ruhat... Kép Most viszont mar ki is neztem egy farmert magamnak! Kép
Lattad, hogy vannak tok szimpi szoptatos melltartok is? Szerintem egesz jo arban!

Gyöngyi

bgy
 
 


pizza meg mindig sehol, lassan harom oraja varok. Az eszem megall.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép

Nem akarlak elkeseriteni, de a Pizza Hut, mar csak ilyen... En 1x 1,5 orat vartam a pizzamra, es mikor vegre kihoztak, akkor se jot hoztak... Remelem neked azert hamarosan odaer! Nem szabad egy kismamat ilyen sokaig eheztetni!

Gyöngyi

bgy
 
 


Mára ennyi. Futok haza, elég volt a mai napból. Aztán este olvasgatom a "Gyermek születiket"
Hasonlóan szép estét mindenkinek.
Sok puszi
Jura
jura
 
 


Judit

Ezt a pizzásoknak: Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Megjott, ugy harom ora varakozas utan. Addigra mar olyan duhos voltam. Azt mondja nekem a pasi, cegunk ajandeka. Mire mondtam, hogy meg jo
Hat nem kell mondanom, hogy milyen hideg volt. Megmelegitettem mikoban, akkor meg olyan lett, mint a beton. ennyit a Pizza Hutrol.
Kozben megcsinaltam apucinak a rakott karfiolt, nagyon rosszul voltam mialatt csinaltam. De jol ossze is vesztunk, mert egy oraval kesobb indult haza, addig meg kihul a kaja. Azt hiszem megyek es visszahivom.

Babus!
Hat en is ezt kuldom a pizzasoknak, amit Te.
Mar csak het napot kell aludjak, es megint lathatom babot. Ugye addig fogod a kezem, ahogy megbeszeltuk? Megbeszeltem vele, hogy most mar vegre mutassa meg magat, hadd tudjam meg mekkorka. Szerinted ilyenkor mar lehet hozza beszelni? Ha magamban beszelek gondolom azt nem hallja Kép

Bgy!
Kar, hogy nem szoltal korabban, akkor biztos masik futart hivok.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit Kép

Orulok hogy odaert azert a pizza, es ezek szerint meg benned van... Kép
Megmondom oszinten, hogy annak ellenere hogy lassan hozzak ki, en megis neha elcsabultam, mert nagyon fincsi a pizzajuk... Meg hat ez velem Szegeden tortent, es nem gondoltam elore, hogy minden varosban ilyenek! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Judit
Én az első perctől kezdve beszéltem KristófhozKép Persze tudom, ilyenkor még nem érti, meg nem is hallja, de abban biztos vagyok, hogy érziKép Én simiztem is, puszit is küldtem neki és beszéltem is hozzá mindigKépSzerintem ez fontosKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Nem írok sokat, mert hullafáradt vagyok. Kedvem hol ilyen, hol olyan, nagyon ellentmondásos érzések kavarognak bennem, most így estefelé. Tegnap este annyira beleéltem magam a baba elvesztésébe, hogy még most is vissza-visszajön az érzés, főleg, hogy én eddig úgy tudtam, hogy pozitív tesztet csak baba produkálhat (bár a doki és a nővér azt mondta, hogy mostanában többen is mentek hozzájuk pozitív teszttel baba, és minden babára utaló jel nélkül). Ezért néha megkérdőjelezem a dokit és az uh-s nénit, aztán persze belátom, hogy ők csak okosabbak, főleg, hogy ketten mondták ugyanazt. Hülye vagyok, és mazochista, ugye?Kép Na mindegy, most arra kell koncentrálni, hogy a mensi után összejöjjön a babó, nem igaz?Kép

Bocsi, nem írok senkinek, futok aludni.

Ja, hányingerre még szokták javasolni a jégkocka szopogatást, esetleg a fagyit. Egy próbát megér.

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!
Kóbor!
Nem vagy mazochista!De most már ne érezz semmiféle lelkiismeretfurdalást, hiszen kiderült, hogy nem volt baba.Készülj inkább a következő hónapra, kövesd Tündi receptjét pontról pontraKép!Én pedig majd drukkolok!

Henci,Tacsifül!
Hol vagytok?Ha jól láttam a táblában, Ti vagytok a következők, akikért izgulhatunk?Mi újság Veletek?Jelentkezzetek!!

Szép napot kívánok Mindenkinek!

