Új privát üzeneted érkezett!

Jokaliza

Gratulálok kisJózsikához! :wink: :lol:


Csillag
Neked is hatalmas gratuláció...húha kistesó gyorsan sikerült,,,ügyik vagytok :wink:
1 éves szülinapról képeket kérünk! :)

Csakegy
Nekem fisher price zenélős tanulószék kéne?! :lol: :lol: van(csak vicc)....???erre gondoltunk szülinapjára :roll: ,,,

csók
Vendég
 


Kicsit megkésve ugyan, de gratulálok akiknek gratulálhatok. :wink:

Jokaliza!

Gratulálok! Sok boldogságot kívánok Nektek!

Ginuska!

Nagyon szép a pocid. Jól megnőtt. Gratulálok a kislányhoz!

Csillagfény!

Gratulálok a tesóhoz! :wink:

Ella!

Hogy vagy? Mi van a pajzsmirigyeddel? Használ a gyógyszer?

Csakegy!

Én is babakocsivásárláson töröm a fejemet. Azzal a különbséggel, hogy én semmit sem adok el, csak növelem a lomok számát, hátha egyszer még jó lesz valamire.. :oops: Kéne egy könyebb ernyőkocsi, ami mondjuk nyaralásnál is praktikusabb lenne a mostaninál.

rólunk pár szó:

Domi kúszik-mászik, azaz a kúszást már mászáselemekkel kombinálja.
Járunk szorgalmasan a Gézengúzba, mind egyéni tornára, mind Dévényes masszázsra.
Kijött 2 alsó középső foga. Elég jól viselte. Bár az eddigi pisszenés nélkül éjszaka alvó gyerekből lett párszor felordító-felébredő.

Kép pihenek

Kép séta

Kép sasolom az utcát:)

Kép
babancs
 
 


hehe:)))

Nincs :) Van viszont két kisvasút és egy nagy doboz Lego Primo, egy étkezőasztal, egy babakocsi, egy láda vadiúj 36-os ruha (ja... aszongyák, ha az ember megvesz valamit és évekig rá se néz akkor már nem is fog:)))), egy L-es motorosdzseki és egy vadiúj 3 égős Ikea halogén lámpa:))))) (Ja... és 15 darab vadiúj babapóló... és egy .com domain) Ezek nem jók?:))))))
Vendég
 

 
 

Viszont van olyan xilofonunk amiből kétlem, hogy túl sok lenne az országban :))) Holnap berakok róla 1-2 képet :))) (Figyelem: nem eladó :)))) Kb. 1 méteres... Lilla egy óriás fakanállal szokta ütni és imádja :)))))))
Vendég
 


Babancs: de jó végre hallani rólatok :) Fú de nagy fiú lett Domi :))))) A babakocsis kép nagyon szuper:))))))
Vendég
 


(ja... és esernyőkocsim sincs eladó :))))
Vendég
 


Csillag nagyon ügyik voltatok! ez szuper! milyen gyorsan lett kistesó, így kell ezt csinálni!

Rami lesz neked is hamarosan, érzem! :wink:

örülök hogy megoldódott a melókérdés, ez nagyon jó megoldás lesz ez a két nap!

Gina poci már nagyon szép!

Jojklaiza gratula a kisfiúhoz!

Kép

Kép
rejo
 
 


Hogy itt hogy megbolydult az élet az esemény! hatására! :lol:

Nem akarok panaszkodmi, de totál kivagyok!

Egy hete már teljesen elmúlt az orrdugulásom. Amikor is elmentem szüléselőkészítőre és egy olyan rohadt teremben ültünk két órát, ahol huzat és hideg volt. Megfáztam.
Két napig rossz közérzet, orrfolyás-dugulás ezerrel. Mostmár csak dugulás és folyás, de ez már olyan szinten elviselhetetlen, hogy most arra ébrdetm, hogy meg fogok fulladni (rémálom), a hirtelen kitakarózásomra a párom is felébredt.
A Nasivin orrcsepp nem hat. (már, igaz van belőle több fajta, de amit tegnap vettünk nem hat). Tegnap délután óta már a torkom is teljesen bedurrant. Azóta nyelni is alig tudok.

Most már lassan egy órája ébren vagyok és próbálom szelepessé tenni az orrom, van levegő, de ha lefekszem már nem elég!
Félelem érzetem van :shock: , ez nem vicc! Mintha nem lenne elég levegő a lakásban (az előbb szellőztettem 5 percet a szobába!)
Nem tudok magammal mit kezdeni. Próbálok csendben maradni, hogy a párom tudjon aludni.