Kinga
Kinga79
 


Sziastok!Kép

Baromi rossz kedvem van.
Jól összevesztünk párommal tegnap, mert tegnap otthon volt és megint baromi nagy rendetlenséget csinált egész nap.
Elegem van, hogy nekem kell utána összepakolni, mert ennyire nem képes!

Mit csináljak Vele Lányok???Kép

Megőrjít.........

Alig aludtam valamit.

Mea
mea
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma olyan nagyon boldog vagyok hogy csak na!!!

Babus!
Irtam e-mailt!

Képzeljétek el hogy ma egy nagy meglepi készült nekem!
1. A Tamás ma reggel jött haza (nem pénteken)
Elmondta hogy az egész család tudot róla csak nem akarták nekem elmondani!
2. Megkaptam a könyvet is töle!!(Gyermek születik)
Nagyon aranyos volt ez is mivel már magával vitte és kihasználta hogy eltudja olvasni!
Ezen nagyon mosolyogtam mert elképzeltem hogy a repülön ezt olvasgatja!!

Ja és közölte hogy ö érzi hogy fia lesz!!
Ezért mostantól ugy nevezi a babócánkat hogy Bence!
Megkérdeztem töle hogy szegényel mi lesz ha lány!

Bocsi egy kicsitt hosszú lettem de ezt elakartam mesélni nektek!!!
Zsófi
zsófi76
 
 


Mea!
Ebben nem tudok segiteni mert nálunk a Tamás a nagy rendmániás!!!!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


ZsófiKép
de jó, hogy így meglepett a párod!!!

MeaKép
hát, nem tudom mit lehet egy ilyen pasival csinálni! Az én párom mindig rendet rak, de nem tudja megjegyezni, hogy minek hol a helye. Hát ez sem jobb, mert én is pakolhatok utána, mert különben örökre eltűnnek a dolgok!

JuditKép
jobban vagy? Szurkolok, hogy mielöbb elmúljon a gyerek hányos korszaka Kép!

Ma reggel kicsit korábban ébredtem, de nem akartam felkelni. Feküdtam az ágyamban és gondolatban átrendeztem a lakást. Szóval a fejemben már kész a gyerekszoba! Ez aztán az optimizmus!
Már alig várom a tavaszt! Apárom megígérte, hogy kifestjük a lakást. Én már nagyon unom a fehér falakat, sok vidám színt akarok!

Stella

Kép
stella9
 
 


Mea!
Sajnos a férfiak többsége nem valami rendmániás, szerintem attól függ, hogy otthon mit látott, anyukája mire nevelte. Ha mama kedvence volt, nem hiszem, hogy meg lehet nevelni, bár a szerelem mindenre képes!!Kép
Szerencsére az én férjem nagyon segítőkész, bár mikor összeköltözünk egyet kért, hogy vasalni utál és nem is tud, tehát ebben nem fog tudni segíteni nekem, de van más amit pedig csak ő csinál, például az autókat csak ő takarítja kívül-belül. Szerintem az arany közép-utat kell megtalálni mindenkinek!
Próbáldmegértetni Vele, hogy ketten laktok ott és neki is vállalnia kell valamit!Vagy ne pakold el a cuccait.

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam!

Kinga
Kinga79
 


Zsófi!
Örülök neki, hogy ilyen jó kis meglepiben volt részed.Kép
Nagyon ari a párod.Kép
Hát persze, hogy azt érzi, hogy fia lesz, hiszen tudat alatt minden apuka fiú gyermeket szeretne.Kép
Az én párom is azt mondogatja, hogy biztosan fiú lesz a babucink.Kép
De aztán rájön, hogy mindegy, hogy milyen nemű lesz csak egészséges legyen.Kép

Stella!
Az sohasem baj, ha tervezgetsz.Kép
Nyugodtan rendezdd be a fejecskédben a szobát, akkor majd a megvalósítás könnyebb lesz.Kép
Én is sokféle megoldást találtam már ki, de még nem döntöttük el a párommal hogyan legyen.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


KingaKép

Aranyos vagy, ahogy kuksizod, hogy kinek kell szorítani. Én nem érzek semmit, tudom ezt nem jel, de szerintem csütörtökön biztos megjön, mindig akkor szokott. Lehet, hogy nem is elég a bromo mennyiség, amit szedek a magas prolaktin szintre, úgyhogy jövő hónap elején elmegyek a dokihoz, csináljuk újra hormonvizsgálatot.

MeaKép

Nálunk én csinálok rendetlenséget, és a drága párom pakol utánam. Szoktam magam emiatt szégyenleni, de azt mondta, hogy ő így szeret engem.

ZsófiKép

Jaj, olyan aranyos lehetett a párod!

StellaKép

Tetszik az optimizmusod, ezt így kell csinálni!

Henci
henci
 
 


Sziasztok!

Zsófi Kép
Hát akkor kicsit elszámoltuk magunklat a mennyit kell még aludni kérdésben Kép De nagyon örülök, hogy Tamás ilyen drága volt Kép A családnak meg gratulálok, hogy képesek voltak magukban tartani a meglepit Kép

Mea
Az én párom rendet tart maga után, úgyhogy csak elméleti tanácsot tudok adni.
Kinga ötlete jó, hogy meg kell vele beszélni, hogy ketten lakjátok a lakást, és ez jár némi kötelezettséggel. Van egy barátnőm Szegeden, neki is ilyen a barátja (meg is romlott a kapcsolatuk részben emiatt). A srác még a koszos zokniját is csak ledobta, a szennyestartóig sem vitte el. Azt javasoltam neki, hogy kérje meg szépen, hogy rakjon rendet, amig ő pl. főzi a vacsorát. Ha nem rendre utasítod hanem megkéred, hoyg segítsen neked, akkor talán van remény. És ezt többször el kell játszani, rettentő sok türelem kell hozzá. Ha ez nem segít, szeresd jobban, még jobban, annyira hoyg elfogadd őt ezzel a hibájával együtt, hiszen bizonyára ilyen volt akkor is amikor hozzá mentél feleségül. Szeretettel olyan dolgokat is meg lehet oldani amire nem is gondol az ember Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Zsofi,
orulok, hogy megleptek a konyvvel es Tamas hazaerkezesevel. En nagyon szeretem az ilyen meglepiket!

Mea,
az en parom sem igazan rendes fajta, de amikor latja, hogy engem mennyire zavar es neha mar a siras kerulget a kuplerajatol, akkor hajlando elpakolni. Ettol fuggetlenul az esetek tobbsegeben en pakolok utana, csak van, hogy elfogy a turelmem.

Stella,
es milyen szinu lesz a babaszoba? Es a tobbi szoba? En is nagyon szeretem a szines falakat, mar fenyegetem is vele a paromat, hogy januartol, ha otthon leszek, bizony nem kerulhetjuk el az ujrafestest!

Judit,
hogy vagy? Jobban vagy mar vagy a nagy utat megjart pizzad nem fert a boreben?

Kobor,
remelem ma mar jobb a hangulatod! Nezz inkabb elore, bar tudom, hogy az sem mindig egyszeru!

Babus,
megkaptam ketszer is a kepet es valaszoltam is, remelem megkaptad te is!

Vanda
vanda72
 
 


Stella Kép
De jó, már tervezgeted a babaszobát Kép Eddig mi az elképzelés? Kép
A festés is jó ötlet, a vidám szinek anynira megváltoztatják az ember hangulatát Kép
Nekünk már megvan a bútor a kisszobába, a heverő is, csak gyerekágyat kell majd vennünk Kép

Henci
Csak nem lesz szükség annak a bromo adagnak az emelésére! Kép

Tündi
Vendég
 


Hahó!

Vanda,
köszi, már jobb a kedvem, ehhez szerintem a jó alvás is hozzájárult.Kép

Kinga,
köszi, nagyon kedves tőled, hogy bíztatsz, megfogadom a tanácsokat!Kép

Zsófi,
de aranyos Tamás, hogy így meglepett.Kép

Mea,
az én páromnak is vannak ilyen dolgai, nem túl rendetlen, de azért nem pakol el mindent. Néha nagyon fel tud bosszantani azzal, hogy azt mondja, milyen kupi van, pedig ő csinálta a nagy részét. Tanácsot nemigen tudok adni, de a veszekedés nálunk sem vált be.Kép

Stella,
én is imádom a színes szobákat, most csak a háló-gyerekszoba színes valamennyire, narancssárga árnyalatai, meg sötétkék, a nappali semleges színű, több szoba meg nincsenKép, de ha elköltözünk, tuti színesebb szobáink lesznek.Kép Legyél is optimista, hidd el, minden oké lesz, és tavasszal már babás leszel!Kép

Judyt, Zsófi,
az én férjem lányt szeretett volna egy kicsit jobban, és be is jött neki.Kép