Komolyan legszívesebben sírnék. :( Annyira szar ez az állapot. :(

Aztán ez a rohadt MÁV sztrájk is idegesít. Én elfogadom és elhiszem, hogy ők többet akarnak, de mostműár ezzel kezd megtelni a hócipőm.
Az én párom napona utazik. Most autóval kell menjen.Innentől kezdve én teljesen meg vagyok bénítva. Autó nélkül sehova sem tudok menni! (pocakkeményedések miatt)
És ma egy rakás helyre KÖTELEZŐEN! el kell jutnom. Már látom, hogy kb. 3-4 ezer ft-ra taxizni fogok. :x

Elegem van! Most meg tüsszögök, mint egy beteg csirke. Szegény kisfiam is felébredt! Van egy beteges anyja! Lassan már totális holdkórosság fog jellemezni. :roll:
Múlt éjszaka is összesen 4 órát aludtam. Aztán délben még egyet. Úgy látom ez alól a mai éjszaka sem lesz kivétel.

Eldugulok, mint az orrom. :? :lol:
Legalább nyelni tudnék.... :? :roll:

Ha a mai napon este a hírekben láttok egy nőt, aki pucéran, paplanba takarózva fejvesztve futkározik keresztűl magyarországon, akkor tudjátok, hogy az én vagyok. De ha bármi kétségetek lenne afelől, hogy tényleg én vagyok e, nézzétek a kezem, hogy szorongatom e a papírzsebkendőt és az orrcseppet!
Ez már hozzám tartozik!
Vendég
 


kavics: :lol: látom elkapott a "terhesség utolsó havában vagyok hangulat". meg a fránya nátha :( homeos bogyik?? hátha....
egyébként, ha a paplanos nőnek nagy pocakja lesz, akkor is már tudni fogom,hogy te vagy az :D

babancs, de nagy már domi :) és az a vágyakozós kép az utcára nagyon jó :D

jokalizáék jól vannak. szopi megy. már otthon vannak. szülés meg lett indítva burokrepsztéssel, mert ki volt nyílva de nem fájt. és onnan 2,5 óra alatt meglett a baba.

lecso?? jelentkezz!! monácska? remélem nem vakartad még szét magad!! egyébként én is viszkettem. de nekem a vége felé száraz lett a bőröm.

csakegy, ma megy a matrica. bocs, hamarabb nem tudtam feladni:(

rejo!! sziaaa!! mikor talizunk? mostmár itt vagyunk pesten.

rólunk: semmi extra. éjszaka felsírás. de egy kis víz és visszaalszik. ja, viszont. kezd bejönni ez a mesével,kézsimivel elalvás. már nem erobikozok nelly furtado "nintendo" nénire :lol: és tegnap is felkelt a szokásos 40 perc múlva. de megsimiztem, megitattam,otthagytam. az apjával kukucskáltunk az ajtón be. és egy kicsit játszott a cicával,megkapargatta a kacsát. és elaludt..... :shock: fejlődünk,fejlődünk...... :D

napsugaras szép napot mindnekinek!!!!!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Hú, Kavics jobbuást neked! Egy kis kamillás gőzölést próbáltál már? Esetleg kérdezd meg a gyógyszerészt, hogy Bioparox-ot lehet-e terhesen, vagy a nem rég asszem Rambóka által ajánlott Tantum verde is segíthet a torokfájásdon... utóbbit tuti lehet, én is azt használtam legutóbb... ;)
Alvásnehézségeidet megértem. Nekem annyira jó alvókám volt, hogy este 9-től simán, ébredés nélül aludtam akár 11-ig. Mostanában örülök, ha 11-től alszom egyhuzamban 7-ig. Csakhogy ez nekem kevés... :( Valahogy 10 óra alvás nélkül kómás vagyok, ilyet ti még nem láttatok :)

Babancs: Nagyon csinik vagytok! A legfelső kép olyan, mintha pózólt volna ;) Jaj de várom már, hogy találkozhassak végre az én Kicsibémmel :)

Dimet: 2 hét? Akkor még pont beleférünk... ;) Zsuzsi hogy alszik mostanság? Ő is mindig megérzi a frontokat. Tegnap már teljesen készen voltunk párommal, mert 2 napja fájt a fejünk... Tuti valami front vagy nem tudom én mi volt, mert ezeket mi is mindig megszenvedjük...

Na jó kezdek készülődni melóba, mert hamarosan hazaér az uram a fodrásztól , aztán kikapok, hogy még mindig az ágyikóban vagyok :oops:

Óóó, meg is jött... :)

Kép

Kép
bettica
 
 


kavicska Rinospray. két spricni és két perc múlva garantáltan szellőzni fog az orrod, hidd el!!

Úgy sajnálom! De szombaton még elég kezelhetőnek tűnt a dolog!

A csillagfény által ajánlott hagymatea is kiváló ám!

Most lett kész a te illatpárnád, még jó hogy nem nálad akartam befejezni, nem baj, ezt meg megkapja Zsuzsa! :lol:

Képzeld végig várt szombaton, csak a régi telefonját hívtam! :shock: olan hüle vagyok. :roll: nem baj, fizu után jobb lesz betérni Zsuszához,meg legalább még egyszer lejutok hozzád, bár már nagyon a végén vagy úgy látom...

csakegy válaszolj majd légyszi, én viszem Rami cuccát ha jól emlékszem...