Tényleg, én most elgondolkodtam azon, hogy vajon hányadik ciklusnapon is vagyok most? Ugyanis megjött ugye 7-én, és most megint, 14-én. Lehet, hogy most felesleges is számolgatnom, annyira össze-vissza ez a ciklus. Kivi vagyok, hogy ha most baba lesz, melyiket veszik majd figyelembe.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Henci!
Azért én szorítok, hogy csütörtökön ne történjen semmi!Kép

Kinga
Kinga79
 


Ja, még lemaradt:

Babus,
megkaptam a képet, hát tényleg nagy pocid van, nekem kb. szülés előtt volt ekkora.Kép Nagyon szép vagy a képeken, látszik rajtad a boldogság.Kép

Zsuzsci,
én nem tudom, hogy hol lehet megnézni a képeidet.Kép

Henci,
azért én drukkolok neked!Kép

Kóbor
kóbor
 
 



Itt van a mai táblázatunk:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


HenciKép
A hormonellenőrzés nagyon jó gondolat. Az a fránya prolaktin sajnos, nem tesz jót a babásodásnak.
Hogy bírod a Bromo mellékhatásait?

LányokKép
De aranyosak vagytok, hogy így érdeklődtök!
Igazából rengeteg megoldás szóba jöhet a lakást illetően. Lehet, hogy a "gyerekszobát" csak akkor kéne kifestanünk ha már biztosat tudunk.
Imádom a napsárgát, a naracsot, de tetszik a zöld , a kék és a mályva is!
Csak két szobánk van, egy nagy nappali (ez lesz térelválasztóvel elosztva hálónak és egy kisebb nappalinak) és egy kisebb szoba, amiből én már nagyon szeretnék gyerekszobát csinálni.

Egy biztos, a konyha narancsszínű lesz. Olyan igazán napsütéses narancs!

Na, jó, abbahagyom az álmodozást, messze még a tavasz!

Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi!
Hát igen egy kicsitt elszámoltuk magunkat!
A család is tegnap délelött tudta meg de a párom dirrekt mondta hogy ne szóljanak mert ismert hogy akkor ugy sem alszom egész éjszaka!!!

Judyt!
Nálunk is ugy van hogy nekünk mindegy csak egészséges legyen!!
Csak a párom azt szeretné ha most adnánk egy nevet neki hogy tudjon vele beszélgetni!!

Nektek van valami ötletetek hogy milyen néven lehetne amig nem tudjuk meg??
Bár már nem kell olyan sokat várni!!!

Judit!
Nekem is volt sajnos egy olyan idöszak amibe én kórházba is kerültem!!
Nálam azóta is a gyümölcsös fagyi válik be!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi,
Maszatka, Pöttöm, Picur, Cukorborsó, Csöppség, most hirtelen ennyi jutott eszembe.Kép
Kóbor
kóbor
 
 


Stella!
Nekem is nagyon tetszenek ezek a szinek!!
Szerintem nyugodtan álmodozál!!!!

Ja a Tomi az összes babásnak gratuál és mindenkinek drukkol!!!!
(Félálomba felnézett a gépre)
Most megyek és felmelegitem mert szegényke nagyon fázik!!
(tegnap elindult a 36 fokkba és most itthon a repülötéren majdnem megfaggyott)
Mennyitt tudnak szenvedni!!!
zsófi76
 
 


ZsófiKép
A kollégám és a felesége Zigi-nek hívja a pocaklakót. A név a zigótából ered. Ez olyan kicsit idióta elnevezés, mint amilyen idióták ők, de szerintem nagyon aranyos.
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsófi!
Mi babucinak nevezzük, amikor beszélgetünk róla, vagy éppen vele.Kép
Melegítsd csak fel Tamást nyugodtan, megérdemli, mert olyan kis aranyos férjed neked.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Hat csajok, tegnap nem csak a pizza jott ki, de amit utana ettem rakott karfiol, sot meg keso este is hanytam egyet, akkor a chocapic (azt hiszem igy irjak) is kijott. Tiszta sirogorcsot kaptam, amikor ereztem, hogy megint mennem kell. Szegeny ferjem azt sem tudta mit csinaljon. Viszont utana a citromos tea megint jott tett, az nem tavozott. Reggel megint ugy ebredtem, hogy forog a vilag, azt hiszem ma sem hagyom ki a ha...
Felhivtam a dokit, azt mondta, hogy sok folyadekot igyak, es jovo heten kedden menjek, mert hetfon nem lesz bent.
Reggeliztem azert, magamba preseltem egy kakaos csigat, egy bogre tejet. Remelem bent marad.