Dimet bármikor!

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó reggelt!

Kavicska a fránya nátha és torokfájás eltünéséért tüntetünk mi is ma!!!
(torkod beköt,fokhagymát eszeget) :wink:
Viszont a sok gond ellenére a humorod nem beteg, jót nevettem..
Pusszancs és szép napot mára!!!
(tegnap sétáltunk sokat ,olyan szép idő volt és gondoltunk rátok pocaklakóval)

Ja lányok arról tudtok vmit,hogy az autós utiköltséges papírka kinek jár?? A házidokim nem akar adni :evil: ..szte nem indokolt (miért kell egy 30 hetes terhesnek busszal dokihoz járni?? sőt aki táppénzen van az a 8-as kóddal tud csak nem??..ez nem elég indok??)
A kaáliban szó nélkül adtak...

Babancs Domi hatalmas és szépséges kiskrapek!!!!

Rambóka a ti képeiteket is megnéztem ám!!
Gergő fantasztikus!
(a férjem azt kérdezte ha reggel kidobál mindent a kiságyból este minek rakjátok bele /mármint a kidobálni való cuccokat/) :lol: :lol:

Szióó Ella!
Jó hogy még vagy!!
Költözés mikor lesz?
Vendég
 


Sziasztok!

Jelen vagyok és egyben! :D
Tegnap du is voltak jósló fájások olyan 8-10 percenként jöttek,de a péntekből tanulva csak vártam mi lesz!3-4 óra fájdogálás után abbamaradt!Készülődik kifele :lol:
Most veszettül fáj a gyomrom :( Rosszul tűröm :? A múlthéten is 4 -szer fájt 1 hét alatt.Lehet Tomi nyomja?!
Ha van valami jelentkezem! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok Csajok!

Talán két fokkal jobb a helyzetem!

A páromat kiengedtem az ajtón, de előtte becsülettel kibőgtem magam! :? :roll: :oops:
Ez segített. :shock: Kidugult az orrom tőle :shock: :lol: Komolyan! :lol: Pedig azelőtt fiz.sóval próbálkoztam, de már az sem hatott. Úgy látom a könny hatásosabb.

Aztán félig ülve a TV előtt aludtam kb. egy órát és most jobban érzem magam.

Dimet!
Nagyon aranyos vagy! :lol: Nem is jutott eszembe, hogy a nagypocaknál jobb ismertető jegyem nincs is! :lol: :lol: :lol:

A kislányod egy tünemény lehet! :)

Babancs!
Figyelj! Domi baba milyen jóképű kiscsávó! Komolyan!
Formás és jóképű. Már most! Mi lesz később! :?: :lol: Szegény csajok! :lol:

Jokalizáéknak továbbra is gratula, de azért egy mondat és két fotó, vagy fordítva, két mondat és egy fotó erejéig bekukkinthatna!
Szívesen látjuk. De a tudosításoknak is nagyon örülünk. :)

Csakegy!
A végzettségedet tekintve nem csodálkozom, hogy ilyen kupec vagy! Ügyesen csinálod!
Én ezt a ruháinkkal csinálom csak. Összeszedem ami nem kell. Elviszem a túrkálóba (ismerős) és leméri, annak megfelelően mennyiségű (kg ) ruhát elhozhatok.
Ez a babarucikra is érvényes!

De még ilyen internetes eladással nem foglalkoztam. Végül a függönyt sem adjuk el, mert az Uram nem engedi. Ugyanis eleszeretett Miszimaszkóba. Úgyhogy MARAD! Azt mondta, hogy neki ilyen nem volt a gyerekszobájában! :lol: :lol: :lol: Hát, ezen a kijelentésén egy napot röhögtem!
Komolyan a pasik a gyermekvárástól jobban meghatódnak, mint a nők. (ha jól emlékszem ezt Rambóka is írta, hogy sokszor ők azok, akik drágább pénzért is képesek megvenni, mert az olyan CUKI DARAB! :lol: :lol: )

Most ennyi, majd még leszek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kavicska!

Igen, nekem is a nagy pocak jutott még eszembe pluszba. :D
Minden esetre jót röhögtem! :lol: :lol:
Nálunk a "meztelenül, reszketve kuporgok egy sarokban" szokott lenni a másik megoldás, a szaladgálós ellentéte. :D

Örülök hogy kicsit jobban vagy! :wink:

Bettica!

Ez nem ér hogy aszontad hogy még csak most lett kismamis pocakod!
Tegnap előrelátóan "felpróbáltam" a dokihoz menős ruhámat. Jól sejtettem, a ruháim fele nem jön rám. :D Szóval, felhúztam egy szoknyát, egy felsőt és rá még egy pink garbó félét és elborzadtam. :shock: B*szki úgy nézek ki mint egy töltött ló. :lol: Mint tényleg, aki nem bírta abbahagyni a zablását egész hétvégén...
Én egész eddigi életemben azzal küzdöttem hogy jótékonyan eltakargassam a pocikámat -ami (PCO) mindig volt-, erre most meg direkt ilyen telezabálósra nőtt. :lol: Mi lesz velem ha sokáig ilyen marad?! :lol: :lol: :lol:

Lecso!

Még mindig nagyon izgi! :D Őőőő... ugye holnap van kedd, azt jósolta Dimet. :D Azért gondolom nem fogjuk kirúgni ha esetleg Tomi mégsem akkor akar megszületni. :lol:

Csillag!

Én még nem gratuláltam a nagyszerű hírhez. Szóval: szívből gratula! :D Majd írj hogy a doki mit mondott!

Kincs!

Értetlenül bámulok, mi ez az utazás támogatás? :shock:

Babancs!

Az első kép tényleg nagyon jó! :D

Anyoo!

Hogy vagytok?

Norka!

A kártyácskákkal kapcsolatban tudtál valamit intézni? Fogjátok valamikor postázni? (Ha közben eljött, akkor bocsi, pár napja nem voltunk a postafióknál!)

Mi nemsokára megyünk UHra. :D A Párom 10.50-re jön értem (annyira aranyos, én is el tudtam volna menni a kórházig és ott taliztunk volna, de mindenképpen el akar jönni értem), már csak egy óra, de alig győzöm kivárni. :D Jujj, most kezdek el izgulni! :lol:

El kéne szerezni Pogitól a régi táblit. Úgy tűnik már nem akar jönni, de azért nem lenne rossz tovább vinni... Azóta történtek már lényeges változások. :D

Napsütést mindenkinek!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee, nekem megvan a táblája, annó elküdte az újat, meg hát megvan a régi is, de tudod, én nem akarom elvenni tőle, mert ha nem jön oka van, és ha elvennénk tőle akkor még inkább úgy érezné ki lenne rekesztve. És szerintem érthető okok miatt van távol....
Vendég
 


Kincs: Ez az utazási támogatás engem is érdekelne...

Monee: Hát ezaz. Én is sokáig úgy néztem ki, mint aki jól bezabált ;)
Drukk az UH-ra. Tuti minden rendben lesz ;)

Kavics: Örülök, hogy most már jobb. Miért is kellett sírnod? ;)

Az én párocskám kezd meglágyulni, mármint vásárlás terén. Valamelyik nap előjött azzal, hogy miért nem megyek turiba cuccokat venni :shock: Mondom tessék??? Ezt tényleg jól hallottam? :lol: Eddig jött a dumával, hogy várjunk még, meg nem tudjuk hova tenni, vagy most nem állunk úgy.... :) Szóval alakulunk... ;)
Most esett le, hogy barátnőmék jönnek haza Írországból 17-én és hoznak nekünk egy csomó gyerekcuccot. Kapunk egy vadiúj, tavaly tavasszal Brendonban vásárolt gyerekülést/hordozót. Nincs kocsijuk, úgy hogy csak abban hurcolták meg fektették a gyereket. Na meg persze kapunk egy rakat gyerekrucit is (már amennyit el tudnak hozni repülőn egyszerre a saját cuccuk mellett...). Nagyon boldog vagyok, mert így talán az öreg (apósjelölt) hajlandó lesz pár héttel hamarabb elhagyni a kisszobát, hogy belekezdhessünk a felújításba végre. Mondtam páromnak, hogy el kell kezdeni megvenni a cuccokat a felújításhoz (mintegy célzásképpen sem lenne rossz ötlet). Pl. Laminált padló, falfesték (tényleg milyen színű legyen a fal?), stb... Hú, már nagyon be vagyok sózva :)
Most a szombatot várjuk nagyon :)

Kép

Kép
bettica
 
 


Szóval van egy tábli amit Kandikánk csinált, Bee majd én folytattuk és van az, amit Pogika....de én nem csinálom újra, hacsak Pogi így nem akarja....az ő engedélye nélkül én nem....
Vendég
 


Kavicska: csak gyors észosztás (hehe... egy orvosnak:))))))))

Homeós bogyók. Azt terhesen is szabad.

Oscillococcinum (első nap 3*1)
Hozzá: Hemeogene 9 (nagyon sok)
Hozzá (oldja a trutyit plusz köhögéscsillapító): Stodal szirup

Plusz: Salvus vízzel inhalálni (a kakukkfű lenne az ideális de terhesen tilos)
plusz: propoliszos méz (torokfájásra, köhögésre) ha meg nem akarsz mézet akkor simán propolisz meleg vízben feloldva (szerintem iszonyú az íze de a férjem pl. kifejezetten szereti)

Plusz C vitamin, csipkebogyótea, infralámpa az arcra -ha kell.