Stella!
Nagyon tetszik az elhatarozasod, es szerintem a gyerekszobat is fessetek ki. Tetszenek a szinek, amiket irtal. Nalunk meg nem tudom hol lesz a gyerekagy, gyerekszoba.

Zsofi!
Nagyon aranyos ferjed van! Nem semmi pasi Kép
A gyumolcsfagyi akkor segitett, amikor hanyingered volt? Van itthon fagyi, de nem kivanom. Mi Babusnak szoktuk hivni. Olyankor mindig eszembe jut Babus KépNeha Babonak

Mea!
Sajnos nalunk a ferjem a rendmanias, es engem piszkal orokke. Nekem sem konnyu Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


NICOL, TIMI!

MI VAN VELETEK???? Minden oké?

Tündi
Vendég
 


JauditKép
Ez borzalmas! Nem is tudom mit mondjak!
Próbáltad már a többször keveset?
Ha csak pár falatot ennél egyszerre... Mondjuk pár darab háztartási kekszet, a hagyományost...
Úgy szeretnék segíteni, de még sose volt ilyen érzésem, csak a virusos hányós bulihoz volt eddig szerencsém.
Ha a citromos tea megy, akkor igyál azt, de mint tudjuk a sok tea sem tesz jót. Próbálj meg bele mézet tenni. Abban sok a tápanyag és a cukrodat is helyrebillenti egy kicsit. Szénsavmentes ásványvizet próbáltad?
Próbálj minél "semlegesebb" kajákat enni, tudod, amiknek nem annyira intenzív az ízük és a szaguk.
Küldök hányingerűző energiát, mást nem tudok kitalálni:+++++++++++++++++++
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Nagyon aranyos vagy. Mar is sokat segitettel. Nagyon jol erzes, hogy igy egyutt erzel. Tudom, hogy mind egyutt ereztek velem, es ezt koszonom szepen!
Sokszor keveset nem merem kiprobalni, mert tegnap is igy volt: ettem egy pici pizzat, kijott, ettem pici rakottat,kijott. Egyszeruen felek enni. Mondjuk a ma reggeli kivetel volt.
En tudom, hogy sokan haragusztok ram, mert azt kivanjatok bar nektek lenne hanyingeretek, meg ti hanynatok, csak legyen babatok. es, hogy halatlan vagyok, mert nekem itt a baba, es csak nyavajgok, de nem tudom elmondani, milyen rossz ez az allando rosszul let.
Igy nem is irok tobbet rola, meg ha nagyon rosszul is vagyok. Sajnalom. Senkit nem akartam megbantani.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
szerintem nem bántottál meg senkit!
Én biztosan nem haragszom rád, sőt inkább azért vagyunk, hogy segítsünk egymásnak!
Neked most ebben kell a segítség!
Gyere nyugodtam és mondd el mi van veled!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judit!
Egyáltalán nem bántottál meg.Kép
Nyugodtan írd meg, ha valami gondod van.Kép
Nem próbáltad ki reggel még az ágyban a keksz evést?

Ezt találtam még itt a neten a hányingerre:

"kiskanálnyi fagyi, citromos limonádé jégkockával. A sok gyomorsav keksszel-kétszersülttel köthető le. Minden, ami jéghideg, nyugtatja a gyomrot. Soha nem szabad jóllakni, valóban csak nassolni, pár falatot enni szabad. De a lényeg a stressz elkerülése!!!"

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judit,

szerintem sem haragszik rad senki az eg vilagon, reszemrol maximalis az egyutterzes! Csak segiteni nem nagyon tudok, az kicsit bosszant! De a kakaoscsiga bent maradt ma, igaz?

Vanda
vanda72
 
 


TündiKép KingaKép KóborKép
Hát nagy mázlista lennék, ha egy hónapnyi gyógyszerszedés után sikerülne a babó. Azért bízom benne, és köszi, hogy drukkoltok.
Pont ma reggel zsörtölődtem, hogy ha anno erőszakosabb lettem volna a dokimmal, és már korábban elküldetem magam hormonvizsgálatra, mennyivel előbbre járnánk. Egy vérvétel igazán nem nagy herce-hurca, nem fér a fejembe, hogy miért intenek nyugalomra a dokik. Na mindegy, jöjjön az a baba, amikor jónak látja, mi már nagyon várjuk!

Kívánom, hogy a boldogság költözzön be a pocitokba, akinek pedig már sikerült a kincset megszerezni, az nagyon vigyázzon rá, és sok örömmel teljen a babavárás.

Henci
henci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?