Kitartás! (emlékszem milyen borzalmas volt terhesen a torokgyuszi:(((
Vendég
 


Lecsó: hajrá :))))))))
Vendég
 


Babancs!
De jó hogy jelentkeztél. Ez a kicsi Domi mekkora nagy fiú már! :o Csini fiúka és egész fürge már :) Jé...mindjárt 1. szülinap??? :lol: S te anyucika hogy vagy?

Kavicska!
Finish érzés....ahogy olvasom. Szerintem igenis ha valami dühít sírd ki magad, na és írd meg nekünk is! Kitartás! ( az orrdugulásnál idegesítőbb valami tényleg nincs..nem fáj, nem halálos...de fekve kikészít)

Dimet!
De jó....Zsuzsika végre éjszaka is nyugis babó lesz :) Szerintem csak rá kellett jönni a titkára :wink: ( úgy irigylem az ilyen "gondokat" :oops: )

Lecso!
Szuppi..egyben. Ez a picur tudja mikor van idő :wink: És matekból jeles, még nincs 40+0 :lol: Kitartás!

Monee!
Pocigond! Én is egész idáig mindig "takargattam" a pocakom (PCO). De mióta babás vagyok, ez megváltozott. Hidd élvezni fogod, mikor végre dicséreteket hallasz: "de szépen nől a pocid!" Életemben először vagyok büszke a pocimra :)
( ja és itt köszi a dicséreteket is)
Mindjárt UH? De jó...remélem lesz mit mesélned :wink: Várunk!

Pogival mizu???

Rólam: büszkén jelentem, hosszú hónapok szenvedése után (talán) megvan a születendő picurkánk neve. ( lásd a vonalzómon). Annyira örülök, már kezdtem félni hogy mire megszületik, nem találunk nevet neki. (mert én hülye azelőtt soha nem is mertem álmodozni a gyermekem nevéről .... így jártam)

Imádom ezt a szép időt! Nálunk tavaszi szünet van, úgyhogy ki tudom élvezni :wink:

Puszilok mindenkit!

Gina
Vendég
 


Bettica!
Mi is szobát újítunk :) Nálunk anyós költözik ki a szobájából és adja át nekünk. ( mert a mi hálónkban csak az ágy és két kisszekrényke fért el. ) Apuci már egy hete a szobán ügyködik. Amint kész, vásárolhatok! ( addig sajna nincs hova tenni). Tehát nekem még mindig semmi gyerekrucim, babaholmim nincs. Elkéstem?? :o

G
Vendég
 


Hóhó Gina: CSak úgy suttyomban elkezdtük vágni a centit???? :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Dehogy késtél el! Nekünk sincs még semmink! Illetve én vettem egy azaz egy darab cumitartót (azt a csiptetőset), meg egy utazóágyat, ami nagyon le volt értékelve, nem akartuk kihagyni... Ja és kaptunk vagy 5-6 rucit. Ennyi a babacucc.... :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja a felújítást meg jó ha áprilisban el tudjuk kezdeni. mint írtam Apósjelöltem kiköltözik a kisszobából a nagyba és a másik kisszoba lesz a gyereké. De a költözést valamiért nem akarja "elkapkodni", így mi csak várunk tétlenül... :( Engem ez egy kicsit kiborít, mert én amolyan 'inkább hamarabb legyen meg, mint hogy túl későn' típusú ember vagyok... Ha rajtam múlna, már rég szét lenne szedve az a szoba...

Kép

Kép
bettica
 
 


csütörtökön megyek dokihoz.

kavicska, jobbulást!
nekem a hoeos cuccok sose használnak. viszont a hagyma belélegzése is jót tesz, illetve húsleves, erős paprikával, olyan erősen amennyire csak bírod.
panadolt szedhetsz a 2. és 3. harmadban. én is azt szedtem terhesen. a semminél többet ér.
én novorint is szedtem, meg gyógyszertári orrkenőcsöt. miután 5-6 hétig kinlódtam. nem lett semmi bajom. legközelebb azzal fogom kezdeni, mert akkor lehet, hoyg elég lesz 2 napig szedni, nem kell 2-3 hétig. aerovill is jobb a semminél, és sztem az mehet terhesen is.

kincsecske, mi az az útiköltséges papir?

hajni, mennyi metet szedsz?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


panadollal óvatosan... iszonyúan megoszlanak a vélemények a paracetamol használatáról terhesen. (az aszpirinról is!) Én nem mernék kockáztatni.

A hagymatea viszont eszembe se jutott pedig szuper ötlet...
Vendég
 


Hali!

Na ez az utiköltség :shock: :? :roll: nem ismeritek?
Ha dokihoz megy vki, szakrendelésre kérhet utiköltség papírt buszra a házidokitól...elmegy a kiszemelt dokihoz ott a doki lepecsételi és a pecsétes papírt meg a buszjegyet leadja az oep-nél és kiküldik az uazás költségét 1hónap múlva..
Ez autónál is működik ..csak ott a megtett km után fizetnek X-forintot, és persze a doki itt is pecsétel...

megyek enni
Vendég
 


Lányok!

Annyira drágák vagytok, hogy így törődtök velem! :D Nagyon jól esik.

Azért bőgtem, mert már nagyon sajanáltam magam és a gyereket és éreztem, hogy megőrülök, hogy aludnék és vízszintesben nem megy!

De félig ülve ment! :lol: :lol: :lol:
Lehet éccaka is benevezek erre a testpozicíóra! :lol: :lol: Hö-hö!

Délután leszek és bővebben írok mindenkinek.

Most ebéd, aztán egytől NST! :shock: Bevallom egy kicsit be vagyok tojva! :?
De azért bízom abban, hogy minden rendben lesz! :?
Ha esetleg bentfognak a kórházba (de miért is?), akkor majd smsben tudósítok.

Csóközön!

Herpeszek is megjelentek a számon. Kész csődtömeg vagyok! :lol: :lol: :lol:
De legalább tegnap megvolt a szőrtelenítés! :lol: :lol: :lol:

Jók legyetek!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem. :D

Minden okés van, a baba pont akkora amekkorának lenni kell. :D Minden alkatrésze megvan, uh. teljes az öröm.

CRL: 63 mm
BPD: 21 mm
Tarkóredő: 1,6 mm

Apa is bent volt, nem volt gond hogy hüvelyi volt, aszonta nem látott belőle semmit hogy mit matatnak. Sajna a monitorból meg én nem láttam semmit, uh. a Kedves arcát néztem közben. Egy élmény volt az is. :D
Van képünk is, a hét során beszkennelésre kerül majd és akkor felrakom ide is. Tök ari, baba alakja van már teljesen. :lol:

Bettica!

Én ezt úgy szoktam csinálni, hogy előre mm pontosan megtervezek mindent, addig is el vagyok azzal amég tényleg nem lehet nekiállni. :D Közben persze 1500 új ötletem lesz, uh. egy db gyerekszoba akár 2 hétig is kitart az ötletbörzével. :D

Ti már megterveztétek mit hova? Bútor, stb.? Habszivacs képek a falra, mese festés? Fiús lesz a szoba, ugyértem dominálni fog valamelyik fiús szín?

Gina!

Jóóó tudom, ha nagyobb lesz, nem lesz ennyire gáz, de ezen most akkor is nagyon meglepődtem. :D
Mellesleg nem húztam fel még pluszban a pink felsőt, csak a feketét, nem bírta a szemem elviselni ezt a hordó hasat, még terhesen sem. :lol: :lol:

Gratula a nevekhez! :D Még jó hogy csak két lehetőség (fiú/lány) van. :lol:

Lafi!

Nem úgy gondoltam, hogy na most akkor elvesszük Pogitól, azt jóvan. Csak gondoltam esetleg rá lehetne kérdezni (akár én is rákérdezhetek) hogy mi van velük, akarna-e jönni, megbántódott, stb. és ha esetleg nem jönne már, akkor át-, visszavehetné valaki a táblit.
Hümm?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Monee: Gratula a babszemjankóhoz! Nemét még nem mondták meg?

Sajna nálunk nincs még eldöntve semmi, mert a nemét illetően a doki csak saccolt. Végülis 50-50% esély van bármelyikre :) Majd szombaton már többet tudunk remélhetőleg, addig nem jövünk el az UH-ról, míg meg nem mondják, hogy királyfi vagy királylány lesz :) Na, akkor tudunk majd tervezgetni... Én valami sárgás vagy uniszex színt szeretnék, de úgy látom, hogy elég sok helyen ez dominál a gyerek szobában, szóval még nem biztos a dolog. Lehet, hogy egyértelműen fiús vagy lányos szoba lesz a végén belőle ;) Ki tudja...
(Méricskélni sem tudtam, hiszen bent lakik az öreg, nem tessékelhetem ki, hogy én most akkor mérni fogok. Ráadásul nem megy sehova, otthon ül és nyög...)

Jó lenne már tervezgetni...

Kép

Kép
bettica
 
 


Monee Gratula!!!!
12 hetesen már igen formás babácska lapul a pocakban....később nagyon fogod élvezni ha dicsérik a pocid!!

Gina szép nevek!!!
A vásárlást mi is csak két hete kezdtük...megvenni könnyű..dönteni nehéz :roll: de haladós :wink:

Kavicska már bizti vége az nst-nek várunk!!!

olyan sok dolgot csinálnék...de kicsit húz az ágy is..

ki alszik/aludt szopipárnával?? nem csörgött?? és minden fordulásnál átpakolni :shock: pedig reggel nem fájt a derekam :)
Vendég
 


Bettica, a fiús / lányos szobával nem árt vigyázni! Nálunk kislánnyal indult... :D

Lányok, amikor Marcival terhes voltam, jártam a dokimhoz a sotéra, a beutalókat viszont az sztkban kaptam a terhesgondozós asszisztenstől.
Most felhívtam az sztkt, és azt mondták, csak akkor adnak ott beutalót, ha ott van a dokim is.
Kismamik, nálatok ez hogy van?

Kép

Kép
csillagfény
 
 


Monee, grat.Tudo, hogy nem úgy gondoltad...én már kérdeztem őt korábban, nem válaszolt.

Az a gond, hogy én abból indulok ki, hogy az ember lányát néha a tábli miatt hiányolták....ez nemcsak nekem volt szar, hanem másnak is,gondolom, Poginak is rossz, hogy amúgy nem érdeklődtek felőle,csak a tábla miat...pedig szóltam,mondtam neki előre....
az is rossz érzés,hogy csinálod a táblit,erőn felül visszakeresel, néha nem is 1xű kezelni és akkor ha valaki átveszi, hirtelen ilyen szép és olyan szép a tábli....senki nem várt köszönetet, egyik táblakezelő sem, de hát mégis szar vol néha.
én ezért nem sérteném meg Pogit ezzel...mert nekünk sem (direkt nem az én nevemben írok csak) vol jó érzés.
Vendég
 


Csillagfény: Nekem a dokim leírja a papíromra, hogy milyen vizsgálatokat tart szükségesnek és a házidokim írja ki őket. Eddig nem volt vele gond (múlt hét kedden is csak ezért mentem hozzá).

Kép

Kép
bettica
 
 


lafi én nem igazán tudom mi az a Pogi érthető okokból van távol.

volt régebben egy arrogáns hsz-e, amit lehet nem annak szánt, de nagyon sokan szenvedtek tőle, és nagyon sok embernek rosszul esett. olyanoknak is, akik nem is reagáltak rá, nem írtak be. lehet csak rosszul fohalmazott, de akkor is tisztázni lehetett volna, mert senki nem akarta bántani, ahogy valszeg ős sem akart másokat. néha van úgy hogy másként jönnek le a dolgok neten. de ő csak felfortyant és elhúzott.

engem is totál félreértett egy teljesen más természetű ügy miatt, és nem válaszol semmilyen imélemre és levelemre. ezt nem igazán tartom értelmes felnőtt megoldásnak, mert ha elvonul duzzogni, nem lehet megbeszélni a dolgokat. sztem itt mindenki szerette őt, és sokaknak hiáynzik nekem is. de nem mindig és mindenkinek magától értetődő a másik gondolkodása.

Kép

Kép
rejo
 
 


kezdem érteni mit jelent a rabszolgaság..zsuzsi rámtapadt :lol:

folytköv majd

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Rejo, én úgy emléxem, ott mindenki megsértett mindenkit....ezért írtam, hogy érthető, szerintem emészti...kemény vita volt az.
Vendég
 


én tábla nélkül is mindig érdeklődtem felőle, és mindig szóltam hozzá. magánban rengeteget leveleztünk.

nekem azrét fáj ez a pogi dolog, mert a "barátaival" nem viselkedik így az ember, hogy szóba sem áll velük. (persze itt neten nem lehet látatlanba olyan barátságot kötni, mint élőben...ez nem olyan súlyú, de akkor is...) én azt látom, az a legrosszabb, ha az embernek sérelmei vannak, vagy vélt sérelmei vannak, és azok nincsenek tisztázva.

Kép

Kép
rejo
 
 


Azt mondod Lafi?

persze tudom nem kilóra mérik, de volt már nagyobb vita is...meg gyakorlatilag a lényegben egyet is értett mindenki !!!! annál a vitánál, ott valami elcsúszás volt....ha visszaemlékszel.

Kép

Kép
rejo
 
 


[quote="rejo"]
írta:
rejoén azt látom, az a legrosszabb, ha az embernek sérelmei vannak, vagy vélt sérelmei vannak, és azok nincsenek tisztázva.


egyetértek.

Voltak keményebb viták, persze, de nem tudjuk,kinek mi az utolsó csepp a pihiig.
Vendég
 


Én is érdeklődtem Pogi felől többször is(nem a tábla miatt!), sőt, privit is írtam már neki azóta, de már ennek is jópár hete, szerintem még december, de nem írta arra sem. Annó ő volt az első, aki kért arra, hogy maradjak, amikor "duzzogtam" :lol: , mert nem válaszolt senki.Ez nekem akkor nagyon jól esett, ezért próbáltam "hívni" többször is, de nem jön. :cry: illetve nem is reagál.

Monee!Gratulálok! Máris a 12. hétnél tartasz!Dejó! :D

Babancs!Olyan gyönyörű ez a kiskölyök!Én is egy ilyen édes kisfiút szeretnék.

Gina!Neked meg a névválasztáshoz gratulálok, nem könnyű dolog. És mekkora felelősség! :D Tuti, hogy én az utolsó pillanatig bizonytalan leszek.

Lecso: tessék ilyen egy jól nevelt gyermek! :D Reméljük ilyen is marad! :D Drukk! :wink:

Ja!El ne felejtsem!Annyira jó, hogy így pörög ez a topik, a másik tényleg kihalófélben van, mi lehet?! :roll:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy, szerintem sokan pihennek...előfordulhat ez is.
Vendég
 


Én is pihenek!Itt a gép előtt :lol: Férjem látna.... :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!

Babancs, nagyon szepek a kepek, gyonyoru nagy lett Domi!!! :lol:

Csakegy, mellekallasban nem nyitsz egy babacucc kiskert? :lol: ...

Kavicska, sajnalom a megfazast :( ....A lanyok olyan sok jobbnal-jobb tanacsot irtak, uh. biztosan sikerul kikuralnod majd magad!

Rejoka, tenyleg, nagyobb vita is volt mar annal, csak az meg anno, a "kuzdelem" mondhatni hajnalan volt...azota a tobbseg bebabasodott...azoknak, akik meg nem es varniuk kell, ez a varakozas egyre nehezebb es idegtepobb...sajnos, ebben az esetben az ido mulasa csak ront a helyezten es az ember lanya sokkal erzekenyebbe valik :cry: ....

Pogival kapcsolatban, ugyan nincs hirem rola, de ha megnezitek nem o az egyetlen, aki tavolmarad...sajna hosszu a lista : Backa, Mniki, Zsizsik, Andika...Es ezen a listan en is jo ideig rajta voltam, uh. en total megertem a teljes/reszleges tavolmaradast...Nekem anno jot tett, hogy nem foglalkoztam a temaval...Csak remelni tudom, hogy masra is ilyen hatassal lesz...!!! :lol:

Mindenkinek jo napot!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Babancs!
Kisfiad egyszerűen gyönyörű!!!Nagy sikere lesz majd a csajsziknál! :)

Kavicska!
Most már annyi receptet kaptál a csajoktól, csak győzz kiigazodni :lol:

Csajok!
Én nem emlékszem a Pogi féle vitára :oops: ,pedig mindig igyekszem visszaolvasni,egyedül szüléskor és mikor kórházban voltun hetekig, akkor nem sikerült.De szerintem nem lehet semmin annyira egsértődni, hogy az ember ne jöjjön többet, nem?Még ha bántó dolgot olvas az ember,lehet, hogy a másik nem is úgy gondolta, csak valaki rossszul értelmezett valamit.....

Utiköltségtérítés: nekünk is volt, mikor Pestre vittük a gyereket,térítették az egész utat.
ezoterike
 
 


Most csak röviden!

NST.
1., Fájástevékenység nincs (pedig ma fullon volt a szülőszoba szülő és vajidó nőkkel, állítólag meleg front van :roll: én nem érzem)
2., baba végig ugrándozott
3., szívhang tökéletes
4., vérnyomi, vizelet rendben
5., egy hét múlva újabb NST + vizsgálat
6., holnaptól Maci EL!
7., Kavics BOLDOG!
8., holnap összerakom a csomagot, mert átléptem a lélektani határt! :lol: :lol:
9., holnap 37-ik hét! :D
Vendég
 


kavics, igen...mostmár össze kellene rakni a csomit. :) sosem lehet tudni......jön a hidegfront.

lecso?? holnap kedd!!! csak szólok :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Egyben még! :wink:
Éjszaka szintén voltak jóslók(kb 6 órán keresztül 5 perces fájásocskák).Már tülkön ültünk.Jön holnap a hidegfront hátha! :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséreteket!

Bettica!

Nem tudjuk még a nemét. :)
Őszintén? Még észre sem lehet venni hogy várandós vagyok, szinte mi is csak most tudtuk meg, és már mindjárt a baba nemét is tudjam?! Na neeeem... mert akkor milyen meglepink lesz később? :lol: Nem lehet minden poént előre lelőni. :D
A következő UH-nál azért majd már rákérdezek, utána meg kb. már érdemes lenne 4Dre menni, uh. nem vagyok türelmetlen ez ügyben. :D

Lafi!

Ühüm, az tényleg elég parázs vita volt és tényleg az is néha kell az ember lelkének hogy ne jöjjön, ha úgy érzi. Sőt, azt sem vitatom hogy milyen kellemetlen lehet, ha az embert csak a tábla miatt hiányolják.
De akkor most mondd meg (Te vagy más) hogy mi a franc legyen? Ez miatt akkor mostmár sosem lesz táblánk, vagy mi?

Sajnálom hogy nem jön Pogi, kellett ő is ide.

Lecso!

Na ma eldőlt hogy Dimet mekkora boszi... :D
Hú az 5 percesek ilyen sokáig már csak jót jelenthetnek... :D Tudtál azért valamennyit aludni a nagy izgulásban?

Kavicska!

Gratula!
A "holnaptól Maci EL!" azt jelenti hogy.... Maci a kedves? Csak mer nem értem. :lol:

Ma fényképeltünk engem és a pocakot, nőtt, fényképen bizonyíthatóan. Közelebb van a csúcsa az ajtó félfához mint két hete. :lol:

Szép napot!
Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?